Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Rockwood (CAN) CSI2*
Paard: Donna Speciale (Cavalier uit Paris stb sport-spr van Concorde, fokker G. Houtvast, Schimmert)
Ruiter/amazone: Leslie Burr-Howard (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zaterdag 31 augustus

Ciekocinko (POL) CSIYH1*
Paard: Ivita (Harley VDL uit Evita elite IBOP-spr PROK van Corland, fokker Stal Krol, Handel)
Ruiter/amazone: Yevgeniy Indyushkin (UKR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 27 augustus

Paard: Isco (Quasimodo vd Molendreef uit Nalve keur pref sport-spr van Burggraaf, fokker H.G. Mosman-Rohe, Enschede)
Ruiter/amazone: Andrei Shalohin (KGZ)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 27 augustus

Paard: Iramee (Bubalu VDL uit Uramee ster van Indoctro, fokker J.A.J. Westerkamp, Peperga)
Ruiter/amazone: Fredrik B. Seim (NOR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20, dinsdag 27 augustus

Paard: Iowa (Zavall VDL uit Dersina elite IBOP-spr D-OC van Indcotro, fokker J.F. Abbring, Onnen)
Ruiter/amazone: Andrei Shalohin (KGZ)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 27 augustus

Paard: Iolita (Ukato uit Dollie stb van Warrant, fokker C.E. Drijver, Wilp)
Ruiter/amazone: Olivier Bujard (SUI)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 27 augustus

Paard: Invorio (Lexicon uit Pescara elite PROK van Lennard, fokker B.J. Pier, Wehe Den H)
Ruiter/amazone: Anna Piwonska (POL)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 27 augustus

Paard: Inkster W (Bubalu VDL uit Miss Moneypenny van Montender, fokker B.J.M. Wezenberg, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Fredrik B. Seim (NOR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 27 augustus

Paard: Ici (Douglas uit Ultralux Beezie keur sport-spr van Lux, fokker fam. Laumans, Beesel)
Ruiter/amazone: Jack O’Donohue (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 27 augustus

Paard: Jackson F (Kannan uit Cornville F ster van Heartbreaker, fokker G.J.B. Fikken, Slagharen)
Ruiter/amazone: Marc Bettinger (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 27 augustus

Paard: Ivita (Harley VDL uit Evita elite IBOP-spr PROK van Corland, fokker Stal Krol, Handel)
Ruiter/amazone: Yevgeniy Indyushkin (UKR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m 2-fasen, woensdag 28 augustus

Paard: Iris (Starpower uit BB Queen stb-ext van Larino, fokkers H.A. en G.G. Schipper, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Jack O’Donohue (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m 2-fasen, donderdag 29 augustus

Ciekocinko (POL) CSI2*
Paard: Badorette (Numero Uno uit Voila B. vb van Nolisco, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Aleksandra Kierznowska (POL)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 30 augustus

Saugerties (USA) CSI2*
Paard: Doloris (Harley VDL uit Colinda D van Colorado D, fokker C.P. Willeboer, ’s-Heer Arendskerke)
Ruiter/amazone: Santiago Lambre (MEX)
Rubriek: 1.45m, vrijdag 30 augustus

Paard: Dingeman (Nintender uit Jolanels ster prest van Darnels, fokker F. Bankers, Nederweert-Eind)
Ruiter/amazone: Santiago Lambre (MEX)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 1 september

Bridgehampton (USA) CSI4*
Paard: Collin (Colandro uit Oberlina stb prest van Amethist, fokker Jansen of Lorkeers, Den Ham)
Ruiter/amazone: Luiz Franciso de Azevedo (BRA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 29 augustus

Paard: Zernike K (Sam R uit Rasminka elite pref prest PROK van Topas, fokkers Th. Koelma, Schalsum/S. Koelma, Drachten)
Ruiter/amazone: Brianne Goutal (USA)
Rubriek: 1.45m, donderdag 29 augustus

Humlikon (SUI) CSI3*
Paard: Fleur-Sinaa-A (Cardento uit Uppersinaa keur van Indorado, fokker A.M. Angenent-de Bruijn, Woubrugge)
Ruiter/amazone: Alain Jufer (SUI)
Rubriek: 1.50m direct op tijd, donderdag 29 augustus
Lees het online bericht

Lastrup (GER) CSI2*
Paard: GLOCK’s Zaranza (Karandasj uit Santa Caterina keur pref van Heartbreaker, fokker J.G. Venderbosch, Varsseveld)
Ruiter/amazone: Gerco Schröder (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 1 september

Valence (FRA) CSI3*
Paard: Emerette (Diarado uit Almerette Reg.A van Chellano Z, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Michel Robert (FRA)
Rubriek: Grand Prix 1.50m, zondag 1 september
​Lees het online bericht

Brussel (BEL) CSI5*
Paard: Sweet Tricia (Berlin uit Aetrichta elite IBOP-spr PROK van Tampa, fokker H. Nijborg, Gieten)
Ruiter/amazone: Darragh Kenny (IRL)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, donderdag 29 augustus

Paard: Constable II (Harley VDL uit Weihaiwej VBN stb PROK van Lupicor, fokker G.H.J. Kamphuis, Oldenzaal)
Ruiter/amazone: Laura Kraut (USA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, vrijdag 30 augustus

Gijon (ESP) CSIYH1*
Paard: Hulahupe JR (Bubalu VDL uit Verixt elite IBOP-spr PROK van Indoctro, fokker J. Reitsma, Driezum)
Ruiter/amazone: Ellen Whitaker (GBR)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.30m, zaterdag 31 augustus

Gijon (ESP) CSIO5*
Paard: Dekato (Upgrade uit Windekind II reg.A van Stakkato, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Alexander Butler (IRL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, woensdag 28 augustus

Paard: Dekato (Upgrade uit Windekind II reg.A van Stakkato, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Alexander Butler (IRL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 29 augustus

Paard: Donanso (Vingino uit Whisper ster voorl.keur prest van Manhattan, fokker H.K.A. van Dijck, Venray)
Ruiter/amazone: Antonio Alfonso (ITA)
Rubriek: Nations Cup 1.60m, vrijdag 30 augustus
Lees het online bericht

Paard: Conquestador (Nabab de Reve uit Melissa stb prest van Farmer, fokker J. Pennings, Berlicum)
Ruiter/amazone: Antonio Maria Garofalo (ITA)
Rubriek: Nations Cup 1.60m, vrijdag 30 augustus
Lees het online bericht

Paard: Dekato (Upgrade uit Windekind II reg.A van Stakkato, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Alexander Butler (IRL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zondag 1 september

Ising am Chiemsee (GER) CSI2*
Paard: Corne B (Whitesnake uit Winniki vb van Lancelot, fokker A. Slomp, Fluitenberg)
Ruiter/amazone: Tobias Bachl (GER)
Rubriek: 1.45m, zaterdag 31 augustus

Paard: Easy (Ultimo uit Zedijtje elite EPTM-spr PROK van Lupicor, fokker H. de Roover, Strijbeek)
Ruiter/amazone: Mohamad Mogheeth Al Shehab (SYR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zaterdag 31 augustus

DRESSUUR

Bromont (CAN) CDIU25
Paard: Utah (Jazz uit Kolinda stb prest van Landwind II B, fokker J. Drent, Schoonebeek)
Ruiter/amazone: Laurence Blais Tetreault (CAN)
Rubriek: Inter II, vrijdag 30 augustus

Paard: Utah (Jazz uit Kolinda stb prest van Landwind II B, fokker J. Drent, Schoonebeek)
Ruiter/amazone: Laurence Blais Tetreault (CAN)
Rubriek: Grand Prix, zaterdag 31 augustus

Foto: GLOCK's Zaranza: Dirk Caremans

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
€ 119,40 per jaar

Lidmaatschap KWPN

Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid