Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Deelnemende paarden

KWPN Kampioenschappen 2019

Menu

Grand Prix-overwinningen - springen

Onderstaand vindt u een overzicht van de Grand Prix-overwinningen van KWPN-springpaarden. Indien u aanvullingen heeft op deze lijst, kunt u die mailen naar redactie@kwpn.nl.

Lijst bijgehouden tot 12 februari 2020.

2020

Februari

  • Ezra van W, reg.A PROK (Diarado uit Keleva H elite prest PROK van Equador, fokker J. van Werven uit Oldebroek), Giampiero Garofalo (ITA) - Valencia ESP
  • Backatorps Danny V (Quasimodo Z uit Zepper stb sport-spr van Lupicor, fokker F.L.M. Teepen uit Venlo), Bruce Goodin (NZL), wereldbeker - Sharjah UAE
  • Creedance, vb (Lord Z uit Camantha vb pref prest van Notaris, fokker A. Hassing uit Steggerda), Kent Farrington (USA) - Wellington USA
  • Flinstering, vb (Tangelo van de Zuuthoeve uit Korhaya ster sport-spr van Ekstein, fokker A.M. Engels uit Panningen), Michael Whitaker (GBR) - Sharjah UAE

Januari

  • Fabio (Van Gogh uit Oleane B stb prest PROK v.Celano, fokker J.B.M. Schrijver, Dalfsen), Gonzalo Azcarraga (MEX) - Guadalajara MEX
  • Sterrehof's Dante, vb sport-spr PROK (Canturano uit Zidante ster IBOP-spr sport-dres D-OC v.Phin Phin, fokker J.W.J. Soeter uit Stokkum), Marc Houtzager (NED) -  Amsterdam NED
  • GC Chopin's Bushi (Contendro II uit Ushi stb v.Nairobi, fokker gebr. Van der Steen uit Esch), Denis Lynch (IRL), Wereldbekerwedstrijd - Leipzig GER

2019

December

  • Celvin, reg.A (Raphael uit Welfin v.Werther, fokker P. Oomen uit Oirschot), Mike Kawai (JPN), wereldbeker - Riyadh (KSA)

November

  • Explosion W (Chacco Blue uit Uarina ster prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Ben Maher (GBR) - Praag CZE
  • Apart, vb (Larino uit Petroesca stb-ext prest v.Burggraaf, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Pieter Devos (BEL), World Cup - Stuttgart GER
  • Gaesbekers Glamour Girl, vb sport-spr (Zirocco Blue VDL uit Moonlight II v.Caletto I, fokker Stoeterij Gaesbeek V.O.F. uit Ruinen), Richard Howley (IRL) - Opglabbeek BEL

Oktober 

  • Denver, reg.A (Memphis uit Toscin v.Chico's Boy, fokker M.G. & A.A. Woertman uit Harbrinkhoek), Holly Smith (GBR) - Vilamoura POR
  • Baron, reg.A (Colman uit Toranda van 't Heemskind ster prest v.Numero Uno, fokker Stoeterij 't Heemskind uit Deurne), Roberto Turchetto (ITA) - El Jadida MAR
  • Adamo, vb (Lupicor uit Springstein vb v.Ekstein, fokker J.H.M. Mulder uit Heino), Molly Ashe (USA) - Harrisburg USA
  • Dana Blue, vb sport-spr (Mr.Blue uit Tulana vb van Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken uit Weert), Maikel van der Vleuten (NED) - Oslo NOR
  • Chilli B, vb (Berlin uit Wieminka B vb sport-spr v.Cardento, fokker L.C.J. Berben uit Meijel), Alexander Butler (IRL) - Vilamoura POR
  • Brikibo vd Bosbeek, vb sport-spr (Concorde uit Oncolanda ster pref prest v.Ircolando, fokker N.G.M. Santvoort uit Nuland), Jirigala Erdeng (CHN), wereldbekerwedstrijd - Beijing CHN
  • Skara Glen's Machu Picchu, vb (Silverstone uit Verona H ster prest v.Matterhorn, fokker J. van der Vegt uit Nijeveen), Paul O'Shea (IRL), Nations Cup - Barcelona ESP
  • H&M Extra, vb (Berlin uit Wucinda ster prest v.Heartbreaker, fokker G. van de Winkel uit Smakt), Olivier Philippaerts (BEL), Nations Cup - Barcelona ESP

September

  • Alamo, vb ster (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr v.Equador, fokker D. Nanning uit Dalfsen), Steve Guerdat (SUI) - Waregem BEL
  • Explosion W, vb (Chacco Blue uit Uarina ster prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Ben Maher (GBR) - New York USA
  • Driandria, vb sport-spr (Carthino Z uit Wandra Junior stb prest v.Sheraton, fokker gebr. Van der Steen uit Den Dungen), Piergiorgio Bucci (ITA) - St. Tropez FRA
  • Garant, vb (Warrant uit C'est la Vie elite IBOP-spr PROK v.Verdi, fokker gebr. Bosch uit Luttenberg), Beezie Madden (USA), wereldbekerwedstrijd - New York USA 
  • Bivaldi, vb (Cantos uit Vivaldie stb v.Lennard, fokker J.J. van Dijk uit Ruinerwold), Alexandr Belekhov (RUS) - Moskou RUS
  • Darry Lou (KWPN-erkend, Tangelo van de Zuuthoeve uit Venus elite prest sport-spr PROK v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Beezie Madden (USA) - Calgary CAN
  • Explosion W, vb (Chacco Blue uit Uarina ster prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Ben Maher (GBR) - Rome ITA
  • Emerette, reg.A sport-spr (Diarado uit Almerette reg.A v.Chellano Z, fokker W. van de Mheen uit Hoevelaken), Michel Robert (FRA) - Valence FRA

Augustus

  • Farrel VDL, vb (Cardento uit Becherry ster voorl.keur pref v.Stakkato, fokker VDL Stud uit Bears), Daniel Coyle (IRL), wereldbekerwedstrijd - Vancouver-Langley CAN
  • FTS Elliot, reg.A (Cicero Z van Paemel uit Ply-Mouth stb prest PROK v.Lancelot, fokker G. van Driel uit Heeswijk Dinther), Alex Duffy (IRL) - Verbier SUI
  • Dana Blue, vb sport-spr (Mr.Blue uit Tulana vb v.Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken uit Weert), Maikel van der Vleuten (NED) - Valkenswaard NED
  • Brighton, vb ster (Contendro II uit Van Ed keur prest IBOP-spr sport-spr v.Quick Star, fokker E. Santing uit Wapenveld), Tiffany Foster (CAN) - Samorin SVK
  • Explosion W, vb (Chacco Blue uit Uarina ster prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Ben Maher (GBR) - Londen GBR

Juli

  • Daveau, reg.A (Zento uit Maloma elite prest sport-spr PROK v.Glennridge, fokker Stal Bessemeind BV uit Gilze), Jonathon Millar (CAN) - Ottawa CAN
  • Ace, vb (Berlin uit Bella ster prest sport-spr v.Irco Polo, fokker P.H.M. de Mol uit Oss), Alison Robitaille (USA) - Tryon USA

Juni

  • Sweet Tricia, ster sport-spr PROK (Berlin uit Aetrichta elite IBOP-spr PROK v.Tampa, fokker H. Nijborg uit Gieten), Darragh Kenny (IRL) - Knokke BEL
  • Dana Blue, vb sport-spr (Mr.Blue uit Tulana vb v.Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken uit Weert), Maikel van der Vleuten (NED) - Geesteren NED
  • Chaplin, vb (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK v.Concorde, fokker G. Knoop uit Slootdorp), Martin Fuchs (SUI) - Cascais Estoril POR
  • Dublin V, vb 2e-bezichtiging (Vigaro uit Sarina ster pref prest v.Calvados, fokker De Radstake B.V. uit Varsseveld), Laura Renwick (GBR) - Villach Treffen AUT
  • Backatorps Danny V, vb (Quasimodo Z uit Zepper stb sport-spr v.Lupicor, fokker F.L.M. Teepen uit Venlo), Bruce Goodin (NZL) - München-Riem GER
  • GC Chopin's Bushi, reg.A (Contendro I uit Ushi stb v.Nairobi, fokker gebr. van der Steen uit Esch), Rodrigo Giesteira Almeida (POR) - Lissabon POR

Mei

  • Chaplin, vb (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK v.Concorde, fokker G. Knoop uit Slootdorp), Martin Fuchs (SUI) - Madrid ESP
  • GC Chopin's Bushi, reg.A (Contendro I uit Ushi stb v.Nairobi, fokker gebr. van der Steen uit Esch), Rodrigo Giesteira Almeida (POR) - Le Touquet FRA

April

  • Azrael W vb (Chin Chin uit Uytha elite sport-spr PROK v.Voltaire, fokker G.J.M. Wijdeven uit Uden), José Roberto Reynoso Fernandez Filho (BRA) - Curitiba BRA
  • Aquila HDC, vb (Ovidius uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker Stoeterij Oud Wierden BV uit Hengelo), Patrice Delaveau (FRA) - St.Tropez FRA
  • F.C. Okarla, vb sport-spr (Verdi uit Cokarla vb v.Indoctro, fokker Kloosterman uit Collendoorn), Katrin Eckermann (GER) - Kronenberg NED
  • Alamo, vb ster (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr v.Equador, fokker D. Nanning uit Dalfsen), Steve Guerdat (SUI), Wereldbekerfinale deel 3 - Gothenburg SWE
  • Alamo, vb ster (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr v.Equador, fokker D. Nanning uit Dalfsen), Steve Guerdat (SUI), Wereldbekerfinale deel 1 - Gothenburg SWE

Maart

  • Naccord Melloni, vb ( Nabab de Reve uit Oberlina reg.A v.Acord II, fokker voegersbedrijf Harmsen BV uit Hengelo), Wojciech Wojcianiec (POL) - Warschau POL

Februari

  • Chinook, vb (Tygo uit Nante ster v.Wellington, fokker R. Bult uit Grou), Richard Howley (IRL) - Vejer de la Frontera (ESP)
  • Chablis, reg.A (Couleur Rubin uit Utopia stb prest sport-spr v.Hamlet, fokker H.J.M. Knops uit Oirsbeek), Denis Lynch (IRL) - Hong Kong HKG
  • H&M Christian K, vb (Namelus R uit Sirnanda stb prest v.Calvados, fokker G.W. Klerks uit Elshout), Peder Fredricson (SWE) - Neumünster GER
  • Baron, reg.A (Colman uit Toranda van 't Heemskind ster prest v.Numero Uno, fokker Stoeterij 't Heemskind uit Deurne), Roberto Turchetto (ITA) - Vilamoura POR
  • Eristov, reg.A (Cicero Z van Paemel uit Lucy elite prest sport-dr PROK v.Concorde, fokker H.M. Gooskens uit Hoogeloon), Jordan Coyle (IRL) - Leon MEX
  • Dobbey, keur sport-spr (Zirocco Blue VDL uit Grafin v.Grosso Z, fokker K. Muys JR. uit Oterleek), Lars Kersten (NED) - Kronenberg NED
  • Darry Lou (KWPN-erkend, Tangelo van de Zuuthoeve uit Venus elite prest sport-spr PROK v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Beezie Madden (USA) - Wellington USA

Januari

  • Bacardi VDL (KWPN-hengst, Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), wereldbekerwedstrijd - Dubai UAE

2018

December

  • California, elite sport-spr PROK (L'Esprit uit Olivia elite pref prest sport-spr PROK v.Libero H, fokkers G. van Beesten uit Witharen en J. Dunnewind uit Ommen), Edwina Tops-Alexander (AUS) - Parijs FRA

November

  • Apart, vb (Larino uit Petroesca stb-ext prest v.Burggraaf, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Pieter Devos (BEL) - Stuttgart GER
  • HH Gigi's Girl, stb sport-spr (Vingino uit Zaline ster sport-spr v.Celano, fokker T. de Boer Hanja uit Marum), Mclain Ward (USA) - Toronto CAN
  • Explosion W, vb (Chacco Blue uit Uarina vb prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Ben Maher (GBR) - Doha QAT

Oktober

  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA) - Washington USA
  • Dibatsja, ster sport-spr (Veron uit Pibatsja ster v.Indoctro, fokker G.E. Veenstra uit Kornhorn), Beat Mändli (SUI) - Harrisburg USA
  • Cincitty, vb 2e-bezichtiging PROK (Numero Uno uit Citty stb pref prest v.G.Ramiro Z, fokker familie Couwenberg uit Heide), Henrik von Eckermann (SWE) - Beijing CHN
  • Evert, vb (Amadeus uit Annabel vb v.Indoctro, fokker Stal Michiel Brusse uit Wapserveen), Karel Cox (BEL) - Birmingham GBR

September

  • D'Arnita, vb sport-spr (Vingino uit Lanita stb prest v.Emilion, fokker R. Baas uit Bierum), Molly Ashe (USA), World Cup - North Salem USA
  • Ceylon, vb (Van Gogh uit Post Legathile ster v.Legaat, fokker H.J.M. boerdijk uit Dalfsen), Vincent Vermeulen (NED) - Beijing CHN
  • Ceylon, vb (Van Gogh uit Post Legathile ster v.Legaat, fokker H.J.M. boerdijk uit Dalfsen), Vincent Vermeulen (NED) - Ju Yong Guan CHN
  • Aristoteles V, vb aangewezen PROK (Padinus uit Tableau-Vivant elite prest PROK v.Lux, fokker G.H.S. Vullers uit Baexem), Jonathan McCrea (USA) - Saugerties USA
  • Nouvelle, vb sport-spr PROK (Solitair uit Nouvelle Dansante keur prest v.Contango, fokker J.C.M. de Louw uit Culemborg), Julie Welles (USA) - Lier BEL
  • Explosion W, vb (Chacco Blue uit Uarina vb prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Ben Maher (GBR) - Rome ITA
  • Dolores, ster sport-spr (Berlin uit Manja elite pref prest PROK v.Voltaire, fokkers J.A. Smak & R.J. Steging uit Ruurlo), Richard Howley (IRL) - Gijon ESP
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 1e Grand Prix 1.60m, 2 september - Brussel BEL

Augustus

  • Captain Cooper, vb (Namelus R uit V.Zarah 17 stb prest v.Corland, fokker Haras Cooper uit Sao Paulo), Kevin Jochems (NED) - Dublin IRL
  • Djoost Again, vb (Cantos uit Katosca keur pref prest v.Joost, fokker G.A. Folkerts uit Ter Aard), Pim Mulder (NED) - Ommen NED
  • Aristoteles V, vb aangewezen PROK (Padinus uit Tableau-Vivant elite prest PROK v.Lux, fokker G.H.S. Vullers uit Baexem), Jonathan Mccrea (USA) - Bromont CAN
  • Well Done, vb (Sheraton uit Givolda stb prest v.Zeus, fokker R. Beuving uit Nieuweroord), Julien Gonin (FRA) - Dinard FRA

Juli

  • Captain Cooper, vb (Namelus R uit V.Zarah 17 stb prest v.Corland, fokker Haras Cooper uit Sao Paulo), Kevin Jochems (NED) - Hickstead GBR

Juni

  • Diva, ster sport-spr (No Limit uit Zilvana Verte reg.B sport-spr v.Ticallux Verte, fokker P. Knijnenburg uit Deurne), Emma Augier de Moussac (CZE) - Poznan POL

Mei

  • Eastern Jam, vb (Lexicon uit Salana vb van Monaco, fokker Mts Vestjens van Enckevort uit Sevenum), Hunter Holloway (USA) - Tryon USA
  • Aquila HDC, vb (Ovidius uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker Stoeterij Oud Wierden BV uit Hengelo), Patrice Delaveau (FRA) - La Baule FRA
  • Carona, keur IBOP-spr sport-spr (Untouchable uit Sarona Z v.Silverstone, fokker H. van Osch uit Oirschot), Kara Chad (CAN) - Mannheim GER

April

  • Dingeman, reg.A (Nintender uit Jolanels ster prest v.Darnels, fokker F. Bankers uit Nederweert-Eind), Santiago Lambre (MEX) - Lexington USA
  • California VB, elite sport-spr PROK (L'Esprit uit Olivia elite pref prest sport-spr PROK v.Libero H, fokkers J. Dunnewind uit Ommen en G. van Beesten uit Witharen), Edwina Tops-Alexander (AUS) - Miami USA

Maart

  • Domino van de Valhoeve, vb (Lord Z uit Zoya vb v.Concorde, fokker Mts. Loos uit Kruisland), Conor Swail (IRL) - Arezzo ITA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA) - Wellington USA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA) - Wellington USA

Februari

  • Aquila HDC, vb (Ovidius uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker Stoeterij Oud Wierden BV uit Hengelo), Patrice Delaveau (FRA) - Hong Kong HKG
  • Dienellie, vb (Berlin uit Ziezo ster PROK v.Lupicor, fokker P. van Ewijk uit Lage Mierde), Lisa Nooren (NED) - Offenburg GER
  • Emerald N.O.P. (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED) - Bordeaux FRA

Januari

  • Sterrehof's Calimero, vb 2e-bezichtiging PROK (Quidam de Revel uit Maifa ster prest  v.Libero H, fokker Stal Horn B.V. uit Oud Ootmarsum), Marc Houtzager (NED) - Amsterdam NED
  • Davinci, vb (Verdi uit Karolien stb prest v.Concorde, fokker W. Peters uit Weert), Luis Alejandro Plascencia O. (MEX), wereldbekerwedstrijd - Guadalajara MEX 
  • Taloubet Z (Galoubet A uit Krista elite pref prest sport-spr PROK v.Polydor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Christian Ahlmann (GER), wereldbekerwedstrijd - Leipzig GER
  • Davino Q, vb (Vingino uit Rose of June HJB stb v.Monaco, fokker H.J. Bakker uit Berkhout), Ben Schroöder (NED) - Drachten NED

2017

December

  • Zinius, reg.A (Nabab de Reve uit Winia van 't Vennehof v.Kannan, fokker M.M.A. Everse uit Waddinxveen), Harrie Smolders (NED), wereldbekerwedstrijd - Mechelen BEL 
  • Glock's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle v.Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED) - Salzburg AUT
  • California, elite sport-spr PROK (L'esprit uit Olivia elite pref prest sport-spr PROK v.Libero H, fokkers J. Dunnewind uit Ommen en G. van Beesten uit Witharen), Edwina Tops-Alexander (AUS), wereldbekerwedstrijd - La Coruna ESP

November

  • Celena VDL, elite sport-spr PROK (Mr.Blue uit Welena VDL ster pref v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Marlon Modolo Zanotelli (BRA) - Samorin SLO
  • Voyeur, reg.A (Tolano van 't Riethof uit Loma elite prest PROK v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA) - Toronto CAN
  • Ares, vb (Cardento uit Emmanuella elite pref prest PROK v.Zandigo, fokker J. Kroodsma uit Dokkum), Nicolas Pizarro (MEX) - Valle de Bravo MEX

Oktober

  • Dsarie, vb sport-spr (Veron uit Tinette vb prest v.Ahorn, fokker M. Smit uit Dedemsvaart), Beat Mändli (SUI), wereldbekerwedstrijd - Washington USA
  • Skara Glen's Machu Picchu, vb (Silverstone uit Verona H ster v.Matterhorn, fokker J. van der Vegt uit Nijeveen), Paul O'shea (IRL) - Tryon USA
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), wereldbekerwedstrijd - Verona ITA
  • Cescha M, reg.A sport-spr (Diamant de Semilly uit Hera XXIV v.Calando IV, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe), wereldbekerwedstrijd - Calgary CAN
  • Zenith SFN, vb 2e-bezichtiging (Rash R uit Sascha keur prest v.Fuego du Prelet, fokker H. Voort uit Den Ham), Jeroen Dubbeldam (NED) - St. Lô FRA
  • Alamo, vb ster (Ukato uit Mariona ster prest sport-spr v.Equador, fokker D. Nanning uit Dalfsen) Steve Guerdat (SUI) - Helsinki FIN
  • Bintang II, vb (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn v.Orlando, fokker E.J.M. Bleekman uit Devon), Laura Renwick (GBR) - Vilamoura POR
  • Cocq A Doodle, ster sport-spr (Tolan R uit Ulen stb pref prest sport-spr PROK v.Niagara, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Andrew Ramsay (USA) - Johnstown USA
  • Bintang II, vb (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn v.Orlando, fokker E.J.M. Bleekman uit Devon), Laura Renwick (GBR) - Vilamoura POR

September

  • Bo, vb sport-spr (Indorado uit Quadrille Z v.Quick Star, fokker P. Bastiaansen uit Tilburg), Gerfried Puck (AUT) - Timisoara ROU
  • Creedance, vb (Lord Z uit Camantha vb pref prest v.Notaris, fokker A. Hassing uit Steggerda), Kent Farrington (USA) - New York USA
  • Eddie Blue (Zirocco Blue VDL uit Silvana keur v.Marlon, fokker J. Honcoop uit Chaam), Devin Ryan (USA), wereldbekerwedstrijd - North Salem USA
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER) - Paderborn GER
  • Zenith SFN, vb 2e-bezichtiging (Rash R uit Sascha keur prest v.Fuego du Prelet, fokker H. Voort uit Den Ham), Jeroen Dubbeldam (NED) - Samorin SLO
  • Brighton, vb ster (Contendro II uit Van Ed keur IBOP-spr sport-spr v.Quick Star, fokker E. Santing uit Wapenveld), Tiffany Foster (CAN) - Brussel BEL

Augustus

  • Evander HS, vb PROK (Unaniem uit Viviana "CB" keur v.Lux, fokker Carrie D. Buxton uit Locahatcee), Hendrik-Jan Schuttert (NED) - Lastrup GER
  • Daimler, vb (Canturano uit Zarlisa stb v.Lupicor, fokker G. Kruiter uit Onstwedde), Werner Muff (SUI) - Dublin IRL
  • Sterrehof’s Calimero, 2e-bezichtiging PROK (Quidam de Revel uit Maifa ster prest v.Libero H, fokker Stal Horn BV uit Oud Ootmarsum), Marc Houtzager (NED) - Ommen NED

Juli 

  • Babylotte, elite IBOP-spr sport-spr PROK (Dollar du Murier uit Ulotte vb v.Concorde, fokker F.C.M. Burgers uit Rosmalen), Yuri Mansur (BRA) - Hickstead GBR
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt), Willem Greve (NED) - Knokke BEL
  • Emerald (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED) - Chantilly FRA
  • Bintang II, vb (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn v.Orlando, fokker E.J.M. Bleekman uit Cullompton), Laura Renwick (GBR) - Geesteren NED
  • Quabri de l'Isle (KWPN-erkend, Kannan uit Dinastie de l'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St. Marcouf), Pedro Veniss (BRA) - Calgary CAN

Juni

  • Balzac, vb (Oklund uit Taggi reg. A prest v.Frisbee Kerellec, fokkers A. en W. Wolters en H.C.C.M. Ongering uit Groningen), Anthony Condon (IRL) - Harthill GBR
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA) - Bonheiden BEL
  • Arrayan, reg.A (Baloubet du Rouet uit Grandezza stb prest v.Grannus, fokker B.J.M. Wezenberg uit IJsselmuiden), Sergio Alvarez Moya (ESP) - Cannes FRA
  • Cenwood delle Lame (Emilion uit Vanita-Rose vb sport-dr v.Riverman, fokker G.W. Zuidema-v.Dam uit Lierderholthuis), Marie Hécart (FRA) - Hardelot FRA

Mei

  • Charleville, vb (Quasimodo Z uit Wickyville vb prest v.Lancelot, fokker J. Maat uit Balkbrug), Eve Jobs (USA) - Lexington USA

April

  • Chaplin, vb (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr v.Concorde, fokker G. Knoop uit Slootdorp), Martin Fuchs (SUI) - Mexico City MEX

Maart

  • Charmeur, vb (Numero Uno uit Tronia vb v.Emilion, fokker H. Schonewille uit Nieuw-Amsterdam), Sergio Alvarez Moya (ESP) - Wellington USA
  • Daimler, vb (Canturano uit Zarlisa stb v.Lupicor, fokker G. Kruiter uit Onstwedde), Werner Muff (SUI) - Arezzo ITA
  • Chinook, vb (Tygo uit Nante ster v.Wellington, fokker R. Bult uit Beets), Richard Howley (IRL) - Mijas ESP
  • California VB elite sport-spr (L’Esprit uit Olivia elite pref prest sport-spr v.Libero H, fokkers J. Dunnewind uit Ommen en G. van Beesten uit Witharen), Edwina Tops-Alexander (AUS) - Parijs Hermes FRA
  • Cordess 2, vb (Clinton uit Usminka A. stb prest v.Heartbreaker, fokker A.R. Manders uit Holten), Christian Kukuk (GER) - Braunschweig GER
  • Ayrton IV, vb (Cantos uit Robine elite pref sport-spr v.Burggraaf, fokker T. Kraan Muskens uit Hekendorp), Julie Andrews (GBR) - Gorla Minore ITA
  • Dalvaro 2, vb (Calvaro Z uit Monika vb sport-spr v.Glendale, fokker R. Knoops uit Wijchen), Kevin Olsmeijer (NED) - Herning DEN
  • VDL Groep Zidane N.O.P., vb 3e-bezichtiging (Heartbreaker uit Colanda stb pref prest v.Calando I, fokker F. Kok uit Etten), Leopold van Asten (NED) - 's-Hertogenbosch NED
  • With Wings, vb (Larino uit Doici keur prest sport-spr sport-sgw v.L.Ronald, fokker G. Arts uit IJsselsteijn), Karen Polle (USA) - Wellington USA

Februari

  • Dino W, vb PROK (Berlin uit Life Style Z v.L'Amour Z, fokker A. Waldman uit Putten), Bertram Allen (IRL) - Vejer de la Frontera ESP
  • Abigej, vb (Lupicor uit Niki Nanita stb v.Concorde, fokker L. van Trigt uit Hoogersmilde), Marek Lewicki (POL) - Warschau POL
  • Dickyville, vb sport-spr (Quasimodo Z uit Wickyville vb prest v.Lancelot, fokker J. Maat uit Balkbrug), Doron Kuipers (NED) - Mijas ESP
  • Apart, vb (Larino uit Petroesca stb-ext prest v.Burggraaf, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Pieter Devos (BEL) – Bordeaux FRA

Januari

  • Chaplin, vb (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr v.Concorde, fokker G. Knoop uit Slootdorp), Martin Fuchs (SUI) - Zürich SUI
  • Sterrehof’s Calimero, 2e-bezichtiging PROK (Quidam de Revel uit Maifa ster prest v.Libero H, fokker Stal Horn BV uit Oud Ootmarsum), Marc Houtzager (NED) – Drachten NED

2016

December

  • Antonio, reg. B (Oklund uit Ukulocia v.Dick Z, fokker W. Oldengarm uit Echten), Gianni Govoni (ITA) - Salzburg AUT

November

  • Comme Il Faut (KWPN-erkend Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER) – Madrid ESP
  • Capetown, vb (Oklund uit Santha reg. A v.Carlino, fokker G.F. van Os uit Uden), Wout-Jan van der Schans (NED) – Rouen FRA
  • Taloubet Z (Galoubet uit Krista elite sport-spr prest pref v.Polydor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Christian Ahlmann (GER) – Stuttgart GER
  • H&M Zilverstar T (Berlin uit Triest Star stb sport-spr v.Cavalier STB sport-spr, fokker H.A. van Triest uit Elburg), Nicola Philippaerts (BEL) – Maastricht NED
  • Voyeur, reg. A (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA), wereldbekerwedstrijd – Lexington USA
  • Woulon L, reg. A (Toulon uit Laronia-L keur prest v.G.Ramiro Z, fokker Th. Lemmers uit Baexem), Abdullah Alsharbatly (KSA) – Mostaganem ALG

Oktober

  • Zantos II, vb (Solitair uit Supreme vb v.Mermus R, fokker J.G. Fokke uit Vriezenveen), Andrew Kocher (USA) – Tryon USA
  • Al Capone, vb (Oklund uit Karina ster prest sport-spr PROK v.Grandeur, fokker A. Meeuwis uit Chaam), Patrick Lam (HKG) – Rancho Murieta USA
  • Wiveau M, vb (Niveau uit Kiss Me stb prest v.Concorde, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Alain Jufer (SUI) – Tetouan MAR

September

  • Day Dream, reg. A (Zento uit Wish vb v.Heartbreaker, fokker A. Vos-Ekkelkamp uit Lemele), Jimmy Torano (USA) – New York USA

Augustus

  • Creedance, vb (Lord Z uit Camantha vb pref prest v.Notaris, fokker A. Hassing uit Steggerda), Kent Farrington (USA) – St. Moritz SUI
  • Big Star (KWPN-erkend, Quick Star uit Jolanda stb prest sport-spr v.Nimmerdor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Nick Skelton (GBR), Olympisch kampioen – Rio de Janeiro BRA

Juli

  • Winchester HS, vb (Numero Uno uit Happyhelena stb pref prest v.Nimmerdor, fokkers J. Dunnewind uit Ommen en G. van Beesten uit Witharen), Frank Schuttert (NED) – Ommen NED
  • Cuplandra, vb sport-spr (Upgrade uit Tokelandra ster v.Metall, fokker Helena Hoeve uit Den Ham), Carlos Lopez (COL) – Vichy FRA
  • Dazzle White, reg. A PROK (Calvino Z uit Riviera vb PROK v.Narcos II, fokkers Unicorn Intern. Trading BVBA en P. Marsman uit Meerkerk), Samuel Parot (CHI) – Tryon USA
  • Baileys, vb (Indoctro uit Ottawa prest ster PROK v.Come On, fokker J. Uittenbosch uit Heel), Michel Hendrix (NED) – Arnhem NED

Juni

  • Baileys, vb (Indoctro uit Ottawa prest ster PROK v.Come On, fokker J. Uittenbosch uit Heel), Michel Hendrix (NED) – Bolesworth GBR

Mei

  • Briljant, reg. A sport-spr (Chacco Blue uit Uneke stb prest PROK v.Voltaire, fokker J. Cornelissen uit Sint Anthonis), Amber Fijen (NED) – Samorin SVK
  • Antonio, vb (Vancouver uit Raskina vb prest v.Iroko, fokker A.F. Oude Nijeweme uit Haarle), Joao Chuva (POR) – Lissabon POR
  • Avenzio 3, vb (Animo uit Winterfee ster prest v.Erdball, fokker A.D.M. van Vliet uit Zundert), Taizo Sugitani (JAP) – Linz AUT
  • Lexington 65, vb (Andiamo uit Jamaica keur prest sport-spr v.Dageraad, fokker H. van Enckevort uit Sevenum), Nicole Persson (SWE) – Redefin GER

April

  • Tobalio, vb (Numero Uno uit Obalia B ster prest v.Jacorde, fokker B.H.J. Schroder uit Lattrop Breklenk) , Abdullah Al Sharbatly (KSA) – Shanghai CHN
  • Abache HL, vb 2e-bezichtiging PROK (Cantos uit Tremske keur pref prest v.Lux, fokker HBC Stal uit Boijl), Charlotte Verhagen (NED) – San Giovanni ITA
  • Sterrehof’s Baccarat, vb aangewezen PROK (Padinus uit Lazura vb prest v.Silvio II, fokker J.H.H.W. Belt uit Beilen), Marc Houtzager (NED) – Oliva ESP
  • Woulon L, reg. A (Toulon uit Laronia-L keur prest v.G.Ramiro Z, fokker Th. Lemmers uit Baexem), Martin Dinesen Neergaard (DEN) – Vilamoura POR
  • Aris CMS, vb aangewezen PROK (Nassau uit Olgalowina ster prest sport-spr v.Amethist, fokkers P. Dekkers uit Winterswijk Miste en C.M. Smidt uit Lochem), Janika Sprunger (SUI) – Arezzo ITA
  • Capetown, vb (Oklund uit Santha reg. A v.Carlino, fokker G.F. van Os uit Uden), Wout-Jan van der Schans (NED) – San Giovanni ITA

Maart

  • Woklahoma, stb sport-spr (Sheraton uit Soklaoma W ster prest v.Calvados, fokker D. Noordhuis uit Wijster), Roberto Teran Tafur (COL) – Ocala USA
  • Antonio, reg. B (Oklund uit Ukulocia v.Dick Z, fokker W. Oldengarm uit Echten), Gianni Govoni (ITA) – San Giovanni ITA
  • Armstrong van de Kapel, vb (Quasimodo Z uit Bonnie stb prest v.Farn, fokker R. Socquet uit Kalmthout), Faleh Suwead Al Ajami (QAT) – Al Rayyan QAT
  • Woulon L, reg. A (Toulon uit Laronia-L keur prest v.G.Ramiro Z, fokker Th. Lemmers uit Baexem), Martin Dinesen Neergaard (DEN) – Vilamoura POR

Februari

  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED) – Vestfold NOR
  • Van Gogh 49 (KWPN-hengst, Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER) – Hong Kong HKG
  • Amelia, elite IBOP-spr sport-spr (Cantos uit Uretta keur pref prest v.Numero Uno, fokker G.J. Bosman uit Heerde), Karim El Zoghby (EGY) – Abu Dhabi UAE

2015

December

  • Taloubet Z (Galoubet uit Krista elite sport-spr prest pref v.Polydor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Christian Ahlmann (GER), wereldbekerwedstrijd - Mechelen BEL
  • Admara 2 (Padinus uit Somara ster prest v.Murano, fokker A. van Nuland uit Nistelrode), Emanuele Gaudiano (ITA), wereldbekerwedstrijd - Londen GBR
  • Viking V (Jacomar uit Prinses vb prest v.Almox Prints, fokker M. Habraken uit Sint-Oedenrode), Michael Whitaker (GBR) - Londen GBR
  • Voyeur, reg. A (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA), Rolex Top Ten Final, Geneve SUI

  November

  • Taloubet Z (Galoubet uit Krista elite sport-spr prest pref v.Polydor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Christian Ahlmann (GER), wereldbekerwedstrijd - Madrid ESP
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v.Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), wereldbekerwedstrijd - Mostaganem ALG
  • Voyeur, reg. A (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA), wereldbekerwedstrijd - Lexington USA

  Oktober

  • SF Ariantha, vb sport-spr (Corland uit Uriantha ster sport-spr v.Emilion, fokker D. Noordhuis uit Wijster), Andres Rodriguez (VEN) - Helsinki FIN
  • Ariness van ’t Wolferink, vb sport-spr (Larino uit Narzisse ster prest v.Fedor, fokker J.L. Kloosterboer uit Geesteren), José Luiz Guimaraes de Carvalho (BRA), wereldbekerwedstrijd - Porto Alegre BRA
  • Simon (Mr.Blue uit Naline ster prest v.Polydox, fokker M.J. Vermeulen uit Altforst), Beezie Madden (USA), Wereldbekerwedstrijd - Del Mar USA
  • Van Gogh 49 (KWPN-hengst, Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER) - Los Angeles USA

  September

  • Conconcreto Believe, sport-spr (Ukato uit Larista stb prest v.Burggraaf, fokker Stoeterij Aldenbergh uit Zeeland), Daniel Bluman (COL) - New York
  • Simon (Mr.Blue uit Naline ster prest v.Polydox, fokker M.J. Vermeulen uit Altforst), Beezie Madden (USA) - Saugerties USA
  • Baros (Casco uit Ulrike Bea ster v.Larino, fokker fam. Boersma uit Oudega), Elian Baumann (SUI) - Humlikon SUI

  Augustus

  • Willink (Twister uit Lorraine v.Landsieger, fokker W.M. Lisman uit Utrecht), Henk van de Pol (NED) - Gijon ESP
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER) - Munster GER
  • Ben B (Kojak uit Voltage keur sport-spr v.Casco, fokker H. Bakker uit Tollebeek), Henk Frederiks (NED) - Wilkow POL
  • With Wings (Larino uit Doici keur prest sport-samengesteld sport-spr v.L.Ronald, fokker G. Arts uit IJsselseyn), Karen Polle (JPN) - Bridgehampton USA
  • Van Gogh 49 (KWPN-hengst, Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), Global Champions Tour - Valkenswaard NED
  • Sri Aladdin (Quasimodo Z uit Merci stb prest v.Burggraaf, fokkers R.P. Plaisier uit Rockanje en A.M. Gillis uit Hulten), Meagan Nusz (USA) - Tryon USA
  • Uceko, ster (Celano uit Patricia stb pref prest v.Koriander, fokker K. van den Hof uit Ruinen), Kent Farrington (USA) - Dublin IRL
  • All In (Aachen uit Orlandaise stb prest v.Indoctro, fokker A.L.J. Schonewille uit Pijnacker), Katherine Strauss (USA) - Rockwood CAN

  Juli

  • Voyeur (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA) - Spruce Meadows CAN
  • Romanov II (Heartbreaker uit Narzisse ster prest v.Fedor, fokker gebr. Bosch uit Luttenberg), Bertram Allen (IRL), Global Champions Tour - Paris Eiffel FRA

  Juni

  • Binkie (Larino uit Whisper B v.Hors la Loi II, fokker Hans Dings BV uit Heeze), David Blake (USA) - Tryon USA
  • Voyeur (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA) - Spruce Meadows CAN

  Mei

  • Admara 2 (Padinus uit Somara ster prest v.Murano, fokker A. van Nuland uit Nistelrode), Emanuele Gaudiano (ITA) - Lamprechthausen AUT
  • MCB Ulke, sport-spr (Lux uit P.Elsa prest v.Peter Pan, fokker Stoeterij Schroder BV uit Wierden), Gert Jan Bruggink (NED) - Ebreichsdorf AUT
  • Bintang II (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalijn v.Orlando, fokker E.J.M. Bleekman uit Devon), Laura Renwick (GBR) - Bethune FRA
  • Voyeur (Tolano van ’t Riethof uit Loma elite prest v.Goodwill, fokker G.C.J. van Kooten uit Voorburg), Kent Farrington (USA) - Hamburg GER
  • Zucces (Gerlinus uit Raaltien Zan prest v.Kenwood, fokker E. Flinkert uit Zuidwolde), Doron Kuipers (NED) - Eindhoven NED
  • Vincente (Oklund uit Gina v.Ufarno, fokker W. Verlinden uit Panningen), James Maiju Mallat (FIN) - Samorin SVK
  • Buckle Up (Colandro uit Carentina v.Caretino, fokker M. Verschoor uit Haarle), Ole Kristoffer Meland (NOR) - Odense DEN
  • Willink (Twister uit Lorraine v.Landsieger, fokker W.M. Lisman uit Utrecht), Henk van de Pol (NED) - Drammen NOR
  • Johnny Boy (Johnny Boy II uit M.Elmi keur v.Silvio I, fokker S.J. Kat BV uit Egmond aan den Hoef), Santiago Lambre (MEX) - Linz Ebelsberg AUT
  • Bonne Chance CW, sport-spr PROK (Baloubet du Rouet uit Olijfje prest PROK v.Cambridge, fokker H.J.F. van Loon uit Hooge Mierde, Janika Sprunger (SUI) - Busto Arsizio ITA
  • Matador (Indoctro uit Rimora keur sport-spr v.Corland, fokker E. ’t Hooft uit Nieuweroord), Jaime Azcarraga (MEX) - Coapexpan MEX

  April

  • Zydoctro vd Kapel, sport-spr (Indoctro uit Souviens Toi v.Landwind, fokker R. Socquet uit Kalmthout), Diego Perez Bilbao (ESP) - Antwerpen BEL
  • Zilversprings (Silverstone uit Trojka DML elite prest v.Emilion, fokker D.M. Leistra uit Heerenveen), Elizabeth Gingras (USA) - Coapexpan MEX
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED) - Hardelot FRA
  • Algorhythem (Tampa uit Sarina ster prest v.Calvados, fokker J.G. Venderbosch uit Varsseveld), Gregory Wathelet (BEL) - Lummen BEL
  • Zaire (Indoctro uit Twilly v.Marlon, fokker L.M.L. Ubachs uit Nieuwstadt), Guy Williams (GBR) - Lummen BEL

  Maart

  • Basic (Berlin uit Janien keur pref prest v.Dutchboy, fokker W. van Grunsven uit Handel), Guy Williams (GBR) - Vejer de la Frontera ESP
  • Romanov II (Heartbreaker uit Narzisse ster prest v.Fedor, fokker gebr. Bosch uit Luttenberg), Bertram Allen (IRL) - Dortmund GER
  • Aris CMS, aangewezen PROK (Nassau uit Olgalowina ster sport-spr v.Amethist, fokkers P. Dekkers uit Winterswijk Miste en C.M. Smidt uit Lochem), Janika Sprunger (SUI) - Vejer de la Frontera ESP
  • VDL Groep W Zermie (Celano uit S.Zermie 3 v.Contender, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Leopold van Asten (NED) - Oliva ESP
  • Bonne Chance CW, sport-spr PROK (Baloubet du Rouet uit Olijfje PROK v.Cambridge, fokker H.J.F. van Loon uit Hooge Mierde, Janika Sprunger (SUI) - Vejer de la Frontera ESP

Februari

  • Zenith SFN N.O.P., 2e-bezichtiging (Rash R uit Sascha keur prest v.Fuego du Prelet, fokker H. Voort uit Den Ham), Jeroen Dubbeldam (NED) - Neumunster GER
  • Romanov II (Heartbreaker uit Narzisse ster prest v.Fedor, fokker gebr. Bosch uit Luttenberg), Bertram Allen (IRL), wereldbekerwedstrijd - Bordeaux FRA
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED) - Amsterdam NED

  Januari

  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED) - Drachten NED

 

.
€ 59,50 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
€ 119,50 per jaar

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official Partners