Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Valkenswaard (NED) CSIYH1*
Paard: Go to Fortuna (Eldorado van de Zeshoek uit Zancoulavsca Fortuna ster PROK van Vancouver, fokkers P. & A.M. Rinkes-Tjeenk Willink, Zwolle)
Ruiter/amazone: Bertram Allen (IRL)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen, maandag 21 mei

Paard: Haley (Quality Time uit Ballyvie elite IBOP-spr PROK van Manhattan, fokkers Mts Nijhof, Geesteren/gebr. Bosch, Luttenberg)
Ruiter/amazone: Braden James (CAN)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m 2-fasen special, maandag 21 mei

Paard: Haufóm (Tangelo van de Zuuthoeve uit Utopia stb sport-spr van Hamlet, fokker H.J.M. Knops, Oirsbeek)
Ruiter/amazone: Tom Slattery (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m direct op tijd, dinsdag 22 mei

Paard: Iris (Starpower uit BB Queen stb-ext van Larino, fokkers H.A. en G.G. Schipper, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Conor McMahon (IRL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m direct op tijd, woensdag 23 mei

Tryon (USA) CSI3*
Paard: Eastern Jam (Lexicon uit Salana vb van Monaco, fokker Mts Vestjens van Enckevort, Sevenum)
Ruiter/amazone: Hunter Holloway (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.50m, zaterdag 26 mei

Paard: D’Artagnan (Mr.Blue uit Taemellie reg.A prest van Carthago, fokker H.G.A.M. ten Doeschate, Puiflijk)
Ruiter/amazone: Santiago Lambre (MEX)
Rubriek:  1.45m, woensdag 23 mei
Lees het online bericht 

Vragender (NED) nationaal
Paard: D’Angelo (Tangelo van de Zuuthoeve uit Zsa Zsa elite IBOP-spr sport-spr PROK van Sam R, fokker C.C. Huisman-Holst, Mookhoek)
Ruiter/amazone: Wout-Jan van der Schans (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.40m, zaterdag 26 mei

Ciekocinko (POL) CSIYH1*
Paard: Islander (Durango VDL uit Di-Rosa ster EPTM-spr PROK van Harley VDL, fokker fam. Klinkhamer, Sleen)
Ruiter/amazone: Malgorzata Ciszek-Lewicka (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 22 mei

Paard: Illonois (Zambesie uit Elma M reg.A van Cassanova, fokker M. Evans, Powys, Wales)
Ruiter/amazone: Emma Stoker (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 22 mei

Paard: Innocence (Zirocco Blue VDL uit Ersina keur IBOP-spr van Indoctro, fokker J.F. Abbring, Onnen)
Ruiter/amazone: Agnieszka Olszewska (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 22 mei

Uggerhalne (DEN) CSIO3*
Paard: Dadullah (Wittinger VDL uit Zadullah II CL vb van Concorde, fokker C.F.M. van der Linden, Nuenen)
Ruiter/amazone: Patrick Lemmen (NED)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 25 mei

Paard: Edison V (Applaus uit Andessa ster PROK van Thunderbolt, fokker J. Verburgt, Randwijk)
Ruiter/amazone: Anna Power (GBR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd,zaterdag 26 mei

Ranshofen (AUT) CSIYH1*
Paard: Guardiola-N (Vigo d’Arsouilles uit Coconula N stb sport-spr PROK van Ukato, fokker W. van Nispen, Harkstede)
Ruiter/amazone: Maximillan Schmid (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Guayarmina WV (Wizzerd WV uit Anouk vb van Royal Bravour, fokker Comb. Wessels/Vetker, Wierden)
Ruiter/amazone: Bronislav Chudyba (SVK)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Indira H (Zavall VDL uit Sarida ster sport-spr PROK van Kojak, fokker H. Hinssen Madou, Kessel)
Ruiter/amazone: Zuzana Zelinkova (CZE)
Rubriek: 5-jarigen 1.00m, donderdag 24 mei

Paard: Indira H (Zavall VDL uit Sarida ster sport-spr PROK van Kojak, fokker H. Hinssen Madou, Kessel)
Ruiter/amazone: Zuzana Zelinkova (CZE)
Rubriek: 5-jarigen 1.05m, vrijdag 25 mei

Bourg en Bresse (FRA) CSIYH1*
Paard: Gilithyia VLS (Querly-Elvis uit Zilithyia ster van Quattro, fokker Van Liere Stables, Weert)
Ruiter/amazone: Nicolas Toro (COL)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Butet’s Whoop There She Is (Sam R uit N.Ruberth 14 stb prest van Voltaire, fokker Stal Roelofs, Den Ham
Ruiter/amazone: Vincent Feuillerac (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Galway Girl (Arezzo VDL uit Beleonora VDL stb van For Pleasure, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Felicie Bertrand (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Homey (Cardento uit Sophy vb prest van Heartbreaker, fokker J. Kramer, Emmen)
Ruiter/amazone: Emma Augier de Moussac (CZE)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Hera F.B.H. (Comme Il Faut uit Uvola vb van Heartbreaker, fokker Veehandel Musterd, Hooge Zwaluwe)
Ruiter/amazone: Alice Debany Clero (USA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Happy (Tangelo van de Zuuthoeve uit Alesca ster van Phin Phin, fokker E. te Beest, De Heurne)
Ruiter/amazone: Olivier Perreau (FRA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Nörten-Hardenberg (GER) CSIYH1*
Paard: Special Envoy (Spartacus uit Beauty Lady ster PROK van Clinton, fokker H.J.B. Blokhuis, Denekamp)
Ruiter/amazone: Tim Rieskamp-Gödeking (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.40m, zaterdag 26 mei

Nörten-Hardenberg (GER) CSI3*
Paard: F.C. Okarla (Verdi uit Cokarla vb van Indoctro, fokker Kloosterman, Collendoorn)
Ruiter/amazone: Katrin Eckermann (GER)
Rubriek: 1.50m speed & handiness, zondag 27 mei

Bonheiden (BEL) CSIYH1*
Paard: Galveston G (Querly-Elvis uit Bubbles G. elite EPTM-spr sport-spr PROK van Lupicor, fokkers E.M.M. van Gent, Duiven/R.R.J.A. Gieling, Zevenaar)
Ruiter/amazone: Katinka Brogaard (USA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m 2-fasen special, donderdag 24 mei

Paard: Issun Boshi (Caretino Gold uit Sifra vb van Quick Star, fokkers H.C.C.M. Ongering en A. en W. Wolters, Groningen
Ruiter/amazone: Jonas Vervoort (BEL)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, zaterdag 26 mei

Reims (FRA) CSIYH1*
Paard: Gambo (Al Capone uit Vitara stb prest van Ircolando, fokker J. Boele de Haan, Bleskensgraaf)
Ruiter/amazone: Jean Charles Bernast (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Georg van de Windeweg (Diamant de Semilly uit Lupine II M vb van Nimmerdor, fokker L.J.C. Deknudt, Dikkebus)
Ruiter/amazone: Mario Wilson Fernandes (POR)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Golden Boy (Boss uit Amber Tieza vb van Matterhorn, fokker J. Koetsier, Kamperveen)
Ruiter/amazone: Barbara Wolf (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Paard: Gangsters Paradise (Boss uit NN van Campbell VDL, fokker S.Mc. Inulty, Swindon)
Ruiter/amazone: Lucinda Roche (ITA)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 24 mei

Rome (ITA) CSIO5*
Paard: Faliane W (Emilion uit Aliane W stb van Indorado, fokker B.S. Wichers, Dedemsvaart)
Ruiter/amazone: Emilio Bicocchi (ITA)
Rubriek: 1.50m direct op tijd, vrijdag 25 mei
Lees het online bericht 

Paard: Easy Time de Villa d’Arto (Tangelo van de Zuuthoeve uit Prime-Time keur sport-spr van Voltaire, fokker Megens-Bijker/Villa d’Arto, Uden)
Ruiter/amazone: Emilio Bicocchi (ITA)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 25 mei

Paard: Cas 2 (Indoctro uit Wish elite prest EPTM-spr sport-spr PROK van Numero Uno, fokker Th. Taks, Blitterswijck)
Ruiter/amazone: Harrie Smolders (NED)
Rubriek: 1.50-1.55m, zaterdag 26 mei
Lees het online bericht 

Palma del Rio (ESP) CSN4*
Paard: Fellow of Landra (Tangelo van de Zuuthoeve uit Anna-Landra stb-ext PROK van Sir Corland, fokker A.J. Knaap, Schalkwijk)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 1.45m, zondag 27 mei

Chengdu (CHN) CSI2*-W
Paard: Ziemar (Metropole 94-3776 uit Salimar vb prest van Emilion, fokkers M.J. Ester, Schijndel/G. van Driel, Heeswijk Dinther)
Ruiter/amazone: Maikel van der Vleuten (NED)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zaterdag 26 mei

Paard: Bonaventura (Cardento uit Voici stb sport-spr van Pharaon, fokker R.A.H.M. Bruijns, Rijsbergen)
Ruiter/amazone: Stefan van Veldhuizen (NED
Rubriek: 1.40m, zondag 27 mei

DRESSUUR

Uggerhalne (DEN) CDI3*
Paard: Daula (Gribaldi uit Kladaula keur pref prest van Michelangelo, fokkers A. Barneveld, Bilthoven/J.M. van Uytert, Heerewaarden)
Ruiter/amazone: Daniëlle Heijkoop (NED)
Rubriek: Prix St. Georges, woensdag 23 mei

Paard: Daula II (Gribaldi uit Kladaula keur pref prest van Michelangelo, fokkers A. Barneveld, Bilthoven/J.M. van Uytert, Heerewaarden)
Ruiter/amazone: Daniëlle Heijkoop (NED)
Rubriek: Inter I, donderdag 24 mei

Foto Daula II: Dirk Caremans

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid