Rijpaard

Aankoop & verkoop

Het KWPN stimuleert de verkoop in binnen- en buitenland van KWPN-paarden en veulens door middel van promotie van het ‘merk’ KWPN.

Veulenveilingen

Ieder jaar vinden er verschillende veulenveilingen plaats. Een uitgelezen mogelijkheid voor iedereen die op zoek is naar een toekomstige topper voor zowel de fokkerij  als de sport én voor de fokker om zo zijn of haar veulen(s) te verkopen. Menig goedgekeurde dekhengst, keuringsmerrie of topsportpaard veranderde als veulentje van eigenaar via een van de vele veulenveilingen.

De veulenveilingen bieden al jaren een uitstekend platform om de toppers van de toekomst te presenteren aan geïnteresseerde kopers vanuit de hele wereld. Gezamenlijk willen wij zo veel mogelijk fokkers helpen met de afzet van hun veulen(s).

Klik op 'Toon meer' voor een overzicht van alle veilingen in de KWPN-agenda.

€ 60,65 per jaar

Halfjaarslidmaatschap KWPN

  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport?

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma.

Official Partners

Het KWPN maakt gebruik van cookies

Cookiebeleid