Rijpaard (springen en dressuur)














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

KWPN Online Broodmare & Embryo Auction

Online veiling voor drachtige merries en embryo's.

KWPN Online Broodmare & Embryo Auction

Dé online veiling voor drachtige merries en embryo's. Voorwaarde is dat de merries dragend zijn én dat zij zelf genetisch goed in elkaar steken. Daarnaast kan de veilingcollectie aangevuld worden met enkele genetisch zeer interessante embryo’s. Afgelopen edities werden er al meerdere fokmerries en embryo’s succesvol online verkocht en blijken een hele mooie toevoeging aan de online veilingen.

Data

De foto- en video dag van de vijfde KWPN Online Broodmare & Embryo Auction zal plaatsvinden op zaterdag 15 januari. De collectie komt online op maandag 31 januari, het bieden start op vrijdag 11 februari. De veiling sluit op maandag avond 14 februari. 

Wij verzoeken een foto/ video van de merrie mee te sturen bij aanmelding. Wanneer de afstamming en correctheid op deze beelden acceptabel lijkt wordt de merrie uitgenodigd voor de foto- en videodag in Ermelo. Op deze foto- en videodag zal de definitieve selectie plaatsvinden. Na de foto- en videodag moet de merrie klinisch gekeurd worden met een bevestiging dat de merrie drachtig is. Leden kunnen zowel KWPN-geregistreerde merries als niet KWPN-geregistreerde merries aanmelden voor de veiling.  

Resultaten

De tweede edities die in februari en november onder de hamer zijn gegaan waren een groot succes. Veel paarden zijn naar het buitenland verkocht, maar ook zijn enkele interessante merries in Nederlandse handen gebleven. Voor het gehele resultaat:

Resultaat februari 2020

Resultaat november 2020

Resultaat februari 2021

Resultaat november 2021

Inschrijfgeld

Het inschrijfgeld voor de Online Broodmare & Embryo Auction bedraagt 350 euro ex. BTW. Daarbij inbegrepen foto- en videodag in Ermelo.

​Veilingvoorwaarden

Zowel verkopers als bieders/kopers worden verondersteld de voorwaarden te kennen.

Veilingvoorwaarden 2021

Contact

Als u vragen heeft over deze veiling, dan kunt u contact opnemen met het KWPN via e-mail: salespromotion@kwpn.nl of telefoon: 0341-255 511 /  06 - 82097369

Meer veilingen
€ 61,85 per jaar

Halfjaarslidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid