Winst voor Glamour Girl in 1.50m Doha
Henrik von Eckermann sleepte vrijdag de overwinning in de wacht van de 1.50m-rubriek in Doha. Hij zette deze prestatie neer met de 11-jarige KWPN'er Glamour Girl (Zirocco Blue VDL uit Moonlight II, fokker Stoeterij Gaesbeek V.O.F. uit Ruinen). De Zweedse topruiter kwam met het fokproduct van Stoeterij Gaesbeek zonder kleerscheuren door het parcours dat direct op tijd verreden werd en noteerde de winnende tijd van 58.93 seconden. Eind februari was de combinatie ook al succesvol in Doha door derde te worden in het 1.55m.
Het lukte Kevin Staut niet om Von Eckermann van de troon te stoten. Met de 15-jarige Frans gefokte Tolede de Mescam Harcour (v.Mylord Carthago) deed hij een poging, maar hij kwam 0.31 seconden tekort voor de winst.
Van der Vleuten beste Nederlander
Maikel van der Vleuten was de beste Nederlander in deze rubriek. Met de twaalfjarige BWP’er Kamara van’t Heike (Epleaser van’t Heike) eindigde hij op de tiende plaats. Het duo bleef foutloos en zette een tijd op het scorebord van 63.76 seconden. Gisteren won het duo het tweefasen-parcours over 1.45m.
Bron: Horses, bew. KWPN (overname door andere media is niet toegestaan)
Foto Glamour Girl: Dirk Caremans