Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Tryon (USA) CSI3*
Paard: Elke Maria M (Cornet Obolensky uit Umea-Maria M. reg. A prest van Carthago, fokker Stoeterij Het Maalwater, Barsingerhorn)
Ruiter/amazone: McLain Ward (USA)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, woensdag 14 oktober

Vilamoura (POR) CSI3*
Paard: Grappenmaker (Eldorado van de Zeshoek uit Releva vb prest van Zeus, fokker J. Busschers, Markelo)
Ruiter/amazone: Roberto Turchetto (ITA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, woensdag 14 oktober

Vilamoura (POR) CSIYH1*
Paard: Kingston End (Zirocco Blue VDL uit Camera de Reve van Le Tot de Semilly, fokker L. Dijk & G. Dijk-Veenstra, Opende
Ruiter/amazone: André Americo de Miranda (BRA)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: Kalvador (El Salvador uit Charline elite IBOP-spr PROK van Argentinus, fokker J. Regterschot, Heerde)
Ruiter/amazone: William Walker (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: Kinky Girl (Ambler Gambler uit Elvira reg.A sport-spr van Zilverstar T, fokker Stal Thijssen, Sevenum)
Ruiter/amazone: Yoni Santvoort (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: Kilate N (Etoulon VDL uit Giovanna-E vb van Contendro I, fokker Luis Malafaia Novais, Viseu)
Ruiter/amazone: Hugo Carvalho (POR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: Kindependence J.W.B. (Zavall VDL uit Windependence VDL keur IBOP-spr van Sheraton, fokker J.W. Barsema, Winsum)
Ruiter/amazone: Jude Burgess (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: Kalvaro (Elvaro uit Bonaparte keur EPTM-spr van Verdi, fokker G.W. Schreibelt, Geesteren) 
Ruiter/amazone: Frederike Staack (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: K.Libra da Gandarinha (Eldorado van de Zeshoek uit Lobelia de la Lande van Verdi, fokker Carlos Alberto da Silva Abreu, Fermentoes) 
Ruiter/amazone: Antonio Vozone (POR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: Koctmyrouge II J.P.P. (Kannan uit Foctmyrouge J.P.P. elite IBOP-spr sport-spr PROK van Vigo d’Arsouilles, fokker J.P.P. van Rijswijk, Esbeek) 
Ruiter/amazone: Luke Barham (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: Drewmain Karisma (Indoctro uit Alizee du Rock ster van Quidam de Revel, fokker Adrian Andrews, Wilts
Ruiter/amazone: William Fletcher (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 13 oktober

Paard: J Peroni WFS (Tangelo van de Zuuthoeve uit Orlalyn van Orlando, fokker E.J.M. Bleekman, Devon)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m-1.25m direct op tijd, dinsdag 13 oktober

Paard: Ivascalle (Baltic VDL uit Pascalle stb van Lincoln, fokkers J.H. Kramer, Nieuw-Amsterdam/W.A.M. Nijenkamp, Weerselo)
Ruiter/amazone: Jude Burgess (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m-1.35m, woensdag 14 oktober

Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Key West (KWPN-hengst, Tangelo van de Zuuthoeve uit Zanory T keur prest van Phin Phin, fokker R. Bril, Westendorp)
Ruiter/amazone: Ronnie Jones (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, dinsdag 13 oktober

Paard: Ibiza (Cardento uit Antartica ster voorl.keur pref prest van Kojak, fokker De Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Victoria Gulliksen (NOR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 13 oktober

Paard: Ivory (Harley VDL uit Charlotte SR vb sport-spr van Indoctro, fokker Waldman Horses BV, Putten)
Ruiter/amazone: Harrison Hatteea (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 13 oktober

Paard: More Than Extra (Iwan) (Berlin uit ster prestatie Wucinda van Heartbreaker, fokker G. van de Winkel, Smakt)
Ruiter/amazone: David Will (GER)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 13 oktober

Paard: Jub (Elvis ter Putte uit Bubertha elite EPTM-spr sport-spr PROK van Vigo d’Arsouilles, fokker X.J.M. van Heertum, Liempde)
Ruiter/amazone: Remco Been (NED)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 13 oktober

Paard: Jay Jay ES (Big Star uit O-Jay stb pref prest van Jumbo-Jet, fokker E. Schep, Tull en ’t Waal)
Ruiter/amazone: Borja Villalon Puras (ESP)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, dinsdag 13 oktober

Paard: Jivanta (Arezzo VDL uit Sivanta keur van Corland, fokker G. Riemersma, Tollebeek)
Ruiter/amazone: Benedikte Serigstad Endresen (NOR)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m 2-fasen, donderdag 15 oktober

Oliva - Valencia (ESP) CSI1*
Paard: Falcon (Chacco Blue  uit Whoops ster sport-spr PROK van Voltaire, fokker E.H.A. Wolbers-van Wakeren, Weerselo)
Ruiter/amazone: Danae Tsatsou (GRE)
Rubriek: 1.40m, zondag 18 oktober

Oliva - Valencia (ESP) CSI2*
Paard: Divine de la Roque (For Hero uit Aranja van Kannan, fokker Alexandrine Hecart, La Roque Baignard)
Ruiter/amazone: Harold Boisset (FRA)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 15 oktober

Lier (BEL) CSI2*
Paard: Geste van de Vihta (Zirocco Blue VDL uit Haiesta v.d. Vihta van Quite Easy I, fokker Fr. Standaert, Maldegem)
Amazone/ruiter: Bart Clarys (BEL)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, donderdag 15 oktober

Michalowice (POL) CSIYH1*
Paard: Kilimanjaro (Eldorado van de Zeshoek uit Fait hvb van Quality Time, fokker Th.P.P. ter Huurne, Haaksbergen)
Amazone/ruiter: Sander Geerink (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m 2-fasen, donderdag 15 oktober

Paard: Joint (Opium uit Desca elite EPTM-spr PROK van Numero Uno, fokker G. Kouwen, Dalfsen)
Amazone/ruiter: Sander Geerink (NED)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.30m 2-fasen, vrijdag 16 oktober

Paard: Karate Kid (Eldorado van de Zeshoek uit Oriena keur sport-dres sport-spr van Amethist, fokker A.C. van der Peijl, Oene
Amazone/ruiter: Sander Geerink (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.20m 2-fasen, zaterdag 17 oktober

Michalowice (POL) CSI2*
Paard: Inturido (Zambesi uit Bailey elite IBOP-spr sport-spr D-OC van Verdi, fokker A.J. Mulderije, Vorden)
Amazone/ruiter: Jaroslaw Skrzyczynski (POL)
Rubriek: 1.40m, zaterdag 17 oktober

San Giovanni di Marignano (ITA) CSIYH1*
Paard: Kadans van Perbeemd (Grand Slam VDL uit Eduarda van Perbeemd reg.A van Carosso VDL, fokker D. Vermeiren, Loenhout)
Ruiter/amazone: Filippo Codecasa (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 15 oktober

Paard: K-Frieda (Arezzo VDL uit Frieda ster D-OC van Indoctro, fokkers F.B. Oldenburger, Grootegast/H. Schut, Grootegast)
Ruiter/amazone: Ilaria Zenobi (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, donderdag 15 oktober

Paard: Kadans van Perbeemd (Grand Slam VDL uit Eduarda van Perbeemd reg.A van Carosso VDL, fokker D. Vermeiren, Loenhout)
Ruiter/amazone: Filippo Codecasa (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, vrijdag 16 oktober

Paard: Kadans van Perbeemd (Grand Slam VDL uit Eduarda van Perbeemd reg.A van Carosso VDL, fokker D. Vermeiren, Loenhout)
Ruiter/amazone: Filippo Codecasa (ITA)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, zaterdag 17 oktober

San Giovanni di Marignano (ITA) CSI2*
Paard: Hervesther (Elvis ter Putte uit Vesther keur prest sport-spr van Guidam, fokker G.J.A. Moerings, Roosendaal)
Ruiter/amazone: Gianni Govoni (ITA)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 15 oktober

Paard: Felicia (Harley VDL uit Carmen stb van Veneur, fokker H. Jurjens, Ane)
Ruiter/amazone: Giovanni Consorti (ITA)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 18 oktober

St. Tropez - Grimaud (FRA) CSI4*
Paard: Dana Blue (Mr.Blue uit Tulana vb prest van Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken, Weert)
Ruiter/amazone: Maikel van der Vleuten (NED)
Rubriek: 1.50m, vrijdag 16 oktober

DRESSUUR

Le Mans (FRA) CDIU25
Paard: Choice Finch (Voice uit Ohdassa stb prest van Silvano N, fokkers R.J. de Vink, Baarn en K. Galema, Zeist)
Ruiter/amazone: Skylar Bos (NED)
Rubriek: Inter II, donderdag 15 oktober

Paard: Choice Finch (Voice uit Ohdassa stb prest van Silvano N, fokkers R.J. de Vink, Baarn en K. Galema, Zeist)
Ruiter/amazone: Skylar Bos (NED)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 16 oktober

Le Mans (FRA) CDI2*
Paard: Habana Libre A (Zizi Top uit Daiquiri A elite sport-dres IBOP-dres PROK D-OC van United, fokker Y. Ackermans, Heerewaarden)
Ruiter/amazone: Morgan Barbançon (FRA)
Rubriek: Prix St. Georges, donderdag 15 oktober

Paard: Habana Libre A (Zizi Top uit Daiquiri A elite sport-dres IBOP-dres PROK D-OC van United, fokker Y. Ackermans, Heerewaarden)
Ruiter/amazone: Morgan Barbançon (FRA)
Rubriek: Inter I, zaterdag 17 oktober

Paard: Habana Libre A (Zizi Top uit Daiquiri A elite sport-dres IBOP-dres PROK D-OC van United, fokker Y. Ackermans, Heerewaarden)
Ruiter/amazone: Morgan Barbançon (FRA)
Rubriek: Inter I Kür, zondag 18 oktober

Le Mans (FRA) CDI3*
Paard: Eaton Unitechno (Wynton uit Ziolita H stb prest van San Remo, fokkers G. Deen Holding B.V., Enkhuizen en Adr. van Hoeflaken, Hedel)
Ruiter/amazone: Christoph Koschel (GER)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 16 oktober

Paard: Bojengels (Samba Hit II uit Gwen keur sport-dres van Aktion, fokker J.A.M. Lips-Reynen, Berlicum)
Ruiter/amazone: Aleksandra Maksakova (RUS)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 17 oktober

Paard: Eaton Unitechno (Wynton uit Ziolita H stb prest van San Remo, fokkers G. Deen Holding B.V., Enkhuizen en Adr. van Hoeflaken, Hedel)
Ruiter/amazone: Christoph Koschel (GER)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 18 oktober

Foto Habana Libre A: Dirk Caremans (archief hier onder Diederik van Silfhout)

€119,50 per jaar

Lidmaatschap KWPN

  • Laatste maanden van dit jaar gratis!
  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners