Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Kronenberg (NED) CSIYH1*
Paard: Hugo Boss (Zirocco Blue VDL uit In to Date van Lord, fokker Marjon Herbers, Valthermond)
Ruiter/amazone: Patrick Lemmen (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, vrijdag 12 april

Paard: Impact (El Salvador uit Zolita elite PROK van Indoctro, fokker L.G.M. ten Vergert, Enschede)
Ruiter/amazone: Robert Puck (AUT)
Rubriek:  5- en 6-jarigen 1.15m-1.25m, donderdag 11 april

Kronenberg (NED) CSI3*
Paard: Fastday VDL (Quaprice Z uit Brunsday VDL keur van Harley VDL, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Marlon modolo Zanotelli (BRA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zondag 14 april

Paard: F.C. Okarla (Verdi uit Cokarla vb van Indoctro, fokker Kloosterman, Collendoorn)
Ruiter/amazone: Katrin Eckermann (GER)
Rubriek: 1.50m, zondag 14 april

Paard: Empire (Chacco Blue uit Woman ster voorl.keur van Quattro, fokker C. Out, Westwoud)
Ruiter/amazone: Doron Kuipers (NED)
Rubriek: 1.45m, donderdag 11 april

Opglabbeek (BEL) CSIYH1*
Paard: J’adore (Zavall VDL uit Perenia stb prest van Boreas, fokker Stal Meursing, Hazerswoude Dorp)
Ruiter/amazone: Jack Ryan (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m twee fasen, zondag 14 april

Paard: Iramee (Bubalu VDL uit Uramee ster van Indoctro, fokker J.A.J. Westerkamp, Peperga)
Ruiter/amazone: Frederik B. Seim(NOR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, vrijdag 12 april

Paard: J’adore (Zavall VDL uit Perenia stb prest van Boreas, fokker Stal Meursing, Hazerswoude Dorp)
Ruiter/amazone: Jack Ryan (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, vrijdag 12 april

Paard: Hurbie (Toulon uit Dauphine elite IBOP-spr PROK van Coconut Grove, fokker W.A.B.M. van der Velden, Breugel)
Ruiter/amazone: Samuel Hutton (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 11 april

Paard: J’adore (Zavall VDL uit Perenia stb prest van Boreas, fokker Stal Meursing, Hazerswoude Dorp)
Ruiter/amazone: Jack Ryan (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, donderdag 11 april

Opglabbeek (BEL) CSI2*
Paard: Firefly-W (Nabab de Reve uit Romy-W keur prest van Voltaire, fokker J.W.M. Wouter, Alphen NB)
Ruiter/amazone: Matthew Sampson (GBR)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 13 april

Paard: Amigo T (Padinus uit N.Amelusi 6 elite sport-spr PROK van Libero H, fokker Stal van den Top B.V., Kootwijkerbroek)
Ruiter/amazone: Chloe Aston (GBR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 11 april

Lanaken (BEL) CSI3*
Paard: Evert (Amadeus uit Annabel van Indoctro, fokker Stal M.Brusse, Wapserveen)
Ruiter/amazone: Karel Cox (GER)
Rubriek: 1.50m, zaterdag 13 april
Lees het nieuwsbericht

Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Impossible Dream (Cardento uit Pardous stb pref prest van Peter Pan, fokker G.M. van Mersbergen, Udenhout)
Ruiter/amazone: Ines van den Bosch (BEL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 9 april

Paard: Bintang II (Tangelo van de Zuuthoeve uit Uiltje keur prest sport-spr van Lux, fokker H. van de Wijngaart, Prinsenbeek)
Ruiter/amazone: Ines van den Bosch (BEL)
Rubriek: 1.45m, zaterdag 13 april

Valencia (ESP) CSI2*
Paard: Eberlin M (Berlin uit Aphrodite II M PROK van Diamant de Semilly, fokker Veehandel Musterd B.V., Made)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 1.40m twee fasen, vrijdag 12 april

Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: HBF-Delmar (Double Up 2 uit Varusa H keur prest van Indoctro, fokker L.J. Tinto, Bargeddie)
Ruiter/amazone: James Smith (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 9 april

Paard: Hybalia (Tygo uit Vybalia ster preferent van Cavalier, fokker S. van Dellen, Opende)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 9 april

Paard: Hellas (Inshallah de Muze uit Tiloma keur van Hinault, fokker S. van Dellen, Opende)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ES)
Rubriek: 7-jarigen  1.35m, dinsdag 9 april

Paard: Jackson F (Kannan uit Cornville F ster van Heartbreaker, fokker G.J.B. Fikken, Slagharen)
Ruiter/amazone: Faye Schoch (SUI)
Rubriek: 5-jarigen  1.15m, dinsdag 9 april

DRESSUUR

Ebreichsdorf (AUT) CDI4*
Paard: Zaire-E (Son de Niro uit Tara elite pref prest PROK van Jazz, fokker Stoeterij Empelaer, Lage Mierde)
Ruiter/amazone: Jessica von Bredow-Werndl (GER)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 13 april

Paard: Zaire-E (Son de Niro uit Tara elite pref prest PROK van Jazz, fokker Stoeterij Empelaer, Lage Mierde)
Ruiter/amazone: Jessica von Bredow-Werndl (GER)
Rubriek: Grand Prix, zaterdag 13 april

Nieuw en St. Joosland (NED) CDI3*
Paard: Eddieni (Johnson uit Zodienirava elite pref prest EPTM-dres sport-dres PROK van Negro, fokker Trouwborst-Dumoré, Standdaarbuiten)
Ruiter/amazone: Malin Wahlkamp-Nilsson (SWE)
Rubriek: Grand Prix Special, zaterdag 13 april

Paard: Ben Johnson (Johnson uit Vinea M. elite prest D-OC van Ferro, fokker C.C. E TH. van Andel, Abcoude)
Ruiter/amazone: Marlies van Baalen (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, vrijdag 12 april

Paard: Eddieni (Johnson uit Zodienirava elite pref prest EPTM-dres sport-dres PROK van Negro, fokker Trouwborst-Dumoré, Standdaarbuiten)
Ruiter/amazone: Malin Wahlkamp-Nilsson (SWE)
Rubriek: Grand Prix, donderdag 13 april

Paard: Fantastique (Vivaldi uit Bonbon ster sport-dres van Florencio, fokker P.Zwang, Dordrecht)
Ruiter/amazone: Lynne Maas (NED)
Rubriek: Prix St. Georges, woensdag 10 april

Temecula (USA) CDI-W
Paard: Suppenkasper (Spielberg uit Upanoeska keur prest IBOP-dres van Krack C, fokker F. van de Poel, Haps)
Ruiter/amazone: Steffen Peters (USA)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 13 april

Paard: Suppenkasper (Spielberg uit Upanoeska keur prest IBOP-dres van Krack C, fokker F. van de Poel, Haps)
Ruiter/amazone: Steffen Peters (USA)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 12 april

Paard: First Apple (Vivaldi uit Oogappel ster pref sport-dres D-OC van T.C.N. Partout, fokker N. van Maaswaal, ’t Goy)
Ruiter/amazone: Sarah Lockman (USA)
Rubriek: Intermediate I, vrijdag 12 april

Paard: First Apple (Vivaldi uit Oogappel ster pref sport-dres D-OC van T.C.N. Partout, fokker N. van Maaswaal, ’t Goy)
Ruiter/amazone: Sarah Lockman (USA)
Rubriek: Prix St. Georges, donderdag 11 april

Temecula (USA) CDI3*
Paard: Zenith (Painted Black uit Rajana van Krack C, fokker G.C A. Klerkx, Waalwijk)
Ruiter/amazone: Nick Wagman (USA)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 12 april

Archieffoto Evert – HippoFoto

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid