Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

KWPN Online Veulenveiling

Veulen verkopen via de KWPN Online Veulenveiling

Wilt u uw veulen verkopen? Denk dan eens aan de KWPN Online Veulenveiling. Graag helpen wij onze fokkers met de verkoop van hun veulen(s) via deze veilingen. Centraal staat het gemak waarmee u uw veulen(s) te koop aanbiedt, u hoeft slechts één keer met uw veulen van huis de rest regelen wij voor u.

In 2020 is meer dan helft van de verkochte veulens een toekomst in het buitenland tegemoet gegaan. Als fokker maakt u gebruik van het wereldwijde netwerk van het KWPN én helpen wij u met het transport van uw verkochte veulen. De collecties worden gepresenteerd op de speciale veilingwebsite www.kwpn.auction.

Foto- en videodagen & aanmelden

Tijdens de foto- en videodagen zorgen wij voor ervaren voorbrengers, een filmploeg en fotograaf. Tevens wordt uw veulen gekeurd door een dierenarts en beoordeeld door een KWPN-inspecteur. Potentiële kopers kunnen informatie over deze beoordelingen opvragen bij Wim Versteeg.

De volgende foto- en videodagen staan voor dit jaar gepland. Wilt u uw veulen aanmelden voor de Online Veulenveilingen van 2021? Klik dan op de desbetreffende veiling:

Zaterdag 17 juli in Ermelo

Zaterdag 31 juli in Ermelo

Zaterdag 7 augustus in Abcoude

Zaterdag 21 augustus in Hemrik

Zaterdag 11 september in Erp

Zaterdag 18 september in Ermelo

Meebieden op de collectie

Om een bod uit te kunnen brengen op uw favoriete veulen(s) moet u zich eerst registreren (gratis) op onze veilingwebsite. Als uw account geactiveerd is, kunt u met uw gebruikersnaam en wachtwoord inloggen op deze veilingwebsite en online bieden op een veulen. Wordt u in de tussentijd overboden, dan ontvangt u hiervan een melding. 

Naar de veilingwebsite
LOADING

​Veilingvoorwaarden

Zowel verkopers als bieders/kopers worden verondersteld de voorwaarden te kennen. De veilingvoorwaarden 2021 kunt u hier vinden.

 

Contact

Als u vragen heeft over de KWPN Online Veulenveiling, dan kunt u contact opnemen met het KWPN via e-mail: salespromotion@kwpn.nl of telefoon: 0341-255 511 /  06 - 82097369

Meer veilingen

Nieuws over de KWPN Online Veulenveiling

20 juli 2021 | 12:53 Aanmelden voor de foto- en videodag in Abcoude is nog mogelijk Wilt u uw veulen verkopen? Denk dan eens aan de KWPN Online Veulenveilingen! Op 7 augustus a.s. organiseren we voor het eerst een foto- en videodag op Stal Willig in Abcoude. Aanmelden is momenteel nog mogelijk.
8 juli 2021 | 16:22 Aanmelden voor de KWPN Online veilingen is nog mogelijk! De eerste KWPN Online Veulenveiling van dit jaar is net achter de rug. Het is nog mogelijk om uw veulen of paard in te schrijven voor de komende veilingen. De veilingen staan goed aangeschreven in zowel binnen- als buitenland. Tijdens de eerste veulenveiling werd 90% van de veulens verkocht!
5 juli 2021 | 21:11 90% verkocht op de eerste KWPN Online Veulenveiling! Wat een vliegende start van de eerste KWPN Online Veulenveiling van dit jaar! Met vijf veulens die minimaal 6.000 euro opbrachten en elf veulens die in handen van buitenlandse kopers kwamen, was deze veiling een geslaagde eerste editie. Vooral de dressuurveulens bleken in trek.
5 juli 2021 | 13:43 Aftellen! Vanavond sluit eerste KWPN Online Veulenveiling De afgelopen week hebben we al veel (buitenlandse) bezoekers mogen verwelkomen op de veilingwebsite. Ook de bieders hebben niet stil gezeten. Bieden kan nog tot en met vanavond, vanaf 20.00 uur sluit de veiling.
2 juli 2021 | 13:28 Bieden van start! Veiling sluit maandagavond Het is vrijdag 10.00 uur geweest en dat betekent dat de biedingen van start zijn gegaan op de allereerste KWPN Online Veulenveiling collectie van dit jaar. 10 dressuur- en 10 springveulens gaan aanstaande maandag vanaf 20.00 uur onder de digitale hamer! Deze collectie valt op met het aantal bewezen hengsten aan vaderszijde en de sterke en interessante moederlijnen. Daarnaast zijn alle veulens beoordeeld door een KWPN-inspecteur op exterieur en correctheid in beweging én klinisch gekeurd door een dierenarts. Dit alles zorgt ervoor dat u met vertrouwen een veulen kunt aanschaffen waarvan de basis in orde is!

Meer nieuws
€ 60,65 per jaar

Halfjaarslidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid