KWPN.nl

Hét platform voor de Nederlandse sportpaardenfokkerij

Medaillespiegel OS Rio

 

Medailles per stamboek
Stamboek Goud Zilver Brons Totaal
KWPN 4 3 2 9
SF 4 3 7
HANN 3 4 7
OLDBG 1 3 4
SBS 1 3 4
BWP 1 1 1 3
DSP 1 1 2
BHHS 1 1
ISH 2 2
HOLST 2 2
SWB 1 1
WESTF 1 1
DWB 1 1
AWHA 1 1

Deelnemende stamboeken met behaalde medailles in springen, dressuur en eventing
KWPN: Koninklijk Warmbloed Paardenstamboek Nederland (Royal Dutch Sport Horse)
SF: Stud-book du Cheval Selle Français
HANN: Hannoveraner Verband e.V.
OLDBG: Verband der Züchter des Oldenburger Pferdes e.V.
SBS: Stud-book sBs, le cheval de Sport Belge
BWP: Belgisch Warmbloedpaard v.z.w.
DSP: Deutsches Sportpferd
BHHS: The British Hanoverian Horse Society
ISH: Irish Sport Horse Studbook
HOLST: Verband der Züchter des Holsteinder Pferdes e.V.
SWB: Swedish Warmblood Association
WESTF: Westfälisches Pferdestammbuch e.V.
DWB: Danisch Warmblood Society
AWHA: The Australian Warmblood Horse Association

Individueel dressuur
Medaille  Land  Ruiter  Paard  Stamboek 
Goud GBR Charlotte Dujardin Valegro KWPN
Zilver GER Isabell Werth Weihegold OLDBG
Brons GER Kristina Bröring-Sprehe Desperados FRH HANN
Individueel springen
Medaille Land Ruiter Paard Stamboek
Goud GBR Nick Skelton Big Star KWPN
Zilver SWE Peder Fredricson All In SBS
Brons CAN Eric Lamaze Fine Lady 5 HANN
Individueel eventing
Medaille Land Ruiter Paard Stamboek
Goud GER Michael Jung Sam FBW DSP
Zilver FRA Astier Nicolas Piaf de B’Neville SF
Brons USA Phillip Dutton Mighty Nice ISH

 

KWPN medailles in de landenwedstrijden
Landenteam dressuur
Medaille  Land  Ruiter  Paard  Stamboek 
Goud GER Sönke Rothenberger Cosmo KWPN 
Kristina Bröring-Sprehe Desperados FRH HANN
Dorothee Schneider Showtime FRH HANN
Isabell Werth Weihegold OLGBD
Zilver GBR Charlotte Dujardin Valegro KWPN
Carl Hester Nip Tuck KWPN
Fiona Bigwood Orthilia OLDBG
Spencer Wilton Super Nova II BHHS
Brons USA Laura Graves Verdades KWPN
Steffen Peters Legolas 92 WESTF
Kasey Perry-Glass Dublet DWB
Allison M. Brock Rosevelt HANN
Landenteam springen
Medaille Land Ruiter Paard Stamboek
Goud FRA Philippe Rozier Rahotep de Toscane SF
Kevin Staut Reveur de Hurtebise SBS
Roger Yves Bost Sydney Une Prince SF
Penelope Leprevost Flora de Mariposa BWP
Zilver USA Kent Farrington Voyeur KWPN
Lucy Davis Barron SBS
Mclain Ward Azur SBS
Beezie Madden Cortes ‘C’ BWP
Brons GER Christian Ahlmann Taloubet Z KWPN
Meredith Michaels-Beerbaum Fibonacci SWB
Ludger Beerbaum Casello HOLST
Daniel Deusser First Class BWP
Landenteam eventing
Medaille  Land  Ruiter  Paard  Stamboek 
Goud FRA Mathieu Lemoine Bart L KWPN
Karim Laghouag Entebbe HANN
Thibaut Vallette Qing du Briot SF
Astier Nicolas Piaf de B’Neville SF
Zilver GER Michael Jung Sam FBW DSP
Ingrid Klimke Hale-Bob OLDBG
Sandra Auffarth Opgun Louvo SF
Julia Krajewski Samourai du Thot SF
Brons AUS Christopher Burton Santano II HANN
Sam Griffiths Paulank Brockagh ISH
Stuart Tinney Pluto Mio AWHA
Shane Ros CP Qualified HOLST