Rijpaard

KWPN Select Sale

Tijdens de KWPN Hengstenkeuring 2021 in Ermelo

Menu

Over de KWPN Select Sale (KSS)

Al 20 jaar is de KWPN Select Sale een vast begrip tijdens de KWPN Hengstenkeuring en een onmisbaar platform voor fokkers en hengstenhouders. Of u nu op zoek bent naar een sportpaard met potentie of een toekomstige dekhengst, op de KWPN Select Sale vindt u de crème de la crème van de Nederlandse fokkerij. Want alleen hengsten die in Ermelo mogen deelnemen aan de tweede bezichtiging, komen in aanmerking om geveild te worden tijdens de KWPN Select Sale.

De KWPN Select Sale biedt u de mogelijkheid om een talentvolle hengst te kopen, die voldoet aan de normen wat betreft exterieur, beweging, sportkwaliteiten en gezondheid. Alle aangeboden paarden hebben diverse veterinaire onderzoeken ondergaan. Ze zijn volledig röntgenologisch gekeurd en zijn klinisch onderzocht voorafgaand aan de KWPN Hengstenkeuring en op de dag van de veiling.

Bekijk de collectie van 2021

Contact

Heb je vragen over de deze online veiling? Wij helpen jou graag! Je kunt contact opnemen met Rianka Hazeleger via selectsale@kwpn.nl, 0341-255511 of je kunt bellen met Wim Versteeg: 06-54201800.

De veterinaire rapporten en de röntgenfoto's van de hengsten kunnen via bovenstaande contact gegevens worden opgevraagd.

De veilingvoorwaarden zijn hier te bekijken

Algemene voorwaarden verzekering Hippo Horse Insurance

Verzekering Hippo 2 sterren

€122,50 per jaar

Lidmaatschap KWPN

  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport?

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma.

Official Partners