Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Holisca (Spartacus uit Olisca keur sport-spr van G.Ramiro Z, fokker N. van Tilburg, Schaijk)
Ruiter/amazone: Carolina Aresu Garcia Obregon (ESP)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 16 april

Paard: Hebikdat (Cream On Top uit Dimpf HDH ster sport-spr van Douglas, fokker Hans Dings BV, Heeze)
Ruiter/amazone: Hannah Åkerblom (SWE)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 16 april

Paard: Impossible Dream (Cardento uit Pardous stb pref prest van Peter Pan, fokker G.M. van Mersbergen, Udenhout)
Ruiter/amazone: Ines van den Bosch (BEL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 16 april

Paard: I Have No Name (Durango VDL uit Catch A Name stb pref van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker De Radstake BV, Varsseveld)
Ruiter/amazone: Jelmer Hoekstra (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 16 april

Paard: Justify (I’m Special de Muze uit Campari stb van Stakkato, fokker W.B.A. Nijhof, Haaksbergen)
Ruiter/amazone: Abbe Burchmore-Eames (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 16 april

Paard: Iwalinde (Zirocco Blue VDL uit Zwalinde elite EPTM-spr sport-spr PROK van Corland, fokker T. Alma, Zwaagwesteinde)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m, woensdag 17 april

Oliva - Valencia (ESP) CSI3*
Paard: Cerano (Ukato uit Saffier stb prest van Cavalier, fokker G.J. Jacobs, Welsum)
Ruiter/amazone: Carlos Lopez-Fanjul Tariere (ESP)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 18 april

Paard: Bintang II (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn van Orlando, fokker E.J.M. Bleekman, Devon)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.45m, zondag 21 april

Oliva - Valencia (ESP) CSI1*
Paard: Eberlin M (Berlin uit Aphrodite II M PROK van Diamant de Semilly, fokker Veehandel Musterd B.V., Made)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 19 april

Paard: Eberlin M (Berlin uit Aphrodite II M PROK van Diamant de Semilly, fokker Veehandel Musterd B.V., Made)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 20 april

Paard: Etahgravin (Vigaro uit Bétagravin vb sport-spr van Quasimodo Z, fokker J. Maat, Balkbrug)
Ruiter/amazone: Hassan Mernissi (MAR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zondag 21 april

Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Dacantos (Dallas VDL uit Wilydi stb van Cantos, fokker B. van Spijkeren, Epe)
Ruiter/amazone: Guy Goosen (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 16 april

Paard: Jellie (Dakar VDL uit Olidin stb van Indoctro, fokker I.H. de Boer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: Henry Truelove (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 16 april

Paard: Jackson F (Kannan uit Cornville F ster van Heartbreaker, fokker G.J.B. Fikken, Slagharen)
Ruiter/amazone: Faye Schoch (SUI)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 16 april

Paard: Jackson F (Kannan uit Cornville F ster van Heartbreaker, fokker G.J.B. Fikken, Slagharen)
Ruiter/amazone: Faye Schoch (SUI)
Rubriek: 5-jarigen 1.20m, donderdag 18 april

Valencia (ESP) CSI2*
Paard: F. Umonia R 6 (Chellano Z uit R.Umonia 13 stb prest van Voltaire, fokker Stal Roelofs, Den Ham)
Ruiter/amazone: Boy-Adrian van Gelderen (BEL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zaterdag 20 april

Valencia (ESP) CSI1*
Paard: Esperanto 29 (Zacharov uit Unikaat elite prest sport-spr PROK van Kojak, fokker P.M. Kuenen-Derckx, Veulen)
Ruiter/amazone: Armin Himmelreich (GER)
Rubriek: 1.40m, vrijdag 19 april

Miami (USA) CSI2*
Paard: Carola BH (Dutch Capitol uit Warola stb prest ster PROK van Goodtimes, fokkers P. Jaspers, Panningen/A. Jaspers, Leende/M. Hoenjet-Jaspers, Panningen)
Ruiter/amazone: Sophie Gochman (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zaterdag 20 april

Miami (USA) CSI5* GCT/GCL
Paard: Creedance (Lord Z uit Camantha vb pref prest van Notaris, fokker A. Hassing, Steggerda)
Ruiter/amazone: Kent Farrington (USA)
Rubriek: 1.50m-1.60m direct op tijd, donderdag 18 april
Lees het online bericht

Paard: G & C Arrayan (Baloubet du Rouet uit Grandezza stb prest van Grannus, fokker B.J.M. Wezenberg, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Carlos Enrique Lopez Lizarazo (COL)
Rubriek: 1.55m-1.60m direct op tijd, zaterdag 20 april
Lees het online bericht

St. Tropez - Cogolin (FRA) CSI2*
Paard: Einstein (Clinton uit Jelle Fomia elite pref prest PROK van Nimmerdor, fokker W.H. Boltjes, Denekamp)
Ruiter/amazone: Emanuele Gaudiano (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 19 april

St. Tropez - Cogolin (FRA) CSI4*
Paard: Aquila HDC (Ovidius uit Maxime O keur prest van Lauriston, fokker Stoeterij Oud Wierden BV, Hengelo)
Ruiter/amazone: Patrice Delaveau (FRA)
Rubriek: Grand Prix 1.55m, zondag 21 april
Lees het online bericht

Sancourt (FRA) CSIYH1*
Paard: Hudsonbridge Tag (Andiamo uit Dollar Bridge vb van Colandro, fokkers E. en I. van Gorp, Bergeijk)
Ruiter/amazone: Thomas Lambert (FRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 18 april

Paard: Harrie’s Girl (Carano uit Santa Vile ster pref prest van Concorde, fokker H.J.H. van Wylick, Velden)
Ruiter/amazone: Paul van Wylick (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 18 april

Lanaken (BEL) CSI3*
Paard: Farianne (Indoctro uit Sarianne van Corland, fokker A.C.E. Scheepens, Oirschot)
Ruiter/amazone: Richard Howley (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 18 april

Eschweiler (GER) CSIYH1*
Paard: Hernandez TN (KWPN-hengst, Kannan uit Bea-Leva elite IBOP-spr sport-spr PROK van Numero Uno, fokker W. Dekker, Benningbroek)
Ruiter/amazone: Zoï Snels (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, maandag 15 april

Paard: Hematiet (Back Gammon uit Ainville stb van Lord Z, fokker H.J. Noeverman, Den Ham)
Ruiter/amazone: Caroline Müller (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, maandag 15 april

Paard: Helena (Van Gogh uit Belinda vb van Lupicor, fokker H.J. Steggink, Manderveen)
Ruiter/amazone: Caroline Müller (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, maandag 15 april

Paard: Highway M TN (KWPN-hengst, Eldorado van de Zeshoek uit Zelana V reg.A PROK van Chellano Z, fokker P. Verdellen Paarden Fok & Opfok, Horst)
Ruiter/amazone: Zoï Snels (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, maandag 15 april

Paard: Iglesias D.V. (Quasimodo vd Molendreef uit Otaime keur van Indorado, fokker R. de Vries, Een-West)
Ruiter/amazone: Vincent Geerink (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, maandag 15 april

Paard: Iniesta (California uit Karla stb pref van Graaf Grande, fokker T. Kraan Muskens, Hekendorp)
Ruiter/amazone: Vincent Geerink (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, maandag 15 april

Paard: Hardessa (Berlin uit Dardessa vb EPTM-spr van Kashmir van Schuttershof, fokker G. Kempers, Winterswijk)
Ruiter/amazone: Torben Köhlbrandt (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, zaterdag 20 april

Paard: Interessant (Zavall VDL uit U-Frieda O elite pref sport-spr PROK van Goodtimes, fokker F.B. Oldenburger, Grootegast)
Ruiter/amazone: Christian Rhomberg (AUT)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, zaterdag 20 april

Paard: Interessant (Zavall VDL uit U-Frieda O elite pref sport-spr PROK van Goodtimes, fokker F.B. Oldenburger, Grootegast)
Ruiter/amazone: Christian Rhomberg (AUT)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m direct op tijd, zondag 21 april

Eschweiler (GER) CSI3*
Paard: Grand Cooper (Lord Z uit Zilma D stb sport-spr van Berlin, fokker Pietro Giulio Vincoli, Brescia)
Ruiter/amazone: Pius Schwizer (SUI)
Rubriek: 1.45m speed & handiness, zondag 21 april

DRESSUUR

Sint-Truiden (BEL) CDI3*
Paard: Gaudi Vita (Apache uit Vita elite pref prest IBOP-dres PROK van Welt Hit II, fokker Heleen Broos, Annen)
Ruiter/amazone: Joyce Heuitink (NED)
Rubriek: Prix St. Georges, zaterdag 20 april

Paard: Bolero (Johnson uit Densie ster pref prest van Vincent, fokker H. van Hattem, Oldebroek)
Ruiter/amazone: Morgan Barbançon (FRA)
Rubriek: Grand Prix, zaterdag 20 april

Paard: Bolero (Johnson uit Densie ster pref prest van Vincent, fokker H. van Hattem, Oldebroek)
Ruiter/amazone: Morgan Barbançon (FRA)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 21 april

EVENTING

Ballindenisk (IRL)
Paard: Bernadette Utopia (Colandro uit Ursela Utopia stb van Odermus R, fokker J.W. Dankelman, Ommen)
Ruiter/amazone: Kazuma Tomoto (JPN)
Rubriek: CCI4*-S, zondag 21 april

Foto Aquila HDC: Dirk Caremans

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid