Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Keysoe (GBR) CSIYH1*
Paard: Irma-Riënde (Baltic VDL uit Emma-Riende stb-ext sport-spr van Indoctro, fokker F. Nobach, Opende)
Ruiter/amazone: Charlotte Ash (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m 2-fasen, dinsdag 2 juli

Paard: Imagine H (Etoulon VDL uit Amber W stb van Indoctro, fokker M. Hokse, Staphorst)
Ruiter/amazone: Thomas Whitaker (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m 2-fasen, dinsdag 2 juli

Paard: Just Kidding (Ublesco uit Narcis stb van Topas, fokker G. Hoorn, Wanneperveen)
Ruiter/amazone: Ava Vernon (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m 2-fasen, dinsdag 2 juli

Paard: Just Blue WS (Corporal VDL uit Blue Girl keur IBOP-spr van Indoctro, fokker Waaijstud, Eemnes)
Ruiter/amazone: Ellie Stevenson (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m 2-fasen, dinsdag 2 juli

Paard: Jazzlynn Jillz (El Salvador uit Vanilia reg.A van Fuego du Prelet, fokker A. Elgersma, Oude Bildtzijl)
Ruiter/amazone: Sophie Garfield-Bennett (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m 2-fasen, dinsdag 2 juli

Paard: Irma-Riënde (Baltic VDL uit Emma-Riende stb-ext sport-spr van Indoctro, fokker F. Nobach, Opende)
Ruiter/amazone: Charlotte Ash (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 3 juli

Paard: Dacantos (Dallas VDL uit Wilydi stb van Cantos, fokker B. van Spijkeren, Epe)
Ruiter/amazone: Maggie McAlary (USA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 3 juli

Paard: Imagine H (Etoulon VDL uit Amber W stb van Indoctro, fokker M. Hokse, Staphorst)
Ruiter/amazone: Thomas Whitaker (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 3 juli

Paard: Irish Coffee (Sisley de la Tour Vidal uit Twistaloma vb van Koriander, fokker Mts. Van de Donk-Kooi, Vorstenbosch)
Ruiter/amazone: Ben Maher (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, woensdag 3 juli

Wiener Neustadt (AUT) CSIYH1*
Paard: Hetty Emaire (Spartacus uit Uniek Emaire stb-ext sport-spr van Heartbreaker, fokker J. Veldhuis, Ootmarsum)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 2 juli

Paard: Henthe Royalty (Kannan uit Bente Royalty elite IBOP-spr PROK van Clinton, fokker J. Venner, Meijel)
Ruiter/amazone: Hendrik Dowe (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 2 juli

Paard: Happy Time (Quality Time uit Aberlina elite EPTM-spr PROK van Berlin, fokkers A. en B. Winters, Ommen)
Ruiter/amazone: Karin Ernsting (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 2 juli

Paard: Irocco Blue S (Zirocco Blue VDL uit Cararine S stb PROK van Numero Uno, fokker E.H. Schroembges, Wellerlooi)
Ruiter/amazone: Karin Ernsting (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 2 juli

Paard: Incredible W (Action Breaker uit Magnelle stb-ext pref prest van Libero H, fokker J.G. Boomkamp, Hengelo)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 2 juli

Paard: Imerald (Emerald van ’t Ruytershof uit Vominka ster IBOP-spr sport-spr PROK van Parco, fokker Th. Driessen, Grashoek)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 2 juli

Paard: Judith (Etoulon VDL uit Femme Festive vb van Indoctro, fokker I.H. de Boer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 juli

Paard: Jotage B (Denzel v’t Meulenhof uit Cerditage vb sport-spr D-OC van Verdi, fokker H. Bakker, Tollebeek)
Ruiter/amazone: Francesca Sharman (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 juli

Paard: Jordan (Nabab de Reve uit Zizonica O.A. elite IBOP-spr sport-spr PROK van Chin Chin, fokker S. Luke Lyra, Wanchai, Hong Kong)
Ruiter/amazone: Clarissa Lyra (HKG)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 juli

Paard: Jobijn (Everdale uit Robijntje vb van Atlantic, fokker A. van Kemenade, Lieshout)
Ruiter/amazone: Olivia Skinner (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 juli

Paard: Jerverda (Everglade VDL uit Ziwalda stb van Namelus R, fokker J. van Middelaar, Hooghalen)
Ruiter/amazone: Nuri Dijks (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 juli

Paard: Jatamorka (Harley VDL uit Tamorka ster van Matterhorn, fokker J.H. Hilgen, Nieuw-Weerdinge)
Ruiter/amazone: Dominika Gaalova (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 2 juli

Paard: Hopefull (Namelus R uit Be Carefull GT stb sport-spr van Lux, fokker F.L. Bouman, Werkhoven)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m two rounds, woensdag 3 juli

Paard: Incredible W (Action Breaker uit Magnelle stb-ext pref prest van Libero H, fokker J.G. Boomkamp, Hengelo)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m two rounds, woensdag 3 juli

Paard: Interessant (Zavall VDL uit U-Frieda O elite pref sport-spr PROK van Goodtimes, fokker F.B. Oldenburger, Grootegast)
Ruiter/amazone: Christian Rhomberg (AUT)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m two rounds, woensdag 3 juli

Paard: Irocco Blue S (Zirocco Blue VDL uit Cararine S stb PROK van Numero Uno, fokker E.H. Schroembges, Wellerlooi)
Ruiter/amazone: Karin Ernsting (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m two rounds, woensdag 3 juli

Paard: Imerald (Emerald van ’t Ruytershof uit Vominka ster IBOP-spr sport-spr PROK van Parco, fokker Th. Driessen, Grashoek)
Ruiter/amazone: Maximilian Schmid (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m two rounds, woensdag 3 juli

Paard: Jotage B (Denzel v’t Meulenhof uit Cerditage vb sport-spr D-OC van Verdi, fokker H. Bakker, Tollebeek)
Ruiter/amazone: Francesca Sharman (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m two rounds, woensdag 3 juli

Paard: Jobijn (Everdale uit Robijntje vb van Atlantic, fokker A. van Kemenade, Lieshout)
Ruiter/amazone: Olivia Skinner (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m two rounds, woensdag 3 juli

Paard: Jordan (Nabab de Reve uit Zizonica O.A. elite IBOP-spr sport-spr PROK van Chin Chin, fokker S. Luke Lyra, Wanchai, Hong Kong)
Ruiter/amazone: Clarissa Lyra (HKG)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m two rounds , woensdag 3 juli

Paard: Judith (Etoulon VDL uit Femme Festive vb van Indoctro, fokker I.H. de Boer, Surhuisterveen)
Ruiter/amazone: David Horvath (SVK)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m two rounds, woensdag 3 juli

Wiener Neustadt (AUT) CSI2*
Paard: Flick Flack (Baltic VDL uit Babbet B stb sport-spr van Pacific, fokker H. Brals, Broekhuizen)
Ruiter/amazone: Siegfried Schlemmer (AUT)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 6 juli

Calgary, Spruce Meadows (CAN) CSIYH1*
Paard: Grasshopper (Phin Phin uit Believe in Me vb van Cartano, fokker A. Vos Ekkelkamp, Lemele)
Ruiter/amazone: James Chawke (IRL)
Rubriek: 8-jarigen 1.45m direct op tijd, woensdag 3 juli

Paard: Amalia (Arezzo VDL uit Kyacinthe ster pref prest van Emilion, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Daniel Coyle (IRL)
Rubriek: 7-jarigen 1.40m 2-fasen, donderdag 4 juli

Paard: Amalia (Arezzo VDL uit Kyacinthe ster pref prest van Emilion, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Daniel Coyle (IRL)
Rubriek: 7-jarigen 1.40m direct op tijd, zondag 7 juli

Calgary, Spruce Meadows (CAN) CSI5*
Paard: Everse W (Lexicon uit Carthagena Z van Carthago, fokker A. Waldman, Putten)
Ruiter/amazone: Rowan Willis (AUS)
Rubriek: Derby 1.50m, zondag 7 juli

Wilkow, Jakubowice (POL) CSIYH1*
Paard: Jerimo (El Primero uit Zilverster vb van Indoctro, fokker H. van de Boomen, Valkenswaard)
Ruiter/amazone: Malwina Urbanska (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, woensdag 3 juli

Paard: Jerimo (El Primero uit Zilverster vb van Indoctro, fokker H. van de Boomen, Valkenswaard)
Ruiter/amazone: Malwina Urbanska (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, vrijdag 5 juli

Wilkow, Jakubowice (POL) CSIU25-A
Paard: Badorette (Numero Uno uit Voila B. vb van Nolisco, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Aleksandra Kierznowska (POL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 5 juli

Paard: Badorette (Numero Uno uit Voila B. vb van Nolisco, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Aleksandra Kierznowska (POL)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 7 juli

Arnhem (NED) CSI1*
Paard: Fabulous (Harley VDL uit Bonjour ster PROK van Colandro, fokker J.H.H. Diepman, Dalfsen)
Ruiter/amazone: Doron Kuipers (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.40m, zondag 7 juli

Arnhem (NED) CSI3*
Paard: El Greco (Diarado uit Uluciene keur sport-spr van Heartbreaker, fokker C.H.M. van der Maat, Houten)
Ruiter/amazone: Dennis van den Brink (NED)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 5 juli

Knokke (BEL) CSIYH1*
Paard: Iris (Starpower uit BB Queen stb-ext van Larino, fokkers H.A. en G.G. Schipper, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Jack O’Donohue (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m 2-fasen, woensdag 3 juli

Paard: Jarmensina VDM (Hermes de Lux uit Carmensina VDM vb van Corland, fokker ’t Heechhiem, Burgum)
Ruiter/amazone: Gaj Riossa (SLO)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, woensdag 3 juli

Paard: Jacobea II KS (Carambole uit Ulrike Bea ster voorl.keur van Larino, fokker fam. Boersma, Oudega)
Ruiter/amazone: Ines van den Bosch (BEL)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, woensdag 3 juli

Paard: Jacobea II KS (Carambole uit Ulrike Bea ster voorl.keur van Larino, fokker fam. Boersma, Oudega)
Ruiter/amazone: Ines van den Bosch (BEL)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, donderdag 4 juli

Knokke (BEL) CSI2*
Paard: Ecoliene (Warrant uit Vicole vb prest van Indoctro, fokker S. Schaper Tilstra, Kampen)
Ruiter/amazone: Ines van den Bosch (BEL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 6 juli

St. Petersburg (RUS) CSI2*-W
Paard: Coledo (Indoctro uit Winetta Sekarla vb van Numero Uno, fokker M.T.G. Maessen, Grashoek)
Ruiter/amazone: Evgeny Shkarpet (RUS)
Rubriek: WC 1.40m-1.60m, zondag 7 juli

Järvenpää (FIN) CSIO2*
Paard: Gerardo-E (Baltic VDL uit Unament stb-ext van Andiamo, fokker W.J.M. Erven, Moergestel)
Ruiter/amazone: Guido Grimaldi (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 4 juli

Paard: Floyd (Vinesse uit Sanberra ster voorl.keur prest van Kannan, fokker F.C.M. Burgers, Rosmalen)
Ruiter/amazone: Riccardo Martinengo Marquet (ITA)
Rubriek: Nations Cup 1.60m, zondag 7 juli

Parijs (FRA) CSI5* GCT/GCL
Paard: Evert (Amadeus uit Annabel vb van Indoctro, fokker Stal Michiel Brusse, Wapserveen)
Ruiter/amazone: Karel Cox (BEL)
Rubriek: 1.45m-1.50m direct op tijd, zondag 7 juli

Dettighofen-Albführen (GER) CSI3*
Paard: Grand Cooper (Lord Z uit Zilma D stb sport-spr van Berlin, fokker Pietro.Giulio Vincoli, Brescia)
Ruiter/amazone: Pius Schwizer (SUI)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 5 juli

Paard: Grand Cooper (Lord Z uit Zilma D stb sport-spr van Berlin, fokker Pietro.Giulio Vincoli, Brescia)
Ruiter/amazone: Pius Schwizer (SUI)
Rubriek: 1.40m speed & handiness, zaterdag 6 juli

Paard: Fabio di Molga (Darco uit Tiamolga J.N. ster PROK van Indoctro, fokker J. Wiersma, Nieuwebrug)
Ruiter/amazone: Daniel Etter (SUI)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zaterdag 6 juli

San Giovanni di Marignano (ITA) CSI2*
Paard: Grappenmaker (Eldorado van de Zeshoek uit Releva vb prest van Zeus, fokker J. Busschers, Markelo)
Ruiter/amazone: Roberto Turchetto (ITA)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 6 juli

Paard: Una Bella HS (Calvados uit Nobelle-S keur pref prest sport-spr van Libero H, fokker fam. van Straaten, Den Ham)
Ruiter/amazone: Matilde Giorgia Bianchi (ITA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 7 juli

San Giovanni di Marignano (ITA) CSIYH1*
Paard: Henkie-Penkie (Plot-Blue uit Vicky ster prest van Orlando, fokker P. Verberne, Sint-Oedenrode)
Ruiter/amazone: Domenico Morosoli (SUI)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen, vrijdag 5 juli

Paard: Johnny Bravo (Kannan uit Lamaluschi van Lansing, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Sandra Piwowarczyk (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, vrijdag 5 juli

Paard: Jakarta (Cardento uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Sandra Piwowarczyk (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, vrijdag 5 juli

Paard: Johnny Bravo (Kannan uit Lamaluschi van Lansing, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Sandra Piwowarczyk (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, zaterdag 6 juli

Paard: Jakarta (Cardento uit Capitale 5 van Carthago, fokker Horizontal SP Z.O.O., Choczewo)
Ruiter/amazone: Sandra Piwowarczyk (POL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, zondag 7 juli

Vilamoura (POR) CSI2*
Paard: Eberlin M (Berlin uit Aphrodite II M vb PROK van Diamant de Semilly, fokker Veehandel Musterd BV, Made)
Ruiter/amazone: Mariano Martinez Bastida (ESP)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 6 juli

DRESSUUR

St. Margarethen (AUT) CDIU25
Paard: Zico (Sir Sinclair uit Olivia stb van Homme d’Amour, fokker R. van Huet, Duiven)
Ruiter/amazone: Jamina Gysels (BEL)
Rubriek: Inter II, vrijdag 5 juli

Järvenpää (FIN) CDIO4* - NC
Paard: Esperance (Sorento uit Violita elite D-OC van Rousseau, fokker G.J. Rijper, Kapellen)
Ruiter/amazone: Tinne Vilhelmson Silfvén (SWE)
Rubriek: Team classification, zaterdag 6 juli

Foto Everse W: Dirk Caremans

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid