Last Week Winners 30 juli t/m 5 augustus
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Verden (GER) CSI2*
Paard: Adamo (Lupicor uit Springstein vb van Ekstein, fokker J.H.M. Mulder, Heino)
Ruiter/amazone: Chloe Reid (USA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 2 augustus
Paard: Queen Rubin 5 (Quidam’s Rubin uit Nicolette S stb prest ster PROK van Pilot, fokker E.H. Schroembges, Wellerlooi)
Ruiter/amazone: Jan Wernke (GER)
Rubriek: 1.40m Speed & Handiness, zaterdag 4 augustus
Williamsburg (USA) – Nat. Great Lakes Equestrian Festival Jumping
Paard: Dominique (Vainqueur uit Oprah ster pref prest van Lagos, fokker J. Westenbrink, Meppel)
Ruiter/amazone: Willie Tynan (IRL)
Rubriek: 1.40m, woensdag 1 augustus
Bromont (CAN) CSI3*
Paard: Aristoteles V (Padinus uit Tableau-Vivant elite prest PROK van Lux, fokker G.H.S. Vullers, Baexem)
Ruiter/amazone: Jonathan McCrea (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.60m, zondag 5 augustus
Lees het online bericht
Beervelde (BEL) CSI2*
Paard: Flash (Numero Uno uit Adri-Sina L vb van Indoctro, fokker A.T.M. Roefs, Son)
Ruiter/amazone: Pieter Devos (BEL)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 5 augustus
Courlans – Lons le Saunier (FRA) CSIYH1*
Paard: Gentleman T (Indoctro uit Marjolita ster van Ahorn, fokker M. Terpstra, Aalzum)
Ruiter/amazone: Romain Sottas (SUI)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m direct op tijd, donderdag 2 augustus
Paard: Goblet (Zacharov uit Zydana vb prest van Mermus R, fokker P.J. Amendt, Broekhuizenvorst)
Ruiter/amazone: Cecilie Hatteland (NOR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m direct op tijd, donderdag 2 augustus
Ommen (NED) CSI4*
Paard: Freedom (Larino uit Zaimora vb van Corland, fokker C. Knippers, Leersum)
Ruiter/amazone: Albert Zoer (NED)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 2 augustus
Paard: Capetown (Oklund uit Santha reg.A van Carlino, fokker G.F. van Os, Uden)
Ruiter/amazone: Wout-Jan van der Schans (NED)
Rubriek: 1.50m, vrijdag 3 augustus
Lees het online bericht
Paard: Djoost Again (Cantos uit Katosca keur pref prest van Joost, fokker G.A. Folkerts, Ter Aard)
Ruiter/amazone: Pim Mulder (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.60m, zondag 5 augustus
Lees het online bericht
Dinard (FRA) CSIYH1*
Paard: Galak d’Ellipse (Untouchable uit Bjussica ‘T’ van Larino, fokker S.N.C. Ellipse, Malville)
Ruiter/amazone: Frédéric Busquet (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 2 augustus
Paard: Galino (Arthos R uit Tjalina vb van Kennedy, fokker J. Admiraal, Swolgen)
Ruiter/amazone: Tiffany Foster (CAN)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 2 augustus
Paard: Glamour Boy (Numero Uno uit Chabely ster IBOP-spr PROK van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker L.G.M. ten Vergert, Enschede)
Ruiter/amazone: Valentin Besnard (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 2 augustus
Paard: Galway Girl (Arezzo VDL uit Beleonora VDL stb van For Pleasure, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Felicie Bertrand (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 2 augustus
Paard: Gemma W (Luidam uit Britt W vb van Unaniem, fokker A. Waldman, Putten)
Ruiter/amazone: Daniel Bluman (ISR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 2 augustus
Paard: Gerlos (Der Senaat 111 uit Honolulu 111 van Cicero Z van Paemel, fokker M.M.A. Everse, Waddinxveen)
Ruiter/amazone: Andrew Ramsay (USA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 2 augustus
Dinard (FRA) CSI3*
Paard: Well Done (Sheraton uit Givolda stb prest van Zeus, fokker R. Beuving, Nieuweroord)
Ruiter/amazone: Julien Gonin (FRA)
Rubriek: Grand Prix 1.50m, zondag 5 augustus
Lees het online bericht
Kronenberg (NED) CSIYH1*
Paard: Grasshopper (Quality Time uit Zam Zam O vb van Quatrro, fokker Tijhuis, Langeveen)
Ruiter/amazone: Alise Oken (USA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m 2-fasen, vrijdag 3 augustus
Paard: Goanita HX (Zandor Z uit Bonita van Bal Pare, fokker Stal Hendrix, Kessel)
Ruiter/amazone: Oda Charlotte Lyngvaer (NOR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m direct op tijd, zaterdag 4 augustus
Paard: Gijsbrand (Arthos R uit Ramona stb van Hamilton, fokker H. Kleinjan, Hoge Hexel)
Ruiter/amazone: Abdulrahman Al Fuzae (KUW)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m direct op tijd, zaterdag 4 augustus
Kronenberg (NED) CSI2*
Paard: Eline Maria M (Diamant de Semilly uit Umea-Maria M reg.A prest van Carthago, fokker Stoeterij Het Maalwater, Barsingerhorn)
Ruiter/amazone: Patrick Lemmen (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 5 augustus
Samorin (SVK) CSI1*
Paard: Geodina HS (Bodinus uit Tordina keur prest IBOP-spr van Corland, fokker fam. Slingerland, Elim)
Ruiter/amazone: Carmen Edwards (GBR)
Rubriek: 1.40m 2-fasen special, donderdag 2 augustus
Paard: Derby (Phin Phin uit Sidulia stb van Ahorn, fokker J.R. Oosting, Odoornerveen)
Ruiter/amazone: Jan Cigan Jr. (SVK)
Rubriek: Grand Prix 1.40m, zondag 5 augustus
Samorin (SVK) CSIYH1*
Paard: Gwintosca HBC (Alicante HBC uit Satosca stb pref prest van Kroongraaf, fokker HBC Stal BV, Boijl)
Ruiter/amazone: Camilla Mortensen (DEN)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m direct op tijd, donderdag 2 augustus
Paard: Hayley (Carembar de Muze uit Balou van Balou du Rouet Z, fokker Stal Karaevli, Swolgen)
Ruiter/amazone: Omer Karaevli (TUR)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.15m-1.25m direct op tijd,donderdag 2 augustus
Paard: Gwintosca HBC (Alicante HBC uit Satosca stb pref prest van Kroongraaf, fokker HBC Stal BV, Boijl)
Ruiter/amazone: Camilla Mortensen (DEN)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m direct op tijd, vrijdag 3 augustus
Paard: Hayley (Carembar de Muze uit Balou van Balou du Rouet Z, fokker Stal Karaevli, Swolgen)
Ruiter/amazone: Omer Karaevli (TUR)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.20m-1.30m 2-fasen special, zaterdag 4 augustus
Londen (GBR) CSI5* GCT
Paard: Zinius (Nabab de Reve uit Winia van ’t Vennehof van Kannan, fokker M.M.A. Everse, Waddinxveen)
Ruiter/amazone: Harrie Smolders (NED)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 3 augustus
Paard: Zinius (Nabab de Reve uit Winia van ’t Vennehof van Kannan, fokker M.M.A. Everse, Waddinxveen)
Ruiter/amazone: Harrie Smolders (NED)
Rubriek: 1.50m-1.55m, zondag 5 augustus
Lees het online bericht
DRESSUUR
Ermelo (NED) CDI1*
Paard: Cum Laude (Apache uit Pacharel T reg.A prest van Weltmeyer, fokker J.A.M. Schel, Linden)
Ruiter/amazone: Vai Bruntink (NED)
Rubriek: Prix St. Georges, zaterdag 4 augustus
Nice (FRA) CDI3*
Paard: Awakening (Sandreo uit Remember stb prest van Welt Hit II, fokker E.J. Bakhuis, Geesteren)
Ruiter/amazone: Evgenia Davydova (RUS)
Rubriek: Grand Prix Special, zaterdag 4 augustus
Paard: Valentino (Osmium uit Osca stb van Harcos, fokker A. Derks, Deventer)
Ruiter/amazone: Veronika Topol (RUS)
Rubriek: Grand Prix Consolation, zondag 5 augustus
Foto Capetown: Dirk Caremans