Last Week Winners 17 t/m 23 juni
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Geesteren (NED) CSI2*
Paard: Elcapone M (Baloubet du Rouet uit Reileen van Acobat II, fokker Veehandel Musterd B.V., Made)
Ruiter/amazone: Gianni Govoni (ITA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, woensdag 19 juni
Paard: Freedom (Larino uit Zaimora vb van Corland, fokker C. Knippers, Leersum)
Ruiter/amazone: Albert Zoer (NED)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 20 juni
Cascais, Estoril (POR) CSI5* GCT/GCL
Paard: Chaplin (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK van Concorde, fokker G. Knoop, Slootdorp)
Ruiter/amazone: Martin Fuchs (SUI)
Rubriek: GCL 1.55m-1.60m, zaterdag 22 juni
Paard: Explosion W (Chacco Blue uit Uarina ster prest sport-spr van Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen, Berlicum)
Ruiter/amazone: Ben Maher (GBR)
Rubriek: GCL 1.55m-1.60m, zaterdag 22 juni
Paard: Chaplin (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK van Concorde, fokker G. Knoop, Slootdorp)
Ruiter/amazone: Martin Fuchs (SUI)
Rubriek: Grand Prix 1.60m, zaterdag 22 juni
Lees het online bericht
Paard: Chaplin (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK van Concorde, fokker G. Knoop, Slootdorp)
Ruiter/amazone: Martin Fuchs (SUI)
Rubriek: 1.55m-1.60m direct op tijd, zaterdag 22 juni
Geesteren (NED) CSIO5* - NC
Paard: Ermindo W (Singapore uit Aziza-W elite sport-spr PROK van Carinjo, fokker A.P. de Wit, Reuver)
Ruiter/amazone: Rolf-Göran Bengtsson (SWE)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 20 juni
Paard: Dana Blue (Mr.Blue uit Tulana vb van Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken, Weert)
Ruiter/amazone: Maikel van der Vleuten (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.60m, vrijdag 21 juni
Lees het online bericht
Paard: Sterrehof’s Dante (Canturano uit Zidante ster IBOP-spr sport-dres D-OC van Phin Phin, fokker J.W.J. Soeter, Stokkum)
Ruiter/amazone: Marc Houtzager (NED)
Rubriek: 1.50m direct op tijd, zaterdag 22 juni
Lees het online bericht
Paard: Germanico T (Numero Uno uit Pascha W keur prest van Julius, fokker V.B.B.M. te Poele, Lievelde)
Ruiter/amazone: Felipe Amaral (BRA)
Rubriek: 1.60m Nations Cup, zondag 23 juni
Paard: C’est Dorijke (Argentinus uit Pakodorijke vb van Burggraaf, fokker
Ruiter/amazone: Pedro Junqueira Muylaert (BRA)
Rubriek: 1.60m Nations Cup, zondag 23 juni
Paard: Dreambrina (Verdi uit Hebrina ster pref prest PROK van Rossini, fokker G.W. Enzerink, Hengelo)
Ruiter/amazone: Thiago Ribas da Costa (BRA)
Rubriek: 1.40m, zondag 23 juni
Olomouc (CZE) CSIYH1*
Paard: Issem (Quality Time uit Elle stb-ext van Clinton, fokker J. Saaltink, Laren)
Ruiter/amazone: Adam Grzegorzewski (POL)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.30m-1.35m, zaterdag 22 juni
Olomouc (CZE) CSI3*-W
Paard: Adare (Royal Bravour uit Padisjah elite pref PROK van Burggraaf, fokker G. Wolbersen, Wijster)
Ruiter/amazone: Roberto Turchetto (ITA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 21 juni
Paard: Go-On T.S. (Corlensky G uit Corolla TS stb PROK van Air Jordan Z, fokker M.A. ter Schure, Witte Paarden)
Ruiter/amazone: Jakub Sterba (CZE)
Rubriek: 1.35m-1.40 2-fasen, zaterdag 22 juni
Bonheiden (BEL) CSI3*
Paard: Dienellie (Berlin uit Ziezo ster PROK van Lupicor, fokker P. van Ewijk, Lage Mierde)
Ruiter/amazone: Lisa Nooren (NED)
Rubriek: 1.45m, zaterdag 22 juni
Paard: Graniet ES (Flamenco Desemilly uit Maxime O keur prest van Lauriston, fokker E. Schep, Tull en ’t Waal)
Ruiter/amazone: Wout-Jan van der Schans (NED)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 22 juni
Roesser (LUX) CSIYH1*
Paard: Ilitta (Ustinov uit Ulitta ster van Indoctro, fokker M. Boumans, Eindhoven)
Ruiter/amazone: Eric van der Vleuten Jr. (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, vrijdag 21 juni
Lausanne (SUI) CSI2*
Paard: FTS Elliot (Cicero van Paemel uit Ply-Mouth stb prest PROK van Lancelot, fokker G. van Driel, Heeswijk Dinther)
Ruiter/amazone: Alex Duffy (IRL)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 21 juni
Hickstead (GBR) CSI4*
Paard: Fruselli (Zambesi uit Boselli vb van Karandasj, fokker M. Evans, Powys, Wales)
Ruiter/amazone: Holly Smith (GBR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 20 juni
Kronenberg (NED) CSIU25-A
Paard: Goldenstar (Bacardi VDL uit M Alme ster van Ipsylon B, fokker H. Ebbinge, Hooghalen)
Ruiter/amazone: Alex David Gill (GBR)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zaterdag 22 juni
Riesenbeck (GER) CSI2*
Paard: Bestinov V L (Ustinov uit Sarah Jane stb prest van Indorado, fokker B. van Leur, Dedemsvaart)
Ruiter/amazone: Andre Sakakini (ITA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 21 juni
DRESSUUR
Moskou (RUS) CDI2*
Paard: Gabor R (Apache uit Unique ster voorl.keur van Osmium, fokker H.H.J.M. Rovers uit Zijtaart)
Ruiter/amazone: Yulia Vinnitskaja (RUS)
Rubriek: Prix St. Georges, vrijdag 21 juni
Geesteren (NED) CDIO3* - NC
Paard: MDH Avanti N.O.P. (United uit L’Amusanta keur pref prest van Farrington, fokker R. Arts, Escharen)
Ruiter/amazone: Anne Meulendijks (NED)
Rubriek: Team result, zondag 23 juni
Paard: Desperado (KWPN-hengst, Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC van Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwyk)
Ruiter/amazone: Emmelie Scholtens (NED)
Rubriek: Team result, zondag 23 juni
Paard: GLOCK’s Dream Boy N.O.P. (KWPN-hengst, Vivaldi uit Resia elite PROK van Ferro, fokker T.J.M. Coomans, Oud-Beijerland)
Ruiter/amazone: Hans Peter Minderhoud (NED)
Rubriek: Team result, zondag 23 juni
Paard: Buriel K.H. (Osmium uit Ronja K.H. ster pref prest van Krack C, fokker P. Bakker, Oterleek)
Ruiter/amazone: Juliette Ramel (SWE)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 23 juni
Lees het online bericht
Paard: Zephyr (Jazz uit Liagonda vb van Farmer, fokker W.P.J. Cornelissen, Beilen)
Ruiter/amazone: Adelinde Cornelissen (NED)
Rubriek: Grand Prix, zaterdag 22 juni
Paard: Zanardi (Rubels uit Ilieze keur sport-dres van Avignon, fokker A. Spronk-Franken, Oldebroek)
Ruiter/amazone: Hans Peter Minderhoud (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, zondag 23 juni
Paard: Apache (KWPN-hengst, UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK van Krack C, fokker A.A. van der Koppel, Wadenoijen)
Ruiter/amazone: Hans Peter Minderhoud (NED)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 23 juni
Lees het online bericht
Paard: GLOCK’s Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik van Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS, Alleroed)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, zondag 23 juni
Lees het online bericht
Paard: GLOCK’s Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik van Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS, Alleroed)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Grand Prix, zaterdag 22 juni
Lees het online bericht
EVENTING
Arville (BEL) CCI4*- S ERM
Paard: Wesko (Karandasj uit Kolien ster pref prest van Mytens, fokker R.J.M. Schoenaker, Rutten)
Ruiter/amazone: Tim Price (NZL)
Rubriek: CCI4*, zondag 23 juni
Foto Wesko: Dirk Caremans