Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Op alle internationale niveaus in de dressuur-, spring- en eventingsport worden er topklasseringen behaald door KWPN-gefokte paarden. Om deze paarden én fokkers onder de aandacht te brengen is ‘Last Week Winners’ ontstaan. In het begin van iedere week worden hier de winnaars van de week ervoor genoemd. Voor dressuurpaarden geldt dit vanaf Prix St. Georges, voor het springen vanaf 1.40m en van eventing alle internationale wedstrijden. Tevens worden de winnaars van de jongepaardencompetities (vijf- tot en met zevenjarigen) meegenomen.

SPRINGEN

Chard (GBR) CSIYH1*
Paard: Larson VDL (Dallas VDL uit Corofina ster PROK van Canturo, fokkers VDL Stud, Bears/Y. Walda, Wommels)
Ruiter/amazone: Alex Bishop (GBR)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m-1.15m, maandag 3 mei

Chard (GBR) CSI2*
Paard: Faltic HB (Baltic VDL uit Beloma B elite IBOP-spr sport-spr D-OC van Concorde, fokkers H.A. Brinkman, Nieuwleusen/M. Huisman, Dalfsen)
Ruiter/amazone: Eoin Gallagher (IRL)
Rubriek: Grand Prix 1.45m, maandag 3 mei

Montefalco (ITA) CSI4*
Paard: Galerius (Diamant de Semilly uit Sandro Girl van Sandro Boy, fokker Stoeterij Het Maalwater, Barsingerhorn)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, donderdag 6 mei

Paard: Dublin V (Vigaro uit Sarina ster voorl keur pref prest van Calvados, fokker de Radstake B.V., Varsseveld)
Ruiter/amazone: Laura Renwick (GBR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 7 mei

Kunkiai (LTU) CSIYH1*
Paard: Karel (Up To Date uit First Quality BE-ST stb PROK van Quality, fokker L. Koppert, Oosterhesselen)
Ruiter/amazone: Aleksejus Timofejevas (LTU)
Rubriek: 5- en 6-jarigen 1.10m-1.20m, donderdag 6 mei

Kunkiai (LTU) CSIU25-A
Paard: Dexter (Darco uit Dermie elite EPTM-spr sport-spr PROK van Carembar de Muze, fokker X.J.M. van Heertum, Liempde)
Ruiter/amazone: Oleksander Prodan (UKR)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, vrijdag 7 mei

Samorin (SVK) CSIYH1*
Paard: Joyride (Verdi uit Rachel stb pref prest van Heartbreaker, fokker G.M. Spronk, IJsselmuiden)
Ruiter/amazone: Sara Vingralkova (CZE)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.20m-1.30m 2-fasen, donderdag 6 mei

Paard: Kelloggs (Dakar VDL uit Priscielona ster prest van Investment, fokker Woldring, Loppersum)
Ruiter/amazone: Paulina Cikova (SVK)
Rubriek: 6- en 7-jarigen 1.25m-1.30m direct op tijd, vrijdag 7 mei

Praag (CZE) CSIYH1*
Paard: Javenda (Harley VDL uit Avenda de Revel stb-ext van Quidam de Revel, fokkers R. en W. van de Mheen, Hoevelaken)
Ruiter/amazone: Andrius Petrovas (LTU)
Rubriek: 6-en 7-jarigen 1.25m-1.35m, vrijdag 7 mei

Praag (CZE) CSIO3*
Paard: Warness (Warrant uit Bariness stb-ext van Larino, fokker J.L. Kloosterboer, Geesteren)
Ruiter/amazone: Kamil Papousek (CZE)
Rubriek: Nations Cup 1.45m, vrijdag 7 mei

Paard: Foudre F (Namelus R uit Petillant elite pref prest PROK van Cavalier, fokker Mts. G.C.P. & H.E. Frederiks-Neuteboom Spijker, Deventer)
Ruiter/amazone: David Simpson (IRL)
Rubriek: Grand Prix 1.50m, zondag 9 mei

Opglabbeek (BEL) CSIYH1*
Paard: Liesje Vive (Vigo d’Arsouilles uit Zinfandel stb-ext pref prest van Numero Uno, fokker C.L. Vrolijk-Huijzer, Almen)
Ruiter/amazone: Liesje Vrolijk (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m direct op tijd, vrijdag 7 mei

Paard: Keiralanda VDM (Douglas uit Farlanda VDM vb van Nabab de Reve, fokker ’t Heechhiem, Burgum)
Ruiter/amazone: Mart-Sander Aarma (EST)
Rubriek: 6-jarigen 1.20m direct op tijd, vrijdag 7 mei

Paard: Liesje Vive (Vigo d’Arsouilles uit Zinfandel stb-ext pref prest van Numero Uno, fokker C.L. Vrolijk-Huijzer, Almen)
Ruiter/amazone: Liesje Vrolijk (NED)
Rubriek: 5-jarigen 1.10m, zondag 9 mei

Kronenberg (NED) CSI2*
Paard: High Hopes SFN (Numero Uno uit Wieske ster voorl.keur van Lupicor, fokker J. Govers, Heesch)
Ruiter/amazone: Niels Kersten (NED)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 7 mei

Paard: Eindhoven G.H. (Vaillant uit Zevenaar ster IBOP-spr PROK van Sheraton, fokker De Gerdine Hoeve, Hilvarenbeek)
Ruiter/amazone: Chad Fellows (GBR)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 7 mei

Valkenswaard (NED) CSI2*
Paard: Cicomein VDL (Chacco Blue uit Pomein keur pref prest van Jus de Pomme, fokker MTS. Van Esch, Heeswijk Dinther)
Ruiter/amazone: Darragh Kenny (IRL)
Rubriek: 1.40m 2-fasen, vrijdag 7 mei

Paard: Cicomein VDL (Chacco Blue uit Pomein keur pref prest van Jus de Pomme, fokker MTS. Van Esch, Heeswijk Dinther)
Ruiter/amazone: Darragh Kenny (IRL)
Rubriek: 1.40m direct op tijd, zaterdag 8 mei

Valkenswaard (NED) CSI4*
Paard: Forever SFN (Azteca VDL uit Roblesse ten Eykenen keur prest sport-spr van Nonstop, fokker I.A.F. van Breukelen, Zevenhuizen, Gr.)
Ruiter/amazone: Jeroen Dubbeldam (NED)
Rubriek: 1.45m 2-fasen, vrijdag 7 mei

Paard: H5 Elvaro (KWPN-hengst, Calvaro Z uit April Love M ster sport-spr PROK van Heartbreaker, fokkers D. Nanning, Dalfsen/M.A.G. Maas, Suré)
Ruiter/amazone: Eduardo Menezes (BRA)
Rubriek: 1.50m-1.55m direct op tijd, vrijdag 7 mei

Paard: Forever SFN (Azteca VDL uit Roblesse ten Eykenen keur prest sport-spr van Nonstop, fokker I.A.F. van Breukelen, Zevenhuizen, Gr.)
Ruiter/amazone: Jeroen Dubbeldam (NED)
Rubriek: 1.45m, zaterdag 8 mei

Paard: Hotshot (Carembar de Muze uit Carolina elite EPTM-spr PROK van Calido I, fokker B.L. Borghuis, Beuningen)
Ruiter/amazone: Wilm Vermeir (BEL)
Rubriek: 1.45m direct op tijd, zondag 9 mei

Paard: Ginger-Blue (Plot-Blue uit Royal Rose stb sport-spr van Royal Bravour, fokker P. Verberne, Sint-Oedenrode)
Ruiter/amazone: Ben Maher (GBR)
Rubriek: Grand Prix 1.55m, zondag 9 mei

Redefin (GER) CSIYH1*
Paard: IB Ecstasy (Eldorado van de Zeshoek uit Nita keur pref van Burggraaf, fokker A.J. Keppel, Anna Paulowna)
Ruiter/amazone: Tim Rieskamp-Gödeking (GER)
Rubriek: 7- en 8-jarigen 1.40m 2-fasen, zondag 9 mei

DRESSUUR

Exloo (NED) CDIU25
Paard: Esperanza (Desperados uit Wensie vb pref van Krack C, fokker W. den Besten, ’t Loo Oldebroek)
Ruiter/amazone: Jasmien de Koeyer (NED)
Rubriek: Inter II, woensdag 5 mei

Paard: Edson (Winningmood uit Urie Zelma elite prest D-OC van Oscar, fokker J. de Visser, Biddinghuizen)
Ruiter/amazone: Febe van Zwambagt
Rubriek: Grand Prix, woensdag 5 mei

Exloo (NED) CDI3*
Paard: Indian Rock (KWPN-hengst, Apache uit Crisjena keur pref IBOP-dres van Vivaldi, fokker J. de Bruijn, Schelluinen)
Ruiter/amazone: Emmelie Scholtens (NED)
Rubriek: Prix St. Georges, woensdag 5 mei

Paard: GLOCK’s Toto JR. N.O.P. (KWPN-goedgekeurd, Totilas uit Desperada van Desperados, fokker Schmidt, Naumburg)
Ruiter/amazone: Edward Gal (NED)
Rubriek: Grand Prix, woensdag 5 mei

Paard: Indian Rock (KWPN-hengst, Apache uit Crisjena keur pref IBOP-dres van Vivaldi, fokker J. de Bruijn, Schelluinen)
Ruiter/amazone: Emmelie Scholtens (NED)
Rubriek: Inter I, donderdag 6 mei

Paard: Everdale (KWPN-hengst, Lord Leatherdale uit Aliska K elite EPTM-dres PROK van Negro, fokker P. Kluytmans, Tilburg)
Ruiter/amazone: Charlotte Fry (GBR)
Rubriek: Grand Prix Special, donderdag 6 mei

Paard: Dark Legend (Zucchero uit Zoë keur IBOP-dres van Tango, fokker fam. Nobus-de Potter, Eede)
Ruiter/amazone: Charlotte Fry (GBR)
Rubriek: Grand Prix Kür, donderdag 6 mei

Máriakálnok (HUN) CDIYH
Paard: Hexagon’s Kaygo (KWPN-hengst, Capri Sonne JR. uit Fila Manda elite sport-dres D-OC, fokker Stal Hexagon, Schore)
Ruiter/amazone: Thamar Zweistra (NED)
Rubriek: 6-jarigen preliminary test, donderdag 6 mei

Paard: Lowy-Tar (Galandro uit Wy-Oliva-Tar ster van Olivi, fokker H. Klaver, Hoornsterzwaag)
Ruiter/amazone: Csenge Kata Patik (HUN)
Rubriek: 5-jarigen preliminary test, donderdag 6 mei

Paard: Jimbrere B (Bordeaux uit Zodette B elite pref EPTM-dres PROK van Jazz, fokker W.J.M. van Beek, Schaijk)
Ruiter/amazone: Beata Söderberg (SWE)
Rubriek: 7-jarigen preliminary test, donderdag 6 mei

Paard: Luxuriouzz v/d Waalsehoeve (Johnson uit Walida v/d Waalsehoeve elite IBOP-dres PROK van San Remo, fokker W. Plomp, Tull En)
Ruiter/amazone: Benedek Pachl (HUN)
Rubriek: 5-jarigen finale, vrijdag 7 mei

Paard: Hexagon’s Kaygo (KWPN-hengst, Capri Sonne JR. uit Fila Manda elite sport-dres D-OC, fokker Stal Hexagon, Schore)
Ruiter/amazone: Thamar Zweistra (NED)
Rubriek: 6-jarigen finale, vrijdag 7 mei

Máriakálnok (HUN) CDIU25
Paard: Hexagon’s Innuendo (Negro uit Ushimanda keur prest IBOP-dres sport-dres van Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren, Schiedam)
Ruiter/amazone: Sergio Garcia Bermejo (ESP)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 7 mei

Paard: Hexagon’s Innuendo (Negro uit Ushimanda keur prest IBOP-dres sport-dres van Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren, Schiedam)
Ruiter/amazone: Sergio Garcia Bermejo (ESP)
Rubriek: Grand Prix Kür, zaterdag 8 mei

Máriakálnok (HUN) CDI3*
Paard: Elvive (Tuschinski uit Adonnée de Jeu vb pref prest van Don Schufro, fokker B. Roerink, Beilen)
Ruiter/amazone: Lyndal Oatley (AUS)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 7 mei

Paard: Elvive (Tuschinski uit Adonnée de Jeu vb pref prest van Don Schufro, fokker B. Roerink, Beilen)
Ruiter/amazone: Lyndal Oatley (AUS)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 9 mei

Temecula (USA) CDI3*
Paard: Suppenkasper (Spielberg uit Upanoeska keur prest IBOP-dres van Krack C, fokker F. van de Poel, Haps)
Ruiter/amazone: Steffen Peters (USA)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 7 mei

Paard: Suppenkasper (Spielberg uit Upanoeska keur prest IBOP-dres van Krack C, fokker F. van de Poel, Haps)
Ruiter/amazone: Steffen Peters (USA)
Rubriek: Grand Prix Special, zondag 9 mei

Temecula (USA) CDI1*
Paard: Hudson M (Cadans M uit Cilinda M elite IBOP-dres PROK van Tuschinski, fokkers C.F. van Mook, Alem/gebr. Van Mook, Alem)
Ruiter/amazone: Dawn White-O’Connor (USA)
Rubriek: Inter I Kür, vrijdag 7 mei

Camarma de Esteruelas (ESP) CDIU25
Paard: Floyd (Rousseaux uit Niastrona elite prest PROK van Farrington, fokker C.C. Huisman-Holst, Mookhoek)
Ruiter/amazone: Adrian Roldan Navaez (ESP)
Rubriek: Inter II, vrijdag 7 mei

Paard: Ellington (Jazz uit Tillandsia ster voorl.keur pref prest van Silvano N, fokker G.C. Vervoorn, Brakel)
Ruiter/amazone: Christina Wagemans Rovira (ESP)
Rubriek: Grand Prix Kür, zondag 9 mei

Camarma de Esteruelas (ESP) CDIYH
Paard: LL Cool J (Geniaal uit Wabiola L elite IBOP-dres D-OC van Montecristo, fokker M.A. van de Goort, Herpen)
Ruiter/amazone: Juan de Dios Ramirez Garcia (ESP)
Rubriek: 5-jarigen preliminary test, vrijdag 7 mei

Paard: Kalisto (Expression uit Emine van de Uilenhoek elite IBOP-dres PROK van San Amour, fokker G.H. van Zanten, Bruchem)
Ruiter/amazone: Samuel Delgado Mateos (ESP)
Rubriek: 6-jarigen preliminary test, vrijdag 7 mei

Paard: LL Cool J (Geniaal uit Wabiola L elite IBOP-dres D-OC van Montecristo, fokker M.A. van de Goort, Herpen)
Ruiter/amazone: Juan de Dios Ramirez Garcia (ESP)
Rubriek: 5-jarigen finale, zaterdag 8 mei

Paard: Jorrit (Arlando uit Ursala ster prest van Galant, fokker fam. Slingerland, Elim)
Ruiter/amazone: Lucas Elias Lara (ESP)
Rubriek: 7-jarigen finale, zaterdag 8 mei

Camarma de Esteruelas (ESP) CDI3*
Paard: Elegance (Negro uit Reina elite pref prest sport-dres PROK van Monaco, fokker G.J. van Olst, Den Hout)
Ruiter/amazone: Beatriz Ferrer-Salat (ESP)
Rubriek: Grand Prix, vrijdag 7 mei

Paard: Elegance (Negro uit Reina elite pref prest sport-dres PROK van Monaco, fokker G.J. van Olst, Den Hout)
Ruiter/amazone: Beatriz Ferrer-Salat (ESP)
Rubriek: Grand Prix Special, zaterdag 8 mei

Ornago (ITA) CDIYH
Paard: Konfucius (Charmeur uit Passoa ster van Flemmingh, fokker P.M. Willems, Kiel-Windeweer)
Ruiter/amazone: Dirk-Jan van de Water (NED)
Rubriek: 6-jarigen preliminary test, zaterdag 8 mei

Paard: Joolz de la Gesse (Florencio uit V.Obertje elite pref EPTM PROK van Jazz, fokker F.J.G.A. Verwegen-Spierings, Zeeland)
Ruiter/amazone: Carlos Pinto (POR)
Rubriek: 7-jarigen preliminary test, zaterdag 8 mei

Paard: Jack Black WW (Hofrat uit Facharel ster van Vivaldi, fokkers J. Wilting, Wachtum/I.G.W. Wilting, Markelo)
Ruiter/amazone: Dirk-Jan van de Water (NED)
Rubriek: 7-jarigen finale, zondag 9 mei

€121,30 per jaar

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid