Rijpaard (springen en dressuur)

KWPN Online 3 & 4-Years-Old Auction

Een online veiling voor drie- en vierjarige dressuur- en springpaarden

Laatste KWPN Online 3 & 4-Years-Old Auction 2022 geëindigd

Hoewel buitenlanders graag komen shoppen in de KWPN-veilingen en de beste paarden wegkapen, blijven twee van de drie NMK-merries in de online veiling op maandag 8 augustus behouden voor Nederland. De prachtige, kwaliteitsvolle merries zijn aangekocht door een en dezelfde persoon. Terugblikkend was het een veiling met paarden waar we nog meer van gaan horen in de toekomst en waarbij de oplettende bieder iets aparts kon vastleggen voor een aantrekkelijke prijs.

Bekijk hier alle voorgaande veilingresultaten

Het KWPN helpt haar leden graag met het vermarkten van haar jonge paarden. Daarnaast blijkt het internationale netwerk van het KWPN op zoek te zijn naar fijne jonge paarden. Deze veiling vindt 1 keer plaatsvinden in het voorjaar en 1 keer in de zomer, vlak na het keuringsseizoen. We kijken uit naar nieuwe edities in 2023!

​Veilingvoorwaarden

Zowel verkopers als bieders/kopers worden verondersteld de voorwaarden te kennen.

Veilingvoorwaarden

Contact

Als u vragen heeft over deze veiling, dan kunt u contact opnemen met het KWPN via e-mail: salespromotion@kwpn.nl of telefoon: 0341-255 511 /  06 - 82097369

Meer veilingen

Lidmaatschap KWPN

  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport?

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma.

Official Partners

Het KWPN maakt gebruik van cookies

Cookiebeleid