KWPN-hengst Five Star naar winst in PSG Wellington
De KWPN-hengst Five Star (Amazing Star uit U-Padoeska PB ster pref prest van Jazz, fokker P.G. en A.S.M. Bijvelds uit Erp) wist gisteren onder het zadel van de Amerikaanse Kevin Kohmann naar de winst te lopen in de CDI1* Prix Saint Georges van Wellington. Het duo behaalde een score 73,284%.
Alexander Yde Helgstrand en Belantis (v.Benetton Dream FRH) eindigden met 72,647% op de tweede plaats, gevolgd door Kristina Harrison-Antell met I Felix (v.Fidertanz), die met 71,569% de top drie afsluiten.
KWPN’ers succesvol
Naast Five Star wisten nog eens maar liefst vier KWPN’ers een plek in de top tien te bemachtigen. Jessica Howington stuurde de GLOCK’s Dream Boy N.O.P.-zoon Indigo TC (uit Trendy ster voorlopig keur pref, fokker Tim Coomans uit Oud-Beijerland) naar de vierde plaats met een score van 70,098%. Op plek zes zien we Endel Ots met King’s Pleasure (Dark Pleasure uit Cozette elite sport-dres IBOP-dres PROK van GLOCK’s Johnson TN, fokker W.L. Plaizier uit Heerjansdam), die een score van 69,559% wisten te noteren. De zevende prijs was voor Kristin Stein en de Ampère-zoon Elbrasco-L (uit Folivia keur pref prest van Aktion, fokker gebr. Lemmen uit Maasbree) met 69,510%. De top tien werd afgesloten door Yvonne Losos De Muniz en Idwinaretto (Everdale uit Betwina ster PROK van GLOCK’s Johnson TN, fokker P. Dolfsma uit Kampen) met een score van 68,383%.
Nederlandse sportpaarden wereldwijd
Benieuwd naar de top 10-resultaten van KWPN-paarden in de sport? Bekijk dan het sportieve overzicht van de afgelopen tien dagen.
Tekst: KWPN
Foto Five Star met Kirsten Brouwer:Dirk Caremans