Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Ising am Chiemsee (GER) CSIYH1*
Paard: Earlpery’s Grace (Zirocco Blue VDL uit Nendola B ster prest PROK van Indoctro, fokker A. de Boer, Scharsterbrug)
Ruiter/amazone: Michael Zürcher (SUI)
Rubriek:  6- en 7-jarigen 1.25m-1.30m direct op tijd, woensdag 5 september

Sommersted (DEN) CSI2*
Paard: 3Q Qira (Ace uit Agonda Z van Asca Z, fokker J. Opheij, Heythuysen)
Ruiter/amazone: Lars Bak Andersen (DEN)
Rubriek:  1.45m, vrijdag 7 september

Paard: Fabulous (Harley VDL uit Bonjour ster PROK van Colandro, fokker J.H.H. Diepman, Dalfsen)
Ruiter/amazone: Marvin van den Nieuwenhuijzen (NED)
Rubriek:  1.40m direct op tijd, vrijdag 7 september

Amman (JOR) CSIYH1*
Paard: Gladiator-P (Nabab de Reve uit Oharna ster pref PROK van Indoctro, fokker B.J. Platzer, Nieuw-Schoonebeek)
Ruiter/amazone: Sara Hussein Saleh Al Armouti (JOR)
Rubriek: 5, 6 en 7-jarigen  1.20m-1.30m 2-fasen special, donderdag 6 september

Paard: Hickstead (Numero Uno uit Halina ster sport-spr van Calypso, fokker W.J.P.C. Schellekens, Esbeek)
Ruiter/amazone: Omar Al-Wassiti Hassoun (IRQ)
Rubriek: 5, 6 en 7-jarigen  1.20m-1.30m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Gladiator-P (Nabab de Reve uit Oharna ster pref PROK van Indoctro, fokker B.J. Platzer, Nieuw-Schoonebeek)
Ruiter/amazone: Sara Hussein Saleh Al Armouti (JOR)
Rubriek: 5, 6 en 7-jarigen  1.20m-1.30m, zaterdag 8 september

Amman (JOR) CSI2*-W
Paard: Estoril de Vardag (Vaillant uit Renata van Conway, fokker E. Schep, Tull en ’t Waal)
Ruiter/amazone: Ahmed M.N. Mansour (JOR)
Rubriek: 1.40m 2-fasen special, donderdag 6 september

Paard: Veni Vidi Vici (Matterhorn uit Hadorette W ster van Rossini, fokker A. Visser, Broeksterwoude)
Ruiter/amazone: Huda Mohammad Nasouh Samir Kayali (JOR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Estoril de Vardag (Vaillant uit Renata van Conway, fokker E. Schep, Tull en ’t Waal)
Ruiter/amazone: Ahmed M.N. Mansour (JOR)
Rubriek: 1.45m-1.60m two rounds, zaterdag 8 september

Petaluma (USA) CSI2*
Paard: Durango VDL (KWPN-hengst, Zirocco Blue VDL uit Narona ster pref prest van Lux, fokker N.H.G. Broeders, Hooge Zwaluwe)
Ruiter/amazone: Shawn Casady (USA)
Rubriek:  1.45m, vrijdag 7 september

Moskou (RUS) CSI2*
Paard: Diarado (Vigaro uit Idola ster prest  van Voltaire, fokkers A.H.W. & M.B.H. Nieuwenhuis, Keijenborg)
Ruiter/amazone: Mikhail Safronov (RUS)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 6 september

Paderborn (GER) CSI3*
Paard: Queen Rubin 5 (Quidam’s Rubin uit Nicolette S ster prest PROK van Pilot, fokker E.H. Schroembges, Wellerlooi)
Ruiter/amazone: Jan Wernke (GER)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 8 september

Paderborn (GER) CSIYH1*
Paard: Falcon (Cartano uit Bracelot vb van Upgrade, fokker J. van Drunen, Waalwijk)
Ruiter/amazone: Andreas Kreuzer (GER)
Rubriek: 8-jarigen 1.45m, zondag 9 september

Chazey sur Ain (FRA) CSIYH1*
Paard: Butet’s Whoop There She Is (Sam R uit N.Ruberth 14 stb prest van Voltaire, fokker Stal Roelofs, Den Ham)
Ruiter/amazone: Vincent Feuillerac (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 6 september

Paard: Gewoon Apart (Eldorado van de Zeshoek uit Bonaparte keur EPTM-spr van Verdi, fokker G.W. Schreibelt, Geesteren)
Ruiter/amazone: Johannes Farce (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 6 september

Paard: Happy (Tangelo van de Zuuthoeve uit Alesca ster voorl.keur van Phin Phin, fokker E. te Beest, De Heurne)
Ruiter/amazone: Olivier Perreau (FRA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, donderdag 6 september

Chazey sur Ain (FRA) CSI2*
Paard: Well Done (Sheraton uit Givolda stb prest van Zeus, fokker R. Beuving, Nieuweroord)
Ruiter/amazone: Julien Gonin (FRA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 6 september

Paard: Dassler (Douglas uit onbekende merrie van Cassini II, fokker F.G. van Leuken, Putten)
Ruiter/amazone: Mathieu Billot (FRA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zaterdag 8 september

Rome (ITA) CSI5* GCT
Paard: Don’t Worry B (Numero Uno uit Qurin van Quidam’s Rubin, fokker J.G. Boomkamp, Hengelo)
Ruiter/amazone: Luca Marziani (ITA)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 7 september

Paard: Explosion W (Chacco Blue uit Uarina vb prest sport-spr van Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen, Berlicum)
Ruiter/amazone: Ben Maher (GBR)
Rubriek:  Grand Prix 1.60m, zaterdag 8 september
Lees het online bericht 

Lier (BEL) CSI3*  
Paard: Bintang II (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn van Orlando, fokker E.J.M. Bleekman, Devon)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.45m-1.50m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Dublin V (Vigaro uit Sarina ster voorl.keur  pref prest van Calvados, fokker De Radstake BV, Varsseveld)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 7 september

Paard: Nouvelle (Solitair uit Nouvelle Dansante keur prest van Contango, fokker J.C.M. de Louw, Culemborg)
Ruiter/amazone: Julie Welles (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.50m-1.55m, zondag 9 september
Lees het online bericht https://www.kwpn.nl/nieuws?itemId=NewsItem:17370

Lier (BEL) CSIYH1*  
Paard: Hardesther (Kannan uit Bardesther keur sport-spr van Cardento, fokker G.J.A. Moerings, Roosendaal)
Ruiter/amazone: Bas Moerings (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Go Go Nevada (Ustinov uit Anargi-Nevada stb van Oklund, fokker F.A.B. van de Pas, Kaatsheuvel)
Ruiter/amazone: Annelies Boer (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Incredible C (Spartacus uit Cansita ster PROK van Canturo, fokker J.W.L. Cuppers, Zieuwent)
Ruiter/amazone: Katharina Offel (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Hardesther (Kannan uit Bardesther keur sport-spr van Cardento, fokker G.J.A. Moerings, Roosendaal)
Ruiter/amazone: Bas Moerings (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m-1.30m 2-fasen special, zondag 9 september

Kronenberg (NED) CSIYH1*  
Paard: Ginadina PP (Cabrio van de Heffinck uit Cupadina PP reg.A PROK van Winningmood van de Arenberg, fokker Stal Poppelaars VOF, Heusden)
Ruiter/amazone: Carron Nicol (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Hamilton (Tangelo van de Zuuthoeve uit Bigranta elite sport-spr D-OC van Rubert R, fokker R.W.B. Rouweler, Wierden)
Ruiter/amazone: Richard Howley (IRL)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.15m-1.25m direct op tijd, zaterdag 8 september

Barcelos (POR) CSI1*  
Paard: Ganturana (Canturano uit Carmen-Tetti vb van Indoctro, fokker Eurocommerce Promotie BV, Lochem)
Ruiter/amazone: Antonio Matos Almeida (POR)
Rubriek:  Grand Prix 1.45m, zondag 9 september

Pezinok (SVK) CSIYH1*  
Paard: Hodessa O (Chello II VDL uit Da Messao vb sport-spr van Canturano, fokker A.F.J. Olthof, Geesteren)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.30m-1.35m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Irco Polo (Indoctro uit Lersinaa keur pref van Nimmerdor, fokker S. van der Meer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: Michaela Jeskova (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.20m direct op tijd, vrijdag 7 september

Paard: Harvey RG (Numero Uno uit Laranka keur pref prest sport-spr van Amethist, fokker A.J.M. van Ravenstein, Schaijk)
Ruiter/amazone: Andrius Petrovas (LTU)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.30m-1.40m 2-fasen, zaterdag 8 september

Paard: Irco Polo (Indoctro uit Lersinaa keur pref van Nimmerdor, fokker S. van der Meer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: Michaela Jeskova (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.25m direct op tijd, zondag 9 september

DRESSUUR

Saumur (FRA) CDI3*
Paard: Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers, Gellicum)
Ruiter/amazone: Adelinde Cornelissen (NED)
Rubriek:  Grand Prix, vrijdag 7 september

Paard: Aqiedo (Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers, Gellicum)
Ruiter/amazone: Adelinde Cornelissen (NED)
Rubriek:  Grand Prix Kür, zaterdag 8 september
Lees het online bericht 

Paard: Zephyr (Jazz uit Liagonda vb van Farmer, fokker W.P.J. Cornelissen, Beilen)
Ruiter/amazone: Adelinde Cornelissen (NED)
Rubriek:  Grand Prix Special, zondag 9 september

Saumur (FRA) CDI2*
Paard: Bandreo (Sandreo uit Tamara ster van Metall, fokker A. Claassen-Halsema, Vierhuizen)
Ruiter/amazone: Sara Gallop (GBR)
Rubriek:  Intermediate B, zondag 9 september

Foto Bintang II: Dirk Caremans

€ 57,- per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Informatie over KWPN-geregistreerde paarden zoals predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten o.a. ook: verrichtingscijfers en -rapportages, fokregistraties, beschikbaarheid en genetische profielen
Abonneer nu
€ 116,15

Lidmaatschap KWPN

Actie vanaf 1 oktober: Word lid voor 2019 en krijg de rest van 2018 gratis, u betaalt nu nog het tarief van 2018.

  • Ontvang ‘In de Strengen' en het KWPN Magazine
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid