Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Mannheim (GER) CSIYH1*
Paard: Gucci Musterd (Baloubet du Rouet uit Codete M vb PROK van Cardento, fokker Veehandel Musterd B.V., Made)
Ruiter/amazone: Sergio Alvarez Moya (ESP)
Rubriek: 7- en 8-jarigen 1.45m-1.50m direct op tijd, dinsdag 7 mei

Valkenswaard (NED) CSIYH1*
Paard: Jagger (Indoctro uit Uliadiene keur prest van Germus R, fokker M. Jakobsen, Middelburg)
Ruiter/amazone: Danny Willems (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m 2-fasen special, maandag 6 mei

Paard: Hero (Tangelo van de Zuuthoeve uit Akyra stb-ext van Oklund, fokker Mathijssen, Biezenmortel)
Ruiter/amazone: Joy Lammers (NED)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m finale, woensdag 8 mei

Paard: Jetski E.B. (Dakar VDL uit Zapatero reg.A van Cascavelle, fokkers G. en L.F.O. ter Harmsel-Zanderink, Enter)
Ruiter/amazone: Sander Geerink (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m finale direct op tijd, woensdag 8 mei

Valkenswaard (NED) CSI1*
Paard: Gycara (Ticallux Verte uit Uzancara stb van Ferro, fokkers L. en P. Knijnenburg, Deurne)
Ruiter/amazone: Maikel van Mierlo (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.35m-1.40m, woensdag 8 mei

Wiener Neustadt (AUT) CSIYH1*
Paard: J Pommes (Dynamo uit A Pommes van Stetter, fokker Stal Bles, Babberich)
Ruiter/amazone: Anna Ortmann (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 7 mei

Paard: Judith (Etoulon VDL uit Femme Festive vb van Indoctro, fokker I.H. de Boer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 7 mei

Paard: Ja Ja (Action Breaker uit Walkyrie vb sport-spr van Indoctro, fokker G.B.A. te Koppele, Ambt Delden)
Ruiter/amazone: Dominika Gaalova (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 7 mei

Paard: Incredible Blue V (Chacco Blue uit Atina V ster van Heartbreaker, fokker J. Verstappen, Swalmen)
Ruiter/amazone: Tim Hoster (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 7 mei

Paard: Invenuti DGP (Up to Date uit Benvenuti keur EPTM-spr van Salvatore, fokker G. Ploeg, Marwijksoord)
Ruiter/amazone: Benjamin Saurugg (AUT)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 7 mei

Paard: Incredible W (Action Breaker uit Magnelle stb-ext pref prest van Libero H, fokker J.G. Boomkamp, Hengelo)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 7 mei

Paard: Imerald (Emerald van ’t Ruytershof uit Vominka ster IBOP-spr sport-spr PROK van Parco, fokker Th. Driessen, Grashoek)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 7 mei

Paard: It’s All In the Name TL (Q.Breitling LS uit Ever or Never reg.A van Zento, fokker Tijhuis, Langeveen)
Ruiter/amazone: Monika Stangelova (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 7 mei

Paard: Hummer-N (Quasimodo Z uit Acorda Z van Ahorn Z, fokker J. van Niekerk, Buren)
Ruiter/amazone: Heiner Ortmann (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 7 mei

Paard: Heartbreaker (Zambesi uit Du-Minka elite IBOP-spr sport-spr PROK van Clinton, fokker G.G.J. Steggink, Rossum)
Ruiter/amazone: Bronislav Chudyba (SVK)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 7 mei

Paard: Hetty Emaire (Spartacus uit Uniek Emaire stb-ext sport-spr van Heartbreaker, fokker J. Veldhuis, Ootmarsum)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 7 mei

Paard: Judith (Etoulon VDL uit Femme Festive vb van Indoctro, fokker I.H. de Boer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m direct op tijd, woensdag 8 mei

Paard: John O (Elton John uit Wifarna O vb van Wolfgang, fokker P.A.J. Olthof, Langeveen)
Ruiter/amazone: Monika Stangelova (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m direct op tijd, woensdag 8 mei

Paard: Jayden (Kannan uit Ersinaa elite IBOP-spr PROK van Emilion, fokkers I.G.R. van der Meer, Lucaswolde/S. van der Meer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: Miroslava Stovickova (CZE)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m direct op tijd, woensdag 8 mei

Paard: Ja Ja (Action Breaker uit Walkyrie vb sport-spr van Indoctro, fokker G.B.A. te Koppele, Ambt Delden)
Ruiter/amazone: Dominika Gaalova (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m direct op tijd, woensdag 8 mei

Paard: J Pommes (Dynamo uit A Pommes van Stetter, fokker Stal Bles, Babberich)
Ruiter/amazone: Anna Ortmann (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m direct op tijd, woensdag 8 mei

Paard: Hummer-N (Quasimodo Z uit Acorda Z van Ahorn Z, fokker J. van Niekerk, Buren)
Ruiter/amazone: Heiner Ortmann (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, woensdag 8 mei

Paard: Heavy v/d Felixhoeve (Eldorado van de Zeshoek uit Wilrike stb pref prest D-OC van Numero Uno,  fokker J.G. Felix, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Bronislav Chudyba (SVK)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, woensdag 8 mei

Paard: Hetty Emaire (Spartacus uit Uniek Emaire stb-ext sport-spr van Heartbreaker, fokker J. Veldhuis, Ootmarsum)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, woensdag 8 mei

Paard: Incredible W (Action Breaker uit Magnelle stb-ext pref prest van Libero H, fokker J.G. Boomkamp, Hengelo)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 8 mei

Paard: It’s All In the Name TL (Q.Breitling LS uit Ever or Never reg.A van Zento, fokker Tijhuis, Langeveen)
Ruiter/amazone: Monika Stangelova (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 8 mei

Paard: Incredible Blue V (Chacco Blue uit Atina V ster van Heartbreaker, fokker J. Verstappen, Swalmen)
Ruiter/amazone: Tim Hoster (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 8 mei

Paard: Imerald (Emerald van ’t Ruytershof uit Vominka ster IBOP-spr sport-spr PROK van Parco, fokker Th. Driessen, Grashoek)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 8 mei

Paard: Invenuti DGP (Up to Date uit Benvenuti keur EPTM-spr van Salvatore, fokker G. Ploeg, Marwijksoord)
Ruiter/amazone: Benjamin Saurugg (AUT)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 8 mei

Paard: Imerald (Emerald van ’t Ruytershof uit Vominka ster IBOP-spr sport-spr PROK van Parco, fokker Th. Driessen, Grashoek)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m, zaterdag 11 mei

Paard: It’s All In the Name TL (Q.Breitling LS uit Ever or Never reg.A van Zento, fokker Tijhuis, Langeveen)
Ruiter/amazone: Monika Stangelova (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m, zaterdag 11 mei

Paard: Incredible Blue V (Chacco Blue uit Atina V ster van Heartbreaker, fokker J. Verstappen, Swalmen)
Ruiter/amazone: Tim Hoster (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m, zaterdag 11 mei

Paard: Incredible W (Action Breaker uit Magnelle stb-ext pref prest van Libero H, fokker J.G. Boomkamp, Hengelo)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m, zaterdag 11 mei

Paard: Jatamorka (Harley VDL uit Tamorka ster van Matterhorn, fokker J.H. Hilgen, Nieuw-Weerdinge)
Ruiter/amazone: Dominika Gaalova (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.20m, zaterdag 11 mei

Darguziai (LTU) CSIYH1*
Paard: Hjustacus Omgh (Spartacus uit Justina Z ster PROK van Jumbo-Jet, fokker R. Kouwenhoven, Oldemarkt)
Ruiter/amazone: Irmantas Grikienis (LTU)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.20m-1.25m direct op tijd, donderdag 9 mei

Paard: Hjustacus Omgh (Spartacus uit Justina Z ster PROK van Jumbo-Jet, fokker R. Kouwenhoven, Oldemarkt)
Ruiter/amazone: Irmantas Grikienis (LTU)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.30m 2-fasen, zondag 12 mei

Darguziai (LTU) CSI2*
Paard: Dundas V.D.M. (Cardento uit Jersina ster pref prest van Nimmerdor, fokker ’t Heechhiem, Burgum)
Ruiter/amazone: Laura Penele (AUT)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 10 mei

Del Mar (USA) CSI2*
Paard: Zèlote VDL (KWPN-hengst, Chin Chin uit Paola W ster pref prest PROK van Libero H, fokker B.J.M. Wezenberg, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Tina Yates (USA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 9 mei

Montefalco (ITA) CSIYH1*
Paard: Jack Daniels SB (Carambole uit O-Ditsy elite PROK van Karlstad, fokker S.J.A. Haarman, Wilp)
Ruiter/amazone: Filippo Lupis (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, donderdag 9 mei

Montefalco (ITA) CSI3*
Paard: Flinton (Clinton uit Zilithya stb PROK van Heartbreaker, fokker Carlo Testa, Civitavecchia)
Ruiter/amazone: Emilio Bicocchi (ITA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 9 mei

Windsor (GBR) CSI5*
Paard: Fruselli (Zambesi uit Boselli vb van Karandasj, fokker M. Evans, Powys, Wales)
Ruiter/amazone: Holly Smith (GBR)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 10 mei

New York (USA) CSI2*
Paard: Garant (Warrant uit C’est la Vie elite IBOP-spr PROK van Verdi, fokker gebr. Bosch, Luttenberg)
Ruiter/amazone: Elizabeth Madden (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 12 mei

Busto Arsizio (ITA) CSI2*
Paard: Emerette (Diarado uit Almerette reg.A van Chellano Z, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Michel Robert (FRA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zaterdag 11 mei

Busto Arsizio (ITA) CSIYH1*
Paard: Aspen (Big Star JR K Z uit Eva vb van Faldo, fokker S. Bijzitter, Donkerbroek)
Ruiter/amazone: Charlotte Barbey (SUI)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, zaterdag 11 mei

Maubeuge (FRA) CSIYH1*
Paard: Grupo Prom Hanoi (Nabab de Reve uit O’Niel vb sport-spr van Hattrick, fokker J.A.C. Donkers, Moergestel)
Ruiter/amazone: Jesus Torres Garcia (ESP)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 9 mei

Maubeuge (FRA) CSI3*
Paard: Ciento (Viento Uno W uit Patricia ster van Holland, fokker C.A. van de Broek, Zundert)
Ruiter/amazone: Francois Xavier Boudant (FRA)
Rubriek: 1.50m direct op tijd, zaterdag 11 mei

Fontainebleau (FRA) CSI2*
Paard: Coco Rico (Corland uit Colinda D van Colorado D, fokker C.P. Willeboer, ’s-Heer Arendskerke)
Ruiter/amazone: Alix Ragot (FRA)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 10 mei

Drammen (NOR) CSIYH1*
Paard: Ibiza (Cardento uit Antartica ster voorl.keur pref van Kojak, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Victoria Gulliksen (NOR)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.15m-1.25m, zaterdag 11 mei

Drammen (NOR) CSI2*
Paard: Arakorn (Cantos uit Jasmira keur pref prest van Damiro, fokker C. van Dijk, Oudewater)
Ruiter/amazone: Johan-Sebastian Gulliksen (NOR)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 12 mei

Paard: Gogolinus (Sheraton uit Bolina vb van Colandro, fokker Robin Zwartjens, Raalte)
Ruiter/amazone: Timothy Hendrix (NED)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zondag 12 mei

Opglabbeek (BEL) CSI2*
Paard: Amigo T (Padinus uit N.Amelusi 6 elite sport-spr PROK van Libero H, fokker Stal van den Top B.V., Kootwijkerbroek)
Ruiter/amazone: Chloe Aston (GBR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 10 mei

DRESSUUR

Segovia (ESP) CDI3*
Paard: Exposition Boy (Spielberg uit Arty Girl elite EPTM-dres PROK van Obelisk, fokker E.T. ten Bosch, Driel)
Ruiter/amazone: Olaia Aguilar Marimon (ESP)
Rubriek: Inter I, zaterdag 11 mei

Paard: Denim Delighted (United uit Talusia stb van Gribaldi, fokker E. van de Neut, Burgerveen)
Ruiter/amazone: Angel Dorado Martinez (ESP)
Rubriek: Grand Prix Consolation, zondag 12 mei

Foto Arakorn, hier onder Geir Gulliksen: Dirk Caremans

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid