Last Week Winners 19 t/m 25 april
Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardencompetities (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.
SPRINGEN
Hagen (GER) CSIYH1*
Paard: Kimberley (Eldorado van de Zeshoek TN uit Freule vb sport-spr van Lord Z, fokker J.S.EN A.N Pol de Jong, hallum)
Ruiter/amazone: Nina Piasecki (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 21 april
Paard: Blind Date H (Elvaro uit Asley stb elit, presatie EPTM-spr prok van Concorde, fokker M.A.G. Maas, Suré)
Ruiter/amazone: Tobias Meyer (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m direct op tijd, woensdag 21 april
Curitiba (BRA) CSI1*-W
Paard: Azrael W (Chin Chin uit Uytha stb elite prestatie sport-spr prok van Voltaire, fokker G.J.M. Wijdeven, Uden)
Ruiter/amazone: José Roberto Reynoso Fernandez Filho (BRA)
Rubriek: 1.45m, woensdag 21 april
Lamprechtshausen (AUT) CSIYH1*
Paard: Kaliber Fan E Suderwei (F One USA uit Carlita stb ster van Cartano, fokker H. Terwisscha, Vinkega)
Ruiter/amazone: Willi Fisher FISCHER (AUT)
Rubriek: 6-jarigen 1.15m, woensdag 21 april
Paard: Jelte DD (Fernando H uit Gurante stb ster voorl keur preferent prestatie van Ramiro Z, fokker C.G. Vernooy, Zoelen)
Ruiter/amazone: Gerfried Puck (AUT)
Rubriek: 7- en 8-jarigen 1.25m, woensdag 21 april
Paard: Zadora (Zavall VDL van Emhilavsca stb ster sport-spr uit Padinus, fokker P. & A.M. Rinkes-Tjeenk Willink, Zwolle)
Ruiter/amazone: Steffen Hauter (GER)
Rubriek: 7- en 8-jarigen 1.25m, woensdag 21 april
Paard: Jesprit H.S. (Eldorado van de Zeshoek uit Esprit-R reg.A van Carosso VDL, fokker H.P.M. Smidt, Oldenzaal)
Ruiter/amazone: Marcel Marschall (GER)
Rubriek: 7- en 8-jarigen 1.25m, woensdag 21 april
Paard: Kaliber Fan E Suderwei (F One USA uit Carlita stb ster van Cartano, fokker H. Terwisscha, Vinkega)
Ruiter/amazone: Willi Fisher FISCHER (AUT)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, donderdag 22 april
Paard: Zadora (Zavall VDL van Emhilavsca stb ster sport-spr uit Padinus, fokker P. & A.M. Rinkes-Tjeenk Willink, Zwolle)
Ruiter/amazone: Steffen Hauter (GER)
Rubriek: 7- en 8-jarigen 1.30m, donderdag 22 april
Paard: Jesprit H.S. (Eldorado van de Zeshoek TN van Esprit-r uit Carosso VDL, fokker H.P.M. Smidt, Oldenzaal)
Ruiter/amazone: Marcel Marschall (GER)
Rubriek: 7- en 8-jarigen 1.30m, donderdag 22 april
Lamprechthausen (GER) CSI2*
Paard: Farouche 3 (Andiamo Z uit Belleminka van Oklund, fokker A.W.M. van Hal, Udenhout)
Ruiter/amazone: Stefan Eder (AUT)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 24 april
Paard: Chambery (Berlin uit Silverdance stb keur prestatie van Lux Z, fokker G.B.M. Berendsen, Etten)
Ruiter/amazone: Reinhard Sax (GER)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 24 april
Paard: Lc's Cannabis Blue (Canabis Z Eigenweis stb-ext van Chacco-Blue, fokker G.W. Ten Pas, Winterswijk)
Ruiter/amazone: Aggelos Touloupis (GRE)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 24 april
Gorla Minore (ITA) CSI2*
Paard: Galerius (Diamant de Semilly uit Sandro Girl van Sandro Boy, fokker Stoeterij Het Maalwater, Barsingerhorn)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 22 april
Paard: Galerius (Diamant de Semilly uit Sandro Girl van Sandro Boy, fokker Stoeterij Het Maalwater, Barsingerhorn)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 23 april
Gorla Minore (ITA) CSIO3*-NC
Paard: Alamo (Ukato uit Mariona stb ster prestatie sport-spr van Equador, fokker D. Nanning, Dalfsen)
Ruiter/amazone: Sergio Alvarez Moya (ESP)
Rubriek: Grand Prix 1.50m, zondag 25 april
Gorla Minore (ITA) CSIYH1*
Paard: Jiniki (Dallas VDL uit Viniki keur prest EPTM-spr van Cantos, fokker G. Scheper, Ruinen)
Ruiter/amazone: Hans-Dieter Dreher (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m-1.35m, vrijdag 23 april
Paard: Koskarino (Freedom uit Akarla stb elite ibop-spr sportspr prok van Ferragamo, fokker Memape Beheer B.V./ N. v.Vliet, Oranjedorp)
Ruiter/amazone: Adrian Whiteway (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m-1.25m direct op tijd, zaterdag 24 april
's-Hertogenbosch (NED) CSI5*
Paard: Golia (Bustique uit Zoëlina stb preferent prestatie prok van Coriano Z, fokker J. Dresen, Valkenburg)
Ruiter/amazone: Marlon Modolo Zanotelli (BRA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 23 april
Paard: Cristello 2 (Numero Uno uit Volstelle stb keur preferent prestatie sport-spr van Voltaire, fokker W.F.J. Wigink-Markvoort, Schalkhaar)
Ruiter/amazone: Denis Lynch (IRL)
Rubriek: 1.45m, zaterdag 24 april
Lees het online bericht
Kronenberg (NED) CSI2*
Paard: Athene (Berlin uit Vivaldi vb sport-spr van Numero Uno, fokker G. van Wylick, Venlo)
Ruiter/amazone: Alexander Butler (IRL)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zaterdag 24 april
DRESSUUR
Hagen (GER) CDI4*
Paard: Gio (Apache uit Zenzi stb elite prestatie ibop-dr d-oc van Glock’s Tango, fokker H.J. de Jong & A Valk, Gorinchem)
Ruiter/amazone: Charlotte Dujardin (GBR)
Rubriek: Grand Prix, donderdag 22 april
Lees het online bericht
Paard: Gio (Apache uit Zenzi stb elite prestatie ibop-dr d-oc van Glock’s Tango, fokker H.J. de Jong & A Valk, Gorinchem)
Ruiter/amazone: Charlotte Dujardin (GBR)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 24 april
Lees het online bericht
Opglabbeek (BEL) CDI3*
Paard: MDH Avanti N.O.P. (IPS United uit L’amusanta stb keur preferent prestatie van Farrington, fokker R. Arts, Escharen)
Ruiter/amazone: Anne Meulendijks (NED)
Rubriek: Grand Prix, zaterdag 24 april
Paard: GLOCK's Total US (KWPN-goedgekeurde hengst, Totilas uit Sondra van Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz, Steinfeld)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 23 april
Paard: GLOCK's Total US (KWPN-goedgekeurde hengst, Totilas uit Sondra van Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz, Steinfeld)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, zondag 25 april
Lees het online bericht
Paard: GLOCK's Toto JR. N.O.P. (KWPN-goedgekeurde hengst, Totilas uit Desperada van Desperados, fokker Schmidt, Naumburg)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Grand Prix Special, zaterdag 24 april
Lees het online bericht
Opglabbeek (BEL) CDIU25
Paard: Esperanza (Desperados uit Wensie vb pref van Krack C, fokker W. den Besten, ’t Loo Oldebroek)
Ruiter/amazone: Jasmien de Koeyer (NED)
Rubriek: Grand Prix, donderdag 22 april
Paard: Esperanza (Desperados uit Wensie vb pref van Krack C, fokker W. den Besten, ’t Loo Oldebroek)
Ruiter/amazone: Jasmien de Koeyer (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, vrijdag 23 april
Tryon (USA) CDI4*
Paard: Eclips (Apache uit Kebora stbster prestatie van Ferro, fokker J.T. Hoeks-Erdkamp, Zeeland)
Ruiter/amazone: Chris von Martels (CAN)
Rubriek: Grand Prix Kür, zondag 25 april
Ocala (USA) CDI3*
Paard: Five Star (KWPN-hengst, Amazing Star uit U-Padoeska PB ster pref van Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds, Erp)
Ruiter/amazone: Kevin Kohmann (GER)
Rubriek: Inter I, donderdag 22 april
Paard: Five Star (KWPN-hengst, Amazing Star uit U-Padoeska PB ster pref van Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds, Erp)
Ruiter/amazone: Kevin Kohmann (GER)
Rubriek: Inter I Kür, vrijdag 23 april
Lees het online bericht
Foto Alamo: Dirk Caremans (hier nog onder Steve Guerdat)