Last Week Winners 11 t/m 17 maart
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Vejer de la Frontera (ESP) CSIYH1*
Paard: Jesprit H.S. (Eldorado van de Zeshoek uit Esprit-R reg.A van Carosso VDL, fokker H.P.M. Smidt, Oldenzaal)
Ruiter/amazone: Alejandro Fernandez Sanchez (ESP)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Julius Caesar V S (Zambesi uit Virgin S. stb ster pref prest sport-spr van No Limit, fokker Spexgoor Stables, Gaanderen)
Ruiter/amazone: Anna McVeigh (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Jaromyr (Zapatero VDL uit Phloretta stb van Wellington, fokker P. Dijkstra, Surhuizum)
Ruiter/amazone: Javier Bosch Cebrian (ESP)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Joly-Fleur T.V. (Tangelo van de Zuuthoeve uit Fleur-Afi T.V. vb van Phin Phin, fokker A.A.C. Vissers, Veghel)
Ruiter/amazone: Max Routledge (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Jorden Power (Starpower uit Atriomf ster van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: James Wilson (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Jasper (Carrera VDL uit Doris stb-ext van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker J.H. Reukers, Groenlo)
Ruiter/amazone: Elizabeth Rose Lutener (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Jorado (Diarado uit Oanna elite sport-spr PROK van Sandro Song, fokker H. Koops Jr., Oosterwolde)
Ruiter/amazone: Greg Patrick Broderick (IRL)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Just Blue RV (Action Breaker uit Fantastique RV ster PROK van Mr.Blue, fokker Stoeterij Renken, Vriescheloo)
Ruiter/amazone: Javier Bosch Cebrian (ESP)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Jevenda (Verdi uit Evenda stb-ext van Diarado, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Louis Simmons (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 12 maart
Paard: Iron Maiden (Quasimodo van de Molendreef uit Shanny G sport-spr van Indorado, fokker A.O. de Haan)
Ruiter/amazone: Andrew Ramsay (USA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: IV Willem (Cassini Gold uit Serania reg.A van Revel O, fokker H. Pot, Wittelte)
Ruiter/amazone: Charlie Jones (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: ISBA Caps (Action Breaker uit Krista elite pref prest sport-spr PROK van Polydor, fokker S. Aznar van Kaliyuga S.L., Madrid)
Ruiter/amazone: Laura Robinson (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: It’s Buitenzorg (Nassau uit Tootsie ster van Democraat, fokker J.W.M. Nas, Bemmel)
Ruiter/amazone: Manuel Vazquez Giron (ESP)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Insigne S (Douglas uit Zheriludine S ster van Mermus R, fokker H. van der Scheer, Kamperveen)
Ruiter/amazone: Armando Trapote (ESP)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: I Am Minka (Eldorado van de Zeshoek uit Veminka elite prest IBOP-spr PROK van Numero Uno, fokker G.G.J. Steggink, Rossum)
Ruiter/amazone: Andres Osborne (ESP)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Hero (Glasgow-W vh Merelsnest uit Tieni elite PROK van Voltaire, fokker A.W.J. Reyrink, Diessen)
Ruiter/amazone: Jens Wickström (SWE)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m 2-fasen special, dinsdag 12 maart
Paard: Itina (Kannan uit Etina stb-ext van Indorado, fokkers M.D. Peters, Sint-Michielsgestel en T. Cooymans, Den Dungen)
Ruiter/amazone: Yves Houtackers (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Idaho WP (Cartano uit Dyranda II ster van Vingino, fokker W. Pool, Woldendorp)
Ruiter/amazone: Lucy Wood (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Iron Lady HX (Bustique uit N. Calida van Calido I, fokker Stal Hendrik, Kessel)
Ruiter/amazone: Efe Siyahi (TUR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Irmette Balia PJ (Don Diablo HX uit Elite Balia PJ ster van Ustinov, foker P. Jaspers, Panningen)
Ruiter/amazone: Jake Saywell (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Itamorkus (Zavall VDL uit Tamorka ster van Matterhorn, fokker J.H. Hilgen, Nieuw-Weerdinge)
Ruiter/amazone: Spencer Roe (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Iryolga R-E (Everglade VDL uit Cryolga M. stb PROK van Lord Z, fokker J. Rendering, Vlagtwedde)
Ruiter/amazone: Jay Halim (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Itina (Kannan uit Etina stb-ext van Indorado, fokkers M.D. Peters, Sint-Michielsgestel en T. Cooymans, Den Dungen)
Ruiter/amazone: Yves Houtackers (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m 2-fasen, woensdag 13 maart
Paard: ISBA Caps (Action Breaker uit Krista elite pref prest sport-spr PROK van Polydor, fokker S. Aznar van Kaliyuga S.L., Madrid)
Ruiter/amazone: Laura Robinson (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m, donderdag 14 maart
Vejer de la Frontera (ESP) CSI4*
Paard: Diva (No Limit uit Zilvana Verte reg.B sport-spr van Ticallux Verte vb, fokker P. Knijnenburg, Deurne)
Ruiter/amazone: Emma Augier de Moussac (CZE)
Rubriek: 1.50m, vrijdag 15 maart
Lees het online bericht
Paard: Nouvelle (Solitair uit Nouvelle Dansante keur prest van Contango, fokker J.C.M. de Louw, Culemborg)
Ruiter/amazone: Julie Welles (USA)
Rubriek: 1.45m, zondag 17 maart
Gorla Minore (ITA) CSIYH1*
Paard: Izarra VDS (Ghodinho VDS uit Flashback reg.A sport-spr van Diarado, fokker D.M. van der Schaar, Silvolde)
Ruiter/amazone: Graham Grant (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m-1.25m, zaterdag 16 maart
Gorla Minore (ITA) CSI2*
Paard: Wilando B (Oklund uit Natalie B vb sport-dres van Topas, fokker W. van den Beuken, Well)
Ruiter/amazone: Julie Andrews (GBR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 14 maart
Paard: Zycalin W (Berlin uit Chiara W elite prest sport-spr PROK van Carthago, fokker A.P. de Wit, Reuver)
Ruiter/amazone: Emanuele Massimiliano Bianchi (ITA)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, zaterdag 16 maart
Vilamoura (POR) CSIYH1*
Paard: Jayley (Don Diablo HX uit Whitley stb-ext van Phin Phin, fokker J.F.C.M. Teelen, Venlo)
Ruiter/amazone: Howard Ephgrave (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m-1.15m direct op tijd, donderdag 14 maart
Vilamoura (POR) CSI3*
Paard: Amigo T (Padinus uit N.Amelusi 6 elite sport-spr PROK van Libero H, fokker Stal van den Top B.V., Kootwijkerbroek)
Ruiter/amazone: Chloe Aston (GBR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 14 maart
Paard: Deauville (Numero Uno uit Harla stb van Animo, fokker Stoeterij Vosbergen, Heerde)
Ruiter/amazone: Marc Bettinger (GER)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 15 maart
Paard: Dublin V (Vigaro uit Sarina ster pref prest van Calvados, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: Grand Prix 1.50m, zondag 17 maart
Arezzo (ITA) CSIYH1*
Paard: Itouch DHH (Emilion uit Top Secret Wonderland stb van Quick Star, fokkers B.C. Dirksen en B. Dirksen, Hattem)
Ruiter/amazone: Aldo Intagliata (ITA)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m-1.25m 2-fasen special, dinsdag 12 maart
Paard: Johnny Bravo (Kannan uit Lamaluschi van Lansing, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Patrick Petre (ROU)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Jayden (Kannan uit Ersinaa elite IBOP-spr PROK van Emilion, fokkers I.G.R. van der Meer, Lucaswolde/S. van der Meer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: Miroslava Stovickova (CZE)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Jameson (Warrant uit Walista ster van Manhattan, fokker R.H. en T.F. van Hemmen, Bellingwolde)
Ruiter/amazone: Aldo Intagliata (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Heavy v/d Felixhoeve (Eldorado van de Zeshoek uit Wilrike stb pref D-OC van Numero Uno, fokker J.G. Felix, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Bronislav Chudyba (SVK)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m-1.35m, woensdag 13 maart
Paard: Juliana Fairy (Kannan uit Zjuliana Fairy V elite prest EPTM-spr sport-spr PROK van Nassau, fokker C.L. Vrolijk-Huyzer, Almen)
Ruiter/amazone: Klara Mattsson (SWE)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m 2-fasen, woensdag 13 maart
Paard: Jameson (Warrant uit Walista ster van Manhattan, fokker R.H. en T.F. van Hemmen, Bellingwolde)
Ruiter/amazone: Aldo Intagliata (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m 2-fasen, woensdag 13 maart
Paard: Jakarta (Cardento uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Patrick Petre (ROU)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m 2-fasen, woensdag 13 maart
Paard: Johnny Bravo (Kannan uit Lamaluschi van Lansing, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Patrick Petre (ROU)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 14 maart
Paard: Jayden (Kannan uit Ersinaa elite IBOP-spr PROK van Emilion, fokkers I.G.R. van der Meer, Lucaswolde/S. van der Meer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: Miroslava Stovickova (CZE)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 14 maart
Paard: Jameson (Warrant uit Walista ster van Manhattan, fokker R.H. en T.F. van Hemmen, Bellingwolde)
Ruiter/amazone: Aldo Intagliata (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 14 maart
Paard: Jakarta (Cardento uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Patrick Petre (ROU)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 14 maart
Arezzo (ITA) CSI3*
Paard: Grey Earl (Mylord Carthago uit Colita vb van Salvatore, fokker E.R.M. Sieling & C.J. Kloet, Grolloo)
Ruiter/amazone: Paolo Adamo Zuvadelli (ITA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 15 maart
Paard: Faliane W (Emilion uit Aliane W stb van Indorado, fokker B.S. Wichers, Dedemsvaart)
Ruiter/amazone: Emilio Bicocchi (ITA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zaterdag 16 maart
Wellington (USA) CSI3*
Paard: G-Force (Plot-Blue uit Sharaya vb van Voltaire, fokker J.A.C. Donkers, Moergestel)
Ruiter/amazone: Schuyler Riley (USA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 15 maart
Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Jadebridge (Dexter R uit Zilverbridge ster PROK van Solitair, fokker H.J. Scheffer, Doornspijk)
Ruiter/amazone: Emmelie Melssen (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Jack Sparow (El Salvador uit Budine keur IBOP-spr van Montender, fokkers F. Haerkens, Oeffelt/J. Haerkens, Boxmeer)
Ruiter/amazone: Melvin Greveling (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Jolita (Arezzo VDL uit Waylita stb IBOP-spr PROK van Quasimodo Z, fokkers T. Dijkstra, Easterein/P. Gerbrandy, Wommels)
Ruiter/amazone: Emmelie Melssen (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Joy (Harley VDL uit Unpredictable van Lagunas, fokker R. Leemans, Chaam)
Ruiter/amazone: Shannon Meinert Ketterle (DEN)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Janieta P. (Kannan uit Fanieta P elite EPTM-spr PROK van Diarado, fokker P. Pelleboer, Kampen)
Ruiter/amazone: Paris Morssinkhof (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: I Am (Etoulon VDL uit Extase elite IBOP-spr sport-spr PROK van Vingino, fokker E.A. van Manen,Bennekom)
Ruiter/amazone: Dennis van den Brink (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Iniesta KS (I’m Special de Muze uit Ulrike Bea ster voorl.keur van Larino, fokker familie Boersma, Oudega Gaast Sleat
Ruiter/amazone: Megan James (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Dexter (Darco uit Dermie elite EPTM-spr sport-spr PROK van Carembar de Muze, fokker X.J.M. van Heertum, Liempde)
Ruiter/amazone: Rimantas Babrauskas (LTU)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Ileanne SFN (Eldorado van de Zeshoek uit Elianne ster van Silverstone, fokker A. Schoones, Esch)
Ruiter/amazone: Dennis van den Brink (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Isabella S (Cassini Gold uit Dutch Diva S reg.B van Cade Z, fokker A.E.J.M. Schellings, Ootmarsum)
Ruiter/amazone: Hilde Woudstra (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: I Have No Name (Durango VDL uit Catch A Name stb pref van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Jelmer Hoekstra (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Itos S (Tangelo van de Zuuthoeve uit Urinda S stb PROK van Heartbreaker, fokker F. van Santvoort, Nuenen)
Ruiter/amazone: Melvin Greveling (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Ivar (Harley VDL uit Ursula van Carpaccio, fokker G.E.M. Roerink, Haaksbergen)
Ruiter/amazone: Dennis van den Brink (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Hulde G (Vigo d’Arsouilles uit Doberlina G stb van Warrant, fokker Van Geel Horses, Erica)
Ruiter/amazone: Daan van Geel (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 12 maart
Paard: Haya (Mylord Carthago uit Athletin van For Pleasure, fokker E. Schep, Tull en ’t Waal)
Ruiter/amazone: Hannah Mytilineou (GRE)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 12 maart
Paard: Havanna (Zirocco Blue VDL uit Cereedom VDL elite IBOP-spr PROK van Chin Chin, fokker G.A.M. Korbeld, Nijverdal)
Ruiter/amazone: Sven Fehnl (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 12 maart
Paard: Hard to Get (Berlin uit Life Style Z van L’Amour Z, fokker M. van Kleef, Ede)
Ruiter/amazone: Pedro de Andrade Costa (BRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 12 maart
Paard: Hallmark (Calvados Z uit Chiquita vb van Guidam, fokker M. Evans, Powys, Wales)
Ruiter/amazone: Ruby Fryer (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 12 maart
Paard: I Have No Name (Durango VDL uit Catch A Name stb pref van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Jelmer Hoekstra (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 13 maart
Paard: Havanna (Zirocco Blue VDL uit Cereedom VDL elite IBOP-spr PROK van Chin Chin, fokker G.A.M. Korbeld, Nijverdal)
Ruiter/amazone: Sven Fehnl (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, woensdag 13 maart
Oliva - Valencia (ESP) CSI1*
Paard: Emmely (Indorado uit Honey stb van Heartbreaker, fokker W. Nieweg, Adorp)
Ruiter/amazone: Kathrin Müller (GER)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 15 maart
Paard: Unex Garcon de Lui (Plot-Blue uit Folle de Lui van Rivage du Poncel, fokker J.A.C. Donkers, Moergestel)
Ruiter/amazone: Michael Hughes (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.40m, zaterdag 16 maart
Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Hellas (Inshallah de Muze uit Tiloma keur van Hinault, fokker S. van Dellen, Opende)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ES)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 12 maart
Paard: Happyness (Toulon uit Dakota ster IBOP-spr PROK van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker A. Huirne, Angerlo)
Ruiter/amazone: Danny Dunne (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 12 maart
Paard: Hybalia (Tygo uit Vybalia stb ster preferent van Cavalier, fokker S. van Dellen, Opende)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 12 maart
Paard: Indeed (Action Breaker uit Expensive stb-ext PROK van Calvaro Z, fokker H. Bril-Reich, Westendorp)
Ruiter/amazone: Danny Dunne (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Ishan B (Cardento uit Janta elite pref prest sport-spr PROK van Bergerac, fokker F.J.G. van Boxtel, Volkel)
Ruiter/amazone: Mike Patrick Leichle (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 12 maart
Paard: Jessica (Tangelo van de Zuuthoeve uit Ratina B van Rebel Z III, fokker E.J.M. Bleekman, Devon)
Ruiter/amazone: Karl Robins (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Jotage B (Denzel v’t Meulenhof uit Cerditage vb sport-spr D-OC van Verdi, fokker H. Bakker, Tollebeek)
Ruiter/amazone: Matthias Mock (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Jolene (El Salvador uit Grannelyn van Grannex, fokker E.J.M. Bleekman, Devon)
Ruiter/amazone: Karl Robins (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 12 maart
Paard: Hellas (Inshallah de Muze uit Tiloma keur van Hinault, fokker S. van Dellen, Opende)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ES)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, woensdag 13 maart
Valencia (ESP) CSI2*
Paard: Gattuso van de Marehoeve (Glasgow-W vh Merelsnest uit Tombeau le Sursaut stb-ext van Concorde, fokker M.A. Bevelander, Oud Vossemeer)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 14 maart
Paard: Gattuso van de Marehoeve (Glasgow-W vh Merelsnest uit Tombeau le Sursaut stb-ext van Concorde, fokker M.A. Bevelander, Oud Vossemeer)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 15 maart
Paard: Bentley (Quasimodo Z uit Viramee ster sport-spr van Indoctro, fokker R. Blommestein, Assendelft)
Ruiter/amazone: Estrat Mateu (ESP)
Rubriek: 1.45m, zaterdag 16 maart
Valencia (ESP) CSI1*
Paard: Fantasy (Tangelo van de Zuuthoeve uit Tivoly keur pref prest van Germus R, fokker A. Huirne, Angerlo)
Ruiter/amazone: Saul Portos (ESP)
Rubriek: 1.40m, vrijdag 15 maart
Paard: Fantasy (Tangelo van de Zuuthoeve uit Tivoly keur pref prest van Germus R, fokker A. Huirne, Angerlo)
Ruiter/amazone: Saul Portos (ESP)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 16 maart
Lier (BEL) CSI2*
Paard: Example (Ultimo uit Akarla elite IBOP-spr sport-spr PROK van Ferragamo, fokker Memape Beheer B.V./N. van Vliet, Nieuw-Amsterdam)
Ruiter/amazone: Marcelle Hokse (NED)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 14 maart
Paard: Enjoy (Viceroy T. uit Talien elite prest sport-dres sport-spr PROK van Mendel, fokker J.W. Vink & J.M. Kateman, Ottersum)
Ruiter/amazone: Kevin Jochems (NED)
Rubriek: 1.35m-1.40m 2-fasen special, zondag 17 maart
‘s-Hertogenbosch (NED) CSI5*
Paard: Dana Blue (Mr.Blue uit Tulana vb van Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken, Weert)
Ruiter/amazone: Maikel van der Vleuten (NED)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 15 maart
Lees het online bericht
Paard: VDL Groep Beauty (For Pleasure uit Famita stb prest van Contender, fokker W. Kuypers, Breugel)
Ruiter/amazone: Leopold van Asten (NED)
Rubriek: 1.55m, vrijdag 15 maart
Paard: Fairytale 86 (Verdi uit Anemona RV elite IBOP-spr sport-spr PROK van Cantos, fokker Stoeterij Renken, Vriescheloo)
Ruiter/amazone: Bertram Allen (IRL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 15 maart
Paard: Dana Blue (Mr.Blue uit Tulana vb van Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken, Weert)
Ruiter/amazone: Maikel van der Vleuten (NED)
Rubriek: 1.55m, zaterdag 16 maart
Lees het online bericht
Carmona - Sevilla (ESP) CSI3*
Paard: Dulhan de la Roque (Quidam de Revel uit Babbe van ’t Roosakker van t’ Roosakker van Kannan, fokker Alexandrine Hecart, La Roque Baignard)
Ruiter/amazone: Michel Hecart (FRA)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 16 maart
Carmona - Sevilla (ESP) CSI1*
Paard: Ubine Jambo M (Gran Corrado uit Nardijambo M elite PROK van Hamlet, fokker W.J. Maas, Maarheeze)
Ruiter/amazone: Carlota Miret (ES)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 15 maart
Paard: Cermont (Vermont uit Winea ster PROK van French Buffet, fokker Fa. Luimstra, Surhuizum)
Ruiter/amazone: Fidel Davila Garcia (ESP)
Rubriek: Grand Prix 1.40m, zondag 17 maart
DRESSUUR
Wellington (USA) CDI3*
Paard: Alcazar (Contango uit Polina keur prest van Ferro, fokker familie van Winden, Pijnacker)
Ruiter/amazone: Katherine Bateson-Chandler (USA)
Rubriek: Grand Prix, woensdag 13 maart
Paard: Alcazar (Contango uit Polina keur prest van Ferro, fokker familie van Winden, Pijnacker)
Ruiter/amazone: Katherine Bateson-Chandler (USA)
Rubriek: Grand Prix Kür, vrijdag 15 maart
Wellington (USA) CDIO3* - NC
Paard: Kastel’s Nintendo (Negro uit Rodieni R elite pref prest sport-dres PROK van Monaco, fokker C. Rommens, Bavel)
Ruiter/amazone: Charlotte Jorst (USA)
Rubriek: Team Classification, vrijdag 15 maart
Wellington (USA) CDIOU25
Paard: West Side (Florett As uit Marina stb pref prest van Equador, fokkers T. & L. Collins, Riethoven)
Ruiter/amazone: Lauren Asher (USA)
Rubriek: Team Classification, woensdag 13 maart
Paard: Unlimited (Jazz uit Clairudith keur pref prest van Winckenburgh, fokkers J.A.G. Sturkenboom-Vernooy, Odijk/Stal Arends, Maartensdijk)
Ruiter/amazone: Natalie Pai (USA)
Rubriek: Team Classification, woensdag 13 maart
Paard: West Side (Florett As uit Marina stb pref prest van Equador, fokkers T. & L. Collins, Riethoven)
Ruiter/amazone: Lauren Asher (USA)
Rubriek: Grand Prix, donderdag 14 maart
Paard: West Side (Florett As uit Marina stb pref prest van Equador, fokkers T. & L. Collins, Riethoven)
Ruiter/amazone: Lauren Asher (USA)
Rubriek: Grand Prix Kür, vrijdag 15 maart
Camarma de Esteruelas (ESP) CDI3*
Paard: Exposition Boy (Spielberg uit Arty Girl elite EPTM-dres PROK van Obelisk, fokker E.T. ten Bosch, Driel)
Ruiter/amazone: Olaia Aguilar Marimon (ESP)
Rubriek: Prix St. Georges, vrijdag 15 maart
Paard: Dolman (Lord Leatherdale uit Orpa elite prest PROK van T.C.N. Partout, fokker Mts. Pleyter, Zalk)
Ruiter/amazone: Jordi Domingo Coll (ESP)
Rubriek: Grand Prix Special, zaterdag 16 maart
‘s-Hertogenbosch (NED) CDI-W
Paard: Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dres van Jazz, fokker B. Wilschut, Bosschenhoofd)
Ruiter/amazone: Daniel Bachmann Andersen (DEN)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 16 maart
Lees het online bericht
‘s-Hertogenbosch (NED) CDI3*
Paard: Blue Hors Don Olymbrio (KWPN-erkend, Jazz uit Olymbria keur pref prest van Ferro, fokker J. Lamers, Oss)
Ruiter/amazone: Daniel Bachmann Andersen (DEN)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 15 maart
Lees het online bericht
Paard: Blue Hors Don Olymbrio (KWPN-erkend, Jazz uit Olymbria keur pref prest van Ferro, fokker J. Lamers, Oss)
Ruiter/amazone: Daniel Bachmann Andersen (DEN)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 16 maart
Lees het online bericht
‘s-Hertogenbosch (NED) CDIU25
Paard: Verdi de la Fazenda (Florett As uit Piroshka de la Fazenda ster prest IBOP-dres PROK van Sandro Hit, fokker Stoeterij Fazenda, Essen)
Ruiter/amazone: Thalia Rockx (NED)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 15 maart
Paard: Everdale (KWPN-hengst, Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dres PROK van Negro, fokker P. Kluytmans, Tilburg)
Ruiter/amazone: Charlotte Fry (GBR)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 16 maart
Lees het online bericht
Keysoe (GBR) CDI3*
Paard: Nip Tuck (Don Ruto uit Irena stb van Animo, fokker Paardenmelkerij & Fokkerij J. van Breemen, Bavel)
Ruiter/amazone: Carl Hester (GBR)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 15 maart
Paard: Nip Tuck (Don Ruto uit Irena stb van Animo, fokker Paardenmelkerij & Fokkerij J. van Breemen, Bavel)
Ruiter/amazone: Carl Hester (GBR)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 16 maart
Foto Dana Blue: Dirk Caremans