Rijpaard

KWPN Online Veulenveiling

Over de KWPN Online Veulenveiling

Het KWPN verbindt ieder jaar fokker en gebruiker door een Online Veulenveiling te faciliteren. Veulens dienen zich te presenteren op de videodag. Hier bekijkt de KWPN inspecteur het veulen op correctheid en is er een dierenarts aanwezig om het veulen te keuren. Zo hoeft u als fokker maar één keer met het veulen op pad. Veulens worden tijdens de videodag op de foto en video vastgelegd. Voorbrengers worden door het KWPN gefaciliteerd.

De edities van 2014 t/m 2018 lieten zien dat online verkopen een initiatief is met veel potentie en een groot internationaal bereik met zich meebrengt
Ook in 2019 zullen er weer verschillende edities van de Online Veulenveiling plaatsvinden.
De collectie(s) zijn zichtbaar op het KWPN Veiling platform.

Resultaten KWPN Online veulenveilingen 2018

Veiling 1: het resultaat van deze veiling vindt u hier.
Veiling 2: het resultaat van deze veiling vindt u hier.
Veiling 3: het resultaat van deze veiling vindt u hier.
Veiling 4: het resultaat van deze veiling vindt u hier
Veiling 5: het resultaat van deze veiling vindt u hier.

Contact

Als u vragen heeft over de KWPN Online Veulenveiling, dan kunt u contact opnemen met het KWPN via e-mail: salespromotion@kwpn.nl of telefoon: 0341-255 511.

Meer veilingen
€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats

Official partners

Het KWPN maakt gebruik van cookies

Cookiebeleid