Rijpaard

Aankoop & verkoop

Het KWPN stimuleert de verkoop in binnen- en buitenland van KWPN-paarden en veulens door middel van promotie van het ‘merk’ KWPN.

Veilingen

De KWPN-veilingen bieden een uitgelezen mogelijkheid voor iedereen die op zoek is naar een toekomstige topper voor zowel de fokkerij als de sport. Deze veilingen bieden kopers uit binnen- als buitenland de mogelijkheid om een groot aantal vooraf geselecteerde jonge hengsten, rijpaarden of kwaliteitsveulens naast elkaar te beoordelen en bij interesse aan te schaffen.

Via het menu of de informatie op deze pagina vindt u meer informatie over de verschillende veilingen.

Over de KWPN-veilingen

KWPN Online Veulenveiling

Het KWPN verbindt ieder jaar fokker en gebruiker door een Online Veulenveiling te faciliteren.
Meer info

Young Jumping Foal Sale

Tijdens het middagprogramma van de finale voor het KWPN Kampioenschap voor jonge springpaarden om de Blom Cup, wordt een select gezelschap, interessante jonge veulens geveild. Voor deze Young Jumping Foal Sale worden veulens van jonge hengsten geveild, gefokt uit merries die zelf minimaal op 1.30m-niveau hebben gesprongen.
Meer info

KWPN Veulenveilingen (partners in sales)

Ieder jaar vinden in augustus, september en oktober KWPN-veulenveilingen plaats door het hele land. Een uitgelezen mogelijkheid voor iedereen die op zoek is naar een toekomstige topper voor zowel de fokkerij als de sport. Samen vermarkten zij circa 600 veulentjes naar een steeds internationaler wordend koperspubliek.
Meer info

KWPN Select Sale

Of men nu op zoek is naar een sportpaard met potentie of een toekomstige dekhengst, op de KSS vindt u de crème de la crème van de Nederlandse fokkerij.
Meer info

KWPN Online Stallion Auction

Wij willen hengsteneigenaren graag op allerlei manieren faciliteren, daarom hebben wij - in aanvulling op de KWPN Select Sale - in 2018 voor de eerste keer een online veiling voor 1e en 2e bezichtigingshengsten georganisteerd.
Meer info

Veilingen-nieuws

18 april 2019 | 09:48 Collectie Sportpaardenveiling Dronten nu online te bekijken Dinsdagavond 7 mei a.s. zal de 42e editie van de Sportpaardenveiling Dronten plaatsvinden. Ook dit jaar is er weer sterk geselecteerd op talent, afstamming, beweging en gezondheid. De collectie springpaarden 2019 bevat parcoursklare nakomelingen van o.a. Carambole, Tornesch, Arezzo VDL, Freeman VDL en El Salvador.
13 april 2019 | 08:51 Borculo Online Veulenveiling nieuw platform voor vroeger geboren topveulens ​Veulenveiling Borculo viert haar 40-jarig bestaan en gaat voortvarend van start met de eerste editie van de Borculo Online Veulenveiling - van 26 t/m 29 april op www.veulenveilingborculo.nl.
10 april 2019 | 08:25 Selectiedagen SELL Veulenveiling Brabant bekend De datum van SELL Veulenveiling Brabant voor 2019 is bekend: zaterdag 31 augustus. Daarmee staat de veiling iets eerder op de kalender dan gewend. Na de succesvolle editie van vorig jaar met talrijke verkopen naar het buitenland en veulens die naar goede stallen vertrokken, hopen we opnieuw op een mooi aanbod veulens.
5 april 2019 | 20:44 Selectiedagen Limburgse veulenveiling bekend. Primeur voor dressuurveulens. Selectie aan huis mogelijk.
4 april 2019 | 11:19 Vrijdag 19 april is het weer zover; Van Olst Sales editie 2019 Vrijdag 19 april is het weer zover; Van Olst Sales editie 2019. Deze veiling is een unieke kans om een jong (gereden) talentvol paard te kopen. De collectie 2019 bevat een groot aantal zeer opvallende paarden; paarden met talent voor het hoogste niveau, goedgekeurde hengsten en genetisch zeer interessante (fok) merries.

Meer nieuws
€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats

Official partners

Het KWPN maakt gebruik van cookies

Cookiebeleid