Programma Hengstendemonstratie Gelders Paard 2017
19:00 Inloop
19:30 Opening
19:40 Presentatie Sirius (1) aan de hand
19:43 Presentatie nakomeling Sirius: Hinketernel (2) (Sirius x Vitens x Troubadour) aan de hand
19:46 Presentatie nakomeling veulen Rubus B: Maddy Zelma (3) (Rubus B x Vitens) uit
Giezelma (4) (Vitens x Sirius) met Laura de Wild
19:50 Presentatie Henkie (5) met Adelinde Cornelissen
19:58 Presentatie nakomelingen onder het zadel:
-Vitens Buonaternel (6) (Vitens x Troubadour) met Judith Zwaneveld
-Sirius Ginaternel (7) (Sirius x Vitens x Troubadour) met Daniëlle van Bergen
20:05 Presentatie Vitens (8) aan de lange lijnen
20:09 Presentatie nakomeling Vitens onder het zadel: Borus (9) (Vitens x Elegant) met Eline Smees
20:16 Presentatie Casaron (10) aan de hand
20:19 Presentatie Danser (11) onder het zadel met Sharon de Lange
20:26 Presentatie Imposant EM (12) aan de hand
20:29 Presentatie nakomeling Koss: voltigedemonstratie Arankoss (13) (Koss x Lorton) met longeur Amy Verhagen en voltigeur Anneloes de Graaf
20:36 -21:00 Pauze 25 min en verloting dekking (keuze Vitens of Sirius)
21:00 Presentatie Imposant EM (12) springen met Roel Harke
21:07 Presentatie nakomeling Rubus B: Jim (14) (Rubus B x Zichem) aangespannen met
Siebe te Bokkel
21:12 Presentatie Casaron (10) springen met Niels Brussen
21:19 Presentatie dressuur:
- Zander (15) (Grand Prix dressuur U25) (Parcival x Disconto) met Mellanie Welles
- Zarino (16) (Grand Prix dressuur) (Special D x Fabricius) met Jeffrey Heijstek
- Zuccarelli (17) (Lichte Tour dressuur) (Scandic x Natuur) met Rolinke Amoreus
21:26 Presentatie Edmundo (18) onder het zadel met Remy Kulik
21:33 Presentatie aanspanning Dandy Jane (19) (Special D x Ahoy) met Gjalt Jan
Jansma
21:38 Presentatie W V Saron (20) onder het zadel met Myrthe Dijks
21:45 Presentatie nakomeling Alexandro P: Esprit (21) (Alexandro P x Cabochon) enkel-
span met Theo Timmermans
21:50 Presentatie nakomeling Alexandro P: Fairplay (22) (Alexandro P x Zep) & Gigolo (23)
(Alexandro P x Ahoy) twee-span met Sanny Hagen-Dijkhuis
21:55 Samen rondje baan (21,22 en 23)
21:58 Presentatie nakomeling Alexandro P:Faya N (24) (Alexandro P x Métall) onder het zadel met
Nicole Nijenboer
22:05 Presentatie nakomeling Alexandro P: Eclairinetty (25) (Alexandro P x Zep) aan de
hand
22:08 Presentatie Alexandro P (26) onder het zadel met Gwen Brinksma
22:15 Presentatie nakomeling Alexandro P: Job (27) (Alexandro P x Upperville) 3-jarige hengst aan de hand
22:18 Presentatie nakomeling Alexandro P: Bennie (31) (Alexandro P x Special D) onder het zadel met Sabrina Melotti
22:20 Presentatie Wilson (28) onder het zadel met Gerrel Vink
22:27 Presentatie nakomeling Wilson: veulen Macho (29) (Wilson x Lorton) en
merrie Wendy (30) (Lorton x Jacobijn) met Gerrel Vink
22:35 Einde