Last Week Winners 1 t/m 7 april
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Gothenburg (SWE) World Cup Final
Paard: Alamo (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr van Equador, fokker D. Nanning, Dalfsen)
Ruiter/amazone: Steve Guerdat (SUI)
Rubriek: 1.60m Speed & Handiness finale deel 1, donderdag 4 april
Lees het online bericht
Paard: Arakorn (Cantos uit Jasmira keur pref prest van Damiro, fokker C. van Dijk, Oudewater)
Ruiter/amazone: Johan-Sebastian Gulliksen (NOR)
Rubriek: 1.50m direct op tijd, vrijdag 5 april
Lees het online bericht
Paard: Alamo (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr van Equador, fokker D. Nanning, Dalfsen)
Ruiter/amazone: Steve Guerdat (SUI)
Rubriek: 1.50m-1.60m finale deel 3, zondag 7 april
Lees het online bericht
Arezzo (ITA) CSIYH1*
Paard: Joxanne (Arezzo VDL uit Roxanne elite pref prest IBOP-spr sport-spr PROK van Ahorn, fokker J. Reitsma, Driezum)
Ruiter/amazone: Petrana Colesanti (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 april
Paard: Jarezzo (Arezzo VDL uit Fabrina-Rilexy ster voorl.keur van Cardento, fokker H. Dijkstra, Broeksterwoude)
Ruiter/amazone: Nico Lupino (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 april
Paard: Jambo (I’m Special de Muze uit Miranne GII van Irco Mena, fokker Stal Meursing, Hazerswoude Dorp)
Ruiter/amazone: Gabriela Biedka (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 april
Paard: Jack (Cascarillo uit Valencia vb van Celano, fokker R. Berends, Weerselo)
Ruiter/amazone: Manon van der Sluis (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 april
Paard: Indian Gold (KWPN-hengst, Cassini Gold uit S.Zarah 11 stb pref prest van Germus R, fokker J.J. van Dijk, Ruinerwold)
Ruiter/amazone: Kim Emmen (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m-1.25m, woensdag 3 april
Lees het online bericht
Paard: Jamai VDL (Zirocco Blue VDL uit Usambara van Contender, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Nico Lupino (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m-1.15m 2-fasen, woensdag 3 april
Paard: Jack (Cascarillo uit Valencia vb van Celano, fokker R. Berends, Weerselo)
Ruiter/amazone: Manon van der Sluis (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m-1.15m, woensdag 3 april
Paard: Jarezzo (Arezzo VDL uit Fabrina-Rilexy ster voorl.keur van Cardento, fokker H. Dijkstra, Broeksterwoude)
Ruiter/amazone: Nico Lupino (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m-1.15m, woensdag 3 april
Paard: Jamai VDL (Zirocco Blue VDL uit Usambara van Contender, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Nico Lupino (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 4 april
Paard: Jarezzo (Arezzo VDL uit Fabrina-Rilexy ster voorl.keur van Cardento, fokker H. Dijkstra, Broeksterwoude)
Ruiter/amazone: Nico Lupino (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 4 april
Paard: Jambo (I’m Special de Muze uit Miranne GII van Irco Mena, fokker Stal Meursing, Hazerswoude Dorp)
Ruiter/amazone: Gabriela Biedka (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 4 april
Arezzo (ITA) CSI3*
Paard: Faliane W (Emilion uit Aliane W stb van Indorado, fokker B.S. Wichers, Dedemsvaart)
Ruiter/amazone: Emilio Bicocchi (ITA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 5 april
Paard: Garezzo (Arezzo VDL uit Burena stb keur EPTM-(spr) van Padinus, fokker P. Jansen, Deest)
Ruiter/amazone: Giovanni Consorti (ITA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zaterdag 6 april
Paard: Fabalia (Bustique uit Mabalia NW hvb prest van Starsky de Brix, fokker J. Heins, De Schiphorst)
Ruiter/amazone: Nico Lupino (ITA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zondag 7 april
Paard: Baron (Colman uit Toranda van ’t Heemskind ster prest van Numero Uno, fokker Stoeterij ’t Heemskind, Deurne)
Ruiter/amazone: Roberto Turchetto (ITA)
Rubriek: 1.45m, zondag 7 april
Cagnes-sur-Mer (FRA) CSIYH1*
Paard: Houston B (Zirocco Blue VDLuit Dorike elite PROK van Vigaro, fokker B.A. Boering, Oldekerk)
Ruiter/amazone: Emma Chambon (FRA)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.15m-1.20m, dinsdag 2 april
Paard: Jilmots van de Vihta (Zirocco Blue VDL uit Eos van de Vihta van Chin Chin, fokker Fr. Standaert, Maldegem)
Ruiter/amazone: Thibault Lacrevaz (FRA)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.05m-1.10m, dinsdag 2 april
Paard: HBF-Delmar (Double Up 2 uit Varusa H keur prest van Indoctro, fokker L.J. Tinto, Bargeddie)
Ruiter/amazone: James Smith (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, dinsdag 2 april
Bonheiden (BEL) CSIYH1*
Paard: Ilserov (Zacharov uit Zacha stb PROK van Burggraaf, fokker gebr. Bosch, Luttenberg)
Ruiter/amazone: Michael Fursedonn (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m 2-fasen, woensdag 3 april
Paard: Ilserov (Zacharov uit Zacha stb PROK van Burggraaf, fokker gebr. Bosch, Luttenberg)
Ruiter/amazone: Michael Fursedonn (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m 2-fasen, donderdag 4 april
Paard: Oak Grove’s I’m The One (I’m Special de Muze uit Amy-Gold ster IBOP-spr PROK van Lupicor, fokker familie Breukink, Doesburg)
Ruiter/amazone: Harm Lahde (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, zondag 7 april
Bonheiden (BEL) CSI2*
Paard: Flying Jackie (Nabab de Reve uit Vashan ster sport-spr PROK van Voltaire, fokkers J.J. Ansems & G.W. Ansems-Mooy, Goirle/P. Klapdoor, Haarzuilens)
Ruiter/amazone: Kevin Jochems (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 7 april
Bonheiden (BEL) CSI3*
Paard: Geste van de Vihta (Zirocco Blue VDL uit Haiesta v.d. Vihta van Quite Easy I, fokker Fr. Standaert, Maldegem)
Ruiter/amazone: Bart Clarys (BEL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 6 april
São Paulo (BRA) CSI2*-W
Paard: Enorm B. (Tangelo van de Zuuthoeve uit Tina B. vb prest van Manhattan, fokker Mts G. en G.F. Brinkman, Zutphen)
Ruiter/amazone: Guilherme Dutra Foroni (BRA)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 5 april
Gorla Minore (ITA) CSIYH1*
Paard: Mendocino RF (Zambesi uit Hirondeau II van Papillon Rouge, fokker G.B.L. Nijhof)
Ruiter/amazone: Omer Karaevli (TUR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m-1.35m direct op tijd, donderdag 4 april
Paard: Istinov (Ustinov uit V.Sellie 1 Z van Vegas, fokker J. Dresen, Valkenburg)
Ruiter/amazone: Omer Karaevli (TUR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m-1.25m direct op tijd, donderdag 4 april
Gorla Minore (ITA) CSI4*
Paard: Cintender (Nintender uit Whoopy R. vb van Columbus, fokker J. Meijerink, Enschede)
Ruiter/amazone: Natale Chiaudani (ITA)
Rubriek: 1.50m, zondag 7 april
Lees het online bericht
Sevilla (ESP) CSIYH1*
Paard: Iwalinde (Zirocco Blue VDL uit Zwalinde elite EPTM-spr sport-spr PROK van Corland, fokker T. Alma, Zwaagwesteinde)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m 2-fasen, vrijdag 5 april
Sevilla (ESP) CSI2*
Paard: Dublin V (Vigaro uit Sarina ster pref prest van Calvados, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zaterdag 6 april
Cluny (FRA) CSI2*
Paard: Fionapina Colada (Berlin uit Wipina Colada elite pref prest IBOP-spr PROK van Indoctro, fokker J.A. Ooms, Wierden)
Ruiter/amazone: Jean Luc Mourier (FRA)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 5 april
Lanaken (BEL) CSI2*
Paard: VDL Groep Zidane (Heartbreaker uit Colanda stb pref prest van Calando I, fokker F. Kok, Etten)
Ruiter/amazone: Leopold van Asten (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 7 april
Paard: Edgar (Warrant uit Domine ster pref prest van Purioso, fokker T. Kraan Muskens, Hekendorp)
Ruiter/amazone: Wolfgang Puschak (GER)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, zondag 7 april
Kronenberg (NED) CSIYH1*
Paard: Ibesi Cooper (Zambesi uit Tsarina stb ster prest van Concorde, fokker Haras Cooper Brazilië)
Ruiter/amazone: Eoin Gallagher (IRL)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.15m-1.25m 2-fasen, vrijdag 5 april
Kronenberg (NED) CSI2*
Paard: Go To Fortuna (Eldorado van de Zeshoek uit Zancoulavsca Fortuna ster prest PROK van Vancouver, fokker P. & A.M. Rinkes-Tjeenk Willink, Zwolle)
Ruiter/amazone: Bertram Allen (IRL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zondag 7 april
DRESSUUR
Rancho Murieta (USA) CDIU25
Paard: Amoret B (Jazz uit Lesley van Lord Sinclair, fokker A.F.T. Beeren, Weert)
Ruiter/amazone: Katy Martin (USA)
Rubriek: Inter II, vrijdag 5 april
Paard: Amoret B (Jazz uit Lesley van Lord Sinclair, fokker A.F.T. Beeren, Weert)
Ruiter/amazone: Katy Martin (USA)
Rubriek: Grand Prix, zaterdag 6 april
Rancho Murieta (USA) CDI3*
Paard: Udo (Kennedy uit Esther ster van Naturel, fokker J.H. Dobbelsteen, Loosbroek)
Ruiter/amazone: Tracey Lert (USA)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 6 april
Granada (ESP) CDI3*
Paard: Elegance (Negro uit Reina elite pref sport-dres PROK van Monaco, fokker G.J. van Olst, Den Hout)
Ruiter/amazone: Beatriz Ferrer-Salat (ESP)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 5 april
Paard: Fallen Angel (Sir Heino uit Kronica ster van Elegant, fokker C. Goesten, Waalwijk)
Ruiter/amazone: Stephanie Campbell-Jones (GBR)
Rubriek: Inter I Kür, zondag 7 april
Paard: Benzi Landro (Olivi uit T.T.T. Landra stb prest PROK van Inspekteur, fokker A.J. Knaap, Houten)
Ruiter/amazone: José Antonio Garcia Mena (ESP)
Rubriek: Grand Prix Kür, zondag 7 april
Foto Steve Guerdat met Alamo: Dirk Caremans