Last week winners 14 t/m 20 oktober
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Iron Man J.P. (Chin Champ uit Elpida J.P. van Cassini II, fokker Jordanis Papassimeon, Gelnhausen)
Ruiter/amazone: Maaike Schoormans (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober
Paard: Irish Coffee (Sisley de la Tour Vidal uit Twistaloma vb van Koriander, fokker Mts. Van de Donk-Kooi, Vorstenbosch)
Ruiter/amazone: Maggie McAlary (USA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober
Paard: Iwalinde (Zirocco Blue VDL uit Zwalinde elite EPTM-spr sport-spr PROK van Corland, fokker T. Alma, Zwaagwesteinde)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober
Paard: Impala (Tangelo van de Zuuthoeve uit Balina ster voorl.keur van Kojak, fokker D.W.G. Wassink, Winterswijk Henxel)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober
Paard: In a Hurry (Dallas VDL uit Busuela ster voorl.keur van Ultimo, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Emma Hyslop-Webb (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober
Paard: Inwood (Kannan uit Dana vb van Kashmir van Schuttershof, fokkers F.A.M.M. en M.C.J.M. Burgers, Moergestel)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober
Paard: India (Warrant uit Chiquita vb van Guidam, fokker M. Evans, Powys)
Ruiter/amazone: Anneliese Aitken (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober
Paard: Harmonie L (Dutch Design uit Balou L. vb van Sam R, fokker H. Luesink, Teuge)
Ruiter/amazone: Harry Allen (IRL)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 15 oktober
Paard: Hebikdat HDH (Cream On Top uit Dimpf HDH ster sport-spr van Douglas, fokker Hans Dings BV, Heeze)
Ruiter/amazone: Hannah Åkerblom (SWE)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 15 oktober
Paard: H.Emeralda (Emerald van ’t Ruytershof uit Orlana ster pref van Ircolando, fokker Q. van Erp, Boekel)
Ruiter/amazone: Manfredi Macchiarella (ITA)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 15 oktober
Paard: Hieke (Zambesi uit Sietske B ster sport-spr van Calvados, fokker J.H.J. Blaauwgeers, Geesteren)
Ruiter/amazone: Isabell Bengtsson (SWE)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 15 oktober
Paard: Jumping Star B (I’m Special de Muze uit Wimona vb van Quick Star, fokker Mts G. en G.F. Brinkman, Zutphen)
Ruiter/amazone: Elad Yaniv (ISR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober
Paard: Jamaica EBH (Tangelo van de Zuuthoeve uit Charlaine stb-ext van Ukato, fokker F.J.A. Kok, Etten)
Ruiter/amazone: Megan James (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober
Paard: Jarostar (Starpower uit Vallei Roos elite PROK van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker J.J. Ilbrink & J.H. Ilbrink-Lueks, Barchem)
Ruiter/amazone: Cameron Hanley (IRL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober
Paard: Jalanne (Dynamo uit Alanne van Babouche vh Gehucht Z, fokker Stal Bles, Babberich)
Ruiter/amazone: Julien Macedoine (BEL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober
Paard: Jobijn (Everdale uit Robijntje vb van Atlantic, fokker A. van Kemenade, Lieshout)
Ruiter/amazone: Olivia Skinner (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober
Paard: Jazzlynn Jillz (El Salvador uit Vanilia reg.A van Fuego du Prelet, fokker A. Elgersma, Oude Bildtzijl)
Ruiter/amazone: Sophie Garfield-Bennett (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober
Paard: Casimir (Constant Q uit Francisca-Wilydi vb van Querly-Elvis, fokker B. van Spijkeren, Epe)
Ruiter/amazone: Constanze Nachtsheim (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober
Paard: Jillz Dice (Untouched uit Imca stb prest PROK van Amulet, fokker M.J.J.M. Dobbelsteen, Heeswijk Dinther)
Ruiter/amazone: Sophie Gracida (USA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober
Paard: Jobijn (Everdale uit Robijntje vb van Atlantic, fokker A. van Kemenade, Lieshout)
Ruiter/amazone: Olivia Skinner (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, woensdag 16 oktober
Paard: Hakuna Matata (Corland uit Olrusa stb van Jimtown, fokker M.P. Toering, Genemuiden)
Ruiter/amazone: Cameron Hanley (IRL)
Rubriek: 7-jarigen finale 1.40m, woensdag 16 oktober
Oliva - Valencia (ESP) CSI3*
Paard: F (Bustique uit Vionetty ster voorl. keur van Krunch de Breve, fokker P.R.M. Nelissen, Kronenberg)
Ruiter/amazone: Eduardo Alvarez Aznar (ESP)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 17 oktober
Paard: Easy Boy (Tangelo van de Zuuthoeve uit Tango Time stb van Andiamo, fokker W.J. Eykenboom, Weert)
Ruiter/Amazone: Maxime Harmegnies (BEL)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 18 oktober
Vilamoura (POR) CSIYH1*
Paard: Jacky Chan (Marius Claudius uit Voegandra stb PROK van Cavalier, fokker fam. Versteeg, Barneveld)
Ruiter/amazone: Omer Karaevli (TUR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m direct op tijd, dinsdag 15 oktober
Paard: Hennessy-S (Indoctro uit keur pref prest van Burggraaf, fokker G.M.M. Smidt, Denekamp)
Ruiter/amazone: Graham Gillespie (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen speciaal, woensdag 16 oktober
Vilamoura (POR) CSI3*
Paard: Edwina (Berlin uit Alandra ster sport-spr van Quasimodo Z, fokker B.L. Borghuis, Beuningen)
Ruiter/amazone: Alexander Butler (IRL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 17 oktober
Paard: Dublin V (Vigaro uit Sarina ster voorl keur pref prest van Calvados, fokker de Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, donderdag 17 oktober
Paard: Fruselli (Zambesi uit Boselli vb van Karandasj, fokker M. Evans, Wales (UK)
Ruiter/amazone: Holly Smith (GBR)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 19 oktober
Zwolle (NED) CSIYH1*
Paard: Hera de Landette II (Bustique uit Coco de Landetta ster sport-spr van Cartano, fokker Stoeterij Landetta, Made)
Ruiter/amazone: Richard Howley (IRL)
Rubriek: 6- en 7-jarigen, 1.30/1.35m direct op tijd, donderdag 17 oktober
Paard: Hulde G (Vigo d’Arsouilles uit Doberlina G stb van Warrant, fokker van Geel Horses, Erica)
Ruiter/amazone: Daan van Geel (NED)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.30/1.35m 2-fasen speciaal, vrijdag 18 oktober
Paard: Hera de Landette II (Bustique uit Coco de Landetta ster sport-spr van Cartano, fokker Stoeterij Landetta, Made)
Ruiter/amazone: Richard Howley (IRL)
Rubriek: 6- en 7-jarigen, 1.30/1.35m, zaterdag 19 oktober
Zwolle (NED) CSI3*
Paard: Gaesbekers Glamour Girl (Zirocco Blue VDL uit Moonlight van Caletto I, fokker Stoeterij Gaesbeek V.O.F., Ruinen)
Ruiter/amazone: Richard Howley (IRL)
Rubriek: 1.50m direct op tijd, donderdag 17 oktober
Lees het online bericht
Paard: Freedom (Larino uit Zaimora vb van Corland, fokker C. Knippers, Leersum)
Ruiter/amazone: Albert Zoer (NED)
Rubriek: 1.45m 2-fasen speciaal, vrijdag 18 oktober
Paard: Freedom (Larino uit Zaimora vb van Corland, fokker C. Knippers, Leersum)
Ruiter/amazone: Albert Zoer (NED)
Rubriek: 1.40m, zondag 20 oktober
Zwolle (NED) CSI3*
Paard: Ferdinand W (Carthino Z uit Zorange vb PROK van Cantos, fokker T.H. Wagemans, Beers)
Ruiter/amazone: Berber Dijkman (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.40m, zondag 20 oktober
Lier (BEL) CSI2*
Paard: Dairone (Zacharov TN uit Nairone ster pref van Libero H, fokker J.H.J. Blaauwgeers, Geesteren)
Ruiter/amazone: Eric ten Cate (NED)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 17 oktober
Paard: Egbert (Warrant uit Droska stb pref prest van Notaris, fokker X.J.M. van Heertum, Liempe)
Ruiter/amazone: Guido Franchi (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 18 oktober
Paard: Egbert (Warrant uit Droska stb pref prest van Notaris, fokker X.J.M. van Heertum, Liempe)
Ruiter/amazone: Guido Franchi (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 19 oktober
Lier (BEL) CSIYH1*
Paard: I.Johnnie Blue (Chacco-Blue uit Truus vb van Negro, Fokker J.A.C. Donkers, Moergestel)
Ruiter/amazone: Yuval Tivon (ISR)
Rubriek: 6-jarigen, 1.25m 2-fasen, donderdag 17 oktober
Paard: Iris (Starpower uit BB Queen stb-ext van Larino, fokker G. Schipper, Ijsselmuiden)
Ruiter/amazone: Jack O’Donohue (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m 2-fasen special, zaterdag 19 oktober
St. Tropez - Grimaud (FRA) CSI2*
Paard: Fionapina Colada (Berlin uit Wipina Colada elite pref prest IBOP-spr PROK van Indoctro, fokker J.A. Ooms, Wierden)
Ruiter/amazone: Jean Luc Mourier (FRA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 20 oktober
St. Tropez - Grimaud (FRA) CSI4*
Paard: Hello Senator (Carambole uit Zarina stb-ext pref prest PROK van Indoctro, fokker Henstra en Henstra, Drogeham)
Ruiter/amazone: Scott Brash (GBR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 17 oktober
Paard: Emerette (Diarado uit Almerette reg. a van Chellano Z, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Michel Robert (FRA)
Rubriek: 1.50m, vrijdag 18 oktober
Paard: Hello Senator (Carambole uit Zarina stb-ext pref prest PROK van Indoctro, fokker Henstra en Henstra, Drogeham)
Ruiter/amazone: Scott Brash (GBR)
Rubriek: Grand Prix 1.55m, zondag 20 oktober
Lees het online bericht
El Jadida (MAR) CSI4*- W
Paard: Fire (Numero Uno uit Comtessa van Cash, fokker Stoeterij Duyselshof, Hoogeloon)
Ruiter/amazone: José Thiry (BEL)
Rubriek: 1.35m – 1.40m 2-fasen, donderdag 17 oktober
Paard: Beau Limit (No Limit uit Viagra stb sport-spr van Hors La Loi II, fokker Q. van Erp, Boekel)
Ruiter/amazone: Abdullah Waleed Alsharbatly (KSA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 18 oktober
Paard: Baron (Colman uit Toranda van ’t Heemskind ster prest van Numero Uno, fokker Stoeterij ’t Heemskind, Deurne)
Ruiter/amazone: Roberto Turchetto (ITA)
Rubriek: World Cup 1.45m – 1.60m, zondag 20 oktober
Chenevez (SUI) CSI2*
Paard: Elieta V (Diarado uit Bonieta-V vb sport-spr van Chin Chin, fokker B.A. Verhoek , Genemuiden)
Ruiter/amazone: Viona Meier (SUI)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 19 oktober
Michalowice (POL) CSIYH1*
Paard: Jack Daniels (Numero Uno uit elite IBOP-spr sport-spr D-OC van Manhattan, fokker J.F. Hooghiemstra, Garijp)
Ruiter/amazone: Philipp Schober (GER)
Rubriek: 6-jarigen, 1.15m 2-fasen, donderdag 17 oktober
Oslo (NOR) CSI5*-W
Paard: Dana Blue (Mr. Blue uit Tulana vb van Hemmingway, Fokker J.A.M. Bocken, Weert)
Ruiter/amazone: Maikel van der Vleuten (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.50m – 1.60m, zaterdag 19 oktober
Lees het online bericht
Harrisburg (USA) CSI3*
Paard: Adamo (Lupicor uit Springstein vb van Ekstein, fokker J.H.M. Mulder, Heino)
Ruiter/amazone: Molly Ashe (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.60m, zaterdag 19 oktober
Dunkerque (FRA) CSI2*
Paard: Gatrona (Canturano uit Catrona stb keur sport-spr van Numero Uno, fokker H. Schonewille, Nieuw-Amsterdam)
Ruiter/amazone: Mathieu Bilot (FRA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 20 oktober
DRESSUUR
Herning (DEN) CDI3*
Paard: Blue Hors Don Olymbrio (Jazz uit Olymbria keur pref prest van Ferro, Fokker J. Lamers, Oss)
Ruiter/amazone: Daniel Bachmann Andersen (DEN)
Rubriek: Grand Prix, donderdag 17 oktober
Lees het online bericht
Paard: Blue Hors Don Olymbrio (Jazz uit Olymbria keur pref prest van Ferro, Fokker J. Lamers, Oss)
Ruiter/amazone: Daniel Bachmann Andersen (DEN)
Rubriek: Grand Prix Special, zaterdag 19 oktober
Lees het online bericht
Le Mans (FRA) CDI2*
Paard: Black Pearl (Painted Black uit Unicorn-Rona ster van Negro, fokker J. Strous, Hunsel)
Ruiter/amazone: Morgan Barbançon (FRA)
Rubriek: Intermediate II, zaterdag 19 oktober
Le Mans (FRA) CDI3*
Paard: Hexagon’s Double Dutch (Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dres sport-dres v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam)
Ruiter/amazone: Thamar Zweistra (NED)
Rubriek: Grand Prix Special, vrijdag 18 oktober
Lees het online bericht
Paard: Hexagon’s Double Dutch (Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dres sport-dres v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam)
Ruiter/amazone: Thamar Zweistra (NED)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 20 oktober
Lees het online bericht
EVENTING
WCHYH – Le Lion D’Angers (FRA)
Paard: Happy Boy (Indoctro uit W.Amelusina 17 ster van Odermus R, fokker A. Rijpma uit Lieveren)
Ruiter/amazone: Tim Price (NZL)
Rubriek: CH-M-YH-CCI3* - L, zondag 20 oktober
Lees het online bericht