Last Week Winners 9 t/m 15 maart
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Vejer de la Frontera (ESP) CSIYH1*
Paard: Katalijne (Fibonacci uit Cadenza Z stb PROK van Coriano, fokkers E. Kluwer, Joppe)
Ruiter/amazone: Elizabeth Bates (CAN)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Kovella ES (Fernando-H uit Gazelle ES ster sport-spr van Diarado, fokker E. Schep, Tull en ’t Waal)
Ruiter/amazone: Elliot Rowe (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Karavenna (Sandokan uit Veravenna reg.A van Donnerschwee, fokker M.A.J. Schalleij, Geleen)
Ruiter/amazone: Tom Monaghan (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Kingston Express (Global Express uit Vita ster sport-spr PROK van Emilion, fokker J. Krols, Minderhout)
Ruiter/amazone: Alberto Alonso Buzo (ESP)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Kayne (Arezzo VDL uit Earl Grey elite pref IBOP-spr sport-spr PROK van Cardento, fokker A.C. van der Peijl, Oene)
Ruiter/amazone: Anna McVeigh (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Joey (Dexter R uit T.Amelusina II stb prest PROK van Calando I, fokker Stal Roelofs, Den Ham)
Ruiter/amazone: Augustin Covarrubias (CHI)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Janikie HBC (Charisma uit Nikie Z van Nelson Z, fokker H.B.C. Stal BV, Boijl)
Ruiter/amazone: Alberto Alonso Buzo (ESP)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Joey (Marius Claudius uit Valencia stb prest van Riverman, fokker D.J. Menkveld, Keijenborg)
Ruiter/amazone: Abbie Sweetnam (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jarezzo B (Arezzo VDL uit Zozorieke B vb van Indoctro, fokker Stal Bakker, Zijldijk)
Ruiter/amazone: Helmut Schönstetter (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jordi-Zavall (Zavall VDL uit Arabel elite EPTM-spr PROK van Chin Chin, fokker W.J.J. Goesten, Berkel Enschot)
Ruiter/amazone: David McPherson (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: J Superstar (Chaman uit Superstar ster sport-spr van No Limit, fokker Handelshuis Schuttert, Ommen)
Ruiter/amazone: Ellen Whitaker (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Joly-Fleur T.V. (Tangelo van de Zuuthoeve uit Fleur-Afi T.V. vb van Phin Phin, fokker A.A.C. Vissers, Veghel)
Ruiter/amazone: Max Routlegde (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jack Querelle FH (Canabis Z uit Aquarelle van de Guldennagel van Querelle, fokkers M. van der Stouw en L. van der Stouw-van Wijk, Biddinghuizen)
Ruiter/amazone: Saskia Norum (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Kapatero-F (Zapatero VDL uit Heriana F stb van Eldorado van de Zeshoek, fokker H. Fabrie, Reusel)
Ruiter/amazone: Max Routlegde (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Kwak Fly (Utah van Erpekom uit Denville F stb-ext van Voltaire, fokker Maria Chambell, Murtosa)
Ruiter/amazone: José Fumero Hernandez (ESP)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Knoest JM (Grand Slam VDL uit Elandra ster van Coconut Grove, fokker J.M. Wagenaar, Oudkarspel)
Ruiter/amazone: Hugo Alvarez Amaro (ESP)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Kilkenny VDL (Arezzo VDL uit Sancara VDL keur prest van Cilton, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Jake Saywell (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 10 maart
Paard: Jarley (Harley VDL uit Bitriomf ster voorl.keur van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Taizo Sugitani (JPN)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Joyfull E.B. (Action Breaker uit First Lady E.B. stb sport-spr PROK van Lucky Boy, fokker G. & L.F.O. ter Harmsel-Zanderink, Enter)
Ruiter/amazone: Robert Bevis (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jywan (Etoulon VDL uit Wyan Toltien stb-ext van Karandasj, fokker J. Kramer, Emmen)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jackson (Kannan uit Zarahleen stb van Londontimes, fokker Ten Kate & Stoker B.V., Borne)
Ruiter/amazone: Jude Burgess (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Juanita (Nassau uit Olgalowina ster prest sport-spr van Amethist, fokker H. Idsinga-Garthoff, Dordrecht)
Ruiter/amazone: Paulena Johnson(USA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Japardie (Cidane uit Capardie elite EPTM-spr PROK van Wittinger VDL, fokker F. van de Linden, Haaren)
Ruiter/amazone: Jennifer Kuehnle (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jiamo VDS (Thunder van de Zuuthoeve uit Bereusa S ster voorl.keur prest PROK van Carolus II, fokker D.M. van der Schaar, Silvolde)
Ruiter/amazone: Graham Grant (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jacks O (I’m Special de Muze uit Florilottie ster sport-spr PROK van Numero Uno, fokker J. Oldenkamp, Nistelrode)
Ruiter/amazone: Matthew Sampson (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Just Synergy (Arko III uit Flamboyant Mistress vb van Kannan, fokker D. Morphet, Cheshire)
Ruiter/amazone: Charlie Jones (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Paddington 192 (Durango VDL uit Zadina Mail VDL keur IBOP-spr van Chin Chin, fokkers Y. Walda, Wommels/VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Simon Crippen (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: James O’Hara H. (Ublesco uit Kim O’Hara elite pref prest PROK van Burggraaf, fokker E. Hoornveld)
Ruiter/amazone: Elliot Rowe (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jump Star SIH (Zirocco Blue VDL uit Georgia-S vb sport-spr PROK van Numero Uno, fokker J. Hiemstra & L. Hiemstra-Bleyie, Drijber)
Ruiter/amazone: Matthew Sampson (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Janeiro (KWPN-hengst, Arezzo VDL uit Fianta elite IBOP-spr sport-spr PROK van Arizona, fokker F.J.G. van Boxtel, Volkel)
Ruiter/amazone: Max Routledge (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: EIC Julius Caesar (Couleur Rubin uit Cancari van Cancara, fokker Spexgoor Stables/L. Spexgoor, Gaanderen)
Ruiter/amazone: Helmut Schönstetter (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: IJver (Cosun uit Barbera ster PROK van Vainqueur, fokker J. Braams-Hoving, Annen)
Ruiter/amazone: Jason Foley (IRL)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m direct op tijd, woensdag 11 maart
Vejer de la Frontera (ESP) CSI3*
Paard: G & C Arrayan (Baloubet du Rouet uit Grandezza stb prest van Grannus, fokker B.J.M. Wezenberg, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Carlos Enrique Lopez Lizarazo (COL)
Rubriek: 1.50m direct op tijd, donderdag 12 maart
Paard: Firefly W (Nabab de Reve uit Romy-W keur prest van Voltaire, fokker J.W.M. Wouters, Alphen)
Ruiter/amazone: Kara Chad (CAN)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 14 maart
Paard: Yoshimi (Eldorado van de Zeshoek uit Campanula vb sport-spr van Verdi, fokker C. Koppelman, Haaksbergen)
Ruiter/amazone: Kara Chad (CAN)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 14 maart
Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Jakarta (Cardento uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Sandra Piwowarczyk (POL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Jub (Elvis ter Putte uit Bubertha elite EPTM-spr sport-spr PROK van Vigo d’Arsouilles, fokker X.J.M. van Heertum, Liempde)
Ruiter/amazone: Melvin Greveling (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Julius (Action Breaker uit Vienna B ster EPTM-spr PROK van Cantos, fokker P.A. Snijders, Ruinerwold)
Ruiter/amazone: Bethanie Knight (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 10 maart
Paard: Insider VDL (KWPN-hengst, Etoulon VDL uit Wianka H. elite prest EPTM-spr PROK van Corland, fokkers J.A.J. Verschoor, Hellendoorn/R. Scheppink, Nijverdal)
Ruiter/amazone: Thomas Ryan (IRL)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 10 maart
Paard: Iletto (Eldorado van de Zeshoek uit Silletto vb prest van Iroko, fokker T. Willemsen, Doornenburg)
Ruiter/amazone: Erica Swartz (SWE)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 10 maart
Paard: Ivory Coast (Numero Uno uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Sandra Piwowarczyk (POL)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 10 maart
Paard: Irma-Riënde (Baltic VDL uit Emma-Riende stb-ext sport-spr van Indoctro,fokker F. Nobach, Opende)
Ruiter/amazone: Charlotte Ash (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 10 maart
Paard: Iomie (Zavall VDL uit Naomie keur prest sport-spr van Legaat, fokker J.A. Haarman, Wesepe)
Ruiter/amazone: Lance Whitehouse (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 10 maart
Paard: Istabraq TCS (Durrant uit Cor de la Crow Z van Crown Z, fokker T. & L. Collins, Riethoven)
Ruiter/amazone: Sophie Hinners (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, dinsdag 10 maart
Paard: Kalahari (Kannan uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Patrick Petre (ROU)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 10 maart
Paard: Kaiser Chief (Emir R uit Bananarama van Couletto, fokker D. Kajuiter, Zevenhuizen)
Ruiter/amazone: Maria Östman (SWE)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 10 maart
Paard: Klasse EB (Regino uit Caurien Z van Chellano Z, fokker G. & L.F.O. ter Harmsel-Zanderink, Enter)
Ruiter/amazone: Melvin Greveling (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 10 maart
Paard: Kilmac VL (Emilion uit Flower V.L. stb van Chin Chin, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Kenneth Graham (IRL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 10 maart
Paard: Kalman (Tallmann TN uit Revina M.H. ster sport-spr van Animo, fokker C. Pluim, Harskamp)
Ruiter/amazone: Dennis van den Brink (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 10 maart
Paard: Kaloubet (Fabriano VDL uit Thurricane ster sport-spr PROK van Baloubet du Rouet, fokker B.F.G. Munsterhuis, Oldenzaal)
Ruiter/amazone: Benjamin Raistrick (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 10 maart
Paard: Kybalia SMH/SVN (Baltic VDL uit Gin Gin Balia SMH elite sport-spr PROK D-OC van Chin Chin, fokker M. Hovenga, Jelsum)
Ruiter/amazone: Hilde Woudstra (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 10 maart
Paard: Kannthaga (Kannan uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Patrick Petre (ROU)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 10 maart
Paard: Kilmac VL (Emilion uit Flower V.L. stb van Chin Chin, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Kenneth Graham (IRL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, woensdag 11 maart
Paard: Julius (Action Breaker uit Vienna B ster EPTM-spr PROK van Cantos, fokker P.A. Snijders, Ruinerwold)
Ruiter/amazone: Bethanie Knight (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 11 maart
Paard: Kalahari (Kannan uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Patrick Petre (ROU)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m 2-fasen, donderdag 12 maart
Paard: Insider VDL (KWPN-hengst, Etoulon VDL uit Wianka H. elite prest EPTM-spr PROK van Corland, fokkers J.A.J. Verschoor, Hellendoorn/R. Scheppink, Nijverdal)
Ruiter/amazone: Thomas Ryan (IRL)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen, donderdag 12 maart
Oliva - Valencia (ESP) CSI2*
Paard: Diego (Colman uit Tessa stb-ext van Guidam, fokker R.J.M. Kauffeld-Jansen, Ede)
Ruiter/amazone: David Will (GER)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 13 maart
Wellington (USA) CSI2*
Paard: Amalia (Arezzo VDL uit Kyacinthe ster pref prest van Emilion, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Daniel Coyle (IRL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen special, woensdag 11 maart
Wellington (USA) CSI5*
Paard: Bull Run’s Divine Fortune (Padinus uit Amhilavsca Fortuna elite IBOP-spr PROK van Caruso, fokkers P. & A.M. Rinkes-Tjeenk Willink, Zwolle)
Ruiter/amazone: Kristen Vanderveen (USA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen special, donderdag 12 maart
Paard: Eristov (Cicero Z van Paemel uit Lucky stb elite prest sport-dres PROK van Concorde, fokker H.M. Gooskens, Hoogeloon)
Ruiter/amazone: Jordan Coyle (IRL)
Rubriek: 1.55m direct op tijd, vrijdag 13 maart
Paard: Charmeur (Numero Uno uit Tronia vb van Emilion,fokker H. Schonewille, Nieuw-Amsterdam)
Ruiter/amazone: Sergio Alvarez Moya (ESP)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 13 maart
San Miguel de Allende (MEX) CSI2*
Paard: Flying Dutchman (Quasimodo vd Molendreef uit Karin ster prest van Burggraaf, fokker M.J. Hoopman, Wijhe)
Ruiter/amazone: Maya Ines Denis Chambon (MEX)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 12 maart
Paard: Flying Dutchman (Quasimodo vd Molendreef uit Karin ster prest van Burggraaf, fokker M.J. Hoopman, Wijhe)
Ruiter/amazone: Maya Ines Denis Chambon (MEX)
Rubriek: 1.40m-1.45m, vrijdag 13 maart
Dortmund (GER) CSI3*
Paard: GC Chopin’s Bushi (Contendro II uit Ushi stb van Nairobi, fokker gebr. Van der Steen, Esch)
Ruiter/amazone: Denis Lynch (IRL)
Rubriek: 1.50m, vrijdag 13 maart
DRESSAGE
Moskou (RUS) CSI2*
Paard: Chicago (Dayano uit Jessika keur prest sport-dres van Hurricane, fokker Stal Timmers, Uden)
Ruiter/amazone: Elizaveta Troshenkova (RUS)
Rubriek: Inter I Kür, maandag 9 maart
Wellington (USA) CDI3* - NC
Paard: Suppenkasper (Spielberg uit Upanoeska keur prest IBOP-dres van Krack C, fokker F. van de Poel, Haps)
Ruiter/amazone: Steffen Peters (USA)
Rubriek: Grand Prix, woensdag 11 maart
Lees het online bericht
Paard: Suppenkasper (Spielberg uit Upanoeska keur prest IBOP-dres van Krack C, fokker F. van de Poel, Haps)
Ruiter/amazone: Steffen Peters (USA)
Rubriek: Grand Prix Special, donderdag 12 maart
Lees het online bericht
Paard: Suppenkasper (Spielberg uit Upanoeska keur prest IBOP-dres van Krack C, fokker F. van de Poel, Haps)
Ruiter/amazone: Steffen Peters (USA)
Rubriek: Grand Prix Kür, vrijdag 13 maart
Lees het online bericht
Paard: Alcazar (Contang) uit Polina keur prest van Ferro, fokker familie van Winden, Pijnacker)
Ruiter/amazone: Katherine Bateson-Chandler (USA)
Rubriek: Team Classification, vrijdag 13 maart
Wellington (USA) CDI3*
Paard: Mango Eastwood (Wynton uit Bambina vb PROK van Sandro Hit, fokker M.J.H.M. Witte-Vrees, Schijndel)
Ruiter/amazone: Ashley Holzer (USA)
Rubriek: Grand Prix, donderdag 12 maart
Paard: Mango Eastwood (Wynton uit Bambina vb PROK van Sandro Hit, fokker M.J.H.M. Witte-Vrees, Schijndel)
Ruiter/amazone: Ashley Holzer (USA)
Rubriek: Grand Prix Special, zaterdag 14 maart
Paard: Gatino van Hof Olympia (Apache uit P.Siltana van Hof Olympia ster pref prest PROK van Silvano N, fokkers H.J.C. & I.J.W. Poettgens-Deckers, Weert)
Ruiter/amazone: Jami Kment (USA)
Rubriek: Inter I, vrijdag 13 maart
Wellington (USA) CDIYH
Paard: Infinity (Dream Boy uit Ultraster reg.A van Freestyle, fokker Fiechter Equestrian Sales N.V., Merkplas)
Ruiter/amazone: Karen Lipp (USA)
Rubriek: 7-jarigen preliminary test, zaterdag 14 maart
Paard: Infinity (Dream Boy uit Ultraster reg.A van Freestyle, fokker Fiechter Equestrian Sales N.V., Merkplas)
Ruiter/amazone: Karen Lipp (USA)
Rubriek: 7-jarigen finale, zondag 15 maart
Paard: Joppe K (Rousseau uit Dadina K stb PROK van Santano, fokker J.H. Kamperman, Hummelo)
Ruiter/amazone: Jennifer Schrader-Williams (USA)
Rubriek: 6-jarigen preliminary test, zaterdag 14 maart
Paard: Joppe K (Rousseau uit Dadina K stb PROK van Santano, fokker J.H. Kamperman, Hummelo)
Ruiter/amazone: Jennifer Schrader-Williams (USA)
Rubriek: 6-jarigen finale, zondag 15 maart
Keysoe (GBR) CSIU25
Paard: Diego V (Spielberg uit Syrida A ster van Welt Hit II, fokker E. Janssen, Odiliapeel)
Ruiter/amazone: Lewis Carrier (GBR)
Rubriek: Inter II, vrijdag 13 maart
Foto Suppenkasper: Dirk Caremans