Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardenrubrieken (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Oliva - Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Juweel van G (Lux uit Ozella keur pref prest van Kastello, fokker J. van Gestel, Hilvarenbeek)
Ruiter/amazone: Rik Hemeryck (BEL)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Jay Jay ES (Big Star uit O-Jay stb pref prest van Jumbo-Jet, fokker E. Schep, Tull en ’t Waal)
Ruiter/amazone: Borja Villalon Puras (ESP)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Jivollette van Beek (El Salvador uit Tivollette vb pref prest van Indoctro, fokker ’t Eirbissenhof, Meer)
Ruiter/amazone: Charlotte Spaas Levallois (FRA)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Jackpot (Arezzo VDL uit Urloma ster voorl.keur prest van Montreux, fokker S. van Dellen, Opende)
Ruiter/amazone: Ashlee Harrison (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Casimir (Constant Q uit Francisca-Wilydi vb van Querly-Elvis, fokker B. van Spijkeren, Epe)
Ruiter/amazone: Constanze Nachtsheim (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Jeu de Pomme J (Zirocco Blue VDL uit Uloubet du Pomme elite sport-spr D-OC van Baloubet du Rouet, fokker K. Jansen, Dalfsen)
Ruiter/amazone: Lorenzo Toscano (ITA)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Jazzy Reuvekamps (Diamant de Semilly uit First Lady Reuvekamps ster PROK van Mr.Blue, fokker B.J.M. Reuvekamp, Heino)
Ruiter/amazone: Christopher O’Bryan (GBR)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Japraline (Whitesnake uit Apraline elite IBOP-spr PROK van Landor S, fokker T. de Boer Hanja, Marum)
Ruiter/amazone: Katharina Offel (GER)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Jolanthe (Netto uit Fifasijgje vb PROK van Numero Uno, fokker Mts Pleyter, Zalk)
Ruiter/amazone: Rik Hemeryck (BEL)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Jackpot (El Salvador uit Wilke vb prest van Tangelo van de Zuuthoeve, fokker Frank en Patrice Koster, Wehl)
Ruiter/amazone: Andrej Pavlovic (SLO)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m, dinsdag 3 november

Paard: Kay van de Hees (Casago uit Cirondine Z van Catango, fokker M. Lenssen, Sevenum)
Ruiter/amazone: Christiane Boos (GER)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 3 november

Paard: Kdora Night (Carrera VDL uit Dream Night vb van Whistler, fokker A.A. Wouters, Vlijmen)
Ruiter/amazone: Fabienne Daigneux-Lange (BEL)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 3 november

Paard: Klukkluk DGP (Triomphe de Muze uit Ufo ster sport-spr van Indoctro, fokker G. Ploeg, Marwijksoord)
Ruiter/amazone: Shannon Meinert Ketterle (DEN)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 3 november

Paard: Key West (KWPN-hengst, Tangelo van de Zuuthoeve uit Zanory T keur prest van Phin Phin, fokker R. Bril, Westendorp)
Ruiter/amazone: Ronnie Jones (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 3 november

Paard: Kravitz (Zambesi uit Ranita keur sport-spr van Voltaire, fokker Barcelo Internacional S.A., Palma de Mallorca)
Ruiter/amazone: Jonna Ekberg (SWE)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 3 november

Paard: Iggy Pop (Dallas VDL uit Orusa elite pref sport-dres PROK van Indorado, fokker Waaijstud, Eemnes)
Ruiter/amazone: Joseph Davison (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 3 november

Paard: Icaterma (Emerald van ’t Ruytershof uit Eterma ster voorl.keur van Lux, fokker A.J.M. de Jong, Udenhout)
Ruiter/amazone: Chloe Winchester (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m, dinsdag 3 november

Paard: Key West (KWPN-hengst, Tangelo van de Zuuthoeve uit Zanory T keur prest van Phin Phin, fokker R. Bril, Westendorp)
Ruiter/amazone: Ronnie Jones (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, woensdag 4 november

Oliva - Valencia (ESP) CSI2*
Paard: Willem de Lux (Lupicor uit Orlande elite prest PROK van Ekstein, fokker A. Daling, Appelscha)
Ruiter/amazone: Sammie Jo Coffin (GBR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 5 november

Paard: Divine de la Roque (For Hero uit Aranja van Kannan, fokker Alexandrine Hecart, La Roque Baignard)
Ruiter/amazone: Harold Boisset (FRA)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 6 november

Oliva - Valencia (ESP) CSI1*
Paard: Fayot (Lupicor uit Libre elite prest PROK van Edison, fokker G.H. Limburg, Giethoorn)
Ruiter/amazone: Gustav Christian Jacobsen (DEN)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, zaterdag 7 november

Paard: Fayot (Lupicor uit Libre elite prest PROK van Edison, fokker G.H. Limburg, Giethoorn)
Ruiter/amazone: Gustav Christian Jacobsen (DEN)
Rubriek: Grand Prix 1.40m, zondag 8 november

Valencia (ESP) CSI3*
Paard: Demograaf (Quasimodo Z uit Zwerfgravin reg.B van Serville, fokker J. Maat, Balkbrug)
Ruiter/amazone: Faye Adams (GBR)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, donderdag 5 november

Paard: Hobelia (Zavall VDL uit Cobelia vb PROK van Carolus II, fokker Henstra en Henstra, Drogeham)
Ruiter/amazone: Richard Howley (IRL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 6 november

Paard: Demograaf (Quasimodo Z uit Zwerfgravin reg.B van Serville, fokker J. Maat, Balkbrug)
Ruiter/amazone: Faye Adams (GBR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zaterdag 7 november

Valencia (ESP) CSIYH1*
Paard: Kwak Fly (Utah van Erpekom uit Denville F stb-ext van Voltaire, fokker Maria Chambell, Murtosa)
Ruiter/amazone: Álvaro González de Zarate Fernandez (ESP)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, zondag 8 november

Vilamoura (POR) CSIYH1*
Paard: Imperium RJ (Dakar VDL uit Twilight Star stb-ext van Quick Star, fokker R.J. Ebbing, Hooghalen)
Ruiter/amazone: Douglas Duffin (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m direct op tijd, dinsdag 3 november

Paard: Drewmain Karisma (Indoctro uit Alizee du Rock ster van Quidam de Revel, fokker Adrian Andrews, Wilts
Ruiter/amazone: William Fletcher (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, dinsdag 3 november

Paard: Imperium RJ (Dakar VDL uit Twilight Star stb-ext van Quick Star, fokker R.J. Ebbing, Hooghalen)
Ruiter/amazone: Douglas Duffin (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m-1.35m direct op tijd, woensdag 4 november

Ebreichsdorf (AUT) CSIYH1*
Paard: Kingston E (Colman uit Tirmette ster voorl.keur pref van Hinault, fokker P. van Eik, Bakkeveen)
Ruiter/amazone: Kamil Papousek (CZE)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, vrijdag 6 november

Paard: Kaliber Fan E Suderwei (F-One USA uit Carlita ster van Cartano, fokker H. Terwisscha, Vinkega)
Ruiter/amazone: Willi Fischer (AUT)
Rubriek: 5-jarigen 1.15m, zaterdag 7 november

Paard: Jardy (Arezzo VDL uit Dark Lady J ster van Vigaro, fokker J.W. Elburg, De Heurne)
Ruiter/amazone: Jennifer Jaritz (AUT)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.20m-1.30m direct op tijd, zaterdag 7 november

Paard: Kaliber Fan E Suderwei (F-One USA uit Carlita ster van Cartano, fokker H. Terwisscha, Vinkega)
Ruiter/amazone: Willi Fischer (AUT)
Rubriek: 5-jarigen 1.20m 2-fasen, zondag 8 november

Lier (BEL) CSIYH1*
Paard: Dexter (Darco uit Dermie elite EPTM-spr sport-spr PROK van Carembar de Muze, fokker X.J.M. van Heertum, Liempde)
Ruiter/amazone: Oleksander Prodan (GBR)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m 2-fasen, donderdag 5 november

Paard: I Am HDH (Cream On Top uit Emi ster van Arezzo VDL, fokker Hans Dings BV, Heeze)
Ruiter/amazone: Abdel Said (EGY)
Rubriek: 7-jarigen 1.35m direct op tijd, vrijdag 6 november

Monterrey (MEX) CSIYH1*
Paard: Jarno MLC (Mylord Carthago uit Walesca II reg.A van Mister Concorde, fokker S.R.L. Tommaso, Treviso)
Ruiter/amazone: Jorge Andres Munoz Marin (COL)
Rubriek: 6-jarigen 1.25m, donderdag 5 november

Paard: Indigo van de Muggenhoek (Montender uit Wranka D vb van Riverman, fokker G. van Driel, Heeswijk Dinther)
Ruiter/amazone: Juan Manuel Luzardo (URU)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 5 november

Paard: BSS Isa (Baltic VDL uit Ujaretty ster van Matterhorn, fokker G. Dikkema, Kropswolde)
Ruiter/amazone: Adrian Berganza (MEX)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 5 november

Paard: Iep (Dakar VDL uit Vila stb sport-spr PROK van Heartbreaker, fokker G. Maris, Berg en Dal)
Ruiter/amazone: Manuel Rodriguez (MEX)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 5 november

Paard: Isa-Fayen (Den Ham Blue R uit Isabeau van Quasimodo Z, fokker J.G.M. Klaassen, Albergen)
Ruiter/amazone: Felipo Godinho Marcondes (BRA)
Rubriek: 7-jarigen 1.30m, donderdag 5 november

Monterrey (MEX) CSI2*
Paard: Easy Blue (Chacco Blue uit Unique stb van Landeur, fokker P. Verhaar, Vinkel)
Ruiter/amazone: Jose Alberto Martinez Barone (MEX)
Rubriek: 1.40m 2-fasen special, vrijdag 6 november

Wroclaw (POL) CSIYH1*
Paard: Jason VDL (Dakar VDL uit Zafaranta VDL stb prest PROK van Diamant de Semilly, fokker VDL Stud, Bears)
Ruiter/amazone: Wojciech Wojcianiec (POL)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.15m-1.20m direct op tijd, vrijdag 6 november

Wroclaw (POL) CSI2*
Paard: Heineken (Namelus R uit Bandour stb-ext prest van Lupicor, fokker J. van Goor, Alteveer)
Ruiter/amazone: Matas Petraitis (LTU)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zaterdag 7 november

Paard: Everdi (Verdi uit NN van Cassini I, fokker E. Gaudiano, Buttelhorn)
Ruiter/amazone: Natalia Czernik (POL)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, zondag 8 november

€119,50 per jaar

Lidmaatschap KWPN

  • Laatste maanden van dit jaar gratis!
  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners