Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Eregalerij

De eregalerij is een eerbetoon aan de fokkers en paarden die zich onderscheiden vanwege hun prestaties en successen.

Menu

Grand Prix-overwinningen - springen

Onderstaand vindt u een overzicht van de Grand Prix-overwinningen van KWPN-springpaarden. Indien u aanvullingen heeft op deze lijst, kunt u die mailen naar redactie@kwpn.nl.

Lijst bijgehouden tot 30 juni 2019.

2019

Juni

  • Sweet Tricia, ster sport-spr PROK (Berlin uit Aetrichta elite IBOP-spr PROK v.Tampa, fokker H. Nijborg uit Gieten), Darragh Kenny (IRL) - Knokke BEL
  • Dana Blue, vb sport-spr (Mr.Blue uit Tulana vb v.Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken uit Weert), Maikel van der Vleuten (NED) - Geesteren NED
  • Chaplin, vb (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK v.Concorde, fokker G. Knoop uit Slootdorp), Martin Fuchs (SUI) - Cascais Estoril POR
  • Dublin V, vb 2e-bezichtiging (Vigaro uit Sarina ster pref prest v.Calvados, fokker De Radstake B.V. uit Varsseveld), Laura Renwick (GBR) - Villach Treffen AUT
  • Backatorps Danny V, vb (Quasimodo Z uit Zepper stb sport-spr v.Lupicor, fokker F.L.M. Teepen uit Venlo), Bruce Goodin (NZL) - München-Riem GER
  • GC Chopin's Bushi, reg.A (Contendro I uit Ushi stb v.Nairobi, fokker gebr. van der Steen uit Esch), Rodrigo Giesteira Almeida (POR) - Lissabon POR

Mei

  • Chaplin, vb (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK v.Concorde, fokker G. Knoop uit Slootdorp), Martin Fuchs (SUI) - Madrid ESP
  • GC Chopin's Bushi, reg.A (Contendro I uit Ushi stb v.Nairobi, fokker gebr. van der Steen uit Esch), Rodrigo Giesteira Almeida (POR) - Le Touquet FRA

April

  • Azrael W vb (Chin Chin uit Uytha elite sport-spr PROK v.Voltaire, fokker G.J.M. Wijdeven uit Uden), José Roberto Reynoso Fernandez Filho (BRA) - Curitiba BRA
  • Aquila HDC, vb (Ovidius uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker Stoeterij Oud Wierden BV uit Hengelo), Patrice Delaveau (FRA) - St.Tropez FRA
  • F.C. Okarla, vb sport-spr (Verdi uit Cokarla vb v.Indoctro, fokker Kloosterman uit Collendoorn), Katrin Eckermann (GER) - Kronenberg NED
  • Alamo, vb ster (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr v.Equador, fokker D. Nanning uit Dalfsen), Steve Guerdat (SUI), Wereldbekerfinale deel 3 - Gothenburg SWE
  • Alamo, vb ster (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr v.Equador, fokker D. Nanning uit Dalfsen), Steve Guerdat (SUI), Wereldbekerfinale deel 1 - Gothenburg SWE

Maart

  • Naccord Melloni, vb ( Nabab de Reve uit Oberlina reg.A v.Acord II, fokker voegersbedrijf Harmsen BV uit Hengelo), Wojciech Wojcianiec (POL) - Warschau POL

Februari

  • Chinook, vb (Tygo uit Nante ster v.Wellington, fokker R. Bult uit Grou), Richard Howley (IRL) - Vejer de la Frontera (ESP)
  • Chablis, reg.A (Couleur Rubin uit Utopia stb prest sport-spr v.Hamlet, fokker H.J.M. Knops uit Oirsbeek), Denis Lynch (IRL) - Hong Kong HKG
  • H&M Christian K, vb (Namelus R uit Sirnanda stb prest v.Calvados, fokker G.W. Klerks uit Elshout), Peder Fredricson (SWE) - Neumünster GER
  • Baron, reg.A (Colman uit Toranda van 't Heemskind ster prest v.Numero Uno, fokker Stoeterij 't Heemskind uit Deurne), Roberto Turchetto (ITA) - Vilamoura POR
  • Eristov, reg.A (Cicero Z van Paemel uit Lucy elite prest sport-dr PROK v.Concorde, fokker H.M. Gooskens uit Hoogeloon), Jordan Coyle (IRL) - Leon MEX
  • Dobbey, keur sport-spr (Zirocco Blue VDL uit Grafin v.Grosso Z, fokker K. Muys JR. uit Oterleek), Lars Kersten (NED) - Kronenberg NED
  • Darry Lou (KWPN-erkend, Tangelo van de Zuuthoeve uit Venus elite prest sport-spr PROK v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Beezie Madden (USA) - Wellington USA

Januari

  • Bacardi VDL (KWPN-hengst, Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), wereldbekerwedstrijd - Dubai UAE

2018

December

  • California, elite sport-spr PROK (L'Esprit uit Olivia elite pref prest sport-spr PROK v.Libero H, fokkers G. van Beesten uit Witharen en J. Dunnewind uit Ommen), Edwina Tops-Alexander (AUS) - Parijs FRA

November

  • Apart, vb (Larino uit Petroesca stb-ext prest v.Burggraaf, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Pieter Devos (BEL) - Stuttgart GER
  • HH Gigi's Girl, stb sport-spr (Vingino uit Zaline ster sport-spr v.Celano, fokker T. de Boer Hanja uit Marum), Mclain Ward (USA) - Toronto CAN
  • Explosion W, vb (Chacco Blue uit Uarina vb prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Ben Maher (GBR) - Doha QAT

Oktober

  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA) - Washington USA
  • Dibatsja, ster sport-spr (Veron uit Pibatsja ster v.Indoctro, fokker G.E. Veenstra uit Kornhorn), Beat Mändli (SUI) - Harrisburg USA
  • Cincitty, vb 2e-bezichtiging PROK (Numero Uno uit Citty stb pref prest v.G.Ramiro Z, fokker familie Couwenberg uit Heide), Henrik von Eckermann (SWE) - Beijing CHN
  • Evert, vb (Amadeus uit Annabel vb v.Indoctro, fokker Stal Michiel Brusse uit Wapserveen), Karel Cox (BEL) - Birmingham GBR

September

  • D'Arnita, vb sport-spr (Vingino uit Lanita stb prest v.Emilion, fokker R. Baas uit Bierum), Molly Ashe (USA), World Cup - North Salem USA
  • Ceylon, vb (Van Gogh uit Post Legathile ster v.Legaat, fokker H.J.M. boerdijk uit Dalfsen), Vincent Vermeulen (NED) - Beijing CHN
  • Ceylon, vb (Van Gogh uit Post Legathile ster v.Legaat, fokker H.J.M. boerdijk uit Dalfsen), Vincent Vermeulen (NED) - Ju Yong Guan CHN
  • Aristoteles V, vb aangewezen PROK (Padinus uit Tableau-Vivant elite prest PROK v.Lux, fokker G.H.S. Vullers uit Baexem), Jonathan McCrea (USA) - Saugerties USA
  • Nouvelle, vb sport-spr PROK (Solitair uit Nouvelle Dansante keur prest v.Contango, fokker J.C.M. de Louw uit Culemborg), Julie Welles (USA) - Lier BEL
  • Explosion W, vb (Chacco Blue uit Uarina vb prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Ben Maher (GBR) - Rome ITA
  • Dolores, ster sport-spr (Berlin uit Manja elite pref prest PROK v.Voltaire, fokkers J.A. Smak & R.J. Steging uit Ruurlo), Richard Howley (IRL) - Gijon ESP
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 1e Grand Prix 1.60m, 2 september - Brussel BEL

Augustus

  • Captain Cooper, vb (Namelus R uit V.Zarah 17 stb prest v.Corland, fokker Haras Cooper uit Sao Paulo), Kevin Jochems (NED) - Dublin IRL
  • Djoost Again, vb (Cantos uit Katosca keur pref prest v.Joost, fokker G.A. Folkerts uit Ter Aard), Pim Mulder (NED) - Ommen NED
  • Aristoteles V, vb aangewezen PROK (Padinus uit Tableau-Vivant elite prest PROK v.Lux, fokker G.H.S. Vullers uit Baexem), Jonathan Mccrea (USA) - Bromont CAN
  • Well Done, vb (Sheraton uit Givolda stb prest v.Zeus, fokker R. Beuving uit Nieuweroord), Julien Gonin (FRA) - Dinard FRA

Juli

  • Captain Cooper, vb (Namelus R uit V.Zarah 17 stb prest v.Corland, fokker Haras Cooper uit Sao Paulo), Kevin Jochems (NED) - Hickstead GBR

Juni

  • Diva, ster sport-spr (No Limit uit Zilvana Verte reg.B sport-spr v.Ticallux Verte, fokker P. Knijnenburg uit Deurne), Emma Augier de Moussac (CZE) - Poznan POL

Mei

  • Eastern Jam, vb (Lexicon uit Salana vb van Monaco, fokker Mts Vestjens van Enckevort uit Sevenum), Hunter Holloway (USA) - Tryon USA
  • Aquila HDC, vb (Ovidius uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker Stoeterij Oud Wierden BV uit Hengelo), Patrice Delaveau (FRA) - La Baule FRA
  • Carona, keur IBOP-spr sport-spr (Untouchable uit Sarona Z v.Silverstone, fokker H. van Osch uit Oirschot), Kara Chad (CAN) - Mannheim GER

April

  • Dingeman, reg.A (Nintender uit Jolanels ster prest v.Darnels, fokker F. Bankers uit Nederweert-Eind), Santiago Lambre (MEX) - Lexington USA
  • California VB, elite sport-spr PROK (L'Esprit uit Olivia elite pref prest sport-spr PROK v.Libero H, fokkers J. Dunnewind uit Ommen en G. van Beesten uit Witharen), Edwina Tops-Alexander (AUS) - Miami USA

Maart

  • Domino van de Valhoeve, vb (Lord Z uit Zoya vb v.Concorde, fokker Mts. Loos uit Kruisland), Conor Swail (IRL) - Arezzo ITA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA) - Wellington USA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA) - Wellington USA

Februari

  • Aquila HDC, vb (Ovidius uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker Stoeterij Oud Wierden BV uit Hengelo), Patrice Delaveau (FRA) - Hong Kong HKG
  • Dienellie, vb (Berlin uit Ziezo ster PROK v.Lupicor, fokker P. van Ewijk uit Lage Mierde), Lisa Nooren (NED) - Offenburg GER
  • Emerald N.O.P. (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED) - Bordeaux FRA

Januari

  • Sterrehof's Calimero, vb 2e-bezichtiging PROK (Quidam de Revel uit Maifa ster prest  v.Libero H, fokker Stal Horn B.V. uit Oud Ootmarsum), Marc Houtzager (NED) - Amsterdam NED
  • Davinci, vb (Verdi uit Karolien stb prest v.Concorde, fokker W. Peters uit Weert), Luis Alejandro Plascencia O. (MEX), wereldbekerwedstrijd - Guadalajara MEX 
  • Taloubet Z (Galoubet A uit Krista elite pref prest sport-spr PROK v.Polydor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Christian Ahlmann (GER), wereldbekerwedstrijd - Leipzig GER
  • Davino Q, vb (Vingino uit Rose of June HJB stb v.Monaco, fokker H.J. Bakker uit Berkhout), Ben Schroöder (NED) - Drachten NED

2017

December

  • Zinius, reg.A (Nabab de Reve uit Winia van 't Vennehof v.Kannan, fokker M.M.A. Everse uit Waddinxveen), Harrie Smolders (NED), wereldbekerwedstrijd - Mechelen BEL 
  • Glock's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle v.Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED) - Salzburg AUT
  • California, elite sport-spr PROK (L'esprit uit Olivia elite pref prest sport-spr PROK v.Libero H, fokkers J. Dunnewind uit Ommen en G. van Beesten uit Witharen), Edwina Tops-Alexander (AUS), wereldbekerwedstrijd - La Coruna ESP

November

  • Celena VDL, elite sport-spr PROK (Mr.Blue uit Welena VDL ster pref v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Marlon Modolo Zanotelli (BRA) - Samorin SLO
  • Voyeur, reg.A (Tolano van 't Riethof uit Loma elite prest PROK v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA) - Toronto CAN
  • Ares, vb (Cardento uit Emmanuella elite pref prest PROK v.Zandigo, fokker J. Kroodsma uit Dokkum), Nicolas Pizarro (MEX) - Valle de Bravo MEX

Oktober

  • Dsarie, vb sport-spr (Veron uit Tinette vb prest v.Ahorn, fokker M. Smit uit Dedemsvaart), Beat Mändli (SUI), wereldbekerwedstrijd - Washington USA
  • Skara Glen's Machu Picchu, vb (Silverstone uit Verona H ster v.Matterhorn, fokker J. van der Vegt uit Nijeveen), Paul O'shea (IRL) - Tryon USA
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), wereldbekerwedstrijd - Verona ITA
  • Cescha M, reg.A sport-spr (Diamant de Semilly uit Hera XXIV v.Calando IV, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe), wereldbekerwedstrijd - Calgary CAN
  • Zenith SFN, vb 2e-bezichtiging (Rash R uit Sascha keur prest v.Fuego du Prelet, fokker H. Voort uit Den Ham), Jeroen Dubbeldam (NED) - St. Lô FRA
  • Alamo, vb ster (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr v.Equador, fokker D. Nanning uit Dalfsen) Steve Guerdat (SUI) - Helsinki FIN
  • Bintang II, vb (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn v.Orlando, fokker E.J.M. Bleekman uit Devon), Laura Renwick (GBR) - Vilamoura POR
  • Cocq A Doodle, ster sport-spr (Tolan R uit Ulen stb pref prest sport-spr PROK v.Niagara, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Andrew Ramsay (USA) - Johnstown USA
  • Bintang II, vb (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn v.Orlando, fokker E.J.M. Bleekman uit Devon), Laura Renwick (GBR) - Vilamoura POR

September

  • Bo, vb sport-spr (Indorado uit Quadrille Z v.Quick Star, fokker P. Bastiaansen uit Tilburg), Gerfried Puck (AUT) - Timisoara ROU
  • Creedance, vb (Lord Z uit Camantha vb pref prest v.Notaris, fokker A. Hassing uit Steggerda), Kent Farrington (USA) - New York USA
  • Eddie Blue (Zirocco Blue VDL uit Silvana keur v.Marlon, fokker J. Honcoop uit Chaam), Devin Ryan (USA), wereldbekerwedstrijd - North Salem USA
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER) - Paderborn GER
  • Zenith SFN, vb 2e-bezichtiging (Rash R uit Sascha keur prest v.Fuego du Prelet, fokker H. Voort uit Den Ham), Jeroen Dubbeldam (NED) - Samorin SLO
  • Brighton, vb ster (Contendro II uit Van Ed keur IBOP-spr sport-spr v.Quick Star, fokker E. Santing uit Wapenveld), Tiffany Foster (CAN) - Brussel BEL

Augustus

  • Evander HS, vb PROK (Unaniem uit Viviana "CB" keur v.Lux, fokker Carrie D. Buxton uit Locahatcee), Hendrik-Jan Schuttert (NED) - Lastrup GER
  • Daimler, vb (Canturano uit Zarlisa stb v.Lupicor, fokker G. Kruiter uit Onstwedde), Werner Muff (SUI) - Dublin IRL
  • Sterrehof’s Calimero, 2e-bezichtiging PROK (Quidam de Revel uit Maifa ster prest v.Libero H, fokker Stal Horn BV uit Oud Ootmarsum), Marc Houtzager (NED) - Ommen NED

Juli 

  • Babylotte, elite IBOP-spr sport-spr PROK (Dollar du Murier uit Ulotte vb v.Concorde, fokker F.C.M. Burgers uit Rosmalen), Yuri Mansur (BRA) - Hickstead GBR
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt), Willem Greve (NED) - Knokke BEL
  • Emerald (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED) - Chantilly FRA
  • Bintang II, vb (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn v.Orlando, fokker E.J.M. Bleekman uit Cullompton), Laura Renwick (GBR) - Geesteren NED
  • Quabri de l'Isle (KWPN-erkend, Kannan uit Dinastie de l'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St. Marcouf), Pedro Veniss (BRA) - Calgary CAN

Juni

  • Balzac, vb (Oklund uit Taggi reg. A prest v.Frisbee Kerellec, fokkers A. en W. Wolters en H.C.C.M. Ongering uit Groningen), Anthony Condon (IRL) - Harthill GBR
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA) - Bonheiden BEL
  • Arrayan, reg.A (Baloubet du Rouet uit Grandezza stb prest v.Grannus, fokker B.J.M. Wezenberg uit IJsselmuiden), Sergio Alvarez Moya (ESP) - Cannes FRA
  • Cenwood delle Lame (Emilion uit Vanita-Rose vb sport-dr v.Riverman, fokker G.W. Zuidema-v.Dam uit Lierderholthuis), Marie Hécart (FRA) - Hardelot FRA

Mei

  • Charleville, vb (Quasimodo Z uit Wickyville vb prest v.Lancelot, fokker J. Maat uit Balkbrug), Eve Jobs (USA) - Lexington USA

April

  • Chaplin, vb (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr v.Concorde, fokker G. Knoop uit Slootdorp), Martin Fuchs (SUI) - Mexico City MEX

Maart

  • Charmeur, vb (Numero Uno uit Tronia vb v.Emilion, fokker H. Schonewille uit Nieuw-Amsterdam), Sergio Alvarez Moya (ESP) - Wellington USA
  • Daimler, vb (Canturano uit Zarlisa stb v.Lupicor, fokker G. Kruiter uit Onstwedde), Werner Muff (SUI) - Arezzo ITA
  • Chinook, vb (Tygo uit Nante ster v.Wellington, fokker R. Bult uit Beets), Richard Howley (IRL) - Mijas ESP
  • California VB elite sport-spr (L’Esprit uit Olivia elite pref prest sport-spr v.Libero H, fokkers J. Dunnewind uit Ommen en G. van Beesten uit Witharen), Edwina Tops-Alexander (AUS) - Parijs Hermes FRA
  • Cordess 2, vb (Clinton uit Usminka A. stb prest v.Heartbreaker, fokker A.R. Manders uit Holten), Christian Kukuk (GER) - Braunschweig GER
  • Ayrton IV, vb (Cantos uit Robine elite pref sport-spr v.Burggraaf, fokker T. Kraan Muskens uit Hekendorp), Julie Andrews (GBR) - Gorla Minore ITA
  • Dalvaro 2, vb (Calvaro Z uit Monika vb sport-spr v.Glendale, fokker R. Knoops uit Wijchen), Kevin Olsmeijer (NED) - Herning DEN
  • VDL Groep Zidane N.O.P., vb 3e-bezichtiging (Heartbreaker uit Colanda stb pref prest v.Calando I, fokker F. Kok uit Etten), Leopold van Asten (NED) - 's-Hertogenbosch NED
  • With Wings, vb (Larino uit Doici keur prest sport-spr sport-sgw v.L.Ronald, fokker G. Arts uit IJsselsteijn), Karen Polle (USA) - Wellington USA

Februari

  • Dino W, vb PROK (Berlin uit Life Style Z v.L'Amour Z, fokker A. Waldman uit Putten), Bertram Allen (IRL) - Vejer de la Frontera ESP
  • Abigej, vb (Lupicor uit Niki Nanita stb v.Concorde, fokker L. van Trigt uit Hoogersmilde), Marek Lewicki (POL) - Warschau POL
  • Dickyville, vb sport-spr (Quasimodo Z uit Wickyville vb prest v.Lancelot, fokker J. Maat uit Balkbrug), Doron Kuipers (NED) - Mijas ESP
  • Apart, vb (Larino uit Petroesca stb-ext prest v.Burggraaf, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Pieter Devos (BEL) – Bordeaux FRA

Januari

  • Chaplin, vb (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr v.Concorde, fokker G. Knoop uit Slootdorp), Martin Fuchs (SUI) - Zürich SUI
  • Sterrehof’s Calimero, 2e-bezichtiging PROK (Quidam de Revel uit Maifa ster prest v.Libero H, fokker Stal Horn BV uit Oud Ootmarsum), Marc Houtzager (NED) – Drachten NED

2016

December

  • Antonio, reg. B (Oklund uit Ukulocia v.Dick Z, fokker W. Oldengarm uit Echten), Gianni Govoni (ITA) - Salzburg AUT

November

  • Comme Il Faut (KWPN-erkend Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER) – Madrid ESP
  • Capetown, vb (Oklund uit Santha reg. A v.Carlino, fokker G.F. van Os uit Uden), Wout-Jan van der Schans (NED) – Rouen FRA
  • Taloubet Z (Galoubet uit Krista elite sport-spr prest pref v.Polydor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Christian Ahlmann (GER) – Stuttgart GER
  • H&M Zilverstar T (Berlin uit Triest Star stb sport-spr v.Cavalier STB sport-spr, fokker H.A. van Triest uit Elburg), Nicola Philippaerts (BEL) – Maastricht NED
  • Voyeur, reg. A (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA), wereldbekerwedstrijd – Lexington USA
  • Woulon L, reg. A (Toulon uit Laronia-L keur prest v.G.Ramiro Z, fokker Th. Lemmers uit Baexem), Abdullah Alsharbatly (KSA) – Mostaganem ALG

Oktober

  • Zantos II, vb (Solitair uit Supreme vb v.Mermus R, fokker J.G. Fokke uit Vriezenveen), Andrew Kocher (USA) – Tryon USA
  • Al Capone, vb (Oklund uit Karina ster prest sport-spr PROK v.Grandeur, fokker A. Meeuwis uit Chaam), Patrick Lam (HKG) – Rancho Murieta USA
  • Wiveau M, vb (Niveau uit Kiss Me stb prest v.Concorde, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Alain Jufer (SUI) – Tetouan MAR

September

  • Day Dream, reg. A (Zento uit Wish vb v.Heartbreaker, fokker A. Vos-Ekkelkamp uit Lemele), Jimmy Torano (USA) – New York USA

Augustus

  • Creedance, vb (Lord Z uit Camantha vb pref prest v.Notaris, fokker A. Hassing uit Steggerda), Kent Farrington (USA) – St. Moritz SUI
  • Big Star (KWPN-erkend, Quick Star uit Jolanda stb prest sport-spr v.Nimmerdor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Nick Skelton (GBR), Olympisch kampioen – Rio de Janeiro BRA

Juli

  • Winchester HS, vb (Numero Uno uit Happyhelena stb pref prest v.Nimmerdor, fokkers J. Dunnewind uit Ommen en G. van Beesten uit Witharen), Frank Schuttert (NED) – Ommen NED
  • Cuplandra, vb sport-spr (Upgrade uit Tokelandra ster v.Metall, fokker Helena Hoeve uit Den Ham), Carlos Lopez (COL) – Vichy FRA
  • Dazzle White, reg. A PROK (Calvino Z uit Riviera vb PROK v.Narcos II, fokkers Unicorn Intern. Trading BVBA en P. Marsman uit Meerkerk), Samuel Parot (CHI) – Tryon USA
  • Baileys, vb (Indoctro uit Ottawa prest ster PROK v.Come On, fokker J. Uittenbosch uit Heel), Michel Hendrix (NED) – Arnhem NED

Juni

  • Baileys, vb (Indoctro uit Ottawa prest ster PROK v.Come On, fokker J. Uittenbosch uit Heel), Michel Hendrix (NED) – Bolesworth GBR

Mei

  • Briljant, reg. A sport-spr (Chacco Blue uit Uneke stb prest PROK v.Voltaire, fokker J. Cornelissen uit Sint Anthonis), Amber Fijen (NED) – Samorin SVK
  • Antonio, vb (Vancouver uit Raskina vb prest v.Iroko, fokker A.F. Oude Nijeweme uit Haarle), Joao Chuva (POR) – Lissabon POR
  • Avenzio 3, vb (Animo uit Winterfee ster prest v.Erdball, fokker A.D.M. van Vliet uit Zundert), Taizo Sugitani (JAP) – Linz AUT
  • Lexington 65, vb (Andiamo uit Jamaica keur prest sport-spr v.Dageraad, fokker H. van Enckevort uit Sevenum), Nicole Persson (SWE) – Redefin GER

April

  • Tobalio, vb (Numero Uno uit Obalia B ster prest v.Jacorde, fokker B.H.J. Schroder uit Lattrop Breklenk) , Abdullah Al Sharbatly (KSA) – Shanghai CHN
  • Abache HL, vb 2e-bezichtiging PROK (Cantos uit Tremske keur pref prest v.Lux, fokker HBC Stal uit Boijl), Charlotte Verhagen (NED) – San Giovanni ITA
  • Sterrehof’s Baccarat, vb aangewezen PROK (Padinus uit Lazura vb prest v.Silvio II, fokker J.H.H.W. Belt uit Beilen), Marc Houtzager (NED) – Oliva ESP
  • Woulon L, reg. A (Toulon uit Laronia-L keur prest v.G.Ramiro Z, fokker Th. Lemmers uit Baexem), Martin Dinesen Neergaard (DEN) – Vilamoura POR
  • Aris CMS, vb aangewezen PROK (Nassau uit Olgalowina ster prest sport-spr v.Amethist, fokkers P. Dekkers uit Winterswijk Miste en C.M. Smidt uit Lochem), Janika Sprunger (SUI) – Arezzo ITA
  • Capetown, vb (Oklund uit Santha reg. A v.Carlino, fokker G.F. van Os uit Uden), Wout-Jan van der Schans (NED) – San Giovanni ITA

Maart

  • Woklahoma, stb sport-spr (Sheraton uit Soklaoma W ster prest v.Calvados, fokker D. Noordhuis uit Wijster), Roberto Teran Tafur (COL) – Ocala USA
  • Antonio, reg. B (Oklund uit Ukulocia v.Dick Z, fokker W. Oldengarm uit Echten), Gianni Govoni (ITA) – San Giovanni ITA
  • Armstrong van de Kapel, vb (Quasimodo Z uit Bonnie stb prest v.Farn, fokker R. Socquet uit Kalmthout), Faleh Suwead Al Ajami (QAT) – Al Rayyan QAT
  • Woulon L, reg. A (Toulon uit Laronia-L keur prest v.G.Ramiro Z, fokker Th. Lemmers uit Baexem), Martin Dinesen Neergaard (DEN) – Vilamoura POR

Februari

  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED) – Vestfold NOR
  • Van Gogh 49 (KWPN-hengst, Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER) – Hong Kong HKG
  • Amelia, elite IBOP-spr sport-spr (Cantos uit Uretta keur pref prest v.Numero Uno, fokker G.J. Bosman uit Heerde), Karim El Zoghby (EGY) – Abu Dhabi UAE

2015

December

  • Taloubet Z (Galoubet uit Krista elite sport-spr prest pref v.Polydor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Christian Ahlmann (GER), wereldbekerwedstrijd - Mechelen BEL
  • Admara 2 (Padinus uit Somara ster prest v.Murano, fokker A. van Nuland uit Nistelrode), Emanuele Gaudiano (ITA), wereldbekerwedstrijd - Londen GBR
  • Viking V (Jacomar uit Prinses vb prest v.Almox Prints, fokker M. Habraken uit Sint-Oedenrode), Michael Whitaker (GBR) - Londen GBR
  • Voyeur, reg. A (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA), Rolex Top Ten Final, Geneve SUI

  November

  • Taloubet Z (Galoubet uit Krista elite sport-spr prest pref v.Polydor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Christian Ahlmann (GER), wereldbekerwedstrijd - Madrid ESP
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v.Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), wereldbekerwedstrijd - Mostaganem ALG
  • Voyeur, reg. A (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA), wereldbekerwedstrijd - Lexington USA

  Oktober

  • SF Ariantha, vb sport-spr (Corland uit Uriantha ster sport-spr v.Emilion, fokker D. Noordhuis uit Wijster), Andres Rodriguez (VEN) - Helsinki FIN
  • Ariness van ’t Wolferink, vb sport-spr (Larino uit Narzisse ster prest v.Fedor, fokker J.L. Kloosterboer uit Geesteren), José Luiz Guimaraes de Carvalho (BRA), wereldbekerwedstrijd - Porto Alegre BRA
  • Simon (Mr.Blue uit Naline ster prest v.Polydox, fokker M.J. Vermeulen uit Altforst), Beezie Madden (USA), Wereldbekerwedstrijd - Del Mar USA
  • Van Gogh 49 (KWPN-hengst, Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER) - Los Angeles USA

  September

  • Conconcreto Believe, sport-spr (Ukato uit Larista stb prest v.Burggraaf, fokker Stoeterij Aldenbergh uit Zeeland), Daniel Bluman (COL) - New York
  • Simon (Mr.Blue uit Naline ster prest v.Polydox, fokker M.J. Vermeulen uit Altforst), Beezie Madden (USA) - Saugerties USA
  • Baros (Casco uit Ulrike Bea ster v.Larino, fokker fam. Boersma uit Oudega), Elian Baumann (SUI) - Humlikon SUI

  Augustus

  • Willink (Twister uit Lorraine v.Landsieger, fokker W.M. Lisman uit Utrecht), Henk van de Pol (NED) - Gijon ESP
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER) - Munster GER
  • Ben B (Kojak uit Voltage keur sport-spr v.Casco, fokker H. Bakker uit Tollebeek), Henk Frederiks (NED) - Wilkow POL
  • With Wings (Larino uit Doici keur prest sport-samengesteld sport-spr v.L.Ronald, fokker G. Arts uit IJsselseyn), Karen Polle (JPN) - Bridgehampton USA
  • Van Gogh 49 (KWPN-hengst, Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), Global Champions Tour - Valkenswaard NED
  • Sri Aladdin (Quasimodo Z uit Merci stb prest v.Burggraaf, fokkers R.P. Plaisier uit Rockanje en A.M. Gillis uit Hulten), Meagan Nusz (USA) - Tryon USA
  • Uceko, ster (Celano uit Patricia stb pref prest v.Koriander, fokker K. van den Hof uit Ruinen), Kent Farrington (USA) - Dublin IRL
  • All In (Aachen uit Orlandaise stb prest v.Indoctro, fokker A.L.J. Schonewille uit Pijnacker), Katherine Strauss (USA) - Rockwood CAN

  Juli

  • Voyeur (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA) - Spruce Meadows CAN
  • Romanov II (Heartbreaker uit Narzisse ster prest v.Fedor, fokker gebr. Bosch uit Luttenberg), Bertram Allen (IRL), Global Champions Tour - Paris Eiffel FRA

  Juni

  • Binkie (Larino uit Whisper B v.Hors la Loi II, fokker Hans Dings BV uit Heeze), David Blake (USA) - Tryon USA
  • Voyeur (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA) - Spruce Meadows CAN

  Mei

  • Admara 2 (Padinus uit Somara ster prest v.Murano, fokker A. van Nuland uit Nistelrode), Emanuele Gaudiano (ITA) - Lamprechthausen AUT
  • MCB Ulke, sport-spr (Lux uit P.Elsa prest v.Peter Pan, fokker Stoeterij Schroder BV uit Wierden), Gert Jan Bruggink (NED) - Ebreichsdorf AUT
  • Bintang II (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalijn v.Orlando, fokker E.J.M. Bleekman uit Devon), Laura Renwick (GBR) - Bethune FRA
  • Voyeur (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA) - Hamburg GER
  • Zucces (Gerlinus uit Raaltien Zan prest v.Kenwood, fokker E. Flinkert uit Zuidwolde), Doron Kuipers (NED) - Eindhoven NED
  • Vincente (Oklund uit Gina v.Ufarno, fokker W. Verlinden uit Panningen), James Maiju Mallat (FIN) - Samorin SVK
  • Buckle Up (Colandro uit Carentina v.Caretino, fokker M. Verschoor uit Haarle), Ole Kristoffer Meland (NOR) - Odense DEN
  • Willink (Twister uit Lorraine v.Landsieger, fokker W.M. Lisman uit Utrecht), Henk van de Pol (NED) - Drammen NOR
  • Johnny Boy (Johnny Boy II uit M.Elmi keur v.Silvio I, fokker S.J. Kat BV uit Egmond aan den Hoef), Santiago Lambre (MEX) - Linz Ebelsberg AUT
  • Bonne Chance CW, sport-spr PROK (Baloubet du Rouet uit Olijfje prest PROK v.Cambridge, fokker H.J.F. van Loon uit Hooge Mierde, Janika Sprunger (SUI) - Busto Arsizio ITA
  • Matador (Indoctro uit Rimora keur sport-spr v.Corland, fokker E. ’t Hooft uit Nieuweroord), Jaime Azcarraga (MEX) - Coapexpan MEX

  April

  • Zydoctro vd Kapel, sport-spr (Indoctro uit Souviens Toi v.Landwind, fokker R. Socquet uit Kalmthout), Diego Perez Bilbao (ESP) - Antwerpen BEL
  • Zilversprings (Silverstone uit Trojka DML elite prest v.Emilion, fokker D.M. Leistra uit Heerenveen), Elizabeth Gingras (USA) - Coapexpan MEX
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED) - Hardelot FRA
  • Algorhythem (Tampa uit Sarina ster prest v.Calvados, fokker J.G. Venderbosch uit Varsseveld), Gregory Wathelet (BEL) - Lummen BEL
  • Zaire (Indoctro uit Twilly v.Marlon, fokker L.M.L. Ubachs uit Nieuwstadt), Guy Williams (GBR) - Lummen BEL

  Maart

  • Basic (Berlin uit Janien keur pref prest v.Dutchboy, fokker W. van Grunsven uit Handel), Guy Williams (GBR) - Vejer de la Frontera ESP
  • Romanov II (Heartbreaker uit Narzisse ster prest v.Fedor, fokker gebr. Bosch uit Luttenberg), Bertram Allen (IRL) - Dortmund GER
  • Aris CMS, aangewezen PROK (Nassau uit Olgalowina ster sport-spr v.Amethist, fokkers P. Dekkers uit Winterswijk Miste en C.M. Smidt uit Lochem), Janika Sprunger (SUI) - Vejer de la Frontera ESP
  • VDL Groep W Zermie (Celano uit S.Zermie 3 v.Contender, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Leopold van Asten (NED) - Oliva ESP
  • Bonne Chance CW, sport-spr PROK (Baloubet du Rouet uit Olijfje PROK v.Cambridge, fokker H.J.F. van Loon uit Hooge Mierde, Janika Sprunger (SUI) - Vejer de la Frontera ESP

Februari

  • Zenith SFN N.O.P., 2e-bezichtiging (Rash R uit Sascha keur prest v.Fuego du Prelet, fokker H. Voort uit Den Ham), Jeroen Dubbeldam (NED) - Neumunster GER
  • Romanov II (Heartbreaker uit Narzisse ster prest v.Fedor, fokker gebr. Bosch uit Luttenberg), Bertram Allen (IRL), wereldbekerwedstrijd - Bordeaux FRA
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED) - Amsterdam NED

  Januari

  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED) - Drachten NED

 

.
€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid