Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Iron Man J.P. (Chin Champ uit Elpida J.P. van Cassini II, fokker Jordanis Papassimeon, Gelnhausen)
Ruiter/amazone: Maaike Schoormans (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober

Paard: Irish Coffee (Sisley de la Tour Vidal uit Twistaloma vb van Koriander, fokker Mts. Van de Donk-Kooi, Vorstenbosch)
Ruiter/amazone: Maggie McAlary (USA)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober

Paard: Iwalinde (Zirocco Blue VDL uit Zwalinde elite EPTM-spr sport-spr PROK van Corland, fokker T. Alma, Zwaagwesteinde)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober

Paard: Impala (Tangelo van de Zuuthoeve uit Balina ster voorl.keur van Kojak, fokker D.W.G. Wassink, Winterswijk Henxel)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober

Paard: In a Hurry (Dallas VDL uit Busuela ster voorl.keur van Ultimo, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Emma Hyslop-Webb (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober

Paard: Inwood (Kannan uit Dana vb van Kashmir van Schuttershof, fokkers F.A.M.M. en M.C.J.M. Burgers, Moergestel)
Ruiter/amazone: Jane Annett (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober

Paard: India (Warrant uit Chiquita vb van Guidam, fokker M. Evans, Powys)
Ruiter/amazone: Anneliese Aitken (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 15 oktober

Paard: Harmonie L (Dutch Design uit Balou L. vb van Sam R, fokker H. Luesink, Teuge)
Ruiter/amazone: Harry Allen (IRL)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 15 oktober

Paard: Hebikdat HDH (Cream On Top uit Dimpf HDH ster sport-spr van Douglas, fokker Hans Dings BV, Heeze)
Ruiter/amazone: Hannah Åkerblom (SWE)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 15 oktober

Paard: H.Emeralda (Emerald van ’t Ruytershof uit Orlana ster pref van Ircolando, fokker Q. van Erp, Boekel)
Ruiter/amazone: Manfredi Macchiarella (ITA)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 15 oktober

Paard: Hieke (Zambesi uit Sietske B ster sport-spr van Calvados, fokker J.H.J. Blaauwgeers, Geesteren)
Ruiter/amazone: Isabell Bengtsson (SWE)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 15 oktober

Paard: Jumping Star B (I’m Special de Muze uit Wimona vb van Quick Star, fokker Mts G. en G.F. Brinkman, Zutphen)
Ruiter/amazone: Elad Yaniv (ISR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober

Paard: Jamaica EBH (Tangelo van de Zuuthoeve uit Charlaine stb-ext van Ukato, fokker F.J.A. Kok, Etten)
Ruiter/amazone: Megan James (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober

Paard: Jarostar (Starpower uit Vallei Roos elite PROK van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker J.J. Ilbrink & J.H. Ilbrink-Lueks, Barchem)
Ruiter/amazone: Cameron Hanley (IRL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober

Paard: Jalanne (Dynamo uit Alanne van Babouche vh Gehucht Z, fokker Stal Bles, Babberich)
Ruiter/amazone: Julien Macedoine (BEL)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober

Paard: Jobijn (Everdale uit Robijntje vb van Atlantic, fokker A. van Kemenade, Lieshout)
Ruiter/amazone: Olivia Skinner (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober

Paard: Jazzlynn Jillz (El Salvador uit Vanilia reg.A van Fuego du Prelet, fokker A. Elgersma, Oude Bildtzijl)
Ruiter/amazone: Sophie Garfield-Bennett (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober

Paard: Casimir (Constant Q uit Francisca-Wilydi vb van Querly-Elvis, fokker B. van Spijkeren, Epe)
Ruiter/amazone: Constanze Nachtsheim (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober

Paard: Jillz Dice (Untouched uit Imca stb prest PROK van Amulet, fokker M.J.J.M. Dobbelsteen, Heeswijk Dinther)
Ruiter/amazone: Sophie Gracida (USA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 15 oktober

Paard: Jobijn (Everdale uit Robijntje vb van Atlantic, fokker A. van Kemenade, Lieshout)
Ruiter/amazone: Olivia Skinner (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, woensdag 16 oktober

Paard: Hakuna Matata (Corland uit Olrusa stb van Jimtown, fokker M.P. Toering, Genemuiden)
Ruiter/amazone: Cameron Hanley (IRL)
Rubriek: 7-jarigen finale 1.40m, woensdag 16 oktober

Oliva - Valencia (ESP) CSI3*
Paard: F (Bustique uit Vionetty ster voorl. keur van Krunch de Breve, fokker P.R.M. Nelissen, Kronenberg)
Ruiter/amazone: Eduardo Alvarez Aznar (ESP)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 17 oktober

Paard: Easy Boy (Tangelo van de Zuuthoeve uit Tango Time stb van Andiamo, fokker W.J. Eykenboom, Weert)
Ruiter/Amazone: Maxime Harmegnies (BEL)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 18 oktober

Vilamoura (POR) CSIYH1*
Paard: Jacky Chan (Marius Claudius uit Voegandra stb PROK van Cavalier, fokker fam. Versteeg, Barneveld)
Ruiter/amazone: Omer Karaevli (TUR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m direct op tijd, dinsdag 15 oktober

Paard: Hennessy-S (Indoctro uit keur pref prest van Burggraaf, fokker G.M.M. Smidt, Denekamp)
Ruiter/amazone: Graham Gillespie (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen speciaal, woensdag 16 oktober

Vilamoura (POR) CSI3*
Paard: Edwina (Berlin uit Alandra ster sport-spr van Quasimodo Z, fokker B.L. Borghuis, Beuningen)
Ruiter/amazone: Alexander Butler (IRL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 17 oktober

Paard: Dublin V (Vigaro uit Sarina ster voorl keur pref prest van Calvados, fokker de Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, donderdag 17 oktober

Paard: Fruselli (Zambesi uit Boselli vb van Karandasj, fokker M. Evans, Wales (UK)
Ruiter/amazone: Holly Smith (GBR)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 19 oktober

Zwolle (NED) CSIYH1*
Paard: Hera de Landette II (Bustique uit Coco de Landetta ster sport-spr van Cartano, fokker Stoeterij Landetta, Made)
Ruiter/amazone: Richard Howley (IRL)
Rubriek: 6- en 7-jarigen, 1.30/1.35m direct op tijd, donderdag 17 oktober

Paard: Hulde G (Vigo d’Arsouilles uit Doberlina G stb van Warrant, fokker van Geel Horses, Erica)
Ruiter/amazone: Daan van Geel (NED)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.30/1.35m 2-fasen speciaal, vrijdag 18 oktober

Paard: Hera de Landette II (Bustique uit Coco de Landetta ster sport-spr van Cartano, fokker Stoeterij Landetta, Made)
Ruiter/amazone: Richard Howley (IRL)
Rubriek: 6- en 7-jarigen, 1.30/1.35m, zaterdag 19 oktober

Zwolle (NED) CSI3*
Paard: Gaesbekers Glamour Girl (Zirocco Blue VDL uit Moonlight van Caletto I, fokker Stoeterij Gaesbeek V.O.F., Ruinen)
Ruiter/amazone: Richard Howley (IRL)
Rubriek: 1.50m direct op tijd, donderdag 17 oktober
Lees het online bericht

Paard: Freedom (Larino uit Zaimora vb van Corland, fokker C. Knippers, Leersum)
Ruiter/amazone: Albert Zoer (NED)
Rubriek: 1.45m 2-fasen speciaal, vrijdag 18 oktober

Paard: Freedom (Larino uit Zaimora vb van Corland, fokker C. Knippers, Leersum)
Ruiter/amazone: Albert Zoer (NED)
Rubriek: 1.40m, zondag 20 oktober

Zwolle (NED) CSI3*
Paard: Ferdinand W (Carthino Z uit Zorange vb PROK van Cantos, fokker  T.H. Wagemans, Beers)
Ruiter/amazone: Berber Dijkman (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.40m, zondag 20 oktober

Lier (BEL) CSI2*
Paard: Dairone (Zacharov TN uit Nairone ster pref van Libero H, fokker J.H.J. Blaauwgeers, Geesteren)
Ruiter/amazone: Eric ten Cate (NED)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 17 oktober

Paard: Egbert (Warrant uit Droska stb pref prest van Notaris, fokker X.J.M. van Heertum, Liempe)
Ruiter/amazone: Guido Franchi (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 18 oktober

Paard: Egbert (Warrant uit Droska stb pref prest van Notaris, fokker X.J.M. van Heertum, Liempe)
Ruiter/amazone: Guido Franchi (ITA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 19 oktober

Lier (BEL) CSIYH1*
Paard: I.Johnnie Blue (Chacco-Blue uit Truus vb van Negro, Fokker J.A.C. Donkers, Moergestel)
Ruiter/amazone: Yuval Tivon (ISR)
Rubriek: 6-jarigen, 1.25m 2-fasen, donderdag 17 oktober

Paard: Iris (Starpower uit BB Queen stb-ext van Larino, fokker G. Schipper, Ijsselmuiden)
Ruiter/amazone: Jack O’Donohue (IRL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m 2-fasen special, zaterdag 19 oktober

St. Tropez - Grimaud (FRA) CSI2*
Paard: Fionapina Colada (Berlin uit Wipina Colada elite pref prest IBOP-spr PROK van Indoctro, fokker J.A. Ooms, Wierden)
Ruiter/amazone: Jean Luc Mourier (FRA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 20 oktober

St. Tropez - Grimaud (FRA) CSI4*
Paard: Hello Senator (Carambole uit Zarina stb-ext pref prest PROK van Indoctro, fokker Henstra en Henstra, Drogeham)
Ruiter/amazone: Scott Brash (GBR)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 17 oktober

Paard: Emerette (Diarado uit Almerette reg. a van Chellano Z, fokker W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Michel Robert (FRA)
Rubriek: 1.50m, vrijdag 18 oktober

Paard: Hello Senator (Carambole uit Zarina stb-ext pref prest PROK van Indoctro, fokker Henstra en Henstra, Drogeham)
Ruiter/amazone: Scott Brash (GBR)
Rubriek: Grand Prix 1.55m, zondag 20 oktober
Lees het online bericht

El Jadida (MAR) CSI4*- W
Paard: Fire (Numero Uno uit Comtessa van Cash, fokker Stoeterij Duyselshof, Hoogeloon)
Ruiter/amazone: José Thiry (BEL)
Rubriek: 1.35m – 1.40m 2-fasen, donderdag 17 oktober

Paard: Beau Limit (No Limit uit Viagra stb sport-spr van Hors La Loi II, fokker Q. van Erp, Boekel)
Ruiter/amazone: Abdullah Waleed Alsharbatly (KSA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 18 oktober

Paard: Baron (Colman uit Toranda van ’t Heemskind ster prest van Numero Uno, fokker Stoeterij ’t Heemskind, Deurne)
Ruiter/amazone: Roberto Turchetto (ITA)
Rubriek: World Cup 1.45m – 1.60m, zondag 20 oktober

Chenevez (SUI) CSI2*
Paard: Elieta V (Diarado uit Bonieta-V vb sport-spr van Chin Chin, fokker B.A. Verhoek , Genemuiden)
Ruiter/amazone: Viona Meier (SUI)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 19 oktober

Michalowice (POL) CSIYH1*
Paard: Jack Daniels (Numero Uno uit elite IBOP-spr sport-spr D-OC van Manhattan, fokker J.F. Hooghiemstra, Garijp)
Ruiter/amazone: Philipp Schober (GER)
Rubriek: 6-jarigen, 1.15m 2-fasen, donderdag 17 oktober

Oslo (NOR) CSI5*-W
Paard: Dana Blue (Mr. Blue uit Tulana vb van Hemmingway, Fokker J.A.M. Bocken, Weert)
Ruiter/amazone: Maikel van der Vleuten (NED)
Rubriek: Grand Prix 1.50m – 1.60m, zaterdag 19 oktober
Lees het online bericht

Harrisburg (USA) CSI3*
Paard: Adamo (Lupicor uit Springstein vb van Ekstein, fokker J.H.M. Mulder, Heino)
Ruiter/amazone: Molly Ashe (USA)
Rubriek: Grand Prix 1.60m, zaterdag 19 oktober

Dunkerque (FRA) CSI2*
Paard: Gatrona (Canturano uit Catrona stb keur sport-spr van Numero Uno, fokker H. Schonewille, Nieuw-Amsterdam)
Ruiter/amazone: Mathieu Bilot (FRA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 20 oktober

DRESSUUR

Herning (DEN) CDI3*
Paard: Blue Hors Don Olymbrio (Jazz uit Olymbria keur pref prest van Ferro, Fokker J. Lamers, Oss)
Ruiter/amazone: Daniel Bachmann Andersen (DEN)
Rubriek: Grand Prix, donderdag 17 oktober
Lees het online bericht

Paard: Blue Hors Don Olymbrio (Jazz uit Olymbria keur pref prest van Ferro, Fokker J. Lamers, Oss)
Ruiter/amazone: Daniel Bachmann Andersen (DEN)
Rubriek: Grand Prix Special, zaterdag 19 oktober
Lees het online bericht

Le Mans (FRA) CDI2*
Paard: Black Pearl (Painted Black uit Unicorn-Rona ster van Negro, fokker J. Strous, Hunsel)
Ruiter/amazone: Morgan Barbançon (FRA)
Rubriek: Intermediate II, zaterdag 19 oktober

Le Mans (FRA) CDI3*
Paard: Hexagon’s Double Dutch (Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dres sport-dres v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam)
Ruiter/amazone: Thamar Zweistra (NED)
Rubriek: Grand Prix Special, vrijdag 18 oktober
Lees het online bericht

Paard: Hexagon’s Double Dutch (Johnson uit Ushimanda keur prest IBOP-dres sport-dres v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam)
Ruiter/amazone: Thamar Zweistra (NED)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 20 oktober
Lees het online bericht

EVENTING

WCHYH – Le Lion D’Angers (FRA)
Paard: Happy Boy (Indoctro uit W.Amelusina 17 ster van Odermus R, fokker A. Rijpma uit Lieveren)
Ruiter/amazone: Tim Price (NZL)
Rubriek: CH-M-YH-CCI3* - L, zondag 20 oktober
Lees het online bericht

 

€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
€ 119,40 per jaar

Lidmaatschap KWPN

Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid