KWPN reproduction symposium tijdens de KWPN Stallion Show
Dit jaar organiseert KWPN opnieuw, in samenwerking met Dier-N-artsen en Lingehoeve Oost-Nederland, een verdiepend voortplantingssymposium exclusief voor dierenartsen. Tijdens de KWPN Stallion Show staat donderdag 29 januari volledig in het teken van actuele kennis, praktijkervaringen en nieuwe richtlijnen binnen de voortplanting van het paard. Nieuw dit jaar is het wetlab echografie van de drachtige merrie, dat op woensdag 28 januari wordt georganiseerd.
Een programma met inhoudelijke en praktische voordrachten over zowel de hengst als de merrie en het veulen, een presentatie van de nieuwe leidraad voortplanting en ruimte om ervaringen en inzichten uit te wisselen met collega-dierenartsen.
Programma
Het programma en de sprekers worden binnenkort bekendgemaakt. De thema’s zijn breed opgezet, zodat zowel de praktijk als foktechnische aspecten ruimschoots aan bod komen.
Praktisch
Het symposium vindt plaats op donderdag 29 januari (overdag) en deelname is inclusief toegang tot de KWPN Stallion Show. Het wetlab, voor een kleine groep deelnemers, is op woensdag 28 januari (overdag). De inschrijving voor beide onderdelen opent later. Wilt u op de hoogte blijven van alle updates? Laat uw e-mailadres achter via het formulier hieronder en u ontvangt automatisch bericht zodra de inschrijving is geopend.
Bron: KWPN
Foto: KWPN*
