Last Week Winners 12 t/m 18 april
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte Horseen. Om deze Horseen én breeders onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurHorseen geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongeHorseenCompetitionen (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Zielona Gora (POL) CSIYH1*
Paard: Karanza van de Boomgaardschuur (Eldorado van de Zeshoek uit Wendelien vb van Pharaon, fokker R.P.A. van der Meer, Soest)
Ruiter/amazone: Jaroslaw Skrzyczynski (POL)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.10m-1.15m 2-fasen, donderdag 15 april
Zielona Gora (POL) CSI2*
Paard: Badorette (Numero Uno uit Voila B. vb van Nolisco, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Aleksandra Kierznowska (POL)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zaterdag 17 april
Lier (BEL) CSIYH1*
Paard: Lady Rock (Agana van het Gerendal Z uit Rockella-S elite sport-spr PROK van Little Rock, fokker Waldman Horses BV, Putten)
Ruiter/amazone: Krzysztof Retka (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.05m, donderdag 15 april
Paard: Le Kannan (KWPN-hengst, Kannan uit Zereusa S elite pref IBOP-spr sport-spr PROK van Hors la Loi II, fokkers E. & M.J. Sleutels, Roggel)
Ruiter/amazone: Rob Schipper (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.05m, donderdag 15 april
Linz-Ebelsberg (AUT) CSIYH1*
Paard: Jarley (Harley VDL uit Kamonika ster prest van Voltaire, fokker Th.H. Gelink, Lievelde)
Ruiter/amazone: Wojciech Wojcianiec (POL)
Rubriek: 7- en 8-jarigen 1.30m-1.35m direct op tijd, donderdag 15 april
Arezzo (ITA) CSIYH1*
Paard: Laranta (Etoulon VDL uit Aranta keur IBOP-spr van Indorado, fokker M.E. Bosman van de Most, Slagharen)
Ruiter/amazone: Giovanni Consorti (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 15 april
Paard: Leetoulon.Ryal.K. (Etoulon VDL uit Uryal ster voorl.keur prest van Matterhorn, fokker J. Kazemier, Oldekerk)
Ruiter/amazone: Camilla Borella (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m 2-fasen, vrijdag 16 april
Paard: Javall Ryal K. (Zavall VDL uit Clasantose-Ryal K ster voorl.keur van Casantos, fokker J. Kazemier, Oldekerk)
Ruiter/amazone: Giovanni Lucchetti (ITA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, zaterdag 17 april
Paard: Leetoulon.Ryal.K. (Etoulon VDL uit Uryal ster voorl.keur prest van Matterhorn, fokker J. Kazemier, Oldekerk)
Ruiter/amazone: Camilla Borella (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, zaterdag 17 april
Paard: Jestha (Denzel v’t Meulenhof uit Vestha stb prest van Farmer fokker J. Moerings, Oud Gastel)
Ruiter/amazone: Gianni Govoni (ITA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m-1.35m direct op tijd, zaterdag 17 april
Gorla Minore (ITA) CSI3*
Paard: Dublin V (Vigaro uit Sarina ster voorl keur pref prest van Calvados, fokker de Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 15 april
Wellington (USA) CSI3*
Paard: Gamble (Vingino uit Babelle elite prest EPTM-spr D-OC van Indoctro, fokker R. Hagedoorn, Wierden)
Ruiter/amazone: Conor Swail (IRL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 15 april
Paard: H5 Elvaro (KWPN-hengst, Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr PROK van Heartbreaker, fokkers D. Nanning, Dalfsen/M.A.G. Maas, Suré)
Ruiter/amazone: Eduardo Menezes (BRA)
Rubriek: 1.50m, vrijdag 16 april
Bonheiden (BEL) CSI2*
Paard: Fliere Fluiter (Zirocco Blue VDL uit Ratina MD vb van Animo, fokker J. van de Gevel, Schijf)
Ruiter: Jack Ansems (NED)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 16 april
Paard: Chilli B (Berlin uit Wieminka B vb sport-spr van Cardento, fokker L.C.J. Berben, Meijel)
Ruiter/amazone: Alexander Butler (IRL)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 18 april
Westergellersen (GER) CSI2*
Paard: Greatest Boy (Carrera VDL uit Rameta Utopia stb van Great Pleasure, fokker N.A.F. Arnoe, Nispen)
Ruiter: Tobias Meyer (GER)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 16 april
Paard: Ermindo W (Singapore uit Aziza-W elite sport-spr PROK van Carinjo, fokker A.P. de Wit, Reuver)
Ruiter/amazone: Rolf-Göran Bengtsson (SWE)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 18 april
DRESSUUR
Ocala (USA) CDI3*
Paard: Five Star (KWPN-hengst, Amazing Star uit U-Padoeska PB ster pref van Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds, Erp)
Ruiter/amazone: Kevin Kohmann (GER)
Rubriek: Inter I, zaterdag 17 april
Paard: Five Star (KWPN-hengst, Amazing Star uit U-Padoeska PB ster pref van Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds, Erp)
Ruiter/amazone: Kevin Kohmann (GER)
Rubriek: Inter I Kür, zondag 18 april
Minsk (BLR) CDI3*
Paard: Ilyumzhinov Famous Cross (Patijn uit Tidalburga keur sport-tuig van Manno, fokker N. Calis, Zwaagdijk-Oost)
Ruiter/amazone: Maria Shuvalova (RUS)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 18 april
EVENTING
Kristianstad (SWE)
Paard: Fernando-Ukato (Ukato uit Paula stb-ext prest van Holland, fokker H.J. Steggink, Manderveen)
Ruiter/amazone: Katrin Norling (SWE)
Rubriek: CCI3*-S, zaterdag 17 april
Oudkarspel (NED)
Paard: Herby (Zirocco Blue VDL uit Naomi ster prest sport-spr van Ferro, fokker W.H. van Hoof, Netersel)
Ruiter/amazone: Tim Lips (NED)
Rubriek: CCI3*-S, zondag 18 april
Lees het online bericht
Strzegom (POL)
Paard: Burry Spirit (Casco uit Retina H.H. elite prest sport-spr PROK van Indoctro, fokker M.A. Bruin-Harmsen, Wilp)
Ruiter/amazone: Jordy Wilken (NED)
Rubriek: CCI4*-S, zondag 18 april
Lees het online bericht
Foto Burry Spirit: Dirk Caremans