Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Winnaars Hengstencompetities

Winnaars Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie Dressuur 2018/2019

Klasse L
1. Jameson RS2 (Blue Hors Zack uit Atilinda M keur pref IBOP-dres sport-dres v.Negro, fokker Stal 104 BV uit Wijdewormer) met Marieke van der Putten
2. Jayson (Johnson uit Zamora B elite pref IBOP-dres PROK v.Negro, fokker W. Verschuren uit Heukelom) met Franka Loos
3. Jheronimus (Dream Boy uit A.Bertje ster pref prest PROK v.Jazz, fokker W.P.S. van Weert uit Beesd) met Gerrel Vink

Klasse M
1. Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dres PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum) met Bart Veeze
2. Indian Rock (Apache uit Crisjena keur pref IBOP-dres v.Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen) met Emmelie Scholtens
3. In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden) met Renate van Uytert-van Vliet/Esmee Donkers

Klasse Z/ZZ-L
1. Hermès
(Easy Game uit Bukkie keur pref EPTM-dres v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek) met Dinja van Liere
2. Geniaal (Vivaldi uit Wocky elite IBOP-dres PROK D-OC v.Biotop, fokker fam. Traa uit Maren-Kessel) met Dinja van Liere
3. GLOCK's Trafalgar (KWPN-goedgekeurd, Totials uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung Brandenburgisches uit Neustadt) met Riccardo Sanavio 

Winnaars Blom Hengstencompetitie Springen 2018/2019

Klasse  L
1. Justice HL (Harley VDL uit Noblesse Oblige elite pref prest PROK v.Epilot, fokker C.H. Dolstra uit Noordwolde) met Caroline Müller
2. Je Suis Equus Tame (KWPN-goedgekeurd, Qlassic Bois Margot uit Tame Tame v.Quaprice Z, fokker S.N.C. Brohier uit St Come du Mont) met Steven Veldhuis
3. Jubel ES (Harley VDL uit Maxime O keur prest v.Lauriston, fokker E. Schep uit Tull en 't Waal) met Bart Lips

Klasse M
1. Ipsthar
(Denzel v't Meulehof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel) met Bas Moerings
2. Inaico VDL (KWPN-goedgekeurd, Indoctro uit Beach Quella v.Baloubet du Rouet, fokker J. Aegten uit Bocholt) met Jur Vrieling
3. Impressive VDL (Douglas uit Atendri ster pref prest v.Contender, fokker VDL Stud uit Bears) met Jur Vrieling

Klasse Z
1.
Haynes GH (Carambole uit Stakkonita Z v.Stakkato, fokkers J.W. Greve en A.C. Hoogendoorn uit Haaksbergen) met Steven Veldhuis
2. High Shutterfly (Sir Shutterfly uit Cerasinaa elite EPTM-spr PROK v.Chin Chin, fokker G.J. Kappert uit Geesteren) met Lennard de Boer
3. Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg) met Kimberley Winsingh

Winnaars Anemone Horse Trucks Hengstencompetitie Dressuur 2017/2018

Klasse L
1. Imposantos (Wynton uit Zarina elite IBOP-dr PROK v.Krack C, fokker W. Wijnen uit Berlicum) met Bart Veeze
2. In Style (Eye Catcher uit Sissy v.Lorentin I, fokker J.M. van Uytert uit Heerewaarden) met Renate van Vliet
3. Iconic B (Bon Bravour uit Niniek STV keur pref prest sport-dr v.Jazz, fokker Stal de Beukenvallei uit Leende) met Joyce Lenaerts

Klasse M
1. Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld) met Dinja van Liere
2. Hermès (Easy Game uit Bukkie keur EPTM-dr v.Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek) met Dinja van Liere
3. Habanna (Vivaldo uit Dimare elite sport-dr D-OC v.Van Gogh, fokker dressuurstal Rutten uit Hunsel) met Kirsten Beckers

Klasse Z
1. Gunner KS
(Belissimo M uit Ronnevanck ster pref prest PROK sport-dr v.Vincent, fokker A. Kleijwegt uit Heinkenszand) met Dana van Lierop
2. Giovanni (Chippendale uit Zarava elite IBOP-dr sport-dr PROK v.Scandic, fokker C. van Etten uit Galder) met Franka Loos

Winnaars Blom Hengstencompetitie Springen 2017/2018

Klasse  L
1. Ipsthar (Denzel v't Meulenhof uit Vestha stb prest v.Farmer, fokker J. Moerings uit Oud Gastel) met Bas Moerings
2. I Am Codex (KWPN-goedgekeurd, Codex One uit Capitola Z v.Calvaro Z, fokker M. van de Bruggen uit Goirle) met Bart Lips
3. Lincom's Illusion (Arezzo VDL uit Bumanda keur IBOP-spr v.Ukato, fokker W. Uenk uit Twello) met Sanne van Gendt

Klasse M
1. Highway M TN
(Eldorado van de Zeshoek uit Zelana PROK v.Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok uit Horst) met Zoï Snels
2. Herakles (KWPN-goedgekeurd, Catoki uit La Costa v.Landor S, fokker A. Brueggehagen uit Cloppenburg) met Kimberley Winsingh
3. Heathrow (Der Senaat III uit Zuhr v.Dollar de la Pierre, fokker J. Timmer uit Zweeloo) met Bart Bles

Klasse Z
1. Graziano
(Baltic VDL uit Rienaldine ster v.Great Pleasure, fokkers H. en A. Barenkamp uit Ter Apel ) met Micky Morssinkhof
2. Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum xx, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Sainte Marguerite d'Elle) met Lennard de Boer
3. Gerardus (Carambole uit Ruata ster pref prest v.Iroko, fokker A.J. Veenhoven uit Schildwolde) met Gerbert te Koppele

Winnaars Isah Hengstencompetitie Dressuur 2016/2017

Klasse L
1. Trafalgar (Totilas uit Paola v.Lord Loxley, fokker Haupt- und Landgestüt Stiftung Brandenburgisches uit Neustadt) met Marieke van der Putten
2Total U.S. (Totilas uit Sondra v.Sir Donnerhall, fokker Gestüt Lewitz uit Steinfeld) met Dinja van Liere
3Daily Diamond (KWPN-goedgekeurd, Daily Deal uit Fairy Tale v.Furst Heinrich, fokker J.H. Hormann uit Landesbergen) met Dana van Lierop

Klasse M
1. Glock's Toto Jr. (Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg) met Marieke van der Putten
2. Guardian S (Bodyguard Moorland uit Amadin S elite pref IBOP-dr sport-dr PROK v.Trento B, fokker Stal van de Sande uit Liempde) met Kirsten Brouwer
3. Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp) met Adelinde Cornelissen

Klasse Z
1. Four Legends KS
(Wynton uit Vienna eltie pref PROK v.Ferro, fokkers J.M. Jansen en G. Jansen-Blanken uit Joppe) met Stephanie Kooijman
2. Foundation (United uit Wiana ster pref v.Jazz, fokkers J.A. & B. Naber uit Vredenheim) met Franka Loos
3. Electron (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zeveld uit Almere) met Annemarie Brouwer

Winnaars Blom Hengstencompetitie Springen 2016/2017

Klasse  L
1. Hotspot (Hors la Loi II uit Hermione de la Pomme v.Nabab de Reve, fokker familie Dingen uit Lieshout) met Mathijs van Asten
2. Hanley (Tornesch uit Charisma elite pref EPTM-spr PROK v.Cornet Obolensky, fokker M.C.G. van den Oetelaar uit De Moer) met Caroline Müller
3. Cohinoor VDL (KWPN-goedgekeurd, Cornet Obolensky uit Sophia v.Stakkato, fokker H. Ramsbrock uit Menslage) met James Billington

Klasse M
1. Grandorado TN
(Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK v.Carolus II, fokkers M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten) met Willem Greve
2. Global Express (KWPN-goedgekeurd, Orient Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandie) met Lennard de Boer
3. Gino (Biscayo uit Vrouwe Bureveld elite pref IBOP-spr PROK v.Burggraaf, fokker N.W.J. Duineveld uit Hem) met Bart Bles

Klasse Z/ZZ
1. Florian
(Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokkers P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt) met Albert Zoer
2. Freeman VDL (Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr v.Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears) met Jur Vrieling
3. El Carimo (kWPN-goedgekeurd, Clarimo uit Ulrika I v.Limbus, fokker Brigitta Jonasson uit Linderöd) met Zoï Snels

Winnaars Isah Hengstencompetitie Dressuur 2015/2016

Klasse Z/ZZ-L
1. Electron
 (Ampère uit Zamba Sollenburg ster EPTM-dr PROK v.Fidermark, fokker A. Zekveld uit Almere) met Annemarie Brouwer

Klasse M
1. Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest v.Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten) met Kirsten Brouwer
2. Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref prest v.Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis) met Mirelle van Kemenade
3. Firestone (Johnson uit Zelza-Bella ster v.Florencio, fokker A.J.G. Flierman uit Ruurlo) met Joyce Lenaerts

Klasse L
1. Glock’s Toto JR. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada v.Desperados, fokker Schmidt uit Naumburg) met Marieke van der Putten
2. Governor (Totilas uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp) met Adelinde Cornelissen
3. Ferguson (KWPN-goedgekeurd, Floriscount uit Liebelei v.Lauries Crusador xx, fokker E. Luetjen uit Grasberg) met Kirsten Brouwer

Winnaars Blom Hengstencompetitie Springen 2015/2016

Klasse  L
1. Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite EPTM-spr IBOP-spr sport-spr v.Carolus II, fokkers D.J. Verhoeven en M. Rietberg uit Holten) met Willem Greve
2. Global Express (KWPN-goedgekeurd, Oriënt Express uit Dame Ricard v.Laudanum, fokker E.A.R.L. Haras de la Gisloterie uit Basse Normandië) met Lennard de Boer
3. Connect (KWPN-goedgekeurd, Connor uit Marcie v.Contender, fokker Christiane Mohr uit Woehrden) met Caroline Müller

Klasse M
1. Florian
 (Zirocco Blue VDL uit Beyoncé P ster sport-spr v.Cardento, fokker P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam uit Augsbuurt) met Albert Zoer
2. Floris TN (Quality Time uit Arisinaa elite IBOP-spr v.Vancouver, fokker H. Breukink uit Vorden) met Zoï Snels
3. Farfan M (Cantos uit Nikita ster pref prest v.Lux, fokker J.C. Mailly uit Boijl) met Bart Bles

Klasse Z/ZZ
1. Blom’s Ever Blue 
(Zirocco Blue VDL uit Thissonnevanck elite v.Indorado, fokkers H. en E. Veenstra uit Nuis) met Mitchel Sonneveld
2. Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur prest sport-spr v.Darco, fokkers E.J. Meijer en G. Lindeboom uit Dalfsen) met Kristian Houwen
3. Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref v.Calvados, fokker P. Sleutels uit Roggel) met Remco Been

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Dressuur 2014/2015

Klasse L
1. Franklin 
(Ampère uit Warkle M ster PROK van Ferro, fokkers Veehandel Musterd B.V. uit Hooge Zwaluwe en Stal Gasaya uit Dorst) met Severo Jurado Lopez
2. Ferdeaux (Bordeaux uit Part Two ster pref prest van Ferro, fokker G. van Esterik uit Ochten) met Kirsten Brouwer
3. Decor Ferdinand (Vivaldi uit Sabine elite pref van Havidoff, fokker J.A.M. Althuyzen uit Sint Antonis) met Mirelle van Kemenade (NED)

Klasse M
1. El Capone
 (UB 40 uit Vamora Elite van Oo Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel) met Marieke van der Putten
2. Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest van T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss) met Kirsten Brouwer
3. Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-(dr) van Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld) met Diederik van Silfhout

Klasse Z/ZZ-L/ZZ-Z
1. Desperado
 (Vivaldi uit Sarita keur pref van Havidoff keur, fokker Fam. Andeweg, Randwijk) met Emmelie Scholtens
2. Dark President D&R (Wynton uit Lola-G pref prest ster van G.Ramiro Z, fokker J. Gordijn uit Sint-Oedenrode) met Hans Peter Minderhoud
3. Charmeur (Florencio uit Trendy elite pref van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen) met Madeleine Witte 

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Springen 2014/2015

Klasse L
1. Freeman VDL 
(Emmerton uit Be Helena keur IBOP-spr van Chin Chin, fokker VDL Stud uit Bears) met Jur Vrieling
2. Farfan M (Cantos uit Nikita ster pref prest van Lux, fokker J.C. Mailly uit Boijl) met Bart Bles
3. F-One USA (Toulon uit Beat Me ster sport-spr van Tangelo van de Zuuthoeve, fokkers Th.H.W. ten Brinke uit Varsseveld en R. Bril uit Westendorp) met Leon Kuypers 

Klasse M
1. Edinburgh
 (Vleut uit Olympic Queen keur sport-(spr) van Darco, fokker G. Linderoom, Dalfsen en E.J. Meijer uit Dalfsen) met Kristian Houwen
2. Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref van Calvados keur, fokker P. Sleutels uit Roggel) met Jur Vrieling
3. Elton John (Clearway uit Vilotte van Kannan, fokker A. Waldman uit Putten) met Hanno Ellerman

Klasse Z
1.
 Dakar VDL (Cardento uit Nisolde keur pref prest van Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen) met James Billington
2. Don Sandrino (KWPN-goedgekeurd, Sandro Boy uit Meilientje V keur sport-spr van Concorde, fokker Th.J.M. van Delft uit Oud Turnhout) met Leon Kuijpers
3. Durango VDL (Zirocco Blue VDL uit Narona pref prest ster van Lux, fokker N.H.G. Broeders uit Hooge Zwaluwe) met Jur Vrieling

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Dressuur 2013/2014

Klasse L
1. El Capone
 (UB 40 uit Vamora Elite van Oo Seven, fokker Paardencentrum De Dalhoeve uit Wamel) met Marieke van der Putten
2. Expression (Vivaldi uit Melody keur pref sport-(dr) van Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld) met Diederik van Silfhout
3. Eye Catcher (Vivaldi uit Ostrona elite pref prest van T.C.N. Partout, fokker G. Snoeks uit Oss) met Kirsten Brouwer

Klasse M
1. Desperado
 (Vivaldi uit Sarita keur pref van Havidoff keur, fokker Fam. Andeweg, Randwijk) met Emmelie Scholtens
2. Dorado (Krack C uit Zinni van de Westen keur van Rousseau, fokker C. Kikkert uit Den Burg) met Emmelie Scholtens
3. Don Tango B (Contango uit Oriona elite pref prest sport-(dr) van Jazz pref, fokker J.A. van Boven, Sint-Michielsgestel) met Diederik van Silfhout

Klasse Z
1. Cupido
 (Daddy Cool uit Promise elite prest sport-(dr) van Jazz pref, fokker F. van Stiphout) met José van Haaren
2. Presidents Chagall (Jazz pref uit Annabel elite pref van De Niro, fokker W. Jansen uit ‘s Gravenhage) met Patrick van der Meer
3. Sollenburgs Charmingmood (Winningmood uit Nedorette W keur sport-(dr) van Contango pref, fokker J. Laarakkers en C. Larmoyeur uit Winschoten) met Tom Franckx

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Springen 2013/2014

Klasse L
1.
 Edinburgh (Vleut uit Olympic Queen keur sport-(spr) van Darco, fokker G. Linderoom, Dalfsen en E.J. Meijer uit Dalfsen) met Kristian Houwen
2. Etoulon VDL (Toulon uit Utareusa elite pref van Calvados keur, fokker P. Sleutels uit Roggel) met James Billington
3. Extase (Cassal uit Seelotte van Lancer II, fokker E. Schep uit Tull en’t Waal) met Patrick van der Schans

Klasse M
1. VDL Groep Do Spiritivo
 (Indoctro pref uit Think Twice van Corrado I, fokker Stoeterij Duysel’s Hof uit Hoogeloon)met Niclas Parmler
2. Don Diablo (Vittorio uit Zolaniki keur van Calvados keur, fokker Stal Hendrix uit Kessel) met Pieter Keunen
3. Dortmund HS (Vigaro uit Iresfee ster van Triton, fokker Unicorn Intern, Trading uit Meerle) met Kristian Houwen

Klasse Z
1. Cidane
 (Heartbreaker uit Larnike keur prest van G. Ramiro Z pref, fokker G.J.W. Sikes uit Venray) met Kristian Houwen
2. S.L.I. Chacco Boy (Chacco Bleu uit Orlana ster pref van Ircolando keur, fokker O. van Erp uit Boekel) met Arnold Boerekamps


Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Dressuur 2012/2013

Klasse L
1.
 Desperado (Vivaldi uit Sarita keur pref van Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwijk) met Emmelie Scholtens
2. Dream Boy (Vivaldi uit Resia elite van Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland) met Gerdine Marée
3. Don Tango B (Contango uit Oronia elite pref prest sport-dres van Jazz, fokker J.A. van Boven uit Sint-Michielsgestel) met Diederik van Silfhout

Klasse M
1. Charmeur
 (Florencio uit Trendy elite pref van Jazz, fokker H. van Helvoirt uit Rosmalen) met Emmelie Scholtens
2. Decor Cachet L (Jazz uit Jirondine keur pref prest van Ferro, fokker J. Lamers uit Oss) met Mirelle van Kemenade-Witlox
3. Chippendale (Lord Leatherdale uit Ti Amo elite sport-dres van Negro, fokker P. van de Brandt uit Volkel) met Severo Jurado Lopez

Klasse Z
1. Bordeaux
 (United uit Venna ster van Gribaldi, fokker Lisman Stables BV uit Dreumel) met Eva Møller (GER)
2. Broere Bristol (Jazz uit Selina elite pref van Goodtimes, fokker Stoeterij Broere uit Alblasserdam) met Kirsten Beckers
3. Breezer (Johnson uit Brieka keur pref prest van Sultan, fokker R.J.M. Schoenaker uit Rutten) met Lisanne der Nederlanden

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Springen 2012/2013

Klasse L
1.
 Don Diablo (Vittorio uit Zolaniki keur van Calvados, fokker Stal Hendrix uit Kessel) met Pieter Keunen
2. Dynamo (Andiamo uit Fonelle R van Winningmood van de Arenberg, fokker W.H. Leisink uit Panningen) met Bart Bles
3. Starpower TN (Stakkato uit Enjoy van Escudo I, fokker M. Schaefer uit Vechelde) met Hanno Ellermann

Klasse M
1. Cidane 
(Heartbreaker uit Larnike keur prest van G.Ramiro Z, fokker G.J.W. Sikes uit Venray) met Kristian Houwen
2. Carrera (Larino uit Ehrentender pref ster van Contender, fokker A. Florijn uit Geesteren) met Richard Kapteijn
3. Chacco Boy (Chacco Blue uit Orlana pref ster van Ircolando, fokker Q. van Erp uit Boekel) met Arnold Boerekamps

Klasse Z
1. Bugatti VDL
 (Silverstone uit Uzamieka VDL ster van Indoctro, fokker VDL Stud uit Beers) met John Popely
2. Q. Breitling LS (Quintero uit Armonia la Silla van Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon) met Sjaak Sleiderink
3. Baltic VDL (Quaprice Z uit Nellandra ster van Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn) met James Billington

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Dressuur 2011/2012

Klasse L
1. Chippendale
 (Lord Leatherdale uit Ti Amo elite sport-dres van Negro, fokker P. van de Brandt uit Volkel) met Severo Jurado Lopez
2. Decor Cachet L (Jazz uit Jirondine keur pref prest van Ferro, fokker J. Lamers uit Oss) met Mirelle van Kemenade-Witlox
3. Chagall D&R (Jazz uit Annabel elite pref van De Niro, fokker W. Jansen uit’s-Gravenhage) met Philip van Ommen

Klasse M
1. I.P.S. Bon Bravour
 (Painted Black uit Odette keur pref van Chronos, fokker W.J.M. van Beek uit Schaijk) met Tom Franckx
2. Broere Bristol (Jazz uit Selina elite pref van Goodtimes, fokker Stoeterij Broere BV uit Alblasserdam) met Kirsten Beckers
3. Bojengel (Uptown uit Tistie ter Kwincke elite van Gribaldi, fokker A.J.L. Slippens uit Erp) met Stefanie Dorr

Klasse Z/ZZ-Licht/ZZ-Zwaar
1. Apache
 (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen) met Emmelie Scholtens
2. Zizi Top (Tango uit Litchy elite pref prest sport-dres van Ferro, fokkers Van de Valk-van Anholt uit Ommel) met Hans Peter Minderhoud
3. Amazing Star (Flemmingh uit Thalia Vrouwe ster van Ferro, fokkers M. Hendriksen-de Rijk uit Lunteren en H. de Rijke uit Ede) met Theo Hanzon

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Springen 2011/2012

Klasse L
1. Charisma 
(Stakkato uit Cassien van Cassini I, fokker LVP-Stables uit Drongen) met Patrick Lemmen
2. Carrera (Larino uit Ehrentender ster pref van Contender, fokker A. Florijn uit Geesteren) met Richard Kapteyn
3. Crespo VDL (Canturo uit Renaissance van Candillo, fokker J.P. Lass uit Leck) met Jur Vrieling

Klasse M
1.  Q. Breitling LS 
(Quintero uit Armonia la Silla van Acord II, fokker La Silla uit Nuevo Leon) met Sjaak Sleiderink
2. Biscayo (Contendro I uit Sinessa van Lux, fokker J. Albers uit Valthermond) met Hester Klompmaker
3. Bugatti VDL (Silverstone uit Uzamieka VDL ster van Indoctro, fokker VDL Stud uit Beers) met Marcel de Boer

Klasse Z/ZZ
1. Zambesi TN
 (Heartbreaker uit Calanda Z elite sport-spr van Calvaro Z, fokker H.A.P.J. Marcellis uit Vredepeel) met Sjaak Sleiderink
2. Falaise de Muze (Wandor van de Mispelaere uit Walnut de Muze van Nabab de Reve, fokker J. de Brabander uit Sint-Niklaas) met Sander Naber
3. Amadeus (Guidam uit Elottie W ster pref prest van G.Ramiro Z, fokker P.H.B.M. van Wegen uit Raalte) met Tom Brinkman

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Dressuur 2010/2011

Klasse L
1. I.P.S. Bon Bravour
 (Painted Black uit Odette keur pref van Chronos, fokker W.J.M. van Beek uit Schaijk) met Tom Franckx
2. Briljant (Uphill uit Ruzelma ster van Darlington, fokker gebr. Scholten uit Emst) met Emmelie Scholtens
3. Breezer (Johnson uit Brieka keur pref prest van Sultan, fokker R.J.M. Schoenaker uit Rutten) met Judith Ribbels

Klasse M
1. Amazing Star
 (Flemmingh uit Thalia Vrouwe ster van Ferro, fokkers M. Hendriksen-de Rijk uit Lunteren en H. de Rijke uit Ede) met Theo Hanzon
2. Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen) met Emmelie Scholtens
3. I.P.S. Andretti (Special D uit Ushi ster prok van Sandro Hit, fokker C. de Kreij uit Giessenburg) met Theo Hanzon

Klasse Z/ZZ-Licht
1.
 Zhivago (Krack C uit Orendy ster pref van Jazz, fokker Pegasus Stables uit Bentelo) met Theo Hanzon
2. President’s Wonderboy (Ramon uit Ibalia-W elite pref van Nimmerdor, fokker N. Beekman uit Leeuwarden) met Laurens van Lieren
3. Zucchero (Depardieu uit Championess van Caprimond, fokker Bescht. Helmar uit Suhlendorf GER) met Dineke Verhoog

Gelders paard
1. Wilson 
(Koss uit Metha keur pref van Cabochon, fokker K.H.J. van Leijden uit Hengelo) met Anita Berendsen
2. Alexandro P (Koss uit Itilde keur pref van Satelliet, fokkers H.J. en F.J. Peters uit Stokkum) met Sarah van Fessem

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Springen 2010/2011

Klasse L
1. Bustique
 (Indoctro uit Jutha pref prest van Grannus, fokkers H. van de Wijngaart uit Prinsenbeek en J.A. Schipper uit Breda) met Michel Hendrix
2. Brainpower (Contendro I uit Soterma keur van Guidam, fokker W.F.M. van Gestel uit Hooge Mierde) met Dave Maarse
3. Boss VDL (Indoctro uit Nisolde keur van Nimmerdor, fokker W. Abbring uit Onnen) met Dennis van Tilburg

Klasse M
1. Chello III VDL
 (Contender uit Gracia III van Sandro, fokker D. Hansen uit Ottenbeuttel-Westerm GER) met Marcel de Boer
2. Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham) met Dennis van Tilburg
3. Applaus (Unistar uit Matilde pref van Hugo, fokker H.Hoeve uit Koekange) met Michel Hendrix

Klasse Z/ZZ
1. Zavall VDL
 (Casall uit Remilia elite van Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne) met Jur Vrieling
2. Zacharov TN (Clinton uit Oldine van Lord Z, fokkers M.M.A. Everse uit Waddinxveen en G.W. ten Pas uit Winterswijk) met Maikel van der Vleuten
3. VDL Zirocco Blue (Mr. Blue uit Licorne des Forets van Voltaire, fokkers F. & G. Paris uit Couvains FRA) met Jur Vrieling

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Dressuur 2009/2010

Klasse L
1. I.P.S. Andretti
 (Special D uit Ushi ster prok van Sandro Hit, fokker C. de Kreij uit Giessenburg) met Theo Hanzon
2. Apache (UB 40 uit Tolanda elite pref van Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen) met Emmelie Scholtens
3. Ampère (Rousseau uit Larivola keur van Flemmingh, fokker A.T. Rensen uit Hummelo) met Emmelie Scholtens

Klasse M
1.
 Zhivago (Krack C uit Orendy ster pref van Jazz, fokker Pegasus Stables uit Bentelo) met Theo Hanzon
2. Ziësto (Lancet uit Molly ster prok van Clavecimbel, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage) met Gerdine Marée
3. Zizi Top (Tango uit Litchy elite pref prest sport-dres van Ferro, fokker fam. Van de Valk-van Anholt uit Ommel) met Hans Peter Minderhoud

Klasse Z/ZZ-Licht
1. Wynton
 (Jazz uit Acacia prok van Matador II, fokker J.M. Jansen uit Joppe) met Madeleine Witte
2. Westenwind (Flemmingh uit Marybelle elite pref prest sport-dres van Contango, fokker G.H. de Vries-Teeuwen uit Brakel) met Emmelie Scholtens

Gelders paard
1. Alexandro P
 (Koss uit Itilde keur pref van Satelliet, fokkers H.J. en F.J. Peters uit Stokkum) met Sarah van Fessem

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Springen 2009/2010

Klasse L
1. Applaus
 (Unistar uit Matilde pref van Hugo, fokker H.Hoeve uit Koekange) met Henry Stegeman
2. Arezzo VDL (Chin Chin uit Sarjolijn ster van Heartbreaker, fokker H. Mulder uit Blankenham) met Dennis van Tilburg
3. Arthos R (Namelus R uit S.Adermie 2 van Mermus R, fokker Stal Roelofs uit Den Ham) met Ben Schröder

Klasse M
1. Zidane
 (Ladas uit Marette van Graf Grannus, fokker J.P. Lass uit Leck GER) met Mathijs van Asten
2. Querly-Elvis (Querlybet Hero uit Unique van Heartbreaker, fokker Van Gijsel uit Sint-Gillis-Waas BEL) met Wim Schröder
3. Zavall VDL (Casall uit Remilia elite van Emilion, fokker J.H.M. Evers uit Deurne) met Pim Mulder

Klasse Z
1. Wittinger VDL
 (Indoctro uit Irusa keur pref van Nimmerdor, fokker A.J.Hazenberg uit Opende) met Jur Vrieling
2. Wizzerd (Indoctro uit S-Maywies keur sport-spr van Corland, fokker Comb. Wessels/Vetker uit Wierden) met Hanno Ellermann
3. Whistler (Holland uit Saloma ster van Iroko, fokker S. van Dellen uit Opende) met Hester Klompmaker

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Dressuur 2008/2009

Klasse L
1. Zizi Top
 (Tango uit Litchy elite pref prest sport-dres van Ferro, fokker fam. Van de Valk-van Anholt uit Ommel) met Hans Peter Minderhoud
2. Ziësto (Lancet uit Molly ster prok van Clavecimbel, fokker A. de Jong uit Wouwse Plantage) met Gerdine Marée
3. Zambuka (Scandic uit Tilia II ster prok van Biotop, fokker Mts. Van Esch uit Heeswijk Dinther) met Jennifer Sekreve

Klasse M
1. Wynton
 (Jazz uit Acacia prok van Matador II, fokker J.M. Jansen uit Joppe) met Edward Gal
2. Westpoint (Jazz uit Jerlinda elite pref van Michelangelo, fokker M.A. Habraken uit Boxtel) met Emmelie Scholtens
3. Lord Leatherdale (Lord Loxley uit Fairless P van Ferragamo, fokker W. Pleines uit Uedem GER) met Anne van Olst

Klasse Z
1. Vivaldi
 (Krack C uit Renate-Utopia ster pref prest van Jazz, fokker A. Versantvoort uit Sint-Oedenrode) met Hans Peter Minderhoud
2. Johnson (Jazz uit Roxane keur sport-dres van Flemmingh, fokker P. van de Vleuten uit Sint-Oedenrode) met Hans Peter Minderhoud
3. Santano (Sandro Hit uit P.Siltana van Hof Olympia ster pref prok van Silvano N, fokker H.J.C. Poettgens uit Weert) met Edward Gal

Gelders paard
1. Zethar
 (Parcival uit Panakeia keur prest sport-dres van Cabochon, fokker H. van de Wetering uit Nijkerkerveen) met Aat van Essen

Winnaars KNHS/KWPN Hengstencompetitie Springen 2008/2009

Klasse L
1. Zidane
 (Ladas uit Marette van Graf Grannus, fokker J.P. Lass uit Leck GER) met Mathijs van Asten
2. Zapatero VDL (Chin Chin uit Manieta elite sport-spr van Ircolando, fokker H. Brugman uit Hengelo) met Dennis van Tilburg
3. Carambole (Cassini I uit Normandie VI van Concerto II, fokker Jens Ritters uit Krumstedt GER) met Willem Greve

Klasse M
1. Wallenberg
 (Stakkato uit Asulina van Libero H, fokker G. Lyke uit Uetze GER) met Peter Geerink
2. Warrant (Numero Uno uit Karanta keur pref prest van Nimmerdor, fokker G. Reuls uit Panningen) met Maikel van der Vleuten
3. Whistler (Holland uit Saloma ster van Iroko, fokker S. van Dellen uit Opende) met Hester Klompmaker

Klasse Z
1. Vegas VDL
 (Atlantic uit Nellandra ster van Jus de Pomme, fokker E. van Ittersum uit Giethoorn) met Dennis van Tilburg
2. Viceroy T (Indoctro uit Janneke ster prest van Nimmerdor, fokker Stal van den Top BV uit Kootwijkerbroek) met Kevin Olsmeijer
3. Veneur (Indoctro uit Fyra C keur pref van Notaris, fokker M. Munnik uit Lelystad) met Annemarie Bouwman

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid