Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Valkenswaard (NED) CSIYH1*
Paard: Iris (Starpower uit BB Queen stb-ext van Larino, fokkers H.A. en G.G. Schipper, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Tom Slattery (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.30m 2-fasen special, maandag 13 mei

Valkenswaard (NED) CSI1*
Paard: Galliano VM (Ukato uit Carpigiani ster EPTM-spr van Vincenzo, fokker J. van Meever, Meerkerk)
Ruiter/amazone: Laura Kraut (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.35m-1.40m, woensdag 15 mei

Wiener Neustadt (AUT) CSIYH1*
Paard: Hetty Emaire (Spartacus uit Uniek Emaire stb-ext sport-spr van Heartbreaker, fokker J. Veldhuis, Ootmarsum)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 14 mei

Paard: Invenuti DGP (Up to Date uit Benvenuti keur EPTM-spr van Salvatore, fokker G. Ploeg, Marwijksoord)
Ruiter/amazone: Benjamin Saurugg (AUT)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 14 mei

Paard: Incredible W (Action Breaker uit Magnelle stb-ext pref prest van Libero H, fokker J.G. Boomkamp, Hengelo)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 14 mei

Paard: Judith (Etoulon VDL uit Femme Festive vb van Indoctro, fokker I.H. de Boer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 14 mei

Paard: Hetty Emaire (Spartacus uit Uniek Emaire stb-ext sport-spr van Heartbreaker, fokker J. Veldhuis, Ootmarsum)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 1e ronde, woensdag 15 mei

Paard: Heavy v/d Felixhoeve (Eldorado van de Zeshoek uit Wilrike stb pref prest D-OC van Numero Uno, fokker J.G. Felix, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Bronislav Chudyba (SVK)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 1e ronde, woensdag 15 mei

Paard: Imerald (Emerald van ’t Ruytershof uit Vominka ster IBOP-spr sport-spr PROK van Parco, fokker Th. Driessen, Grashoek)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m 1e ronde, woensdag 15 mei

Paard: Judith (Etoulon VDL uit Femme Festive vb van Indoctro, fokker I.H. de Boer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m 1e ronde, woensdag 15 mei

Paard: Heavy v/d Felixhoeve (Eldorado van de Zeshoek uit Wilrike stb pref prest D-OC van Numero Uno, fokker J.G. Felix, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Bronislav Chudyba (SVK)
Rubriek: 7-jarigen 1.40m 2e ronde, zaterdag 18 mei

Paard: Judith (Etoulon VDL uit Femme Festive vb van Indoctro, fokker I.H. de Boer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.20m 2e ronde, zaterdag 18 mei

Wiener Neustadt (AUT) CSI2*
Paard: Farouche 3 (Andiamo uit Belleminka vb van Oklund, fokker A.W.M. van Hal, Udenhout)
Ruiter/amazone: Stefan Eder (AUT)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 17 mei

Balmoral (IRL) CSI2*
Paard: Charly Chaplin S (Harely VDL uit Naomi S stb prest van Burggraaf, fokker J. Stummel, Staphorst)
Ruiter/amazone: Greg Patrick Broderick (IRL)
Rubriek: Grand Prix 1.45m-1.50m, vrijdag 17 mei

Sol de Mayo (ARG) CSI2*-W
Paard: Bugatti v/d Nortside (Unaniem uit Sindira stb van Burggraaf, fokker J.H.C. van Veldhuizen, Bodegraven)
Ruiter/amazone: Santiago Orifici (ARG)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, woensdag 15 mei

Montefalco (ITA) CSIYH1*
Paard: Iniesta (Emilion uit Uleska van Quinar, fokker A. Noordhof-Nieborg, Kropswolde)
Ruiter/amazone: Gianluca Senese (ITA)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m-1.25m, zaterdag 18 mei

Montefalco (ITA) CSI2*
Paard: Erdousch (Up To Date uit Pardousch ster prest van Andiamo, fokker J. van Kooten BV, Montfoort)
Ruiter/amazone: Elia Simonetti (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 16 mei

San Miguel de Allende (MEX) CSI2*
Paard: Golden Diamonds W.G. (Zirocco Blue VDL uit Nicolette WG keur prest van Indoctro, fokker P. Geerligs, Voorthuizen)
Ruiter/amazone: Riogoberto Aldana (GUA)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 17 mei

Lamprechtshausen (AUT) CSIU25-A
Paard: White Shot (Singapore uit Zahna ster sport-spr van Cornet Obolensky, fokker Spexgoor Stables/L. Spexgoor, Gaanderen)
Ruiter/amazone: Niklas Betz (GER)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zaterdag 18 mei

Sancourt (FRA) CSYH1*
Paard: Harmonia (Tangelo van de Zuuthoeve uit Udriomf ster voorl.keur van Lux, fokker E.J.M. Bleekman, Devon)
Ruiter/amazone: Zachery Beesley (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.25m, donderdag 16 mei

Nörten Hardenberg (GER) CSI3*
Paard: Enjoy (Viceroy T. uit Talien elite prest sport-dres sport-spr PROK van Mendel, fokkers J.W. Vink & J.M. Kateman, Ottersum)
Ruiter/amazone: Kevin Jochems (NED)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 17 mei

Darguziai (LTU) CSIYH1*
Paard: Jorn (Baltic VDL uit Ellis stb van Warrant, fokker W.J. Elburg, De Heurne)
Ruiter/amazone: Justas Gabalis (LTU)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, donderdag 16 mei

Paard: Jorn (Baltic VDL uit Ellis stb van Warrant, fokker W.J. Elburg, De Heurne)
Ruiter/amazone: Justas Gabalis (LTU)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m 2-fasen, vrijdag 17 mei

La Baule (FRA) CSIO5*-NC
Paard: Flair (Zirocco Blue VDL uit Brandy ster prest sport-spr van Indoctro, fokker A.H.J.M. Kerstens, Etten Leur)
Ruiter/amazone: Steve Guerdat (SUI)
Rubriek: 1.50m, zaterdag 18 mei
Lees het online bericht

Drammen (NOR) CSIYH1*
Paard: Iramee (Bubalu VDL uit Uramee ster van Indoctro, fokker J.A.J. Westerkamp, Peperga)
Ruiter/amazone: Fredrik B. Seim (NOR)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.10m-1.20m 2-fasen, donderdag 16 mei

Paard: Iramee (Bubalu VDL uit Uramee ster van Indoctro, fokker J.A.J. Westerkamp, Peperga)
Ruiter/amazone: Fredrik B. Seim (NOR)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.15m-1.25m 2-fasen, vrijdag 17 mei

Drammen (NOR) CSIO3*
Paard: Fellow Castlefield (Je T’aime Flamenco uit Bred by Liefhebber reg.A EPTM-spr D-OC van Twister, fokker M. Liefhebber, Hoornaar)
Ruiter/amazone: Susan Fitzpatrick (IRL)
Rubriek: Nations Cup 1.50m-1.60m, vrijdag 17 mei

Paard: Fair Play (Gaillard de la Pomme uit Atina stb-ext sport-spr van Cartier vd Heffinck, fokker P. Leenen, Lomm)
Ruiter/amazone: Aidan Killeen (RL)
Rubriek: Nations Cup 1.50m-1.60m, vrijdag 17 mei

Lier (BEL) CSIYH1*
Paard: Jetski E.B. (Dakar VDL uit Zapatero reg.A van Cascavelle, fokkers G. & L.F.O. ter Harmsel-Zanderink, Enter)
Ruiter/amazone: Sander Geerink (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, vrijdag 17 mei

Lier (BEL) CSI2*
Paard: Eastern Uno (Numero Uno uit Margaux stb van Glennridge, fokker K.J. Jurrisen, Haarlo)
Ruiter/amazone: André Reichmann (BRA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 17 mei

Paard: F.Umonia R 6 (Chellano Z uit R.Umonia 13 stb prest van Voltaire, fokker Stal Roelofs, Den Ham)
Ruiter/amazone: Boy-Adrian van Gelderen (BEL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zondag 19 mei

Madrid (ESP) CSI5*-GCT/GCL
Paard: Zinius (Nabab de Reve uit Winia van ’t Vennehof van Kannan, fokker M.M.A. Everse, Waddinxveen)
Ruiter/amazone: Harrie Smolders (NED)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 17 mei

Paard: Chaplin (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK van Concorde, fokker G. Knoop, Slootdorp)
Ruiter/amazone: Martin Fuchs (SUI)
Rubriek: Grand Prix 1.60m, zaterdag 18 mei
Lees het online bericht

Paard: Chaplin (Verdi uit Jaltha B elite prest sport-spr PROK van Concorde, fokker G. Knoop, Slootdorp)
Ruiter/amazone: Martin Fuchs (SUI)
Rubriek: GCL 1.55m-1.60m, zaterdag 18 mei

Paard: Explosion W (Chacco Blue uit Uarina ster prest sport-spr van Baloubet du Rouet, fokker W. Wijnen, Berlicum)
Ruiter/amazone: Ben Maher (GBR)
Rubriek: GCL 1.55m-1.60m, zaterdag 18 mei

Lexington (USA) CSI3*
Paard: Darius de W (Berlin uit Zuera de W. ster van Gentleman, fokker H.G. Post, Veendam)
Ruiter/amazone: Andrew Kocher (USA)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 17 mei

DRESSUUR

Ottawa (CAN) CDI1*
Paard: Citha’s Utopia (Dayano uit Unieke-Utopia stb pref prest PROK van Ferro, fokker P. Blijie, Poeldijk)
Ruiter/amazone: Allison Kavey (USA)
Rubriek: Inter A, vrijdag 17 mei

Paard: Citha’s Utopia (Dayano uit Unieke-Utopia stb pref prest PROK van Ferro, fokker P. Blijie, Poeldijk)
Ruiter/amazone: Allison Kavey (USA)
Rubriek: Inter B, zaterdag 18 mei

Ottawa (CAN) CDI3*
Paard: Arthur (Jazz uit Olympia-W. keur prest van Contango, fokker H. van Helvoirt, Rosmalen)
Ruiter/amazone: Jill Irving (CAN)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 17 mei

Paard: Arthur (Jazz uit Olympia-W. keur prest van Contango, fokker H. van Helvoirt, Rosmalen)
Ruiter/amazone: Jill Irving (CAN)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 19 mei

Compiègne (FRA) CDI2*
Paard: Glamourdale (KWPN-hengst, Lord Leatherdale uit Thuja stb pref van Negro, fokker J.W. Rodenburg, Ouderkerk aan den IJssel)
Ruiter/amazone: Charlotte Fry (GBR)
Rubriek: Prix St. Georges, vrijdag 17 mei
Lees het online bericht

Paard: Glamourdale (KWPN-hengst, Lord Leatherdale uit Thuja stb pref van Negro, fokker J.W. Rodenburg, Ouderkerk aan den IJssel)
Ruiter/amazone: Charlotte Fry (GBR)
Rubriek: Inter I, zaterdag 18 mei
Lees het online bericht

Compiègne (FRA) CDIO5*
Paard: Dark Legend (Zucchero uit Zoë keur IBOP-dres van Tango, fokker fam. Nobus-de Potter, Eede)
Ruiter/amazone: Charlotte Fry (GBR)
Rubriek: Team Classification, zondag 19 mei

Paard: Bubblingh (Lingh uit Matajo van Picandt, fokker R. Davison, Uttoxeter, Staffordshire)
Ruiter/amazone: Richard Davison (GBR)
Rubriek: Team Classification, zondag 19 mei

Paard: Classic Briolinca (Trento B uit Trolinca stb prest van Royal Dance, fokker gebr. Van der Steen, Den Dungen)
Ruiter/amazone: Gareth Hughes (GBR)
Rubriek: Team Classification, zondag 19 mei

Paard: Desperado (KWPN-hengst, Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC van Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwyk)
Ruiter/amazone: Emmelie Scholtens (NED)
Rubriek: Grand Prix Kür, zondag 19 mei
Lees het online bericht

Paard: Classic Briolinca (Trento B uit Trolinca stb prest van Royal Dance, fokker gebr. Van der Steen, Den Dungen)
Ruiter/amazone: Gareth Hughes (GBR)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 19 mei

Compiègne (FRA) CDI3*
Paard: Eddieni (Johnson uit Zodienirava elite pref prest EPTM-dres sport-dres PROK van Negro, fokker E. Trouwborst-Dumoré, Standdaarbuiten)
Ruiter/amazone: Malin Wahlkamp-Nilsson (SWE)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 17 mei

Paard: Everdale (KWPN-hengst, Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dres PROK van Negro, fokker P. Kluytmans, Tilburg)
Ruiter/amazone: Charlotte Fry (GBR)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 18 mei
Lees het online bericht

Paard: Eddieni (Johnson uit Zodienirava elite pref prest EPTM-dres sport-dres PROK van Negro, fokker E. Trouwborst-Dumoré, Standdaarbuiten)
Ruiter/amazone: Malin Wahlkamp-Nilsson (SWE)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 19 mei

Foto Flair: Dirk Caremans

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid