Last Week Winners 18 t/m 24 juni
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Olomouc (CZE) CSI3*-W
Paard: Baron (Colman uit Toranda van ’t Heemskind ster prest van Numero Uno, fokker Stoeterij ’t Heemskind, Deurne)
Ruiter/amazone: Roberto Turchetto (ITA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 21 juni
Paard: Que Pasa 5 (Quite Easy I uit Luodine keur pref prest van Voltaire, fokker G.W.M. Zwartjens, Steggerda)
Ruiter/amazone: Michal Kazmierczak (POL)
Rubriek: 1.50m, zaterdag 23 juni
Bonheiden (BEL) CSI3*
Paard: Flambeau (Carambole uit Jostella ster pref prest van Casimir, fokker A.J. van Erp, Teeffelen)
Ruiter/amazone: Harry Marshall (IRL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen special, donderdag 21 juni
Paard: Expert (Tangelo van de Zuuthoeve uit Virginity stb prest ster PROK van Mermus R, fokker H. de Roover, Strijbeek)
Ruiter/amazone: Sanne Thijssen (NED)
Rubriek: 1.45m, zaterdag 23 juni
Bonheiden (BEL) CSIYH1*
Paard: Gylord Carthago BH (Mylord Carthago uit Winning Girl van Numero Uno, fokker Black Horses B.V., Sliedrecht)
Ruiter/amazone: Vincent Lambrecht (BEL)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m 2-fasen special, vrijdag 22 juni
Sopot (POL) CSI2*
Paard: Wavantos van de Renvillehoeve (Lux uit Pavanta I keur prest van Wellington, fokkers J.E. Heuker & A.J.J. Heuker-Pronk, Marum)
Ruiter/amazone: Lukasz Wasilewski (POL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 21 juni
Paard: Wavantos van de Renvillehoeve (Lux uit Pavanta I keur prest van Wellington, fokkers J.E. Heuker & A.J.J. Heuker-Pronk, Marum)
Ruiter/amazone: Lukasz Wasilewski (POL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 22 juni
Paard: Daddy Cool (Douglas uit Zendiela ster PROK van Radisson, fokkers A. Bekkers, Sint-Oedenrode/Stables Narita, Uden)
Ruiter/amazone: Vladimir Beletskiy (RUS)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 24 juni
Rotterdam (NED) CSIU25-A
Paard: Fasther (Vigo d’Arsouilles uit Blisther keur sport-spr van Farmer, fokker G.J.A. Moerings, Roosendaal)
Ruiter/amazone: Bas Moerings (NED)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 21 juni
Lees het online bericht
Paard: Be Cool (Vanoverbeek uit Valencia van de Wolfsakker van U2 van de Mespel, fokker J. van Rijswijk, Boskoop)
Ruiter/amazone: Boy-Adrian van Gelderen (BEL)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 22 juni
Kronenberg (NED) CSI2*
Paard: Enrique (Tangelo van de Zuuthoeve uit onbekende moeder van Lando, fokker A. Hoekstra, Middelharnis)
Ruiter/amazone: Mel Thijssen (NED)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 21 juni
Paard: Cristello 2 (Numero Uno uit Volstelle keur pref prest sport-spr van Voltaire, fokker W.F.J. Wigink-Markvoort, Schalkhaar)
Ruiter/amazone: Leon Thijssen (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 24 juni
Busto Arsizio (ITA) CSIYH1*
Paard: Hytaniki (Tangelo van de Zuuthoeve uit Leoniki keur van Voltaire, fokker M. Koets, Biggekerke)
Ruiter/amazone: Antonio Maria Garofalo (ITA)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m 2-fasenl, vrijdag 22 juni
Paard: Infuria P&P (Cascadello uit Bebelle van President, fokker Paola Masoni d’Andrea)
Ruiter/amazone: Sabrina Crotta (SUI)
Rubriek: 5-jarigen 1.20m, zaterdag 23 juni
Busto Arsizio (ITA) CSI2*
Paard: Carrera (KWPN-hengst, Larino uit Ehrentender ster pref prest van Contender, fokker A. Floryn, Geesteren)
Ruiter/amazone: Abdullah Waleed Alsharbatly (KSA)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 23 juni
Paard: Dundee vh Marienshof (Cicero Z van Paemel uit Marien vb sport-spr van Libero H, fokker De Coninck-Ecker, Asse)
Ruiter/amazone: Roberto Arioldi (ITA)
Rubriek: 1.45m direcht op tijd, zaterdag 23 juni
DRESSUUR
Rotterdam (NED) CDIU25
Paard: TC Athene (United uit Orleans elite pref prest PROK van Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel, Wilp)
Ruiter/amazone: Jeanine Nieuwenhuis (NED)
Rubriek: Grand Prix, donderdag 21 juni
Paard: TC Athene (United uit Orleans elite pref prest PROK van Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel, Wilp)
Ruiter/amazone: Jeanine Nieuwenhuis (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, vrijdag 22 juni
Rotterdam (NED) CDIO5* - Nations Cup
Paard: Apache (KWPN-hengst, UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK van Krack C, fokker A.A. van der Koppel, Wadenoijen)
Ruiter/amazone: Emmelie Scholtens (NED)
Rubriek: Nations Cup team classification, zaterdag 23 juni
Lees het online bericht
Paard: Glock’s Dream Boy (KWPN-hengst, Vivaldi uit Resia elite PROK van Ferro, fokker T.J.M. Coomans, Oud-Beijerland)
Ruiter/amazone: Hans Peter Minderhoud (NED)
Rubriek: Nations Cup team classification, zaterdag 23 juni
Lees het online bericht
Paard: Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK van Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen, Someren)
Ruiter/amazone: Madeleine Witte-Vrees (NED)
Rubriek: Nations Cup team classification, zaterdag 23 juni
Lees het online bericht
Paard: Glock’s Zonik (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik van Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS, Alleroed)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Nations Cup team classification, zaterdag 23 juni
Lees het online bericht
Rotterdam (NED) CDI3*
Paard: Glock’s Voice (KWPN-hengst, De Niro uit Rohbria stb prest van Rohdiamant, fokkers W. & I.G.M. van Gisbergen-Sponselee, Hooge Mierde)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 22 juni
Lees het online bericht
Paard: Glock’s Voice (KWPN-hengst, De Niro uit Rohbria stb prest van Rohdiamant, fokkers W. & I.G.M. van Gisbergen-Sponselee, Hooge Mierde)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 23 juni
Lees het online bericht
EVENTING
Arville (BEL) CIC2*
Paard: Camelot (Namelus R uit Francien keur prest van Aram, fokker C.C. Huisman-Holst, Mookhoek)
Ruiter/amazone: Ludwig Svennerstål (SWE)
Rubriek: zondag 24 juni
Foto TC Athene: Dirk Caremans