Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Jongepaardencompetities

Menu

Winnaars voorgaande jaren

Winnaars Blom Cup 2019

4-jarigen:
1. Kaiden (KWPN-hengst, Chaman uit Charistia Z v. Crawford, fokker A.M. Angenent-de Bruijn uit Woubrugge) met Bart Lips
2. Kallas (KWPN-hengst, Dallas VDL uit Fadessa H2 elite ibop-spr PROK v. Quality Time, fokker A.F.W. Holkenborg uit Haaksbergen) met Max van de Pol
3. King Blue (Zirocco Blue uit Gonita elite ibop-spr PROK v. Andiamo, fokker J. en G. Hiemstra-Dijkstra uit Dronrijp) met Marco Sas

5-jarigen:
1. Jager
(Numero Uno uit Contiki elite pref sport prok v. Carthago, fokker S.J. Kat BV uit Egmond aan den Hoef) met Luca Coata
2. Jesther (Cardento uit Vesther keur prest sport v. Guidam, fokker J. Moerings uit Oud Gastel) met Bas Moerings
3. Jean Couture (Arezzo VDL uit Douglas ster voorl. keur v. Tangelo van de Zuuthoeve, fokker de Radstake B.V. uit Varsseveld) met Sophie Hinners

6-jarigen:
1. Ipsthar (KWPN-hengst, Denzel v’t Meulenhof uit Vestha stb prest v. Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel) met Bas Moerings
2. I.Wellie R 58 (Dexter R uit S.Wellie 12 elite sport-spr PROK v. Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham) met Rob Heijligers
3. Indigo-Light (Zirocco Blue uit Onlight v. Calando I) met Michael Greeve

7-jarigen:
1. Highway M TN (KWPN-hengst, Eldorado van de Zeshoek uit Zelana PROK v. Chellano Z, fokker P. Verdellen uit Horst) met Willem Greve
2. Harina Touch W (Untouched uit Carina elite ibop-spr sport-spr PROK v. Larino, fokker J.A.H.M. Wouters uit Hoensbroek) met Dennis van den Brink
3. Hennessy (Eldorado van de Zeshoekuit Cognac ster sport-spr PROK v. Verdi, fokker Nobbenhuis uit Harbrinkhoek) met Michael Greeve

Winnaars Blom Cup 2018

4-jarigen:
1. Jub (Elvis ter Putte uit Bubertha elite EPTM-spr sport-spr PROK v.Vigo d'Arsouilles, fokker X.J.M. van Heertum uit Liempde) met Ester Blekkink
2. Jamboree TN (KWPN-hengst, Vigo d'Arsouilles uit Belle Amie II S. elite EPTM-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokker fam. van Straaten uit Den Ham) met Zoï Snels
3. Jappeloup (Calvaro Z uit Fabilous vb v.Heartbreaker, fokker W.B.A. Nijhof uit Haaksbergen) met Zoï Snels

5-jarigen:
1. Ipsthar
(KWPN-hengst, Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel) met Bas Moerings
2. I Am (Etoulon VDL uit Extase elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Vingino, fokker E.A. van Manen uit Bennekom) met Sjaak Sleiderink
3. Mylord Lady (Mylord Carthago x Casco, fokker A. Geessink uit Groenlo) met Sophie Hinners

6-jarigen:
1. Hally Berry (Gaillard de la Pomme uit Isabel stb prest v.Zeoliet, fokker J.A. Janssen uit Merselo) met Joost Martens
2. Hymabalia (Indoctro uit Mabalia NW hvb prest v.Starsky de Brix, fokker J. Heins uit De Schiphorst) met Bert-Jan Zuidema
3. H.V.R. Halfweg's Hoop (Numero Uno uit Bâm Bâm elite sport-spr D-OC v.Cassini II, fokker H.J. Bouwman uit IJhorst) met Alex Gill

7-jarigen:
1. Gogo Karla V (Zirocco Blue VDL uit Bokarla V. elite EPTM-spr PROK v.Indoctro, fokker H. Veenstra uit Feerwerd) met Willem Greve
2. Gouverneur (Eldorado van de Zeshoek uit W-Newia ster prest v.Burggraaf, fokker W. van 't Hul uit Zalk) met Remco Been
3. Grandorado TN (KWPN-hengst, Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten) met Willem Greve

Winnaars Blom Cup 2017

4-jarigen:
1. Idagonda (Zirocco Blue VDL uit Degonda elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokker F. Wetemans uit Heythuysen) met Nicole Mestrom
2. Impala SMH (KWPN-hengst, Zambesi uit Bybalia SMH keur pref IBOP-spr sport-spr v.Cardento, fokker M. Hovenga uit Jelsum) met Liza Tiebot
3. Icanta (Andiamo uit Cantate elite EPTM-spr sport-spr PROK v.Cantos, fokker J.J. Pen uit Wilbertoord) met Christina Kallmert

5-jarigen:
1. Blom's Hiek'n
(Falaise de Muze uit Vamosa II elite sport-spr PROK v.Matterhorn, fokker fam. J.R. Veninga uit Hijken) met Thomas Mertens
2. Henkie-Penkie (Plot-Blue uit Vicky reg.A prest v.Orlando, fokker P. Verberne uit Sint-Oedenrode) met Pieter Keunen
3. Hasall (Zirocco Blue VDL uit Urona ster v.Indoctro, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe) met Sander Naber

6-jarigen:
1. Gloed (Indoctro uit Binosa reg.A IBOP-spr v.Quality, fokker J.G.M. Meyer uit Dronten) met Timothy Hendrix
2. Graziano (KWPN-hengst, Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure, fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel) met Steven Veldhuis
3. Guppie VDL (Arezzo VDL uit Bellamy vb sport-spr v.Cardento, fokker H. Schut uit Grootegast) met Lennard de Boer

7-jarigen:
1. Ferdinand (Viceroy T. uit Solitaire elite sport-spr PROK v.Voltaire, fokker T. Olsmeijer uit Doorwerth) met Kevin Olsmeijer
2. Farah (Arezzo VDL uit Assa vb v.Concorde, fokkers A. en W. Wolters en H.C.C.M. Ongering uit Groningen) met Kim Emmen
3. Faro (Calvaro Z uit Buratine keur sport-spr v.Contendro II, fokker Stal Zielman uit Dalfsen) met Willem Greve

Winnaars Isah Cup 2016

4-jarigen:
1. Chapeau TN (Clearway uit Vuttion VA van Quintero M. Malva II, fokker Manfred von Allwoerden uit Seedorf) met Zoi Snels
2. Hertog II S (Zambesi uit Bijdehandje S II stb ster sport-spr van Burggraaf, fokker Spexgoor Stables uit Gaanderen) met Bart Bles
3. Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva sp stb elite IBOP-spr sport-spr van Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benninbroek) met Zoi Snels

5-jarigen:
1. Global Express
 (Oriënt Express uit Dame Ricard van Laudaum, fokker E. A. R. L. Haras de la Gisloterie uit Calvados) met Lennard de Boer.
2. Garbrant R.T. (Carrera VDL uit Nibalia rp stb keur prest van Nimmerdor, fokker B.L. van der Wijk uit Boelenslaan) met Rob Heijligers
3. Girocco-D (Zirocco Blue VDL uit Cindrocto-D sp stb EPTM-spr van Indoctro, fokker K. Duursma uit Zuidbroek) met Nicole Botma

6-jarigen:
1. Flair (Zirocco Blue VDL uit Brandy sp stb ster van Indoctro, fokker A.H.J.M. Kerstens uit Etten Leur) met Ruben Romp
2. Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyonce P ster sport-spr van Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt) met Albert Zoer
3. Feestje B. (Eldorado van de Zeshoek uit Vera Linn B. vb van Kojak, fokker MTS.G. en G.F. Brinkman uit Zutphen) met Bjorn Egberink

7-jarigen:
1. Escapade H (Vingino uit Valesca ster pref prok van Democraat, fokker A. Hendriksen uit Bennekom) met Willem Greve
2. Edgar M (Arezzo VDL uit Aramee O.A. stb ster van Marlon M. Ramee, fokker E. Meijer uit Den Ham) met Lennard de Boer
3. Everest (Carambole uit Zarina stb-ext pref prok van Indoctro, fokker Henstra en Henstra uit Drogeham) met Luc Steeghs

Winnaars Isah Cup 2015

4-jarigen:
1. Gringo R (Catoki uit D.Zarah R ster EPTM-spr PROK van Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham) met Zoi Snels
2. Gaucho (Verdi uit Ranimora sport-spr van Animo, fokker M.G.A. Aarts uit Sint-Oedenrode) met Martine van den Eijnden
3. Girocco-D (Zirocco Blue VDL uit Cindrocto EPTM-spr van Indoctro, fokker K. Duursma uit Schoonebeek) met Nicole Botma

5-jarigen:
1. Florian P (Zirocco Blue VDL uit Beyonce P ster sport-spr van Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt) met Albert Zoer
2. Forsyth (KWPN-hengst, Carambole uit Tyraja J keur van Voltaire, fokker A. de Jong uit Chaam) met Willem Greve
3. Formidable (Carambole uit Rebecca II ster prest van Calvados, fokker H. Zagers uit Koekange) met Willem Greve

6-jarigen:
1. Explosion (Applaus uit Wajuline van Numero Uno, fokker P. Keunen uit Venlo) met Simon Schröder
2. Elomas Blue SFN (Mr.Blue uit Aitolona van Tygo, fokker H.A. van der Weide uit Riel) met Wout-Jan van der Schans
3. Entertainer (KWPN-hengst, Warrant uit Shilvasca Fortuna van Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt) met Pieter Keunen

7-jarigen:
1. Davidson (Harley VDL uit Zorina VDL ster van Chin Chin, fokker Waaijstud uit Eemnes) met James Billington
2. Dantos HBC (KWPN-hengst, Cantos uit Varaya ster van Numero Uno, fokker G. R. Turksema uit Roden) met Patrick Lemmen
3. Dy-zento (Zento uit Selien ster van Goodtimes, fokker J. Nederveen uit Kallenkote) met Daan van Geel

Winnaars Isah Cup 2014

4-jarigen:
1. First Class
 (Amadeus uit Odessa keur van Karandasj, fokker E. Agterhuis uit Hattem) met Cristel Kalf
2. Finn (Van Gogh uit Zoë-Vanessa van Sheraton, fokker M. van Hummel uit Enschede) met Conor Drain
3. Focus GLN (Clinton uit Whisper GLN elite pref ibop-(dres) van Burggraaf, fokker G.A.E. M. van der Linden uit Vlieren) met Patrick Lemmen

5-jarigen:
1. Eesebelle 
(Zapatero VDL uit Pureina van Indorado, fokker J.D.C. van Karnebeek uit Eesveen) met Joey Lansink
2. Eletta Molino (Van Gogh uit Worania ster PROK van Silverstone, fokker dhr. Brouwer uit Born) met Kristian Houwen
3. Earley (Harley VDL uit Zardenta PROK van Indorado, fokker M. van Kollenburg uit Best) met Maikel van Mierlo

6-jarigen:
1. Devlin
 (Van Gogh uit Arwensienne uit Indoctro, fokker J. Veldman uit Hoogeveen) met Bert Jan Zuidema
2. Dalton (Vaillant uit Winde SP ster van Roven xx, fokker E. Schep uit Tull en ’t Waal)met Bart van der Maat
3. Dokyra Fortuna (Canturano uit Zokyra Fortuna van Quasimodo Z, fokker P. & A.M. Rinkes-Tjeenk Willink uit Pesse) met Sjaak Sleiderink

7-jarigen:
1. Cidane
 (KWPN-hengst, Heartbreaker uit Larnike keur pref prest van G. Ramiro Z, fokker G.J.W. Sikes uit Venray) met Kristian Houwen
2. Cher V (Clinton uit Tripolie pref prest van Calvados, fokker Gebr. Veldman uit Elim) met Bert Jan Zuidema
3. Celebrity VDL (Indoctro uit Versinaa keur van Emilion, fokker G. van der Meer uit Surhuisterveen) met Ernesto Canseco Olvera

Winnaars VION-Cup 2013

4-jarigen:
1. Broere Extase 
(KWPN-hengst, Casall uit Seelotte van Lancer II, fokker E. Schep uit Tull en ’t Waal) met Patrick van der Schans
2. Enett (Wizzerd WV uit Zonett van Eurocommerce Napels, fokker J. Saaltink uit Laren) met Doron Kuipers
3. Entertainer (KWPN-hengst, Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK van Corland, fokker R. Kouwenhouven uit Oldemarkt) met Pieter Keunen

5-jarigen:
1. Day Dream 
(Zento uit Wish van Heartbreaker, fokker A. Vos Ekkelkamp uit Lemele) met Willem Greve
2. Duvolinus (Uvolinus uit Levista van Levisto, fokker G. Kouwen uit Dalfsen) met Bert-Jan Zuidema
3. Dairo (Wittinger VDL uit Vitelle ster van Matterhorn, fokker A. Rodenhuis uit Oude Bildtzijl) met Rob Heijligers

6-jarigen:
1. Cidante
PROK (Lupicor uit Midante ster van Grandeur, fokker W.L.J. Duijvestijn uit ‘s-Gravehage) met Jack Ansems
2. Calimera (Van Gogh uit West Falica ster sport-spr van Perion, fokkers M. Leyser uit Budel en P. Leijser uit Someren) met Marcel Willems 
3. Charmeur (Numero Uno uit Tronia van Emilion, fokker H. Schonewille uit Nieuw-Amsterdam) met Wendy Veldman

7-jarigen:
1. Bronco M,
 PROK (Quasimodo Z uit Tyolga van Topas, fokker H. Melgerd uit Uitgeest) met Mario Wilson Fernandes
2. Bravo Liefhebber (Colino uit Kabinett elite prest sport-spr van Landon, fokker M. Liefhebber uit Hoornaar) met Dave Maarse
3. Bugatti VDL (KWPN-hengst, Silverstone uit Uzamieka ster van Indoctro, fokker VDL Stud uit Beers) met Marcel de Boer

Winnaars VION-Cup 2012

4-jarigen:
1. Den Ham Blue R
 (KWPN-hengst, Mr. Blue uit T.Amelusina II stb PROK van Calando I, fokker Stal Roelofs uit Den Ham) met Tom Brinkman
2. VDL Groep Spiritivo (KWPN-hengst, Indoctro uit Think Twice van Corrado I, fokker Stoeterij Duysel’s Hof uit Hoogeloon) met Niclas Parmler
3. Durrant (KWPN-hengst, Warrant uit Tanagra stb pref van Voltaire, fokker P. Keunen uit Venlo) met Sander Naber

5-jarigen:
1. Chuck
 (Berlin uit Farjasza ster prest van Jasper, fokker G. Kleinheerenbrink uit Schuinesloot) met Anne Martine van Liere
2. Calimera (Van Gogh uit West Falica ster sport-spr van Perion, fokker M. Leyser uit Budel en P. Leyser uit Someren) met Marcel Willems
3. Chillipepper (Quasimodo Z uit Toloma stb van No Limit, fokker Stal BEssemeind BV uit Gilze) met Marcel Willems

6-jarigen:
1. Belrose
 (Action Breaker uit Mariona stb sport-spr van Equador, fokker D. Nanning uit Dalfsen) met Niels Nanning
2. Bibi-Sijgje HS (Verdi uit Rachel stb van Heartbreaker, fokker G.M. Spronk uit ’s Heerenbroek) met Kristian Houwen
3. Bella Meta (Thriomphe de Muze uit Van Meta ster sport-spr PROK van Quick Star, fokker M.G. Kramer vd Meer uit Oud-Beijerland) met Siebe Kramer

7-jarigen:
1. Arc de Triomphe HS
 (Triomphe de Muze uit Una Bella S elite sport-spr van Calvados, fokker fam. Van Straaten uit Den Ham) met Frank Schuttert
2. Aberlin (Berlin uit Nicky stb sport-spr van Jorn, fokker A. van de Berg uit Overberg) met Julian Kraaij
3. Another Pleasure (For Pleasure uit Nielrite keur van G.Ramiro Z, fokker B. Ellen uit Steenwijkerwold) met Robert Vos

 

Winnaars VION-Cup 2011

4-jarigen:
1. Cupido
 (Unaniem uit Winphonie prok ibop-spr van Rash R, fokker H. de Roover uit Strijbeek) met Mischa Everse
2. Carrera (KWPN-hengst, Larino uit Ehrentender ster pref van Contender, fokker A. Florijn uit Geesteren) met Richard Kapteijn
3. Collin (Vincenzo uit Valanita elite van Placido, fokker J.W. van Wessel uit Zwartebroek) met Hester Klompmaker

5-jarigen:
1. Bestinov
 (Ustinov uit Sarah Jane van Indorado, fokker B. van Leur uit Dedemsvaart) met Pieter Keunen
2. S.L.I. Byron (Concorde uit Ufallon ster van Indoctro, fokker A. Hoorn uit Ruinerwold) met Arnold Boerekamps
3. Barrichello (Carolus II uit Jadine keur pref prest sport-spr van Voltaire, fokker E. Dobbinga uit Nijkerk) met Wout-Jan van der Schans

6-jarigen:
1. Arc de Triomphe HS
(Triomphe de Muze uit Una Bella S elite sport-spr van Calvados, fokker fam. Van Straaten uit Den Ham) met Frank Schuttert
2. Ambelina JB (Berlin uit Ruberlina H elite van Corland, fokker J.M. Breukink uit Brummen) met Robert Puck
3. Hidalgo (Harley VDL uit Phliegette van Corland, fokker H.C.B.M. Janssen uit Grashoek) met Maikel van Mierlo

7-jarigen:
1. Zerly
 (Querlybet Hero uit Carthagena Z van Carthago, fokker M.M.A. Everse uit Waddinxveen) met Andrew Ramsay
2. Zara (Lupicor uit Marita keur van Ircolando, fokkers C.J. Eijbergen & W.H. van Putten uit Amersfoort) met Kevin Olsmeijer
3. Zerlin (Berlin uit Tatjana Bo ster van Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage) met Sander Naber

Winnaars VION-Cup 2010

4-jarigen:
1. Boemerrang 
(Namelus R uit Ups-A-Daisy keur van Mermus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek) met Chantal Regter
2. Born to be Wild (Ustinov uit Jarola prest van Wolfgang, fokker P.J. Amendt uit Broekhuizenvorst) met Rob van Bussel
3. Bilion van de Linthorst (Emilion uit Iberlina van Amethist, fokker J. van ’t Oever uit Laag Zuthem) met Leon Kuijpers

5-jarigen:
1. Always There 
(Indoctro uit Tennesse ster sport-spr prok van Voltaire, fokker T. & L. Collins uit Riethoven) met Camila de Benedicto
2. Sri Aladdin (Quasimodo Z uit Merci van Burggraaf, fokkers R.P. Plaisier uit Rockanje en A.M. Gillis uit Hulten) met Rob Heijligers
3. Chello III VDL (KWPN-goedgekeurd, Contender uit Gracia III  van Sandro, fokker D. Hansen uit Ottenbeuttel-Westerm GER) met Marcel de Boer

6-jarigen:
1. Zaragoza
 (Celano uit T.Star van Quick Star, fokker J. Reef uit Heeze) met Rob Heijligers
2. Cisco’s Zidane (Lupicor uit Beau Z van Baloubet du Rouet, fokker M. Och-van Harsselaar uit Waalre) met Jack Ansems
3. Zadarijke (San Remo uit Radarijke ster sport-spr sport-dres van Havidoff, fokker A.T. Vincentius-Mouthaan uit Heesch) met Alexander Vincentius

7-jarigen:
1. Royal Queen
 (Nassau uit Sarah Leander B van Elton, fokker G. Brinkman uit Zutphen) met Dennis van den Brink
2. Wapper (Perion uit Regina van Ircolando, fokker W. Klein Koerkamp uit Heeten) met Stephanie van den Brink
3. Whispering Hope (KWPN-hengst, Indorado uit Halita sport-spr van Ahorn, fokker A. van Loon uit Lunteren) met Willem Greve

Winnaars VION-Cup 2009

4-jarigen:
1. Augsburg
PROK (Tangelo van de Zuuthoeve uit Ultra van Habsburg, fokker R. Bril uit Westendorp) met Roelof Bril
2. Arthos R (KWPN-hengst, Namelus R uit S.Adermie 2 van Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham) met Hendrik Jan
Schuttert
3. Agodinus (Padinus uit Ugonada sport-spr van Acobat II, fokker P. Kersten uit Egchel) met Chantal Regter

5-jarigen:
1. Zirano
 (Indoctro uit Tripolie V van Calvados, fokker Gebr. Veldman uit Elim) met Bert-Jan Zuidema
2. Zaragoza (Celano uit T.Star van Quick Star, fokker J. Reef uit Heeze) met Rob Heijligers
3. Zalsa HS (Cantos uit Opalia van Henzo, fokker M. Houtzager uit Rouveen) met Frank Schuttert

6-jarigen:
1. Windbreaker
 (Heartbreaker uit Miolieta ster van Farmer, fokkers P. Oosterbosch uit Wintelre en A. van Hoeflaken uit Hedel) met Omer Karaevli
2. Whistler (Sheraton uit Fabiola elite prest sport-dres van Beachboy, fokker A.J.M. Ploegmakers uit Beuningen) met Maikel van Mierlo
3. Woods (Kashmir van Schuttershof uit Aracona Nord Z ster prok van Araconit, fokker Th. van Mensvoort-Appeldoorn uit Oisterwijk) met Omer Karaevli

7-jarigen:
1. Verdi
 (KWPN-hengst, Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd BV uit Hooge Zwaluwe) met Eric van der Vleuten
2. Verona (Odermus R uit Erna keur prest van Maykel, fokker J.H. Hartmann-de Jong uit Emmen) met Willem Greve
3. Adermie (Namelus R uit S.Adermie 6 van Cascavelle, fokker Stal Roelofs uit Den Ham) met Maikel van der Vleuten

Winnaars VION-Cup 2008


4-jarigen:
1. Zancara
 (Pierrot uit Zasjade ster van Joost, fokker H. Westerhof uit Surhuizum) met Rob van Bussel
2. Eurocommerce Zürich (KWPN-hengst, Berlin uit Tsarina ster van Concorde, fokker A. Florijn uit Geesteren) met Tom Brinkman
3. Zorinte (Sam R uit Twinkelstar van Mistral, fokker H. de Haas uit Sint-Oedenrode) met Pieter Keunen

5-jarigen:
1. Wironium
 (Heartbreaker uit Soberlina ster van Manhattan, fokkers D.L. & J.H. Reisig uit Oostwoud en Mts. Team Nijhof uit Geesteren) met Rob Heijligers
2. We’ve Got it Going On (Indoctro uit Riolita keur van Concorde, fokker A. van Hoeflaken uit Hedel) met Steven Veldhuis
3. KM Wings (Celano uit T Anubertha 14 van Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham) met Jur Vrieling

6-jarigen:
1. Veldheer
2e bezichtiging (Matterhorn uit Irina elite pref prest sport-spr van Burggraaf, fokker B. Wentink uit Oentsjerk) met Hans de Vries
2. Bobby (Concorde uit Eamelusiena prest van Joost, fokker Stal Roelofs uit Den Ham) met Steven Veldhuis
3. Verdi (KWPN-hengst, Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd BV uit Hooge Zwaluwe) met Maikel van der Vleuten

7-jarigen:
1. Utah
3e bezichtiging (Guidam uit Katoberlina ster prest van Amethist, fokker R.F.G. Zwartjens uit Raalte) met Danny Schaper
2. Uvory (Emilion uit Ivory keur sport-spr van Bergerac, fokker J. Heins uit De Schiphorst) met Michael Greeve
3. Ubalia (Indoctro uit Mabalia NW van Starsky de Brix, fokker J. Heins uit De Schiphorst) met Michael Greeve

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
€ 119,40 per jaar

Lidmaatschap KWPN

Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid