Afscheid en een warm welkom!
Er zijn veel vragen, vergaderingen, veel gesprekken en discussies geweest en er is vooral veel tijd aan vooraf gegaan, maar nu is dan toch het moment daar; KWPN regio Flevoland stopt officieel als regio, maar gaat in het geheel door als afdeling Flevoland onder KWPN regio Gelderland.
Eerder is er al een samenwerking opgestart tussen de regio's Overijssel, Gelderland en Flevoland, informeel KWPN regio Oost Nederland. Dit begon bij het samen organiseren van de selectiewedstrijd om de Pavocup en kreeg in 2025 een vervolg door de gezamenlijke CK en VK in Ermelo. In 2026 zal dit worden herhaald, waarbij de evaluatiepunten van vorig jaar veel aandacht zullen krijgen.
Helaas kan regio Oost Nederland nog niet formeel in het leven worden geroepen omdat hiervoor eerst binnen de vereniging meer duidelijk moet zijn, maar zoals ook in de Najaarsledenvergadering al is gezegd zal Flevoland nu verder gaan als afdeling onder Gelderland.
Van het gehele huidige bestuur zal in de vergadering afscheid worden genomen, alsook van Fokkerijraadslid Anniek de Wit en regio-inspecteur Margot Kostelijk. Aansluitend zullen dan Niels Remijn, Mariëlle Brok en Frederique Hermus worden verwelkomd als commissie/bestuur van afdeling Flevoland. Zij zullen, al in de nabije toekomst, bijvoorbeeld de veulendag gaan organiseren.
Voorzitter GertJan Petter en secretaris/penningmeester Marleen Ras van Gelderland zijn op 16 mei ook aanwezig zodat u alvast kennis met hen kunt maken mochten ze u nog niet bekend zijn. Hun gegevens kunt u vinden op de KWPN site onder regio Gelderland.
Op dit moment moeten er nog een aantal praktische zaken geregeld worden en bovendien wordt er binnen de werkorganisatie op kantoor in Ermelo, hard gewerkt aan een nieuw ICT systeem (database, website, ledenportaal etc.), waardoor het voor nu moeilijk is om die dingen al duidelijk te krijgen. Tot die tijd kunt u ons blijven bereiken via Henriët: regioflevoland@kwpn.nl of jdewit@solcon.nl of via 06-10642373. We hopen u op 16 mei al meer te kunnen vertellen en anders volgt dit zo snel mogelijk daarna.
We zien u graag op 16 mei a.s.! Voor opgave zie de mededeling verderop in deze nieuwsbrief.
|