Last Week Winners 22 t/m 28 oktober
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Washington (USA) CSI4*-W
Paard: Bokai (Up to Date uit Lucky Girl stb van Ferro, fokker D. Tump, Nieuw Balinge)
Ruiter/amazone: Catherine Tyree (USA)
Rubriek: 1.50m, donderdag 25 oktober
Lees het online bericht
Paard: Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla van Acord II, fokker La Silla, Nuevo Leon)
Ruiter/amazone: Beezie Madden (USA)
Rubriek: wereldbekerwedstrijd 1.60m, zaterdag 27 oktober
Lees het online bericht
Carmona (ESP) CSIYH1*
Paard: Glasgow (Tangelo van de Zuuthoeve uit Toulouse vb prest van No Limit, fokker Stoeterij Broere BV, Alblasserdam)
Ruiter/amazone: Doron Kuipers (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen special, dinsdag 23 oktober
Paard: Haranta (Zirocco Blue VDL uit Daranta keur IBOP-spr van Carolus II, fokker G. Reuls, Panningen)
Ruiter/amazone: Conor McMahon (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m, woensdag 24 oktober
Paard: Inus (Ginus uit Uit Hauke W ster pref PROK van Voltaire, fokker J.P.A.M. Geerts, Sint-Oedenrode)
Ruiter/amazone: Anouk de Ruijter (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, woensdag 24 oktober
Carmona (ESP) CSI2*
Paard: Durant W (Vaillant uit Pamolga W elite prest sport-spr PROK van Kojak, fokker W. de Wit-Kluft, Krommenie)
Ruiter/amazone: Radovan Sillo (SVK)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 28 oktober
Oliva-Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Appolon (Pan Am VDL uit Ariesje vb van Marlon)
Ruiter/amazone: Oleh Krasiuk (UKR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 23 oktober
Paard: Gakhir (Spartacus uit Zakhira ster voorl.keur van Indorado, fokker Mts. Van de Donk-Kooi, Vorstenbosch)
Ruiter/amazone: Maggie McAlary (USA)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 23 oktober
Paard: Geneve R (Eldorado van de Zeshoek uit Zafira vb van Berlin, fokker M. Rietberg, Holten)
Ruiter/amazone: Matthew Sampson (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 23 oktober
Paard: Gezel (Zirocco Blue VDL uit Brandy ster van Indoctro, fokker A.H.J.M. Kerstens, Etten Leur)
Ruiter/amazone: Andreas Schou (DEN)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 23 oktober
Paard: Giga Dance (Spartacus uit Tuesday ster van Cavalier, fokker Mts. Van de Donk-Kooi, Vorstenbosch)
Ruiter/amazone: Maggie McAlary (USA)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 23 oktober
Paard: Good Friends (Mylord Carthago uit Universe bv van New York, fokker comb. Aaldering Swelheim, Loosbroek)
Ruiter/amazone: Remy Ellis (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 23 oktober
Paard: Griet (Bugatti VDL uit Racey keur IBOP-dr van Bustron, fokker J.A. Coolen, Nuenen)
Ruiter/amazone: Fabienne Daigneux-Lange (BEL)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 23 oktober
Paard: Houdini (Q.Breitling LS uit Kiwiki keur prest van Ekstein, fokker Mts. A. en M.A. Veenstra-Voogd, Lutjegast)
Ruiter/amazone: Gabriela Roger Ibars (ESP)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Hopscotch (Zambesi uit Valleria.F. vb van Mill Reef VDL, fokker M. Evans, Powys Wales)
Ruiter/amazone: Carmen Edwards (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Top Model (Spartacus uit Why Not ster voorl.keur van Oklund, fokker A. Rozenveld, Zeeland)
Ruiter/amazone: Jessica Dimmock (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Helsinki (Zacharov uit Calpurzia CSG reg.B, fokker M. Evans, Powys Wales)
Ruiter/amazone: Remy Ellis (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Haydn (Zambesi uit Unikaat elite prest sport-spr PROK van Kojak, fokker P.M. Kuenen-Derckx, Veulen)
Ruiter/amazone: Christoffer Lindenberg (DEN)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Harsha (Zambesi uit Betty Barclay stb van Lupicor, fokker Stal Naberink, Coevorden)
Ruiter/amazone: Jasmin Head (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Hard to Get (Berlin uit Life Style Z van L’Amour Z, fokker M. van Kleef, Ede)
Ruiter/amazone: Pedro de Andrade Costa (BRA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Hamberlane (Harley VDL uit Catelane elite IBOP-spr PROK van Cardento, fokkers H. en A. Sybrandi-Merkus, Deinum)
Ruiter/amazone: India Payne (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Hallmark (Calvados Z uit Chiquita vb van Guidam, fokker M. Evans, Powys, Wales)
Ruiter/amazone: Ruby Fryer (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: H.Cyclon (Cliff Z uit Zarah Leander van Zeus, fokker B. Jonker, Vriezenveen)
Ruiter/amazone: Jamie Wingrove (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: H.Big Action (Action Breaker uit Big Star BZ elite EPTM-spr PROK van Big Star, fokker Paardenhouderij Boeve V.O.F., Heerde)
Ruiter/amazone: Pedro de Andrade Costa (BRA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 23 oktober
Paard: Iwalinde (Zirocco Blue VDL uit Zwalinde elite EPTM-spr sport-spr PROK van Corland, fokker T. Alma, Zwaagwesteinde)
Ruiter/amazone: India Payne (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: Its Me (Cassini Gold uit Mandy vb van Dageraad, fokker E.G.A. vd Sluis-Janssen)
Ruiter/amazone: Millie Mae Evans (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: Irish Coffee (Sisley de la Tour uit Twistaloma vb van Koriander, fokker Mts. Van de Donk-Kooi, Vorstenbosch)
Ruiter/amazone: Ben Maher (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: Interstar B (I’m Special de Muze uit U-Oberlina ster van Ohorn, fokker J. Berendsen, Hengelo)
Ruiter/amazone: Ronnie Jones (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: Iniesta KS (I’m Special de Muze uit Ulrike Bea ster voorl.keur van Larino, fokker familie Boersma, Oudega Gaast Sleat
Ruiter/amazone: Megan James (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: Incredible (Carrera uit Cilea Z van Corrado I, fokker H. de Roover, Strijbeek)
Ruiter/amazone: Ausra Valuckyte (LTU)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: Ina (Harley VDL uit Sabina elite PROK van Burggraaf, fokker J.A.M. Dekkers-de Weert, Oud Gastel)
Ruiter/amazone: Giorgia Distefano (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: Ike-A (Zirocco Blue VDL uit Dena-Sienne ster sport-spr PROK van Van Gogh, fokker J. Veldman, Hoogeveen)
Ruiter/amazone: Sasha Woodhouse (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: I (Cascarillo uit Chica’s Way JB stb-ext van Corland, fokker H.A.J. Seiger, Harbrinkhoek)
Ruiter/amazone: Jamie Wingrove (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 23 oktober
Paard: Geneve R (Eldorado van de Zeshoek uit Zafira vb van Berlin, fokker M. Rietberg, Holten)
Ruiter/amazone: Matthew Sampson (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen, donderdag 25 oktober
Oliva-Valencia (ESP) CSI2*
Paard: Doriena (Cardento uit Ugiena keur van Goodtimes, fokker H.P. Meerte, Noordlaren)
Ruiter/amazone: Matthew Sampson (GBR)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zondag 28 oktober
Oliva-Valencia (ESP) CSI1*
Paard: Geodina HS (Bodinus uit Tordina keur prest IBOP-spr van Corland, fokker fam. Slingerland, Elim)
Ruiter/amazone: Carmen Edwards (GBR)
Rubriek: 1.40m, zondag 28 oktober
Michalowice (POL) CSIYH1*
Paard: Indigo Blue (Zirocco Blue VDL uit Amber W vb van Numero Uno, fokker S. van Laar, Leusden)
Ruiter/amazone: Maureen Bonder (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m direct op tijd, vrijdag 26 oktober
Paard: Harvey RG (Numero Uno uit Laranka keur pref prest sport-spr van Amethist, fokker A.J.M. van Ravenstein, Schaijk)
Ruiter/amazone: Andrius Petrovas (LTU)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.30m direct op tijd, zaterdag 27 oktober
Wiener Neustadt (AUT) CSIYH1*
Paard: Gavarni (Mylord Carthago uit Covergirl vb van Andiamo, fokker Bakke, Sandfjord)
Ruiter/amazone: Julia Schönhuber (GER)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, donderdag 25 oktober
Paard: Hesta (Inschallah de Muze uit W. Zarah 2 ster prest van Indoctro, fokker M. Kok, Hardenberg)
Ruiter/amazone: David Kranz (AUT)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, donderdag 25 oktober
Paard: Hot Easy (Andiamo uit Double Easy vb van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker R. Teunissen, Terwolde)
Ruiter/amazone: Jörne Sprehe (GER)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, donderdag 25 oktober
Paard: Gylord S (Mylord Carthago uit Rachel M reg.A prest van Cash, fokker W.M. Jansen, Hoog-Keppel)
Ruiter/amazone: Jan Stetina (CZE)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, donderdag 25 oktober
Paard: Harley MBF (Quasimodo vd Molendreef uit Wonder W stb-ext PROK van Chin Chin, fokker A.G.C. Verkerk, Hoofddorp)
Ruiter/amazone: Laura Lehner (AUT)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, donderdag 25 oktober
Paard: Invenuti DGP (Up to Date uit Benvenuti keur EPTM-spr van Salvatore, fokker G. Ploeg, Marwijksoord)
Ruiter/amazone: Benjamin Saurugg (AUT)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 25 oktober
Paard: Imara (Dutch Design uit Wamara stb van Nassau, fokker H. Strik-de Leeuw, Maasbree)
Ruiter/amazone: Mariann Hugyecz (HUN)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 25 oktober
Paard: Ultimus (Ultimo uit Naomi ster van Voltaire, fokker A.J.M. van Esch, Eersel)
Ruiter/amazone: Peter Englbrecht (AUT)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, vrijdag 26 oktober
Paard: Gylord S (Mylord Carthago uit Rachel M reg.A prest van Cash, fokker W.M. Jansen, Hoog-Keppel)
Ruiter/amazone: Jan Stetina (CZE)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, vrijdag 26 oktober
Paard: Gavarni (Mylord Carthago uit Covergirl vb van Andiamo, fokker Bakke, Sandfjord)
Ruiter/amazone: Julia Schönhuber (GER)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, vrijdag 26 oktober
Paard: Hesta (Inschallah de Muze uit W. Zarah 2 ster prest van Indoctro, fokker M. Kok, Hardenberg)
Ruiter/amazone: David Kranz (AUT)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, vrijdag 26 oktober
Paard: Harley MBF (Quasimodo vd Molendreef uit Wonder W stb-ext PROK van Chin Chin, fokker A.G.C. Verkerk, Hoofddorp)
Ruiter/amazone: Laura Lehner (AUT)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, vrijdag 26 oktober
Paard: Hot Easy (Andiamo uit Double Easy vb van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker R. Teunissen, Terwolde)
Ruiter/amazone: Jörne Sprehe (GER)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, vrijdag 26 oktober
Paard: Helinka (Harley VDL uit Dinka ster PROK van Indoctro, fokker J.J. van Dijk, Ruinerwold)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.35m, vrijdag 26 oktober
Paard: Invenuti DGP (Up to Date uit Benvenuti keur EPTM-spr van Salvatore, fokker G. Ploeg, Marwijksoord)
Ruiter/amazone: Benjamin Saurugg (AUT)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, vrijdag 26 oktober
Paard: Gavarni (Mylord Carthago uit Covergirl vb van Andiamo, fokker Bakke, Sandfjord)
Ruiter/amazone: Julia Schönhuber (GER)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.20m, zondag 28 oktober
Opglabbeek (BEL) CSIYH1*
Paard: Mendocino RF (Zambesi uit Hirondeau II van Papillon Rouge, fokker G.B.L. Nijhof, Haaksbergen)
Ruiter/amazone: Omer Karaevli (TUR)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.15m-1.25m 2-fasen, donderdag 25 oktober
Opglabbeek (BEL) CSI2*
Paard: Rubio Monocoat Electric (Ukato uit Amanda vb van Oklund, fokker E. Schep, Tull en ’t Waal)
Ruiter/amazone: Emma Augier de Moussac (CZE)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 25 oktober
Verona (ITA) CSI5*-W
Paard: H&M Christian K (Namelus R uit Sirnanda stb prest van Calvados, fokker G.W. Klerks, Elshout)
Ruiter/amazone: Peder Fredricson (SWE)
Rubriek: 1.55m, vrijdag 26 oktober
Lees het online bericht
Paard: VDL Groep Beauty (For Pleasure uit Famita stb prest van Contender, fokker W. Kuypers, Breugel)
Ruiter/amazone: Leopold van Asten (NED)
Rubriek: 1.50m-1.55m, zaterdag 27 oktober
Lees het online bericht
Kronenberg (NED) CSIYH1*
Paard: Grasshopper (Quality Time uit Zam Zam O vb van Quatrro, fokker Tijhuis, Langeveen)
Ruiter/amazone: Alise Oken (USA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m 2-fasen, donderdag 25 oktober
Paard: Ilitta (Ustinov uit Ulitta ster van Indoctro, fokker M. Boumans, Eindhoven)
Ruiter/amazone: Eric van der Vleuten Jr. (NED)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.20m-1.30m direct op tijd, zaterdag 27 oktober
Paard: Impact (El Salvador uit Zolita elite PROK van Indoctro, fokker L.G.M. ten Vergert, Enschede)
Ruiter/amazone: Robert Puck (AUT)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.20m-1.30m 2-fasen, zondag 28 oktober
Kronenberg (NED) CSI2*
Paard: Queen Rubin 5 (Quidam’s Rubin uit Nicolette S ster prest PROK van Pilot, fokker E.H. Schroembges, Wellerlooi)
Ruiter/amazone: Jan Wernke (GER)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 25 oktober
Paard: Elstar (Larino uit Viodette vb van Celano, fokker H.P. Aarts, Asten)
Ruiter/amazone: Yusuke Takashima (JPN)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 26 oktober
Paard: GC Chopin’s Bushi (Contendro II uit Ushi stb van Nairobi, fokker gebr. Van der Steen, Esch)
Ruiter/amazone: Rodrigo Giesteira Almeida (POR)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 28 oktober
DRESSUUR
Exloo (NED) CDIU25
Paard: Vlingh (Flemmingh uit Krista van Donnerschlag, fokker P.A. Fase, Sint-Annaland)
Ruiter/amazone: Jeanine Nekeman (NED)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 26 oktober
Paard: Vlingh (Flemmingh uit Krista van Donnerschlag, fokker P.A. Fase, Sint-Annaland)
Ruiter/amazone: Jeanine Nekeman (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 27 oktober
Exloo (NED) CDI3*
Paard: Gaudi Vita (Apache uit Vita elite pref prest IBOP-dres PROK van Welt Hit II, fokker H.W. Broos, Annen)
Ruiter/amazone: Joyce Heuitink (NED)
Rubriek: Prix St. Georges, donderdag 25 oktober
Paard: Gaudi Vita (Apache uit Vita elite pref prest IBOP-dres PROK van Welt Hit II, fokker H.W. Broos, Annen)
Ruiter/amazone: Joyce Heuitink (NED)
Rubriek: Inter I, vrijdag 26 oktober
Paard: Gaudi Vita (Apache uit Vita elite pref prest IBOP-dres PROK van Welt Hit II, fokker H.W. Broos, Annen)
Ruiter/amazone: Joyce Heuitink (NED)
Rubriek: Inter I Kür, zaterdag 27 oktober
Paard: Zephyr (Jazz uit Liagonda vb van Farmer, fokker W.P.J. Cornelissen, Beilen)
Ruiter/amazone: Adelinde Cornelissen (NED)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 26 oktober
Paard: Zephyr (Jazz uit Liagonda vb van Farmer, fokker W.P.J. Cornelissen, Beilen)
Ruiter/amazone: Adelinde Cornelissen (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, zondag 28 oktober
Foto VDL Groep Beauty: Dirk Caremans