Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Eregalerij

De eregalerij is een eerbetoon aan de fokkers en paarden die zich onderscheiden vanwege hun prestaties en successen.

Menu

Hengsten in de sport - dressuur

Onderstaand vindt u een overzicht van de prestaties van KWPN-hengsten. Indien u aanvullingen heeft op deze lijst, kunt u die mailen naar redactie@kwpn.nl.

Lijst bijgehouden tot 20 maart 2019

2019

Maart

  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dres PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 3e Grand Prix CDI-U25 69.27%, 15 maart en 1e Grand Prix Kür CDI-U25 76.08%, 16 maart - Den Bosch NED
  • Blue Hors Don Olymbrio (KWPN-erkend, Jazz uit Olymbria keur pref prest v.Ferro, fokker J. Lamers uit Oss), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 1e Grand Prix CDI3* 78.85%, 15 maart - Den Bosch NED
  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokkers W. & I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde), Edward Gal (NED), 3e Grand Prix CDI3* 73.48%, 15 maart - Den Bosch NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwyk), Emmelie Scholtens (NED), 4e Grand Prix CDI3* 72.96%, 15 maart - Den Bosch NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V.elite sport-dres PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte-Vrees (NED), 10e Grand Prix CDI3* 69.04%, 15 maart - Den Bosch NED
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dres v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 2e Grand Prix 76.11%, 14 maart en 1e Grand Prix Kür 84.89%, 16 maart - Den Bosch NED
  • GLOCK's Dream Boy N.O.P. (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 5e Grand Prix 75.02%, 14 maart en 4e Grand Prix Kür 81.64% - Den Bosch NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen), Emmelie Scholtens (NED), 7e Grand Prix 73.89%, 14 maart en 7e Grand Prix Kür 80.43%, 16 maart - Den Bosch NED
  • Expression N.O.P. (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 14e Grand Prix 71.04%, 14 maart en 11e Grand Prix Kür 77.97%, 16 maart - Den Bosch NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 15e Grand Prix 69.48%, 14 maart en 14e Grand Prix Kür 74.89%, 16 maart - Den Bosch NED​
  • Winters Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref PROK v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Dominique Filion (NED), 1e Prix St. Georges 69.85% 15 maart - Oud Gastel NED
  • Equilence's Giovanni (Chippendale uit Zarava elite pref IBOP-dr sport0dr PROK v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Franka Loos (NED), 2e Prix St. Georges 69.85%, 15 maart - Oud Gastel NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Franka Loos (NED), 4e Prix St. Georges 65.81%, 15 maart - Oud Gastel NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref prest v.Michelangelo, fokkers J.M. van Uytert uit Heerewaarden en A. Barneveld uit Bilthoven), Dinja van Liere (NED), 2e Grand Prix 63.86%, 15 maart - Oud Gastel NED
  • Blue Hors Don Olymbrio (KWPN-erkend, Jazz uit Olymbria keur pref prest v.Ferro, fokker J. Lamers uit Oss), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 2e Grand Prix 78.28%, 8 maart en 2e Grand Prix Kür 82.54%, 9 maart - Herning DEN
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 6e Grand Prix 70.52%, 8 maart en 6e Grand Prix Kür 75.65%, 9 maart - Herning DEN
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwyk), Emmelie Scholtens (NED), 4e Grand Prix 70.29%, KNHS Indoorkampioenschappen, 2 maart - Ermelo NED
  • Governor-STR (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 2e Lichte Tour 71.37%, 1e Lichte Tour Kür 78.08% en 1e overall 74.73%, KNHS Indoorkampioenschappen, 2 maart - Ermelo NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster pref prest PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Jean-René Luijmes (NED), 4e Lichte Tour 67.79%, 8e Lichte Tour Kür 64.75% en 8e overall 66.27%, KNHS Indoorkampioenschappen, 2 maart - Ermelo NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dres PROK v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 7e Lichte Tour 65.25%, 7e Lichte Tour Kür 68.08% en 7e overall 66.66%, KNHS Indoorkampioenschappen, 2 maart - Ermelo NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dres PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 1e U25 short Grand Prix 71.44%, 1 maart en 1e U25 Grand Prix Kür 75.26%, 2 maart - Lier BEL
  • Expression N.O.P. (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 3e Grand Prix 71.44%, 1 maart en 2e Grand Prix Kür 75.55%, 2 maart - Lier BEL

Februari

  • Jarville (Ferdeaux uit Faradin S elite IBOP-dres PROK v.Jazz, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Alexandre Ayache (FRA), 1e 5-jarigen rubriek - Nice FRA
  • Winters Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref PROK v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Dominique Filion (NED), 1e Prix St. Georges 71.54% 26 februari - Houten NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster pref prest PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Jean-René Luijmes (NED), 1e Prix St. Georges Tour 68.38%, 23 februari - Vorden NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dres PROK v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 2e Prix St. Georges 70.15%, 23 februari - Reuver NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dres PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Fieke Houwen (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.00%, 23 februari - Reuver NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 6e Grand Prix 73.04%, 16 februari en 8e Grand Prix Kür 77.48%, 17 februari - Neumünster GER
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 8e Grand Prix 71.22%, 16 februari en 9e Grand Prix Kür 76.08%, 17 februari - Neumünster GER
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 13e Grand Prix 68.78%, 16 februari en 10e Grand Prix Kür 75.63%, 17 februari - Neumünster GER​
  • Ebony (Painted Black uit Vanolite stb v.Jazz, fokker A.J. Groen senior uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 1e Prix St. George 68.82%, 16 februari - Assen NED
  • Expression N.O.P. (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e Grand Prix Special 71.62%, 9 februari en 3e Grand Prix 71.37%, 10 februari - Le Mans FRA
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref PROK v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Dominique Filion (NED), 1e Prix St. Georges 71.32% 3 februari - Maasdijk NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 1e VHO Trofee, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 1e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 344 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dres PROK D-OC v.Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel), Dinja van Liere (NED), 2e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 336 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • GLOCK's Trafalgar (Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung Brandenburgisches uit Neustadt), Riccardo Sanavio (ITA), 3e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 247 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna elite sport-dres D-OC v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekreve (NED), 4e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 236 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 5e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 230 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dres PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 1e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 359 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur pref IBOP-dres v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 2e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 349 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Esmee Donkers (NED), 3e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 347 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dres v.Jazz, fokker Stal de Beukenvallei uit Leende), Joyce Leaerts (NED), 4e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 339 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Il Divo (Winningmood uit Aronia keur IBOP-dres v.Oscar, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 5e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 229 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dres v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Laura Reija (NED), 6e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 244 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref prest PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daam Kösters uit Schijf), Femke de Laat (NED), 7e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 237punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Impression (Don Schufro uit Wicara elite pref IBOP-dres PROK v.Ferro, fokker M.J.C. Maat uit Doorn), Diederik van Silfhout (NED), 8e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 234 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Inclusive (Everdale uit Doutzen ster PROK v.Uptown, fokker R. Enting uit Grolloo), Charlotte Fry (GBR), 9e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 233 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • I'm Perfect STH (Blue Hors Zack uit Diana II v.Fidertanz, fokkers L.F. Nekeman en B. Nekeman-Alteveer uit Hasselt), Nicky Snijder (NED), 10e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 227 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Inverness (Everdale uit Cyraniek elite PROK v.Johnson, fokker Y.M.M. van Maasacker uit Cuijk), Franka Loos (NED), 11e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 221 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Dettori (KWPN-goedgekeurd, Desperado uit Diamond Eye v.De Niro, fokker S. Tietje uit Alfhausen), Hans Peter Minderhoud (NED), 12e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 158 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Jameson RS2 (Blue Hors Zack uit Atilinda M keur pref IBOP-dres sport-dres v.Negro, fokker Stal 104 BV uit Wijdewormer), Marieke van der Putten (NED), 1e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 370 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Jayson (Johnson uit Zamora B elite pref IBOP-dres PROK v.Negro, fokker W. Verschuren uit Heukelom), Franka Loos (NED), 2e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 326 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Jheronimus (Dream Boy uit A.Bertje ster pref PROK v.Jazz, fokker W.P.S. van Weert uit Beesd), Gerrel Vink (NED), 3e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 321 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Johnny Cash (Bon Bravour uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G.Gijsbers uit Loosbroek), Theo Hanzon (NED), 4e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 319 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Joyride (Ampère uit Vidora E.H. elite sport-dres PROK v.Jazz, fokker De Engelse Hoeve V.O.F. uit Grashoek), Kirsten Brouwer (NED), 5e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 316 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Just Wimphof (De Niro uit Rastede elite sport-dres IBOP-dres PROK v.Riccione, fokker C. Rienks-Kramer uit Westerlo), Renate van Uytert-van Vliet (NED), 6e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 263 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Jamaica (Desperado uit Edelweis KM stb sport-dres PROK v.Wynton, fokker K. Mellema uit Warns), Emmelie Scholtens (NED), 7e eiduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 236 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Jerveaux (Ferdeaux uit d'Avance de Baian elite IBOP-dres PROK v.Jazz, fokker fam. Beijer uit Boven-Leeuwen), Bart Veeze (NED), 8e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 236 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Jones (Negro uit Evymorijke elite sport-dres IBOP-dres D-OC v.Krack C, fokker fam. Schellekens uit Schijndel), Eric van den Wildenberg (NED), 9e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 228 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Joop TC (Ravel uit Ziezo ster v.Krack C, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Dinja van Liere (NED), 10e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 226 punten, 1 februari - 's-Hertogenboch NED
  • Jerenzo Texel (Enzo Ferrari uit Vieta Corieta Texel elite pref prest IBOP-dres D-OC v.Jazz, fokker W.T. van der Linde uit De Cocksdorp), Eva van der Linde (NED), 11e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 222 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • For Ferrero (KWPN-goedgekeurd, For Romance uit Dubai Millenium v.Don Crusador, fokker Stal de Biebosschen BVBA uit Londerzeel), Kim Koolen (NED), 12e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 170 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Turfhorst Jersey (Vivaldi uit Kebalia keur pref prest v.Ferro, fokker P.J.F. Wetzelaer uit Schijndel), Kimberly Pap (NED), 13e einduitslag Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 149 punten, 1 februari - 's-Hertogenbosch NED

Januari

  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref PROK v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Dominique Filion (NED), 1e ZZ-Zwaar 72.07% 26 januari - Den Dungen NED
  • GLOCK's Dream Boy N.O.P. (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 3e Grand Prix 75.65%, 25 januari en 5e Grand Prix Kür 81.38%, 26 januari  - Amsterdam NED
  • Blue Hors Don Olymbrio (KWPN-erkend, Jazz uit Olymbria keur pref v.Ferro, fokker J. Lamers uit Oss), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 6e Grand Prix 74.63%, 25 januari en 6e Grand Prix Kür 80.40%, 26 januari - Amsterdam NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen), Emmelie Scholtens (NED), 8e Grand Prix 73.37%, 25 januari en 8e Grand Prix Kür 79.68%, 26 januari - Amsterdam NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 13e Grand Prix 70.65%, 25 januari en 12e Grand Prix Kür 74.88%, 26 januari - Amsterdam NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 14e Grand Prix 69.15%, 25 januari en 11e Grand Prix Kür 75.63%, 26 januari - Amsterdam NED​
  • Governor-STR (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 1e Prix St. Georges 73.28%, 24 januari en 1e Inter I Kür 80.50%, 26 januari - Amsterdam NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Grand Prix 71.90%, 23 januari - Den Dungen NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 2e Grand Prix 69.57%, 20 januari - Nieuw en St. Joosland NED​
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dres PROK v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 1e Prix St. Georges 68.31%, 20 januari - Rijen NED
  • Expression N.O.P. (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e Grand Prix 75.27%, 12 januari - Velddriel NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 2e Grand Prix 72.88%, 12 januari - Velddriel NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte-Vrees (NED), 3e Grand Prix 70.54%, 12 januari - Velddriel NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen), Emmelie Scholtens (NED), 2e Grand Prix 74.08%, 8 januari - Beuningen NED

2018

December

  • GLOCK's Dream Boy N.O.P. (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Grand Prix 75.87%, 28 december en 1e Grand Prix Kür 83.67%, 29 december  - Mechelen BEL
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V.elite sport-dres PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte-Vrees (NED), 8e Grand Prix 69.80%, 28 decmeber en 6e Grand Prix Kür 76.87%, 29 december - Mechelen BEL
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 85 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • GLOCK's Trafalgar (Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung Brandenburgisches uit Neustadt), Riccardo Sanavio (ITA), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 84 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dres PROK D-OC v.Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel), Dinja van Liere (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 84 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna elite sport-dres D-OC v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekreve (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 80 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 75 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Renate van Uytert-van Vliet (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 89 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dres PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 88 punten, 28 december - Zuidbroek
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur pref IBOP-dres v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 86 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dres v.Jazz, fokker Stal de Beukenvallei uit Leende), Joyce Leaerts (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 83 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Impression (Don Schufro uit Wicara elite pref IBOP-dres PROK v.Ferro, fokker M.J.C. Maat uit Doorn), Diederik van Silfhout (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 80 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dres v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Laura Reija (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 78 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref prest PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daam Kösters uit Schijf), Femke de Laat (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 78 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Inclusive (Everdale uit Doutzen ster PROK v.Uptown, fokker R. Enting uit Grolloo), Charlotte Fry (GBR), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 78 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Il Divo (Winningmood uit Aronia keur IBOP-dres v.Oscar, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 9e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 77 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Inverness (Everdale uit Cyraniek elite PROK v.Johnson, fokker Y.M.M. van Maasacker uit Cuijk), Franka Loos (NED), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 76 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • I'm Perfect STH (Blue Hors Zack uit Diana II v.Fidertanz, fokkers L.F. Nekeman en B. Nekeman-Alteveer uit Hasselt), Nicky Snijder (NED), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 76 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jameson RS2 (Blue Hors Zack uit Atilinda M keur pref IBOP-dres sport-dres v.Negro, fokker Stal 104 BV uit Wijdewormer), Marieke van der Putten (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 93 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Just Wimphof (De Niro uit Rastede elite sport-dres IBOP-dres PROK v.Riccione, fokker C. Rienks-Kramer uit Westerlo), Renate van Uytert-van Vliet (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 87 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jayson (Johnson uit Zamora B elite pref IBOP-dres PROK v.Negro, fokker W. Verschuren uit Heukelom), Franka Loos (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 81 punten, 28 december - Zuidkbroek NED
  • Joyride (Ampère uit Vidora E.H. elite sport-dres PROK v.Jazz, fokker De Engelse Hoeve V.O.F. uit Grashoek), Kirsten Brouwer (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 81 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Johnny Cash (Bon Bravour uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G.Gijsbers uit Loosbroek), Theo Hanzon (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 80 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jheronimus (Dream Boy uit A.Bertje ster pref PROK v.Jazz, fokker W.P.S. van Weert uit Beesd), Gerrel Vink (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 80 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jerveaux (Ferdeaux uit d'Avance de Baian elite IBOP-dres PROK v.Jazz, fokker fam. Beijer uit Boven-Leeuwen), Bart Veeze (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 79 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jamaica (Desperado uit Edelweis KM stb sport-dres PROK v.Wynton, fokker K. Mellema uit Warns), Emmelie Scholtens (NED), 9e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 79 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jones (Negro uit Evymorijke elite sport-dres IBOP-dres D-OC v.Krack C, fokker fam. Schellekens uit Schijndel), Eric van den Wildenberg (NED), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 78 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Joop TC (Ravel uit Ziezo ster v.Krack C, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Dinja van Liere (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 75 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jerenzo Texel (Enzo Ferrari uit Vieta Corieta Texel elite pref prest IBOP-dres D-OC v.Jazz, fokker W.T. van der Linde uit De Cocksdorp), Eva van der Linde (NED), 12e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 74 punten, 28 december - Zuidbroek NED
  • GLOCK's Dream Boy N.O.P. (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Grand Prix 73.90%, 17 december en 3e Grand Prix Kür 77.99%, 18 december  - Londen GBR
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dres PROK v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 4e Prix St. Georges 69.78%, 15 december en 1e Inter I 69.56%, 16 december - Velddriel NED
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 84 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dres PROK D-OC v.Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel), Dinja van Liere (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 81 punten, 12 december - Ermelo NED
  • GLOCK's Trafalgar (Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung Brandenburgisches uit Neustadt), Riccardo Sanavio (ITA), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 79 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 77 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna elite sport-dres D-OC v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekreve (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 74 punten, 12 december - Ermelo NED
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Renate van Uytert-van Vliet (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 88 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dres PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 88 punten, 12 december - Ermelo
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur pref IBOP-dres v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 86 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dres v.Jazz, fokker Stal de Beukenvallei uit Leende), Joyce Leaerts (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 86 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dres v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Laura Reija (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 83 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Inclusive (Everdale uit Doutzen ster PROK v.Uptown, fokker R. Enting uit Grolloo), Charlotte Fry (GBR), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 78 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref prest PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daam Kösters uit Schijf), Femke de Laat (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 78 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Impression (Don Schufro uit Wicara elite pref IBOP-dres PROK v.Ferro, fokker M.J.C. Maat uit Doorn), Diederik van Silfhout (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 77 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Il Divo (Winningmood uit Aronia keur IBOP-dres v.Oscar, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 77 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Dettori (KWPN-goedgekeurd, Desperado uit Diamond Eye v.De Niro, fokker S. Tietje uit Alfhausen), Hans Peter Minderhoud (NED), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 77 punten, 12 december - Ermelo NED
  • I'm Perfect STH (Blue Hors Zack uit Diana II v.Fidertanz, fokkers L.F. Nekeman en B. Nekeman-Alteveer uit Hasselt), Nicky Snijder (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 74 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Inverness (Everdale uit Cyraniek elite PROK v.Johnson, fokker Y.M.M. van Maasacker uit Cuijk), Franka Loos (NED), 12e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 73 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Jameson RS2 (Blue Hors Zack uit Atilinda M keur pref IBOP-dres sport-dres v.Negro, fokker Stal 104 BV uit Wijdewormer), Marieke van der Putten (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 94 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Just Wimphof (De Niro uit Rastede elite sport-dres IBOP-dres PROK v.Riccione, fokker C. Rienks-Kramer uit Westerlo), Renate van Uytert-van Vliet (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 87 punten, 12 december - Ermelo NED
  • For Ferrero (KWPN-goedgekeurd, For Romance uit Dubai Millenium v.Don Crusador, fokker Stal de Biebosschen BVBA uit Londerzeel), Kim Koolen (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 85 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Jayson (Johnson uit Zamora B elite pref IBOP-dres PROK v.Negro, fokker W. Verschuren uit Heukelom), Franka Loos (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 83 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Jheronimus (Dream Boy uit A.Bertje ster pref PROK v.Jazz, fokker W.P.S. van Weert uit Beesd), Gerrel Vink (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 80 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Joyride (Ampère uit Vidora E.H. elite sport-dres PROK v.Jazz, fokker De Engelse Hoeve V.O.F. uit Grashoek), Kirsten Brouwer (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 79 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Johnny Cash (Bon Bravour uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G.Gijsbers uit Loosbroek), Theo Hanzon (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 79 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Jamaica (Desperado uit Edelweis KM stb sport-dres PROK v.Wynton, fokker K. Mellema uit Warns), Emmelie Scholtens (NED), 9e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 77 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Joop TC (Ravel uit Ziezo ster v.Krack C, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Dinja van Liere (NED), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 76 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Jones (Negro uit Evymorijke elite sport-dres IBOP-dres D-OC v.Krack C, fokker fam. Schellekens uit Schijndel), Eric van den Wildenberg (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 76 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Jerenzo Texel (Enzo Ferrari uit Vieta Corieta Texel elite pref prest IBOP-dres D-OC v.Jazz, fokker W.T. van der Linde uit De Cocksdorp), Eva van der Linde (NED), 12e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 75 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Jerveaux (Ferdeaux uit d'Avance de Baian elite IBOP-dres PROK v.Jazz, fokker fam. Beijer uit Boven-Leeuwen), Bart Veeze (NED), 13e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 74 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Turfhorst Jersey (Vivaldi uit Kebalia keur pref prest v.Ferro, fokker P.J.F. Wetzelaer uit Schijndel), Kimberly Pap (NED), 13e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 74 punten, 12 december - Ermelo NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 7e Grand Prix 69.46%, 7 december - Salzburg AUT
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dres PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 1e U25 75.38%, 2 december - Someren NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dres PROK v.tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 3e Prix St. Georges 66.18%, 2 december - Werkendam NED
  • Don Olymbrio (KWPN-erkend, Jazz uit Olymbria keur pref v.Ferro, fokker J. Lamers uit Oss), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 6e Grand Prix 76.50%, 1 december en 7e Grand Prix Kür 80.06%, 2 december - Stockholm SWE
  • GLOCK's Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik v.Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS uit Alleroed), Edward Gal (NED), 7e Grand Prix 75.35%, 1 december en 10e Grand Prix Kür 76.54%, 2 december - Stockholm SWE
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V.elite sport-dres PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte-Vrees (NED), 9e Grand Prix 74.65%, 1 decmeber en 8e Grand Prix Kür 78.46%, 2 december - Stockholm SWE

November 

  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 87 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • GLOCK's Trafalgar (Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung Brandenburgisches uit Neustadt), Riccardo Sanavio (ITA), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 84 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dres PROK D-OC v.Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel), Dinja van Liere (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 83 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna elite sport-dres D-OC v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekreve (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 82 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L 78 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dres PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 89 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur pref IBOP-dres v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 88 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Renate van Uytert-van Vliet (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 85 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dres v.Jazz, fokker Stal de Beukenvallei uit Leende), Joyce Leaerts (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 84 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dres v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Laura Reija (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 83 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Dettori (KWPN-goedgekeurd, Desperado uit Diamond Eye v.De Niro, fokker S. Tietje uit Alfhausen), Hans Peter Minderhoud (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 81 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref prest PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daam Kösters uit Schijf), Femke de Laat (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 81 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • I'm Perfect STH (Blue Hors Zack uit Diana II v.Fidertanz, fokkers L.F. Nekeman en B. Nekeman-Alteveer uit Hasselt), Nicky Snijder (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 77 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Inclusive (Everdale uit Doutzen ster PROK v.Uptown, fokker R. Enting uit Grolloo), Charlotte Fry (GBR), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 77 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Impression (Don Schufro uit Wicara elite pref IBOP-dres PROK v.Ferro, fokker M.J.C. Maat uit Doorn), Diederik van Silfhout (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 77 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Il Divo (Winningmood uit Aronia keur IBOP-dres v.Oscar, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Jennifer Sekreve (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 75 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Inverness (Everdale uit Cyraniek elite PROK v.Johnson, fokker Y.M.M. van Maasacker uit Cuijk), Franka Loos (NED), 12e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse M 72 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Jameson RS2 (Blue Hors Zack uit Atilinda M keur pref IBOP-dres sport-dres v.Negro, fokker Stal 104 BV uit Wijdewormer), Marieke van der Putten (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 92 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Just Wimphof (De Niro uit Rastede elite sport-dres IBOP-dres PROK v.Riccione, fokker C. Rienks-Kramer uit Westerlo), Renate van Uytert-van Vliet (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 89 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • For Ferrero (KWPN-goedgekeurd, For Romance uit Dubai Millenium v.Don Crusador, fokker Stal de Biebosschen BVBA uit Londerzeel), Kim Koolen (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 85 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Jerveaux (Ferdeaux uit d'Avance de Baian elite IBOP-dres PROK v.Jazz, fokker fam. Beijer uit Boven-Leeuwen), Bart Veeze (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 83 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Jayson (Johnson uit Zamora B elite pref IBOP-dres PROK v.Negro, fokker W. Verschuren uit Heukelom), Franka Loos (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 82 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Jamaica (Desperado uit Edelweis KM stb sport-dres PROK v.Wynton, fokker K. Mellema uit Warns), Emmelie Scholtens (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 80 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Jheronimus (Dream Boy uit A.Bertje ster pref PROK v.Jazz, fokker W.P.S. van Weert uit Beesd), Gerrel Vink (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 80 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Johnny Cash (Bon Bravour uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G.Gijsbers uit Loosbroek), Theo Hanzon (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 80 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Joyride (Ampère uit Vidora E.H. elite sport-dres PROK v.Jazz, fokker De Engelse Hoeve V.O.F. uit Grashoek), Kirsten Brouwer (NED), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 77 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Turfhorst Jersey (Vivaldi uit Kebalia keur pref prest v.Ferro, fokker P.J.F. Wetzelaer uit Schijndel), Kimberly Pap (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 75 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Joop TC (Ravel uit Ziezo ster v.Krack C, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Jeanine Nieuwenhuis (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 75 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Just For You (Uthopia uit Bonne Amie ter Kwincke elite IBOP-dres PROK D-OC v.UB 40, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Jeanine Nieuwenhuis (NED), 13e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 74 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Jones (Negro uit Evymorijke elite sport-dres IBOP-dres D-OC v.Krack C, fokker fam. Schellekens uit Schijndel), Eric van den Wildenberg (NED), 13e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 74 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Jerenzo Texel (Enzo Ferrari uit Vieta Corieta Texel elite pref prest IBOP-dres D-OC v.Jazz, fokker W.T. van der Linde uit De Cocksdorp), Eva van der Linde (NED), 16e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie klasse L 73 punten, 19 november - Kronenberg NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Prix St. Georges 74.12%, 18 november - Delft NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 1e Prix St. Georges 69.93%, 18 november - Harich NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dres PROK v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 5e Prix St. Georges 69.63%, 18 november - Uden NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V.elite sport-dres PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte-Vrees (NED), 7e Grand Prix 73.80%, 16 november en 11e Grand Prix Kür 74.98%, 17 november - Stuttgart GER
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 14e Grand Prix 62.70%, 16 november en 9e Grand Prix Kür 75.37%, 17 november - Stuttgart GER
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte-Vrees (NED), 10e Grand Prix 65.72%, 15 november en 7e Grand Prix Special 67.11%, 16 november - Stuttgart GER
  • Don Olymbrio (KWPN-erkend, Jazz uit Olymbria keur pref v.Ferro, fokker J. Lamers uit Oss), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 1e Grand Prix 74.50%, 9 november en 1e Grand Prix Kür 80.08%, 10 november - Randbøl DEN
  • Chameur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte-Vrees (NED), 15e Grand Prix 66.59%, 2 november en 4e Grand Prix Special 68.55%, 3 november - Oldenburg NED

Oktober

  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), 1e Inter II U25 61.47%, 28 oktober - Den Hoorn NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 1e LIchte Tour 74.27%, 27 oktober - Assen NED
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dres v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 3e Grand Prix 73.83%, 20 oktober en 1e Grand Prix Kür 83.38%, 21 oktober - Herning DEN
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte-Vrees (NED), 1e Grand Prix 72.23%, 7 oktober - Liempde NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dr PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 1e Grand Prix U25 72.05%, 4 oktober - Den Dungen NED

September

  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 4e Grand Prix 70.13%, 29 september en 5e Grand Prix Kür 70.85%, 30 september - Boedapest-Fót HUN
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 7e Grand Prix 69.07%, 27 september - Flyinge SWE
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref PROK v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Ommeren), Marlou de Ruyter (NED), 2e Prix St. Georges 65.59%, 23 september - Neerijnen NED
  • GLOCK's Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik v.Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS uit Alleroed), Edward Gal (NED), 7e Grand Prix individueel 77.19%, 5e landenwedstrijd, 13 september en 7e Grand Prix Special 77.75%, 14 september, Wereldruiterspelen - Tryon USA
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 10e Grand Prix individueel 76.21%, 7e landenwedstrijd, 13 september en 17e Grand Prix Special 73.54%, 14 september, Wereldruiterspelen - Tryon USA
  • GLOCK's Dream Boy N.O.P. (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 17e Grand Prix individueel 73.51%, 5e landenwedstrijd, 13 september en 20e Grand Prix Special 72.05%, 14 september, Wereldruiterspelen - Tryon USA
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 20e Grand Prix individueel 72.97%, 5e landenwedstrijd, 13 september en 22e Grand Prix Special 71.49%, 14 september, Wereldruiterspelen - Tryon USA
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen), Emmelie Scholtens (NED), 23e Grand Prix individueel 72.73%,5e landenwedstrijd, 13 september en 25e Grand Prix Special 70.56%, 14 september, Wereldruiterspelen - Tryon USA
  • Aqiedo (KWPN-hengst, Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 1e Grand Prix, 7 september en 1e Grand Prix Kür 9 september - Saumur FRA

Augustus

  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 3e Grand Prix 70.58%, 28 augustus - Houten NED
  • Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-dr v.Contango, fokkers J. Laarakkers-C. Larmoyeur uit Winschoten en G.W. van Norel uit Wapenveld), Mark van de Donk (NED), 2e Prix St. Georges 67.28%, 26 augustus - Blaricum NED
  • GLOCK's Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Edward Gal (NED), 2e halve finale Pavo Cup 6-jarigen 85,8 punten, 15 augustus, 1e eerste finaleronde 93 punten, 18 augustus en 1e uitslag finale 276,8 punten, 18 augustus - Ermelo NED
  • GLOCK's Trafalgar (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung Brandenburgisches uit Neustadt), Riccardo Sanavio, 6e halve finale Pavo Cup 6-jarigen 80,4 punten, 15 augustus, 5e eerste finaleronde 82,2 punten, - Ermelo NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna elite sport-dr D-OC v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekreve (NED), 13e halve finale Pavo Cup 6-jarigen 78,8 punten, 15 augustus - Ermelo NED
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 27e halve finale Pavo Cup 6-jarigen 74 punten, 15 augustus - Ermelo NED
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur pref  IBOP-dr v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 2e halve finale Pavo Cup 5-jarigen 90,6 punten, 15 augustus, 4e eerste finaleronde 86,4 punten - Ermelo NED
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dr PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 3e halve finale Pavo Cup 5-jarigen 90,4 punten, 15 augustus, 1e eerste finaleronde 91,4 punten en 1e uitslag finale 279,8 punten, 18 augustus - Ermelo NED
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dr v.Jazz, fokker Stal de Beukenvallei uit Leende), Joyce Lenaerts (NED), 5e halve finale Pavo Cup 5-jarigen 84 punten, 15 augustus, 7e eerste finaleronde 83,2 punten - Ermelo NED
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daan Kösters uit Hoeven), Femke de Laat (NED), 7e halve finale Pavo Cup 5-jarigen 83,2 punten, 15 augustus, 6e eerste finaleronde 84,8 punten - Ermelo NED
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dr v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Laura Reija (NED), 13e halve finale Pavo Cup 5-jarigen 81 punten, 15 augustus - Ermelo NED
  • For Ferrero (KWPN-goedgekeurd, For Romance uit Dubai Millenium v.Don Crusador, fokker stal De Biebosschen BVBA uit Londerzeel), Kim Koolen (NED), 6e halve finale Pavo Cup 4-jarigen 86 punten, 15 augustus, 3e eerste finaleronde 86,6 punten, 3e uitslag finale 266,6 punten, 18 augustus - Ermelo NED
  • Just Wimphof (De Niro uit Rastede elite sport-dr IBOP-dr PROK v.Riccione, fokker C. Rienks-Kramer uit Westerlo), Renate van Vliet (NED), 11 halve finale Pavo Cup 4-jarigen 85 punten, 15 augustus - Ermelo NED
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref PROK v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Rozemarijn van Schaik (NED), 1e ZZ-Zwaar 72.43% en 1e ZZ-Zwaar 69.14%, 9 augustus - De Mortel NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Charlotte Fry (GBR), 3e kwalificatie 7-jarigen 85.07% punten, 3 augustus en 1e finale 7-jarigen 87.05%, 5 augustus, WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 4e kwalificatie 7-jarigen 83.26% punten, 3 augustus en 2e finale 7-jarigen 84.14%, 5 augustus, WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED
  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite pref IBOP-dr sport0dr PROK v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Franka Loos (NED), 5e kwalificatie 7-jarigen 81.62% punten, 3 augustus en 5e finale 7-jarigen 78.52%, 5 augustus, WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED
  • Henkie (Alexandro P uit Beaujamanda ster voorl.keur v.Upperville, fokker G. Hekkert uit Wijhe), Adelinde Cornelissen (NED), 2e kwalificatie 6-jarigen 8.76 punten, 3 augustus en 8e finale 6-jarigen 8.16 punten, 5 augustus, WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie EPTM-dr keur pref v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 12e kwalificatie 6-jarigen 7.96 punten, 3 augustus en 3e finale 6-jarigen 8.78 punten, 5 augustus, WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED 
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur pref  IBOP-dr v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 5e kwalificatie 5-jarigen 8.94 punten, 2 augustus en 9e finale 5-jarigen 8.74 punten, 4 augustus, WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dr PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 7e kwalificatie 5-jarigen 8.70 punten, 2 augustus en 7e finale 5-jarigen 8.92 punten, 4 augustus, WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Renate van Vliet (NED), 10e kwalificatie 5-jarigen 8.58 punten, 2 augustus en 15e finale 5-jarigen 7.84 punten, 4 augustus,  WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dr v.Jazz, fokker Stal de Beukenvallei uit Leende), Joyce Lenaerts (NED), 21e kwalificatie 5-jarigen 8.12 punten, 2 augustus en 8e kleine finale 5-jarigen 8.28 punten, 3 augustus, WK Jonge Dressuurpaarden - Ermelo NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Franka Loos (NED), 2e Prix St. Georges 70.49%, 4 augustus en 3e Inter I Kür 71.46%, 5 augustus, Stallion of the Year - Ermelo NED

Juli 

  • GLOCK's Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik v.Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS uit Alleroed), Edward Gal (NED), 1e eerste onderdeel NK Zware Tour Grand Prix 79.44%, 28 juli en 1e NK Zware Tour finale Kür 83.43%, 29 juli - Ermelo NED
  • GLOCK's Dream Boy N.OP. (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e eerste onderdeel NK Zware Tour Grand Prix 74.72%, 28 juli en 2e NK Zware Tour finale Kür 81.44%, 29 juli - Ermelo NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 3e eerste onderdeel NK Zware Tour Grand Prix 74.35, 28 juli en 7e NK Zware Tour finale Kür 77.40%, 29 juli - Ermelo NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 4e eerste onderdeel NK Zware Tour Grand Prix 73.72%, 28 juli en 3e NK Zware Tour finale Kür 79.00%, 29 juli - Ermelo NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 10e eerste onderdeel NK Zware Tour Grand Prix 69.89%, 28 juli en 5e NK Zware Tour finale Kür 78.20%, 29 juli - Ermelo NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 12e eerste onderdeel NK Zware Tour Grand Prix 69.30%, 28 juli - Ermelo NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 14e eerste onderdeel NK Zware Tour Grand Prix 67.91%, 28 juli - Ermelo NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr PROK v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 6e eerste onderdeel NK ZZ-Zwaar 68.00%, 27 juli en 4e NK ZZ-Zwaar finale Kür 68.53%, 28 juli - Ermelo NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 3e eerste onderdeel team test NK Young Riders 69.47%, 27 juli en 2e NK Young Riders finale Kür 74.30%, 29 juli - Ermelo NED
  • Capri Sonne Jr. (Rhodium uit Wendela ster voorl.keur pref v.San Remo, fokker R. van Steijn uit Boijl), Laura Tomlinson (GBR), 5e Grand Prix 69.37%, 26 juli en 10e Grand Prix Special 65.19%, 27 juli - Hickstead GBR
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempen), Marieta Doornwaard-Uitslag (NED), 2e Prix St. Georges 64.26%, 26 juli - Eemnes NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Franka Loos (NED), 2e Prix St. Georges 68.97%, 22 juli - Houten NED
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 10e Grand Prix landenwedstrijd 74.18%, 19 juli, 8e Grand Prix Special 75.00%, 21 juli en 6e Grand Prix Kür 82.20%, 22 juli - Aken GER
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen), Emmelie Scholtens (NED), 8e Grand Prix landenwedstrijd 74.63%, 19 juli,12e Grand Prix Special 74.04%, 21 juli en 11e Grand Prix Kür 78.63%, 22 juli - Aken GER
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 12e Grand Prix landenwedstrijd 73.62%, 19 juli, 16e Grand Prix Special 72.40%, 21 juli en 14e Grand Prix Kür 75.57%, 22 juli - Aken GER
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 18e Grand Prix landenwedstrijd 72.41%, 19 juli en 25e Grand Prix Special 68.06%, 21 juli - Aken GER
  • Arlando (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens, fokker A.J. van 't Klooster uit Eemnes), Anna Zibrandtsen (DEN), 23e Grand Prix landenwedstrijd 70.44%, 19 juli - Aken GER
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref PROK v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Rozemarijn van Schaik (NED), 1e ZZ-Zwaar 67.57% en 1e ZZ-Zwaar 67.71%, 19 juli - Rucphen NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Franka Loos (NED), 2e Prix St. Georges 69.12%, 19 juli - Rucphen NED
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest PROK v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Antonio Laiz Zandio (ESP), 3e Prix St. Georges 71.44%, 18 juli en 6e Inter I 69.68%, 21 juli - Aken GER
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 5e Grand Prix 72.85%, 13 juli en 4e Grand Prix Kür 74.71%, 14 juli - Falsterbo SWE
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Charlotte Fry (GBR), 1e preliminary test 7-jarigen 83.13%, 3 juli en 1e final test 7-jarigen 81.73%, 4 juli - Leudelange (LUX)
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest PROK v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Anthonis), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 1e Prix St. Georges 70.25%, 1 juli - Ammerzoden NED

Juni

  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr PROK v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 2e ZZ-Zwaar 69.14% en 2e ZZ-Zwaar 69.14% 30 juni - Ammerzoden NED
  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokkers W. & I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde), Edward Gal (NED), 1e Grand Prix 74.26%, 22 juni en 1e Grand Prix Kür 78.68%, 23 juni - Rotterdam NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 5e Grand Prix 72.17%, 22 juni en 5e Grand Prix Kür 75.59%, 23 juni - Rotterdam NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 7e Grand Prix 71.26%, 22 juni en 4e Grand Prix Kür 76.82%, 23 juni- Rotterdam NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 9e Grand Prix 70.02%, 22 juni en 8e Grand Prix Kür 73.10%, 23 juni - Rotterdam NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 15e Grand Prix 68.65%, 22 juni en 6e Grand Prix Special 68.79%, 23 juni - Rotterdam NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 18e Grand Prix 67.85%, 22 juni en 5e Grand Prix Special 69.75%, 23 juni - Rotterdam NED
  • Duval's Capri Sonne Jr (Rhodium uit Wendela ster voorl. keur v.San Remo, fokker R. van Steijn uit Boijl), Laura Tomlinson (GBR), 21e Grand Prix 64.13%, 22 juni en 8e Grand Prix Special 66.94%, 23 juni - Rotterdam NED
  • GLOCK's Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik v.Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS uit Alleroed), Edward Gal (NED), 1e Grand Prix 76.96%, 21 juni en 1e Grand Prix Kür 80.08%, 23 juni, 1e Nations Cup  - Rotterdam NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen), Emmelie Scholtens (NED), 4e Grand Prix 74.26%, 21 juni en 4e Grand Prix Special 72.30%, 23 juni, 1e Nations Cup - Rotterdam NED
  • GLOCK's Dream Boy N.O.P. (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 8e Grand Prix 73.00%, 21 juni en 2e Grand Prix Special 73.83%, 23 juni, 1e Nations Cup  - Rotterdam NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 12e Grand Prix 70.65, 21 juni en 6e Grand Prix Special 74.92%, 23 juni, 1e Nations Cup - Rotterdam NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Grand Prix 74.02%, 10 juni - Etten Leur NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 5e Grand Prix 69.35%, 10 juni - Etten Leur NED
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 3e Grand Prix 70.63%, 8 juni, 2e Grand Prix Kür 74.33%, 10 juni en 2e overall, Zweedse kampioenschappen - Stromsholm SWE
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 4e Grand Prix 72.34%, 8 juni, 3e Grand Prix Special 76.14%, 9 juni, 2e Grand Prix Kür 82.90%, 10 juni en 2e overall, Deense kampioenschappen - Broholm DEN
  • Arlando (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens, fokker A.J. van 't Klooster uit Eemnes), Anna Zibrandtsen (DEN), 3e Grand Prix 72.38%, 8 juni, 5e Grand Prix Special 72.61%, 9 juni, 3e Grand Prix Kür 78.78%, 10 juni en 3e overall, Deense kampioenschappen - Broholm DEN
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref PROK v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Ommeren), Marlou de Ruyter (NED), 1e ZZ-Zwaar 67.36% en 1e ZZ-Zwaar 67.29%, 5 juni - Neerijnen NED
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest PROK v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Antonio Laiz Zandio (ESP), 2e Prix St. Georges 68.35%, 1 juni en 1e Inter I 72.38%, 2 juni, 1e Inter I Kür 73.25%, 3 juni en 1e overall ranking 213.985, Spaanse kampioenschappen  - Madrid ESP
  • President's Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref prest PROK v.De Niro, fokker W. Jansen uit 's-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 1e Grand Prix 73.88%, 1 juni - Delft NED

Mei

  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 8e team competition test Young Riders 69.61%, 31 mei - Delft NED
  • President's Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref prest PROK v.De Niro, fokker W. Jansen uit 's-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 21e Grand Prix Kür 65.78%, 30 mei - Aken GER
  • Capri Sonne JR. (Rhodium uit Wendela ster pref v.San Remo, fokker R. van Steijn uit Boijl), Laura Tomlinson (GBR), 8e Grand Prix 68.35%, 28 mei en 8e Grand Prix Special 68.85%, 29 mei - Aken GER
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref prest sport-dres PROK van Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Dana van Lierop (NED), 4e ZZ-Zwaar 70.21% en 2e 69.50% ZZ-Zwaar, 26 mei - Someren NED    
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 3e Grand Prix 71.39%, 25 mei en 3e Grand Prix Kür 75.55%, 27 mei - Uggerhalne DEN
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen), Emmelie Scholtens (NED), 2e Grand Prix landenwedstrijd 73.87%, 27 mei - Uggerhalne DEN
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 7e Grand Prix Nations Cup 71.09%, 19 mei en 4e Grand Prix Kür Nations Cup 74.70%, 20 mei - Compiègne FRA
  • GLOCK's Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Grand Prix 72.50%, 18 mei en 1e Grand Prix Special 71.21%, 20 mei - Compiègne FRA
  • Fleau de Baian (Jazz uit Fidora ster pref prest v.Ulft, fokker fam. Beijer uit Boven-Leeuwen), Adelinde Cornelissen (NED), 2e Prix St. Georges 72.91%, 18 mei en 3e Inter I Kür 75.98%, 19 mei - Compiègne FRA
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest PROK v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Antonio Laiz Zandio (ESP), 4e Prix St. Georges 70.03%, 18 mei en 5e Inter I Kür 73.10%, 19 mei - Compiègne FRA
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 4e Prix St. Georges team test Young Riders 69.90%, 18 mei, 7e individuele proef Young Riders 68.09%, 19 mei en 4e Young Riders Kür 71.81%, 20 mei - Compiègne FRA
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr PROK v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.43%, 17 mei - Nigtevecht NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Grand Prix 72.39%, 13 mei - Liempde NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg Ouderkerk aan den IJssel), Charlotte Fry (GBR), 1e Prix St. George 73.09%, 13 mei - Nispen NED
  • Diëgo (Negro uit Ballerina II v.Don Gregory, fokker M. v.d. Berkmortel uit Helmond), Anne van Olst, 1e Inter II 68.38%, 13 mei - Nispen NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dr PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 1e Grand Prix U25 70.32%, 13 mei - Nispen NED
  • Bordeaux (United uit Venna ster pref v.Gribaldi, fokker Lisman Stables B.V. uit Dreumel), Isabel Freese (NOR), 6e Grand Prix 69.09%, 12 mei en 3e Grand Prix Kür 71.98%, 13 mei - Hamburg GER

April

  • Foundation (United uit Wiana ster pref prest v.Jazz, fokkers J.A. & B. Naber uit Vredenheim), Kirsten Brouwer (NED), 3e ZZ-Zwaar 68.64% en 5e ZZ-Zwaar 66.50%, 29 april - Delft NED
  • Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-dr v.Contango, fokkers J. Laarakkers-C. Larmoyeur uit Winschoten en G.W. van Norel uit Wapenveld), Mark van de Donk (NED), 8e Prix St. George 63.09%, 21 april - Blaricum NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dr PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 1e Inter II (in handicap met GP) 77.43%, 20 april - De Mortel NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 2e Grand Prix (in handicap met Inter II) 72.88%, 20 april - De Mortel NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Oudekerk aan den IJssel), Charlotte Fry (GBR), 5e Prix St. George 68.01%, 20 april - De Mortel NED
  • George Clooney (KWPN-goedgkeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Charlotte Fry (GBR), 8e Prix St. George 66.91%, 20 april - De Mortel NED
  • Foundation (United uit Wiana ster pref prest v.Jazz, fokkers J.A. & B. Naber uit Vredenheim), Kirsten Brouwer (NED), 1e ZZ-Zwaar, 17 april - Rucphen NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 6e Grand Prix 67.78%, 15 april en 2e Grand Prix Special 71.75%, 16 april - Aken Ger
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 6e Grand Prix 74.13%, 13 april en 7e Grand Prix Kür 80.53%, 14 april, Wereldbekerfinale - Parijs FRA
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 8e Grand Prix 73.98, 13 april en 6e Grand Prix Kür, 14 april, Wereldbekerfinale - Parijs FRA
  • GLOCK's Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik v.Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS uit Alleroed), Edward Gal (NED), 9e Grand Prix 73.76%, 13 april en 8e Grand Prix Kür 79.65%, 14 april, Wereldbekerfinale - Parijs FRA
  • GLOCK's Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 3e Grand Prix 73.87%, 5 april en 2e Grand Prix Special 72.49%, 7 april - Nieuw en St. Joosland NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 4e Grand Prix 72.48%, 5 april en 3e Grand Prix Kür 75.19%, 6 april - Nieuw en St. Joosland NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 9e Grand Prix 69.65%, 5 april en 7e Grand Prix Kür 70.80%, 6 april - Nieuw en St. Joosland NED
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest PROK v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Antonio Laiz Zandio (ESP), 6e Prix St. George 70.21%, 4 april, 8e Inter I 69.68%, 5 april en 8e Inter I Kür 70.18%, 6 april - Nieuw en Sint Joosland NED
  • Bordeaux (United uit Venna ster pref v.Gribaldi, fokker Lisman Stables B.V. uit Dreumel), Isabel Freese (NOR), 1e Inter II 73.90% en 1e Grand Prix 72.44%, 1 april - Zeutern GER

Maart

  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador, fokker Erika Luetjen uit Grasberg), Antonio Laiz Zandio (ESP), 1e ZZ-Zwaar 67.29%, 27 maart - Houten NED
  • Presidents Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref prest PROK v.De Niro, fokker W. Jansen uit 's-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 1e Grand Prix 69.08%, 17 maart - Hulten NED
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest PROK v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Anthonis), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 2e Prix St. George 70.81%, 12 maart - Liempde NED
  • Ebony (Painted Black uit Vanolite stb v.Jazz, fokker A.J. Groen senior uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 1e Prix St. George 69.85%, 11 maart - Franeker NED
  • GLOCK's Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik v.Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS uit Alleroed), Edward Gal (NED), 2e Grand Prix 77.70%, 9 maart en 2e Grand Prix Kür 83.90%, 10 maart - Den Bosc NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 4e Grand Prix 73.57%, 9 maart en 3e Grand Prix Kür 82.56%, 10 maart - Den Bosch NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen), Emmelie Scholtens (NED), 5e Grand Prix 72.78%, 9 maart en 5e Grand Prix Kür 80.32%, 10 maart - Den Bosch NED
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest PROK v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Antonio Laiz Zandio (ESP), 4e Prix St. George 71.21%, 9 maart en 7e Inter I 71.23%, 10 maart - Den Bosch NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dr PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 9ePrix St. George 66.24%, 9 maart en 6e Inter I 71.33%, 10 maart - Den Bosch NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dres v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e Grand Prix 74.42%, 3 maart en 1e Grand Prix Kür 77.75%, 4 maart, KNHS Indoorkampioenschappen - Ermelo NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 4e Young Riders 68.63%, 3 maart en 3e Young Riders Kür 71.92%, 4 maart KNHS Indoorkampioenschappen - Ermelo NED

Februari

  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Inter II 72.28%, 23 februari - De Mortel NED
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 3e Grand Prix 74.74%, 16 februari en 3e Grand Prix Kür 81.48%, 17 februari - Neumunster GER
  • Wynton (Jazz uit Acacia stb PROK v.Matador II, fokker J.M. Jansen uit Joppe), Madeleine Witte (NED), 5e Grand Prix 72.96%, 16 februari en 6e Grand Prix Kür 77.66%, 17 februari - Neumunster GER
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite  pref prest D-OC v.Havidoff, fokker familie Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 1e VHO Trofee 88.25%, 2 februari - Den Bosch NED
  • Bordeaux (United uit Venna ster pref v.Gribaldi, fokker Lisman Stables B.V. uit Dreumel), Isabel Freese (NOR), 2e VHO Trofee 84.50%, 2 februari - Den Bosch NED
  • Ferdinand (Vivaldi  uit Sabine elite pref prest PROK v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Anthonis), Mirelle van Kemenade (NED), 3e VHO Trofee 83.00%, 2 februari - Den Bosch NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dres PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 4e VHO Trofee 80.25%, 2 februari - Den Bosch NED
  • Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dres sport-dres v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam), Thamar Zweistra (NED), 5e VHO Trofee 80.00%, 2 februari - Den Bosch NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dres PROK v.Jazz, fokker L. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 6e VHO Trofee 79.25%, 2 februari - Den Bosch NED
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref PROK v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Rozemarijn van Schaik (NED), 7e VHO Trofee 77.44%, 2 februari - Den Bosch NED
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dres PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 8e VHO Trofee 77.25%, 2 februari - Den Bosch NED
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref prest sport-dr PROK v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Dana van Lierop (NED), 1e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 323 punten klasse Z, 2 februari - Den Bosch
  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dr sport-dr PROK v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Franka Loos (NED), 2e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 247 punten klasse Z, 2 februari - Den Bosch 
  • Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 1e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 356 punten klasse M, 2 februari - Den Bosch
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 2e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 330 punten klasse M, 2 februari - Den Bosch
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare elite sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker Dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 3e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 324 punten klasse M, 2 februari - Den Bosch
  • Hummer (Westpoint uit Winde ster v.Farrington, fokker B.P. Hartman-van Tilborgh uit Sprang-Capelle), Kirsten Brouwer (NED), 4e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 320 punten klasse M, 2 februari - Den Bosch
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref  PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v. Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 5e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 315 punten klasse M, 2februari - Den Bosch
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Bart Veeze (NED), 6e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 310 punten klasse M, 2 februari - Den Bosch
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G. Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 7e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 302 punten klasse M, 2 februari - Den Bosch
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dr PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 1e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 340 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Renate van Vliet (NED), 2e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 339 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dr v.Jazz, fokker Stal De Beukenvallei uit Leende), Joyce Lenaerts (NED), 3e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 334 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daan Kösters uit Hoeven), Femke de Laat (NED), 4e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 324 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Incognito (Davino V.O.D. uit Dolce Vita Vrouwe stb-ext pref v.Vivaldi, fokker M. Hendriksen-de Rijk uit Lunteren), Hans Peter Minderhoud (NED), 5e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 320 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Dettori (KWPN-goedgekeurd, Desperado uit Diamond Eye v.De Niro, fokker S. Tietje uit Alfhausen), Hans Peter Minderhoud (NED), 6e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 317 punten klasse L, 2 februari - Zuidbroek
  • Impression (Don Schufro uit Wicara elite pref IBOP-dr PROK v.Ferro, fokker M.J.C. Maat uit Doorn), Diederik van Silfhout (NED), 7e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 315 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Inclusive (Everdale uit Doutzen ster PROK v. Uptown, fokker R. Enting uit Grolloo), Charlotte Fry, 8e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 314 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dr v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Moises Jover Azuar (ESP), 9e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 313 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Indigro (Negro uit Pralina elite pref sport-dr D-OC v.Jazz, fokker J. Deenen uit Heijen), Danique Janssen (NED), 10e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 308 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Inverness (Everdale uit Cyraniek elite PROK v.Johnson, fokker Y.M.M. van Maasacker uit Cuijk), Franka Loos (NED), 11e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 306 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • I'm Perfect STH (Blue Hors Zack uit Diana II v.Fidertanz, fokkers L.F. Nekeman en B. Nekeman-Alteveer uit Hasselt), Denise Nekeman (NED), 12e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 300 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Inspire (Everdale uit Don Furstia C-Two v.Don Romantic, fokker Carmeliet-Leybaert uit Stekene), Benjamin Maljaars (NED), 13e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 296 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Invershin (Charmeur uit Ifradin keur pref prest sport-dr v.Balzflug, fokker R. Franssen uit Boven-Leeuwen), Carlijn Vaessen (NED), 14e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 283 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur IBOP-dr v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 15e eindstand Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 260 punten klasse L, 2 februari - Den Bosch

Januari

  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest PROK v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Antonio Laiz Zandio (ESP), 2e Prix St. George 70.00%, 27 januari - Ammerzoden NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijnen), Emmelie Scholtens (NED), 7e Grand Prix 73.20%, 26 januari en 9e Grand Prix Kür 77.81%, 27 januari - Amsterdam NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 8e Grand Prix 72.41%, 26 januari en 5e Grand Prix Kür 79.98% Grand Prix Kür, 27 januari - Amsterdam NED
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 11e Grand Prix 71.33%, 26 januari en 10e Grand Prix Kür 77.23%, 27 januari - Amsterdam NED
  • GLOCK's Zonik (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik v.Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS uit Alleroed), Edward Gal (NED), 4e Grand Prix 74.28%, 26 januari en 2e Grand Prix Kür 81.86%, 27 januari - Amsterdam NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e Inter II 75.29%, 17 januari - Bunschoten-Spakenburg NED
  • Presidents Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref prest PROK v.De Niro, fokker W. Jansen uit Den Haag), Patrick van der Meer (NED), 2e Grand Prix 66.34%, 13 januari en 2e Grand Prix 65.72%, 14 januari - Assen NED
  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dr sport-dr PROK v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Franka Loos (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse Z/LT, 2 januari - Zuidbroek 
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref prest sport-dr PROK v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Dana van Lierop (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 81 punten klasse Z/LT, 2 januari - Zuidbroek
  • Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 90 punten klasse M, 2 januari - Zuidbroek
  • Henkie (Alexandro P uit Beaujamanda ster v.Upperville, fokker G. Hekkert uit Wijhe), Adelinde Cornelissen (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 86 punten klasse M, 2 januari - Zuidbroek
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 84 punten klasse M, 2 januari - Zuidbroek
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare elite sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker Dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 83 punten klasse M, 2 januari - Zuidbroek
  • Hummer (Westpoint uit Winde ster v.Farrington, fokker B.P. Hartman-van Tilborgh uit Sprang-Capelle), Kirsten Brouwer (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse M, 2 januari - Zuidbroek
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref  PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v. Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse M, 2 januari - Zuidbroek
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G. Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse M, 2 januari - Zuidbroek
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Bart Veeze (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 78 punten klasse M, 2 januari - Zuidbroek
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Renate van Vliet (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 85 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dr PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 85 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dr v.Jazz, fokker Stal De Beukenvallei uit Leende), Joyce Lenaerts (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 84 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Inclusive (Everdale uit Doutzen ster PROK v. Uptown, fokker R. Enting uit Grolloo), Charlotte Fry (GBR), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daan Kösters uit Hoeven), Femke de Laat (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dr v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Moises Jover Azuar (ESP), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 80 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Dettori (KWPN-goedgekeurd, Desperado uit Diamond Eye v.De Niro, fokker S. Tietje uit Alfhausen), Hans Peter Minderhoud (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 80 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Impression (Don Schufro uit Wicara elite pref IBOP-dr PROK v.Ferro, fokker M.J.C. Maat uit Doorn), Diederik van Silfhout (NED), 9e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Indigro (Negro uit Pralina elite pref sport-dr D-OC v.Jazz, fokker J. Deenen uit Heijen), Danique Janssen (NED), 9e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Incognito (Davino V.O.D. uit Dolce Vita Vrouwe stb-ext pref v.Vivaldi, fokker M. Hendriksen-de Rijk uit Lunteren), Hans Peter Minderhoud (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 77 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Inverness (Everdale uit Cyraniek elite PROK v.Johnson, fokker Y.M.M. van Maasacker uit Cuijk), Franka Loos (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 77 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • I'm Perfect STH (Blue Hors Zack uit Diana II v.Fidertanz, fokkers L.F. Nekeman en B. Nekeman-Alteveer uit Hasselt), Nicky Snijder (NED), 13e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 76 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Inspire (Everdale uit Don Furstia C-Two v.Don Romantic, fokker Carmeliet-Leybaert uit Stekene), Benjamin Maljaars (NED), 14e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 75 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek
  • Invershin (Charmeur uit Ifradin keur pref prest sport-dr v.Balzflug, fokker R. Franssen uit Boven-Leeuwen), Carlijn Vaessen (NED), 15e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 73 punten klasse L, 2 januari - Zuidbroek

2017

December

  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref prest sport-dr PROK v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Dana van Lierop (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 80 punten klasse Z/LT, 18 december - Kronenberg
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr PROK v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse Z/LT, 18 december - Kronenberg
  • Henkie (Alexandro P uit Beaujamanda ster v.Upperville, fokker G. Hekkert uit Wijhe), Adelinde Cornelissen (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 88 punten klasse M, 18 december - Kronenberg
  • Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 85 punten klasse M, 18 december - Kronenberg
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare elite sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker Dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse M, 18 december - Kronenberg
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse M, 18 december - Kronenberg
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref  PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v. Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse M, 18 december - Kronenberg
  • Hummer (Westpoint uit Winde ster v.Farrington, fokker B.P. Hartman-van Tilborgh uit Sprang-Capelle), Kirsten Brouwer (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 77 punten klasse M, 18 december - Kronenberg
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Bart Veeze (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 75 punten klasse M, 18 december - Kronenberg
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G. Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 71 punten klasse M, 18 december - Kronenberg
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daan Kösters uit Hoeven), Femke de Laat (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 84 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dr PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 83 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur IBOP-dr v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 83 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dr v.Jazz, fokker Stal De Beukenvallei uit Leende), Joyce Lenaerts (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 81 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Renate van Vliet (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 81 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Indigro (Negro uit Pralina elite pref sport-dr D-OC v.Jazz, fokker J. Deenen uit Heijen), Danique Janssen (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 80 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Inclusive (Everdale uit Doutzen ster PROK v. Uptown, fokker R. Enting uit Grolloo), Charlotte Fry (GBR), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 77 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Incognito (Davino V.O.D. uit Dolce Vita Vrouwe stb-ext pref v.Vivaldi, fokker M. Hendriksen-de Rijk uit Lunteren), Hans Peter Minderhoud (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 76 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dr v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Moises Jover Azuar (ESP), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 75 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Dettori (KWPN-goedgekeurd, Desperado uit Diamond Eye v.De Niro, fokker S. Tietje uit Alfhausen), Hans Peter Minderhoud (NED), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 75 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Inverness (Everdale uit Cyraniek elite PROK v.Johnson, fokker Y.M.M. van Maasacker uit Cuijk), Benjamin Maljaars (NED), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 75 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • It's a Pleasure (Dark Pleasure uit Dozette elite IBOP-dr D-OC v.Blue Hors Zack, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Diederik van Silfhout (NED), 13e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 72 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Inspire (Everdale uit Don Furstia C-Two v.Don Romantic, fokker Carmeliet-Leybaert uit Stekene), Benjamin Maljaars (NED), 13e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 72 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Impression (Don Schufro uit Wicara elite pref IBOP-dr PROK v.Ferro, fokker M.J.C. Maat uit Doorn), Diederik van Silfhout (NED), 15e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 71 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • I'm Perfect STH (Blue Hors Zack uit Diana II v.Fidertanz, fokkers L.F. Nekeman en B. Nekeman-Alteveer uit Hasselt), Denise Nekeman (NED), 16e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 70 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Invershin (Charmeur uit Ifradin keur pref prest sport-dr v.Balzflug, fokker R. Franssen uit Boven-Leeuwen), Carlijn Vaessen (NED), 16e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 70 punten klasse L, 18 december - Kronenberg
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 3e Grand Prix 73.72%, 13 december en 4e Grand Prix Kür 77.65%, 14 december- Londen GBR
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 3e Grand Prix 75.02%, 9 december en 3e Grand Prix Kür 80.38%, 10 december - Salzburg AUT
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Grand Prix 69.87%, 3 december - Liempde NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempen), Femke Beljon (NED), 7e Prix St. George 64.93%, 1 december - Utrecht NED

November

  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dr sport-dr PROK v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Franka Loos (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 84 punten klasse Z/LT, 22 november - Ermelo 
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref prest sport-dr PROK v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Dana van Lierop (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 83 punten klasse Z/LT, 22 november - Ermelo
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref prest v.Michelangelo, fokkers J.M. van Uytert uit Heerewaarden en A. Barneveld uit Bilthoven), Dinja van Liere (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 75 punten klasse Z/LT, 22 november - Ermelo
  • Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 90 punten klasse M, 22 november - Ermelo
  • Hummer (Westpoint uit Winde ster v.Farrington, fokker B.P. Hartman-van Tilborgh uit Sprang-Capelle), Kirsten Brouwer (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse M, 22 november - Ermelo
  • GLOCK's Trafalgar (Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung Brandenburgisches uit Neustadt), Riccardo Sanavio (ITA), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse M, 22 november - Ermelo
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Bart Veeze (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 81 punten klasse M, 22 november - Ermelo
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare elite sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker Dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 81 punten klasse M, 22 november - Ermelo
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse M, 22 november - Ermelo
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref  PROK v.Jazz, fokker Ploegmakers v. Bavel uit Sint-Oedenrode), Remy Bastings (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse M, 22 november - Ermelo
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G. Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 72 punten klasse M, 22 november - Ermelo
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur IBOP-dr v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 1e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 88 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Renate van Vliet (NED), 2e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 85 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Impression (Don Schufro uit Wicara elite pref IBOP-dr PROK v.Ferro, fokker M.J.C. Maat uit Doorn), Diederik van Silfhout (NED), 3e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 84 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dr v.Jazz, fokker Stal De Beukenvallei uit Leende), Joyce Lenaerts (NED), 4e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 83 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dr PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum), Bart Veeze (NED), 5e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 83 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Dettori (KWPN-goedgekeurd, Desperado uit Diamond Eye v.De Niro, fokker S. Tietje uit Alfhausen), Hans Peter Minderhoud (NED), 6e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Incognito (Davino V.O.D. uit Dolce Vita Vrouwe stb-ext pref v.Vivaldi, fokker M. Hendriksen-de Rijk uit Lunteren), Hans Peter Minderhoud (NED), 7e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 82 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Inclusive (Everdale uit Doutzen ster PROK v. Uptown, fokker R. Enting uit Grolloo), Charlotte Fry (GBR), 8e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • It's a Pleasure (Dark Pleasure uit Dozette elite IBOP-dr D-OC v.Blue Hors Zack, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Diederik van Silfhout (NED), 9e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 79 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Imagine (Chippendale uit Damaris STR ster IBOP-dr v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Moises Jover Azuar (GBR), 10e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 77 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Inverness (Everdale uit Cyraniek elite PROK v.Johnson, fokker Y.M.M. van Maasacker uit Cuijk), Franka Loos (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 77 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Inspire (Everdale uit Don Furstia C-Two v.Don Romantic, fokker Carmeliet-Leybaert uit Stekene), Benjamin Maljaars (NED), 11e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 77 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Intro K (Apache uit Zastrade ster pref PROK D-OC v.Rousseau, fokker Daan Kösters uit Hoeven), Femke de Laat (NED), 13e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 76 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • I'm Perfect STH (Blue Hors Zack uit Diana II v.Fidertanz, fokkers L.F. Nekeman en B. Nekeman-Alteveer uit Hasselt), Denise Nekeman (NED), 14e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 76 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Indigro (Negro uit Pralina elite pref sport-dr D-OC v.Jazz, fokker J. Deenen uit Heijen), Danique Janssen (NED), 15e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 72 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Invershin (Charmeur uit Ifradin keur pref prest sport-dr v.Balzflug, fokker R. Franssen uit Boven-Leeuwen), Carlijn Vaessen (NED), 16e Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie 70 punten klasse L, 22 november - Ermelo
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 1e Prix St. George 72.96%, 19 november - Delft NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempen), Femke Beljon (NED), 4e Prix St. George 68.49%, 19 november - Harich NED
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 1e Sublie Competitie 79.60%, 12 november - Berkel-Enschot NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dr PROK v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 1e Young Riders 69.87% en 1e Young Riders 69.14%, 11 november -  Berkel-Enschot NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 5e Grand Prix 74.24%, 3 november en 5e Grand Prix Kür 77.98%, 4 november - Lyon FRA
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dr PROK v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 1e Young Riders 67.76%, 3 november - Beuningen NED

Oktober

  • GLOCK's Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Inter II 74.67%, 29 oktober - Kronenberg NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 1e Prix St. George 70.33%, 27 oktober - De Mortel NED
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 5e Grand Prix 73.98%, 21 oktober en 4e Grand Prix Kür 80.31%, 22 oktober, wereldbekerwedstrijd - Herning DEN
  • Arlando (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens, fokker A.J. van 't Klooster uit Eemnes), Anna Zibrandtsen (DEN), 9e Grand Prix 70.38%, 21 oktober en 7e Grand Prix Kür 76.95%, 22 oktober, wereldbekerwedstrijd - Herning DEN
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref prest v.Michelangelo, fokkers A. Barneveld uit Bilthoven en J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Dinja van Liere (NED), 2e Prix St. George 69.93%, 21 oktober - Ammerzoden NED
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dr PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 4e Prix St. George 66.78%, 13 oktober - Oud Gastel
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dr PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 1e Prix St. George 67.11%, 1 oktober Heiloo
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest PROK v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Kirsten Brouwer (NED), 4e Prix St. George 68.62%, 1 oktober - Emmeloord
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 5e Prix St. George 68.42%, 1 oktober - Emmeloord NED
  • Briljant (Uphill uit Ruzelma ster pref prest v.Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst), Femke Beljon (NED), 10e Prix St. George 62.89%, 1 oktober - Emmeloord NED
  •  

September

  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite pref prest sport-dr PROK v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Carlijn Huberts (NED), 3e Prix St. George 68.68%, 29 september - De Mortel
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 1e Grand Prix 75.50%, 23 september en 1e Grand Prix Special 76.24%, 24 september - Saumur FRA
  • Blue Hors Zack (KWPN-erkend, Rousseau uit Orona ster pref prest IBOP-dr v.Jazz, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd), Daniel Bachmann Andersen (DEN), 1e Grand Prix 71.08%, 23 september en 1e Grand Prix Kür 78.88%, 24 september - Darmstadt GER
  • Uphill (Oscar uit Naomi Ceroon ster pref prest v.Apollonios xx, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Mercedes Verweij (NED), 1e Young Riders 64.14%, 17 september - Velsen Zuid
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest PROK v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Kirsten Brouwer (NED), 1e Prix St. George 74.61%, 10 september - Maasdijk

Augustus

  • Arlando (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens, fokker A.J. van 't Klooster uit Eemnes), Anna Zibrandtsen (DEN), 10e Grand Prix 72.96%, 23 augustus,11e Grand Prix Special 73.33%, 25 augustus en 6e Grand Prix Kür 77.83%, 26 augustus, Europese Kampioenschappen - Göteborg SWE
  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 14e Grand Prix 72.46%,23 augustus en 24e Grand Prix Special 69.47%, 25 augustus, Europese Kampioenschappen - Göteborg SWE
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 18e Grand Prix 71.64%, 23 augustus, 9e Grand Prix Special 74.64%, 25 augustus en 8e Grand Prix Kür 77.51%, 26 augustus, Europese Kampioenschappen - Göteborg SWE
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 26e Grand Prix 69.91%, 23 augustus en 15e Grand Prix Special 72.38%, 25 augustus, Europese Kampioenschappen - Göteborg SWE
  • Bordeaux (United uit Venna ster v.Gribaldi, fokker Lisman Stables BV uit Dreumel), Isabel Freese (NOR), 44e Grand Prix 66.03%, 23 augustus, Europese Kampioenschappen - Göteborg SWE
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr PROK v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 2e Pavo Cup 6-jarigen 342,4 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 2e Pavo Cup 5-jarigen 358,2 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 4e Pavo Cup 5-jarigen 342,4 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare elite sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 8e Pavo Cup 5-jarigen 165,8 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Bart Veeze (NED), 9e Pavo Cup 5-jarigen 164,2 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G.Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 12e Pavo Cup 5-jarigen 162,6 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Indian Rock (Apache uit Crisjena keur IBOP-dr v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen), Emmelie Scholtens (NED), 7e Pavo Cup 4-jarigen 169,6 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Incognito (Davino V.O.D. uit Dolce Vita Vrouwe stb-ext pref v.Vivaldi, fokker M. Hendriksen-de Rijk uit Lunteren), Hans Peter Minderhoud (NED), 10e Pavo Cup 4-jarigen 167,8 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Dettori (KWPN-goedgekeurd, Desperado uit Diamond Eye v.De Niro, fokker S. Tietje uit Alfhousen), Hans Peter Minderhoud (NED), 11e Pavo Cup 4-jarigen 162 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Indigro (Negro uit Pralina elite pref sport-dr D-OC v.Jazz, fokker J. Deenen uit Heijen), Kirsten Brouwer (NED), 12e Pavo Cup 4-jarigen 158,8 pnt., 19 augustus - Ermelo NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 9e kwalificatie 6-jarigen WK Jonge Dressuurpaarden 8.66 pnt., 4 augustus en 2e finale 6-jarigen 9.06 pnt., 6 augustus - Ermelo NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 4e kwalificatie 7-jarigen WK Jonge Dressuurpaarden 78.81%, 3 augustus en 11e finale 7-jarigen 76.35%, 5 augustus - Ermelo NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref prest v.Michelangelo, fokkers A. Barneveld uit Bilthoven en J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Dinja van Liere (NED), 26e kwalificatie 7-jarigen WK Jonge Dressuurpaarden 71.03%, 3 augustus en 14e kleine finale 7-jarigen 72.28%, 4 augustus - Ermelo NED
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref prest sport-dr PROK v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Dana van Lierop (NED), 12e kwalificatie 6-jarigen WK Jonge Dressuurpaarden 8.50 pnt., 3 augustus en 7e finale 6-jarigen 8.64 pnt., 6 augustus - Ermelo NED
  • Henkie (Alexanro P uit Beaujamanda ster v.Upperville, fokker G. Hekkert uit Wijhe), Adelinde Cornelissen (NED), 10e kwalificatie 5-jarigen WK Jonge Dressuurpaarden 8.52 pnt., 3 augustus en 6e finale 5-jarigen 8.8 pnt., 6 augustus - Ermelo NED

Juli

  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 1e Grand Prix 77.82%, 14 juli en 2e Grand Prix Kür 80.94%, 16 juli - Ermelo NED
  • GLOCK’s Johnson TN N.O.P. (Jazz uit Roxane elite pref prest sport-dr D-OC v.Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 3e Grand Prix 76.96%, 14 juli en 3e Grand Prix Kür 80.87%, 16 juli - Ermelo NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 6e Grand Prix 73.54%, 14 juli en 4e Grand Prix Kür 77.83%, 16 juli - Ermelo NED
  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 4e Grand Prix 74.30% en 1e Grand Prix Special, 75.71%, kleine finale,15 juli - Ermelo NED
  • Wynton (Jazz uit Acacia stb PROK v.Matador II, fokker J.M. Jansen uit Joppe), Madeleine Witte (NED), 7e Grand Prix 71.08%, 14 juli en 3e Grand Prix Special 70.75%, kleine finale, 15 juli - Ermelo NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G ster pref prest v.G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Riccardo Sanavio, 7e Prix St. George 70.75%, 14e juli en 1e Inter I 69.91%, 15 juli, kleine finale - Ermelo NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 4e ZZ-Zwaar 69.48%, 14 juli en 5e ZZ-Zwaar Kür 70.53%, 15 juli - Ermelo NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref prest v.Michelangelo, fokkers A. Barneveld uit Bilthoven en J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Dinja van Liere (NED), 10e ZZ-Zwaar 66.76%, 14 juli - Ermelo NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 1e Prix St. George 72.57%, 4 juli - Tolbert NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 3e ZZ-Zwaar 67.93% en 3e ZZ-Zwaar 67.64%, 2 juli - Emmeloord NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G ster pref prest v.G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Riccardo Sanavio, 1e Prix St. George 72.89%, 2 juli - Emmeloord NED
  • Briljant (Uphill uit Ruzelma ster pref prest v.Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst), Femke Beljon (NED), 7e Prix St. George 66.25%, 2 juli - Emmeloord NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref prest v.Michelangelo, fokkers A. Barneveld uit Bilthoven en J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Dinja van Liere (NED), 2e ZZ-Zwaar 67.43% en 2e ZZ-Zwaar 68.64%, 2 juli - Oud-Beijerland NED
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dr PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 4e ZZ-Zwaar 66.93% en 4e ZZ-Zwaar 67.36%, 2 juli - Oud-Beijerland NED

Juni

  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 1e ZZ-Zwaar 73.70% en 1e ZZ-Zwaar 66.70%, 24 juni - Wezep NED
  • Briljant (Uphill uit Ruzelma ster pref prest v.Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst), Femke Beljon (NED), 1e Prix St. George 68.80%, 24 juni - Wezep NED
  • GLOCK’s Johnson TN N.O.P. (Jazz uit Roxane elite pref prest sport-dr D-OC v.Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e Grand Prix Kür CDIO5* 78.89%, 24 juni - Rotterdam NED
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 4e Grand Prix Kür CDIO5* 73.68%, 24 juni - Rotterdam NED
  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 1e Grand Prix Special CDIO5* 75.08%, 24 juni - Rotterdam NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix Special CDI3* 72.76%, 24 juni - Rotterdam NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 2e Grand Prix Special CDI3* 71.88%, 24 juni - Rotterdam NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix CDI3* 75.88%, 23 juni - Rotterdam NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 16e Grand Prix CDI3* 65.16%, 23 juni - Rotterdam NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr PROK v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 2e Grand Prix CDIO5* 75.66%, 22 juni - Rotterdam NED
  • GLOCK’s Johnson TN N.O.P. (Jazz uit Roxane elite pref prest sport-dr D-OC v.Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 5e Grand Prix CDIO5* 73.40%, 22 juni - Rotterdam NED
  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 6e Grand Prix CDIO5* 73.02%, 22 juni - Rotterdam NED
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 12e Grand Prix CDIO5* 69.90%, 22 juni - Rotterdam NED
  • Bordeaux (United uit Venna ster v.Gribaldi, fokker Lisman Stables BV uit Dreumel), Isabel Freese (NOR), 1e Grand Prix 72.90%, 17 juni - Werder GER
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dr PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 1e ZZ-Zwaar 70.36%, 17 juni - Etten-Leur NED
  • Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 5e rubriek 5-jarigen Future Champions 7.40 punten, 13 juni - Hagen GER
  • Presidents Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref prest PROK v.De Niro, fokker W. Jansen uit Den Haag), Patrick van der Meer (NED), 1e Grand Prix 71.88%, 9 juni - Delft NED
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 2e Grand Prix 72.86% en 1e Grand Prix Kür 76.52%, Zweeds kampioen
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dr PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.70% en 1e ZZ-Zwaar 65.50%, 5 juni - Heerjansdam NED
  • Arlando (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens, fokker A.J. van 't Klooster uit Eemnes), Anna Zibrandtsen (DEN), Grand Prix - Uggerhalne DEN
  • Briljant (Uphill uit Ruzelma ster pref prest v.Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst), Femke Beljon (NED), 1e Prix St. George 69.14%, 4 juni - Eext NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 6e Young Riders Kür 70.83%, 4 juni - Roosendaal NED
  • Briljant (Uphill uit Ruzelma ster pref prest v.Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst), Femke Beljon (NED), 3e Prix St. George 74.5%, 3 juni - Wezep NED
  • Upperville (Cabochon uit Gecari elite pref prest sport-dres PROK v.Creool, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Marjan Hooge (NED), 66%, 3 juni - Nijkerkerveen NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 4e ZZ-Zwaar 72.90%, 3 juni - Wezep NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 3e Young Riders individueel 70.57%, 3 juni - Roosendaal NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 14e Young Riders individueel 67.68%, 3 juni - Roosendaal NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 2e Team Test Young Riders 73.07%, 1 juni - Roosendaal NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 6e Team Test Young Riders 71.36%, 1 juni - Roosendaal NED

 

Mei

  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref prest v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix 70.80%, 27 mei - Nispen
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), 5e Grand Prix CDIO 72.90%, 21 mei - Compiegne FRA
  • Arlando Paddox uit Herlanda ster pref prest v. Mytens, fokker A.J. van 't Klooster uit Eemnes), Anna Zibrandtsen (DEN), 2e Grand Prix 71.68%, 21 mei - Compiegne FRA
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref v.Michelangelo, fokkers A. Barneveld uit Bilthoven en J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Dinja van Liere (NED), 2e ZZ-Zwaar 63.29%, 21 mei - Nieuw en St. Joosland NED
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dr PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 3e ZZ-Zwaar 63.07% en 3e ZZ-Zwaar 63.14%, 21 mei - Nieuw en St. Joosland NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G ster pref prest v.G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Riccardo Sanavio (NED), 2e Prix St. George 68.68%, 20 mei - Nieuwleusen NED
  • Ebony (Painted Black uit Vanolite stb v.Jazz, fokker A.J. Groen uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 4e Prix St. George 67.17%, 20 mei - Nieuwleusen NED
  • Briljant (Uphill uit Ruzelma ster pref prest v.Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst), Femke Beljon (NED), 18e Prix St. George 61.71%, 20 mei - Nieuwleusen NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 3e ZZ-Zwaar 67.00% en 3e ZZ-Zwaar 67.64%, 20 mei - Nieuwleusen NED
  • Presidents Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref prest PROK v.De Niro, fokker W. Jansen uit Den Haag), Patrick van der Meer (NED), 2e Inter II 65.86%, 14 mei - Maasdijk NED
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest PROK v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 6e Grand Prix 67.62%, 11mei en 1e Grand Prix Kür 75.50%, 14 mei - Aalborg DEN
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 2e Team Test Young Riders Prix St. George 67.43%, 10 mei - Werkendam NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 4e Team Test Junioren 65.92%, 10 mei - Werkendam NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres PROK v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 1e Prix St. George 68.03%, 6 mei - Hulten NED

April

  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dr PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.43% en 1e ZZ-Zwaar 67.21%, 30 april - Nieuw en St. Joosland NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 2e ZZ-Zwaar 69.43% en 2e ZZ-Zwaar 69.29%, 23 april - Almelo NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 3e Grand Prix 70.97%, 23 april - Almelo NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref prest v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix 69.20%, 23 april - Almelo NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref v.Michelangelo, fokkers A. Barneveld uit Bilthoven en J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Dinja van Liere (NED), 2e ZZ-Zwaar 68.93% en 2e ZZ-Zwaar 69.71%, 22 april - Velsen-Zuid NED
  • Five Star (Amazing Star uit U-Padoeska ster v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 1e ZZ-Zwaar 67.29%, 18 april - Werkendam NED
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite pref IBOP-dr PROK v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Femke de Laat (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.50%, 16 april - Ammerzoden NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 1e ZZ-Zwaar 67.93% en 1e ZZ-Zwaar 68.71%, 15 april - Wezep NED
  • Fashion Hill (Uphill uit Zozelma keur pref IBOP-dres v.San Remo, fokker C. van Suijdam uit Oene), Grieteke Oldenburger (NED), 62.86% en 64.07%, 15 april - Wezep NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref v.Michelangelo, fokkers A. Barneveld uit Bilthoven en J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Dinja van Liere (NED), 1e ZZ-Zwaar 69.36% en 3e ZZ-Zwaar 64.07%, 14 april - De Mortel
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest v.T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Kirsten Brouwer (NED), 1e Prix St. George 71.78%, 13 april - Rucphen NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 2e ZZ-Zwaar 68.57%, 13 april - Rucphen NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref prest v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix 72.40%, 9 april - Ermelo NED
  • Cennin, aangewezen PROK D-OC (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 5e Grand Prix Kür 79.05%, 1 april, wereldbekerfinale - Omaha USA
  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 6e Grand Prix Kür 78.92%, 1 april, wereldbekerfinale - Omaha USA
  •  

Maart

  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 4e Grand Prix 74.49%, 30 maart, wereldbekerfinale - Omaha USA
  • Cennin, aangewezen PROK D-OC (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 6e Grand Prix 73.90%, 30 maart, wereldbekerfinale - Omaha USA
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest v. Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Anthonis), 4e Prix St. George 68.62%, 28 maart - Bunschoten
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Stephanie Kooijman (NED), 1e ZZ-Zwaar 69.43%, 18 maart - Maren-Kessel NED
  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), 1e Young Riders landenproef 72.76%, 19 maart - Nieuw en St. Joosland NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 2e Young Riders landenproef 72.57%, 19 maart - Nieuw en St. Joosland NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 4e Young Riders landenproef 69.80%, 19 maart - Nieuw en St. Joosland NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Robin Bernoski (NED), 5e Prix St. George 64.80%, 14 maart - Beuningen NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 1e ZZ-Zwaar 66.93% en 1e ZZ-Zwaar 67.07% 12 maart - Erica NED
  • Wynton (Jazz uit Acacia stb PROK v.Matador II, fokker J.M. Jansen uit Joppe), Madeleine Witte (NED), 6e Grand Prix 71.92%, 10 maart en 8e Grand Prix Kür 76.42%, 11 maart - 's-Hertogenbosch NED
  • GLOCK's Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 8e Grand Prix 71.24%, 10 maart en 4e Grand Prix Kür 78.52%, 11 maart - 's-Hertogenbosch NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref v.Michelangelo, fokkers A. Barneveld uit Bilthoven en J.M. van Uytert uit Heerewaarden), Dinja van Liere (NED), 1e ZZ-Zwaar 70.93% en 4e ZZ-Zwaar 67.00%, 9 maart Den Dungen NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 1e Prix St. George 69.28%, 9 maart - Den Dungen NED
  • Zhivago (Krack C uit Orendy ster pref prest v.Jazz, fokker Pegasus Stables uit Bentelo), Dinja van Liere (NED), 4e Prix St. George 66.05%, 9 maart - Den Dungen NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur v.Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 1e Grand Prix Special 75.04%, 4 maart en 1e Grand Prix 73.06%, 5 maart - Lier BEL

Februari

  • Everdale  Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres v.Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Charlotte Fry (GBR), 1e Prix St. George 71.12%, 26 februari - Oud Gastel NED
  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), 6e Prix St. George 66.97%, 26 februari - Oud Gastel NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e KNHS Indoorkampioenschappen Lichte Tour Kür 77.91% 26 februari - Ermelo NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 4e KNHS Kampioenschappen Grand Prix 70.60%, 25 februari - Ermelo NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref prest v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Emmelie Scholtens (NED), 16e KNHS Indoorkampioenschappen Grand Prix 64.53%, 25 februari - Ermelo NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e KNHS Indoorkampioenschappen Prix St. George 74.69% 25 februari - Ermelo NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen elite pref IBOP-dres d-OC v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Anna Zibrandtsen (DEN), 3e Prix St. George 69.90%, 11 februari en 2e Prix St. George 72.28%, 12 februari - Hedensted DEN
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest v.Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 2e gecombineerde rubriek GP en Inter II 67.57%, 5 februari - Oosteind NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e VHO Trofee 79.19%, 3 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 2e VHO Trofee 73.25%, 3 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-dr v.Contango, fokkers J. Laarakkers uit Nijverdal & C. Larmoyeur uit Winschoten en G.W. van Norel uit Wapenveld), Mark van de Donk (NED), 3e VHO Trofee 70.63%, 3 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 4e VHO Trofee 67.25%, 3 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Uphill (Oscar uit Naomi Ceroon ster pref prest v.Apollonios xx, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Femke Beljon (NED), 5e VHO Trofee 65.25%, 3 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Stephanie Kooijman (NED), 1e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 334 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Foundation (United uit Wiana ster pref v.Jazz, fokkers J.A. & B. Naber uit Vredenheim), Franka Loos (NED), 2e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 331 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Annemarie Brouwer (NED), 3e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 292 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marlou de Ruijter (NED), 4e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 289 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • GLOCK’s Toto JR. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg), Marieke van der Putten (NED), 1e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse M, 351 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite pref sport-dr IBOP-dres v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kirsten Brouwer (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse M, 347 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 3e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse M, 340 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Anna Blomgren, 4e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse M, 331 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 5e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse M, 331 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Galaxie (Jazz uit Zon Terra elite pref ETPM-dr v.Future, fokker P. Bregman uit Benningbroek), Diederik van Silfhout (NED), 6e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse M, 329 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 7e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse M, 316 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • GLOCK’s Gironn (Uphill uit Ocky keur pref prest v.Ferro, fokkers M.A. van de Goor uit Herpen en J. Lamers uit Oss), Marieke van der Putten (NED), 8e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse M, 306 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Adelinde Cornelissen (NED), 9e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse M, 227 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Trafalgar (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung uit Neustadt), Marieke van der Putten (NED), 1e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse L, 337 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Total U.S. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 2e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse L, 333 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Dana van Lierop (NED), 3e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse L, 332 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G. Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 4e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse L, 330 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare ster sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 5e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse L, 318 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hummer (Westpoint uit Winde ster v.Farrington, fokker B.P. Hartman-van Tilborgh uit Sprang-Capelle), Kirsten Brouwer (NED), 6e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse L, 304 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna keur sport-dr v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekrève (NED), 7e eindstand Isah Hengstencompetitie klasse L, 303 pnt., 3 februari – 's-Hertogenbosch NED

Januari

  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 4e Grand Prix 74.68%, 27 januari en 4e Grand Prix Kür 80.25%, 28 januari - Amsterdam NED
  • Cennin (KWPN-erkend, Vivaldi uit Vitana V. elite sport-dr v.Donnerhall, fokker J.E.J. Cuppen uit Someren), Madeleine Witte (NED), 6e Grand Prix 73.32%, 27 januari en 7e Grand Prix Kür 77.65, 28 januari - Amsterdam NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 8e Grand Prix 71.56%, 27 januari en 6e Grand Prix Kür 78.02, 28 januari - Amsterdam NED
  • Zuidenwind 1187 (OO Seven uit Serendy elite pref prest v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 16e Grand Prix 68.32%, 27 januari - Amsterdam NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e Prix St. George 75.13%, 26 januari en 1e Inter I Kür 81.33%, 28 januari - Amsterdam NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 2e Prix St. George 71.23%, 26 januari en 2e Inter I Kür 77.58%, 28 januari - Amsterdam NED
  • Total U.S. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 1e finale Subli Competitie 4-jarigen 85.20%, 26 januari - Amsterdam NED
  • Wynton (Jazz uit Acacia stb PROK v.Matador II, fokker J.M. Jansen uit Joppe), Madeleine Witte (NED), 4e Grand Prix 72.83%, 22 januari - Nieuw en St. Joosland NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref prest v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Emmelie Scholtens (NED), 5e Grand Prix 71.13%, 22 januari - Nieuw en St. Joosland NED
  • GLOCK’s Ziësto (Lancet uit Molly ster pref prest PROK v.Clavecimbel, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Grand Prix 72.55%, 22 januari - Ermelo NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 4e Grand Prix 66.85%, 22 januari - Ermelo NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e Prix St. George 75.79%, 22 januari - Ermelo NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 12e Prix St. George 63.75%, 22 januari - Ermelo NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 1e Prix St. George 72.89%, 21 januari - Nieuw en St. Joosland NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 1e Prix St. George 67.04%, 20 januari - Harmelen NED
  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), Young Riders 69.00%, 15 januari – Den Hoorn NED
  • Foundation (United uit Wiana ster pref v.Jazz, fokkers J.A. & B. Naber uit Vredenheim), Franka Loos (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 84 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Stephanie Kooijman (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 82 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Annemarie Brouwer (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 72 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marlou de Ruijter (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 71 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite pref sport-dr IBOP-dres v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kirsten Brouwer (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse M, 94 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • GLOCK’s Toto JR. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg), Marieke van der Putten (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse M, 92 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse M, 85 pnt., 3 januari – Zuibroek NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse M, 85 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Anna Blomgren, 5e Isah Hengstencompetitie klasse M, 84 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dr D-OC v.Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel), Marieke van der Putten (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse M, 84 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Galaxie (Jazz uit Zon Terra elite pref ETPM-dr v.Future, fokker P. Bregman uit Benningbroek), Diederik van Silfhout (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse M, 82 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 8e Isah Hengstencompetitie klasse M, 81 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Charlotte Fry (GBR), 9e Isah Hengstencompetitie klasse M, 80 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • GLOCK’s Gironn (Uphill uit Ocky keur pref prest v.Ferro, fokkers M.A. van de Goor uit Herpen en J. Lamers uit Oss), Marieke van der Putten (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse M, 77 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G. Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse L, 90 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Henkie (Alexandro P uit Beaujamanda ster v.Upperville, fokker G. Hekkert uit Wijhe), Adelinde Cornelissen (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse L, 89 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Trafalgar (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung uit Neustadt), Marieke van der Putten (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse L, 86 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Dana van Lierop (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse L, 84 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Total U.S. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse L, 83 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare ster sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse L, 79 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna keur sport-dr v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekrève (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse L, 77 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 8e Isah Hengstencompetitie klasse L, 76 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hummer (Westpoint uit Winde ster v.Farrington, fokker B.P. Hartman-van Tilborgh uit Sprang-Capelle), Kirsten Brouwer (NED), 9e Isah Hengstencompetitie klasse L, 75 pnt., 3 januari – Zuidbroek NED

2016

December

  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Stephanie Kooijman (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 84 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Foundation (United uit Wiana ster pref v.Jazz, fokkers J.A. & B. Naber uit Vredenheim), Franka Loos (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 83 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Annemarie Brouwer (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 73 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marlou de Ruijter (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 70 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite pref sport-dr IBOP-dres v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kirsten Brouwer (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse M, 87 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • GLOCK’s Toto JR. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg), Marieke van der Putten (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse M, 86 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse M, 85 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Anna Blomgren, 4e Isah Hengstencompetitie klasse M, 84 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse M, 83 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Charlotte Fry (GBR), 6e Isah Hengstencompetitie klasse M, 82 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Galaxie (Jazz uit Zon Terra elite pref ETPM-dr v.Future, fokker P. Bregman uit Benningbroek), Diederik van Silfhout (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse M, 82 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dr D-OC v.Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel), Marieke van der Putten (NED), 8e Isah Hengstencompetitie klasse M, 81 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 9e Isah Hengstencompetitie klasse M, 78 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • GLOCK’s Gironn (Uphill uit Ocky keur pref prest v.Ferro, fokkers M.A. van de Goor uit Herpen en J. Lamers uit Oss), Marieke van der Putten (NED), 11e Isah Hengstencompetitie klasse M, 77 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Adelinde Cornelissen (NED), 12e Isah Hengstencompetitie klasse M, 74 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Henkie (Alexandro P uit Beaujamanda ster v.Upperville, fokker G. Hekkert uit Wijhe), Adelinde Cornelissen (NED), 18e Isah Hengstencompetitie klasse L, 93 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Trafalgar (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung uit Neustadt), Marieke van der Putten (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse L, 85 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G. Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse L, 85 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Dana van Lierop (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse L, 84 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare ster sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse L, 83 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Total U.S. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse L, 82 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 9e Isah Hengstencompetitie klasse L, 77 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna keur sport-dr v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekrève (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse L, 76 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • Hummer (Westpoint uit Winde ster v.Farrington, fokker B.P. Hartman-van Tilborgh uit Sprang-Capelle), Kirsten Brouwer (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse L, 76 pnt., 17 december – Kronenberg NED
  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 3e Grand Prix 74.30%, 13 december en 3e Grand Prix Kür 80.47%, 14 december - Londen GBR
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e Prix St. George 75.99%, 11 december - Emmeloord NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 4e Prix St. George 67.63%, 10 december - Ammerzoden NED

November

  • Ebony (Painted Black uit Vanolite v.Jazz, fokker A.J. Groen uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 1e Prix St. George 68.55%, 26 november – Genemuiden NED
  • Uphill (Oscar uit Naomi Ceroon ster pref prest v.Apollonios xx, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Femke Beljon (NED), 3e Inter II 60.92%, 26 november – Genemuiden NED
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 5e Grand Prix 75.30%, 25 november en 6e Grand Prix Kür 78.28%, 26 november – Stockholm SWE
  • Zuidenwind 1187 (OO Seven uit Serendy elite pref prest v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 7e Grand Prix 72.22%, 25 november en 8e Grand Prix Kür 72.58%, 26 november – Stockholm SWE
  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), 1e Prix St. George 66.18%, 24 november – Werkendam NED
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Philip van Ommen (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 82 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Foundation (United uit Wiana ster pref v.Jazz, fokkers J.A. & B. Naber uit Vredenheim), Franka Loos (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 79 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marlou de Ruijter (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 76 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Franka Loos (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 72 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • GLOCK’s Toto JR, (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg), Marieke van der Putten (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse M, 89 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite pref sport-dr IBOP-dres v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kirsten Brouwer (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse M, 84 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse M, 84 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dr D-OC v.Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel), Marieke van der Putten (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse M, 82 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Galaxie (Jazz uit Zon Terra elite pref ETPM-dr v.Future, fokker P. Bregman uit Benningbroek), Diederik van Silfhout (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse M, 82 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse M, 81 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Anna Blomgren, 7e Isah Hengstencompetitie klasse M, 80 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 8e Isah Hengstencompetitie klasse M, 80 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Charlotte Fry (GBR), 9e Isah Hengstencompetitie klasse M, 79 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • GLOCK’s Gironn (Uphill uit Ocky keur pref prest v.Ferro, fokkers M.A. van de Goor uit Herpen en J. Lamers uit Oss), Marieke van der Putten (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse M, 77 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Adelinde Cornelissen (NED), 11e Isah Hengstencompetitie klasse M, 76 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen), Dana van Lierop (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse L, 84 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Trafalgar (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung uit Neustadt), Marieke van der Putten (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse L, 83 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Hennessy (De Niro uit Silhouette elite pref v.Jazz, fokker Ploegmakers v Bavel uit Sint-Oedenrode), Vai Bruntink (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse L, 82 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Total U.S. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld), Dinja van Liere (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse L, 81 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Hometown (Apache uit Torose V ster v.Ferro, fokker J.A.G. Bouwmeester uit Wilp), Diederik van Silfhout (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse L, 79 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Habanna (Vivaldo uit Dimare ster sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker dressuurstal Rutten uit Hunsel), Kirsten Beckers (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse L, 78 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Hitmaker (Wynton uit Maduna keur sport-dr v.Cabochon, fokker K. van Zaanen uit Amsterdam), Jennifer Sekrève (NED), 8e Isah Hengstencompetitie klasse L, 76 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek), Dinja van Liere (NED), 8e Isah Hengstencompetitie klasse L, 76 pnt., 23 november – Ermelo NED
  • Hummer (Westpoint uit Winde ster v.Farrington, fokker B.P. Hartman-van Tilborgh uit Sprang-Capelle), Kirsten Brouwer (NED), 11e Isah Hengstencompetitie klasse L, 73 pnt., 23 november – Ermelo NED
  •  Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 1e Prix St. George 75.00%, 20 november – Uden NED
  • Winningmood (KWPN-goedgekeurd, Prado uit Donnerfee v.Donnerwind, fokker J. Platen uit Kempne GER), Femke Beljon (NED), 2e ZZ-Zwaar 66.07%, 20 november – Harich NED
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 1e Grand Prix 75.84%, 11 november en 1e Grand Prix Kür 80.33%, 12 november – Maastricht NED
  • Uphill (Oscar uit Naomi Ceroon ster pref prest v.Apollonios xx, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Femke Beljon (NED), 4e Inter 2 65.00%, 12 november – Tolbert NED
  • Briljant (Uphill uit Ruzelma ster pref prest v.Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst), Femke Beljon (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.43%, 12 november – Tolbert NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 9e Prix St. George 63.36%, 11 november – Utrecht NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 2e Prix St. George 72.30%, 6 november – Delft NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 6e Prix St. George 68.42%, 6 november – Delft NED
  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), 3e Young Riders 67.30% (LT & YR in handicap), 1 november – Den Dungen NED

Oktober

  • GLOCK’s Johnson TN N.O.P. (Jazz uit Roxane keur pref prest sport-dr v.Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 4e Grand Prix 75.50%, 28 oktober en 3e Grand Prix Kür 80.22%, 29 oktober – Lyon FRA
  • Zambuka (Scandic uit Tilia II ster PROK v.Biotop, fokker Mts. Van Esch uit Heeswijk Dinther), teamzilver en 4e individueel Kür, Chinese kampioenschappen
  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), 2e Young Riders 65.72%, 23 oktober – Liempde NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 2e Prix St. George 70.99%, 22 oktober – Nijkerk NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dr v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 3e Prix St. George 67.63%, 22 oktober – Nijkerk NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 1e Prix St. George 74.21%, 4 oktober – Geldrop NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 5e Prix St. George 67.96%, 1 oktober – Emmeloord NED

September

  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref prest v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix 71.55%, 28 september – Beuningen NED
  • GLOCK’s Ziësto (Lancet uit Molly ster pref prest PROK v.Clavecimbel, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Inter II 77.37%, 23 september – Someren NED
  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), 1e gecombineerde Young Riders/Junioren-rubriek 63.82%, 4 september – De Mortel NED

Augustus

  • Uphill (Oscar uit Naomi Ceroon ster pref prest v.Apollonios, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Femke Beljon (NED), 1e Inter II 64.28%, 28 augustus – Almelo NED
  • Briljant (Uphill uit Ruzelma ster pref prest v.Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst), Femke Beljon (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.86%, 28 augustus – Almelo NED
  • GLOCK’s Johnson TN N.O.P. (Jazz uit Roxane keur pref prest sport-dr v.Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 9e Grand Prix 76.96%, 10 augustus, 13e Grand Prix Special 75.22%, 12 augustus en 9e Grand Prix Kür 80.57%, Olympische Spelen, 15 augustus – Rio de Janeiro BRA
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 13e Grand Prix 75.90%, 10 augustus, 11e Grand Prix Special 76.09%, 12 augustus en 11e Grand Prix Kür 79.54%, Olympische Spelen, 15 augustus – Rio de Janeiro BRA
  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 16e Grand Prix 75.27%, 10 augustus en 20e Grand Prix Special 73.66%, 12 augustus – Rio de Janeiro BRA

Juli

  • Ebony (Painted Black uit Vanolite v.Jazz, fokker A.J. Groen uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 15e kwalificatie 7-jarigen 70.21%, 29 juli en 5e kleine finale 7-jarigen 72.76% WK Jonge Dresuurpaarden – Ermelo NED
  • Kartsevo Etoile (Don Schufro uit Meli-Melo elite pref prest sport-dr v.Rubinstein I, fokker D.G. Santema uit Munein), Olga Sergeenkova (RUS), 24e kwalificatie 7-jarigen 64.71%, 29 juli  en 12e kleine finale 7-jarigen 69.14% WK Jonge Dresuurpaarden – Ermelo NED
  • Five Star (Amazing Star uit U-Padoeska PB ster v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 2e kwalificatie 6-jarigen 87.00% , 29 juli  en 2e finale 6-jarigen 89.00% WK Jonge Dresuurpaarden – Ermelo NED
  • Four Legends KS (Wynton uit Vienna elite pref v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe), Marieke van der Putten (NED), 5e kwalificatie 6-jarigen 85.00% , 29 juli en 4e finale 6-jarigen 87.00% WK Jonge Dresuurpaarden – Ermelo NED
  • Franklin (Ampère uit Warkle M ster PROK v.Ferro, fokkers Veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst), Severo Jurado Lopez (ESP), 16e kwalificatie 6-jarigen 78.20%, 29 juli en 6e kleine finale 6-jarigen 78.60% WK Jonge Dresuurpaarden – Ermelo NED
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 18e kwalificatie 6-jarigen 77.60%, 29 juli en 4e kleine finale 6-jarigen 79.40%, 30 juli WK Jonge Dresuurpaarden – Ermelo NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 5e kwalificatie 5-jarigen 86.60%, 28 juli en 5e finale 5-jarigen 86.80%, 30 juli WK Jonge Dressuurpaarden – Ermelo NED
  • Grand Galaxy Win (Apache uit Winner T elite pref IBOP-dr sport-dr v.Jazz, fokker A.M.T. Toonen Arts uit Odiliapeel), Severo Jurado Lopez (ESP), 8e kwalificatie 5-jarigen 84.00%, 28 juli en 7e finale 5-jarigen 84.60% WK Jonge Dresuurpaarden – Ermelo NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Benjamin Maljaars (NED), 8e kwalificatie 5-jarigen 84.00%, 28 juli en 10e finale 5-jarigen 82.80% WK Jonge Dresuurpaarden – Ermelo NED
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref prest PROK sport-dr v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Dana van Lierop (NED), 28e kwalificatie 5-jarigen 75.20% WK Jonge Dresuurpaarden, 28 juli – Ermelo NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dr v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 1e Prix St. George Kür 73.49%, 23 juli – De Mortel
  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 1e Grand Prix 79.50%, 15 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • GLOCK’s Johnson TN N.O.P. (Jazz uit Roxane keur pref prest sport-dr v.Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e Grand Prix 79.34%, 15 juli en 3e Grand Prix Kür 80.85%, 17 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 3e Grand Prix 78.36%, 15 juli en 1e Grand Prix Kür 84.83%, 17 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 6e Grand Prix 75.60%, 15 juli en 5e Grand Prix Kür 79.85%, 17 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 8e Grand Prix 72.78%, 15 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e Prix St. George 74.74%, 15 juli en 2e Inter I Kür 79.17%, 16 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen keur IBOP-dr v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 3e Prix St. George 73.60%, 15 juli em 3e Inter I Kür 78.29%, 16 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref v.De Niro, fokker W. Jansen uit ‘s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 4e Prix St. George 73.38%, 15 juli en 4e Inter I Kür 73.04%, 16 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Zhivago (Krack C uit Orendy ster pref prest v.Jazz, fokker Pegasus Stables uit Bentelo), Dinja van Liere (NED), 14e Prix St. George 67.98%, 15 juli en 4e Inter I 66.80%, 16 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 23e Prix St. George 64.56%, 15 juli en 9e Inter I 65.53%, 16 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 75.48%, 15 juli en 1e ZZ-Zwaar Kür 78.00%, 16 juli NK Dressuur – Ermelo NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dr v.Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 1e Prix St. George Kür 78.88%, 2 juli – Arnhem NED

Juni

  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 2e Grand Prix 75.78%, 24 juni en 5e Grand Prix Kür 71.50%, 25 juni – Rotterdam NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 6e Grand Prix 72.14%, 24 juni en 4e Grand Prix Special 72.20%, 25 juni – Rotterdam NED
  • GLOCK’s Johnson TN N.O.P. (Jazz uit Roxane keur pref prest sport-dr v.Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e landenwedstrijd 79.24%, 23 juni en 4e Grand Prix Special 72.35%, 25 juni – Rotterdam NED
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 1e landenwedstrijd 76.24%, 23 juni – Rotterdam NED
  • Zuidenwind 1187 (OO Seven uit Serendy elite pref prest v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 3e landenwedstrijd 69.62%, 23 juni en 10e Grand Prix Special 67.41%, 25 juni – Rotterdam NED
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref v.De Niro, fokker W. Jansen uit ‘s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 2e Prix St. George 74.41%, 19 juni – Oud-Beijerland NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G ster pref prest v.G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Marieke van der Putten (NED), 1e ZZ-Zwaar 73.14% en 2e ZZ-Zwaar 73.43%, 18 juni De Mortel NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen keur IBOP-dr v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 1e Prix St. George 76.51%, 18 juni – De Mortel NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix 73.17%, 12 juni – Etten-Leur NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 3e Prix St. George 68.82% en 5e Inter I Kür 71.31%, 9 juni – Delft NED

Mei

  • Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e Prix St. George 76.93%, 29 mei – Kronenberg NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen keur IBOP-dr v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 3e Prix St. George 74.39%, 29 mei Kronenberg NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita keur pref prest v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 5e Prix St. George 72.46%, 29 mei Kronenberg NED
  • Zhivago (Krack C uit Orendy ster pref prest v.Jazz, fokker Pegasus Stables uit Bentelo), Dinja van Liere (NED), 8e Prix St. George 69.21%, 29 mei Kronenberg NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G ster pref prest v.G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Marieke van der Putten (NED), 1e ZZ-Zwaar 73.43% en 1e ZZ-Zwaar 72.50%, 29 mei – Kronenberg NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 6e  Prix St. George 68.68%, 29 mei – Velsen Zuid NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 74.14% en 1e ZZ-Zwaar 71.93%, 28 mei – Nieuwleusen NED
  • El Capone (UB 40 uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marieke van der Putten (NED), 1e Prix St. George 72.17%, 20 mei – Beuningen NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G ster pref prest v.G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Marieke van der Putten (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.57% en 1e ZZ-Zwaar 67.86%, 20 mei – Beuningen NED
  • Zjengis Khan (Rousseau uit Univers v.Rubinstein I, fokker E.M.G. Kuijpers uit Luyksgestel), Laila Smits (NED), 2e ZZ-Zwaar 68.57% en 3e ZZ-Zwaar 65.93 %, 20 mei – Beuningen NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G ster pref prest v.G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Marieke van der Putten (NED), 1e ZZ-Zwaar 68.43 en 1e ZZ-Zwaar 70.79%, 14 mei – Schaijk NED
  • Zjengis Khan (Rousseau uit Univers v.Rubinstein I, fokker E.M.G. Kuijpers uit Luyksgestel), Laila Smits (NED), 2e ZZ-Zwaar 66.07%, 14 mei – Schaijk NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 3e Prix St. George 65.48% en 3e Inter I 68.29%, 14 mei – Schaijk NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 1e Grand Prix 73.70%, 8 mei – Geesteren NED
  • Zjengis Khan (Rousseau uit Univers v.Rubinstein I, fokker E.M.G. Kuijpers uit Luyksgestel), Laila Smits (NED), 1e ZZ-Zwaar 66.50%, 7 mei – Ammerzoden NED
  • Wilson (Koss uit Metha keur pref prest v.Cabochon, fokker K.H.J. van Leijden uit Hengelo), Sabrina Melotti (NED), 2e ZZ-Zwaar 64.43% en 2e ZZ-Zwaar 60.71%, 7 mei – Ammerzoden NED

April

  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dr keur v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 1e Prix St. George 74.47%, 23 april – Lisserbroek NED
  • Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref v.De Niro, fokker Welmoed Jansen uit ‘s Gravenhage), 3e Prix St. George 68.36%, 23 april – Lisserbroek NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), 4e Prix St. George 67.30%, 23 april – Lisserbroek NED
  • Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Prix St. George 73.82%, 23 april – Uden NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 74.43% en 2e ZZ-Zwaar 70.57%, 23 april – Uden NED
  • Zhivago (Krack C uit Orendy ster pref prest v.Jazz, fokker Pegasus Stables uit Bentelo), Dinja van Liere (NED), 4e Prix St. George 70.00%, 23 april – Uden NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 7e Grand Prix 66.83%, 24 april – Almelo NED
  • Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum), Adelinde Cornelissen (NED), 2e Grand Prix 68.90%, 17 april – Ermelo NED
  • Lord Leatherdale (KWPN-goedgekeurd, Lord Loxley uit Fairless P v.Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem), Charlotte Fry (GBR), 4e Prix St. George 61.58%, 17 april – Liempde NED
  • Decor Dreamcatcher (KWPN-goedgekeurd, Day Dream uit Ladys-Rubin v.Rubinstein I, fokker Stal Troff uit Jemgum/Oldendorp GER), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 3e Grand Prix 65.80%, 3 april – Beuningen NED
  • Ebony (Painted Black uit Vanolite v.Jazz, fokker A.J. Groen uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 4e Prix St. George 66.32%, 3 april – Beuningen NED

Maart

  • Zjengis Khan (Rousseau uit Univers v.Rubinstein I, fokker E.M.G. Kuijpers uit Luyksgestel), Laila Smits (NED), 4e ZZ-Zwaar 62.14%, 27 maart – Liempde NED
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 3e Grand Prix 75.76%, 11 maart – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 1e Prix St. George 67.30%, 5 maart – Benningbroek NED

Februari

  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 3e Prix St. George 70.83%, 27 februari en 10e Lichte Tour Kür 64.21%, 28 februari, 8e totaal uitslag, indoor kampioenschappen – Ermelo NED
  • Decor Dreamcatcher (KWPN-goedgekeurd, Day Dream uit Ladys-Rubin v.Rubinstein I, fokker Stal Troff uit Jemgum/Oldendorp GER), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 10e Grand Prix 65.67%, indoor kampioenschappen, 27 februari – Ermelo NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 75.86%, 13 februari – Nijkerk NED
  • Decor Dreamcatcher (KWPN-goedgekeurd, Day Dream uit Ladys-Rubin v.Rubinstein I, fokker Stal Troff uit Jemgum/Oldendorp GER), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 2e Grand Prix 67.30%, 13 februari – Nijkerk NED
  • Zizi Top  (Tango uit Litchy elite pref prest sport-dr v.Ferro, fokker fam. Van de Valk-van Anholt uit Ommel), Laura Quint (NED), 5e landenproef Young Riders 66.51%, 12 februari – De Mortel NED
  • Zizi Top  (Tango uit Litchy elite pref prest sport-dr v.Ferro, fokker fam. Van de Valk-van Anholt uit Ommel), Laura Quint (NED), 2e landenproef Young Riders 66.54%, 7 februari – Vorden NED
  • Edmundo (Upperville uit Satricia ster v.Modern, fokker H.J. Schieven uit Toldijk), Daniëlle van de Ploeg, 2e daguitslag en 1e einduitslag 231,5 pnt., Hengstencompetitie Gelders paard, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Floris BS ( Negro uit Zamyra ster PROK v.Elegant, fokker B. van der Veen & S.E. ter Brugge uit Burdaard), Sophie ter Brugge, 1e daguitslag en 2e einduitslag 159 pnt., Hengstencompetitie Gelders paard, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 1e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref v.De Niro, fokker J. Jansen Den Haag), Patrick van der Meer (NED), 2e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dr keur v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 3e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest v.Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 4e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 5e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 6e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Annemarie Brouwer (NED), 2e daguitslag en 1e einduitslag 284 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • El Capone (UB 40 uit Vamora elite v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marieke van der Putten (NED), 1e daguitslag Isah Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 1e daguitslag en 1e einduitslag 333 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse M, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis), Mirelle van Kemenade (NED), 2e daguitslag en 2e einduitslag 312 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse M, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Firestone (Johnson uit Zelza-Bella ster v.Florencio, fokker A.J.G. Flierman uit Ruurlo), Joyce Lenaerts (NED), 4e daguitslag en 2e einduitslag 312 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse M, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Fellini (Ampère uit Anouk ster v.Jazz, fokker A. Snikkers uit Molenaarsgraaf), Joyce Lenaerts (NED), 5e daguitslag en 4e einduitslag 292 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse M, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marlou de Ruijter (NED), 6e daguitslag en 5e einduitslag 287 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse M, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Franklin (Ampère uit Warkle M ster PROK v.Ferro, fokkers Veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst), Severo Jurado Lopez, 3e daguitslag en 6e einduitslag 242 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse M, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • GLOCK’s Toto Jr. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg), Marieke van der Putten (NED), 1e daguitslag en 1e einduitslag 361 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 2e daguitslag en 2e einduitslag 335 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 3e daguitslag en 3e einduitslag 328 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref PROK sport-dr v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Dana van Lierop (NED), 5e daguitslag en 4e einduitslag 323 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite sport-dr IBOP-dres v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kim Koolen (NED), 8e daguitslag en 5e einduitslag 323 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED),  7e daguitslag en 6e einduitslag 321 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Benjamin Maljaars (NED), 9e daguitslag en 7e einduitslag 319 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Gin Tonic (Breezer uit Avette ster PROK v.Special D, fokker J. Dijk uit Bergentheim), Daniëlle Heijkoop (NED), 10e daguitslag en 8e einduitslag 314 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Adelinde Cornelissen (NED), 6e daguitslag en 9e einduitslag 312 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Charlotte Fry, 12e daguitslag en 10e einduitslag 307 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Grenoble (Bordeaux uit Capri P elite EPTM-dr v.Florencio, fokker Pegasus Stables uit Bentelo), Astrid Langeberg (NED), 11e daguitslag en 11e einduitslag 295 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Golden Gate (Blue Hors Zack uit Annastrade ster v.OO Seven, fokker G. Hagens-Derksen uit Wageningen), Justine Mudde (NED), 13e daguitslag en 12e einduitslag 274 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Grand Galaxy Win (Apache uit Winner T elite pref IBOP-dr sport-dr v.Jazz, fokker A.M.T. Toonen Arts uit Odiliapeel), Severo Jurado Lopez, 4e daguitslag en 13e einduitslag 250 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dr sport-dr v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Ingrid Malan (NED), 14e daguitslag en 14e einduitslag 239 pnt., Isah Hengstencompetitie klasse L, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED

Januari

  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 1e Grand Prix 77.62%, 29 januari en 6e Grand Prix Kür 82.10%, 30 januari – Amsterdam NED
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest v.Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 2e Grand Prix 77.46%, 29 januari en 3e Grand Prix Kür 82.75%, 30 januari – Amsterdam NED
  • Uthopia (KWPN-erkend, Metall uit Odelia stb sport-dr v.Inspekteur, fokker J.J. van Zetten Sr. uit Kesteren), Charlotte Dujardin (GBR), 5e Grand Prix 76.24%, 29 januari en 4e Grand Prix Kür 82.38%, 30 januari – Amsterdam NED
  • Watermill Scandic HBC (Solos Carex uit Noraline elite pref prest sport-dr v.Amiral, fokker H.G. Mosman-Rohe uit Enschede), Patrik Kittel (SWE), 7e Grand Prix 74.92%, 29 januari en 7e Grand Prix Kür 79.955, 30 januari – Amsterdam NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 11e Grand Prix 71.72%, 29 januari en 10e Grand Prix Kür 75.45%, 30 januari – Amsterdam NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dr keur v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 2e Prix St. George 73.42%, 28 januari en 2e Kür Inter I 76.50%, 30 januari – Amsterdam NED
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest v.Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 4e Prix St. George 70.83%, 28 januari en 6e Kür Inter I 70.30%, 30 januari – Amsterdam NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 5e Prix St. George 69.87%, 28 januari en 4e Kür Inter I 71.805, 30 januari – Amsterdam NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 1e Prix St. George 69.34%, 22 januari – Utrecht NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 11e Prix St. George 65.83%, 28 januari – Amsterdam NED
  • El Capone (UB 40 uit Vamora elite v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marieke van der Putten (NED), Gelders kampioen, ZZ-Licht 70.00% en Kür 72.63%, 22 januari – Westervoort NED
  • Zizi Top (Tango uit Litchy elite pref prest sport-dr v.Ferro, fokker fam. Van de Valk-van Anholt uit Ommel), Laura Quint (NED), 3e Gelderse kampioenschappen, Zz-Licht 66.71% en 70.38% Kür, 22 januari – Westervoort NED
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest v.Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 1e Prix St. George 71.32%, 17 januari – Ermelo NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 13e Prix St. George 64.87%, 17 januari – Ermelo NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 4e Grand Prix 69.80%, 17 januari – Nieuw en St Joosland NED
  • Decor Dreamcatcher (KWPN-goedgekeurd, Day Dream uit Ladys-Rubin v.Rubinstein I, fokker Stal Troff uit Jemgum/Oldendorp GER), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 10e Grand Prix 66.60%, 17 januari – Nieuw en St Joosland NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Annemarie Brouwer (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse Z, 72 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse M, 83 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Firestone (Johnson uit Zelza-Bella ster v.Florencio, fokker A.J.G. Flierman uit Ruurlo), Joyce Lenaerts (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse M, 81 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis), Mirelle van Kemenade (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse M, 79 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Fellini (Ampère uit Anouk ster v.Jazz, fokker A. Snikkers uit Molenaarsgraaf), Joyce Lenaerts (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse M, 76 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marlou de Ruijter (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse M, 72 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • GLOCK’s Toto Jr. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg), Marieke van der Putten (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse L, 92 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse L, 85 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Benjamin Maljaars (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse L, 84 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite sport-dr IBOP-dres v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kim Koolen (NED), 3e Isah Hengstencompetitie klasse L, 84 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse L, 83 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dr sport-dr v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Ingrid Malan (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse L, 82 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse L, 81 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref PROK sport-dr v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Laurens van Lieren (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse L, 81 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Charlotte Fry, 9e Isah Hengstencompetitie klasse L, 80 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Adelinde Cornelissen (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse L, 79 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Gin Tonic (Breezer uit Avette ster PROK v.Special D, fokker J. Dijk uit Bergentheim), Daniëlle Heijkoop (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse L, 79 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Grenoble (Bordeaux uit Capri P elite EPTM-dr v.Florencio, fokker Pegasus Stables uit Bentelo), Astrid Langeberg (NED), 14e Isah Hengstencompetitie klasse L, 73 punten, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Golden Gate (Blue Hors Zack uit Annastrade ster v.OO Seven, fokker G. Hagens-Derksen uit Wageningen), Justine Mudde (NED), 15e Isah Hengstencompetitie klasse L, 71 punten, 11 januari – Zuidbroek NED

2015

December

  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest v.Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 2e Prix St. George 71.21%, 27 december – Mechelen BEL
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dr keur v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 2e Prix St. George 70.59%, 27 december – Liempde NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Prix St. George 74.67%, 20 december – Nieuw en Sint Joosland NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dr keur v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 1e Prix St. George 71.38%, 19 december – Bathmen NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref v.Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 1e Grand Prix 75.30%, Nieuw en Sint Joosland NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Annemarie Brouwer (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse Z, 70 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse M, 84 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Franklin (Ampère uit Warkle M ster PROK v.Ferro, fokkers Veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst), Severo Jurado Lopez, 3e Isah Hengstencompetitie klasse M, 82 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Firestone (Johnson uit Zelza-Bella ster v.Florencio, fokker A.J.G. Flierman uit Ruurlo), Joyce Lenaerts (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse M, 78 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis), Mirelle van Kemenade (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse M, 77 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Fellini (Ampère uit Anouk ster v.Jazz, fokker A. Snikkers uit Molenaarsgraaf), Joyce Lenaerts (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse M, 72 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marlou de Ruijter (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse M, 70 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • GLOCK’s Toto Jr. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg), Marieke van der Putten (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse L, 89 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite sport-dr IBOP-dres v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kim Koolen (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse L, 84 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Grand Galaxy Win (Apache uit Winner T elite pref IBOP-dr sport-dr v.Jazz, fokker A.M.T. Toonen Arts uit Odiliapeel), Severo Jurado Lopez, 3e Isah Hengstencompetitie klasse L, 83 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Charlotte Fry, 4e Isah Hengstencompetitie klasse L, 82 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse L, 80 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse L, 80 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dr sport-dr v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Ingrid Malan (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse L, 79 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse L, 79 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Benjamin Maljaars (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse L, 79 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref PROK sport-dr v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Laurens van Lieren (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse L, 78 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Adelinde Cornelissen (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse L, 78 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Gin Tonic (Breezer uit Avette ster PROK v.Special D, fokker J. Dijk uit Bergentheim), Daniëlle Heijkoop (NED), 13e Isah Hengstencompetitie klasse L, 76 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Grenoble (Bordeaux uit Capri P elite EPTM-dr v.Florencio, fokker Pegasus Stables uit Bentelo), Astrid Langeberg (NED), 14e Isah Hengstencompetitie klasse L, 75 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Golden Gate (Blue Hors Zack uit Annastrade ster v.OO Seven, fokker G. Hagens-Derksen uit Wageningen), Justine Mudde (NED), 15e Isah Hengstencompetitie klasse L, 69 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Galandro (Bon Bravour uit Lotus ster pref v.Donnerhall, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Damian Zwiers (NED), 16e Isah Hengstencompetitie klasse L, 68 punten, 15 december – Roosendaal NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Prix St. George 75.46%, 12 december – Uden NED
  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 6e Prix St. George 66.78%, 12 december – Werkendam NED
  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 2e Grand Prix 77.04%, 5 december en 2e Grand Prix Kür 80.90%, 6 december – Salzburg AUT
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 2e Grand Prix 73.38%, 5 december en 2e Grand Prix Kür 76.58%, 6 december – Roosendaal NED
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest v.Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 2e Prix St. George 70.37%, 2 december – Roosendaal NED

November

  • Valdez (Houston uit Oase keur v.Jazz, fokker A.B. van der Wal uit Boijl), Ingrid Gerritsen (NED), 1e Prix St. George 67.11%, 29 november – Utrecht NED
  • Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere), Annemarie Brouwer (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse Z, 70 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse M, 82 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Franklin (Ampère uit Warkle M ster PROK v.Ferro, fokkers Veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst), Severo Jurado Lopez, 3e Isah Hengstencompetitie klasse M, 78 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Five Star (Amazing Star uit U-Padoeska PB ster v.Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse M, 77 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Feel Good (Contango uit Vamora elite pref v.OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marlou de Ruijter (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse M, 75 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Firestone (Johnson uit Zelza-Bella ster v.Florencio, fokker A.J.G. Flierman uit Ruurlo), Joyce Lenaerts (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse M, 75 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis), Mirelle van Kemenade (NED), 7e Isah Hengstencompetitie klasse M, 73 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Fellini (Ampère uit Anouk ster v.Jazz, fokker A. Snikkers uit Molenaarsgraaf), Joyce Lenaerts (NED), 8e Isah Hengstencompetitie klasse M, 69 punten, 25 november – Ermelo NED
  • GLOCK’s Toto Jr. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg), Marieke van der Putten (NED), 1e Isah Hengstencompetitie klasse L, 89 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 2e Isah Hengstencompetitie klasse L, 87 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Grand Galaxy Win (Apache uit Winner T elite pref IBOP-dr sport-dr v.Jazz, fokker A.M.T. Toonen Arts uit Odiliapeel), Severo Jurado Lopez, 3e Isah Hengstencompetitie klasse L, 84 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Gin Tonic (Breezer uit Avette ster PROK v.Special D, fokker J. Dijk uit Bergentheim), Daniëlle Heijkoop (NED), 4e Isah Hengstencompetitie klasse L, 83 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Gunner KS (Belissimo M uit Ronnevanck ster pref PROK sport-dr v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand), Laurens van Lieren (NED), 5e Isah Hengstencompetitie klasse L, 82 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Ghandi (Bojengel uit Beaudea elite EPTM-dr v.Tuschinski, fokker M.A. de Groot uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse L, 80 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 6e Isah Hengstencompetitie klasse L, 80 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dr sport-dr v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Ingrid Malan (NED), 8e Isah Hengstencompetitie klasse L, 78 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref v.Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Carlos Valerio Caetano, 9e Isah Hengstencompetitie klasse L, 77 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Grappa (Fidertanz uit Zazoo ster PROK v.Special D, fokker J. Woudsma uit Ruurlo), Adelinde Cornelissen (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse L, 75 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite sport-dr IBOP-dres v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kim Koolen (NED), 10e Isah Hengstencompetitie klasse L, 75 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Grenoble (Bordeaux uit Capri P elite EPTM-dr v.Florencio, fokker Pegasus Stables uit Bentelo), Astrid Langeberg (NED), 12e Isah Hengstencompetitie klasse L, 72 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Galandro (Bon Bravour uit Lotus ster pref v.Donnerhall, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Damian Zwiers (NED), 12e Isah Hengstencompetitie klasse L, 72 punten, 25 november – Ermelo NED
  • George Clooney (KWPN-goedgekeurd, De Niro uit Wallone v.Wolkentanz, fokker Ulrike Lahmann-Gehrke uit Wittingen), Carlos Caetano, 14e Isah Hengstencompetitie klasse L, 70 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Golden Gate (Blue Hors Zack uit Annastrade ster v.OO Seven, fokker G. Hagens-Derksen uit Wageningen), Justine Mudde (NED), 16e Isah Hengstencompetitie klasse L, 65 punten, 25 november – Ermelo NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), Madeleine Witte (NED), 2e Prix St. George 73.95%, 22 november – Liempde NED
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest v.Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 1e Prix St. George 72.04%, 22 november – Delft NED
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref v.De Niro, fokker W. Jansen uit ‘s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 6e Prix St. George 65.46%, 22 november – Delft NED
  • Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-dr v.Contango, fokkers J. Laarakkers & C. Laarakkers-Larmoyeur uit Winschoten), Kirsten Brouwer (NED), 2e Prix St. George 68.16%, 19 november – Oosteind NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 70.14%, 15 november Vorden NED
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite IBOP-dr pref v.Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Gerdine Maree (NED), 1e ZZ-Licht 64.86%, 7 november en 1e ZZ-Licht 70.86%, finale, 8 november – Oosteind NED
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest v.Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 1e Prix St. George 71.53%, 6 november – Lier BEL
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 2e Grand Prix 71.65%, 1 november – Ermelo NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref v.Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Inter I 74.61%, 1 november – Ermelo NED
  • Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Gerdine Marée (NED), 1e Prix St. George 73.62%, 1 november – Ermelo NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dr keur v.Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 2e Prix St. George 73.49%, 1 november – Ermelo NED

Oktober

  • Wilson (Koss uit Metha keur pref prest v.Cabochon, fokker K.H.J. van Leijden uit Hengelo), Sabrina Melotti (NED), 1e ZZ-Licht 22 pnt. en 1e ZZ-Licht 218 pnt., 25 oktober – Ravenswaaij NED
  • Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-dr v.Contango, fokkers J. Laarakkers & C. Laarakkers-Larmoyeur uit Winschoten), Kirsten Brouwer (NED), 1e Prix St. George 67.43%, 25 oktober – Ammerzoden NED
  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria stb prest v.Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 2e Grand Prix 73.38%, 17 oktober en 1e Grand Prix Kür 78.80%, 18 oktober, Wereldbekerwedstrijd – Odense DEN
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest van Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 1e Prix St. George 69.74%, 15 oktober – Den Dungen NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK v.Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 7e Young Riders Individueel 68.55%, 10 oktober en 9e Young Riders Kür 68.08%, 11 oktober – Odense DEN
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Prix St. George 72.04%, 4 oktober – Emmeloord NED

September

  • Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite van Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Gerdine Maree (NED, 1e ZZ-Zwaar 66.86% en 1e ZZ-Zwaar 71.14%, 20 september – Aerdenhout NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK van Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 1e Young Riders 70.59%, 10 september – Wezep NED

Augustus

  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest van Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 2e finale Pavo Cup 5-jarigen, 180 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Five Star (Amazing Star uit U-Padoeska PB ster van Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 4e finale Pavo Cup 5-jarigen, 174 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Franklin (Ampere uit Warkle M ster prok van Ferro, fokker Veehandel Musterd b.v. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst), Severo Jesus Jurado Lopez (ESP), 5e finale Pavo Cup 5-jarigen, 171 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Foundation (United uit Wiana ster pref van Jazz, fokkers J.A. & B. Naber uit Vredenheim), Kirsten Brouwer (NED), 11e finale Pavo Cup 5-jarigen, 164 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Foreign Affair (Rock Forever uit Woline keur IBOP-dres van Scandic, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Malin Nilsson (SWE), 12e finale Pavo Cup 5-jarigen, 161 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei van Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg), Kirsten Brouwer (NED), 4e finale Pavo Cup 4-jarigen, 170 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dres sport-dres van Scandic, fokker C. van Etten uit Galder), Ingrid Malan (NED), 5e finale Pavo Cup 4-jarigen, 169 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref van Negro, fokker J.W. Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel), Carlos Valerio Caetano, 6e finale Pavo Cup 4-jarigen, 169 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Gotcha-Utopia (Ziësto uit Allure Utopia elite IBOP-dres van Uphill, fokker E. Fikse uit Oene), Jennifer Sekreve (NED), 7e Pavo Cup 4-jarigen, 168 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Grand Galaxy Win (Apache uit Winner T elite pref IBOP-dres sport-dres van Jazz, fokker A.M.T. Toonen Arts uit Odiliapeel), Severo Jurado Lopez (ESP), 8e finale Pavo Cup 4-jarigen, 167 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dres van Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel), Marieke van der Putten (NED), 10e finale Pavo Cup 4-jarigen, 164 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest van Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp), Adelinde Cornelissen (NED), 11e finale Pavo Cup 4-jarigen, 163 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite sport-dres IBOP-dres van Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde), Kim Koolen (NED), 21e finale Pavo Cup 4-jarigen, 159 pnt., KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest van T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Kirsten Brouwer (NED), 9e eerste kwalificatie 6-jarigen 8,42%, 7 augustus en 3e finale 6-jarigen 8,96%, 9 augustus, WK Jonge dressuurpaarden – Verden GER
  • Estoril (Zhivago uit Unette II keur pref van Gribaldi, fokker R. Fransen uit Boven-Leeuwen), Emmelie Scholtens (NED), 7e eerste kwalifitcatie 6-jarigen 8,44%, 7 augustus en 5e finale 6-jarigen 8,80%, 9  augustus, WK Jonge derssuurpaarden – Verden GER
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dres van Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 10e eerste kwalificatie 6-jarigen 8,34%, 7 augustus en 6e finale 6-jarigen 8,72%, 9 augustus, WK Jonge dressuurpaarden – Verden GER
  • Kartsevo Etoile (Don Schurfo uit Meli-Melo elite pref prest sport-dres van Rubinstein I, fokker D.G. Santema Munein uit Moskou), Olga Sergeenkova (RUS), 30e eerste kwalificatie 6-jarigen 7,28%, 7 augustus en 8e kleine finale 6-jarigen 7,76%, 8 augustus, WK Jonge dressuurpaarden – Verden GER
  • Ebony (Painted Black uit Vanolite van Jazz, fokker A.J. Groen uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 18e eerste kwalificatie 6-jarigen 7,84%, 7 augustus en 9e kleine finale 6-jarigen 7,74%, 8 augustus, WK Jonge dressuurpaarden – Verden GER
  • El Capone  (UB 40 ut Vamora elite pref van OO Seven, fokker Paardencentrum de Dalhoeve uit Wamel), Marieke van der Putten (NED), 15e eerste kwalificatie 6-jarigen 8,12%, 7 augustus en 18e kleine finale 6-jarigen 7,24%, 8 augustus, WK Jonge dressuurpaarden – Verden GER
  • Five Star (Amazing Star uit U-Padoeska PB ster van Jazz, fokker P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 2e eerste kwalificatie 5-jarigen 9,44%,  6 augustus en 5e finale 5-jarigen 8,72%, 8 augustus, WK Jonge dressuurpaarden -Verden GER
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest van Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 7e eerste kwalificatie 5-jarigen 8,13%, 6 augustus en 10e finale 5-jarigen 8,13%, 8 augustus, WK Jonge dressuurpaarden – Verden GER
  • Franklin (Ampere uit Warkle M ster prok van Ferro, fokker Veehandel Musterd b.v. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst), Severo Jesus Jurado Lopez (ESP), 9e eerste kwalificatie 5-jarigen 8,84%, 6 augustus en 14e finale 5-jarigen 7,92%, 8 augustus, WK Jonge derssuurpaarden – Verden GER
  • Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite van Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Gerdine Marée (NED), 1e ZZ-Zwaar 71.00% en 1e ZZ-Zwaar 70.71%, 2 augustus – Delft NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Madeleine Witte (NED), 1e Inter I 70.39%, 1 augustus – Vorden NED

Juli

  • GLOCK’s Johnson TN (Jazz uit Roxane keur pref prest sport-dres van Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e 82.13%, 19 juli – Ermelo NED
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest van Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 3e 79.23%, 19 juli – Ermelo NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref van Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 7e 72.78%, 19 juli – Ermelo NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 10e Grand Prix 65.63%, 19 juli – Ermelo NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK van Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 3e Junioren Kür 71.30%, 19 juli en 2e Junioren landenwedstrijd 72.08%, 17 juli – Ermelo NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dres van Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 81,83% 18 juli en 1e ZZ-Zwaar 71.52%, 17 juli – Ermelo NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dres keur van Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 2e ZZ-Zwaar 77.92% 18 juli en 2e ZZ-Zwaar 70.19%, 17 juli – Ermelo NED
  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria prest van Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 1e Grand Prix Special 79.37% 18 juli – Ermelo NED
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref van De Niro, fokker W. Jansen uit’s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 4e Inter I 67.50% 18 juli en 9e Prix St. George 67.41%, 17 juli – Ermelo NED
  • Totilas (KWPN-erkend, Gribaldi uit Lominka elite pref prest van Glendale, fokkers J.K. Schuil en A. Visser uit Broeksterwoude), Matthias Alexander Rath (GER), 1e Grand Prix Special 80.04%, 12 juli en 1e Grand Prix 80.36%, 10 juli – Hagen GER
  • Duval’s Capri Sonne Jr. (Rhodium uit Wendela ster van San Remo, fokker R. van Steijn uit Wapse), Laura Tomlinson (GBR), 2e Inter I 74.97%, 10 juli en 2e Prix St. George 74.68%, 9 juli – Hagen GER
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref van Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 4e Grand Prix 67.56%, 3 juli en 1e Grand Prix Kür 72.75%, 4 juli – Arnhem NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix 71.60%, 3 juli – Arnhem NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK van Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 2e landenproef junioren 70.84%, 2 juli, 13e individuele proef junioren 71.63%, 4 juli en 11e Kür junioren 73.18%, 5 juli, EK – Vidauban FRA

Juni

  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix 75.17%, 28 juni – Hulten NED
  • Amazing Star (Flemmingh uit Thalia Vrouwe ster pref van Ferro, fokkers H. de Rijke uit Ede en M. Hendriksen-de Rijk uit Lunteren), Makino Takashi (JAP), 1e Inter I 63.73%, 27 juni en 1e Inter I 64.52%, 28 juni – Gotemba JAP
  • Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite van Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Gerdine Marée (NED), 1e ZZ-Licht 73.24% en 1e ZZ-Licht 73.24%, Zuid-Holland Cup, 21 juni – Rotterdam NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dres van Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 73.14% en 2e ZZ-Zwaar 75.14%, 21 juni – De Mortel NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dres keur van Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 2e ZZ-Zwaar 71.00% en 1e ZZ-Zwaar 76.29%, 21 juni – De Mortel NED
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref van De Niro, fokker W. Jansen uit’s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 5e Prix St. George 68.68%, 21 juni – De Mortel NED
  • Watermill Scandic HBC (Solos Carex uit Noraline elite pref prest sport-dres van Amiral, fokker H.G. Mosman-Rohe uit Enschede), Patrik Kittel (SWE), 1e Grand Prix Kür 81.88%, 20 juni – Rotterdan NED
  • GLOCK’s Johnson TN (Jazz uit Roxane keur pref prest sport-dres van Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e Grand Prix Kür 81.05%, 20 juni – Rotterdam NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref van Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 5e Grand Prix Special 70.18%, 20 juni – Rotterdam NED
  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria prest van Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 1e Grand Prix Kür 81.65%, 20 juni – Rotterdam NED
  • Arlando NH N.O.P. (Paddox uit Herlanda ster pref prest van Mytens xx, fokker A.J. van ‘t Klooster uit Eemnes), Diederik van Silfhout (NED), 1e Grand Prix Special 77.10%, 20 juni – Rotterdam NED
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 5e Grand Prix Special 70.61%, 20 juni – Rotterdam NED
  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria prest van Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 1e Grand Prix 77.80%, 19 juni – Rotterdam NED
  • Watermill Scandic HBC (Solos Carex uit Noraline elite pref prest sport-dres van Amiral, fokker H.G. Mosman-Rohe uit Enschede), Patrik Kittel (SWE), 1e Grand Prix 77.26%, 18 juni – Rotterdan NED
  • GLOCK’s Johnson TN (Jazz uit Roxane keur pref prest sport-dres van Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit St. Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e Grand Prix 76.72%, 18 juni – Rotterdam NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dres van Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 73.57% en 2e ZZ-Zwaar 71.14%, 14 juni – Liempde NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK van Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 6e landenproef junioren 70.14%, 5 juni, 4e individuele proef junioren 71.10%, 6 juni en 4e Kür junioren 73.90%, 7 juni – Compiègne FRA
  • Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite van Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland), Gerdine Marée (NED), 1e ZZ-Licht 78.00% en 2e ZZ-Licht 72.29%, 7 juni – Maasdijk NED

Mei

  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 1e Grand Prix 72.80%, 31 mei – Ermelo NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dres keur van Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 1e ZZ-Zwaar 72.00% en 1e ZZ-Zwaar 71.14%, 31 mei – Ermelo NED
  • Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite pref prest van Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp), Tommie Visser (NED), 5e Prix St. George 67.04%, 31 mei – Ermelo NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref van Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 3e Grand Prix 69.94%, 8 mei en 1e Grand Prix Kür 73.00%, 9 mei – Roosendaal NED
  • Decor Dreamcatcher (KWPN-goedgekeurd, Day Dream uit Ladys-Rubin van Rubinstein I, fokker Stal Troff uit Jemgum/Oldendorp GER), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 7e Grand Prix Kür 68.08%, 9 mei Roosendaal NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK van Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 8e landenproef junioren 69.69%, 7 mei, 4e individuele proef junioren 70.53%, 8 mei en 2e Kür junioren 73.46%, 10 mei – Roosendaal NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dres van Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 1e ZZ-Zwaar 74.29% en 1e ZZ-Zwaar 74.86%, 3 mei – Almelo NEDDorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dres keur van Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 1e ZZ-Zwaar 71.14%, 3 mei – Oud Beijerland NED
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref van De Niro, fokker W. Jansen uit’s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 4e Prix St. George 69.28%, 3 mei – Oud-Beijerland NED
  • Gotcha-Utopia (Ziësto uit Allure Utopia elite IBOP-dres van Uphill, fokker E. Fikse uit Oene), Jennifer Sekreve (NED), 1e Subli kampioenschap 4-jarigen 78.40%, 2 mei – Nieuwleusen NED
  • Zuidenwind (OO Seven uit Serendy elite pref prest van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen), Rose Mathisen (SWE), 6e Grand Prix 70.80%, 1 mei en 1e Grand Prix Special 72.09%, 2 mei – Mannheim GER

April

  • Valeron (Sandro Hit uit Naomie ster prest van Houston, fokker A.J. Beerens uit De Moer), Bernadette Brune (GER), 6e Grand Prix 67.70%, 26 april – Hagen NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK van Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 5e KNHS MDH Kostendrukkers Cup Junioren 66.98%, 25 april – Uden NED
  • Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-dres van Contango, fokkers J. Laarakkers & C. Laarakkers-Larmoyeur uit Winschoten), Kirsten Brouwer (NED), 1e Prix St. George, 24 april – Putten NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dres keur van Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 1e ZZ-Zwaar 70.14%, 24 april – Putten NED
  • Damon Hill (KWPN-erkend, Donnerhall uit Romanze van Rubinstein I), Jil-Marielle Becks (GER), 1e Prix St. George 79.21%, 22 april – Hagen GER
  • Damon Hill (KWPN-erkend, Donnerhall uit Romanze van Rubinstein I), Jil-Marielle Becks (GER), 1e Young Riders proef 78.90% en 1e Young Riders proef 82.50%, Preis der Besten, 18 april – Vechta GER
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen, Madeleine Witte (NED), 1e Prix St. George 72.50%, 18 april – Ermelo NED
  • Painted Black (Gribaldi uit Litchy elite pref prest sport-dres van Ferro, fokkers Van de Valk-van Anholt uit Ommel), Morgan Barbançon Mestre (ESP), 6e Grand Prix 73.79%, 16 april en 8e Grand Prix Kür 76.16%, 18 april, wereldbekerfinale – Las Vegas
  • Kartseveo Upperville (Cabochon uit Gecari elite pref sport-dres van Creool, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Tatiana Dorofeeda (RUS), 18e Grand Prix 66.97%, 16 april en 16e Grand Prix Kür 69.36%, 18 april, wereldbekerfinale – Las Vegas
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref van De Niro, fokker W. Jansen uit’s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 3e Inter I 71.79%, Outdoor Zeeland, 12 april – Nieuw en Sint Joosland NED

Maart

  • I.P.S. Andretti (Special D uit Ushi ster pref PROK van Sandro Hit, fokker C. de Kreij uit Giessenburg), Jorinde Verwimp (BEL), 1e Prix St. George 71.65%, 29 maart – Jeneffe BEL
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dres keur van Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 4e Nationale proef CDN2* 69.59%, 25 maart, 1e Nationale proef CDN2* 72.26%, 26 maart, en 1e Nationale proef CDN2* 71.81%, 27 maart – Barcelona ESP
  • Chippendale (Lord Leatherdale uit Ti Amo elite sport-dres van Negro, fokker P. van de Brandt uit Volkel), Anne van Olst, 2e Prix St. George 65.59%, 15 maart Vragender NED
  • WV Saron (Creool uit Nazarona ster van Zichem, fokker W. van Sijpveld uit Kesteren), Caroline Reverdink (NED), 2e Inter I 64.47%, 15 maart – Vragender NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen, Madeleine Witte (NED), 1e Prix St. George 74.28%, 10 maart – Oirschot NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref van Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 1e Grand Prix 75.10%, 10 maart – Oirschot NED
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK van Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 4e landenwedstrijd Junioren 69.41%, 5 maart – Vidauban FRA
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref van Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 5e KNHS Indoorkampioenschap Zware Tour, gem. 68.990%, 1 maart – Ermelo
  • Decor Dreamcatcher (KWPN-goedgekeurd, Day Dream uit Ladys-Rubin van Rubinstein I, fokker Stal Troff uit Jemgum/Oldendorp GER), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 7e KNHS Indoorkampioenschap Zware Tour, gem. 65.823%, 1 maart – Ermelo
  • Duval’s Capri Sonne Jr. (Rhodium uit Wendela ster van San Remo, fokker R. van Steijn uit Wapse), Dinja van Liere (NED), 1e KNHS Indoorkampioenschap Lichte Tour, gem. 78.014%, 1 maart – Ermelo
  • Broere Bristol (Jazz uit Selina elite pref van Goodtimes, fokker Stoeterij Broere uit Alblasserdam), Kirsten Beckers (NED), 4e KNHS Indoorkampioenschap Lichte Tour, gem. 71.428%, 1 maart – Ermelo

Februari

  • GLOCK’s Voice (De Niro uit Rohbria van Rohdiamant, fokker W. & I. I.G.M. van Gisbergen-Sponselee uit Hooge Mierde) Edward Gal (NED), 4e Grand Prix 72.76%, 27 februari en 3e Grand Prix Kür 78.10%, 28 februari – Göteborg SWE
  • Velazquez (Krack C uit Klaproos ster pref PROK van Alasca, fokker N.W.D. van der Burg uit Herwijnen), Laura Quint (NED), 2e MDH Kostendrukkers Cup 70.32%, Junioren, 21 februari – Oud Gastel NED
  • Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-dres van Contango, fokkers J. Laarakkers & C. Laarakkers-Larmoyeur uit Winschoten), Kirsten Brouwer (NED), 15e ZZ-Zwaar 1e proef 65.14% en 14e ZZ-Zwaar 2e proef 66.43%, 7 februari, halve finale KNHS Kampioenschappen – Uden NED
  • Floris BS (Negro uit Zamyra ster PROK van Elegant, fokkers B. van der Veen & S.E. ter Brugge uit Burdaard), Sophie van der Veen (NED), 1e KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L 76 pnt., Gelders paard, 7 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Duval’s Capri Sonne Jr. (Rhodium uit Wendela ster van San Remo, fokker R. van Steijn uit Wapse), Dinja van Liere (NED), 1e VHO Trofee 80.48%, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 2e VHO Trofee 78.73%, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • President’s Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref van De Niro, fokker W. Jansen uit’s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 3e VHO Trofee 75.25%, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Broere Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref van Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel), Kirsten Beckers (NED), 4e VHO Trofee 73.54%, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Decor Dreamcatcher (KWPN-goedgekeurd, Day Dream uit Ladys-Rubin van Rubinstein I, fokker Stal Troff uit Jemgum/Oldendorp GER), Mirelle van Kemenade-Witlox (NED), 5e VHO Trofee 66.77%, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita keur pref van Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 1e daguitslag 89 pnt. en 1e einduitslag 347 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G pref prest ster van G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 2e daguitslag 88 pnt. en 2e einduitslag 341,50 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen, Madeleine Witte (NED), 3e daguitslag 87 pnt. en 3e einduitslag 337 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dres van Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 4e daguitslag 83 pnt. en 5e einduitslag 326 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite IBOP-dres pref van Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Gerdine Maree (NED), 5e daguitslag 82 pnt. en 4e einduitslag 334,50 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Diëgo (Negro uit Ballerina II van Don Gregory, fokker M. v.d. Berkmortel uit Helmond), Diederik van Silfhout (NED), 6e daguitslag 81 pnt. en 6e einduitslag 237 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest van T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Kirsten Brouwer (NED), 1e daguitslag 89 pnt. en 2e einduitslag 343 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dres van Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 2e daguitslag 85 pnt. en 3e einduitslag 337,50 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Estoril (Zhivago uit Unette II keur pref van Gribaldi, fokker R. Fransen uit Boven-Leeuwen), Emmelie Scholtens (NED), 3e daguitslag 83 pnt. en 4e einduitslag 332 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • El Capone (UB 40 uit Vamora elite pref van OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marieke van der Putten (NED), 3e daguitslag 83 pnt. en 1e einduitslag 351,50 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres van Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Benjamin Maljaars (NED), 5e daguitslag 81 pnt. en 6e einduitslag 322 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Ebony (Painted Black uit Vanolite van Jazz, fokker A.J. Groen uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 6e daguitslag 79 pnt. en 5e einduitslag 324,50 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Franklin (Ampère uit Warkle M ster PROK van Ferro, fokkers Veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst), Severo Jurado Lopez, 1e daguitslag 86 pnt. en 1e einduitslag 341 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest van Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 2e daguitslag 84 pnt. en 2e einduitslag 330,50 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Five Star (Amazing Star uit U-Padoeska PB ster van Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 3e daguitslag 82 pnt. en 6e einduitslag 314 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref van Michelangelo, fokkers J.M. van Uytert uit Heerewaarden en A. van Barneveld uit Bilthoven), Dinja van Liere (NED), 4e daguitslag 80 pnt. en 4e einduitslag 319 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Foreign Affair (Rock Forever uit Woline keur IBOP-dres van Scandic, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Vai Bruntink (NED), 5e daguitslag en 5e einduitslag 318 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Firestone (Johnson uit Zelza-Bella ster van Florencio, fokker A.J.G. Flierman uit Ruurlo), Joyce Lenaerts (NED), 6e daguitslag 77 pnt. en 7e einduitslag 310 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref van Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis), Mirelle van Kemenade (NED), 6e daguitslag 77 pnt. en 3e einduitslag 319,50 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Fellini (Ampère uit Anouk ster van Jazz, fokker A. Snikkers uit Molenaarsgraaf), Leida Collins (NED), 8e daguitslag 76 pnt. en 8e einduitslag 299,50 pnt., Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 6 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Wilson (Koss uit Metha keur pref van Cabochon, fokker K.H.J. van Leijden uit Hengelo), Anita Berendsen, 4e ZZ-Zwaar 62.29%, 5 februari – Beuningen NED 

Januari

  • Presidents Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref van De Niro, fokker W. Jansen uit’s-Gravenhage), Patrick van der Meer (NED), 2e Prix St. George 69.14%, 24 januari – Oud-Gastel NED
  • Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-dres van Contango, fokkers J. Laarakkers & C. Laarakkers-Larmoyeur uit Winschoten), Kirsten Brouwer (NED), 2e ZZ-Zwaar 68.00%, 18 januari – Maren-Kessel NED
  • Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen IBOP-dres keur van Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg), Emmelie Scholtens (NED), 2e ZZ-Zwaar 69.43%, 18 januari – Ermelo NED
  • Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoyen), Emmelie Scholtens (NED), 2e Grand Prix 74.70%, 11 januari – Vorden NED
  • Dark President D&R (Wynton uit Lola-G pref prest ster van G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode), Hans Peter Minderhoud (NED), 1e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 86 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Cupido (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-dres van Jazz, fokker F. van Stiphout uit Hegelsom), Diederik van Silfhout (NED), 2e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 85 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Desperado (Vivaldi uit Sarita keur pref van Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk), Emmelie Scholtens (NED), 3e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 84 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen, Madeleine Witte (NED), 3e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 84 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Dark Pleasure (Ufo uit Wild Pleasure elite IBOP-dres pref van Jazz, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), Gerdine Maree (NED), 5e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 83 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Diëgo (Negro uit Ballerina II van Don Gregory, fokker M. v.d. Berkmortel uit Helmond), Diederik van Silfhout (NED), 6e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar, 79 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest van T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss), Kirsten Brouwer (NED), 1e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 92 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • El Capone (UB 40 uit Vamora elite pref van OO Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel), Marieke van der Putten (NED), 2e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 89 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-dres van Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld), Diederik van Silfhout (NED), 3e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 88 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Estoril (Zhivago uit Unette II keur pref van Gribaldi, fokker R. Fransen uit Boven-Leeuwen), Emmelie Scholtens (NED), 4e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 86,50 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Ebony (Painted Black uit Vanolite van Jazz, fokker A.J. Groen uit Andijk), Vai Bruntink (NED), 5e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 83 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Everdale (Lord Leatherdale uit Aliska elite EPTM-dres van Negro, fokker P. Kluytmans uit Tilburg), Diederik van Silfhout (NED), 6e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 82 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Franklin (Ampère uit Warkle M ster PROK van Ferro, fokkers Veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst), Severo Jurado Lopez, 1e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 88,50 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest van Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten), Kirsten Brouwer (NED), 2e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 83 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref van Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis), Mirelle van Kemenade (NED), 4e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 82,50 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Firestone (Johnson uit Zelza-Bella ster van Florencio, fokker A.J.G. Flierman uit Ruurlo), Joyce Lenaerts (NED), 5e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 80 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Five Star (Amazing Star uit U-Padoeska PB ster van Jazz, fokkers P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp), Kirsten Brouwer (NED), 6e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 79,50 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • For Gribaldi (Gribaldi uit Kladaula keur pref van Michelangelo, fokkers J.M. van Uytert uit Heerewaarden en A. van Barneveld uit Bilthoven), Dinja van Liere (NED), 8e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 78,50 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Foreign Affair (Rock Forever uit Woline keur IBOP-dres van Scandic, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Vai Bruntink (NED), 10e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 76,50 punten, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Fellini (Ampère uit Anouk ster van Jazz, fokker A. Snikkers uit Molenaarsgraaf), Leida Collins (NED), 11e Isah KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 73 punten, 7 januari – Zuidbroek NED

 

 

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid