Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Eregalerij

De eregalerij is een eerbetoon aan de fokkers en paarden die zich onderscheiden vanwege hun prestaties en successen.

Menu

Hengsten in de sport - springen

Onderstaand vindt u een overzicht van de prestaties van KWPN-hengsten. Indien u aanvullingen heeft op deze lijst, kunt u die mailen naar redactie@kwpn.nl.

Lijst bijgehouden tot 21 januari 2019.

2019

  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 5e Grand Prix 1.60m CSI5*-W, wereldbekerwedstrijd, 20 januari - Leipzig GER
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 10e 1.45m CSI5*-W, 17 januari en 1e wereldbekerwedstrijd 1.60m CSI5*-W, 19 januari - Abu Dhabi UAE
  • Gullit HBC (Cantos uit C'est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 10e 1.40m CSI2*, 13 januari - Opglabbeek BEL
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), 6e Grand Prix 1.55m CSI5*-W, 11 januari - Basel SUI
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 4e 1.50m CSI4*, 10 januari  - Abu Dhabi UAE
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 8e Grand Prix 1.45m CSI2*, 5 januari - Zuidbroek NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK v.Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Patrick Lam (HKG), 4e 1.45m, 5 januari en 3e Grand Prix 1.50m CSI3*, 6 januari - Guangzhou CHN

2018

December

  • Chat Botte du Ruisseau Z (KWPN-erkend, Casall uit Pupiblue du Ruisseau v.Darco), Billy Twomey (IRL), 3e 1.50m, 29 december - Liverpool GBR
  • Haynes GH (Carambole uit Stakkonita Z v.Stakkato, fokkers J.W. Greve en A.C. Hoogendoorn uit Haaksbergen), Steven Veldhuis (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 28 december - Zuidbroek NED
  • Cornet's Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Inga Schuurman (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 28 december - Zuidbroek NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Kimberley Winsingh (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 28 december - Zuidbroek NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa elite EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Lennard de Boer (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 28 december - Zuidbroek NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington (GBR), 9e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 28 december - Zuidbroek NED
  • Heineken VK VDL (Zirocco Blue VDL uit Regina Adelheid Z elite pref prest sport-spr D-OC v.Rebel II Z, fokker M. van Kleef uit Ede), Jur Vrieling (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 28 december - Zuidbroek NED
  • Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Interest (Andiamo uit Olithya ster v.Concorde, fokker Stal Meulemeesters uit Boekel), Thijs Meulemeesters (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Eurocool's I Am London Apple (Carembar de Muze uit Wijnappel elite pref prest IBOP-spr PROK D-OC v.Contendro I, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Remco Been (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Innocent (Zambesi uit Beau Ludine S elite IBOP-spr D-OC v.Calvados, fokker H. van der Scheer uit Kamperveen), Gerd Jan Horsmans (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Ice Breaker E.B. (Action Breaker uit Zsa Zsa elite IBOP-spr PROK v.Quite Easy I, fokker H. ter Harmsel uit Enter), Vincent Geerink (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Inaico VDL (KWPN-goedgekeurd, Indoctro uit Beach Quella v.Baloubet du Rouet, fokker J. Aegten uit Bocholt), Jur Vrieling (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Cantona TN (KWPN-goegekeurd, Codex One uit Claudia Z v.Caretano Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Zoï Snels (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Cascadello Boy RM (KWPN-goedgekeurd, Cascadello uit Baloudora v.Balou du Rouet Z, fokker J. Ruyter uit Rees), Inga Schuurman (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Ibolensky (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Catriona Z v.Contender, fokker N.M.H.M. Wouters vd Oudenweijer uit Elst), Miranda Harrington (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Lincom's Illusion CL (Arezzo VDL uit Bumanda keur IBOP-spr v.Ukato, fokker W. Uenk uit Twello), Sanne van Gendt (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Innovation (KWPN-goegekeurd, Van Gogh uit Athendra v.Contendro I, fokker F.R. Sanktjohanser uit Loningen), Caroline Müller (GER), 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Il Est Balou (Balou du Rouet Z uit Quatrella elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Quasimodo Z, fokker D. Maarse uit Welllerlooi ), Albert Zoer (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Insider VDL (Etoulon VDL uit Wianka H. elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokkers R. Scheppink uit Nijverdal en J.A.J. Verschoor uit Hellendoorn), James Billington (GBR), 15e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Impressive VDL (Douglas uit Atendri ster pref prest v.Contender, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Idrigill (Kannan uit Wersin I ster pref prest IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker E.W.J. Bakker uit Raalte), Frank Buitenhuis (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • It's Otto (Etoulon VDL uit Uranda JB ster pref prest IBOP-spr v.Coromino, fokker J.M. Breukink uit Brummen), Albert Zoer (NED), 19e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • It's Highlander VDK (KWPN-goedgekeurd, Kannan uit Verite van de Kalevallei v.Chin Chin, fokkers G. de Sloover uit Landegem en J. Stevens uit Delfzijl), Elmar van Hoorn (NED), 20e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • I Am Codex (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Capitola Z v.Calvaro Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 21e Blom Hengstencompetitie klasse M, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jubel ES (Harley VDL uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker E.Schep uit Tull en 't Waal), Bart Lips (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jay Star (Big Star uit Earl Grey elite pref IBOP-spr sport-spr PROK v.Cardento, fokker A.C. van der Peijl uit Oene), Guido-Jan Schoemaker (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jacquet-Go (Thunder van de Zuuthoeve uit Trophie Tinea Go keur prest sport-spr v.Lux, fokker H. van de Goor uit Nuland), Jarno van Erp (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jargon (Farfan M uit Celebration Z v.Calvin Z, fokker H.J.M. Span uit Zevenaar), Marco Brinkman (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jagger SRK (Untouchable uit Uminka elite D-OC v.Burggraaf, fokker Stoeterij Landetta uit Made), Mark Bunting (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jappeloup (KWPN-goegekeurd, Comme Il Faut uit Coralie v.Cassini I, fokker Merschmann uit Delbruck), Pim Mulder (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Eurocool's Just Apple (Verdi uit Ulina du Rouet stb pref prest PROK v.Baloubet du Rouet, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Remco Been (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Je Suis Equus Tame (KWPN-goedgekeurd, Qlassic Bois Margot uit Tame Tame v.Quaprice Z, fokker S.N.C. Brohier uit St Come du Mont), Steven Veldhuis (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jukebox (Padock du Plessis uit Bola elite pref IBOP-spr PROK v.Vainqueur, fokkers J. van Kooten BV uit Montfoort en R.Tewis uit Westdorp), Laurens Houben (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Johnnie Walker VDL (Zapatero VDL uit Elia elite EPTM-spr D-OC v.Mermus R, fokker H.G.J. Kroeze uit Denekamp), Jur Vrieling (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Just One (Toulon uit Kyolga keur pref prest sport-dres sport-spr v.G.Ramiro Z, fokker H. Melgerd uit Uitgeest), Megan Laseur (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jack Daniels EB (Action Breaker uit Unforgettable reg.A v.Quite Easy I, fokker G.A. ter Borg uit Reeuwijk), Vincent Geerink (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jamboree TN (Vigo d'Arsouilles uit Belle Amie II S. elite EPTM-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokker fam. van Straaten uit Den Ham), Zoï Snels (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Joint Venture (Cosun uit Fola elite PROK v.Quintero, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Laurens Houben (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Jumper Verdi (Verdi uit Votti Lottie ster pref prest PROK v.Fuego du Prelet, fokker A.A.F.M. Weernink uit Borculo), Bart Bles (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 28 december - Zuidbroek NED
  • Good Fellow VDL (KWPN-goedgekeurd, Baloubet du Rouet uit Eolysca v.Jalisco B, fokker M. Laurent Vignaud uit Basse Normandië), James Billington (GBR), 8e 1.30m, 22 december - Kronenberg NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb prest PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Ben Schröder (NED), 10e Grand Prix 1.30-1.35m, 22 december - Kronenberg NED
  • Freestyle (Cantos uit Verena stb-ext v.Andiamo, fokker E.M.J. Jaspers-Faassen uit Swalmen), Doron Kuipers (NED), 1e 1.40m, 19 december - Londen GBR
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), 4e 1.55m, team competition, 13 december, 1e 1.60m, team competition, 14 december en 1e 1.60m, team competition, 16 december - Praag CZE
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 4e 1.60m, team competition, 14 december en 2e 1.60m, team competition, 16 december - Praag CZE
  • Haynes GH (Carambole uit Stakkonita Z v.Stakkato, fokkers J.W. Greve en A.C. Hoogendoorn uit Haaksbergen), Steven Veldhuis (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 11 december - Ermelo NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Kimberley Winsingh (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 11 december - Ermelo NED
  • Heart Touch (Untouched uit Dymphonie elite IBOP-spr PROK v.Vingino, fokker Y. Copal uit Biest Houtakker), Piergiorgio Bucci (ITA), 7e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 11 december - Ermelo NED
  • Cornet's Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Inga Schuurman (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 11 december - Ermelo NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa elite EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Lennard de Boer (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 11 december - Ermelo NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington (GBR), 10e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 11 december - Ermelo NED
  • Chapeau TN (KWPN-goedgekeurd, Clearway uit Vuttion VA v.Quintero, fokker Manfred von Allwoerden uit Seedorf), Zoï Snels (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 11 december - Ermelo NED
  • Hotspot (Hors la Loi II uit Hermione de la Pomme v.Nabab de Reve, fokker fam. Dingen uit Lieshout), Mathijs van Asten (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 11 december - Ermelo NED
  • Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Inaico VDL (KWPN-goedgekeurd, Indoctro uit Beach Quella v.Baloubet du Rouet, fokker J. Aegten uit Bocholt), Jur Vrieling (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Impressive VDL (Douglas uit Atendri ster pref prest v.Contender, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Insider VDL (Etoulon VDL uit Wianka H. elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokkers R. Scheppink uit Nijverdal en J.A.J. Verschoor uit Hellendoorn), James Billington (GBR), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Interest (Andiamo uit Olithya ster v.Concorde, fokker Stal Meulemeesters uit Boekel), Thijs Meulemeesters (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Lincom's Illusion CL (Arezzo VDL uit Bumanda keur IBOP-spr v.Ukato, fokker W. Uenk uit Twello), Sanne van Gendt (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Idextro (Dexter R uit Odinethal ster v.Indoctro, fokker H. Driessen uit Smakt), Marcel van Driel (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Ibolensky (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Catriona Z v.Contender, fokker N.M.H.M. Wouters vd Oudenweijer uit Elst), Miranda Harrington (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Eurocool's I Am London Apple (Carembar de Muze uit Wijnappel elite pref prest IBOP-spr PROK D-OC v.Contendro I, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Remco Been (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • I Am Codex (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Capitola Z v.Calvaro Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Innocent (Zambesi uit Beau Ludine S elite IBOP-spr D-OC v.Calvados, fokker H. van der Scheer uit Kamperveen), Gerd Jan Horsmans (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Cantona TN (KWPN-goegekeurd, Codex One uit Claudia Z v.Caretano Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Zoï Snels (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Ice Breaker E.B. (Action Breaker uit Zsa Zsa elite IBOP-spr PROK v.Quite Easy I, fokker H. ter Harmsel uit Enter), Vincent Geerink (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Idrigill (Kannan uit Wersin I ster pref prest IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker E.W.J. Bakker uit Raalte), Frank Buitenhuis (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Innovation (KWPN-goegekeurd, Van Gogh uit Athendra v.Contendro I, fokker F.R. Sanktjohanser uit Loningen), Caroline Müller (GER), 19e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Invictus (El Salvador uit Lababe van Hamme v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Roelof Bril (NED), 20e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • It's Otto (Etoulon VDL uit Uranda JB ster pref prest IBOP-spr v.Coromino, fokker J.M. Breukink uit Brummen), Albert Zoer (NED), 21e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Il Est Balou (Balou du Rouet Z uit Quatrella elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Quasimodo Z, fokker D. Maarse uit Welllerlooi ), Albert Zoer (NED), 23e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Cascadello Boy RM (KWPN-goedgekeurd, Cascadello uit Baloudora v.Balou du Rouet Z, fokker J. Ruyter uit Rees), Inga Schuurman (NED), 24e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 december - Ermelo NED
  • Jenkins (Charisma uit Aurante DD ster pref EPTM-spr PROK v.Cantos, fokker C.G. Vernooy uit Zoelen), Rob Heijligers (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  •  Je Suis Equus Tame (KWPN-goedgekeurd, Qlassic Bois Margot uit Tame Tame v.Quaprice Z, fokker S.N.C. Brohier uit St Come du Mont), Steven Veldhuis (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jumper Verdi (Verdi uit Votti Lottie ster pref prest PROK v.Fuego du Prelet, fokker A.A.F.M. Weernink uit Borculo), Bart Bles (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jack Daniels EB (Action Breaker uit Unforgettable reg.A v.Quite Easy I, fokker G.A. ter Borg uit Reeuwijk), Vincent Geerink (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Johnnie Walker VDL (Zapatero VDL uit Elia elite EPTM-spr D-OC v.Mermus R, fokker H.G.J. Kroeze uit Denekamp), Jur Vrieling (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jacquet-Go (Thunder van de Zuuthoeve uit Trophie Tinea Go keur prest sport-spr v.Lux, fokker H. van de Goor uit Nuland), Jarno van Erp (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jubel ES (Harley VDL uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker E.Schep uit Tull en 't Waal), Bart Lips (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Justice HL (Harley VDL uit Noblesse Oblige elite pref prest PROK v.Epilot, fokker C.H. Dolstra uit Noordwolde), Caroline Müller (GER), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jay Star (Big Star uit Earl Grey elite pref IBOP-spr sport-spr PROK v.Cardento, fokker A.C. van der Peijl uit Oene), Guido-Jan Schoemaker (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Joint Venture (Cosun uit Fola elite PROK v.Quintero, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Laurens Houben (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jukebox (Padock du Plessis uit Bola elite pref IBOP-spr PROK v.Vainqueur, fokkers J. van Kooten BV uit Montfoort en R.Tewis uit Westdorp), Laurens Houben (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jappeloup (KWPN-goegekeurd, Comme Il Faut uit Coralie v.Cassini I, fokker Merschmann uit Delbruck), Pim Mulder (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Eurocool's Just Apple (Verdi uit Ulina du Rouet stb pref prest PROK v.Baloubet du Rouet, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Remco Been (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jagger SRK (Untouchable uit Uminka elite D-OC v.Burggraaf, fokker Stoeterij Landetta uit Made), Mark Bunting (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jamboree TN (Vigo d'Arsouilles uit Belle Amie II S. elite EPTM-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokker fam. van Straaten uit Den Ham), Zoï Snels (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Just One (Toulon uit Kyolga keur pref prest sport-dres sport-spr v.G.Ramiro Z, fokker H. Melgerd uit Uitgeest), Megan Laseur (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • Jargon (Farfan M uit Celebration Z v.Calvin Z, fokker H.J.M. Span uit Zevenaar), Marco Brinkman (NED), 20e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 december - Ermelo NED
  • GLOCK's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle van Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 9e 1.55m, 8 december - Salzburg AUT
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 6e 1.45m, 2 december - Lichtenvoorde NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 6e 1.35m, 2 december - Lichtenvoorde NED
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 3e 1.45m, 1 december - Poznan POL
  • Van Gogh (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 1e 1.45m, 1 december - Poznan POL
  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster v.Heartbreaker, fokker VOF Van Boxtel Reek uit Reek), Demi van Grusnven (NED), 8e 1.35m, 1 december - Parijs FRA

November

  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 4e 1.40m, 29 november en 1e 1.40m, 30 november - Poznan POL
  • Evert (Harley VDL uit Cassina v.Candillo, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Senna Everse (NED), 10e Grand Prix 1.40m, 25 november - Lichtenvoorde NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 4e 1.45m, 23 november - Kronenberg NED
  • Heineken VK VDL (Zirocco Blue VDL uit Regina Adelheid Z elite pref prest sport-spr D-OC v.Rebel II Z, fokker M. van Kleef uit Ede), Jur Vrieling (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 20 november - Kronenberg NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa elite EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Lennard de Boer (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 20 november - Kronenberg NED
  • Hotspot (Hors la Loi II uit Hermione de la Pomme v.Nabab de Reve, fokker fam. Dingen uit Lieshout), Mathijs van Asten (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 20 november - Kronenberg NED
  • Haynes GH (Carambole uit Stakkonita Z v.Stakkato, fokkers J.W. Greve en A.C. Hoogendoorn uit Haaksbergen), Steven Veldhuis (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 20 november - Kronenberg NED
  • Cornet's Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Inga Schuurman (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 20 november - Kronenberg NED
  • Chapeau TN (KWPN-goedgekeurd, Clearway uit Vuttion VA v.Quintero, fokker Manfred von Allwoerden uit Seedorf), Zoï Snels (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 20 november - Kronenberg NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Kimberley Winsingh (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 20 november - Kronenberg NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington (GBR), 13e Blom Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 20 november - Kronenberg NED
  • It's Highlander VDK (KWPN-goedgekeurd, Kannan uit Verite van de Kalevallei v.Chin Chin, fokkers G. de Sloover uit Landegem en J. Stevens uit Delfzijl), Elmar van Hoorn (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • It's Otto (Etoulon VDL uit Uranda JB ster pref prest IBOP-spr v.Coromino, fokker J.M. Breukink uit Brummen), Albert Zoer (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Cascadello Boy RM (KWPN-goedgekeurd, Cascadello uit Baloudora v.Balou du Rouet Z, fokker J. Ruyter uit Rees), Inga Schuurman (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Innocent (Zambesi uit Beau Ludine S elite IBOP-spr D-OC v.Calvados, fokker H. van der Scheer uit Kamperveen), Gerd Jan Horsmans (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • It's Possible SRK (Berlin uit Don't Forget Liefhebber keur EPTM-spr sport-spr v.Quidam de Revel, fokkers J. Hiemstra & L. Hiemstra-Bleyie uit Drijber), Mark Bunting (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Insider VDL (Etoulon VDL uit Wianka H. elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokkers R. Scheppink uit Nijverdal en J.A.J. Verschoor uit Hellendoorn), James Billington (GBR), 8e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • I Am Codex (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Capitola Z v.Calvaro Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Inaico VDL (KWPN-goedgekeurd, Indoctro uit Beach Quella v.Baloubet du Rouet, fokker J. Aegten uit Bocholt), Alex Gill (GBR), 12e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Ibolensky (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Catriona Z v.Contender, fokker N.M.H.M. Wouters vd Oudenweijer uit Elst), Miranda Harrington (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Idrigill (Kannan uit Wersin I ster pref prest IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker E.W.J. Bakker uit Raalte), Frank Buitenhuis (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Impressive VDL (Douglas uit Atendri ster pref prest v.Contender, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Il Est Balou (Balou du Rouet Z uit Quatrella elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Quasimodo Z, fokker D. Maarse uit Welllerlooi ), Albert Zoer (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Cantona TN (KWPN-goegekeurd, Codex One uit Claudia Z v.Caretano Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Zoï Snels (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 19e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Innovation (KWPN-goegekeurd, Van Gogh uit Athendra v.Contendro I, fokker F.R. Sanktjohanser uit Loningen), Caroline Müller (GER), 20e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Lincom's Illusion CL (Arezzo VDL uit Bumanda keur IBOP-spr v.Ukato, fokker W. Uenk uit Twello), Sanne van Gendt (NED), 22e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Eurocool's I Am London Apple (Carembar de Muze uit Wijnappel elite pref prest IBOP-spr PROK D-OC v.Contendro I, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Remco Been (NED), 23e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Ilon (It's A Dream) (Toulon uit Dirola elite IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker T. Goumans Hermus uit Smakt), Loewie Joppen (NED), 24e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Idextro (Dexter R uit Odinethal ster v.Indoctro, fokker H. Driessen uit Smakt), Marcel van Driel (NED), 25e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Ice Breaker E.B. (Action Breaker uit Zsa Zsa elite IBOP-spr PROK v.Quite Easy I, fokker H. ter Harmsel uit Enter), Vincent Geerink (NED), 26e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Invictus (El Salvador uit Lababe van Hamme v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Roelof Bril (NED), 28e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Interest (Andiamo uit Olithya ster v.Concorde, fokker Stal Meulemeesters uit Boekel), Thijs Meulemeesters (NED), 29e Blom Hengstencompetitie klasse M, 20 november - Kronenberg NED
  • Jenkins (Charisma uit Aurante DD ster pref EPTM-spr PROK v.Cantos, fokker C.G. Vernooy uit Zoelen), Rob Heijligers (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  •  Je Suis Equus Tame (KWPN-goedgekeurd, Qlassic Bois Margot uit Tame Tame v.Quaprice Z, fokker S.N.C. Brohier uit St Come du Mont), Steven Veldhuis (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jumper Verdi (Verdi uit Votti Lottie ster pref prest PROK v.Fuego du Prelet, fokker A.A.F.M. Weernink uit Borculo), Bart Bles (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jay Star (Big Star uit Earl Grey elite pref IBOP-spr sport-spr PROK v.Cardento, fokker A.C. van der Peijl uit Oene), Guido-Jan Schoemaker (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jargon (Farfan M uit Celebration Z v.Calvin Z, fokker H.J.M. Span uit Zevenaar), Marco Brinkman (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Just One (Toulon uit Kyolga keur pref prest sport-dres sport-dres v.G.Ramiro Z, fokker H. Melgerd uit Uitgeest), Megan Laseur (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jappeloup (KWPN-goegekeurd, Comme Il Faut uit Coralie v.Cassini I, fokker Merschmann uit Delbruck), Pim Mulder (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Johnnie Walker VDL (Zapatero VDL uit Elia elite EPTM-spr D-OC v.Mermus R, fokker H.G.J. Kroeze uit Denekamp), Alex Gill (GBR), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jubel ES (Harley VDL uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker E.Schep uit Tull en 't Waal), Bart Lips (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Eurocool's Just Apple (Verdi uit Ulina du Rouet stb pref prest PROK v.Baloubet du Rouet, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Remco Been (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Justice HL (Harley VDL uit Noblesse Oblige elite pref prest PROK v.Epilot, fokker C.H. Dolstra uit Noordwolde), Caroline Müller (GER), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jamboree TN (Vigo d'Arsouilles uit Belle Amie II S. elite EPTM-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokker fam. van Straaten uit Den Ham), Zoï Snels (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jack Daniels EB (Action Breaker uit Unforgettable reg.A v.Quite Easy I, fokker G.A. ter Borg uit Reeuwijk), Vincent Geerink (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jukebox (Padock du Plessis uit Bola elite pref IBOP-spr PROK v.Vainqueur, fokkers J. van Kooten BV uit Montfoort en R.Tewis uit Westdorp), Sonja Vlaar (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jacquet-Go (Thunder van de Zuuthoeve uit Trophie Tinea Go keur prest sport-spr v.Lux, fokker H. van de Goor uit Nuland), Jarno van Erp (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Jagger SRK (Untouchable uit Uminka elite D-OC v.Burggraaf, fokker Stoeterij Landetta uit Made), Mark Bunting (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Easy Top de Courcel (KWPN-goedgekeurd, Type Top du Monteil uit Kolea du Chateau, fokker M. Sabatier uit St. Germain), Mathijs van Asten (NED), 21e Blom Hengstencompetitie klasse L, 20 november - Kronenberg NED
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt), Willem Greve (NED), 9e 1.45m, 18 november - Rouen FRA
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 8e 1.40m-1.45m, 17 november - Kronenberg NED
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 1e 1.45m, 15 november, 2e 1.45m, 16 november en 5e 1.45m, 17 november - Stuttgart GER
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 3e 1.50m, 16 november - Stuttgart GER
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 1e 1.45m, 14 november en 6e 1.45m, 17 november - Las Vegas USA 
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Shawn Casady (USA), 5e 1.45m, 14 november - Las Vegas USA
  • Emerald (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 2e 1.55m, 9 november - Doha QAT
  • First Verdi (Verdi uit Votti Lottie ster pref prest PROK v.Fuego du Prelet, fokker comb. A. Weernink/P. Waller Diemont uit Neede), David Simpson (IRL), 5e 1.35m, 5 november en 4e 1.40m, 6 november - Vilamoura POR
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt), Willem Greve (NED), 8e 1.50m, 4 november - Lyon FRA
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 1e 1.45m, 3 november en 1e 1.50m, 4 november - Oldenburg GER
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Shawn Casady (USA), 8e 1.50m, 3 november - Thermal USA

Oktober

  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 8e 1.40m, 28 oktober - St Lô FRA
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Michel Hendrix (NED), 4e 1.45m, 26 oktober en 2e Grand Prix 1.45m, 28 oktober - Kronenberg NED
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 8e 1.50m, 26 oktober - Verona ITA
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 2e 1.50m, 25 oktober en 1e Grand Prix 1.60m, 27 oktober - Washington USA
  • Wittinger VDL (Indoctro uit Irusa keur pref prest v.Nimmerdor, fokker A.J. Hazenberg uit Opende), Amanda Flint (USA), 10e 1.50m, 25 oktober - Tryon USA
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg.A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Zoï Snels (NED), 6e 1.20-1.30m, 21 oktober - Kronenberg NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 3e 1.30m, 21 oktober - Kronenberg NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker Brigitta Jonasson uit Linderöd), Steven Veldhuis (NED), 4e 1.40m, 19 oktober - Kronenberg NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Alex David Gill (GBR), 10e 1.35m, 19 oktober en 1e Grand Prix 1.40m, 21 oktober - Zwolle NED
  • Darry Lou (KWPN-erkend, Tangelo van de Zuuthoeve uit Venus elite prest sport-spr PROK v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Beezie Madden (USA), 9e 1.45m, 19 oktober - Harrisburg USA
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 6e 1.45m, 13 oktober - Rabat MAR
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), 6e 1.50m, 12 oktober - Oslo NOR
  • Zacharov TN (Clinton uit Oldine stb prest v.Lord Z, fokkers M.M.A. Everse uit Waddinxveen en G.W. ten Pas uit Winterswijk), Mei Mei Zhu (CHN), 8e 1.30m, 7 oktober - Beijing CHN
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 1e Nations Cup 1.60m, 6 oktober - Barcelona ESP
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 2e 1.50m, 5 oktober - Johnstown USA
  • GLOCK's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle van Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 6e 1.55m, 5 oktober - Birmingham GBR
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 1e 1.45m, 5 oktober - Rancho Murieta USA
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Shawn Casady (USA), 5e 1.45m, 5 oktober - Rancho Murieta USA

September

  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Shawn Casady (USA), 4e 1.45m, 29 september - Rancho Murieta USA
  • Darry Lou (KWPN-erkend, Tangelo van de Zuuthoeve uit Venus elite prest sport-spr PROK v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Beezie Madden (USA), 5e 1.55m, 28 september en 11e 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 30 september - North Salem USA
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 8e 1.35m, 27 september, 10e 1.35m, 28 september en 9e 1.35m, 29 september - Canteleu FRA
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Michel Hendrix (NED), 10e 1.40m, 20 september - Bonheiden BEL
  • Quabri de L'Isle (KWPN-erkend, Kannan uit Dinastiede l'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St. Marcouf), Pedro Veniss (BRA), 2e 1.55m, eerste wedstrijd team & individueel, 19 september, 9e 1.60m, 20 september, 10e 1.60m, 21 september, Wereldruiterspelen - Tryon USA
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 16e 1.55m, eerste wedstrijd team & individueel, 19 september, 6e 1.60m, 20 september, Wereldruiterspelen - Tryon USA
  • Alicante HBC (KWPN-goedgekeurd, Casall uit Texas M stb prest v.Indoctro, fokker R. Nowee uit Barsingerhorn), Dayro Arroyave (COL), 2e openingsproef 1.40m, 13 september en 6e finale 1.50m, 14 september, Sires of the World, - Lanaken BEL
  • Dutch Design (Dollar de la Pierre uit Harmonie elite pref prest sport-spr PROK v.Calvados, fokker M. Liefhebber uit Hoornaar), Carron Nicol (GBR), 3e openingsproef 1.40m, Sires of the World, 13 september - Lanaken BEL
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 11e openingsproef 1.40m, 13 september en 5e finale 1.50m, 14 september, Sires of the World, - Lanaken BEL
  • Emir R (Colman uit B.Termie R 23 elite prest EPTM-spr PROK v.Rubert R., fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Rolf-Göran Bengtsson (SWE), 14e finale 1.50m, 14 september, Sires of the World - Lanaken BEL
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten), Willem Greve (NED), 5e 1.40m, eerste kwalificatie 7-jarigen, 13 september en 2e finale 7-jarigen, 16 september, WK Jonge Springpaarden - Lanaken BEL
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 10e 1.40m, eerste kwalificatie 7-jarigen, WK Jonge Springpaarden, 13 september - Lanaken BEL
  • Insider VDL (Etoulon VDL uit Wianka H. elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokkers R. Scheppink uit Nijverdal en J.A.J. Verschoor uit Hellendoorn), James Billington (GBR), 1e 1.25m, eerste kwalificatie 5-jarigen, WK Jonge Springpaarden, 13 september - Lanaken BEL
  • Irvington VDL (KWPN-goedgekeurd, Dallas VDL uit Tanagra M ster prest v.Quick Star, fokker J.W.M. Veltmaat uit Lemelerveld), Alex David Gill (GBR), 1e 1.25m, eerste kwalificatie 5-jarigen, 13 september, 1e tweede kwalificatie 5-jarigen, 14 september en 9e finale 5-jarigen 16 september,  WK Jonge Springpaarden - Lanaken BEL
  • Ipsthar (Denzel vh Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 1e 1.25m, eerste kwalificatie 5-jarigen en 2e kleine finale 5-jairgen, 15 september, WK Jonge Springpaarden, 13 september - Lanaken BEL
  • Indian Gold (Cassini Gold uit S.Zarah 11 stb pref prest v.Germus R, fokker J.J. van Dijk uit Ruinerwold), Kim Emmen (NED), 1e 1.25m, eerste kwalificatie 5-jarigen, WK Jonge Springpaarden, 13 september - Lanaken BEL
  • Den Ham Blue R (Mr.Blue uit T.Amelusina II stb prest PROK v.Calando I, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Manuel Fernandez Saro (ESP), 3e 1.35m, 9 september - Kronenberg
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 10e 1.35m, 8 september - Kronenberg NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr van Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 9e 1.40m, 6 september en 6e 1.45m, 9 september - Kronenberg NED
  • Emerald (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 4e 1.55m-1.60m, 8 september - Rome ITA
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Shawn Casady (USA), 1e 1.45m, 7 september en 3e Grand Prix 1.45m, 9 september - Petaluma USA
  • GLOCK's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle van Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 10e 1.50m, 7 september - Paderborn GER
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten), Willem Greve (NED), 10e 1.35m, 6 september - Paderborn GER
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 6e 1.50m, 5 september en 4e Nations Cup 1.60m, 8 september - Calgary CAN
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), 4e 1.60m, 5 september en 2e Grand Prix 1.60m, 9 september - Calgary CAN
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 1e Grand Prix 1.60m, 2 september - Brussel BEL
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Alex David Gill (NED), 10e 1.35m, 2 september - Opglabbeek BEL
  • Emir R (Colman uit B.Termie R 23 elite prest EPTM-spr PROK v.Rubert R., fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Rolf-Göran Bengtsson (SWE), 4e Grand Prix 1.50m, 2 september - Sommersted DEN
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr van Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 6e 1.45m, 1 september - Opglabbeek BEL
  • Gullit HBC (Cantos uit C'est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 5e 1.35m, 1 september - Opglabbeek BEL

Augustus

  • Emir R (Colman uit B.Termie R 23 elite prest EPTM-spr PROK v.Rubert R., fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Rolf-Göran Bengtsson (SWE), 8e 1.50m, 31 augustus - Sommersted DEN
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 5e 1.45m, 30 augustus en 1e 1.55m, 31 augustus - Brussel BEL
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 5e Grand Prix 1.60m, 26 augustus - Valence FRA
  • VDL Groep Spiritivo (Indoctro uit Think Twice van Corrado I, fokker Stoeterij Duysel's Hof uit Hoogeloon), Leopold van Asten (NED), 7e 1.40m, 25 augustus en 5e 1.45m, 26 augustus - Zandhoven BEL
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Shawn Casady (USA), 3e 1.45m, 23 augustus - Langley CAN
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 5e 1.40m, 23 augustus - Valence FRA
  • Gullit HBC (Cantos uit C'est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 6e 1.30m, 23 augustus en 8e Grand Prix 1.35m, 24 augustus - Auvers FRA
  • Darry Lou (KWPN-erkend, Tangelo van de Zuuthoeve uit Venus elite prest sport-spr PROK v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Beezie Madden (USA), 9e 1.50m, 17 augustus - Balmoral USA
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Shawn Casady (USA), 7e 1.45m, 16 augustus en 3e Grand Prix 1.45m, 19 augustus - Langley CAN
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 8e 1.40m, 16 augustus - Deauville FRA
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten), Willem Greve (NED), 3e finale Blom Cup 7-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Alex Gill (NED), 8e finale Blom Cup 7-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Boy-Adrian van Gelderen (BEL), 11e finale Blom Cup 7-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C'est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 12e finale Blom Cup 7-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg.A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Zoï Snels (NED), 14e finale Blom Cup 6-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 30e finale Blom Cup 6-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 1e finale Blom Cup 5-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Irvington VDL (KWPN-goedgekeurd, Dallas VDL uit Tanagra M ster prest v.Quick Star, fokker J.W.M. Veltmaat uit Lemelerveld), Alex Chitty (NED), 14e finale Blom Cup 5-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Jamboree TN (Vigo d'Arsouilles uit Belle Amie II S. elite EPTM-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokker fam. van Straaten uit Den Ham), Zoï Snels (NED), 2e finale Blom Cup 4-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Jay Star (Big Star uit Earl Grey elite pref IBOP-spr sport-spr PROK v.Cardento, fokker A.C. van der Peijl uit Oene), Guido Schoenmaker (NED), 6e finale Blom Cup 4-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Jacquet-Go (Thunder van de Zuuthoeve uit Trophie Tinea Go keur prest sport-spr v.Lux, fokker H. van de Goor uit Nuland), Jarno van Erp (NED), 9e finale Blom Cup 4-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Jenkins (Charisma uit Aurante DD ster pref EPTM-spr PROK v.Cantos, fokker C.G. Vernooy uit Zoelen), Rob Heijligers (NED), 11e finale Blom Cup 4-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Jubel ES (Harley VDL uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker E. Schep uit Tull en 't Waal), Bart Lips (NED), 13e finale Blom Cup 4-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Janeiro (Arezzo VDL uit Fianta elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Arizona, fokker F.J.G. van Boxtel uit Volkel), Bart Lips (NED), 20e finale Blom Cup 4-jarigen, 16 augustus - Ermelo NED
  • Chat Botte du Ruisseau Z (KWPN-erkend, Casall uit Pupiblue du Ruisseau v.Darco), Johnnie Pals (NED), 10e Grand Prix 1.55m-1.60m, 11 augustus - Valkenswaard NED
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 5e 1.45m, 11 augustus - Valkenswaard NED
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 8e 1.55m, 11 augustus - Valkenswaard NED
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 8e 1.40m, 11 augustus - St. Lô FRA
  • El Salvador (Vigaro uit Antartica ster voorl.keur pref v.Kojak, fokker De Radstake BV uit Varsseveld), Jorik Vervoort (BEL), 10e 1.40m, 2 augustus en 10e 1.45m, 5 augustus - Beervelde BEL
  • Emir R (Colman uit B.Termie R 23 elite prest EPTM-spr PROK v.Rubert R., fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Rolf-Göran Bengtsson (SWE), 8e 1.40m, 4 augustus - Kronenberg NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr van Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 1e 1.30m, 2 augustus - Ommen NED
  • VDL Groep Spiritivo (Indoctro uit Think Twice van Corrado I, fokker Stoeterij Duysel's Hof uit Hoogeloon), Leopold van Asten (NED), 5e 1.30m, 1 augustus - Ommen NED

Juli

  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 3e 1.55m-1.60m, 28 juli en 2e 1.50m, 29 juli - Berlijn GER
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 8e 1.35m, 26 juli en 10e 1.45m-1.50m, 29 juli - Zuidwolde NED
  • Quabri de L'Isle (KWPN-erkend, Kannan uit Dinastiede l'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St. Marcouf), Pedro Veniss (BRA), 3e Grand Prix 1.60m, 22 juli - Aken GER
  • Darry Lou (KWPN-erkend, Tangelo van de Zuuthoeve uit Venus elite prest sport-spr PROK v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Beezie Madden (USA), 6e Grand Prix 1.60m, 22 juli - Aken GER
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), 8e Grand Prix 1.60m, 22 juli - Aken GER
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa stb IBOP-spr PROK elite D-OC prest v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE), 10e 1.40, 20 juli en 6e 1.40m-1.45m, 22 juli - Samorin SVK
  • Gullit HBC (Cantos uit C'est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 2e 1.30m-1.35m, 21 juli - Zuidwolde NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten), Willem Greve (NED), 3e 1.30-1.35m, 21 juli - Zuidwolde NED
  • Connect ( KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller (GER), 9e 1.30m-1.35m, 21 juli - Zuidwolde NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Alex David Gill (GBR), 8e 1.30m, 19 juli - Zuidwolde NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 7e 1.35m, 19 juli, 10e 1.35m, 20 juli en 8e 1.40m-1.45m, 21 juli - Zuidwolde NED
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 7e 1.40m, 19 juli - Zuidwolde NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr van Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 10e 1.40m, 19 juli - Zuidwolde NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Boy-Adrian van Gelderen (BEL), 2e 1.35m, 17 juli, 4e 1.35m, 18 juli, 7e 1.40m, 20 juli, 1e 1.35m, 24 juli, 2e 1.35m, 25 juli en 1e 1.40m, 27 juli - Samorin SVK
  • First Verdi (Verdi uit Votti Lottie stb prest ster PROK v.Fuego du Prelet, fokker comb. A. Weernink/P. Waller Diemont uit Neede), Savannah Barry (USA), 4e 1.40m, 18 juli - Valkenswaard NED 
  • Chat Botte du Ruisseau Z (KWPN-erkend, Casall uit Pupiblue du Ruisseau v.Darco), Johnnie Pals (NED), 1e Nations Cup 1.60m, 15 juli- Falsterbo SWE
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 1e 1.50m-1.55m, 13 juli - Chantilly FRA
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 7e 1.45m, 13 juli - Falsterbo SWE
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 6e 1.45m, 12 juli - Knokke BEL
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 5e 1.45m, 5 juli en 1e 1.50m, 8 juli - Calgary CAN
  • Alicante HBC (KWPN-goedgekeurd, Casall uit Texas M stb prest v.Indoctro, fokker R. Nowee uit Oude Niedorp), Piergiorgio Bucci (ITA), 5e 1.50m, 6 juli - Knokke BEL
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 8e 1.40m, 5 juli - Knokke BEL
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 5e Grand Prix 1.35m, 1 juli - Mons Ghlin BEL
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 3e 1.35m, 1 juli - Arnhem NED

Juni

  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 1e 1.50m, 30 juni - Calgary CAN
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 1e 1.35m, 28 juni en 4e 1.40m, 29 juni - Arnhem NED
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 3e Nations Cup 1.60m, 24 juni - Rotterdam NED
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 5e 1.45m, 24 juni - Rotterdam NED
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 3e Grand Prix 1.60m, 22 juni - Rotterdam NED
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 4e 1.40m, 21 juni en 2e Nations Cup 1.60m, 24 juni - Rotterdam NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr van Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 9e 1.45m, 22 juni - Kronenberg NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 10e 1.45m, 21 juni - Rotterdam NED
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d'Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Nicolas Delmotte (FRA), 2e 1.60m Nations Cup, 17 juni - Sopot POL
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt), Willem Greve (NED), 3e 1.55m, 16 juni - Gross Viegeln GER
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 8e 1.50m, 16 juni - Calgary CAN
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 4e 1.35m, 15 juni - Deauville FRA
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr van Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 5e 1.30m, 15 juni - Geesteren NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr van Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 10e 1.45m, 15 juni - Geesteren NED
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 3e 1.50m, 15 juni - Harthill Bolesworth GBR
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten), Willem Greve (NED), 5e 1.35-1.40m, 14 juni - Gross Viegeln GER
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A.Florijn uit Geesteren), Abdullah Alsharbatly (KSA), 5e Grand Prix 1.35m, 10 juni - Poznan POL
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Michel Hendrix (NED), 7e 1.45m, 9 juni - Poznan POL
  • Emerald (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 2e Grand Prix 1.60m, 9 juni - Cannes FRA
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 3e 1.50m, 6 juni - Calgary CAN
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 1e 1.35m, 3 juni - Tubbergen NED
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 6e 1.35m, 2 juni en 4e 1.40m, 3 juni - Hardelot FRA
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 3e 1.50m, 2 juni - Devon USA
  • Quabri de L'Isle (KWPN-erkend, Kannan uit Dinastiede l'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St. Marcouf), Pedro Veniss (BRA), 7e 1.55-1.60m, 2 juni - St. Tropez FRA
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 7e 1.45m, 1 juni - St. Tropez FRA

Mei

  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A.Florijn uit Geesteren), Abdullah Alsharbatly (KSA), 6e 1.40m, 31 mei - Choczewo POL
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 1e 1.40m, 31 mei - Tubbergen NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 4e 1.45m, 27 mei - Rome ITA
  • Chat Botte du Ruisseau Z (KWPN-erkend, Casall uit Pupiblue du Ruisseau v.Darco), Johnnie Pals (NED), 8e Grand Prix 1.60m, 27 mei - Rome ITA
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 2e Nations Cup 1.60m, 25 mei - Rome ITA
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 2e 1.45m, 25 mei, 1e 1.45m, 25 mei en 7e Grand Prix 1.60m, 27 mei - Nörten-Hardenberg GER
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa stb IBOP-spr PROK elite D-OC prest v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE), 9e 1.45, 25 mei - Ciekocinko POL
  • Quabri de L'Isle (KWPN-erkend, Kannan uit Dinastie de L'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St. Marcouf), Pedro Veniss (BRA), 1e Nations Cup 1.60m, 20 mei - La Baule FRA
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers Mts Nijhof uit Geesteren en H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen), Aymeric de Ponnat (FRA), 9e 1.35m, 19 mei - Bethune FRA
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref prest PROK v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 9e 1.40m, 17 mei - La Baule FRA
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa stb IBOP-spr PROK elite D-OC prest v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE), 7e 1.40, 17 mei - Choczewo POL
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 3e 1.45m, 17 mei - Wierden NED
  • F-One USA (Toulon uit Beat Me ster sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokkers R. Bril uit Westendorp en Th.H.W. ten Brinke uit Varsseveld), Ben Maher (GBR), 7e 1.45m, 14 mei - Valkenswaard NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten), Willem Greve (NED), 10e 1.35m, 12 mei - Eindhoven NED
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 3e Grand Prix 1.45-1.50m, 6 mei - Moorsele BEL
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 8e 1.35m, 4 mei en 2e 1.45m, 6 mei - Redefin GER

April

  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen en Mts. Team Nijhof uit Geesteren), Aymeric de Ponnat (FRA), 2e 1.30m, 27 april - Mantes la Jolie FRA
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 8e 1.45m, 22 april - Eschweiler GER
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr PROK v.Verdi, fokkers H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen en Mts. Team Nijhof uit Geesteren), Aymeric de Ponnat (FRA), 10e 1.35m, 14 april - Sancourt FRA
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Michel Hendrix (NED), 7e 1.40m, 14 april - Kronenberg NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), 2e 1.45m, 13 april - Lanaken BEL
  • Dantos HBC (Cantos uit Varaya ster v.Numero Uno, fokker G.R. Turksema uit Roden), Monique van den Broek (NED), 4e 1.45m, 13 april - Kronenberg NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 8e 1.45m, 13 april en 8e Grand Prix 1.45m, 15 april - Kronenberg NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 4e 1.30m, 12 april en 5e 1.30m, 13 april - Kronenberg NED
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e 1.60m finale I, 12 april, 1e 1.50-1.60m finale II, 13 april en 1e 1.50-1.60m finale III, 15 april, wereldbekerfinale,  12 april - Parijs FRA
  • Emerald (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 10e 1.45m, 11 april en 2e 1.50-1.60m finale II, 13 april, wereldbekerfinale - Parijs FRA
  • GLOCK's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle van Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 5e 1.50-1.60m, 7 april - Miami USA
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 10e 1.40m, 5 april - Kronenberg NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 4e 1.40m, 1 april en 1e 1.45m, 2 april - Lanaken BEL

Maart

  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster v.Heartbreaker, fokker VOF Van Boxtel Reek uit Reek), Demi van Grunsven (NED), 5e 1.40m, 31 maart - Arezzo ITA
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d'Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Nicolas Delmotte (FRA), 7e 1.45m, 31 maart - Cagnes sur Mer FRA
  • Floris TN (Qualitiy Time uit Arisinaa IBOP-spr PROK elite D-OC prest v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE), 10e 1.40m, 30 maart - Oliva ESP
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 3e 1.45m, 29 maart - Oliva ESP
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref prest PROK v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 5e 1.40m, 22 maart en 9e 1.40m, 25 maart - Arezzo ITA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e Grand Prix 1.50m, 24 maart - Wellington USA
  • GLOCK's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle v.Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 7e 1.50-1.60m en 6e Grand Prix 1.60m, 24 maart - Mexico City MEX
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa IBOP-spr PROK elite D-OC prest v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE), 6e 1.45m, 24 maart Oliv ESP
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin it Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hugh (USA), 1e 1.45m, 22 maart - Oliva Esp
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 6e Grand Prix 1.60m, 18 maart - Parijs FRA
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin it Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hugh (USA), 1e 1.45m, 15 maart - Oliva Esp
  • Emerald (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 3e Grand Prix 1.60m, 11 maart - Den Bosch NED
  • Chat Botte du Ruisseau Z (KWPN-erkend, Casall uit Pupiblue du Ruisseau v.Darco), Johnnie Pals (NED), 2e 1.55m, 10 maart - Den Bosch NED
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e Grand Prix 1.60m, 4 maart - Wellington USA

Februari

  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Tina Yates (USA), 2e Grand Prix, 25 februari - Coachella USA
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER) 3e 1.50m, 23 februari en 7e Grand Prix 1.60m, 25 februari - Göteborg SWE
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 4e 1.40m, 23 februari - Kronenberg NED
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 3e Nations Cup 1.60m, 17 februari - Al Ain UAE
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Maelle Martin (FRA), 4e 1.45m, 15 februari - Oliva ESP
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 1e 1.45m, 9 februari - Thermal USA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e 1.45m, 8 februari en 2e Grand Prix 1.60m, 10 februari - Thermal USA
  • GLOCK's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle v.Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 4e Grand Prix 1.55m, 4 februari - Villach AUT
  • Emerald N.O.P. (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 1e Grand Prix 1.60m, 4 februari - Bordeaux FRA
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER) 2e 1.50m, 2 februari - Bordeaux FRA
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 1e Grote Prijs 1.50m, 1 februari - Den Bosch NED
  • Chat Botte du Ruisseau Z (KWPN-erkend, Casall uit Pupiblue du Ruisseau), Johnny Pals (NED), 2e Grote Prijs 1.50m. 1 februari - Den Bosch NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref prest PROK v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 3e Grote Prijs 1.50m, 1 februari - Den Bosch NED
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Michel Hendrix (NED), 4e Grote Prijs 1.50m, 1 februari - Den Bosch NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 5e Grote Prijs 1.50m, 1 februari - Den Bosch NED
  • Dakar VDL (Cardento uit Nisolde keur pref prest v.Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen), Jur Vrieling (NED), 1e VHO Trofee, 1 februari - Den Bosch NED
  • Fire (Vleut uit Britt vb v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 2e VHO Trofee, 1 februari - Den Bosch NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 3e VHO Trofee, 1 februari - Den Bosch NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker Brigitta Jonasson uit Linderöd), Marriët Hoekstra (NED), 4e VHO Trofee, 1 februari - Den Bosch NED
  • Dynamo (Andiamo uit Fonelle "R" v.Winningmood van de Arenberg, fokker W.H. Leising uit Panningen), Niels Knape (NED), 5e VHO Trofee, 1 februari - Den Bosch NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 6e VHO Trofee, 1e februari - Den Bosch NED
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Micky Morssinkhof (NED), 1e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z, 1 februari - Den Bosch NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandie), Lennard de Boer (NED), 2e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z, 1 februari - Den Bosch NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z, 1 februari - Den Bosch NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 4e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z, 1 februari - Den Bosch NED
  • Apower (KWPN-goedgekeurd, A'Lee Spring Power uit Oriane vb v.Lux, fokker Hermann Vogt uit Drensteinfurt), Siebe Kramer (NED), 5e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z, 1 februari - Den Bosch NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg.A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Zoï Snels (NED), 1e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Kimberley Winsingh (NED), 2e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Heathrow (Der Senaat III uit Zuhr reg.A v.Dollar de la Pierre, fokker J. Timmer uit Zweeloo), Bart Bles (NED), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Cornet's Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Inga Schuurman (NED), 4e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Heineken VK VDL (Zirocco Blue VDL uit Regina Adelheid Z elite pref prest sport-spr D-OC v.Rebel II Z, fokker M. van Kleef uit Ede), Lennard de Boer (NED), 4e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goegekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington, 6e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari- Den Bosch NED
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest PROK v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Marriët Hoekstra (NED), 7e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Hampsire VDL (Arezzo VDL uit Rilexy keur pref prest v.Indoctro, fokker H. Dijkstra uit Broeksterwoude), Sjoerd Kommers (NED), 7e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa elite EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Richard Kapteyn (NED), 9e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr PROK v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 10e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 10e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Hamilton Platinum (Numero Uno uit L-Brina keur pref prest sport-spr v.Burggraaf, fokker E.K. Dolfijn uit Marum), Bart Lips (NED), 12e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 1 februari - Den Bosch NED
  • Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 1e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • I Am Codex (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Capitola Z v.Calvaro Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 2e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Lincom's Illusion (Arezzo VDL uit Bumanda keur IBOP-spr v.Ukato, fokker W. Uenk uit Twello), Sanne van Gendt (NED), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L,1 februari - Den Bosch NED
  • Iniesta TN (Starpower uit Wiennie stb v.Padinus, fokker fam. Flamma uit Geesteren), Zoï Snels (NED), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Impala SMH (Zambesi uit Bybali SMH keur pref IBOP-spr sport-spr v.Cardento, fokker M. Hovenga uit Jelsum), Liza Tiebot (NED), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Invictus (El Salvador uit Lababe van Hamme v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Laurens Houben (NED), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Indian Gold (Cassini Gold uit S.Zarah 11 stb pref prest v.Germus R, fokker J.J. van Dijk uit Ruinerwold), Alien Baelden (NED), 7e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Cantona TN (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Claudia Z v.Caretano Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Zoï Snels (NED), 8e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Idrigill (Kannan uit Wersina I ster pref IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker E.W.J. Bakker uit Raalte), Frank Buitenhuis (NED), 8e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • It's a Dream (Toulon uit Dirola elite IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker T. Goumans Hermus uit Smakt), Jeroen Scheepers (NED), 10e eindstand Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • It's Possible SRK (Berlin uit Don't Forget Liefhebber keur EPTM-spr sport-spr v.Quidam de Revel, fokker J. Hiemstra & L. Hiemstra-Bleyie uit Drijber), Sven Roze (NED), 11e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Eurocool's I Am London Apple (Carembar de Muze uit Wijnappel elite pref prest IBOP-spr PROK D-OC v.Contendro I, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Joey Lansink (NED), 12e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Il Est Balou (Balou du Rouet Z uit Quatrella elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Quasimodo Z, fokker D. Maarse uit Wellerlooi), Willem Verdonk (NED), 12e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Insider VDL (Etoulon VDL uit Wianka H. elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokkers R. Scheppink uit Nijverdal en J.A.J. Verschoor uit Hellendoorn), Sjoerd Kommers (NED), 12e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Impressive VDL (Douglas uit Atendri ster pref v.Contender, fokker VDL Stud uit Bears), Lennard de Boer (NED), 12e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • It's Otto (Etoulon VDL uit Uranda JB ster pref IBOP-spr v.Coromino, fokker J.M. Breukink uit Brummen), Albert Zoer (NED), 16e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Idextro (Dexter R uit Odinethal ster v.Indoctro, fokker H. Driessen uit Smakt), Hein van Driel (NED), 17e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Ibolensky (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Catriona Z v.Contender, fokker N.M.H.M. Wouters vd Oudenweijer uit Elst), Marco Brinkman (NED), 18e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Inaico VDL (KWPN-goedgekeurd, Indoctro uit Beach Quella v.Baloubet du Rouet, fokker J. Aegten uit Bocholt), Sjoerd Kommers (NED), 19e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • It's Highlander VDK (KWPN-goedgekeurd, Kannan uit Verite van de Kalevallei v.Chin Chin, fokkers G. de Sloover uit Landegem en J. Stevens uit Delfzijl), Suzanne Tepper (NED), 20e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED
  • Innocent (Zambesi uit Beau Ludine S elite IBOP-spr D-OC v.Calvados, fokker H. van der Scheer uit Kamperveen), Kimberley Winsingh (NED), 21e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 1 februari - Den Bosch NED

Januari

  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 4e 1.40m, 26 januari - Amsterdam NED
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 4e 1.45m, 25 januari - Oliva ESP 
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 8e Grand Prix 1.45m, 21 januari - Kronenberg NED
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER) 4e Grand Prix 1.60m, 21 januari, wereldbekerwedstrijd - Leipzig GER
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 5e 1.45m, 18 januari - Oliva ESP 
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), Jur Vrieling (NED), 2e Grand Prix 1.45m, 14 januar - Drachten NED
  • Freeman VDL (Emmeton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 1e 1.30m, 12 januari - Drachten NED
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Micky Morssinkhof (NED), 6e jonge paardenrubriek 1.30m, 7-jarigen, 11 januari en 5e jonge paardenrubriek 1.30m, 7-jarigen, 13 januari - Opglabbeek BEL
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 4e 1.30m, 11 januari  en 1e Grand Prix 1.30m, 13 januari - Drachten NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref prest PROK v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 4e Grand Prix 1.45m, 6 januari - Zuidbroek NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 5e 1.35m, 4 januari - Zuidbroek NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandie), Marcel de Boer (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Apower (KWPN-goedgekeurd, A'Lee Spring Power uit Oriane vb v.Lux, fokker Hermann Vogt uit Drensteinfurt), Siebe Kramer (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Ben Schröder (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Micky Morssinkhof (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg.A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Zoï Snels (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Kimberley Winsingh (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa elite EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Richard Kapteyn (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Heineken VK VDL (Zirocco Blue VDL uit Regina Adelheid Z elite pref prest sport-spr D-OC v.Rebel II Z, fokker M. van Kleef uit Ede), Marcel de Boer (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Heathrow (Der Senaat III uit Zuhr reg.A v.Dollar de la Pierre, fokker J. Timmer uit Zweeloo), Bart Bles (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Hampsire VDL (Arezzo VDL uit Rilexy keur pref prest v.Indoctro, fokker H. Dijkstra uit Broeksterwoude), Sjoerd Kommers (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goegekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington, 9e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari- Zuidbroek NED
  • Cornet's Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Inga Schuurman (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest PROK v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Zoï Snels (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr PROK v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Hamilton Platinum (Numero Uno uit L-Brina keur pref prest sport-spr v.Burggraaf, fokker E.K. Dolfijn uit Marum), Bart Lips (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Impressive VDL (Douglas uit Atendri ster pref v.Contender, fokker VDL Stud uit Bears), Lennard de Boer (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 janauri - Zuidbroek NED
  • Lincom's Illusion (Arezzo VDL uit Bumanda keur IBOP-spr v.Ukato, fokker W. Uenk uit Twello), Sanne van Gendt (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Indian Gold (Cassini Gold uit S.Zarah 11 stb pref prest v.Germus R, fokker J.J. van Dijk uit Ruinerwold), Alien Baelden (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • I Am Codex (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Capitola Z v.Calvaro Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Idrigill (Kannan uit Wersina I ster pref IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker E.W.J. Bakker uit Raalte), Frank Buitenhuis (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Iniesta TN (Starpower uit Wiennie stb v.Padinus, fokker fam. Flamma uit Geesteren), Zoï Snels (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Eurocool's I Am London Apple (Carembar de Muze uit Wijnappel elite pref prest IBOP-spr PROK D-OC v.Contendro I, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Joey Lansink (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Impala SMH (Zambesi uit Bybali SMH keur pref IBOP-spr sport-spr v.Cardento, fokker M. Hovenga uit Jelsum), Liza Tiebot (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Inaico VDL (KWPN-goedgekeurd, Indoctro uit Beach Quella v.Baloubet du Rouet, fokker J. Aegten uit Bocholt), Sjoerd Kommers (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • It's Possible SRK (Berlin uit Don't Forget Liefhebber keur EPTM-spr sport-spr v.Quidam de Revel, fokker J. Hiemstra & L. Hiemstra-Bleyie uit Drijber), Sven Roze (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Cantona TN (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Claudia Z v.Caretano Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Zoï Snels (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Innocent (Zambesi uit Beau Ludine S elite IBOP-spr D-OC v.Calvados, fokker H. van der Scheer uit Kamperveen), Kimberley Winsingh (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • It's a Dream (Toulon uit Dirola elite IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker T. Goumans Hermus uit Smakt), Jeroen Scheepers (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Invictus (El Salvador uit Lababe van Hamme v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Laurens Houben (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Insider VDL (Etoulon VDL uit Wianka H. elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokkers R. Scheppink uit Nijverdal en J.A.J. Verschoor uit Hellendoorn), Sjoerd Kommers (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 december - Zuidbroek NED
  • Ibolensky (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Catriona Z v.Contender, fokker N.M.H.M. Wouters vd Oudenweijer uit Elst), Marco Brinkman (NED), 26e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Il Est Balou (Balou du Rouet Z uit Quatrella elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Quasimodo Z, fokker D. Maarse uit Wellerlooi), Willem Verdonk (NED), 28e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • Idextro (Dexter R uit Odinethal ster v.Indoctro, fokker H. Driessen uit Smakt), Hein van Driel (NED), 28e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • It's Otto (Etoulon VDL uit Uranda JB ster pref IBOP-spr v.Coromino, fokker J.M. Breukink uit Brummen), Willem Verdonk (NED), 28e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED
  • It's Highlander VDK (KWPN-goedgekeurd, Kannan uit Verite van de Kalevallei v.Chin Chin, fokkers G. de Sloover uit Landegem en J. Stevens uit Delfzijl), Suzanne Tepper (NED), 32e Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 januari - Zuidbroek NED

2017

December

  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 4e 1.40m, 15 december en 3e 1.35m, 16 december - Roosendaal NED
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER) 2e 1.40m, 14 december, 2e 1.60m, 15 december en 7e 1.60m wereldbekerwedstrijd - Londen GBR
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Micky Morssinkhof (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 12 december - Kronenberg NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 12 december - Kronenberg NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandie), Lennard de Boer (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 12 december - Kronenberg NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Ben Schröder (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 12 december - Kronenberg NED
  • Apower (KWPN-goedgekeurd, A'Lee Spring Power uit Oriane vb v.Lux, fokker Hermann Vogt uit Drensteinfurt), Siebe Kramer (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 12 december - Kronenberg NED
  • Good Fellow VDL (KWPN-goedgekeurd, Baloubet du Rouet uit Eolysca v.Jalisco B, fokker M. Laurent Vignaud uit Basse Normandië), Marlon Modolo Zanotelli, 8e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 12 december - Kronenberg NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg.A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Zoï Snels (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Cornet's Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Inga Schuurman (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Kimberley Winsingh (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Hampsire VDL (Arezzo VDL uit Rilexy keur pref prest v.Indoctro, fokker H. Dijkstra uit Broeksterwoude), Sjoerd Kommers (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa elite EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Richard Kapteyn (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Hamilton Platinum (Numero Uno uit L-Brina keur pref prest sport-spr v.Burggraaf, fokker E.K. Dolfijn uit Marum), Bart Lips (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Heineken VK VDL (Zirocco Blue VDL uit Regina Adelheid Z elite pref prest sport-spr D-OC v.Rebel II Z, fokker M. van Kleef uit Ede), Lennard de Boer (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goegekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington, 8e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr PROK v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest PROK v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Zoï Snels (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Heathrow (Der Senaat III uit Zuhr reg.A v.Dollar de la Pierre, fokker J. Timmer uit Zweeloo), Sonja Vlaar (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse M, 12 december - Kronenberg NED
  • Impressive VDL (Douglas uit Atendri ster pref v.Contender, fokker VDL Stud uit Bears), Lennard de Boer (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • It's Highlander VDK (KWPN-goedgekeurd, Kannan uit Verite van de Kalevallei v.Chin Chin, fokkers G. de Sloover uit Landegem en J. Stevens uit Delfzijl), Suzanne Tepper (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Lincom's Illusion (Arezzo VDL uit Bumanda keur IBOP-spr v.Ukato, fokker W. Uenk uit Twello), Sanne van Gendt (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Impala SMH (Zambesi uit Bybali SMH keur pref IBOP-spr sport-spr v.Cardento, fokker M. Hovenga uit Jelsum), Liza Tiebot (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Invictus (El Salvador uit Lababe van Hamme v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Laurens Houben (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • I Am Codex (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Capitola Z v.Calvaro Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Idextro (Dexter R uit Odinethal ster v.Indoctro, fokker H. Driessen uit Smakt), Hein van Driel (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Indian Gold (Cassini Gold uit S.Zarah 11 stb pref prest v.Germus R, fokker J.J. van Dijk uit Ruinerwold), Alien Baelden (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Iniesta TN (Starpower uit Wiennie stb v.Padinus, fokker fam. Flamma uit Geesteren), Zoï Snels (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • It's Possible SRK (Berlin uit Don't Forget Liefhebber keur EPTM-spr sport-spr v.Quidam de Revel, fokker J. Hiemstra & L. Hiemstra-Bleyie uit Drijber), Sven Roze (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Cantona TN (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Claudia Z v.Caretano Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Zoï Snels (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • It's a Dream (Toulon uit Dirola elite IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker T. Goumans Hermus uit Smakt), Jeroen Scheepers (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Idrigill (Kannan uit Wersina I ster pref IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker E.W.J. Bakker uit Raalte), Frank Buitenhuis (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Il Est Balou (Balou du Rouet Z uit Quatrella elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Quasimodo Z, fokker D. Maarse uit Wellerlooi), Willem Verdonk (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Innocent (Zambesi uit Beau Ludine S elite IBOP-spr D-OC v.Calvados, fokker H. van der Scheer uit Kamperveen), Kimberley Winsingh (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Insider VDL (Etoulon VDL uit Wianka H. elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokkers R. Scheppink uit Nijverdal en J.A.J. Verschoor uit Hellendoorn), Sjoerd Kommers (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Irvington VDL (KWPN-goedgekeurd, Dallas VDL uit Tanagra M ster prest v.Quick Star, fokker J.W.M. Veltmaat uit Lemelerveld), Lennard de Boer (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Interest (Andiamo uit Olithya ster v.Concorde, fokker Stal Meulemeesters uit Boekel), Thijs Meulemeesters (NED), 28e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • It's Otto (Etoulon VDL uit Uranda JB ster pref IBOP-spr v.Coromino, fokker J.M. Breukink uit Brummen), Willem Verdonk (NED), 30e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Ibolensky (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Catriona Z v.Contender, fokker N.M.H.M. Wouters vd Oudenweijer uit Elst), Marco Brinkman (NED), 31e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Eurocool's I Am London Apple (Carembar de Muze uit Wijnappel elite pref prest IBOP-spr PROK D-OC v.Contendro I, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Joey Lansink (NED), 31e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Inaico VDL (KWPN-goedgekeurd, Indoctro uit Beach Quella v.Baloubet du Rouet, fokker J. Aegten uit Bocholt), Marlon Modolo Zanotelli, 35e Blom Hengstencompetitie klasse L, 12 december - Kronenberg NED
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Maelle Martin (FRA), 5e Grand Prix 1.45-1.50m, 10 december - Opglabbeek BEL
  • GLOCK's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle v.Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 1e Grand Prix 1.60m, 10 december - Salzburg AUT
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), 8e Rolex top 10 final 1.60m, 9 december - Genève SUI
  • Quabri de l'Isle (KWPN-ekend, Kannan uit Dinastie de l'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St.Marcouf), Pedro Veniss (BRA), 7e Grand Prix 1.60m, 10 december - Genève SUI
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d'Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 9e 1.55m, 8 december - Genève SUI
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 3e 1.345m, 3 december - Poznan POL
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d'Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 4e Grand Prix 1.60m, 3 december - Parijs FRA

 

November

  • Dynamo (Andiamo uit Fonell "R" v.Winningmood van de Arenberg, fokker W.H. Leisink uit Panningen), Niels Knape (NED), 5e 1.35m, 26 nvember - Kronenberg NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 10e 1.40m, 23 november en 3e 1.40m, 25 november - Kronenberg NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandie), Lennard de Boer (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 21 november - Ermelo NED
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Micky Morssinkhof (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 21 november - Ermelo NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 21 november - Ermelo NED
  • Apower (KWPN-goedgekeurd, A'Lee Spring Power uit Oriane vb v.Lux, fokker Hermann Vogt uit Drensteinfurt), Siebe Kramer (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 21 november - Ermelo NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Ben Schröder (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 21 november - Ermelo NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse Z, 21 november - Ermelo NED
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest PROK v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Zoï Snels (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Heathrow (Der Senaat III uit Zuhr reg.A v.Dollar de la Pierre, fokker J. Timmer uit Zweeloo), Bart Bles (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg.A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Zoï Snels (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Heineken VK VDL (Zirocco Blue VDL uit Regina Adelheid Z elite pref prest sport-spr D-OC v.Rebel II Z, fokker M. van Kleef uit Ede), Lennard de Boer (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Cornet's Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Inga Schuurman (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Kimberley Winsingh (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr PROK v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goegekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington, 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa elite EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Richard Kapteyn (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Heart Touch (Untouched uit Dymphonie elite IBOP-spr PROK v.Vingino, fokker Y. Copal uit Biest Houtakker), Leon Kuypers (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • Hampsire VDL (Arezzo VDL uit Rilexy keur pref prest v.Indoctro, fokker H. Dijkstra uit Broeksterwoude), Sjoerd Kommers (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse M, 21 november - Ermelo NED
  • It's Otto (Etoulon VDL uit Uranda JB ster pref IBOP-spr v.Coromino, fokker J.M. Breukink uit Brummen), Willem Verdonk (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel), Bas Moerings (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Invictus (El Salvador uit Lababe van Hamme v.Nabab de Reve, fokker R. Bril uit Westendorp), Laurens Houben (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Indian Gold (Cassini Gold uit S.Zarah 11 stb pref prest v.Germus R, fokker J.J. van Dijk uit Ruinerwold), Alien Baelden (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • I Am Codex (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Capitola Z v.Calvaro Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Il Est Balou (Balou du Rouet Z uit Quatrella elite IBOP-spr sport-spr PROK v.Quasimodo Z, fokker D. Maarse uit Wellerlooi), Willem Verdonk (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Cantona TN (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Claudia Z v.Caretano Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Zoï Snels (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • It's a Dream (Toulon uit Dirola elite IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker T. Goumans Hermus uit Smakt), Jeroen Scheepers (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • It's Highlander VDK (KWPN-goedgekeurd, Kannan uit Verite van de Kalevallei v.Chin Chin, fokkers G. de Sloover uit Landegem en J. Stevens uit Delfzijl), Suzanne Tepper (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Irvington VDL (KWPN-goedgekeurd, Dallas VDL uit Tanagra M ster prest v.Quick Star, fokker J.W.M. Veltmaat uit Lemelerveld), Lennard de Boer (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Iniesta TN (Starpower uit Wiennie stb v.Padinus, fokker fam. Flamma uit Geesteren), Zoï Snels (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Eurocool's I Am London Apple (Carembar de Muze uit Wijnappel elite pref prest IBOP-spr PROK D-OC v.Contendro I, fokker N. van Maaswaal uit 't Goy), Joey Lansink (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Impala SMH (Zambesi uit Bybali SMH keur pref IBOP-spr sport-spr v.Cardento, fokker M. Hovenga uit Jelsum), Liza Tiebot (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Inaico VDL (KWPN-goedgekeurd, Indoctro uit Beach Quella v.Baloubet du Rouet, fokker J. Aegten uit Bocholt), Marlon Modolo Zanotelli, 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Impressive VDL (Douglas uit Atendri ster pref v.Contender, fokker VDL Stud uit Bears), Lennard de Boer (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Idrigill (Kannan uit Wersina I ster pref IBOP-spr PROK v.Indoctro, fokker E.W.J. Bakker uit Raalte), Frank Buitenhuis (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Lincom's Illusion (Arezzo VDL uit Bumanda keur IBOP-spr v.Ukato, fokker W. Uenk uit Twello), Sanne van Gendt (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Insider VDL (Etoulon VDL uit Wianka H. elite EPTM-spr PROK v.Corland, fokkers R. Scheppink uit Nijverdal en J.A.J. Verschoor uit Hellendoorn), Sjoerd Kommers (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Ibolensky (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Catriona Z v.Contender, fokker N.M.H.M. Wouters vd Oudenweijer uit Elst), Marco Brinkman (NED), 25e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • It's Possible SRK (Berlin uit Don't Forget Liefhebber keur EPTM-spr sport-spr v.Quidam de Revel, fokker J. Hiemstra & L. Hiemstra-Bleyie uit Drijber), Sven Roze (NED), 28e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Idextro (Dexter R uit Odinethal ster v.Indoctro, fokker H. Driessen uit Smakt), Hein van Driel (NED), 29e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Innocent (Zambesi uit Beau Ludine S elite IBOP-spr D-OC v.Calvados, fokker H. van der Scheer uit Kamperveen), Kimberley Winsingh (NED), 33e Blom Hengstencompetitie klasse L, 21 november - Ermelo NED
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 3e 1.45m, 15 november, 9e 1.50m, 16 november en 1e 1.45m, 18 november - Las Vegas USA
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v. Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Tina Yates (USA), 9e 1.45m, 18 november - Las Vegas USA
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Maelle Martin (FRA), 9e Grand Prix 1.50-1.55m, 12 november - Opglabbeek BEL
  • Emir R (Colman uit B.Termie R 23 elite prest EPTM-spr PROK v.Rubert R., fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Michael Greeve (NED), 10e 1.40-1.50m, 12 november - Maastricht NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref prest PROK v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 10e 1.40m, 11 november - Maastricht NED
  • GLOCK's London (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle v.Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 12e 1.50m, 11 november - Maastricht NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 1e 1.40m, 10 november en 2e 1.40m, 11 november - Maastricht NED
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Michel Hendrix (NED), 9e 1.40m, 10 november - Maastricht NED
  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), 1e 1.50-1.55m, 9 november en 4e Grand Prix 1.60m, 11 november - Doha QAT
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 5e 1.50-1.55m, 9 november en 2e Grand Prix 1.60m, 11 november - Doha QAT
  • Zèlote VDL (Chin Chin uit Paola W ster pref prest PROK v.Libero H, fokker B.J.M. Wezenberg uit IJsselmuiden), Tina Yates (USA), 8e 1.45m, 9 november en 7e 1.50m, 10 november - Thermal USA
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr PROK D-OC v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE) 9e 1.40m, 9 november - Oliva ESP
  • Apardi (KWPN-erkend, Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Daniel Bluman (ISR), 1e 1.45m, 7 november - Toronto CAN
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 9e 1.45m, 7 november, 4e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd,  8 november en 1e 1.50m, 10 november - Toronto CAN

Oktober

  • VDL Groep Verdi TN (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe) Maikel van der Vleuten (NED), wereldbekerwedstrijd, 1e Grand Prix 1.60m, 29 oktober - Verona ITA
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), wereldbekerwedstrijd, 5e Grand Prix 1.60m, 29 oktober - Verona ITA
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d'Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), wereldbekerwedstrijd, 7e Grand Prix 1.60m, 29 oktober - Verona ITA
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 1e 1.45m, 28 oktober - St. Lô FRA
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 6e 1.40m-1.60m, 28 oktober - Calgary CAN
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e 1.50m, 26 oktober - Washington USA
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billington (GBR), 5e 1.45m, 22 oktober - Herning DEN
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 8e Grand Prix 1.45m, 22 oktober - Kronenberg NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 10e 1.45m, 14 oktober - Opglabbeek BEL
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Maelle Martin (FRA), 6e 1.45m-1.50m, 8 oktober - Opglabbeeek BEL
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 2e Grand Prix 1.45m, 8 oktober - Mariënheem NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker Brigitta Jonasson uit Linderöd), Marriet Hoekstra (NED), 5e 1.40m, 7 oktober - Mariënheem NED
  • Crespo VDL (KWPN-goedgekeurd, Canturo uit Renaissance v.Candillo, fokker J.P. Lass uit Leck), Marton Benedek Schneider (HUN), 11e 1.35m, 7 oktober - Mariënheem NED
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v. Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Tina Yates (USA), 6e 1.50m, 6 oktober - Johnstown USA
  • Dantos HBC (Cantos uit Varaya ster v.Numero Uno, fokker G.R. Turksema uit Roden), Monique van den Broek (NED), 3e 1.35m, 6 oktober en 6e 1.35m, 7 oktober  - Mariënheem NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 12e 1.40m, 6 oktober - Mariënheem NED
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 6e 1.50m, 5 oktober en 8e 1.45m, 6 oktober - Rancho Murieta USA
  • Quabri de l'Isle (KWPN-ekend, Kannan uit Dinastie de l'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St.Marcouf), Pedro Veniss (BRA), 5e Grand Prix 1.55m, 1 oktober - Barcelona ESP

September

  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr PROK D-OC v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE) 6e 1.30-1.35m, 28 september en 2e 1.30-1.35m, 30 september  - Gorla Minore ITA
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d'Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 2e 1.60m eerste kwalificatie finale Nations Cup, 28 september - Barcelona ESP
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr PROK D-OC v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE) 5e 1.30-1.35m, 23 september en 3e 1.30-1.35m, 24 september  - Gorla Minore ITA
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 9e 1.45m, 22 september - Rome ITA
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 2e Grand Prix 1.50m, finale Sire of the World, 22 september - Lanaken BEL
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandie), Lennard de Boer (NED), 10e 1.30m, 22 september - Lanaken BEL
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 6e 1.40m Sire of the World, 21 september - Lanaken BEL 
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 12e 1.40m Sire of the World, 21 september - Lanaken BEL 
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure, fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Steven Veldhuis (NED), 9e 1.30m, 21 september en 4e 1.35m, 24 september - Lanaken BEL
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 2e 1.60m, 15 september en 7e World Cup wedstrijd 1.60m, 17 september - North Salem USA
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 6e 1.50m, 8 september en 1e Grand Prix 1.60m, 10 september - Paderborn GER
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 3e 1.60m, 7 september en 6e Grand Prix 1.60m, 10 september - Calgary CAN
  • Emerald N.O.P. (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 9e 1.45m, 9 september - Lier BEL
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 6e Grand Prix 1.60m, 3 september - Brussel BEL
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 9e Grand Prix 1.60m, 3 september - Brussel BEL
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 7e Grand Prix 1.45m, 3 september - Opglabbeek BEL
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Michel Hendrix (NED), 9e 1.45m, 2 september en 4e 1.35-1.40m, 3 september  - Opglabbeek BEL
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billington (GBR), 8e 1.45m, 1 september - Roosendaal NED

Augustus

  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 6e 1.40m, 24 augustus, 3e 1.40m, 25 augustus en 2e 1.35m, 26 augustus - Roosendaal NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 2e 1.45m, 24 augustus - Zandhoven BEL
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 3e Grand Prix 1.45m, 24 augustus - Zandhoven BEL
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 6e Grand Prix 1.60m, 20 augustus - Valence FRA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e 1.50m, 17 augustus, 2e 1.55m, 18 augustus en 7e Grand Prix 1.60m, 20 augustus - Valence FRA
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 7e 1.50m, 19 augustus - Valence FRA
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure, fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Steven Veldhuis (NED), 2e Blom Cup 6-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext PROK v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Jeanette Corbeek (NED), 4e Blom Cup 6-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 6e Blom Cup 6-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Calvados, Basse Normandië). Lennard de Boer (NED), 7e Blom Cup 6-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 17e Blom Cup 6-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten), Willem Greve (NED), 26e Blom Cup 6-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg.A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paardenfok & Opfok uit Horst), Zoï Snels (NED), 5e Blom Cup 5-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Heineken VK VDL (Ziroccl Blue VDL Regina Adelheid Z elite pref prest sport-spr D-OC v.Rebel II Z, fokker M. van Kleef uit Ede), Lennard de Boer (NED), 11e Blom Cup 5-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr PROK v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 14e Blom Cup 5-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Kimberley Winsingh (NED), 17e Blom Cup 5-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Impala SMH (Zambesi uit Bybalia SMH keur pref IBOP-spr sport-spr v.Cardento, fokker M.Hovenga uit Jelsum), Liza Tiebot (NED), 2e Blom Cup 4-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Innocent (Zambesi uit Beau Ludine S keur IBOP-spr v.Calvados, fokker H. van der Scheer uit Kamperveen), Mathijs van Asten (NED), 5e Blom Cup 4-jarigen, 19 augustus - Ermelo NED
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 10e Grand Prix 1.55m, 13 augustus - Opglabbeek BEL
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 3e 1.45m, 12 augustus - Münster GER
  • Emerald (Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 3e 1.55-1.60m, 12 augustus en 6e Grand Prix 1.60m, 12 augustus - Valkenswaard NED
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 4e 1.55-1.60m, 12 augustus en 3e Grand Prix 1.60m, 12 augustus - Valkenswaard NED
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 7e 1.45m, 11 augustus - Valkenswaard NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref prest PROK v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 1e 1.40m, 6 augustus - Ommen NED
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt), Willem Greve (NED), 2e 1.50m, 4 augustus en 2e Grand Prix 1.55m, 6 augustus - Ommen NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 6e 1.35m, 4 augustus en 8e 1.40m, 6 augustus - Ommen NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext PROK v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Jeanette Corbeek (NED), 8e 1.30m, 3 augustus en 5e 1.30m, 5 augustus - Ommen NED
  • Emerald (Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 4e Grand Prix 1.60m, 5 augustus - Londen GBR
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 10e Grand Prix 1.60m, 5 augustus - Londen GBR
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 6e 1.45m, 4 augustus - Ommen NED
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 9e 1.45m, 4 augustus - Londen GBR
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d’Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 5e 1.55m, 4 augustus en 8e Grand Prix 1.60m, 5 augustus - Londen GBR

Juli

  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr PROK D-OC v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE), 10e 1.30m, 30 juli - Samorin FRA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 4e 1.55m, 28 juli en 4e Grand Prix 1.60m, 30 juli - Dinard FRA
  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 1e 1.50m, 21 juli en 6e 1.60m, 23 juli - Ascona SUI
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt), Willem Greve (NED), 1e Grand Prix 1.55m, 22 juli - Knokke BEL
  • Bosch Blue (Cantos uit Pavona ster pref prest v.Mr.Blue, fokker A. van de Broek uit Lierop), Nick van den Broek (NED), 1e 1.35m, 22 juli - Zuidwolde NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 2e 1.25-1.30m, 20 juli en 4e 1.25-1.30m, 21 juli - Zuidwolde NED
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 1e 1.50m, 21 juli - Knokke BEL
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 5e 1.50m, 21 juli - Knokke BEL
  • Emerald (Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 11e 1.55m, 21 juli - Aken GER
  • Dexter R (Namelus R uit U.Rubertha 15 stb prest v.Contender, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Sjaak Sleiderink (NED), 5e 1.40m, 20 juli - Zuidwolde NED
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e 1.50m, 20 juli - Aken GER
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 10e 1.30-1.35m, 19 juli - Valkenswaard NED
  • Apardi (KWPN-erkend, Corland uit Supardi elite pref prest PROK v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Daniel Bluman (ISR), 2e 1.50m, 19 juli - Aken GER
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 9e 1.45m, 18 juli - Aken GER
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billington (GBR), 7e Grand Prix 1.45m, 16 juli - Zuidwolde NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kirstian Houwen (NED), 8e Grand Prix 1.45m, 16 juli - Zuidwolde NED
  • Emerald (Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago), Harrie Smolders (NED), 1e Grand Prix 1.60m, 15 juli - Chantilly FRA
  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster v.Heartbreaker, fokker VOF Van Boxtel Reek uit Reek), 7e 1.35m, 15 juli - Knokke BEL
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billington (GBR), 1e 1.45m, 14 juli - Zuidwolde NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kirstian Houwen (NED), 7e1.45m, 14 juli - Zuidwolde NED
  • Dutch Design (Dollar de la Pierre uit Harmonie elite pref prest sport-spr PROK v.Calvados, fokker M. Liefhebber uit Hoornaar), Henk van de Pol (NED), 7e 1.30m, 14 juli - Zuidwolde NED
  • Ever Blue (Zirocco Blue VDL uit Thissonnevanck elite pref PROK v.Indorado, fokkers E. en H. Veenstra uit Nuis), Charlie Jayne (USA), 6e 1.40m, 14 juli - Tryon USA
  • Bosch Blue (Cantos uit Pavona ster pref prest v.Mr.Blue, fokker A. van de Broek uit Lierop), Nick van den Broek (NED), 4e 1.35m, 13 juli - Zuidwolde NED
  • Zerlin M (KWPN-erkend, Berlin uit Tatjana Bo ster pref prest v.Concorde, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage), Michael Hughes (USA), 7e 1.45m, 13 juli - Knokke BEL
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext PROK v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Jeanette Corbeek (NED), 4e 1.30m, 9 juli - Geesteren NED
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 6e 1.50m, 5 juli - Calgary CAN
  • Quabri de l'Isle (KWPN-erkend, Kannan uit Dinastie de l'Isle v.Socrate de Chivre, fokker M. Etienne Poisson uit St. Marcouf), Pedro Veniss (BRA), 1e Grand Prix 1.60m, 2 juli - Calgary CAN
  • Van Gogh (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Wilhelm Genn (GER), 5e 1.45m, 2 juli - Mill Spring USA
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 1e 1.35m, 2 juli - Arnhem NED
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt), Willem Greve (NED), 8e 1.45m, 1 juli - Arnhem NED
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Richard Spooner (USA), 3e 1.45m, 1 juli - Calgary CAN

Juni

  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e 1.55m, 30 juni - Calgary USA
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend, Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 8e 1.45m 30 juni - Parijs FRA
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 4e 1.35m, 29 juni en 1e 1.40m, 30 juni - Arnhem NED
  • Dexter R (Namelus R uit U.Rubertha 15 stb prest v.Contender, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Sjaak Sleiderink (NED), 3e 1.40m, 29 juni - Arnhem NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 10e 1.50m, 23 juni en 5e 1.45m, 24 juni - Rotterdam NED
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 6e 1.55m, 7 juni - Calgary USA
  • Breitling LS (Quintero uit Armonia La Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 8e 1.45-1.60m - Devon USA

Mei

  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 6e 1.35m, 25 mei, 4e 1.35m, 26 mei en 3e Grand Prix 1.40m, 28 mei - Eindhoven NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 15e 1.45m, 27 mei - Rome ITA
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Pieter Keunen (NED), 9e 1.35m, 25 mei en 4e 1.35m, 26 mei - Eindhoven NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 9e 1.50, 25 mei - Eindhoven NED
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d’Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 9e 1.50-1.55m, 25 mei - Rome ITA
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Floryn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 2e 1.45m, 19 mei en 1e Grand Prix 1.45m, 21 mei - Tubbergen
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 3e Grand Prix 1.60m, Global Champions Tour, 20 mei - Madrid ESP
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 2e 1.50m, 13 mei - Redefin GER
  • SIEC Copain (Tangelo van de Zuuthoeve uit Wonia stb v.Lupicor, fokker H.J.M. Dekkers uit Zeeland), David Will (GER), 3e 1.50m, 12 mei - Windsor GBR
  • SIEC Copain (Tangelo van de Zuuthoeve uit Wonia stb v.Lupicor, fokker H.J.M. Dekkers uit Zeeland), David Will (GER), 8e 1.55m, 7 mei - Mannheim GER
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 8e 1.40m, 6 mei - Le Touquet FRA

April

  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 2e Grand Prix 1.60m, 29 april - Shanghai CHN
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 1e 1.50-1.60m, 2 april, wereldbekerfinale - Omaha USA
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 5e Grand Prix 1.60m, 1 april - Wellington USA

Maart

  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 17e 1.60m, 30 maart en 7e 1.50-1.60m, 31 maart wereldbekerfinale - Omaha USA
  • Den Ham Blue R (Mr.Blue uit T.Amelusina II stb prest PROK v.Calando I, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Inigo Lopez de la Osa Escribano (ESP), 6e 1.35m, 24 maart - Cagnes sur Mer FRA
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr D-OC v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Jamal Rahimov (AZE), 1e 1.35m, 21 maart en 9e 1.35m, 22 maart - Oliva ESP 
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d’Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 2e Grand Prix 1.60m, 19 maart - Parijs FRA
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 4e 1.45m, 12 maart - 's-Hertogenbosch NED
  • Chaman  (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 5e 1.55m, 11 maart - 's-Hertogenbosch NED
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 11e Grand Prix 1.60m, 5 maart - Dortmund GER

 Februari

  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Lennard de Boer (NED), 11e Grand Prix 1.55m, 26 februari - Warschau POL
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 2e Grand Prix 1.60m, 26 februari - Goteborg SWE
  • Carrera VDL (KWPN-erkend, Cardento uit Vantiels Esprit elite prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker K. Muys jr. uit De Rijp), Jur Vrieling (NED), 1e Grand Prix 1.45m, 25 februari - Vestfold NOR
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 5e 1.50m, 24 februari - Goteborg  SWE
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 4e 1.50m, 24 februari - Goteborg SWE
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Florijn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 3e 1.50m, 17 februari - Neumunster GER
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 2e Nations Cup 1.60m, 17 februari en 2e Grand Prix 1.60m, 19 februari - Ocala USA
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 4e 1.50m, 10 februari - Hong Kong HKG
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 3e Grand Prix 1.60m, 5 februari - Bordeaux FRA
  • Comme Il Faut (KWPN-erkend Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 8e 1.45m, 4 februari en 8e 1.50m, 5 februari - Bordeaux FRA
  • Warrant (Numero Uno uit Karanta keur pref prest v.Nimmerdor, fokker G. Reuls uit Panningen), Mark Bluman (COL), 3e 1.45m, 4 februari - Opglabbeek BEL
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e 1.60m, 3 februari - Wellington USA
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 1e Grote Prijs 1.50m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 2e Grote Prijs 1.50m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Florijn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 3e Grote Prijs 1.50m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Lennard de Boer (NED), 4e Grote Prijs 1.50m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Dexter R (Namelus R uit U.Rubertha 15 stb v.Contender, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Sjaak Sleiderink (NED), 5e Grote Prijs 1.50m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Carrera VDL (KWPN-erkend, Cardento uit Vantiels Esprit elite prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker K. Muys jr. uit De Rijp), Jur Vrieling (NED), 6e Grote Prijs 1.50m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Starpower TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Enjoy v.Escudo I, fokker M. Schaefer uit Vechelde), Zoï Snels (NED), 7e Grote Prijs 1.50m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Zacharov TN (Clinton uit Oldine stb prest uit Lord Z, fokkers M.M.A. Everse uit Waddinxveen en G.W. ten Pas uit Winterswijk), Zoï Snels (NED), 1e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Emir R (Colman uit B. Termie R 23 elite EPTM-spr v.Rubert R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Michael Greeve (NED), 2e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 3e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 4e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Elvaro (Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr PROK v.Heartbreaker, fokkers D. Nanning uit Dalfsen en M.A.G. Maas uit Suré), Niels Nanning (NED), 5e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 6e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite sport-spr pref prest v.Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo), James Billington, 7e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Michel Hendrix (NED), 8e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Extase (Casall uit Seelotte reg. A v.Lancer II, fokker E. Schep uit Tull en ’t Waal), Patrick van der Schans (NED), 9e VHO Trofee 1.40m, 2 februari - 's-Hertogenbosch NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 1e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 2e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Zoï Snels (NED), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Fire (Vleut uit Britt vb v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 3 januari – 's-Hertogenbosch NED
  • For the Moment (Mr.Blue uit Domina III v.Don Juan, fokker E. van de Vleuten uit Someren), Patrick van der Schans (NED), 5e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr v.Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Kimberley Winsingh (NED), 6e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK v.Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Bart Bles (NED), 7e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten), Willem Greve (NED), 1e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 2e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Gino (Biscayo uit Vrouwe Bureveld elite pref IBOP-spr v.Burggraaf, fokker N.W.J. Duineveld uit Hem), Bart Bles (NED), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 4e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 5e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Jeanette Corbeek (NED), 6e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C’est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 7e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 8e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller (GER), 9e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Apower (KWPN-goedgekeurd, A’Lee Spring Power uit Oriane v.Lux, fokker Hermann Vogt uit Drensteinfurt), Arnold Boerekamps (NED), 10e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 feburari – 's-Hertogenbosch NED
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr v.Verdi, fokkers H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen en Mts Team Nijhof uit Geesteren), Zoï Snels (NED), 11e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari –'s-Hertogenbosch NED
  • Good Fellow VDL (KWPN-goedgekeurd, Baloubet du Rouet uit Eolysca v.Jalisco B, fokker M. Laurent Vignaud uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 12e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Fly (KWPN-goedgekeurd, Kashmir van Schuttershof uit Ravenna III stb-ext v.Caretino, fokker J.C.M. van Kessel uit Heeswijk Dinther), Tim van den Oetelaar (NED), 13e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse M, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hotspot (Hors la Loi II uit Hermione de la Pomme v.Nabab de Reve, fokker fam. Dingen uit Sint-Oedenrode), Mathijs van Asten (NED), 1e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hanley (Tornesch uit Charisma elite EPTM-spr v.Cornet Obolensky, fokker M.C.G. van den Oetelaar uit De Moer), Caroline Müller (GER), 2e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington (GBR), 3e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hermantico (KWPN-goedgekeurd, Comme Il Faut uit Chiquitita v.Colbert GTI, fokker M. Renzel uit Oer-Erkenschwick), Jesper Romp (NED), 4e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hardwell (KWPN-goedgekeurd, Clinton I uit K-Jil v.Corofino, fokker Juergen Boege uit Bunsoh), Bart Bles (NED), 5e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 5e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg. A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Patrick van der Schans (NED), 5e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hampshire VDL (Arezzo VDL uit Rilexy keur pref prest v.Indoctro, fokker H. Dijkstra uit Broeksterwoude), Lennard de Boer (NED), 8e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Chapeau TN (KWPN-goedgekeurd, Clearway uit Vuttion VA v.Quintero, fokker Manfred von Allwoerden uit Seedorf), Zoï Snels (NED), 9e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Heart Touch (Untouched uit Dymphonie elite IBOP-spr v.Vingino, fokker Y. Copal uit Biest Houtakker), Leon Kuypers (NED), 10e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Cornet’s Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Dave Maarse (NED), 11e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 12e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Zoï Snels (NED), 13e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED
  • Hamilton Platinum (Numero Uno uit L-Brina keur pref prest sport-spr v.Burggraaf, fokker E. Dolfijn uit Marum), Jack Ansems (NED), 14e eindstand Blom Hengstencompetitie klasse L, 2 februari – 's-Hertogenbosch NED

Januari

  • Emir R (Colman uit B. Termie R 23 elite EPTM-spr v.Rubert R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Michael Greeve (NED), 1e Six Bar, 28 januari - Amsterdam NED
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 1e 1.50m, 28 januari – Zürich SUI
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d’Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 6e Grand Prix 1.55m, 27 januari – Zürich SUI
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 6e 1.45m, 21 januari - Wellington USA
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 2e 1.50m, 20 januari - Leipzig GER
  • Carrera VDL (KWPN-erkend, Cardento uit Vantiels Esprit elite prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker K. Muys jr. uit De Rijp), Jur Vrieling (NED), 2e 1.50m, 19 januari - Drachten NED
  • Starpower TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Enjoy v.Escudo I, fokker M. Schaefer uit Vechelde), Zoï Snels (NED), 4e Grand Prix 1.45m, 15 januari - Drachten NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 7e Grand Prix 1.45m, 15 januari - Drachten NED
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 7e 1.50m, 13 januari – Basel SUI
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr v.Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Kimberley Winsingh (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 3 januari – Zuidbroek NED
  • For the Moment (Mr.Blue uit Domina III v.Don Juan, fokker E. van de Vleuten uit Someren), Patrick van der Schans (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Fire (Vleut uit Britt vb v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 3 januari – Zuidbroek NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Zoï Snels (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK v.Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Bart Bles (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten), Willem Greve (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Jeanette Corbeek (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C’est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Dennis van den Brink (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr v.Verdi, fokkers H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen en Mts Team Nijhof uit Geesteren), Zoï Snels (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Apower (KWPN-goedgekeurd, A’Lee Spring Power uit Oriane v.Lux, fokker Hermann Vogt uit Drensteinfurt), Arnold Boerekamps (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Gino (Biscayo uit Vrouwe Bureveld elite pref IBOP-spr v.Burggraaf, fokker N.W.J. Duineveld uit Hem), Bart Bles (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Good Fellow VDL (KWPN-goedgekeurd, Baloubet du Rouet uit Eolysca v.Jalisco B, fokker M. Laurent Vignaud uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • George (Vittorio uit R.Amelusiena 6 stb pref v.Caretino, fokker J. Vrenken uit Maasbree), Pieter Keunen (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller (GER), 19e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Sjaak Sleiderink (NED), 20e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Fly (KWPN-goedgekeurd, Kashmir van Schuttershof uit Ravenna III stb-ext v.Caretino, fokker J.C.M. van Kessel uit Heeswijk Dinther), Tim van den Oetelaar (NED), 21e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 22e Blom Hengstencompetitie klasse M, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg. A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Patrick van der Schans (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Heart Touch (Untouched uit Dymphonie elite IBOP-spr v.Vingino, fokker Y. Copal uit Biest Houtakker), Leon Kuypers (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hermantico (KWPN-goedgekeurd, Comme Il Faut uit Chiquitita v.Colbert GTI, fokker M. Renzel uit Oer-Erkenschwick), Jesper Romp (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hotspot (Hors la Loi II uit Hermione de la Pomme v.Nabab de Reve, fokker fam. Dingen uit Sint-Oedenrode), Mathijs van Asten (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Heathrow (Der Senaat 111 uit Zuhr reg. A v.Dollar de la Pierre, fokker J. Timmer uit Zweeloo), Bart Bles (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hardwell (KWPN-goedgekeurd, Clinton I uit K-Jil v.Corofino, fokker Juergen Boege uit Bunsoh), Bart Bles (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hampshire VDL (Arezzo VDL uit Rilexy keur pref prest v.Indoctro, fokker H. Dijkstra uit Broeksterwoude), Lennard de Boer (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Zoï Snels (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hanley (Tornesch uit Charisma elite EPTM-spr v.Cornet Obolensky, fokker M.C.G. van den Oetelaar uit De Moer), Caroline Müller (GER), 11e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Hamilton Platinum (Numero Uno uit L-Brina keur pref prest sport-spr v.Burggraaf, fokker E. Dolfijn uit Marum), Jack Ansems (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington (GBR), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa ster EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Richard Kapteyn (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Miranda Esser (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Chapeau TN (KWPN-goedgekeurd, Clearway uit Vuttion VA v.Quintero, fokker Manfred von Allwoerden uit Seedorf), Zoï Snels (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Houdini (Diamant de Semilly uit Tamara elite IBOP-spr v.Emilion, fokker A. Boomaars uit Hilvarenbeek), Kim Hoogenraat (NED), 20e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED
  • Cornet’s Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Dave Maarse (NED), 21e Blom Hengstencompetitie klasse L, 3 januari – Zuidbroek NED

2016

December

  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers G. Lindeboom en E.J. Meijer uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 17 december – Kronenberg NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 17 december – Kronenberg NED
  • Fire (Vleut uit Britt vb v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 17 december – Kronenberg NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK v.Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Bart Bles (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 17 december – Kronenberg NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Zoï Snels (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 17 december – Kronenberg NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 17 december – Kronenberg NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr v.Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Kimberley Winsingh (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 17 december – Kronenberg NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten), Willem Greve (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Gino (Biscayo uit Vrouwe Bureveld elite pref IBOP-spr v.Burggraaf, fokker N.W.J. Duineveld uit Hem), Bart Bles (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Dennis van den Brink (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Gomez TN (Zambesi uit Cilanta elite EPTM-spr v.Verdi, fokkers H.J.H. Bonenkamp uit Dalfsen en Mts Team Nijhof uit Geesteren), Zoï Snels (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • George (Vittorio uit R.Amelusiena 6 stb pref v.Caretino, fokker J. Vrenken uit Maasbree), Pieter Keunen (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C’est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Jeanette Corbeek (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Apower (KWPN-goedgekeurd, A’Lee Spring Power uit Oriane v.Lux, fokker Hermann Vogt uit Drensteinfurt), Arnold Boerekamps (NED), 19e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Good Fellow VDL (KWPN-goedgekeurd, Baloubet du Rouet uit Eolysca v.Jalisco B, fokker M. Laurent Vignaud uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 20e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller (GER), 21e Blom Hengstencompetitie klasse M, 17 december – Kronenberg NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg. A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Patrick van der Schans (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Homerun (Vivant van de Heffinck uit Double-Quick ster sport-spr PROK v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker R. Bril uit Westendorp), Robin Bril (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington (GBR), 2e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Hermantico (KWPN-goedgekeurd, Comme Il Faut uit Chiquitita v.Colbert GTI, fokker M. Renzel uit Oer-Erkenschwick), Jesper Romp (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Miranda Esser (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Chapeau TN (KWPN-goedgekeurd, Clearway uit Vuttion VA v.Quintero, fokker Manfred von Allwoerden uit Seedorf), Zoï Snels (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Heathrow (Der Senaat 111 uit Zuhr reg. A v.Dollar de la Pierre, fokker J. Timmer uit Zweeloo), Bart Bles (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Cornet’s Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Dave Maarse (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Heart Touch (Untouched uit Dymphonie elite IBOP-spr v.Vingino, fokker Y. Copal uit Biest Houtakker), Leon Kuypers (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Hotspot (Hors la Loi II uit Hermione de la Pomme v.Nabab de Reve, fokker fam. Dingen uit Sint-Oedenrode), Mathijs van Asten (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Hardwell (KWPN-goedgekeurd, Clinton I uit K-Jil v.Corofino, fokker Juergen Boege uit Bunsoh), Bart Bles (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Hanley (Tornesch uit Charisma elite EPTM-spr v.Cornet Obolensky, fokker M.C.G. van den Oetelaar uit De Moer), Caroline Müller (GER), 14e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Hamilton Platinum (Numero Uno uit L-Brina keur pref prest sport-spr v.Burggraaf, fokker E. Dolfijn uit Marum), Jack Ansems (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Hermitage VDL (Zirocco Blue VDL uit Ostara keur pref prest v.Colino, fokker A. Raats uit Nispen), Lennard de Boer (NED), 19e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Hampshire VDL (Arezzo VDL uit Rilexy keur pref prest v.Indoctro, fokker H. Dijkstra uit Broeksterwoude), Lennard de Boer (NED), 19e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Zoï Snels (NED), 22e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Haines GH (Carambole uit Stakkonita Z v.Stakkato, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Willem Greve (NED), 23e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa ster EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Richard Kapteyn (NED), 24e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 25e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Houdini (Diamant de Semilly uit Tamara elite IBOP-spr v.Emilion, fokker A. Boomaars uit Hilvarenbeek), Kim Hoogenraat (NED), 25e Blom Hengstencompetitie klasse L, 17 december – Kronenberg NED
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d'Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 5e 1.60m, 9 december - Genève SUI
  • Vagabond de la Pomme (KWPN-erkend, Vigo d'Arsouilles uit Sauterelle de la Pomme v.For Pleasure), Penelope Leprevost (FRA), 4e 1.45m, 1 december - Parijs FRA

November

  • Comme Il Faut (KWPN-erkend Cornet Obolensky uit Ratina Z v.G.Ramiro Z), Marcus Ehning (GER), 1e Grand Prix 1.60m, 27 november – Madrid ESP
  • Carrera VDL (KWPN-erkend, Cardento uit Vantiels Esprit elite prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker K. Muys jr. uit De Rijp), Jur Vrieling (NED), 1e 1.45m, 25 november – Oldenburg GER
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 22 november – Ermelo NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Zoï Snels (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 22 november – Ermelo NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt), Albert Zoer (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 22 november – Ermelo NED
  • Everto (Harley VDL uit Cassina v.Candillo, fokker M. van den Bruggen uit Goirle), Mischa Everse-van de Kraats (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 22 november – Ermelo NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK v.Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Bart Bles (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 22 november – Ermelo NED
  • For the Moment (Mr.Blue uit Domina III v.Don Juan, fokker E. van de Vleuten uit Someren), Patrick van der Schans (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 22 november – Ermelo NED
  • Fire (Vleut uit Britt vb v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 22 november – Ermelo NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr v.Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Kimberley Winsingh (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 22 november – Ermelo NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten), Willem Greve (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Gino (Biscayo uit Vrouwe Bureveld elite pref IBOP-spr v.Burggraaf, fokker N.W.J. Duineveld uit Hem), Bart Bles (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Dennis van den Brink (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C’est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Sjaak Sleiderink (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Lennard de Boer (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Great Blue (Plot-Blue uit Nibero ster pref prest v.Libero H, fokker G. Kouwen uit Dalfsen), Caroline Müller (GER), 9e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Tim van den Oetelaar (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Fly (KWPN-goedgekeurd, Kashmir van Schuttershof uit Ravenna III stb-ext v.Caretino, fokker J.C.M. van Kessel uit Heeswijk Dinther), Tim van den Oetelaar (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Good Fellow VDL (KWPN-goedgekeurd, Baloubet du Rouet uit Eolysca v.Jalisco B, fokker M. Laurent Vignaud uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • George (Vittorio uit R.Amelusiena 6 stb pref v.Caretino, fokker J. Vrenken uit Maasbree), Tim van den Oetelaar (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller (GER), 18e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Jeanette Corbeek (NED), 20e Blom Hengstencompetitie klasse M, 22 november – Ermelo NED
  • Chapeau TN (KWPN-goedgekeurd, Clearway uit Vuttion VA v.Quintero, fokker Manfred von Allwoerden uit Seedorf), Zoï Snels (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Hotspot (Hors la Loi II uit Hermione de la Pomme v.Nabab de Reve, fokker fam. Dingen uit Sint-Oedenrode), Mathijs van Asten (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Hanley (Tornesch uit Charisma elite EPTM-spr v.Cornet Obolensky, fokker M.C.G. van den Oetelaar uit De Moer), Caroline Müller (GER), 3e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Homerun (Vivant van de Heffinck uit Double-Quick ster sport-spr PROK v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker R. Bril uit Westendorp), Robin Bril (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Heathrow (Der Senaat 111 uit Zuhr reg. A v.Dollar de la Pierre, fokker J. Timmer uit Zweeloo), Bart Bles (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Hermantico (KWPN-goedgekeurd, Comme Il Faut uit Chiquitita v.Colbert GTI, fokker M. Renzel uit Oer-Erkenschwick), Jesper Romp (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Cohinoor VDL (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage), James Billington (GBR), 9e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Hampshire VDL (Arezzo VDL uit Rilexy keur pref prest v.Indoctro, fokker H. Dijkstra uit Broeksterwoude), Lennard de Boer (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Highway M TN (Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg. A PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst), Patrick van der Schans (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Heart Touch (Untouched uit Dymphonie elite IBOP-spr v.Vingino, fokker Y. Copal uit Biest Houtakker), Leon Kuypers (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Zoï Snels (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Hardwell (KWPN-goedgekeurd, Clinton I uit K-Jil v.Corofino, fokker Juergen Boege uit Bunsoh), Bart Bles (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Hernandez TN (Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr v.Numero Uno, fokker W. Dekker uit Benningbroek), Zoï Snels (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Cornet’s Boy (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Coco Chanel v.Collin L, fokker K. Ligges uit Ascheberg-Herbern), Dave Maarse (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Highlander (Numero Uno uit Ditty Dante C elite IBOP-spr v.Vingino, fokker M.A.M. Lamers-Couwenberg uit Heide), Kristian Houwen (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Hamilton Platinum (Numero Uno uit L-Brina keur pref prest sport-spr v.Burggraaf, fokker E. Dolfijn uit Marum), Jack Ansems (NED), 19e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Hermitage VDL (Zirocco Blue VDL uit Ostara keur pref prest v.Colino, fokker A. Raats uit Nispen), Lennard de Boer (NED), 19e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa ster EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren), Richard Kapteyn (NED), 22e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Houdini (Diamant de Semilly uit Tamara elite IBOP-spr v.Emilion, fokker A. Boomaars uit Hilvarenbeek), Kim Hoogenraat (NED), 23e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Haines GH (Carambole uit Stakkonita Z v.Stakkato, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Hessel Hoekstra (NED), 23e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg), Miranda Esser (NED), 26e Blom Hengstencompetitie klasse L, 22 november – Ermelo NED
  • Zèlote VDL (Chin Chin uit Paola W ster pref PROK v.Libero H, fokker B.J.M. Wezenberg uit IJsselmuiden), Tina Yates (USA), 3e Grand Prix 1.60m, 19 november – Las Vegas USA
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 8e 1.50m, 15 november – Stuttgart GER
  • Carrera VDL (KWPN-erkend, Cardento uit Vantiels Esprit elite prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker K. Muys jr. uit De Rijp), Jur Vrieling (NED), 2e 1.40-1.50m, 13 november – Maastricht NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 11e 1.45m, 12 november – Maastricht NED
  • Big Star (KWPN-erkend, Quick Star uit Jolanda stb prest sport-spr v.Nimmerdor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Nick Skelton (GBR), 3e 1.60m, 9 november, 10e 1.50m, 11 november en 2e 1.60m, 12 november, wereldbekerwedstrijd – Toronto CAN
  • Apardi (KWPN-erkend, Corland uit Supardi elite pref prest v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Daniel Bluman (COL), 4e 1.55m, 5 november – Doha QAT
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 5e 1.45m, 3 november – Wierden NED

Oktober

  • Eldorado van de Zeshoek TN (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai v.Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 2e 1.45m, 21 oktober – St Lo FRA
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Lennard de Boer (NED), 4e 1.45m, 14 oktober – Asten NED
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billington (GBR), 5e 1.50m, 8 oktober – Kiel GER
  • Carrera VDL (KWPN-erkend, Cardento uit Vantiels Esprit elite prest sport-spr v.Baloubet du Rouet, fokker K. Muys jr. uit De Rijp), Jur Vrieling (NED), 3e Grand Prix 1.45m, 9 oktober – Wiener Neustadt AUT
  • Zèlote VDL (Chin Chin uit Paola W ster pref PROK v.Libero H, fokker B.J.M. Wezenberg uit IJsselmuiden), Tina Yates (USA), 8e Grand Prix 1.45m, 2 oktober – Los Angeles USA

September

  • Zèlote VDL (Chin Chin uit Paola W ster pref PROK v.Libero H, fokker B.J.M. Wezenberg uit IJsselmuiden), Tina Yates (USA), 4e 1.45m, 30 september – Los Angeles USA
  • Conconcreto Apardi (KWPN-erkend, Corland uit Supardi elite pref prest v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Daniel Bluman (COL), 8e Grand Prix 1.60m, 17 september – Wenen AUT
  • Alicante HBC (KWPN-goedgekeurd, Casall uit Texas M prest v.Indoctro, fokker R. Nowee uit Oude Niedorp), Jérôme Guery (BEL), 1e 1.50m, Sires of the World, 16 september – Lanaken BEL
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billington (GBR), 10e 1.50m, Sire of the World, 16 september – Lanaken BEL
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 2e Grand Prix 1.50m, 11 september – Bonheiden BEL

Augustus

  • Bacardi VDL (Corland uit Supardi elite prest v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Janika Sprunger (SUI), 8e 1.45m, 28 augustus – St. Moritz SUI
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v.Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 1e 1.50m, 24 augustus – Gijon ESP
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 9e Grand Prix 1.45m, 21 augustus – Roosendaal NED
  • Zacharov TN (Clinton uit Oldine stb prest uit Lord Z, fokkers M.M.A. Everse uit Waddinxveen en G.W. ten Pas uit Winterswijk), Zoï Snels (NED), 9e Grand Prix 1.35m, 21 augustus – Roosendaal NED
  • Big Star (KWPN-erkend, Quick Star uit Jolanda stb prest sport-spr v.Nimmerdor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Nick Skelton (GBR), Olympisch kampioen, 19 augustus – Rio de Janeiro BRA
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 9e Grand Prix 1.60m, 6 augustus – Valkenswaard NED

Juli

  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billington (GBR), 8e 1.50m, 29 juli – Ommen NED
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 2e 1.45m, 28 juli – Dinard FRA
  • Big Star (KWPN-erkend, Quick Star uit Jolanda stb prest sport-spr v.Nimmerdor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), Nick Skelton (GBR), 9e 1.50m, Knokke BEL
  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster v.Heartbreaker, fokker Van Boxtel Reek VOF uit Reek), Jesper Romp (NED), 7e 1.30m, 14 juli -Knokke BEL
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 10e 1.55m, 15 juli – Aken GER
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 6e 1.50m, 13 juli en 2e 1.55m, 16 juli – Aken GER
  • GLOCK's London N.O.P. (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle v.Sombeke v.Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), 3e Nations Cup 1.60m, 8 juli – Falsterbo SWE
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede), 10e 1.55m, 8 juli – Cascais POR
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 9e 1.55m, 3 juli – Parijs FRA
  • Big Star (KWPN-erkend, Quick Star uit Jolanda stb prest sport-spr v.Nimmerdor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), 9e Grand Prix 1.60m, 3 juli – Knokke BEL
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina v.Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 3e Grand Prix 1.55m, 3 juli – Arnhem NED

Juni

  • Big Star (KWPN-erkend, Quick Star uit Jolanda stb prest sport-spr v.Nimmerdor, fokker C.T. Klaver uit Schoorl), 7e 1.45m, 30 juni – Knokke BEL
  • Crespo VDL (KWPN-goedgekeurd, Canturo uit Renaissance v.Candillo, fokker J.P. Lass uit Leck), Kirsten Rikkert (NED), 1e 1.30m, 30 juni – Arnhem NED
  • Emerald N.O.P. (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago, fokker Bert van den Branden uit Sint-Niklaas), Harrie Smolders (NED), 3e Grand Prix 1.60m, 26 juni – Rotterdam NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender pref ster v.Contender, fokker A. Florijn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 2e 1.45m, 26 juni – Rotterdam NED
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 1e Nations Cup 1.60m, 24 juni – Rotterdam NED
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 1e Nations Cup 1.60m, 24 juni – Rotterdam NED
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 1e Nations Cup 1.60m, 24 juni – Rotterdam NED
  • Emerald N.O.P. (KWPN-erkend, Diamant de Semilly uit Carthina Z v.Carthago, fokker Bert van den Branden uit Sint-Niklaas), Harrie Smolders (NED), 1e Nations Cup 1.60m, 24 juni – Rotterdam NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender pref ster v.Contender, fokker A. Florijn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 6e 1.50m, 24 juni – Rotterdam NED
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 7e 1.50m, 24 juni – Rotterdam NED
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 10e 1.45m, 24 juni – Rotterdam NED
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 4e 1.55m, 18 juni – Villach AUT
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 6e 1.45m, 5 juni – St. Gallen SUI

Mei

  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 7e Grand Prix 1.60m, 29 mei – Rome ITA
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 9e Grand Prix 1.60m, 29 mei – Rome ITA
  • Conconcreto Apardi (KWPN-erkend, Corland uit Supardi elite prest v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Daniel Bluman (COL), 4e 1.50m, 27 mei en 3e Grand Prix 1.60m, 28 mei – Chantilly FRA
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 10e 1.45m, 26 mei – Rome ITA
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 2e Grand Prix 1.55m, 8 mei – Drammen NOR
  • Wittinger VDL (Indoctro uit Irusa keur pref prest v.Nimmerdor, fokker A.J. Hazenberg uit Opende), Amanda Flint (USA), 5e 1.50m, 5 mei – Tryon USA
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina v.Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 4e 1.50m, 5 mei – Eindhoven NED
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billginton (GBR), 2e 1.50m, 5 mei en 10e 1.45m, 7 mei – Drammen NOR
  • Dakar VDL (Cardento uit Nisolde keur pref prest v.Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen), James Billington (GBR), 8e 1.35m, 5 mei – Drammen NOR

April

  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 2e Grand Prix 1.60m, 30 april – Shanghai CHN
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 5e 1.55m, 29 april – Shanghai CHN
  • Conconcreto Apardi (KWPN-erkend, Corland uit Supardi elite prest v.Kannan, fokker F. van de Linden uit Haaren), Daniel Bluman (COL), 3e GCT Champions League 1.60m, 24 april – Antwerpen BEL
  • Malibu TN (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Ursula elite pref prest v.Hors la Loi II, fokker R. van Heel uit Dreumel), Zoï Snels (NED), 1e Schröder Competitie, 24,9 punten – Geesteren NED
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina v.Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 5e 1.45m, 13 april – Lummen BEL
  • VDL Groep Zagreb (KWPN-goedgekeurd, Querlybet Hero uit Unique v.Heartbreaker, fokker V.Gijsel uit Sint-Gillis-Waas BEL), Leopold van Asten (NED), 8e 1.35m, 1 april – Hardelot FRA

Maart

  • VDL Groep Spiritivo (Indoctro uit Think Twice v.Corrado I, fokker Stoeterij Duysel’s Hof uit Hoogeloon), Leopold van Asten (NED), 4e 1.35m, 31 maart – Hardelot FRA
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 18e onderdeel 1, 25 maart, 15e onderdeel 2, 26 maart, 10e onderdeel 3, 28 maart en overall 11e Wereldbekerfinale, 28 maart – Göteborg SWE
  • Whitaker (Clinton uit Odette C vb prest v.Indoctro, fokker Stoeterij Aldenbergh uit Zeeland), Hamad Ali Mohamed Al Attiyah (QAT), 2e 1.45m, 25 maart en 2e 1.45m, 26 maart – Katara QAT
  • Warrant (Numero Uno uit Karanta keur pref prest v.Nimmerdor, fokker G. Reuls uit Panningen), Alberto Michan (MEX), 11e Grand Prix 1.60m, 20 maart – Thermal USA
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 1e 1.40m en 7e 1.50m, 11 maart – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 7e 1.55m, 12 maart – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 3e Grand Prix 1.60m, 13 maart – ‘s-Hertogenbosch NED
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED),12e Grand Prix 1.60m, 13 maart – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Warrant (Numero Uno uit Karanta keur pref prest v.Nimmerdor, fokker G. Reuls uit Panningen), Alberto Michan (MEX), 2e 1.45m, 5 maart – Wellington USA

Februari

  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 1e Grand Prix 1.50m, 27 februari – Vestfold NOR
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 3e 1.45m, 25 februari en 1e 1.40m, 27 februari  – Vestfold NOR
  • Zelote VDL (Chin Chin uit Paola W ster pref PROK v.Libero H, fokker B.J.M. Wezenberg uit IJsselmuiden), Tina Yates (USA), 7e 1.50m, 25 februari – Wellington USA
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 4e 1.45m, 20 februari en 1e Grand Prix 1.60m, 21 februari – Hong Kong HKG
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 8e 1.45m, 20 februari en 6e 1.45m, 21 februari – Hong Kong HKG
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 1e Grand Prix 1.45m, 21 februari – Vestfold NOR
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 4e 1.50m, 20 februari – Neumunster GER
  • Warrant (Numero Uno uit Karanta keur pref prest v.Nimmerdor, fokker G. Reuls uit Panningen), Alberto Michan (MEX), 7e 1.40m, 18 februari en 2e Nations Cup 1.60m, 19 februari – Ocala USA
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e Nations Cup 1.60m, 19 februari – Ocala USA
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 3e 1.50m, 12 februari en 2e Grand Prix 1.55m, 14 februari – Braunschweig GER
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 5e Grand Prix 1.60m, 13 februari – Wellington USA
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Kasey Ament (USA), 6e 1.60m, 11 februari – Thermal USA
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 7e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 6 februari – Bordeaux FRA
  • Eldorado van de Zeshoek (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai v.Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 1e Grote Prijs 1.50m, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref prest v.Contender, fokker A. Florijn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 2e Grote Prijs 1.50m, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Zavall VDL (Casall uit Remilia elite prest v.Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne), Jur Vrieling (NED), 3e Grote Prijs 1.50m, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Quality Time (KWPN-goedgekeurd, Quantum uit H-Cortonne v.Cantus, fokker F.G. van Leuken uit Putten), Zoï Snels (NED), 4e Grote Prijs 1.50m, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite pref prest sport-spr v.Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo), Robert Vos (NED), 5e Grote Prijs 1.50m, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 6e Grote Prijs 1.50m, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Carrera VDL (Cardento uit Vantiels Esprit elite prest sport-spr v.Baloubet du Rouet), Jur Vrieling (NED), 7e Grote Prijs 1.50m, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur sport-spr v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Michel Hendrix (NED), 1e VHO Trofee, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest v.Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Lennard de Boer (NED), 2e VHO Trofee, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster pref prest v.Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn), James Billington, 3e VHO Trofee, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Vittorio (KWPN-goedgekeurd, Calippo uit Ma Belle v.Martel xx, fokker Otto Schultz uit Nusse), Tim van den Oetelaar (NED), 4e VHO Trofee, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dantos HBC (Cantos uit Varaya ster v.Numero Uno, fokker G.R. Turksema uit Roden), Willem Greve (NED), 5e VHO Trofee, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Starpower (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Enjoy v.Escudo I, fokker M. Schaefer uit Vechelde), Zoï Snels (NED), 6e VHO Trofee, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dakar VDL (Cardento uit Nisolde keur pref prest v.Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen), James Billington, 7e VHO Trofee, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Blom’s Ever Blue (Zirocco Blue VDL uit Thissonnevanck elite v.Indorado, fokkers H. en E. Veenstra uit Nuis), Mitchel Sonneveld (NED), 4e daguitslag en 1e einduitslag 74 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 8e daguitslag en 2e einduitslag 64 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Remco Been (NED), 3e daguitslag en 3e einduitslag 50 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Elvaro (Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr PROK v.Heartbreaker, fokkers D. Nanning uit Dalfsen en M.A.G. Maas uit Suré), Niels Nanning (NED), 5e daguitslag en 4e einduitslag 50 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Everto (Harley VDL uit Cassina v.Candillo, fokker M. van den Bruggen uit Goirle), James Gilmartin, 1e daguitslag en 5e einduitslag 46 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 9e daguitslag en 6e einduitslag 44 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Richard Kapteyn (NED), 10e daguitslag en 7e einduitslag 36 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dutch Design (Dollar de la Pierre uit Harmonie elite pref prest sport-spr v.Calvados, fokker M. Liefhebber uit Hoornaar), Tijn Vulders (NED), 11e daguitslag en 8e einduitslag 21 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK v.Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Pieter Keunen (NED), 2e daguitslag, Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • El Salvador (Vigaro uit Antartica ster v.Kojak, fokker De Radstake BV uit Varsseveld), Annelies Vorsselmans (NED), 6e daguitslag, Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Broere Extase (Casall uit Seelotte reg. A v.Lancer II, fokker E. Schep uit Tull en ’t Waal), Patrick van der Schans (NED), 7e daguitslag, Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Emir R (Colman uit B. Termie R 23 elite EPTM-spr v.Rubert R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Annelies Vorsselmans (NED), 12e daguitslag, Blom Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam), Albert Zoer (NED), 1e daguitslag en 1e einduitslag 64 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Zöi Snels (NED), 2e daguitslag en 2e einduitslag 60 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Farfan M (Cantos uit Nikita ster pref prest v.Lux, fokker J.C. Mailly uit Boijl), Bart Bles (NED), 3e daguitslag en 3e einduitslag 56 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Fire (Vleut uit Britt v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 6e daguitslag en 4e einduitslag 48 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Fibonacci (Carambole uit Waomi stb pref v.Pythagoras, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Maud Roosendaal (NED), 9e daguitslag en 5e einduitslag 48 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Forsyth (Carambole uit Tyraja J keur v.Voltaire, fokker A. de Jong uit Chaam), Willem Greve (NED), 8e daguitslag en 6e einduitslag 44 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • For the Moment (Mr.Blue uit Domina III v.Don Juan, fokker E. van de Vleuten uit Someren), Patrick van der Schans (NED), 7e daguitslag en 7e einduitslag 43 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Remco Been (NED), 5e daguitslag en 8e einduitslag 40 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr v.Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Manon Hees (NED), 4e daguitslag en 9e einduitslag 26 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster v.Heartbreaker, fokker Van Boxtel Reek VOF uit Reek), Linn Kvernes, 10e daguitslag en 10e einduitslag 24 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED 
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten), Willem Greve (NED), 7e daguitslag en 1e einduitslag 99,75 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 1e daguitslag en 2e einduitslag 94,50 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller, 4e daguitslag en 3e einduitslag 92,75 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C’est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 3e daguitslag en 4e einduitslag 92,50 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Fly (Kashmir van Schuttershof uit Ravenna III stb-ext v.Caretino, fokker H. van Kessel uit Heeswijk Dinther), Tim van den Oetelaar (NED), 6e daguitslag en 5e einduitslag 90,25 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Willem Greve (NED), 11e daguitslag en 6e einduitslag 89,25 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Nikki Nijenkamp (NED), 5e daguitslag en 7e einduitslag 89,00 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Gladstone HDH (KWPN-goedgekeurd, Capistrano uit Fly v.Ferragamo, fokker A. Dahl uit Sprockhövel), Biance Schoenmakers (NED), 2e daguitslag en 8e einduitslag 85,25 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Great Blue (Plot-Blue uit Nibero ster pref v.Libero H, fokker G. Kouwen uit Dalfsen), Tom Brinkman (NED), 8e daguitslag en 9e einduitslag 85,25 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 12e daguitslag en 10e einduitslag 84,50 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Tom Brinkman (NED), 10e daguitslag en 11e einduitslag 83,50 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Casago (KWPN-goedgekeurd, Casall uit Larthago stb pref prest sport-spr v.Carthago, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 13e daguitslag en 12e einduitslag 83,00 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure, fokker H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Lennard de Boer (NED), 9e daguitslag en 13e einduitslag 82,25 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 15e daguitslag en 14e einduitslag 78,50 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Gino (Biscayo uit Vrouwe Bureveld elite pref IBOP-spr v.Burggraaf, fokker N.W.J. Duinveld uit Hem), Sonja Vlaar (NED), 14e daguitslag en 15e einduitslag 63,00 pnt., Blom Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED

Januari

  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 5e Grand Prix 1.60m, 31 januari – Amsterdam NED
  • Dantos HBC (Cantos uit Varaya ster v.Numero Uno, fokker G.R. Turksema uit Roden), Willem Greve (NED), 2e 1.30m, 21 januari, 1e 1.35m, 22 januari en 4e 1.40m, 24 januari – Drachten NED
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 3e 1.50m, 21 januari – Drachten NED
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 3e 1.50m, 22 januari en 7e Grand Prix 1.55m, 24 januari – Drachten NED
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v.Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 6e 1.45m, 21 januari en 11e Grand Prix 1.50m, 23 januari – Sharjah UAE
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 3e 1.45m, 21 januari en 10e Grand Prix 1.45m, 23 januari – Wellington USA
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 5e Grand Prix 1.45m, 17 januari – Drachten NED
  • Warrant (Numero Uno uit Karanta keur pref prest v.Nimmerdor, fokker G. Reuls uit Panningen), Alberto Michan (MEX), 1e 1.45m, 16 januari – Wellington USA
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Blom’s Ever Blue (Zirocco Blue VDL uit Thissonnevanck elite v.Indorado, fokkers H. en E. Veenstra uit Nuis), Mitchel Sonneveld (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Elvaro (Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr PROK v.Heartbreaker, fokkers D. Nanning uit Dalfsen en M.A.G. Maas uit Suré), Niels Nanning (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 11 januari – Zuidbroek NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Richard Kapteyn (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Remco Been (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Dutch Design (Dollar de la Pierre uit Harmonie elite pref prest sport-spr v.Calvados, fokker M. Liefhebber uit Hoornaar), Tijn Vulders (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 11 januari – Zuidbroek NED
  • First Verdi (Verdi uit Votti Lottie ster PROK v.Fuego du Prelet, fokker Comb. A. Weernink/P. Waller Diemont uit Neede), Pieter Keunen (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Fire (Vleut uit Britt v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Forsyth (Carambole uit Tyraja J keur v.Voltaire, fokker A. de Jong uit Chaam), Willem Greve (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Farfan M (Cantos uit Nikita ster pref prest v.Lux, fokker J.C. Mailly uit Boijl), Bart Bles (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Fibonacci (Carambole uit Waomi stb pref v.Pythagoras, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Maud Roosendaal (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Remco Been (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam), Albert Zoer (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Zöi Snels (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • For the Moment (Mr.Blue uit Domina III v.Don Juan, fokker E. van de Vleuten uit Someren), Patrick van der Schans (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK v.Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Bart Bles (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten), Willem Greve (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 janauri – Zuidbroek NED
  • Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller, 2e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Willem Greve (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C’est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Nikki Nijenkamp (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Great Blue (Plot-Blue uit Nibero ster pref v.Libero H, fokker G. Kouwen uit Dalfsen), Tom Brinkman (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Casago (KWPN-goedgekeurd, Casall uit Larthago stb pref prest sport-spr v.Carthago, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Fly (KWPN-goedgekeurd, Kashmir van Schuttershof uit Ravenna III stb-ext v.Caretino, fokker J.C.M. van Kessel uit Heeswijk Dinther), Tim van den Oetelaar (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Gino (Biscayo uit Vrouwe Bureveld elite pref IBOP-spr v.Burggraaf, fokker N.W.J. Duinveld uit Hem), Sonja Vlaar (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Tom Brinkman (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure, fokker H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Lennard de Boer (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Gladstone HDH (KWPN-goedgekeurd, Capistrano uit Fly v.Ferragamo, fokker A. Dahl uit Sprockhövel), Rob Heijligers (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 11 januari – Zuidbroek NED
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v.Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 1e Grand Prix 1.60m,  wereldbekerwedstrijd, 3 januari – Al Rayyan QAT

2015

December

  • Dantos HBC (Cantos uit Varaya ster v.Numero Uno, fokker G.R. Turksema uit Roden), Willem Greve (NED), 3e 1.45m, 20 december – Frankfurt GER
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 7e 1.55m, 17 december en 5e 1.45m, 19 december – Londen GBR
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 2e 1.50m, 19 december – Frankfurt GER
  • Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref v.Contender, fokker Arend Florijn uit Geesteren), Willem Greve (NED), 2e 1.45m, 19 december – Frankfurt GER
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 1e 1.50m, 18 december – Londen GBR
  • Blom’s Ever Blue (Zirocco Blue VDL uit Thissonnevanck elite v.Indorado, fokkers H. en E. Veenstra uit Nuis), Mitchel Sonneveld (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • Elvaro (Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr PROK v.Heartbreaker, fokkers D. Nanning uit Dalfsen en M.A.G. Maas uit Suré), Niels Nanning (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Richard Kapteyn (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • Envoy (Numero Uno uit Whoopie elite EPTM-spr v.Pharaon, fokker A.M. Reuzenaar uit Schaijk), Dave Maarse (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Remco Been (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • Everto (Harley VDL uit Cassina v.Candillo, fokker M. van den Bruggen uit Goirle), James Gilmartin, 14e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • Dutch Design (Dollar de la Pierre uit Harmonie elite pref prest sport-spr v.Calvados, fokker M. Liefhebber uit Hoornaar), Tijn Vulders (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 15 december – Roosendaal NED
  • Farfan M (Cantos uit Nikita ster pref prest v.Lux, fokker J.C. Mailly uit Boijl), Bart Bles (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Forsyth (Carambole uit Tyraja J keur v.Voltaire, fokker A. de Jong uit Chaam), Richard Kapteyn (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster v.Heartbreaker, fokker Van Boxtel Reek VOF uit Reek), Linn Kvernes, 5e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Zöi Snels (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK v.Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Bart Bles (NED), 8e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam), Albert Zoer (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Fibonacci (Carambole uit Waomi stb pref v.Pythagoras, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Maud Roosendaal (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • For the Moment (Mr.Blue uit Domina III v.Don Juan, fokker E. van de Vleuten uit Someren), Patrick van der Schans (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr v.Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Manon Hees (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • First Verdi (Verdi uit Votti Lottie ster PROK v.Fuego du Prelet, fokker Comb. A. Weernink/P. Waller Diemont uit Neede), Pieter Keunen (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Fire (Vleut uit Britt v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Remco Been (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse M, 15 december – Roosendaal NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten), Willem Greve (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C’est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 4e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller, 5e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Fly (KWPN-goedgekeurd, Kashmir van Schuttershof uit Ravenna III stb-ext v.Caretino, fokker J.C.M. van Kessel uit Heeswijk Dinther), Tim van den Oetelaar (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Casago (KWPN-goedgekeurd, Casall uit Larthago stb pref prest sport-spr v.Carthago, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Gladstone HDH (KWPN-goedgekeurd, Capistrano uit Fly v.Ferragamo, fokker A. Dahl uit Sprockhövel), Bianca Schoenmakers (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Nikki Nijenkamp (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Gino (Biscayo uit Vrouwe Bureveld elite pref IBOP-spr v.Burggraaf, fokker N.W.J. Duinveld uit Hem), Sonja Vlaar (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Tom Brinkman (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Willem Greve (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Great Blue (Plot-Blue uit Nibero ster pref v.Libero H, fokker G. Kouwen uit Dalfsen), Tom Brinkman (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure, fokker H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Lennard de Boer (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Remco Been (NED), 19e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • Gaultier VDL (KWPN-goedgekeurd, Baloubet du Rouet uit Quilana d ‘Ive Z v.Quidam de Revel, fokker I. van Eeckhout uit Outer-Ninove), Remco Been (NED), 23e Blom Hengstencompetitie klasse L, 15 december – Roosendaal NED
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 4e 1.55m, 13 december – La Coruna ESP
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 9e Grand Prix 1.60m, 12 december – La Coruna ESP
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 10e Rolex Top Ten Final 1.60m, 11 decmeber, Geneve SUI
  • Eldorado van de Zeshoek TN (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai v.Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 8e 1.55m, 11 december – La Coruna ESP
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v.Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 2e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 5 december – Riyadh KSA
  • Whitaker (Clinton uit Odette C vb prest v.Indoctro, fokker Stoeterij Aldenbergh uit Zeeland), Hamad Ali Mohamed Al Attiyah (QAT), 8e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 5 december – Riyadh KSA
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 3e 1.50m, 5 december – Salzburg AUT
  • Zavall VDL (Casall uit Remilia elite prest v.Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne), Jur Vrieling (NED), 6e 1.50m, 5 december – Salzburg AUT

November

  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 7e Grand Prix 1.55m, 29 november – Stockholm SWE
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI v.Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 10e Grand Prix, 29 november – Neeroeteren BEL
  • Blom’s Ever Blue (Zirocco Blue VDL uit Thissonnevanck elite v.Indorado, fokkers H. en E. Veenstra uit Nuis), Mitchel Sonneveld (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Everto (Harley VDL uit Cassina v.Candillo, fokker M. van den Bruggen uit Goirle), James Gilmartin, 4e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Remco Been (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Emir R (Colman uit B. Termie R 23 elite EPTM-spr v.Rubert R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Annelies Vorsselmans (NED), 9e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte vb v.Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Elvaro (Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr PROK v.Heartbreaker, fokkers D. Nanning uit Dalfsen en M.A.G. Maas uit Suré), Niels Nanning (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Envoy (Numero Uno uit Whoopie elite EPTM-spr v.Pharaon, fokker A.M. Reuzenaar uit Schaijk), Dave Maarse (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Dutch Design (Dollar de la Pierre uit Harmonie elite pref prest sport-spr v.Calvados, fokker M. Liefhebber uit Hoornaar), Tijn Vulders (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • El Salvador (Vigaro uit Antartica ster v.Kojak, fokker De Radstake BV uit Varsseveld), Annelies Vorsselmans (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Richard Kapteyn (NED), 20e Blom Hengstencompetitie klasse Z & ZZ, 25 november – Ermelo NED
  • Florian (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam), Albert Zoer (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden), Zöi Snels (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Fibonacci (Carambole uit Waomi stb pref v.Pythagoras, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Maud Roosendaal (NED), 3e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • For the Moment (Mr.Blue uit Domina III v.Don Juan, fokker E. van de Vleuten uit Someren), Patrick van der Schans (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Fire (Vleut uit Britt v.Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Remco Been (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK v.Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Sonja Vlaar (NED), 11e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Farfan M (Cantos uit Nikita ster pref prest v.Lux, fokker J.C. Mailly uit Boijl), Bart Bles (NED), 12e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster v.Heartbreaker, fokker Van Boxtel Reek VOF uit Reek), Linn Kvernes, 13e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Forsyth (Carambole uit Tyraja J keur v.Voltaire, fokker A. de Jong uit Chaam), Richard Kapteyn (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr v.Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Manon Hees (NED), 16e Blom Hengstencompetitie klasse M, 25 november – Ermelo NED
  • Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten), Willem Greve (NED), 1e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Gringo (Catoki uit D.Zarah R 7 ster EPTM-spr PROK v.Tolan R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Willem Greve (NED), 2e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Graziano (Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure, fokker H. en A. Barenkamp uit Ter Apel), Lennard de Boer (NED), 5e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië), Lennard de Boer (NED), 6e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden), Caroline Müller, 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Gaspahr (Berlin uit Costa keur sport-spr v.Tangelo van de Zuuthoeve, fokker C.J.P. Helderman uit Wijchen), Pieter Keunen (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Fly (KWPN-goedgekeurd, Kashmir van Schuttershof uit Ravenna III stb-ext v.Caretino, fokker J.C.M. van Kessel uit Heeswijk Dinther), Tim van den Oetelaar (NED), 7e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Golden Dream (Zirocco Blue VDL uit Uthalina-M stb v.Julio Mariner, fokker H. Coenen uit Heijen), Manon Hees (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Gullit HBC (Cantos uit C’est la Vie keur IBOP-spr sport-spr v.Namelus R, fokker H. de Roover uit Strijbeek), Monique van den Broek (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Great Blue (Plot-Blue uit Nibero ster pref v.Libero H, fokker G. Kouwen uit Dalfsen), Tom Brinkman (NED), 10e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Grodino (Eldorado van de Zeshoek uit Sorina stb PROK v.Celano, fokker J. van Loon uit Valkenswaard), Tom Brinkman (NED), 13e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Golddigger (Querly-Elvis uit Wella stb-ext v.Corland, fokker W.A.M. Nijenkamp uit Weerselo), Nikki Nijenkamp (NED), 14e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Gladstone HDH (KWPN-goedgekeurd, Capistrano uit Fly v.Ferragamo, fokker A. Dahl uit Sprockhövel), Bianca Schoenmakers (NED), 15e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde), Gerbert te Koppele (NED), 17e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Gaultier VDL (KWPN-goedgekeurd, Baloubet du Rouet uit Quilana d ‘Ive Z v.Quidam de Revel, fokker I. van Eeckhout uit Outer-Ninove), Remco Been (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Casago (KWPN-goedgekeurd, Casall uit Larthago stb pref prest sport-spr v.Carthago, fokker M. van de Bruggen uit Goirle), Bart Lips (NED), 18e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Grand Slam VDL (KWPN-goedgekeurd, Cardento uit Wonder A.S. vb v.Heartbreaker, fokker F. Kenis uit Sint-Lenaarts), Remco Been (NED), 21e Blom Hengstencompetitie klasse L, 25 november – Ermelo NED
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest v.Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 11e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 22 november – Stuttgart GER
  • Plot-Blue (KWPN-erkend, Mr.Blue uit Ilotte ster prest v.Pilot, fokker F.C.M. Burgers uit Moergestel), Marcus Ehning (GER), 5e 1.50m, 21 november – Stuttgart GER
  • Chaman  (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 12e 1.55m, 20 november en 5e 1.50m, 20 november – Stuttgart GER
  • H&M Tornesch 1042 (KWPN-erkend, Lux uit Ninerta ster v.Libero H, fokker A. Noordhof-Nieborg uit Kropswolde), Malin Baryard Johnsson (SWE), 11e 1.55m, 20 november en 3e 1.50m, 19 november – Stuttgart GER
  • VDL Groep Spiritivo (Indoctro uit Think Twice v.Corrado I, fokker Stoeterij Duysel’s Hof uit Hoogeloon), Leopold van Asten (NED), 1e 1.35m, 12 november, 1e 1.35m, 13 november en 2e 1.35m, 14 november – Opglabbeek BEL
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 5e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 11 november, 7e 1.45m, 12 november en 7e 1.60m, 14 november – Toronto CAN
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied stb v.I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 11e 1.55m, 6 november en 3e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 8 november – Verona ITA
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa v.Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 5e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 8 november – Verona ITA
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v.Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 1e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 6 november – Mostaganem ALG
  • VDL Groep Spiritivo (Indoctro uit Think Twice v.Corrado I, fokker Stoeterij Duysel’s Hof uit Hoogeloon), Leopold van Asten (NED), 8e 1.30m, 5 november – Luik BEL
  • Vleut (Quick Star uit Nicce reg.A prest v.Cantus, fokkers A.en W. Wolters en H.C.C.M. Ongering uit Groningen), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 3e 1.35m, 4 november en 2e 1.40m, 6 november – Mostaganem ALG
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla v.Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 4e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 1 november – Lexington USA

Oktober

  • Zavall VDL (Casall uit Remilia elite prest v.Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne), Jur Vrieling (NED), 4e 1.50m, kwalificatie GP, 30 oktober – Maastricht NED
  • Eldorado van de Zeshoek TN (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai van Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 2e Grand Prix 1.50m, 25 oktober – St Lô FRA
  • H&M Tornesch 1042 (KWPN-erkend, Lux uit Ninerta ster v.Libero H, fokker A. Noordhof-Nieborg uit Kropswolde), Malin Baryard Johnsson (SWE), 9e Grand Prix 1.60m, Wereldbekerwedstrijd, 25 oktober – Helsinki FIN
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina v.Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 3e1.40m, 23 oktober en 6e 1.45m, 25 oktober – Helsinki FIN
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest v.Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 1e 1.45m, 23 oktober en 1e 1.50m, 24 oktober – Helsinki FIN
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets v.Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 11e Grand Prix 1.60m,  Wereldbekerwedstrijd, 18 oktober – Oslo NOR
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v.Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 1e 1.45m, 17 oktober en 4e 1.45m, 18 oktober – El Jadida MAR
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 3e Youngster Tour 1.30m, 16 oktober en 1e Youngster Tour 1.30m, 18 oktober – Asten NED
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina v.Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 6e 1.45m, 17 oktober – Oslo NOR
  • Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 stb pref prest v.Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Kasey ament (USA), 7e 1.45m, 17 oktober – Del Mar USA
  • Vleut (Quick Star uit Nicce reg.A prest v.Cantus, fokkers A.en W. Wolters en H.C.C.M. Ongering uit Groningen), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 2e 1.35m, 16 oktober – El Jadida MAR
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v. Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 3e 1.45m, 11 oktober – Rabat MAR
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 1e Grand Prix 1.60m, 4 oktober – Los Angeles USA
  • Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite sport-spr pref prest van Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo), Robert Vos (NED), 10e Grand Prix, 4 oktober – Mariënheem NED
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v. Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 5e 1.45m, 3 oktober – Tetouan MAR

September

  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 3e Nations Cup finale 1.60m, 26 september – Barcelona ESP
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets van Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 3e Nations Cup finale 1.60m, 26 september – Barcelona ESP
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla van Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 2e Grand Prix, 20 september – New Albany USA
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 9e Grand Prix 1.60m, Global Champions Tour, 19 september – Wenen AUT
  • Vingino (Voltaire uit Notre Dame van Cassini I, fokker J. Albers uit Valthermond), Abdel Said (EGY), 12e Grand Prix 1.60m, 13 september – Paderborn GER
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 8e Grand Prix 1.60m, Global Champions Tour, 12 september – Rome ITA
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 11 Grand Prix 1.60m, Global Champions Tour, 12 september – Rome ITA
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla van Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 4e 1.50m, 9 september – Spruce Meadows CAN

Augustus

  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 3e Grand Prix 1.60m, 30 augustus – Villach Treffen AUT
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 2e 1.50m, kwalificatie GP, 28 augustus – Villach Treffen AUT
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 5e 1.50m, kwalificatie GP, 28 augustus – Villach Treffen AUT
  • VDL Groep Spiritivo (Indoctro uit Think Twice van Corrado I, fokker Stoeterij Duysel’s Hof uit Hoogeloon), Leopold van Asten (NED), 8e 1.35m, 28 augustus en 6e 1.40m, 29 augustus – Munster GER
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied van I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 4e 1.50m, 28 augustus, 1e 1.50m, 29 augustus en 1e Grand Prix 1.60m, 30 augustus – Munster GER
  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla van Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 10e Grand Prix kwalificatie 1.60m, 28 augustus en 11e Grand Prix 1.60m, 30 augustus  – Bridgehampton USA
  • Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite sport-spr pref prest van Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo), Robert Vos (NED), 7e 1.40m, 27 augustus en 5e 1.45m, 28 augustus – Wilkow POL
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets van Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 1e landenwedstrijd, 21 augustus en 5e individueel, 23 augustus, Europees Kampioenschap – Aken GER
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 1e landenwedstrijd, 21 augustus en 14e individueel, 23 augustus, Europees Kampioenschap – Aken GER
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera stb pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 1e Grand Prix 1.60m, Global Champions Tour, 15 augustus en 5e 1.55, kwalificatie Grand Prix, 13 augustus – Valkenswaard NED
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied van I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 10e 1.60m, Global Champions Tour, 15 augustus – Valkenswaard NED
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 2e 1.55m, Team Competition, 14 augustus – Valkenswaard NED
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 4e 1.45m, 13 augustus – Valkenswaard NED
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 8e 1.55m, kwalificatie Grand Prix, 13 augustus – Vakenswaard NED
  • Dantos HBC (Cantos uit Varaya ster van Numero Uno, fokker G.R. Turksema uit Roden), Patrick Lemmen (NED), 2e eindstand Isah Cup 7-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur van Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Pieter Keunen (NED), 14e eindstand Isah Cup 7-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest van Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Lennard de Boer (NED), 17e eindstand Isah Cup 7-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Dakar VDL (Cardento uit Nisolde keur pref prest van Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen), James Billington (GBR), 18e eindstand Isah Cup 7-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK van Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Pieter Keunen (NED), 3e eindstand Isah Cup 6-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte van Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Zoï Snels (NED), 4e eindstand Isah Cup 6-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Elvaro (Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr PROK van Heartbreaker, fokkers D. Nanning uit Dalfsen en M.A.G. Maas uit Suré), Niels Nanning (NED), 8e eindstand Isah Cup 6-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Extase (Casall uit Seelotte van Lancer II, fokker E. Schep uit Tull en ’t Waal), Patrick van der Schans (NED), 1e eindstand Isah Cup 6-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Forsyth (Carambole uit Tyraja J keur van Voltaire, fokker A. de Jong uit Chaam), Willem Greve (NED), 2e eindstand Isah Cup 5-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr van Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden) met Zöi Snels (NED), 11e eindstand Isah Cup 5-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Fire (Vleut uit Britt van Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 32e einstand Isah Cup 5-jarigen, KWPN Kampioenschappen, 13 augustus – Ermelo NED
  • Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite sport-spr pref prest van Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo), Robert Vos (NED), 8e 1.40m, 9 augustus – Ommen NED
  • W V Saron (Creool uit Nazarona ster van Zichem, fokker W. van Sijpveld uit Kesteren), Ellen Tolkamp (NED), 2e klasse Z, 7 augustus – Brummen NED
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 2e 1.50m, kwalificatie Grand Prix, 6 augustus – Ommen NED
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 7e 1.60m, kwalificatie Grand Prix, 5 augustus – Dublin IRL
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets van Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 3e Gold Cup 1.60m, 2 augustus – Hickstead GBR
  • Plot-Blue (KWPN-erkend, Mr.Blue uit Ilotte ster prest van Pilot, fokker F.C.M. Burgers uit Moergestel), Marcus Ehning (GER), 7e Gold Cup 1.60m, 2 augustus – Hickstead GBR
  • H&M Tornesch 1042 (KWPN-erkend, Lux uit Ninerta ster van Libero H, fokker A. Noordhof-Nieborg uit Kropswolde), Malin Baryard Johnsson (SWE), 7e Grand Prix 1.50m, 2 augustus – Varberg SWE
  • VDL Groep Spiritivo (Indoctro uit Think Twice van Corrado I, fokker Stoeterij Duysel’s Hof uit Hoogeloon), Leopold van Asten (NED), 1e Grand Prix, 2 augustus – Lier BEL

Juli

  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla van Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 1e 1.45m, 31 juli – Hickstead GBR
  • Zavall VDL (Casall uit Remilia elite prest van Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne), Jur Vrieling (NED), 5e 1.45m, 30 juli – Hickstead GBR
  • Eldorado van de Zeshoek TN (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai van Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 6e 1.50m, 30 juli – Hickstead GBR
  • VDL Groep Zagreb (KWPN-goedgekeurd, Querlybet Hero uit Unique van Heartbreaker, fokker Van Gijsel uit Sint-Gillis-Waas BEL), Leopold van Asten (NED), 7e 1.45m 25 juli, 4e 1.45 m 26 juli – La Coruna ESP
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 3e 1.45m, 24 juli – La Coruna ESP
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied van I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 8e 1.50m, 25 juli – London GBR
  • VDL Groep Zagreb (KWPN-goedgekeurd, Querlybet Hero uit Unique van Heartbreaker, fokker Van Gijsel uit Sint-Gillis-Waas BEL), Leopold van Asten (NED), 3e 1.45m, 19 juli – Zuidwolde NED
  • Bugatti VDL (Silverstone uit Uzamieka VDL ster van Indoctro, fokker VDL Stud uit Beers), Candice King (USA), 8e 1.50m, 15 juli – Tryon USA
  • Vingino (Voltaire uit Notre Dame van Cassini I, fokker J. Albers uit Valthermond), Abdel Said (EGY), 5e Grand Prix 1.60m, 18 juli – Mannheim GER
  • Bugatti VDL (Silverstone uit Uzamieka VDL ster van Indoctro, fokker VDL Stud uit Beers), Candice King (USA), 7e 1.50m, 9 juli – Tryon USA
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied van I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 5e 1.60m, 11 juli – Estoril POR
  • Wittinger VDL (Indoctro uit Irusa keur pref prest van Nimmerdor, fokker A.J. Hazenberg uit Opende), Amanda Flint (USA), 2e Grand Prix, 5 juli en 1e openingsrubriek, 3 juli – Vermont USA
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 12e Grand Prix 1.60m, Global Champions Tour, 4 juli – Parijs Eiffel FRA
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 6e 1.45m, 4 juli – Arnhem NED
  • Eldorado van de Zeshoek TN (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai van Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 1e 1.50m, 3 juli – Arnhem NED

Juni

  • Breitling LS (KWPN-goedgekeurd, Quintero uit Armonia la Silla van Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon), Beezie Madden (USA), 2e 1.50m, 28 juni – Spruce Meadows CAN
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 5e 1.50m, 27 juni – Knokke BEL
  • Whitaker (Clinton uit Odette C prest van Indoctro, fokker Stoeterij Aldenbergh uit Zeeland), Hamad Ali Mohamed Al Attiyah (QAT), 9e 1.55m, 26 juni – Monte Carlo MON
  • Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite sport-spr pref prest van Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo), Robert Vos (NED), 7e 1.40m, 26 juni – Geesteren NED
  • Carambole N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 8e 1.50m, 19 juni – Rotterdam NED
  • Plot-Blue (KWPN-erkend, Mr.Blue uit Ilotte ster prest van Pilot, fokker F.C.M. Burgers uit Moergestel), Marcus Ehning (GER), 7e 1.55m, 18 juni – Rotterdam NED
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 7e 1.45m, 18 juni – Rotterdam NED
  • Zinedine (KWPN-erkend, Guidam uit Unadonja van Heartbreaker, fokker J.G. Boomkamp uit Borne), Ludger Beerbaum (GER), 4e 1.50m, 4 juni en 8e 1.50m, 6 juni – St. Gallen SU

Mei

  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets van Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 8e Grand Prix 1.60m, 31 mei – Aken GER
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 11e 1.55m, 30 mei – Aken GER
  • Vleut (Quick Star uit Nicce prest van Cantus, fokkers A.en W. Wolters en H.C.C.M. Ongering uit Groningen), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 7e 1.45m, 30 mei POL
  • Zinedine (KWPN-erkend, Guidam uit Unadonja van Heartbreaker, fokker J.G. Boomkamp uit Borne), Ludger Beerbaum (GER), 7e 1.60m, 24 mei – Wiesbaden GER
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 2e Nations Cup 1.60m, 22 mei – Rome ITA
  • VDL Zirocco Blue N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets van Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 2e Nations Cup 1.60m, 22 mei – Rome ITA
  • Vleut (Quick Star uit Nicce prest van Cantus, fokkers A.en W. Wolters en H.C.C.M. Ongering uit Groningen), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 1e 1.45m, 21 mei – Ciekocinko POL
  • Eldorado van de Zeshoek TN (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai van Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 5e Grand Prix 1.55m, 17 mei – Eindhoven NED
  • Bustique (Indoctro uit Jutha pref prest van Grannus, fokkers H. van de Wijngaart uit Prinsenbeek en J.A. Schipper uit Breda), Michel Hendrix (NED), 3e 1.35m, 15 mei – Eindhoven NED
  • VDL Groep Zagreb (KWPN-goedgekeurd, Querlybet Hero uit Unique van Heartbreaker, fokker Van Gijsel uit Sint-Gillis-Waas BEL), Leopold van Asten (NED), 2e 1.50m, kwalificatie Grand Prix, 15 mei – Eindhoven NED
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied van I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 3e 1.55m, 14 mei – Hamburg GER
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 2e 1.45m, 8 mei en 2e 1.50m, 10 mei – Shanghai CHN
  • Zinedine (KWPN-erkend, Guidam uit Unadonja van Heartbreaker, fokker J.G. Boomkamp uit Borne), Ludger Beerbaum (GER), 9e 1.55m, 8 mei en 5e 1.55m, 10 mei – Shanghai CHN
  • Vleut (Quick Star uit Nicce prest van Cantus, fokkers A.en W. Wolters en H.C.C.M. Ongering uit Groningen), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 6e 1.55m, 10 mei – Shanghai CHN
  • Upgrade (Heartbreaker uit Palett prest van Pilot, fokker A. Florijn uit Geesteren), Tom Brinkman (NED), 2e Grand Prix 1.45m, 10 mei – Tubbergen NED
  • Zavall VDL (Casall uit Remilia elite prest van Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne), Jur Vrieling (NED), 8e 1.50m, 7 mei – Drammen NOR
  • Bugatti VDL (Silverstone uit Uzamieka VDL ster van Indoctro, fokker VDL Stud uit Beers), Candice King (USA), 1e Grand Prix, 3 mei – Tryon USA
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v. Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 9e 1.60m Grand Prix, Global Champions Tour, 2 mei – Madrid ESP

April

  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 17e 1e onderdeel 1.50m, 23 april, 14e 2e onderdeel 1.50m, 24 april, 3e 3e onderdeel 1.60m, 26 april, NK Senioren – Mierlo NED
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 31e 1e onderdeel 1.50m, 23 april, 7e 2e onderdeel 1.50m, 24 april, 9e 3e onderdeel 1.60m, 26 april, NK Senioren – Mierlo NED
  • Eldorado van de Zeshoek (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai van Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 10e 1e onderdeel 1.50m, 23 april, 24e 2e onderdeel 1.50m, 24 april, 12e 3e onderdeel 1.60m, 26 april, NK Senioren – Mierlo NED
  • Vittorio (KWPN-goedgekeurd, Calippo uit Ma Belle van Martel xx, fokker Otto Schultz uit Nusse GER), Tim van den Oetelaar (NED), 17e 1e onderdeel 1.40m, 23 april, 10e 2e onderdeel 1.45m, 24 april, 22e 3e onderdeel 1.45m, 25 april, NK Young Riders – Mierlo NED
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 5e 2e onderdeel 1.50m, 24 april, NK Senioren – Mierlo NED
  • Vingino (Voltaire uit Notre Dame van Cassini I, fokker J. Albers uit Valthermond), Abdel Said (EGY), 9e Grand Prix 1.60m, 26 april – Hagen GER
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 1e Grand Prix 1.55m, 19 april – Hardelot FRA
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 9e 1.50m, dag 1, 16 april, 12e 1.60m, dag 2, 17 april, 11e na dag 1 en 2, 1e 1.60m, dag 3, 19 april en 6e overall, wereldbekerfinale – Las Vegas USA
  • Zirocco Blue VDL N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets van Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 3e 1.50m, dag 1, 16 april, 16e 1.60m, dag 2, 17 april, 8e na dag 1 en 2, 13e 1.60m, dag 3, 19 april en 10e overall, wereldbekerfinale – Las Vegas USA
  • VDL Groep Zagreb (KWPN-goedgekeurd, Querlybet Hero uit Unique van Heartbreaker, fokker Van Gijsel uit Sint-Gillis-Waas BEL), Leopold van Asten (NED), 6e 1.45m, 12 april – Lanaken BEL
  • Vingino (Voltaire uit Notre Dame van Cassini I, fokker J. Albers uit Valthermond), Abdel Said (EGY), 7e 1.50m, 5 april en 2e 1.45m, 6 april – Lanaken BEL

Maart

  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 4e Grand Prix 1.55m, 22 maart – Braunschweig GER
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 9e Grand Prix 1.60m, 22 maart – Vejer de la Frontera ESP
  • H&M Tornesch 1042 (KWPN-erkend, Lux uit Ninerta ster van Libero H, fokker A. Noordhof-Nieborg uit Kropswolde), Malin Baryard Johnsson (SWE), 1e 1.45m, 19 maart – Arezzo ITA
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 4e 1.55m, 13 maart en 10e Grand Prix 1.60m, 15 maart – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied van I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 5e 1.55m, 13 maart en 6e Grand Prix 1.60m, 15 maart – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 4e Grand Prix 1.50m, 15 maart – Vejer de la Frontera (ESP)
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jur Vrieling (NED), 2e 1.50m, 13 maart – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Talan (KWPN-erkend, Concorde uit Nalinda ster pref prest PROK v. Burggraaf, fokker L. Heida uit Oldeholtpade), Abdullah Al Sharbatly (KSA), 7e Grand Prix 1.60m, 7 maart – Doha QAT
  • Eldorado van de Zeshoek (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai van Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Willem Greve (NED), 1e 1.40m, 6 maart en 1e Grand Prix 1.50m, 7 maart – Roosendaal NED
  • Quality Time TN (KWPN-goedgekeurd, Quantum uit H-Cortonne van Cantus, fokker F.G. van Leuken uit Putten), Jeroen Dubbeldam (NED), 9e 1.50m, Big Tour, 6 maart – Dortmund GER
  • Zirocco Blue VDL N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Mr.Blue uit Licorne des Forets van Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains), Jur Vrieling (NED), 4e Grand Prix 1.60m, Wereldbekerwedstrijd, 1 maart – Göteborg SWE
  • GLOCK’s London N.O.P. (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle van Sombeke van Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 8e Grand Prix 1.60m, Wereldbekerwedstijd, 1 maart – Göteborg SWE

Februari

  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jessica Kürten (IRL), 4e 1.45m, 28 februari -Göteborg SWE
  • Imothep (KWPN-erkend, Indoctro uit Serena H van Calvados, fokker A.H.A. Hassing uit Steggerda), Darragh Kenny (IRL), 3e Nations Cup 1.60m, 27 februari – Wellington USA
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 6e 1.45m, 19 februari – Abu Dhabi UAE
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 4e 1.50m Grand Prix, 22 februari – Vejer de la Frontera ESP
  • GLOCK’s London N.O.P. (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle van Sombeke van Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 10e Grand Prix 1.60m, 15 februari – Hong Kong HKG
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 2e 1.45m, 14 februari – Hong Kong HKG
  • Falaise de Muze (KWPN-goedgekeurd, Wandor van de Mispelaere uit Walnut de Muze van Nabab de Reve, fokker J. de Brabander uit Sint-Niklaas), Annelies Vorsselmans (BEL), 7e 1.50m, 14 februari – Neumunster GER
  • Vingino (Voltaire uit Notre Dame van Cassini I, fokker J. Albers uit Valthermond), Abdel Said (EGY), 2e Grand Prix, 8 februari – Opglabbeek BEL
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied van I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 2e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 7 februari – Bordeaux FRA
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 9e Grand Prix 1.60m,  wereldbekerwedstrijd, 7 februari – Bordeaux FRA
  • Whitaker (Clinton uit Odette C prest van Indoctro, fokker Stoeterij Aldenbergh uit Zeeland), Hamad Ali Mohamed Al Attiyah (QAT), 2e 1.45m, kwalificatie Grand Prix, 6 februari – Al Ain UAE
  • Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite sport-spr pref prest van Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo), Jessica Kürten (IRL), 1e Grote Prijs 1.50m, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jessica Kürten (IRL), 2e Grote Prijs 1.50m, 5 februari -‘s-Hertogenbosch NED
  • Quality Time TN (KWPN-goedgekeurd, Quantum uit H-Cortonne van Cantus, fokker F.G. van Leuken uit Putten), Jeroen Dubbeldam (NED), 3e Grote Prijs 1.50m, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Bustique (Indoctro uit Jutha pref prest van Grannus, fokkers H. van de Wijngaart uit Prinsenbeek en J.A. Schipper uit Breda), Michel Hendrix (NED), 4e Grote Prijs 1.50m, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Zavall VDL (Casall uit Remilia elite prest van Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne), Jur Vrieling (NED), 5e Grote Prijs 1.50m, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Spartacus TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Galina van Grannus, fokker F.Ch. Amend uit Hannover GER), Henk van de Pol (NED), 6e Grote Prijs 1.50m, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Eldorado van de Zeshoek (KWPN-goedgekeurd, Clinton uit Bijou Orai van Toulon, fokker P. Merckx uit Stekene), Hanno Ellermann (EST), 7e Grote Prijs 1.50m, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Falaise de Muze (KWPN-goedgekeurd, Wandor van de Mispelaere uit Walnut de Muze van Nabab de Reve, fokker J. de Brabander uit Sint-Niklaas), Annelies Vorsselmans (BEL), 8e Grote Prijs 1.50m, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • SLI Chacco Boy (Chacco Blue uit Orlana ster pref van Ircolando, fokker Q. van Erp uit Boekel), Vincent Voorn (NED), 1e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Vittorio (KWPN-goedgekeurd, Calippo uit Ma Belle van Martel xx, fokker Otto Schultz uit Nusse GER), Tim van den Oetelaar (NED), 2e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Upgrade (Heartbreaker uit Palett prest van Pilot, fokker A. Florijn uit Geesteren), Tom Brinkman (NED), 3e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Boss (Indoctro uit Nisolde keur pref prest van Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen), Remco Been (NED), 4e VHO Trofee, 5 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dakar VDL (Cardento uit Nisolde keur pref prest van Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen), James Billington, 1e daguitslag en 1e einduitslag 56 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dantos HBC (Cantos uit Varaya ster van Numero Uno, fokker G.R. Turksema uit Roden), Patrick Lemmen (NED), 2e daguitslag, Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona pref prest ster van Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Lennard de Boer (NED), 3e daguitslag en 3e einduitslag 48 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Pieter Keunen (NED), 4e daguitslag, Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Don Sandrino (KWPN-goedgekeurd, Sandro Boy uit Meilientje V keur sport-spr van Concorde, fokker Th.J.M. van Delft uit Oud Turnhout), Leon Kuijpers (NED), 5e daguitslag en 2e einduitslag 56 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Dexter R (Namelus R uit U.Rubertha 15 van Contender, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Ben Schröder (NED), 6e daguitslag, Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Bosch Blue HBC (Cantos uit Pavona ster pref van Mr.Blue, fokker A. van de Broek uit Lierop), Kristian Houwen (NED), 7e daguitslag en 4e einduitslag 24 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Blom’s Ever Blue (Zirocco Blue VDL uit Thissonnevanck elite van Indorado, fokkers H. en E. Veenstra uit Nuis), Mitchel Sonneveld (NED), 1e daguitslag en 6e einduitslag 46 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte van Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Hanno Ellerman (EST), 2e daguitslag en 3e einduitslag 54 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Elvaro (Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr van Heartbreaker, fokkers M.A.G. Maas uit Suré en D. Nanning uit Dalfsen), Zoï Snels (NED), 3e daguitslag en 4e einduitslag 52 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK van Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Pieter Keunen (NED), 4e daguitslag en 5e einduitslag 48 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Broere Extase (Casall uit Seelotte van Lancer II, fokker E. Schep uit Tull en ’t Waal), Patrick van der Schans (NED), 5e daguitslag en 8e einduitslag 43 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Envoy (Numero Uno uit Whoopie elite EPTM-spr van Pharaon, fokker A.M. Reuzenaar uit Schaijk), Dave Maarse (NED), 6e daguitslag en 7e einduitslag 44 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I van Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Willem Greve (NED), 7e daguitslag en 11e einduitslag 24 pnt. Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • El Salvador (Vigaro uit Antartica ster van Kojak, fokker De Radstake BV uit Varsseveld), Annelies Vorsselmans (NED), 8e daguitslag en 9e einduitslag 42 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur sport-spr van Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 9e daguitslag en 1e einduitslag 58 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Emir R (Colman uit B. Termie R 23 elite EPTM-spr van Rubert R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Remco Been (NED), 10e daguitslag en 10e einduitslag 40 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref van Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 11e daguitslag en 2e einduitslag 55 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Fire (Vleut uit Britt van Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 1e daguitslag en 11e einduitslag 78,5 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • F-One USA (Toulon uit Beat Me ster sport-spr van Tangelo van de Zuuthoeve, fokkers Th.H.W. ten Brinke uit Varsseveld en R. Bril uit Westendorp), Leon Kuypers (NED), 2e daguitslag en 3e einduitslag 88,75 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Farfan M (Cantos uit Nikita ster pref prest van Lux, fokker J.C. Mailly uit Boijl), Bart Bles (NED), 3e daguitslag en 2e einduitslag 95,5 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster van Heartbreaker, fokker VOF van Boxtel uit Reek), Eric van der Vleuten Jr. (NED), 4e daguitslag en 9e einduitslag 81,25 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • First Verdi (Verdi uit Votti Lottie ster PROK van Fuego du Prelet, fokker comb. A. Weernink/P. Waller Diemont uit Neede), Tim van den Oetelaar (NED), 5e daguitslag en 4e einduitslag 88 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Fibonacci (Carambole uit Waomi pref van Pythagoras, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Pim Mulder (NED), 6e daguitslag en 8e einduitslag 82,75 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr van Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 7e daguitslag en 1e einduitslag 96,25 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK van Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Sonja Vlaar (NED), 8e daguitslag en 7e einduitslag 84 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr van Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Manon Hees (NED), 9e daguitslag en 5e einduitslag 86,75 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Freestyle (Cantos uit Verena van Andiamo, fokker E.M.J. Jaspers-Faassen uit Swalmen), Aniek Diks (NED), 10e daguitslag en 6e einduitslag 85 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – Zuidbroek NED
  • Forsyth (Carambole uit Tyraja J keur van Voltaire, fokker A. de Jong uit Chaam), Richard Kapteijn (NED), 11e daguitslag en 10e einduitslag 79,75 pnt., Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 4 februari – ‘s-Hertogenbosch NED
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 1e Grand Prix 1.60m, 2 februari – Amsterdam NED

Januari

  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 7e Grand Prix 1.60m,  wereldbekerwedstrijd, 25 januari – Zürich SUI
  • Zinedine (KWPN-erkend, Guidam uit Unadonja van Heartbreaker, fokker J.G. Boomkamp uit Borne), Ludger Beerbaum (GER), 1e 1.40m, 24 januari – Zürich SUI
  • Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite sport-spr pref prest van Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo), Jessica Kürten (IRL), 5e 1.35m, 24 januari – Zürich SUI
  • Sterrehof’s Opium (KWPN-goedgekeurd, Polydor uit Ballerina van Bormio, fokker A. Haarlammert uit Ladbergen GER), Marc Houtzager (NED), 1e 1.50m, kwalificatie Grand Prix, 23 januari – Drachten NED
  • Carambole (KWPN-goedgekeurd, Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumsteds GER),Willem Greve (NED), 3e 1.50m, kwalificatie Grand Prix, 23 januari en 1e Grand Prix 1.55m, 25 januari – Drachten NED
  • GLOCK’s London N.O.P. (KWPN-erkend, Nabab de Reve uit Ta Belle van Sombeke van Chin Chin, fokker J. de Brabander uit St. Niklaas), Gerco Schröder (NED), 6e Grand Prix 1.55m, 23 januari – Zürich SUI
  • Chaman (KWPN-erkend, Baloubet du Rouet uit Jadied van I Love You, fokker Boa Agriculture BV uit Enschede) Ludger Beerbaum (GER), 3e 1.50m, kwalificatie Grand Prix, 16 januari – Leipzig GER
  • VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel uit Clarissa van Landgraf I, fokker Veehandel Musterd uit Hooge Zwaluwe), Maikel van der Vleuten (NED), 4e 1.50m,  kwalificatie Grand Prix, 16 januari en 12e Grand Prix 1.60m, wereldbekerwedstrijd, 18 januari – Leipzig GER
  • Van Gogh 49 (Numero Uno uit Movera pref prest van Bernstein, fokker Mts. Stultiens uit Weert), Marco Kutscher (GER), 4e 1.50m, kwalificatie Grand Prix, 17 januari – Leipzig GER
  • Falaise de Muze (KWPN-goedgekeurd, Wandor van de Mispelaere uit Walnut de Muze van Nabab de Reve, fokker J. de Brabander uit Sint-Niklaas), Annelies Vorsselmans (BEL), 7e 1.40m, 15 januari, 26e 1.45m, 16 januari en 5e 1.40m, 17 januari – Drachten NED
  • Zavall VDL (Casall uit Remilia elite prest van Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne), Jur Vrieling (NED), 11e Grand Prix, 10 januari – Zuidbroek NED
  • Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster prest van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham), Jessica Kürten (IRL), 5e 1.55m, kwalificatie Grand Prix, 9 januari – Basel SUI
  • Don Sandrino (KWPN-goedgekeurd, Sandro Boy uit Meilientje V keur sport-spr van Concorde, fokker Th.J.M. van Delft uit Oud Turnhout), Leon Kuijpers (NED), 2e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Dakar VDL (Cardento uit Nisolde keur pref prest van Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen), James Billington, 3e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Don Diablo HX (Vittorio uit Zolaniki keur v.Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel), Pieter Keunen (NED), 4e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Starpower TN (KWPN-goedgekeurd, Stakkato uit Enjoy van Escudo I, fokker M. Schaefer uit Vechelde), Hanno Ellermann (EST), 5e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Bosch Blue HBC (Cantos uit Pavona ster pref van Mr.Blue, fokker A. van de Broek uit Lierop), Kristian Houwen (NED), 6e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Dutch Design (Dollar de la Pierre uit Harmonie elite pref prest sport-spr van Calvados, fokker M. Liefhebber uit Hoornaar), Maxime de Clerq (NED), 7e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona pref prest ster van Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe), Lennard de Boer (NED), 9e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Chapeau Valière (Wittinger VDL uit Silvana keur van Marlon, fokker J. Honcoop uit Chaam), Dominique Hendrickx (NED), 10e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse Z/ ZZ, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur sport-spr van Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen), Kristian Houwen (NED), 1e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Broere Extase (Casall uit Seelotte van Lancer II, fokker E. Schep uit Tull en ’t Waal), Patrick van der Schans (NED), 3e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Entertainer (Warrant uit Shilavsca Fortuna ster PROK van Corland, fokker R. Kouwenhoven uit Oldemarkt), Pieter Keunen (NED), 4e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref van Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel), Jur Vrieling (NED), 5e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Elton John (Clearway uit Vilotte van Kannan, fokker A. Waldman uit Putten), Hanno Ellerman (EST), 7e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Elvaro (Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr van Heartbreaker, fokkers M.A.G. Maas uit Suré en D. Nanning uit Dalfsen), Zoï Snels (NED), 8e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Emir R (Colman uit B. Termie R 23 elite EPTM-spr van Rubert R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham), Aniek Diks (NED), 9e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Everglade VDL (Kashmir van Schuttershof uit Adea elite sport-spr van Indoctro, fokker Fa. Luimstra uit Surhuizum), Lennard de Boer (NED), 11e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Envoy (Numero Uno uit Whoopie elite EPTM-spr van Pharaon, fokker A.M. Reuzenaar uit Schaijk), Dave Maarse (NED), 12e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • El Salvador (Vigaro uit Antartica ster van Kojak, fokker De Radstake BV uit Varsseveld), Annelies Vorsselmans (NED), 15e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Blom’s Ever Blue (Zirocco Blue VDL uit Thissonnevanck elite van Indorado, fokkers H. en E. Veenstra uit Nuis), Mitchel Sonneveld (NED), 15e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • El Clarimo (KWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I van Limbus, fokker B. Jonasson uit Linderöd), Willem Greve (NED), 18e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse M, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr van Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears), Jur Vrieling (NED), 1e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Flying Dream (Zapatero VDL uit Windoctro Ryal K keur IBOP-spr van Indoctro, fokker J. Kazemier uit Oldekerk), Manon Hees (NED), 2e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Farfan M (Cantos uit Nikita ster pref prest van Lux, fokker J.C. Mailly uit Boijl), Bart Bles (NED), 4e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Freestyle (Cantos uit Verena van Andiamo, fokker E.M.J. Jaspers-Faassen uit Swalmen), Aniek Diks (NED), 6e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Fabriano VDL (Casall uit Bleu-Chin N van Chin Chin, fokker J.C.H. Nuyens uit Limmen), James Billington, 6e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • First Verdi (Verdi uit Votti Lottie ster PROK van Fuego du Prelet, fokker comb. A. Weernink/P. Waller Diemont uit Neede), Pieter Keunen (NED), 9e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • F-One USA (Toulon uit Beat Me ster sport-spr van Tangelo van de Zuuthoeve, fokkers Th.H.W. ten Brinke uit Varsseveld en R. Bril uit Westendorp), Leon Kuypers (NED), 10e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Fibonacci (Carambole uit Waomi pref van Pythagoras, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen), Pim Mulder (NED), 10e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Freedom (Advance uit K-Nola ster pref prest PROK van Corofino, fokker J. van Kooten BV uit Montfoort), Sonja Vlaar (NED), 14e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Farmgraaf (Verdi uit W-Landgravin ster van Heartbreaker, fokker VOF van Boxtel uit Reek), Eric van der Vleuten Jr. (NED), 15e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Forsyth (Carambole uit Tyraja J keur van Voltaire, fokker A. de Jong uit Chaam), Richard Kapteijn (NED), 17e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Fire (Vleut uit Britt van Namelus R, fokker K. de Vries uit Midwolde), Rob Heijligers (NED), 17e Blom KNHS/KWPN Hengstencompetitie klasse L, 7 januari – Zuidbroek NED
  • Whitaker (Clinton uit Odette C prest van Indoctro, fokker Stoeterij Aldenbergh uit Zeeland), Hamad Ali Mohamed Al Attiyah (QAT), 2e 1.50m, 1 januari en 12e Grand Prix 1.60m, wereldbeker, 4 januari – Doha QAT
€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid