Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Veulenveiling Blom Cup

Blom Cup in Valkenswaard uitgebreid met exclusieve springveulen veiling

Veiling: woensdag 11 augustus 2021 in Valkenswaard

In 2020 werd de Blom Cup, het Nederlands kampioenschap voor 4-, 5-, 6- en 7-jarige springpaarden voor het eerst georganiseerd op de terreinen van Tops International Arena in Valkenswaard. Vanwege de corona restricties konden toen helaas geen bezoekers dit geslaagde evenement bijwonen. Ook in 2021 zal het kampioenschap voor jonge KWPN-springpaarden weer plaatsvinden op deze prachtige locatie. Er van uitgaande dat we in augustus weer met z’n allen hippische evenementen kunnen bezoeken is besloten om het programma uit te breiden met een exclusieve veiling van top gefokte springveulens.

De veiling zal plaatsvinden op woensdag 11 augustus 2021, op de finaledag van de Blom Cup.

Aanmelden

Heeft u zo'n exclusief gefokt springveulen of verwacht u deze en wilt u deze aanmelden voor de veiling? Dat kan via onderstaand formulier. De volgende criteria worden gehanteerd voor deelname aan deze exclusieve veiling:

  • Aan vaderszijde moet er gebruik gemaakt zijn van een veelbelovende- of bewezen springhengst.
  • De moeder en/of de 2e moeder dient zelf op minimaal 1.40m-niveau of hoger te hebben gepresteerd óf minimaal 2 nakomelingen hebben gebracht die op minstens 1.40m-niveau of hoger springen.

De eerste selectie vindt bij de eigenaar thuis plaats en de tweede selectie is tijdens de foto- & video-opnamen op maandag 12 juli aanstaande.

Opgaveformulier Veulenveiling Blom Cup Valkenswaard

Eigenaar

Financiële voorwaarden

- Inschrijfgeld: € 350,- ex btw.
- Inschrijfgeld vermeerderd met 4% van het afslagbedrag bij verkoop
- Inschrijfgeld vermeerderd met 4% van het afslagbedrag bij terugkoop
- Bij terugkoop boven de afgesproken richtprijs wordt een provisie berekend van 10% van het afslagbedrag
 

Door het invullen en inzenden van dit inschrijfformulier verleent ondergetekende opdracht aan het KWPN bovengenoemd veulen, indien uw veulen wordt geselecteerd en tot de veiling wordt toegelaten, dan te veilen en tegen het hoogste bod na gunning door KWPN te verkopen en verklaart ondergetekende zich bekend en akkoord met de inhoud van de KWPN Veilingvoorwaarden die van toepassing zijn op deze veiling.

€121,30 per jaar

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid