Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Buenos Aires (ARG) CSI1*
Paard: Azrael W (Chin Chin uit Uytha elite sport-spr PROK van Voltaire, fokker G.J.M. Wijdeven, Uden)
Ruiter/amazone: José Roberto Reynoso Fernandez Filho (BRA)
Rubriek: 1.45m speed & handiness, woensdag 21 november

Paard: Bugatti v/d Nortside (Unaniem uit Sindira stb van Burggraaf, fokker J.H.C. van Veldhuizen, Bodegraven)
Ruiter/amazone: Santiago Orifici (ARG)
Rubriek: 1.50m, donderdag 22 november

Lichtenvoorde (NED) CSIU25
Paard: Falanita (Corland uit Balanita elite EPTM-spr sport-spr PROK van Vincenzo, fokker J.W. van Wessel, Zwartebroek)
Ruiter/amazone: Alex David Gill (GBR)
Rubriek: 1.40m, donderdag 22 november

Doha (QAT) CSI2*-W
Paard: Bolandro (Colandro uit Ulydi ster prest van Indoctro, fokker B. van Spijkeren, Epe)
Ruiter/amazone: Mubarak Yousuf Al Rumaihi (QAT)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 22 november

Paard: Anyway II (No Limit uit Liberte stb prest van Farmer, fokker G. Peeters, Egchel)
Ruiter/amazone: Rashid Towaim Ali Al Marri (QAT)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 23 november

Paard: Clinton (Cantos uit Ilydi ster prest van Voltaire, fokker B. van Spijkeren, Epe)
Ruiter/amazone: Hamad Ali Mohammed A Al Attiyah (QAT)
Rubriek: 1.45m-1.60m wereldbekerwedstrijd, zaterdag 24 november

München (GER) CSI3*
Paard: Queen Rubin 5 (Quidam’s Rubin uit Nicolette S ster prest PROK van Pilot, fokker E.H. Schroembges, Wellerlooi)
Ruiter/amazone: Jan Wernke (GER)
Rubriek: 1.45m, zaterdag 24 november

Leszno (POL) CSI2*-W
Paard: Boomerang (Orlando uit Topsi ster prest van Lux, fokker C. Pluim, Harskamp)
Ruiter/amazone: Shane Carey (IRL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 23 november

Keysoe (GBR) CSI2*
Paard: Zilverster II (Guidam uit Ossi Onita stb prest van Celano, fokker H.H. Hogeman, Raalte)
Ruiter/amazone: Yazmin Davis (GBR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 23 november

Keysoe (GBR) CSIYH1*
Paard: Hot Pepper S (Cassini Gold uit Katinka stb van Creool, fokker fam. Scholten, Wapenveld)
Ruiter/amazone: Phillip Miller (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m 2-fasen, vrijdag 23 november

Paard: H Blokx (Der Senaat uit Anastacia vb van Placido, fokker D. Kajuiter, Zevenhuizen)
Ruiter/amazone: Chloe Coward (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m 2-fasen, vrijdag 23 november

Paard: Hadyvola (Numero Uno uit Charavola ster IBOP-spr sport-spr PROK van Ahorn, fokker H.L.J. Kessels, Meerlo)
Ruiter/amazone: Sally Goding (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m 2-fasen, vrijdag 23 november

Paard: Ikannan VG (Kannan uit Duzella elite IBOP-spr PROK van Indoctro, fokker J. van Gestel, Hilvarenbeek)
Ruiter/amazone: Lisa Cubitt (NZL)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m 2-fasen, vrijdag 23 november

Paard: Howenna (Zavall VDL uit Rowenna stb sport-spr van Monaco, fokker J.A. Haarman, Wesepe)
Ruiter/amazone: Helen Tredwell (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zaterdag 24 november

Paard: Heidiemorka (Baltic VDL uit Wadamorka stb van Indoctro, fokker A. Steenbergen, Ruinerwold)
Ruiter/amazone: Ben Walker (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zaterdag 24 november

Paard: Hot Pepper S (Cassini Gold uit Katinka stb van Creool, fokker fam. Scholten, Wapenveld)
Ruiter/amazone: Phillip Miller (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zaterdag 24 november

Paard: Holly (Calvaro Z uit Celli stb-ext van Celano, fokker D. Nanning, Dalfsen)
Ruiter/amazone: Joseph Clayton (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zaterdag 24 november

Paard: H Blokx (Der Senaat uit Anastacia vb van Placido, fokker D. Kajuiter, Zevenhuizen)
Ruiter/amazone: Chloe Coward (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zaterdag 24 november

Paard: Hollandani (Caleandro uit Flamingo van Celano, fokker A.J.C. van Santvoort, Sint-Michielsgestel)
Ruiter/amazone: Sebastian Bishop (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zaterdag 24 november

Paard: History (Tangelo van de Zuuthoeve uit Destiny ster van Berlin, fokker De Radstake BV, Varsseveld)
Ruiter/amazone: Lucy Struthers (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zaterdag 24 november

Paard: IV Willem (Cassini Gold uit Serania reg.A van Revel O, fokker H. Pot, Wittelte)
Ruiter/amazone: Julie Welles (USA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, zaterdag 24 november

Paard: Ikannan VG (Kannan uit Duzella elite IBOP-spr PROK van Indoctro, fokker J. van Gestel, Hilvarenbeek)
Ruiter/amazone: Lisa Cubitt (NZL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, zaterdag 24 november

Paard: H Blokx (Der Senaat uit Anastacia vb van Placido, fokker D. Kajuiter, Zevenhuizen)
Ruiter/amazone: Chloe Coward (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zondag 25 november

Lier (BEL) CSIYH1*
Paard: Gladdys (Vigaro uit Roziena stb van Lancelot, fokker Kock, Zeddam)
Ruiter/amazone: Robinson Maupiler (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m-1.40m, zondag 25 november

Lier (BEL) CSI2*
Paard: Festinov (Ustinov uit Whitney stb IBOP-spr van Hors la Loi II, fokker A. Vos, Rouveen)
Ruiter/amazone: Giampiero Garofalo (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 23 november

Kronenberg (NED) CSIYH1*
Paard: Goanita HX (Zandor Z uit Bonita van Bal Pare, fokker Stal Hendrix, Kessel)
Ruiter/amazone: Oda Charlotte Lyngvaer (NOR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen, zaterdag 24 november

Paard: Hayley (Carembar de Muze uit Balou van Balou du Rouet Z, fokker Stal Karaevli, Swolgen)
Ruiter/amazone: Omer Karaevli (TUR)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.20m-1.30m direct op tijd, zaterdag 24 november

Paard: Hurby (Namelus R uit Valuta vb van Indoctro, fokker W. Winkens, Kessel)
Ruiter/amazone: Oda Charlotte Lyngvaer (NOR)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.20m-1.30m 2-fasen, zondag 25 november

Kronenberg (NED) CSI2*
Paard: Be Cool (Vanoverbeek uit Valencia van de Wolfsakker reg.A van U2 van de Mespel, fokker J. van Rijswijk, Boskoop)
Ruiter/amazone: Boy-Adrian van Gelderen (BEL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 22 november

Paard: Cimano E (Unaniem uit Saddie reg.A van Chemnitz, fokker H. Ekkel, Vriezenveen)
Ruiter/amazone: Robert Smith (GBR)
Rubriek:  Grand Prix 1.45m, zondag 25 november

Madrid (ESP) CSI5*-W
Paard: Dublin V (Vigaro uit Sarina ster pref prest van Calvados, fokker De Radstake BV, Varsseveld)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zaterdag 24 november

Maastricht (NED) CSI4*
Paard: Edita (Ukato uit Zinzi vb van Clinton, fokker A. Bardoel, Soerendonk)
Ruiter/amazone: Nicola Philippaerts (BEL)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zondag 25 november

Foto Edita: Dirk Caremans

€ 57,- per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Informatie over KWPN-geregistreerde paarden zoals predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten o.a. ook: verrichtingscijfers en -rapportages, fokregistraties, beschikbaarheid en genetische profielen
Abonneer nu
€ 116,15

Lidmaatschap KWPN

Actie vanaf 1 oktober: Word lid voor 2019 en krijg de rest van 2018 gratis, u betaalt nu nog het tarief van 2018.

  • Ontvang ‘In de Strengen' en het KWPN Magazine
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid