Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

KWPN Select Sale

Tijdens de KWPN Hengstenkeuring 2021 in Ermelo

Menu

Paard kopen

De KWPN Select Sale biedt u de mogelijkheid om een talentvolle hengst te kopen, die voldoet aan de hoogste eisen wat betreft exterieur, beweging, sportkwaliteiten en gezondheid. 

Paarden
Ieder paard dat deelneemt aan de KSS is minimaal doorgedrongen tot de tweede bezichtiging en zal in actie te zien zijn op de KWPN Hengstenkeuring in Ermelo. 

Video’s
Alle video’s van de hengsten kunt u bekijken op de online veilingpagina. Zowel tijdens de eerste bezichtiging in Ermelo als tijdens de KWPN Hengstenkeuring in Ermelo zijn de video's terug te zien op de online veilingpagina.

Veterinaire rapporten
Alle aangeboden paarden hebben diverse veterinaire onderzoeken ondergaan. Ze zijn röntgenologisch gekeurd en zijn klinisch onderzocht. Daarnaast garandeert de verkoper de spermakwaliteit en het bevruchtend vermogen gedurende zes maanden na de veiling, een normaal en goed functionerend ademhalingsapparaat en dat het paard vrij is van cornage en een normaal geluid maakt tijdens ademhaling in rust en tijdens arbeid gedurende 1 maand na de veiling en dat het paard vrij is van ongeoorloofde middelen tijdens de selectieprocedure en de veiling. Tevens zijn de hengsten gegenotypeerd (DNA analyse) waarbij een genoomfokwaarde voor osteochondrose bekend is en WFFS getest. De veterinaire rapporten zijn online op te vragen. Bieders en kopers worden geacht bekend te zijn met de inhoud van deze bescheiden en gaan daar bij aankoop expliciet mee akkoord.

BTW
Op de lijst van te veilen hengsten staat per hengst aangegeven of hij met- of zonder BTW verkocht wordt. Bij paarden die met BTW verkocht worden wordt de BTW op het aankoopbedrag in meerdering gebracht.

Bieden op afstand
Dit jaar gaat de KWPN Select Sale voor het eerst online veilen! U kunt op de dag van de veiling online en telefonisch een bod doen op één of meer paarden. De hengsten zullen tijdens de veiling in de baan verschijnen waarna zij live geveild zullen worden. 

U kunt zich hier voorafgaand aan de veiling online registreren als een bieder.
​HANDLEIDING VOOR HET BIEDEN

Indien u van deze telefonische mogelijkheid gebruik wilt maken kunt u uw interesse kenbaar maken door het insturen van het formulier telefonisch bieden via selectsale@kwpn.nl of telefonisch contact op te nemen via 0341-255511.

Verzekering
Hippo Horse Insurance biedt de nieuwe eigenaren de mogelijkheid om hun aankoop te verzekeren vanaf het moment dat ze de ring verlaten. Op het aankoopformulier wordt de koper de optie geboden het paard direct te verzekeren.

Algemene voorwaarden Hippo Horse Insurance 

Hippo 2 sterren

Notaris
Tijdens de veiling is er een notaris aanwezig. De veiling meester tijdens de veiling zal zijn Dhr. Frederik de Backer.

Veilingvoorwaarden
Elke koper van een hengst wordt geacht de veilingvoorwaarden te kennen en hiermee akkoord te gaan.

Bekijk hier de veilingvoorwaarden

Bekijk de collectie
€121,30 per jaar

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners