Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Sportresultaten KWPN-gefokte paarden

Dit overzicht (Powered by Hippomundo) toont de top-10 resultaten van de afgelopen 10 dagen. De dressuur- en eventingresultaten staan onderaan.

Wilt u ook als fokker vermeld worden bij uw paard in dit overzicht van Hippomundo? Stuur dan een e-mail met een ingescand exemplaar van het KWPN-stamboekpapier naar info@hippomundo.com o.v.v. fokker KWPN.
Powered by Hippomundo ©
Waregem (BEL) - Nat. CSN 27 - Gouden Laars jumping
26-5-2019 - Class 10 : Table A with jump-off (1.40)
4 Elando CT (Diarado) Gilles Nuytens BE 4/68.98
Fokker: A.E. de Kamper Hippomundo breeder link advertisement
Opglabbeek (BEL) - Nat. CSV 6 jumping
26-5-2019 - Class 6 : Table A with jump-off (1.40)
3 Everytime A Liefhebber (Diamant de Semilly) Jamie Wingrave HU 0/0/38.58
Fokker: M. Liefhebber Hippomundo breeder link advertisement
Chengdu (CHN) CSI2*-W jumping
26-5-2019 - Class 9: WC : Table A with jump-off (1.50)
5 Bonaventura (VDL Cardento) Stefan van Veldhuizen NL 0/RET
€ 1.815
25-5-2019 - Class 5 : Table A against the clock (1.45)
1 Brikibo vd Bosbeek (Concorde) Jirigala Erdeng CN 0/71.31
Fokker: N.G.M. Santvoort Hippomundo breeder link advertisement € 2.180
3 Bonaventura (VDL Cardento) Stefan van Veldhuizen NL 0/72.89
€ 990
24-5-2019 - Class 2 : Table A against the clock (1.40)
1 Bonaventura (VDL Cardento) Stefan van Veldhuizen NL 0/60.93
€ 770
5 Doorzetter (Carolus H) Jingchuan Chen CN 0/67.50
€ 140
7 Final Chance (Quidam de Revel) Quanwei Meng CN 2/73.14
€ 70
Ornago (ITA) - Nat. A3* jumping
26-5-2019 - Class 30: GP : Two Rounds (1.40)
9 Arriba (Ephebe For Ever La Silla) Silvio Atzeri IT 4/84.89
Redefin (GER) CSI3* jumping
26-5-2019 - Class 6 : Two phases (1.45)
9 Special Envoy (Spartacus TN) Tim Rieskamp-Gödeking DE 0/0/41.72
Fokker: H.J.B. Blokhuis Hippomundo breeder link advertisement € 750
26-5-2019 - Class 3 : Two phases (1.40)
1 Dubai BLH (Vaillant) Michael Kölz DE 0/0/29.58
Fokker: Stal Hendrix Hippomundo breeder link advertisement € 500
5 Concorde (Vaillant) Kazuteru Kitai JP 0/0/34.36
Fokker: G.J. Jacobs Hippomundo breeder link advertisement € 140
9 F-Narcist (Eurocommerce Napels) Karim Elzoghby EG 0/8/39.77
Fokker: Hans Dings BV Hippomundo breeder link advertisement € 60
25-5-2019 - Class 2 : Table A against the clock (1.35)
4 Dakota (Carolus H) Jenny Johansson SE 0/64.11
€ 150
25-5-2019 - Class 5 : Table C Speed & Handiness (1.40)
1 Flachau (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Alexa Stais ZA (0)/59.38
Fokker: VDL Stud Hippomundo breeder link advertisement € 750
2 Dubai BLH (Vaillant) Michael Kölz DE (0)/59.98
Fokker: Stal Hendrix Hippomundo breeder link advertisement € 600
4 Feeling Luckey (Bustique) Karim Elzoghby EG (0)/60.82
€ 300
24-5-2019 - Class 1 : Table A against the clock (1.35)
7 Feeling Luckey (Bustique) Karim Elzoghby EG 0/62.14
€ 60
8 Dakota (Carolus H) Jenny Johansson SE 0/62.28
€ 45
Redefin (GER) CSIYH1* jumping
25-5-2019 - Class 11 (7 & 8 year old) : Table A against the clock (1.35)
2 Helga 54 (Clarimo ASK) Inga Czwalina DE 0/62.61
€ 300
24-5-2019 - Class 10 (7 & 8 year old) : Table A against the clock (1.35)
1 Helga 54 (Clarimo ASK) Inga Czwalina DE 0/64.22
€ 375
Bonheiden (BEL) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class 6 : Two phases (1.35)
2 Gycara (Ticallux Verte) Maikel van Mierlo NL 0/0/30.02
€ 400
6 Evanka FD van 't Hofterrijckel (Quasimodo vd Molendreef) Louise Gorus BE 0/0/32.75
€ 95
10 Festinov (Ustinov) Serena Curcio IT 0/0/33.12
€ 50
26-5-2019 - Class 7: GP : Table A with jump-off (1.45)
8 Elien (Carambole) Katharina Offel DE 4/71.06
Fokker: J.W. & W.P.C. Greve Hippomundo breeder link advertisement € 625
25-5-2019 - Class 4 : Table A against the clock (1.40)
7 Festinov (Ustinov) Serena Curcio IT 0/62.62
€ 100
25-5-2019 - Class 5 : Table A with jump-off (1.45)
5 Elien (Carambole) Katharina Offel DE 0/0/41.54
Fokker: J.W. & W.P.C. Greve Hippomundo breeder link advertisement € 1.750
7 Follow Up (Andiamo Z) Maikel van Mierlo NL 0/4/42.38
Fokker: W.H. Leisink Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
9 H5 Zapzerap (Zapatero VDL) Sayre Happy US 0/4/45.32
Fokker: J.J.T. Baas & G.A. Baas-Gritter Hippomundo breeder link advertisement € 750
24-5-2019 - Class 3 : Table A against the clock (1.30m-1.35m)
2 Esmee (Oklund) Elizabeth Bates CA 0/63.73
Fokker: J.A.C. Donkers Hippomundo breeder link advertisement € 400
6 First Lady (Zavall VDL) Lola Madrenas BE 0/68.22
€ 110
9 Formatera (Diamant de Semilly) Rowen van de Mheen NL 0/70.16
Fokker: Stoeterij Broere Hippomundo breeder link advertisement € 60
23-5-2019 - Class 1 : Table A against the clock (1.30)
1 Gycara (Ticallux Verte) Maikel van Mierlo NL 0/58.28
€ 375
10 Esmee (Oklund) Elizabeth Bates CA 0/64.24
Fokker: J.A.C. Donkers Hippomundo breeder link advertisement € 37
Bonheiden (BEL) CSIYH1* jumping
26-5-2019 - Class IX (7 year old) : Table A with jump-off (1.30)
6 Hieke (Zambesi) Tamarin Christie GB 0/0/36.74
Fokker: J.H.J. Blaauwgeers Hippomundo breeder link advertisement € 110
24-5-2019 - Class V (6 year old) : Two phases (1.20)
2 Izarra VDS (Ghodinho Vds) Graham Grant IE 0/0/29.30
Fokker: D.M. van der Schaar Hippomundo breeder link advertisement € 300
24-5-2019 - Class VI (7 year old) : Two phases (1.30)
4 Hianca (Bodinus) Stephanie Andries BE 0/0/28.91
Fokker: J.W. Schuiling Hippomundo breeder link advertisement € 150
23-5-2019 - Class II (6 year old) : Two phases (1.20)
4 Ici Paris CH (Mylord Carthago) Stella Trümpi CH 0/0/32.00
€ 100
Bonheiden (BEL) CSI1* jumping
25-5-2019 - Class E: GP : Table A with jump-off (1.20)
3 Charley (Harley VDL) Alexandra Crown US 0/0/35.24
Fokker: H.A. Scheepens Hippomundo breeder link advertisement € 300
7 Baccord du Abnt (Colandro) Juliette Herpoel BE 0/0/37.15
Fokker: Stal Hendrix Hippomundo breeder link advertisement € 80
10 Espresso VK (Ustinov) Jan Boyen BE 0/8/39.45
Fokker: A. Waldman Hippomundo breeder link advertisement € 50
23-5-2019 - Class B : Two phases (1.05m-1.10m)
8 Frank (Arthos R) Jan Boyen BE 0/0/32.66
€ 30
Reims (FRA) CSI1* jumping
26-5-2019 - Class 14 : Accumulator (1.25)
9 Inus (Ginus) Anouk de Ruijter NL 65/64.75
€ 30
26-5-2019 - Class 16: GP : Table A with jump-off (1.35)
3 Carlina Z (Carthino Z) Maureen Wahl CH 0/8/44.20
€ 675
25-5-2019 - Class 10 : Table A against the clock (1.20)
6 Inus (Ginus) Anouk de Ruijter NL 0/75.66
€ 55
25-5-2019 - Class 12 : Two phases (1.30)
3 Flyer B (AD Unaniem) Maryk Sahney IN 0/0/42.24
Fokker: W.H. Boekhout B.V. Hippomundo breeder link advertisement € 180
24-5-2019 - Class 4 : Two phases (1.20)
7 Inus (Ginus) Anouk de Ruijter NL 0/0/33.49
€ 36
24-5-2019 - Class 8 : Table A against the clock (1.30)
2 Carlina Z (Carthino Z) Maureen Wahl CH 0/73.42
€ 240
6 Flyer B (AD Unaniem) Maryk Sahney IN 4/78.18
Fokker: W.H. Boekhout B.V. Hippomundo breeder link advertisement € 66
10 Farabiolga (Numero Uno) Carolina Gebel DE 4/88.77
€ 30
Reims (FRA) CSI3* jumping
26-5-2019 - Class 15 : Table A with jump-off (1.45)
6 Cicero II (Cicero Z van Paemel ) Guy Williams GB 0/0/42.76
Fokker: B. Zuidema Hippomundo breeder link advertisement € 1.375
25-5-2019 - Class 9 : Table A against the clock (1.35)
5 Gold Digger (Nabab de Reve) Siebe Kramer NL 0/70.26
€ 175
25-5-2019 - Class 13 : Table A against the clock (1.40)
2 Ecolano Vs Romano (VDL Corland) Nicolas Toro CO 0/67.12
€ 800
9 Evermeta (Mr. Blue) Siebe Kramer NL 0/73.06
€ 120
24-5-2019 - Class 5 : Table A against the clock (1.40)
7 Ecolano Vs Romano (VDL Corland) Nicolas Toro CO 0/59.33
€ 162
10 Evelien (Nabab de Reve) Gaetan Stalpaert BE 0/60.27
€ 93
24-5-2019 - Class 7 : Table A with jump-off (1.50)
8 Euptric van Beek (Clintord I) Frederic Vernaet BE 0/4/43.02
Fokker: G. Herrijgers Hippomundo breeder link advertisement € 750
23-5-2019 - Class 2 : Table A against the clock (1.45)
1 Euptric van Beek (Clintord I) Frederic Vernaet BE 0/71.63
Fokker: G. Herrijgers Hippomundo breeder link advertisement € 2.950
2 Baby Love (Lupicor) Guillaume Batillat FR 0/73.20
Fokker: L. Boogert Hippomundo breeder link advertisement € 2.360
23-5-2019 - Class 3 : Two phases (1.35)
5 Fire (Numero Uno) José Thiry BE 0/0/36.69
Fokker: Stoeterij Duyselshof Hippomundo breeder link advertisement € 249
9 Ecolano Vs Romano (VDL Corland) Nicolas Toro CO 0/0/37.56
€ 103
Sørlandsparken (NOR) - Nat. - jumping
26-5-2019 - Class 28: GP : Table A with jump-off (1.50)
1 Elle Dorado (Quasimodo Z) Ada Alette Braaten Johnsen NO 0/0/37.19
€ 20.000
2 C'Est Moi (Verdi TN) Cathrine Jerring NO 0/4/36.24
€ 15.000
5 Everest D (Warrant) Karina Hovland NO 18/96.43
25-5-2019 - Class 21 : Table A against the clock (1.45)
2 Estolga (Toulon) Mathilde Kristine Kalland NO 0/73.67
€ 2.000
4 C'Est Moi (Verdi TN) Cathrine Jerring NO 0/75.05
€ 1.000
6 Decaday (Casantos) Mille Malene Gjermundsen NO 0/77.58
Fokker: J. de Visser Hippomundo breeder link advertisement
9 Everest D (Warrant) Karina Hovland NO 4/72.86
10 Gulliver (Zacharov TN) Mari Svele NO 8/82.70
24-5-2019 - Class 8 : Two Phases Table A/A (1.40)
5 Estolga (Toulon) Mathilde Kristine Kalland NO 0/4/36.48
€ 285
8 Divident SB (Quasimodo Z) Lea Fondevik Syversen NO 4/53.35
Fokker: Stal Bessemeind Hippomundo breeder link advertisement
9 Elle Dorado (Quasimodo Z) Ada Alette Braaten Johnsen NO 4/54.22
Budapest (HUN) CSIYH1* jumping
26-5-2019 - Class 15 (6 & 7 year old) : Table A with jump-off (1.25m-1.30m)
6 Identity (Tangelo van de Zuuthoeve) Laszlo Tóth HU 0/0/35.03
Fokker: De Radstake BV Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Class 1 (6 & 7 year old) : Table A against the clock (1.20m-1.25m)
7 Identity (Tangelo van de Zuuthoeve) Laszlo Tóth HU 0/63.52
Fokker: De Radstake BV Hippomundo breeder link advertisement
Budapest (HUN) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class 18: GP : Two rounds (1.45)
8 Berlins Boy (Berlin) Iza Vele SI 4/0/54.40
25-5-2019 - Class 11 : Two phases (1.20)
2 Givano (Arizona) Szabolcs Krucso HU 0/0/26.86
25-5-2019 - Class 14 : Table A with jump-off (1.35)
10 Falkyrie (Arizona) István Máté HU 0/4/42.88
24-5-2019 - Class 8 : Two phases (1.30)
5 Gyo M (Casall ASK) Máté Berkes HU 0/0/25.00
Fokker: Stoeterij Het Maalwater Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Class 2 : Table A against the clock (1.30)
7 Gambler (Eldorado van de Zeshoek TN) Igor Sulek SI 0/62.66
Fokker: G.J. Jacobs Hippomundo breeder link advertisement
9 Estelle (Nabab de Reve) Krisztián Búza HU 0/65.08
Ranshofen (AUT) CSI1* jumping
26-5-2019 - Class 25 : Table A with jump-off (1.20)
2 Elegance III (Whitesnake) August Fuchs CH 0/0/43.55
26-5-2019 - Class 27 : Table A against the clock (1.35)
3 Cuore Uno (Numero Uno) Johanna Trummer AT 0/74.68
25-5-2019 - Class 21 : Table A against the clock (1.15)
2 Elegance III (Whitesnake) August Fuchs CH 0/66.80
24-5-2019 - Class 11 : Table A against the clock (1.20)
7 Fephelia (VDL Cardento) Julia Strauss AT 0/72.99
24-5-2019 - Class 12 : Table A against the clock (1.30)
6 Feegasus (Diarado) Eliska Hasnedlova CZ 0/71.40
7 Narnia (Namelus R) Lisa Hofinger AT 0/73.97
24-5-2019 - Class 14 : Table A against the clock (1.15)
3 Elegance III (Whitesnake) August Fuchs CH 0/62.32
23-5-2019 - Class 4 : Table A against the clock (1.20)
7 Fephelia (VDL Cardento) Julia Strauss AT 0/70.86
23-5-2019 - Class 5 : Table A against the clock (1.30)
7 Cuore Uno (Numero Uno) Johanna Trummer AT 0/76.06
10 Feegasus (Diarado) Eliska Hasnedlova CZ 0/78.27
Ranshofen (AUT) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class 30: GP : Table A with jump-off (1.45)
4 Cassandra XXI (Van Gogh) Reto Ruflin CH 0/4/56.02
5 Quick Shine (Numero Uno) Alice Janout AT 0/4/56.32
Fokker: H.J. Steggink Hippomundo breeder link advertisement
6 Equador 48 (Zacharov TN) Hans-Günther Blum DE 0/4/56.94
9 Edgar (Warrant) Wolfgang Puschak DE 0/WD
25-5-2019 - Class 23 : Table A against the clock (1.35)
1 Farah Dibah (Cornet Obolensky) Dieter Köfler AT 0/61.18
Fokker: Stoeterij Het Maalwater Hippomundo breeder link advertisement
2 Air Force One II (Numero Uno) Reto Ruflin CH 0/63.16
Fokker: De Wending Manege Hippomundo breeder link advertisement
8 Amigo (Casco) Sven Huber AT 0/68.67
Fokker: J.W.F. Hekking Hippomundo breeder link advertisement
24-5-2019 - Class 15 : Table A against the clock (1.30)
1 Farah Dibah (Cornet Obolensky) Dieter Köfler AT 0/56.91
Fokker: Stoeterij Het Maalwater Hippomundo breeder link advertisement
2 Air Force One II (Numero Uno) Reto Ruflin CH 0/60.31
Fokker: De Wending Manege Hippomundo breeder link advertisement
4 Eikarlos B (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Elisabeth Meyer DE 0/64.03
6 Gimosa (Numero Uno) Steffen Hauter DE 0/64.52
7 Goodlord Carthago (Mylord Carthago) Monika Niederländer AT 0/64.69
Fokker: Stoeterij Renken Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Class 6 : Table A against the clock (1.25)
1 Goodlord Carthago (Mylord Carthago) Monika Niederländer AT 0/61.37
Fokker: Stoeterij Renken Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Class 7 : Table A against the clock (1.40)
1 Dardonge (Wallenberg) Simone Coata IT 0/71.27
Fokker: A. Meulendijks Hippomundo breeder link advertisement
5 Dukato VTH (Tangelo van de Zuuthoeve) Ales Opatrny CZ 0/75.01
Ranshofen (AUT) CSIYH1* jumping
25-5-2019 - Class 17 (5 year old) : Table A with jump-off (1.20)
4 J Pommes (Dynamo) Anna Ortmann DE 0/12/73.52
5 Jordan (Nabab de Reve) Clarissa Lyra HK 1/88.87
25-5-2019 - Class 19 (7 year old) : Table A with jump-off (1.40)
5 Hummer-N (Quasimodo Z) Heiner Ortmann DE 0/0/44.77
Fokker: J. van Niekerk Hippomundo breeder link advertisement
24-5-2019 - Class 8 (5 year old) : Table A not against the clock (1.15)
1 Jordan (Nabab de Reve) Clarissa Lyra HK 0/70.51
7 J Pommes (Dynamo) Anna Ortmann DE 4/77.18
24-5-2019 - Class 9 (6 year old) : Table A not against the clock (1.25)
1 Idalie (Inshallah de Muze) Denis Nielsen DE 0/80.80
Fokker: G.j.l. Drenth Hippomundo breeder link advertisement
24-5-2019 - Class 10 (7 year old) : Table A not against the clock (1.35)
1 Hanakara (Arezzo VDL) Sönke Kohrock DE 0/76.73
Fokker: A.H.A. Hassing Hippomundo breeder link advertisement
1 Hummer-N (Quasimodo Z) Heiner Ortmann DE 0/79.23
Fokker: J. van Niekerk Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Class 1 (5 year old) : Table A not against the clock (1.15)
1 J Pommes (Dynamo) Anna Ortmann DE 0/76.21
5 Jordan (Nabab de Reve) Clarissa Lyra HK 4/75.06
23-5-2019 - Class 2 (6 year old) : Table A not against the clock (1.25)
1 Idalie (Inshallah de Muze) Denis Nielsen DE 0/76.90
Fokker: G.j.l. Drenth Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Class 3 (7 year old) : Table A not against the clock (1.35)
1 Hummer-N (Quasimodo Z) Heiner Ortmann DE 0/82.18
Fokker: J. van Niekerk Hippomundo breeder link advertisement
Bourg en Bresse (FRA) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class 29: GP : Table A with jump-off (1.45)
3 Emerette (Diarado) Michel Robert FR 0/0/36.48
€ 3.750
25-5-2019 - Class 24 : Table A against the clock (1.35)
9 Den Ham Blue R (Mr. Blue) Nina Mallevaey FR 2/89.72
Fokker: Stal Roelofs Hippomundo breeder link advertisement € 60
25-5-2019 - Class 26 : Table A with jump-off (1.40)
2 Dora (Vleut) Johannes Farce FR 0/0/39.40
€ 800
4 Gentleman T (Indoctro) Romain Sottas CH 0/0/41.14
Fokker: M. Terpstra Hippomundo breeder link advertisement € 400
24-5-2019 - Class 16 : Table A against the clock (1.30)
4 Dora (Vleut) Johannes Farce FR 0/61.51
€ 150
7 Evers (BMC Nassau) Isabelle Robin FR 0/63.82
€ 60
23-5-2019 - Class 2 : Table A against the clock (1.40)
3 Emerette (Diarado) Michel Robert FR 0/68.65
€ 600
23-5-2019 - Class 9 : Table A against the clock (1.30)
4 Dora (Vleut) Johannes Farce FR 0/61.81
€ 150
8 Evers (BMC Nassau) Isabelle Robin FR 0/68.91
€ 45
Bourg en Bresse (FRA) CSI4* jumping
26-5-2019 - Class 30: GP : Table A with jump-off (1.55)
7 Finn Lente (Gaillard de la Pomme) José Maria Larocca Jr. AR 0/0/43.23
€ 3.732
26-5-2019 - Class 32 : Two phases (1.40)
1 Fionapina Colada (Berlin) Jean Luc Mourier FR 0/0/29.42
€ 1.250
6 Dindoctro (Indoctro) Marie Demonte FR 0/0/33.54
€ 275
25-5-2019 - Class 22 : Table A with jump-off (1.45)
5 Cliffton Belesbat (Clinton) Marc Dilasser FR 0/0/37.26
Fokker: M.H.P.R. Dohmen Hippomundo breeder link advertisement € 1.750
25-5-2019 - Class 23: Six bar : (0.00)
6 Foudre F (Namelus R) David Simpson IE 0
€ 750
7 Fermelo (Vingino) Julien Anquetin FR 4
€ 480
23-5-2019 - Class 3 : Table A against the clock (1.40)
10 Amareusa S (Baloubet du Rouet) Alice Debany Clero US 0/64.69
Fokker: P. Sleutels Hippomundo breeder link advertisement € 125
Bourg en Bresse (FRA) CSIYH1* jumping
25-5-2019 - Class 20 (7 year old) : Table A with jump-off (1.35)
9 Hoover (Clinton) Aymeric de Ponnat FR 0/0/40.76
Fokker: Gebr. Bosch Hippomundo breeder link advertisement € 120
23-5-2019 - Class 6 (7 year old) : Table A not against the clock (1.35)
1 Hantuscha (Andiamo Z) Olivier Robert FR 0/86.70
€ 38
1 Hiranda (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Francois Eric Fedry FR 0/79.39
€ 38
1 Hymabalia (Indoctro) Emile Karim Fares LB 0/74.66
€ 38
Tubbergen (NED) CSI1* jumping
26-5-2019 - Class S13 : Two phases (1.25)
1 Coco 274 (Oklund) Lisa Schill-Huber DE 0/0/33.84
€ 275
2 Belladonna (Colandro) Karlijn Stemerdink NL 0/0/33.91
Fokker: H.J.M. Boerdijk Hippomundo breeder link advertisement € 220
3 Winchester (Guidam) Liza Tiebot NL 0/0/34.14
Fokker: H. Veltmaat Hippomundo breeder link advertisement € 165
5 In the Mood HS (I'm Special de Muze) Jan Schuttert NL 0/0/34.37
€ 77
6 Bonheur (Riverman) Madée Schuttenbeld NL 0/0/35.05
Fokker: R.W. van der Linden Hippomundo breeder link advertisement € 60
7 Gangster (Ukato) Marije Nijhof NL 0/0/35.16
€ 44
8 Iniesta (California W Z) Vincent Geerink NL 0/0/35.87
€ 33
25-5-2019 - Class S10 : Table A against the clock (1.20)
1 Il Magnifico VM (Ukato) Kristian Houwen NL 0/61.65
Fokker: J. van Meever Hippomundo breeder link advertisement
2 Ivar (Harley VDL) Ties Rothstegge NL 0/61.86
4 Iniesta (California W Z) Vincent Geerink NL 0/64.92
6 Gladiator (Spartacus TN) Valeria Gineva RU 0/65.12
7 Isabella S (Cassini Gold) Hilde Woudstra NL 0/68.63
10 Gangster (Ukato) Marije Nijhof NL 0/69.84
25-5-2019 - Class S12: GP : Table A with jump-off (1.35)
1 A S Bombay (Diamant de Semilly) Wout Jan van der Schans NL 0/0/36.63
€ 1.000
2 Good Farming HS (Carrera VDL) Jan Schuttert NL 0/0/37.50
€ 800
4 Gernice van de Postbaan (Numero Uno) Kars Bonhof NL 0/0/39.42
€ 400
6 Gouvernante Vdl (Bacardi VDL) Elisah Aarts NL 0/0/39.61
€ 220
9 Cantaire O (Canturo) Emir Kocak TR 0/0/44.46
€ 120
24-5-2019 - Class S5 : Table A against the clock (1.20)
1 Bonheur (Riverman) Madée Schuttenbeld NL 0/65.28
Fokker: R.W. van der Linden Hippomundo breeder link advertisement € 150
2 Il Magnifico VM (Ukato) Kristian Houwen NL 0/65.48
Fokker: J. van Meever Hippomundo breeder link advertisement € 120
3 Ivar (Harley VDL) Ties Rothstegge NL 0/66.08
€ 90
6 Gladiator (Spartacus TN) Valeria Gineva RU 0/68.56
€ 33
7 Gangster (Ukato) Marije Nijhof NL 0/68.72
€ 24
8 Iniesta (California W Z) Vincent Geerink NL 0/69.69
€ 18
9 Isabella S (Cassini Gold) Hilde Woudstra NL 0/69.74
€ 18
24-5-2019 - Class S6 : Table A against the clock (1.30)
1 Winchester (Guidam) Liza Tiebot NL 0/64.90
Fokker: H. Veltmaat Hippomundo breeder link advertisement € 225
2 For President (Numero Uno) Leon Thijssen NL 0/64.99
Fokker: H.M. Dekker Hippomundo breeder link advertisement € 180
3 Giolita (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Sophie Hinners DE 0/65.65
€ 135
4 Hunter Fairy (Nabab de Reve) Hessel Hoekstra NL 0/65.83
Fokker: C.L. Vrolijk-Huijzer Hippomundo breeder link advertisement € 90
6 Gutascha (Lux Z) Alex David Gill GB 0/67.04
Fokker: C.J.M. Bruers Hippomundo breeder link advertisement € 49
7 Helsinki VDL (Baltic VDL) James Billington GB 0/67.40
Fokker: J.F. Abbring Hippomundo breeder link advertisement € 36
9 Freedom Again (Carambole) Pim Mulder NL 0/67.61
€ 27
10 Gouvernante Vdl (Bacardi VDL) Elisah Aarts NL 0/67.69
€ 22
23-5-2019 - Class S1 : Two phases (1.30)
1 For President (Numero Uno) Leon Thijssen NL 0/0/31.69
Fokker: H.M. Dekker Hippomundo breeder link advertisement € 175
3 Giolita (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Sophie Hinners DE 0/0/32.32
€ 105
4 Greatest Boy (Carrera VDL) Marcus Ehning DE 0/0/32.73
€ 70
5 Good Farming HS (Carrera VDL) Jan Schuttert NL 0/0/33.14
€ 49
6 Gernice van de Postbaan (Numero Uno) Kars Bonhof NL 0/0/33.36
€ 38
8 Gutascha (Lux Z) Alex David Gill GB 0/0/33.51
Fokker: C.J.M. Bruers Hippomundo breeder link advertisement € 21
9 Helsinki VDL (Baltic VDL) James Billington GB 0/0/33.68
Fokker: J.F. Abbring Hippomundo breeder link advertisement € 21
10 Ginette (Spartacus TN) Angelique Hoorn NL 0/0/33.89
Fokker: W. Oldengarm Hippomundo breeder link advertisement € 17
Tubbergen (NED) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class S14 : Two phases (1.35)
2 Gintura (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Ruben Romp NL 0/0/21.83
Fokker: C.A.F. Toonders Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
3 Hi There (Nabab de Reve) Sanne Thijssen NL 0/0/21.92
€ 750
5 Graniet Es (Flamenco Desemilly) Wout Jan van der Schans NL 0/0/22.80
€ 350
9 Gacarla VDL (Arezzo VDL) Suus Kuyten NL 0/0/24.56
Fokker: VDL Stud Hippomundo breeder link advertisement € 150
10 Gigant (VDL Cardento) Patrick van der Schans NL 0/0/24.89
€ 125
26-5-2019 - Class S15: GP : Table A with jump-off (1.45)
1 Sterrehof's Dante (Canturano I) Marc Houtzager NL 0/0/38.74
Fokker: J.W.J. Soeter Hippomundo breeder link advertisement € 7.500
4 Faithless MVDL (Ukato) Kevin Jochems NL 0/0/40.78
€ 3.000
5 Fancy Roos VDL (Baltic VDL) James Billington GB 0/0/40.88
Fokker: Isabelle Van Eeckhout/ Stal d'Ive Hippomundo breeder link advertisement € 2.100
25-5-2019 - Class S9 : Table A against the clock (1.35)
2 Elianca (Carthino Z) Micky Morssinkhof NL 0/65.63
Fokker: J. Duivenvoorde Hippomundo breeder link advertisement € 800
3 Famke (Boss) Rob Schipper NL 0/65.65
€ 600
4 Hakkinen (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Lennard de Boer NL 0/66.17
Fokker: VDL Stud Hippomundo breeder link advertisement € 400
5 Bleu Sky (Mr. Blue) Eric ten Cate NL 0/66.58
Fokker: H. Visschers Hippomundo breeder link advertisement € 280
7 Ferrero (Singapore) Eveliina Talvio FI 0/69.12
€ 160
9 Gintura (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Ruben Romp NL 0/69.91
Fokker: C.A.F. Toonders Hippomundo breeder link advertisement € 120
10 Ferano (Carthino Z) Pim Mulder NL 0/70.14
€ 100
25-5-2019 - Class S11 : Table A with jump-off (1.40m-1.45m)
3 Famous H (Diarado) Kevin Jochems NL 0/0/38.33
Fokker: P.H. van Hees Hippomundo breeder link advertisement € 1.500
4 Balboa HS (Tygo) Hendrik-Jan Schuttert NL 0/0/38.94
Fokker: J. Busscher Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
6 Glock's Dobelensky (Cornet Obolensky) Gerco Schröder NL 0/0/39.40
Fokker: M.A. ter Schure Hippomundo breeder link advertisement € 550
7 Comfortuna VDL (Berlin) James Billington GB 0/0/39.52
Fokker: P. & A. Rinkes-Tjeenk Willink Hippomundo breeder link advertisement € 400
10 Dizzy Lizzy (Tangelo van de Zuuthoeve) Robin Bril NL 0/0/45.76
€ 250
24-5-2019 - Class S7 : Table A against the clock (1.40)
1 El Greco (Diarado) Dennis van den Brink NL 0/54.97
Fokker: Der Maat C.h.m. Van Hippomundo breeder link advertisement € 1.250
6 Forever (C-Ingmar) Conor Drain IE 0/57.93
Fokker: C. Viscaal Hippomundo breeder link advertisement € 275
8 Souplesse (Carthino Z) Stijn Roelink NL 0/58.22
€ 150
9 Guru (Cassini Gold) Hendrik-Jan Schuttert NL 0/59.19
€ 150
24-5-2019 - Class S8 : Table A with jump-off (1.45)
2 Frasier (Carambole) Dennis van den Brink NL 0/0/40.84
Fokker: M.J. Hoopman Hippomundo breeder link advertisement € 5.000
4 Fancy Roos VDL (Baltic VDL) James Billington GB 0/0/41.63
Fokker: Isabelle Van Eeckhout/ Stal d'Ive Hippomundo breeder link advertisement € 2.500
5 Bugatty Go (Concorde) Ruben Romp NL 0/0/41.73
Fokker: H. van de Goor Hippomundo breeder link advertisement € 1.750
6 Flying Echo (Zento) Mareille van Geel-Schröder NL 0/0/41.84
€ 1.375
8 Drop Shot VM (Kannan) Kristian Houwen NL 0/0/43.85
Fokker: J. van Meever Hippomundo breeder link advertisement € 750
9 Follow Me 52 (Indoctro) Julia Houtzager-Kayser AT 0/4/44.35
€ 750
10 Grodino (Eldorado van de Zeshoek TN) Ben Schröder NL 0/4/46.76
Fokker: J. van Loon Hippomundo breeder link advertisement € 625
23-5-2019 - Class S3 : Table A against the clock (1.40)
1 El Greco (Diarado) Dennis van den Brink NL 0/62.30
Fokker: Der Maat C.h.m. Van Hippomundo breeder link advertisement € 1.250
2 Be Cool (Vanoverbeek) Boy-Adrian Van Gelderen BE 0/63.74
Fokker: J. van Rijswijk Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
3 Glock's Dobelensky (Cornet Obolensky) Gerco Schröder NL 0/64.62
Fokker: M.A. ter Schure Hippomundo breeder link advertisement € 750
6 Forever (C-Ingmar) Conor Drain IE 0/64.89
Fokker: C. Viscaal Hippomundo breeder link advertisement € 275
7 Escoffier (Lord Z) Michael G. Duffy IE 0/64.97
Fokker: Mts. Stultiens Hippomundo breeder link advertisement € 200
23-5-2019 - Class S4 : Two phases (1.40)
4 Souplesse (Carthino Z) Stijn Roelink NL 0/0/31.96
€ 400
9 Dacantos (Up To Date) Michael Greeve NL 0/0/34.01
Fokker: Henk van den Broek Hippomundo breeder link advertisement € 120
23-5-2019 - Class S2 : Table A against the clock (1.35)
4 Don Diego (Verdi TN) Ben Schröder NL 0/63.53
Fokker: Geel Schroder B.V. Van Hippomundo breeder link advertisement € 300
5 Galisha (Numero Uno) Mel Thijssen NL 0/64.39
€ 210
6 Ferrero (Singapore) Eveliina Talvio FI 0/64.55
€ 165
7 Hennessy (Eldorado van de Zeshoek TN) Michael Greeve NL 0/64.59
€ 120
San Miguel de Allende (MEX) CSIAm-A jumping
26-5-2019 - Class 72B : Two Phases Table A/A (1.35)
1 Zalerno (Berlin) Marco Beteta Vallejo MX 0/0/29.25
Fokker: H.M. & H.A. van Triest Hippomundo breeder link advertisement
San Miguel de Allende (MEX) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class 73:GP : Table A with jump-off (1.45)
2 Golden Diamonds W.G. (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Nicolas Pizarro MX 0/0/43.03
6 Enjoy (Ukato) Manuel Alvarez Ruizgalindo MX 0/4/46.98
Fokker: Van Geel Horses Hippomundo breeder link advertisement
26-5-2019 - Class 72A : Two Phases Table A/A (1.35)
1 Whin Whin (Phin Phin) Alfonso Gutierrez Diaz MX 0/0/28.43
25-5-2019 - Class 63 : Table A with jump-off (1.40)
4 Dupina B.M. (Warrant) Raul Gonzalez Tablada MX 0/8/39.27
8 Driek (Lord Z) Riogoberto Aldana GT 4/75.21
25-5-2019 - Class 62A : Table A with jump-off (1.35)
4 Charisma R (Numero Uno) Mauricio Huesca Perez MX 0/4/43.55
7 Armani G (Vancouver) Katherine Kana CA 4/61.25
Fokker: J. Klein Holkenborg Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Class 42 : Two Phases (1.40)
5 Tabu (Ukato) Felipo Godinho Marcondes BR 0/0/27.61
8 D'Artagnan (Clarimo ASK) Wylder Francisco Rodriguez Silva GT 0/0/30.35
23-5-2019 - Class 44A : Two Phases (1.35)
1 Driek (Lord Z) Riogoberto Aldana GT 0/0/29.25
2 Armani G (Vancouver) Katherine Kana CA 0/0/32.09
Fokker: J. Klein Holkenborg Hippomundo breeder link advertisement
San Miguel de Allende (MEX) CSI2* jumping
19-5-2019 - Class 33: GP : Table A with jump-off (1.45)
7 Enjoy (Ukato) Manuel Alvarez Ruizgalindo MX 4/69.53
Fokker: Van Geel Horses Hippomundo breeder link advertisement € 960
19-5-2019 - Class 32A : Two Phases Table A/A (1.35)
1 Creativo N (Calico) Lorenzo Mills Hegewisch MX 0/0/24.36
Fokker: H. Reinders Hippomundo breeder link advertisement € 1.180
4 Armani G (Vancouver) Katherine Kana CA 0/0/25.76
Fokker: J. Klein Holkenborg Hippomundo breeder link advertisement € 470
6 Namanga (Numero Uno) Jose Antonio Herrera Morales MX 0/0/27.67
€ 260
18-5-2019 - Class 22A : Table A with jump-off (1.35)
5 Armani G (Vancouver) Katherine Kana CA 0/0/33.61
Fokker: J. Klein Holkenborg Hippomundo breeder link advertisement € 330
18-5-2019 - Class 23 : Table A with jump-off (1.40)
2 Desperado D.N. (Argentinus) John Perez CO 0/0/37.67
Fokker: G. Deen Holding B.V. Hippomundo breeder link advertisement € 2.825
8 Chanel (Quinten van 't Merelsnest) Nicole Meyer Robredo MX 0/4/39.60
Fokker: P.H.J. Keunen Hippomundo breeder link advertisement € 425
17-5-2019 - Class 12A : Table A against the clock (1.35)
1 Donanda (ARD VDL Douglas) John Perez CO 0/66.75
Fokker: G.W. Klerks Hippomundo breeder link advertisement € 1.180
9 Don Rascin (Van Schijndel's Rascin) Carlos Flores Vazquez MX 0/80.27
€ 140
17-5-2019 - Class 13 : Table A with jump-off (1.45)
1 Golden Diamonds W.G. (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Riogoberto Aldana GT 0/0/38.93
€ 2.355
8 Flying Dutchman (Quasimodo vd Molendreef) Fabian Sejanes AR 0/0/42.95
€ 285
10 C-Valentijn (Namelus R) John Perez CO 0/8/43.53
Fokker: J.G.H. Wagelaar Hippomundo breeder link advertisement € 235
San Miguel de Allende (MEX) CSIAm-A jumping
18-5-2019 - Class 22B : Table A with jump-off (1.35)
1 Turin (Pan Am VDL) Felipe Gaspar MX 0/0/29.50
Uggerhalne (DEN) CSI1* jumping
26-5-2019 - Class S113: GP : Table A with jump-off (1.40)
2 Agossi (Heartbreaker) Jenny Heinekamp FI 0/0/38.36
Fokker: J. Busschers Hippomundo breeder link advertisement € 600
5 Giovanni S (Bernini ) Rolf-Göran Bengtsson SE 0/0/41.61
Fokker: A. Buyert & H. Schilder Hippomundo breeder link advertisement € 210
7 Erma (Larino) Kessy van Berlo NL 0/0/42.81
€ 120
25-5-2019 - Class S112 : Table A against the clock (1.30)
2 Gloria (Harley VDL) Victor Lica Larsen DK 0/71.54
€ 300
5 Deauville (Numero Uno) Sandra Løvås NO 0/76.18
Fokker: Stoeterij Vosbergen Hippomundo breeder link advertisement € 105
9 Fostara (Azteca VDL) Kessy van Berlo NL 0/81.10
€ 45
24-5-2019 - Class S111 : Two Phases (1.35)
2 Mendocino RF (Zambesi) Omer Karaevli TR 0/0/27.74
Fokker: G.B.L. Nijhof Hippomundo breeder link advertisement € 400
23-5-2019 - Class S110 : Table A against the clock (1.25)
1 Fostara (Azteca VDL) Kessy van Berlo NL 0/60.98
€ 375
3 Gloria (Harley VDL) Victor Lica Larsen DK 0/64.83
€ 225
6 Frost (Sterrehof's Opium) Sandra Løvås NO 0/70.03
€ 82
22-5-2019 - Class S108 : Two Phases Table A/A (1.25)
3 Gloria (Harley VDL) Victor Lica Larsen DK 0/0/30.21
€ 150
10 Frost (Sterrehof's Opium) Sandra Løvås NO 0/0/33.67
€ 37
Uggerhalne (DEN) CSIO3* jumping
26-5-2019 - Class S106 : Table A with jump-off (1.50)
4 Dino W (Berlin) Abdelkebir Ouaddar MA 0/4/50.73
Fokker: A. Waldman Hippomundo breeder link advertisement € 2.500
10 Geste van de Vihta (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Bart Clarys BE 4/76.39
Fokker: Frans Standaert Hippomundo breeder link advertisement € 625
25-5-2019 - Class S104 : Table A against the clock (1.45)
2 Goblin (Baltic VDL) Matteo Zamana IT 0/68.72
€ 500
25-5-2019 - Class S105: NC : (1.50m-1.60m)
1 Fair Play (Gaillard de la Pomme) Aidan Killeen IE 5/0/77.76
Fokker: P. Leenen Hippomundo breeder link advertisement
1 Fellow Castlefield (Je t'Aime Flamenco) Susan Fitzpatrick IE 0/0/76.37
Fokker: M. Liefhebber Hippomundo breeder link advertisement
2 Naccord Melloni (Nabab de Reve) Wojciech Wojcianiec PL 4/4/4/42.35
Fokker: Harmsen BV Voegersbedrijf Hippomundo breeder link advertisement
3 Escape Adventure (Rhodium) Marit Haarr Skollerud NO 2/1/82.68
3 Arakorn (Cantos) Johan-Sebastian Gulliksen NO 8/9/81.38
Fokker: C. van Dijk Hippomundo breeder link advertisement
6 Fliere Fluiter (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Jack Ansems NL 8/8/78.29
6 Eline Maria M (Diamant de Semilly) Patrick Lemmen NL 4/8/79.94
Fokker: Stoeterij Het Maalwater Hippomundo breeder link advertisement
6 De Vleut (Vleut) Vincent Voorn NL 4/9/82.05
Fokker: Stal Hendrix Hippomundo breeder link advertisement
6 Fleetwood (Clinton) Tom Martens NL 12/13/81.00
Fokker: J. Saaltink Hippomundo breeder link advertisement
7 Dazermie (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Emil Hallundbaek DK 5/9/80.01
Fokker: F.C.A. Aarts Hippomundo breeder link advertisement
10 Davarusa (Zavall VDL) Emiliano Liberati IT 5/81.36
24-5-2019 - Class S102 : Table A against the clock (1.40)
1 Geste van de Vihta (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Bart Clarys BE 0/61.75
Fokker: Frans Standaert Hippomundo breeder link advertisement € 625
10 Cher V (Clinton) Leina Benkhraba MA 0/66.30
Fokker: Gebr. Veldman Hippomundo breeder link advertisement € 62
24-5-2019 - Class S103 : Table A against the clock (1.50)
2 David Guetta (Zento) Johan-Sebastian Gulliksen NO 0/75.27
Fokker: David van Gastel Hippomundo breeder link advertisement € 5.000
23-5-2019 - Class S100 : Two phases (1.40)
2 Geste van de Vihta (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Bart Clarys BE 0/0/26.18
Fokker: Frans Standaert Hippomundo breeder link advertisement € 665
10 Mr Fuchs (Mr. Blue) Christopher Kläsener DE 0/0/28.08
€ 66
Norrköping (SWE) - Nat. Horse Show 2019 Week 2 jumping
26-5-2019 - Class 19: GP : Table A with jump-off (1.50)
8 Atina (Cartier van de Heffinck) Viktor Melin SE 4/81.40
€ 1.400
26-5-2019 - Class 18 (Final 7 year old) : Table A with jump-off (1.40)
2 Hebikdat (Cream On Top) Hannah Åkerblom SE 0/0/48.50
€ 3.000
25-5-2019 - Class 13 : (1.45)
3 Egano (Heartbreaker) Elina Petersson SE 0/0/43.95
Fokker: W. van de Plasse Hippomundo breeder link advertisement € 3.000
8 F.Las Vegas (Glock's London) Andrea Persson SE 0/4/46.87
Fokker: Siw Persson Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Class 4 : Two Phases Table A/A (1.45)
6 Atina (Cartier van de Heffinck) Viktor Melin SE 0/0/31.48
€ 1.400
Norrköping (SWE) - Nat. Horse Show 2019 Week 1 jumping
18-5-2019 - Class 14: GP : Table A with jump-off (1.45)
2 F.Las Vegas (Glock's London) Andrea Persson SE 0/0/37.98
Fokker: Siw Persson Hippomundo breeder link advertisement € 5.000
5 Atina (Cartier van de Heffinck) Viktor Melin SE 0/4/37.41
€ 520
7 Gialitha CC (VDL Cardento) Sissela Smith SE 4/79.43
Fokker: H.B.J.P. van Ginkel Hippomundo breeder link advertisement
17-5-2019 - Class 8 : Table A against the clock (1.40)
3 Gialitha CC (VDL Cardento) Sissela Smith SE 0/69.25
Fokker: H.B.J.P. van Ginkel Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
9 F.Las Vegas (Glock's London) Andrea Persson SE 0/72.67
Fokker: Siw Persson Hippomundo breeder link advertisement € 400
Rome (ITA) CSIO5* jumping
26-5-2019 - Class 10 : Accumulator (1.50)
1 SIG Debalia (Zürich) Michael Cristofoletti IT 65/46.90
Fokker: F.A. Boxelaar & D.V. Veenstra Hippomundo breeder link advertisement € 6.250
7 Cintender (Nintender) Natale Chiaudani IT 65/47.64
Fokker: J. Meijerink Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
26-5-2019 - Class 11: GP : Two rounds (1.65)
3 H & M Extra (Berlin) Olivier Philippaerts BE 0/0/41.73
Fokker: G. van de Winkel Hippomundo breeder link advertisement € 60.000
5 Elzas (Diamant de Semilly) Giulia Martinengo Marquet IT 4/0/39.23
€ 28.000
25-5-2019 - Class 7 : Table A against the clock (1.45)
7 Faro (Calvaro Z) Willem Greve NL 0/72.66
Fokker: Stal Zielman Hippomundo breeder link advertisement € 400
8 Donjo (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Jeroen Dubbeldam NL 0/74.59
€ 300
25-5-2019 - Class 8 : Table A with jump-off (1.50m-1.55m)
3 Fer Z.G. (Nabab de Reve) Paolo Adorno IT 0/0/45.19
€ 15.000
25-5-2019 - Class 9: Six bar : (0.00)
4 Deauville (Andiamo Z) Andrea Venturini IT
Fokker: A. van Bezouw Hippomundo breeder link advertisement € 2.000
7 Elzas (Diamant de Semilly) Giulia Martinengo Marquet IT
€ 700
9 Gerardo-E (Baltic VDL) Guido Grimaldi IT
€ 525
24-5-2019 - Class 4 : Two phases (1.45)
4 Donjo (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Jeroen Dubbeldam NL 0/0/25.75
€ 1.000
6 Beemdgraaf (Quasimodo Z) Giacomo Casadei IT 0/0/26.18
€ 550
10 Gerardo-E (Baltic VDL) Guido Grimaldi IT 0/0/28.65
€ 250
24-5-2019 - Class 5 : Table A against the clock (1.50)
3 SIG Debalia (Zürich) Michael Cristofoletti IT 0/58.56
Fokker: F.A. Boxelaar & D.V. Veenstra Hippomundo breeder link advertisement € 3.125
24-5-2019 - Class 6: NC : (1.60)
1 H&M Christian K (Namelus R) Peder Fredricson SE 4/0
Fokker: G.W. Klerks Hippomundo breeder link advertisement € 17.500
3 Roelofsen Horse Trucks Eldorado S (Diarado) Jeroen Dubbeldam NL 20/21
Fokker: Fam. van Straaten Hippomundo breeder link advertisement € 6.250
3 Dalvaro 2 (Calvaro Z) Kevin Olsmeyer NL 4/0
Fokker: R. Knoops Hippomundo breeder link advertisement € 6.250
3 H & M Extra (Berlin) Olivier Philippaerts BE 9/0
Fokker: G. van de Winkel Hippomundo breeder link advertisement € 6.250
7 E. Clintons DIamant (Clinton) Elad Yaniv IL 4/12
Fokker: Invest AB Hässelkulla Hippomundo breeder link advertisement € 2.000
9 About A Dream (Clinton) Pius Schwizer CH 24
Fokker: H. Morsink Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
23-5-2019 - Class 1 : Table A against the clock (1.45)
1 Einstein (Clinton) Emanuele Gaudiano IT 0/58.13
Fokker: W.H. Boltjes Hippomundo breeder link advertisement € 2.500
3 Baronescha (Verdi TN) Cian O'Connor IE 0/60.15
Fokker: Stal Timmers Hippomundo breeder link advertisement € 1.500
23-5-2019 - Class 2 : Table A against the clock (1.50)
6 Egbert (Warrant) Guido Franchi IT 0/62.03
€ 1.375
23-5-2019 - Class 3 : Two phases (1.50)
5 Antonio (Oklund) Gianni Govoni IT 0/0/26.69
Fokker: W. Oldengarm Hippomundo breeder link advertisement € 1.750
7 Elzas (Diamant de Semilly) Giulia Martinengo Marquet IT 0/0/26.96
€ 1.000
Rome (ITA) CSIYH1* jumping
24-5-2019 - Class 108 (7 year old) : Table A with jump-off (1.40)
2 Holanda VDL (Boss) Andrea Messersi IT 0/0/37.32
€ 1.350
4 Halo (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Guido Franchi IT 0/4/39.98
Fokker: J.M.W. Cent Hippomundo breeder link advertisement € 600
23-5-2019 - Class 105 (6 year old) : Table A against the clock (1.25m-1.30m)
8 It's My Life (Calvino Z) Bruno Chimirri IT 0/65.79
€ 90
22-5-2019 - Class 103 (6 year old) : Two phases (1.25m-1.30m)
2 It's My Life (Calvino Z) Bruno Chimirri IT 0/0/33.58
€ 600
22-5-2019 - Class 104 (7 year old) : Two phases (1.35m-1.40m)
3 Halo (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Guido Franchi IT 0/0/35.43
Fokker: J.M.W. Cent Hippomundo breeder link advertisement € 450
10 Holanda VDL (Boss) Andrea Messersi IT 0/4/35.21
€ 75
21-5-2019 - Class 102 (7 year old) : Table A against the clock (1.35)
2 Halo (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Guido Franchi IT 0/61.96
Fokker: J.M.W. Cent Hippomundo breeder link advertisement € 600
Lexington KY, Split Rock Farm (USA) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class 28: GP : Table A with jump-off (1.45)
9 Binja (Colandro) Chris Ewanouski US 4/74.97
Fokker: J.A. Haarman Hippomundo breeder link advertisement
24-5-2019 - Class 27 : Table A with jump-off (1.45)
1 Darius de W. (Berlin) Andrew Kocher US 0/0/39.82
5 Fecybelle (Carambole) Karl Cook US 0/4/39.82
Fokker: J.W. Greve Hippomundo breeder link advertisement
8 Freaky Liefhebber (Darco) Jacqueline Steffens CA 1/86.02
10 E'Special P.S. (Berlin) Karl Cook US 4/81.28
23-5-2019 - Class 26 : Table A against the clock (1.40)
4 Darius de W. (Berlin) Andrew Kocher US 0/60.44
6 Freaky Liefhebber (Darco) Jacqueline Steffens CA 0/63.20
8 Fecybelle (Carambole) Karl Cook US 0/67.58
Fokker: J.W. Greve Hippomundo breeder link advertisement
Saugerties (USA) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class 725: GP : Table A with jump-off (1.45)
2 Fantasy BB (VDL Cardento) Jonathan McCrea US
€ 9.000
6 Epeios (Indoctro) Cassandra Kahle CA
€ 2.025
7 Eyecatcher (Harley VDL) Mattias Tromp US
€ 1.350
24-5-2019 - Class 721 : Table A with jump-off (1.45)
5 Fantasy BB (VDL Cardento) Jonathan McCrea US
€ 1.930
7 Epeios (Indoctro) Cassandra Kahle CA
€ 965
Caledon (CAN) CSI3* jumping
26-5-2019 - Class 180: GP : Two Rounds with jump-off (1.45)
2 Daveau (Zento) Jonathon Millar CA
Fokker: Stal Bessemeind Hippomundo breeder link advertisement € 13.285
3 Grasshopper (Phin Phin) James Chawke IE
€ 9.965
4 Charming Force B (Vleut) Erynn Ballard CA
Fokker: A.J.P. Bouwhuis Hippomundo breeder link advertisement € 6.645
5 Balintore (Vincenzo) Susan Horn CA
Fokker: Dinand Noeverman Hippomundo breeder link advertisement € 4.650
6 Edison P (Lexicon) Erynn Ballard CA
€ 3.655
7 Bonzay (Numero Uno) Jonathon Millar CA
Fokker: H.J. Steggink Hippomundo breeder link advertisement € 2.655
8 Cacharel (Vingino) Kelly Soleau US
Fokker: P.H.M. de Mol Hippomundo breeder link advertisement € 1.995
10 Ericson (Padinus) Amy Millar CA
Fokker: S. van Dellen Hippomundo breeder link advertisement € 1.660
25-5-2019 - Class 181 : Table A against the clock (1.45)
4 Bonzay (Numero Uno) Jonathon Millar CA
Fokker: H.J. Steggink Hippomundo breeder link advertisement € 2.655
8 Grasshopper (Phin Phin) James Chawke IE
€ 795
9 Balintore (Vincenzo) Susan Horn CA
Fokker: Dinand Noeverman Hippomundo breeder link advertisement € 795
23-5-2019 - Class 179 : Table A with jump-off (1.45)
2 Ericson (Padinus) Amy Millar CA
Fokker: S. van Dellen Hippomundo breeder link advertisement € 4.850
7 Daveau (Zento) Jonathon Millar CA
Fokker: Stal Bessemeind Hippomundo breeder link advertisement € 970
22-5-2019 - Class 167 : Table A with jump-off (1.40)
3 Ericson (Padinus) Amy Millar CA
Fokker: S. van Dellen Hippomundo breeder link advertisement € 150
8 Bill Clinton (Clinton) Juri Ito JP
Fokker: W. Beyers Hippomundo breeder link advertisement € 30
9 Eos (Wittinger VDL) Robyn Walker CA
€ 30
10 Grasshopper (Phin Phin) James Chawke IE
€ 25
Caledon (CAN) CSI2* jumping
18-5-2019 - Class 180: GP : Table A with jump-off (1.45)
4 Eblesse (Tangelo van de Zuuthoeve) Jill Henselwood CA 0/0/37.05
€ 4.785
6 Balintore (Vincenzo) Susan Horn CA 0/0/37.67
Fokker: Dinand Noeverman Hippomundo breeder link advertisement € 2.630
10 Captain (Verdi TN) Conor Swail IE 0/4/36.92
€ 1.195
Ciekocinko (POL) CSI1* jumping
26-5-2019 - Class 29 : Two phases (1.25)
3 Inturido (Zambesi) Jaroslaw Skrzyczynski PL 0/0/31.35
Fokker: A.J. Mulderije Hippomundo breeder link advertisement € 125
25-5-2019 - Class 23 : Two phases (1.15)
2 Golddigger GR (Tinka's Boy) Bogna Sasiadek PL 0/0/31.55
€ 111
5 Ella VI (Carambole) Madeleine Kellett GB 0/4/35.15
€ 39
6 Galermo (Carthino Z) Krzysztof Lesniak PL 1/62.79
Fokker: G. Veneberg Hippomundo breeder link advertisement € 30
10 I-Bless (Warrant) Madeleine Kellett GB 4/57.16
€ 13
24-5-2019 - Class 16 : Table C Speed & Handiness (1.10)
2 Golddigger GR (Tinka's Boy) Bogna Sasiadek PL (0)/68.62
€ 93
3 Iowa (Zavall VDL) Andrei Shalohin KG (0)/69.89
Fokker: J.F. Abbring Hippomundo breeder link advertisement € 69
7 I-Bless (Warrant) Madeleine Kellett GB (0)/76.62
€ 18
24-5-2019 - Class 18 : Two phases (1.30)
4 Inturido (Zambesi) Jaroslaw Skrzyczynski PL 0/0/35.08
Fokker: A.J. Mulderije Hippomundo breeder link advertisement € 74
7 Vanda Vuitton (SIEC Vigaro) Genene Burnett ZA 0/0/41.59
Fokker: C. Euverman-Claus Hippomundo breeder link advertisement € 29
23-5-2019 - Class 10 : Table A against the clock (1.10)
6 Iowa (Zavall VDL) Andrei Shalohin KG 0/68.17
Fokker: J.F. Abbring Hippomundo breeder link advertisement € 25
9 Galermo (Carthino Z) Krzysztof Lesniak PL 0/71.09
Fokker: G. Veneberg Hippomundo breeder link advertisement € 13
23-5-2019 - Class 11 : Table A against the clock (1.30)
4 Gijsbertha (Casanova) Leszek Nieuzyla PL 0/72.80
€ 74
Ciekocinko (POL) CSI2* jumping
26-5-2019 - Class 31 : Two phases (1.35)
2 Dior V (Indoctro) Aleksandra Kierznowska PL 0/0/28.96
Fokker: P.L.M. Vaessen Hippomundo breeder link advertisement € 232
10 August (Lupicor) Matylda Malepszy PL 0/4/30.14
€ 29
26-5-2019 - Class 32 : Two phases (1.40)
5 Frederique (Whitesnake) Manda Rautenberg SE 0/0/33.36
€ 146
26-5-2019 - Class 33: GP : Table A with jump-off (1.45)
9 Flierefluiter (Tygo) Maureen Bonder NL 1/84.66
Fokker: Jeannette Bervoets Hippomundo breeder link advertisement € 687
10 Direstrait (Mr. Blue) Jakub Krzyzosiak PL 2/88.91
Fokker: Y. Copal Hippomundo breeder link advertisement € 573
25-5-2019 - Class 27 : Table C Speed & Handiness (1.40)
3 August (Lupicor) Matylda Malepszy PL (0)/68.59
€ 279
7 Happylina (Lexicon) Adam Grzegorzewski PL (8)/72.53
€ 74
8 Fort (Berlin) Beata Szuber PL (4)/74.22
Fokker: G. van de Winkel Hippomundo breeder link advertisement € 55
9 Direstrait (Mr. Blue) Jakub Krzyzosiak PL (4)/77.69
Fokker: Y. Copal Hippomundo breeder link advertisement € 55
10 Do It (Ultimo) Mikolaj Baranski PL (0)/82.05
€ 46
25-5-2019 - Class 26 : Table C Speed & Handiness (1.35)
3 Gogotender (Whistler) Maureen Bonder NL (4)/73.71
€ 192
5 Febrina (Vingino) Dawid Rakoczy PL (4)/78.47
€ 101
25-5-2019 - Class 25 : Two phases (1.30)
3 Castello (Cartier van de Heffinck) Madeleine Kellett GB 0/0/39.28
Fokker: H.P.E.M. Titulaer Hippomundo breeder link advertisement € 187
24-5-2019 - Class 19 : Table C Speed & Handiness (1.30)
8 Gibanta (Harley VDL) Julia Filipowicz PL (0)/87.26
€ 27
9 Castello (Cartier van de Heffinck) Madeleine Kellett GB (12)/102.31
Fokker: H.P.E.M. Titulaer Hippomundo breeder link advertisement € 27
24-5-2019 - Class 20 : Table A against the clock (1.30)
3 Happylina (Lexicon) Adam Grzegorzewski PL 0/63.52
€ 160
5 Google This (Spartacus TN) Dawid Rakoczy PL 0/65.41
€ 74
23-5-2019 - Class 12 : Table A against the clock (1.30)
4 Gogotender (Whistler) Maureen Bonder NL 0/70.42
€ 92
7 Flierefluiter (Tygo) Maureen Bonder NL 0/72.07
Fokker: Jeannette Bervoets Hippomundo breeder link advertisement € 37
23-5-2019 - Class 13 : Table A against the clock (1.40)
2 Farley (Harley VDL) Andrei Shalohin KG 0/69.87
€ 371
23-5-2019 - Class 14 : Two phases (1.45)
3 Wavantos van de Renvillehoeve (Lux Z) Lukasz Wasilewski PL 0/0/29.71
Fokker: J.E. Heuker & A.J.J. Heuker-Pronk Hippomundo breeder link advertisement € 417
8 Google This (Spartacus TN) Dawid Rakoczy PL 0/0/32.66
€ 83
Ciekocinko (POL) CSIYH1* jumping
23-5-2019 - Class 7 (5 year old) : Two phases (1.15)
1 Juggle Baraka (Etoulon VDL) Mikolaj Baranski PL 0/0/33.30
€ 255
23-5-2019 - Class 8 (6 year old) : Two phases (1.25)
9 Innocence (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Adam Nicpon PL 1/61.08
Fokker: J.F. Abbring Hippomundo breeder link advertisement € 33
22-5-2019 - Class 4 (5 year old) : Two Phases (1.10)
3 Juggle Baraka (Etoulon VDL) Mikolaj Baranski PL 0/0/38.52
€ 120
22-5-2019 - Class 5 (6 year old) : Two phases (1.20)
7 Innocence (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Agnieszka Olszewska PL 0/0/37.85
Fokker: J.F. Abbring Hippomundo breeder link advertisement € 37
10 Ibrahimovic-V (Emilion) Maureen Bonder NL 0/0/40.24
€ 23
21-5-2019 - Class 1 (5 year old) : Table A not against the clock (1.10)
7 Juggle Baraka (Etoulon VDL) Mikolaj Baranski PL 4/80.16
21-5-2019 - Class 2 (6 year old) : Table A not against the clock (1.20)
1 Ibrahimovic-V (Emilion) Maureen Bonder NL 0/81.37
1 Ibrahimovic W (Indoctro) Carl-Walter Fox SE 0/81.46
Tryon (USA) - Nat. Spring 4 jumping
24-5-2019 - Class 823 : Table A with jump-off (1.40)
4 Cooper (Viënto Uno W) Angel Guillermo Karolyi VE 0/4/45.87
Fokker: A.E. Langens Hippomundo breeder link advertisement € 575
24-5-2019 - Class 767 : Table A with jump-off (1.40)
4 Cochabamba (Carthino Z) Serena Anand US 8/65.32
€ 100
Tryon (USA) - Nat. Spring 3 jumping
18-5-2019 - Class 902: GP : Table A with jump-off (1.45)
7 Eye Catcher (Tangelo van de Zuuthoeve) Aaron Vale US 4/76.20
€ 1.000
9 Emilia (Ukato) David Blake IE 4/77.83
€ 750
Tryon NC (USA) CSI3* jumping
23-5-2019 - Class 2 : (1.50)
8 Dante (Indoctro) Briley Koerner US 1/83.10
€ 810
10 Quattro (Quasimodo Z) Daniel Bedoya BO 1/83.74
Fokker: M. Slik Hippomundo breeder link advertisement € 650
22-5-2019 - Class 1 : Two Phases Special (1.45)
2 Emilia (Ukato) David Blake IE 0/0/29.08
€ 6.480
3 Dingeman (Nintender) Santiago Lambre MX 0/0/29.42
Fokker: F. Bankers Hippomundo breeder link advertisement € 4.860
Valkenswaard (NED) CSI1* jumping
22-5-2019 - Class 23 : Table A with jump-off (1.15)
8 Gigi (Saffier) Ron Malchin IL 4/38.43
Fokker: E. Agterhuis Hippomundo breeder link advertisement € 75
9 Gimona (Tangelo van de Zuuthoeve) Arianna Kuligowski GB 4/39.19
Fokker: B.H.M. Nijhuis Hippomundo breeder link advertisement € 60
22-5-2019 - Class 26: GP : Table A with jump-off (1.40)
3 Galliano VM (Ukato) Laura Kraut US 0/0/37.92
Fokker: J. van Meever Hippomundo breeder link advertisement € 1.500
4 Olivia la Sweet (Oklund) Kyujin Lee KR 0/0/39.52
Fokker: C. Wouters Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
22-5-2019 - Class 27 : Table A with jump-off (1.25)
1 Dinant (Numero Uno) Catherine Pasmore US 0/0/35.00
€ 1.650
2 Gomez Imprezz (Nabab de Reve) Piet Raijmakers Jr. NL 0/0/35.27
Fokker: K. Schreuder-Nieuwveld Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
3 Huppeldepup (Tyson (This Uno)) Sanne Thijssen NL 0/0/36.45
€ 750
5 Gwintosca HBC (Alicante ) Camilla Mortensen DK 0/0/37.42
Fokker: Stal HBC BV Hippomundo breeder link advertisement € 300
9 Daranta (Heartbreaker) Camilla Mortensen DK 0/0/41.80
€ 100
10 Iron Man J.P. (Chin Champ) Maaike Schoormans NL 0/4/46.53
€ 100
21-5-2019 - Class 16 : Table A against the clock (1.35)
1 Galliano VM (Ukato) Laura Kraut US 0/60.74
Fokker: J. van Meever Hippomundo breeder link advertisement € 330
2 Dinant (Numero Uno) Catherine Pasmore US 0/62.72
€ 200
3 Geavanta-C (Zambesi) Kim Emmen NL 0/65.44
€ 150
8 Gerko III van de Zeilhoek (Arko III) Lindsay Maxwell US 0/66.59
€ 22
21-5-2019 - Class 18 : Table A against the clock (1.25)
1 Glenn R (Spartacus TN) Journey van Eerd NL 0/58.04
€ 330
2 Heerdelon (Toulon) Lucy Wood GB 0/58.79
€ 200
3 Gomez Imprezz (Nabab de Reve) Piet Raijmakers Jr. NL 0/59.22
Fokker: K. Schreuder-Nieuwveld Hippomundo breeder link advertisement € 150
4 Gaudi (Zambesi) Journey van Eerd NL 0/60.57
€ 100
5 Gwintosca HBC (Alicante ) Camilla Mortensen DK 0/61.54
Fokker: Stal HBC BV Hippomundo breeder link advertisement € 60
8 Chief (Verdi TN) Brittany Hldebrand US 0/65.58
Fokker: P.J.M. van den Bogaard Hippomundo breeder link advertisement € 25
9 Eracantos (Cantos) Sophie Gracida US 0/65.86
€ 20
10 Daranta (Heartbreaker) Camilla Mortensen DK 0/66.26
€ 20
20-5-2019 - Class 7 : Two Phases Special (1.10)
2 Victoria Secret (Zambesi) Bibi van Gehlen NL 0/35.57
Fokker: H.J. Harkink Hippomundo breeder link advertisement € 200
3 Gimona (Tangelo van de Zuuthoeve) Arianna Kuligowski GB 0/36.25
Fokker: B.H.M. Nijhuis Hippomundo breeder link advertisement € 150
4 Gigi (Saffier) Ron Malchin IL 0/36.79
Fokker: E. Agterhuis Hippomundo breeder link advertisement € 100
5 Goldwin (Canturano I) Nathalie Willems BE 0/37.14
€ 60
10 Happyness (Charisma) Andrea Van Scheltinga US 0/40.05
Fokker: H. de Roover Hippomundo breeder link advertisement € 20
20-5-2019 - Class 8 : Two Phases Special (1.35)
1 Houlana V.S (VDL Glasgow vh Merelsnest) Ernesto Canseco MX 0/28.82
€ 330
2 High Top (Namelus R) Albert Zoer NL 0/29.79
€ 200
3 Avanti D (Padinus) Caroline Manders NL 0/30.62
€ 150
5 Fire () Daniella Stapleton GB 0/32.39
€ 60
6 Fafira W (VDL Groep Zagreb) Theodor Linde DK 0/32.58
€ 45
10 Geavanta-C (Zambesi) Kim Emmen NL 0/33.51
€ 20
20-5-2019 - Class 9 : Two Phases Special (1.20)
1 Homme (Inshallah de Muze) Lucy Wood GB 0/26.94
€ 330
3 Heerdelon (Toulon) Lucy Wood GB 0/27.48
€ 150
4 Vanda Cartier (Lord Z) Claire Beecroft GB 0/27.58
Fokker: Stal Roelofs Hippomundo breeder link advertisement € 100
5 Gaudi (Zambesi) Journey van Eerd NL 0/27.65
€ 60
7 Glenn R (Spartacus TN) Journey van Eerd NL 0/29.52
€ 30
8 Gomez Imprezz (Nabab de Reve) Piet Raijmakers Jr. NL 0/29.80
Fokker: K. Schreuder-Nieuwveld Hippomundo breeder link advertisement € 25
10 Dana (Kashmir van Schuttershof) Benoit Petitjean FR 0/30.38
€ 20
Valkenswaard (NED) CSIYH1* jumping
22-5-2019 - Class 19 (Final 7 year old) : Table A with jump-off (1.35)
3 Holisca (Spartacus TN) Carolina Aresu Garcia Obregon ES 0/0/43.03
€ 750
6 Hokyra Fortuna (Zambesi) Johan Klein Zieverink NL 0/0/49.33
Fokker: P. & A. Rinkes-Tjeenk Willink Hippomundo breeder link advertisement € 225
8 Hany (Emilion) Ernesto Canseco MX 0/0/55.68
€ 125
9 Heineken (Spartacus TN) Braden James CA 0/4/45.31
Fokker: A. Waldman Hippomundo breeder link advertisement € 100
22-5-2019 - Class 24 (Final 6 year old) : Table A with jump-off (1.30)
4 In The Sky HBC (Air Jordan Z) Ernesto Canseco MX 0/0/40.49
Fokker: Stal HBC BV Hippomundo breeder link advertisement € 500
6 Iris (Starpower TN) Tom Slattery IE 0/0/42.34
Fokker: G. Schipper Hippomundo breeder link advertisement € 225
22-5-2019 - Class 25 (Final 5 year old) : Table A against the clock (1.15)
5 Jeekels-K (Cidane) Teddy van de Rijt NL 0/74.81
€ 180
6 Jolly-Jessy (Emir R) Lara Postillon FR 0/75.36
€ 135
7 Jolion K (Emir R) Teddy van de Rijt NL 0/77.00
€ 90
9 Jackson (Kannan) Jude Burgess GB 4/68.14
€ 60
21-5-2019 - Class 13 (5 year old) : Table A against the clock (1.15)
1 Jackson (Kannan) Jude Burgess GB 0/65.24
€ 660
6 Jeekels-K (Cidane) Teddy van de Rijt NL 0/71.41
€ 90
7 Jolly-Jessy (Emir R) Lara Postillon FR 0/79.77
€ 60
8 J.Triovador (El Salvador) Cheryl Sjouke NL 4/65.11
Fokker: De Radstake BV Hippomundo breeder link advertisement € 50
21-5-2019 - Class 14 (6 year old) : Table A against the clock (1.30)
1 Ivascalle (Baltic VDL) Jude Burgess GB 0/59.61
€ 990
2 Indigo (Cascadello I) Conan Wright IE 0/60.08
€ 600
6 In The Sky HBC (Air Jordan Z) Ernesto Canseco MX 0/65.44
Fokker: Stal HBC BV Hippomundo breeder link advertisement € 135
8 Ici (ARD VDL Douglas) Tom Slattery IE 0/66.13
€ 75
21-5-2019 - Class 15 (7 year old) : Table A against the clock (1.35)
2 Harm (Spartacus TN) Aniek Diks NL 0/63.94
€ 600
3 Happy Handsome (Elvis ter Putte) Tamara Klop NL 0/64.84
€ 450
5 Hany (Emilion) Ernesto Canseco MX 0/65.72
€ 180
10 Happynes (Eldorado van de Zeshoek TN) Emma Stoker GB 0/67.77
Fokker: H.K. Vruwink Berenschot Hippomundo breeder link advertisement € 60
20-5-2019 - Class 1 (6 year old) : Two Phases Special (1.30)
2 Ivascalle (Baltic VDL) Jude Burgess GB 0/35.04
€ 400
20-5-2019 - Class 6 (5 year old) : Two Phases Special (1.15)
1 J.Triovador (El Salvador) Cheryl Sjouke NL 0/39.23
Fokker: De Radstake BV Hippomundo breeder link advertisement € 330
5 Jeekels-K (Cidane) Teddy van de Rijt NL 0/40.86
€ 60
6 Jolion K (Emir R) Teddy van de Rijt NL 0/41.07
€ 45
9 Jerommeke van de Zietfort (Joop 111) Aniek Diks NL 0/42.43
€ 20
20-5-2019 - Class 3 (7 year old) : Two Phases Special (1.35)
7 Haley (Quality Time TN) Jake Hunter AU 0/32.97
€ 60
9 Happy Handsome (Elvis ter Putte) Tamara Klop NL 0/33.73
€ 40
10 Haufom (Tangelo van de Zuuthoeve) Tom Slattery IE 0/33.99
Fokker: H.J.M. Knops Hippomundo breeder link advertisement € 40
Valkenswaard (NED) CSI2* jumping
22-5-2019 - Class 22: GP : Table A with jump-off (1.45)
3 Florian (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Albert Zoer NL 0/0/43.14
Fokker: P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam Hippomundo breeder link advertisement € 3.765
7 Armstrong van de Kapel (Quasimodo Z) Rashid Towaim Ali Al Marri QA 0/0/46.12
Fokker: Robert Socquet Hippomundo breeder link advertisement € 753
22-5-2019 - Class 21 : Table A against the clock (1.40)
4 Corrada (Oklund) Harrie Smolders NL 0/60.74
Fokker: Reesink Horses Hippomundo breeder link advertisement € 120
8 Elmo (Verdi TN) Lindsay Maxwell US 0/63.17
Fokker: Andrew Walley Hippomundo breeder link advertisement € 30
10 Greenday (Eldorado van de Zeshoek TN) Aniek Diks NL 0/65.76
€ 24
22-5-2019 - Class 20 : Table A against the clock (1.35)
2 Gina (Phin Phin) Johan Klein Zieverink NL 0/63.86
€ 200
6 Fellie (Ukato) Joy Lammers NL 0/73.57
Fokker: J. Dresen Hippomundo breeder link advertisement € 45
21-5-2019 - Class 10 : Table A with jump-off (1.40)
2 Go For It B (Eldorado van de Zeshoek TN) Anne Liza Makkinga NL 0/0/46.07
Fokker: Th. Broekman Hippomundo breeder link advertisement € 900
4 Elmo (Verdi TN) Lindsay Maxwell US 0/0/46.17
Fokker: Andrew Walley Hippomundo breeder link advertisement € 450
6 Flock (Spartacus TN) Kim Emmen NL 0/0/47.47
Fokker: H.K. Vruwink Berenschot Hippomundo breeder link advertisement € 202
8 Dannuco (Numero Uno) Caroline Devos-Poels NL 0/0/48.15
Fokker: J.A. Veenstra Hippomundo breeder link advertisement € 112
10 Flash-Somara (Wittinger VDL) Francesca Capponi IT 0/0/50.90
Fokker: A. van Nuland Hippomundo breeder link advertisement € 90
21-5-2019 - Class 11 : Table A with jump-off (1.35)
1 Celena VDL (Mr. Blue) Harrie Smolders NL 0/0/42.51
Fokker: VDL Stud Hippomundo breeder link advertisement € 1.155
2 Fubertha (Nabab de Reve) Nicola Philippaerts BE 0/0/43.43
Fokker: X.J.M. van Heertum Hippomundo breeder link advertisement € 700
5 Heechhiem's Cancun VDM (Balou du Rouet) Albert Zoer NL 0/0/45.64
Fokker: J.M. van der Meer Hippomundo breeder link advertisement € 210
6 Gina (Phin Phin) Johan Klein Zieverink NL 0/0/46.36
€ 157
21-5-2019 - Class 12 : Table A against the clock (1.45)
5 Flash (Numero Uno) Pieter Devos BE 0/67.75
Fokker: A.T.M. Roefs Hippomundo breeder link advertisement € 1.500
6 Florian (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Albert Zoer NL 0/67.84
Fokker: P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam Hippomundo breeder link advertisement € 1.125
8 First Boy B.B. (Hamlet) Joy Lammers NL 0/68.28
Fokker: H. Brugmans Hippomundo breeder link advertisement € 625
20-5-2019 - Class 2 : Two Phases Special (1.35)
9 Gladstone (Chellthago Z) Catherine Pasmore US 0/40.44
Fokker: G. Lindeboom & E.J. Meijer Hippomundo breeder link advertisement € 20
20-5-2019 - Class 4 : Two Phases Special (1.40)
3 Gino (Echo van 't Spieveld) Teddy van de Rijt NL 0/29.48
€ 180
4 Gladdys (SIEC Vigaro) Robinson Maupiler FR 0/29.58
€ 120
6 Dinoire (Van Schijndel's Rascin) Johan Klein Zieverink NL 0/29.88
Fokker: J. Stenfert Hippomundo breeder link advertisement € 54
10 Flash-Somara (Wittinger VDL) Francesca Capponi IT 0/30.41
Fokker: A. van Nuland Hippomundo breeder link advertisement € 18
20-5-2019 - Class 5 : Table A with jump-off (1.45)
5 3Q Qira (Ace) Lars Bak Andersen DK 0/0/43.63
Fokker: J. Opheij Hippomundo breeder link advertisement € 1.500
7 Van Schijndel's Amberlina (Tangelo van de Zuuthoeve) Piet Raijmakers Jr. NL 0/0/49.42
Fokker: N. van Maaswaal Hippomundo breeder link advertisement € 750
Chevenez (SUI) - Nat. - jumping
19-5-2019 - Class 10 : Table A against the clock (1.40)
7 Ziezo (Patinko) Michael Lischer CH 0/72.96
Fokker: Fa. Zoer Hippomundo breeder link advertisement
10 Evitta (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Alexia Jacques CH 0/75.50
Fokker: T. Maas Hippomundo breeder link advertisement
19-5-2019 - Class 11 : Table A with jump-off (1.45)
2 Eden V (Namelus R) Aurélie Rytz CH 0.25/76.56
Fokker: M. Smit Hippomundo breeder link advertisement
7 Evitta (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Alexia Jacques CH 4/73.34
Fokker: T. Maas Hippomundo breeder link advertisement
Madrid (ESP) CSI2* jumping
19-5-2019 - Class 11 : Table A against the clock (1.15)
1 Garsina (Vleut) Maria Lopez de la Vara ES 0/57.61
€ 580
19-5-2019 - Class 12 : Table A against the clock (1.25)
4 Worissa's Whinny (Oklund) Alvaro Mateos ES 0/56.75
Fokker: Hippisch Centrum Orissa Hippomundo breeder link advertisement € 300
9 Gaston D.N. (Indoctro) Alex Codina Leria ES 0/63.60
€ 83
18-5-2019 - Class 6 : Table A against the clock (1.15)
2 Garsina (Vleut) Maria Lopez de la Vara ES 4/63.26
€ 460
18-5-2019 - Class 7 : Table A against the clock (1.25)
1 Worissa's Whinny (Oklund) Alvaro Mateos ES 0/59.58
Fokker: Hippisch Centrum Orissa Hippomundo breeder link advertisement € 750
6 Grandonellie (Londontimes) Mathis Burnouf FR 0/63.26
€ 165
17-5-2019 - Class 1 : Two Phases Table A/A (1.15)
1 Garsina (Vleut) Maria Lopez de la Vara ES 0/0/31.14
€ 550
17-5-2019 - Class 2 : Two Phases Table A/A (1.25)
1 Elion V (Applaus) Marco Juncadella Hohenlohe ES 0/0/28.66
€ 750
5 Gaston D.N. (Indoctro) Alex Codina Leria ES 0/0/32.94
€ 210
8 Worissa's Whinny (Oklund) Alvaro Mateos ES 0/0/34.61
Fokker: Hippisch Centrum Orissa Hippomundo breeder link advertisement € 90
10 Grandonellie (Londontimes) Mathis Burnouf FR 0/0/35.40
€ 75
Madrid (ESP) CSI5* GCT/GCL jumping
19-5-2019 - Class 14 : Table A against the clock (1.45)
3 Djoost Again (Cantos) Eric van der Vleuten NL 0/62.44
€ 3.750
19-5-2019 - Class 15 : Table A with jump-off (1.50)
5 Sterrehof´s Edinus (Padinus) Marc Houtzager NL 0/0/42.91
Fokker: C. Euverman-Claus Hippomundo breeder link advertisement € 7.000
18-5-2019 - Class 9 : Table A against the clock (1.55m-1.60m)
2 Chaplin (Verdi TN) Martin Fuchs CH 0/67.60
Fokker: G. Knoop Hippomundo breeder link advertisement € 29.140
3 Explosion W (Chacco-Blue) Ben Maher GB 0/68.14
Fokker: W. Wijnen Hippomundo breeder link advertisement € 21.855
18-5-2019 - Class 60: GCL : Two Rounds (1.55m-1.60m)
1 Chaplin (Verdi TN) Martin Fuchs CH DNS/0/67.60
Fokker: G. Knoop Hippomundo breeder link advertisement € 9.715
1 Explosion W (Chacco-Blue) Ben Maher GB 0/78.38/0/68.14
Fokker: W. Wijnen Hippomundo breeder link advertisement € 9.715
3 Dana Blue (Mr. Blue) Maikel van der Vleuten NL 0/79.39/0/72.56
Fokker: J.A.M. Bocken Hippomundo breeder link advertisement € 10.200
7 Waterford (Coolcorron Cool Diamond) Lauren Hough US 4/83.30/4/73.53
Fokker: J.W. Greve Hippomundo breeder link advertisement € 7.285
10 Evert (Amadeus) Karel Cox BE 8/77.64/0/73.79
Fokker: Michiel Brusse Hippomundo breeder link advertisement € 3.885
18-5-2019 - Class 10: GP : Table A with jump-off (1.60)
1 Chaplin (Verdi TN) Martin Fuchs CH 0/0/39.49
Fokker: G. Knoop Hippomundo breeder link advertisement € 100.000
2 Dana Blue (Mr. Blue) Maikel van der Vleuten NL 0/0/39.77
Fokker: J.A.M. Bocken Hippomundo breeder link advertisement € 60.000
10 Explosion W (Chacco-Blue) Ben Maher GB 0/8/41.25
Fokker: W. Wijnen Hippomundo breeder link advertisement € 6.000
17-5-2019 - Class 4 : Two Phases Table A/A (1.45)
1 Zinius (Nabab de Reve) Harrie Smolders NL 0/0/29.31
Fokker: M.M.A. Everse Hippomundo breeder link advertisement € 6.250
7 Djoost Again (Cantos) Eric van der Vleuten NL 0/0/31.39
€ 1.000
8 Forever (Tangelo van de Zuuthoeve) Henrik von Eckermann SE 0/0/31.62
Fokker: B.H.M. Nijhuis Hippomundo breeder link advertisement € 750
17-5-2019 - Class 5 : Table A against the clock (1.50m-1.55m)
6 Explosion W (Chacco-Blue) Ben Maher GB 0/78.38
Fokker: W. Wijnen Hippomundo breeder link advertisement € 2.761
9 Dana Blue (Mr. Blue) Maikel van der Vleuten NL 0/79.39
Fokker: J.A.M. Bocken Hippomundo breeder link advertisement € 1.506
Lier (BEL) CSI2* jumping
19-5-2019 - Class 9 : Two phases (1.40)
1 F. Umonia R 6 (Chellano Z) Boy-Adrian Van Gelderen BE 0/(0)/30.35
€ 1.660
2 Exellentie (Berlin) Gudrun Patteet BE 0/(0)/32.03
€ 1.328
19-5-2019 - Class 8 : Two phases (1.30m-1.35m)
5 Bentley (Quasimodo Z) Carla Mateu Rapinat FR 0/0/28.77
€ 175
19-5-2019 - Class 10: GP : Table A with jump-off (1.45)
9 Donanso (Vingino) Antonio Alfonso IT 0/0/43.56
Fokker: H. van Dijck Hippomundo breeder link advertisement € 750
18-5-2019 - Class 5 : Table A against the clock (1.35)
4 Fashion TCS (Chacco-Blue) Anke De Breucker BE 0/66.65
€ 200
5 Feoniki GB (VDL Silverstone) Carlos De La Malla ES 0/66.74
€ 140
18-5-2019 - Class 4 : Table A against the clock (1.30)
3 Dew Drop (Ultimo) Alexandra Spenlenhauer FR 0/70.97
Fokker: R. Bril Hippomundo breeder link advertisement € 225
8 Clever Brabant Lease (Wittinger VDL) Nathalie Willems BE 0/82.23
Fokker: V.M. Bolders Hippomundo breeder link advertisement € 45
18-5-2019 - Class 6 : Table A against the clock (1.40)
2 Galoubet L (Baloubet du Rouet) El Ghali Boukaa MA 0/64.44
€ 800
18-5-2019 - Class 7 : Table A with jump-off (1.45)
2 Euptric van Beek (Clintord I) Frederic Vernaet BE 0/0/36.80
Fokker: G. Herrijgers Hippomundo breeder link advertisement € 5.000
17-5-2019 - Class 1A : Two phases (1.40)
1 Eastern Uno (Numero Uno) André Reichmann BR 0/0/26.29
Fokker: K.J. Jurrisen Hippomundo breeder link advertisement € 750
6 Euptric van Beek (Clintord I) Frederic Vernaet BE 0/0/27.92
Fokker: G. Herrijgers Hippomundo breeder link advertisement € 165
7 Be Cool (Vanoverbeek) Boy-Adrian Van Gelderen BE 0/0/28.01
Fokker: J. van Rijswijk Hippomundo breeder link advertisement € 120
17-5-2019 - Class 3 : Two phases (1.35)
1 F. Umonia R 6 (Chellano Z) Boy-Adrian Van Gelderen BE 0/0/29.16
€ 500
4 Givenchi (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Frederik Knorren DE 0/0/30.95
€ 200
8 Feoniki GB (VDL Silverstone) Carlos De La Malla ES 0/0/33.10
€ 60
17-5-2019 - Class 2 : Two phases (1.30)
10 Dew Drop (Ultimo) Alexandra Spenlenhauer FR 0/0/32.48
Fokker: R. Bril Hippomundo breeder link advertisement € 37
Lier (BEL) CSIYH1* jumping
19-5-2019 - Class G (5 year old) : Table A with jump-off (1.15)
6 Jetski E.B. (Dakar VDL) Sander Geerink NL 0/4/37.27
€ 82
19-5-2019 - Class I (7 year old) : Table A with jump-off (1.35)
2 Harmonie L (Dutch Design) Bertram Allen IE 0/0/39.67
Fokker: H. Luesink Hippomundo breeder link advertisement € 500
6 Harley D (Spartacus TN) Joseph Clayton GB 0/0/41.59
€ 137
18-5-2019 - Class D (5 year old) : Two phases (1.10)
2 Jetski E.B. (Dakar VDL) Sander Geerink NL 0/0/30.66
€ 200
18-5-2019 - Class F (7 year old) : Table A against the clock (1.30)
5 Helsinki VDL (Baltic VDL) James Billington GB 0/63.03
Fokker: J.F. Abbring Hippomundo breeder link advertisement € 105
18-5-2019 - Class E (6 year old) : Table A against the clock (1.20)
3 Italy HDH (Cream On Top) Bertram Allen IE 0/68.60
Fokker: Hans Dings BV Hippomundo breeder link advertisement € 187
17-5-2019 - Class A (5 year old) : Table A not against the clock (1.10)
1 Jetski E.B. (Dakar VDL) Sander Geerink NL 0
€ 66
17-5-2019 - Class B (6 year old) : Two Phases Special (1.25)
9 Italy HDH (Cream On Top) Bertram Allen IE 0/0/30.31
Fokker: Hans Dings BV Hippomundo breeder link advertisement € 30
Lier (BEL) CSI1* jumping
19-5-2019 - Class V : Table A against the clock (1.10)
5 Dagano II (Canturano I) Peter Hebbel DE 0/80.58
€ 70
10 Avanti (Solitair) Axel Soete BE 4/71.62
€ 25
19-5-2019 - Class VI: GP : Table A with jump-off (1.25)
8 Gerenia (Cantos) Kasper De Boeck BE 0/4/51.67
€ 90
10 Charley (Harley VDL) Sayre Happy US 0/WD
Fokker: H.A. Scheepens Hippomundo breeder link advertisement € 75
18-5-2019 - Class IV : Table A against the clock (1.20)
5 Charley (Harley VDL) Sayre Happy US 0/74.18
Fokker: H.A. Scheepens Hippomundo breeder link advertisement € 87
18-5-2019 - Class III : Table A with jump-off (1.10)
1 Dagano II (Canturano I) Peter Hebbel DE 0/0/38.86
€ 275
17-5-2019 - Class I : Two phases (1.20)
5 Gerenia (Cantos) Kasper De Boeck BE 0/0/32.36
€ 87
Manerbio (ITA) - Nat. A5* jumping
19-5-2019 - Class 36: GP : Two Rounds (1.45)
1 Gina Adelheid (Bustique) Daniele Cuva IT 0/0/40.88
6 Valentino (Pierrot) Michele Previtali IT 4/4/47.28
7 Uno-Cento (Manhattan) Francesca Arioldi IT 4/WD
Fokker: J. Martens Hippomundo breeder link advertisement
18-5-2019 - Class 18 : Two Phases Table A/A (1.40)
3 Uno-Cento (Manhattan) Francesca Arioldi IT 0/0/28.75
Fokker: J. Martens Hippomundo breeder link advertisement
4 Capital Darby (VDL Cardento) Jessica Cirabisi IT 0/0/29.46
Fokker: KWAAITAAL Hippomundo breeder link advertisement
San Giovanni di Marignano (ITA) - Nat. A5* jumping
19-5-2019 - Class 54:GP : Two Rounds (1.45)
2 Eusebio Ricci (Harley VDL) Giacomo Casadei IT 0/0/51.39
5 Amarillo (Indoctro) Bianca Gresele IT 0/0/53.79
Fokker: G. Pluimers Hippomundo breeder link advertisement
8 Gangsterlinus (VDL Sheraton) Salvatore Pollara IT 0/4/60.82
9 Gezant B (Sam R) Sveva Pecorari IT 4/66.30
Fokker: J. Busscher Hippomundo breeder link advertisement
10 Gaillard’s Son (Gaillard de la Pomme) Elisa Baldazzi IT 4/70.42
Fokker: A. & E. Lusseveld Hippomundo breeder link advertisement
18-5-2019 - Class 16 : Two Phases Table A/A (1.40)
2 Favinia (Calido I) Valentina Isoardi IT 0/0/33.63
Fokker: Agricola Raisi Monia Azienda Hippomundo breeder link advertisement
8 Foklahoma VDL (Nabab de Reve) Giacomo Casadei IT 0/4/30.80
10 Dalton (Faldo) Domenico Carlino IT 0/4/31.24
Fokker: B. Dijkstra Hippomundo breeder link advertisement
17-5-2019 - Class 6 : Table A against the clock (1.40)
1 Champetter (Calvaro Z) Mirco Casadei IT 0/63.76
4 Zamba P (Namelus R) Enrico Mazzi IT 0/68.62
7 Eusebio Ricci (Harley VDL) Giacomo Casadei IT 0/70.66
Kakegawa-Tsumagoi (JPN) CSI1*-W jumping
19-5-2019 - Class 1: WC : Table A with jump-off (1.40m-1.60m)
4 Zilvana Verte (Ticallux Verte) Jun Takada JP 8/79.62
Fokker: P. Knijnenburg Hippomundo breeder link advertisement
Pineda (Sevilla) - Nat. CSN4* jumping
19-5-2019 - Class 14: GP : Table A with jump-off (1.45)
1 Dillan M (Zürich) Ignacio Astolfi Lopez ES 0/0/37.70
€ 2.500
Barcelos (POR) CSI1* jumping
19-5-2019 - Class 9: GP : Table A with jump-off (1.40)
3 Antonio (Vancouver) Joao Chuva PT 0/0/41.21
Fokker: Son-Horses Hippomundo breeder link advertisement € 900
5 Cebrina (Larino) Guedes Pinto Marcio PT 0/0/43.45
Fokker: E.K. Dolfijn Hippomundo breeder link advertisement € 420
7 Fabiola (Numero Uno) Manuel Sá Morais PT 0/0/46.01
Fokker: H.J. Steggink Hippomundo breeder link advertisement € 240
8 Goya Equigenne (Coltaire Z) Henrique Drumond PT 0/4/40.63
€ 180
19-5-2019 - Class 8 : Table A against the clock (1.30)
9 Don Guan (Upgrade) Joana Santos Paz PT 0/64.90
€ 38
19-5-2019 - Class 7 : Table A against the clock (1.20)
5 Cuba (Larino) Miguel Viana PT 0/69.99
€ 53
10 Fello Ryal K (Chello III VDL) João Prazeres Carvalho PT 4/60.41
€ 19
18-5-2019 - Class 6 : Table A against the clock (1.40)
7 Donner (Phin Phin) Pedro Rafael Sousa Carvalho PT 0/74.63
Fokker: Jac. .Sluiter Hippomundo breeder link advertisement € 80
8 Goya Equigenne (Coltaire Z) Henrique Drumond PT 0/75.25
€ 60
9 Cebrina (Larino) Guedes Pinto Marcio PT 0/75.98
Fokker: E.K. Dolfijn Hippomundo breeder link advertisement € 60
17-5-2019 - Class 2 : Two Phases Table A/A (1.40)
4 Cebrina (Larino) Guedes Pinto Marcio PT 0/0/33.50
Fokker: E.K. Dolfijn Hippomundo breeder link advertisement € 200
5 Eternity (Baloubet du Rouet) Antonio Portela Carneiro PT 0/0/33.60
€ 140
6 Antonio (Vancouver) Joao Chuva PT 0/0/33.80
Fokker: Son-Horses Hippomundo breeder link advertisement € 110
9 Dubai Dreams (Dubai) Juan Cortiguera-Ruiz ES 0/0/36.30
€ 60
Drammen (NOR) CSI1* jumping
19-5-2019 - Class 130 : Table A against the clock (1.20)
4 Boris Utopia (Colandro) Frida Tjessem NO 0/61.16
Fokker: J.W. Dankelman Hippomundo breeder link advertisement € 101
19-5-2019 - Class 128 : Table A against the clock (1.40)
7 Henson (Breitling LS) Henk van de Pol NL 0/83.79
€ 48
19-5-2019 - Class 129 : Two phases (1.10)
1 Tibannet (Manhattan) Tuva Jonassen Stave NO 0/0/24.98
€ 254
2 Elle-Balia (VDL Corland) Cecilie Klungtveit NO 0/0/26.93
€ 203
5 Excellent H (Zidane ) Tuva Jonassen Stave NO 0/0/28.94
€ 71
19-5-2019 - Class 132: GP : Table A with jump-off (1.40)
4 Mendocino RF (Zambesi) Omer Karaevli TR 0/4/40.45
Fokker: G.B.L. Nijhof Hippomundo breeder link advertisement € 407
7 Godyno (Bodinus) Sanna Backlund FI 4/82.95
€ 162
9 Florette (Indoctro) Maria Jørgensen NO 4/84.67
Fokker: C.F.M. van Gestel Hippomundo breeder link advertisement € 122
10 Hendriek (Indoctro) Johan-Sebastian Gulliksen NO 4/84.81
Fokker: H.J.C. Visser Hippomundo breeder link advertisement € 101
18-5-2019 - Class 123 : Two phases (1.20)
3 Boris Utopia (Colandro) Frida Tjessem NO 0/0/37.82
Fokker: J.W. Dankelman Hippomundo breeder link advertisement € 77
4 Houplesse (Baltic VDL) Morten Alexander Djupvik NO 0/0/38.60
€ 51
18-5-2019 - Class 119 : Table A against the clock (1.10)
1 Tibannet (Manhattan) Tuva Jonassen Stave NO 0/58.59
€ 128
3 Excellent H (Zidane ) Tuva Jonassen Stave NO 0/63.41
€ 77
4 Fae (Berlin) Isabelle Rognlid Jensen NO 0/64.53
€ 51
5 Ekaberlina RV (Warrant) Susanne Porskrog Heiestad NO 0/65.53
€ 35
6 Elle-Balia (VDL Corland) Cecilie Klungtveit NO 0/65.97
€ 28
7 Estafette (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Johanne Bøhaugen Evensen NO 0/68.22
€ 20
18-5-2019 - Class 125 : Table A against the clock (1.30)
4 Mendocino RF (Zambesi) Omer Karaevli TR 0/0/42.00
Fokker: G.B.L. Nijhof Hippomundo breeder link advertisement € 61
5 Grupo Prom Hanoi (Nabab de Reve) Jesus Torres Garcia ES 0/0/42.95
€ 43
18-5-2019 - Class 122 : Table A against the clock (1.40)
3 Hurby (Namelus R) Oda Charlotte Lyngvaer NO 0/68.80
€ 107
6 Glenn (Zambesi) Hedda Wallin SE 0/75.66
Fokker: H.W. van Lindenberg Hippomundo breeder link advertisement € 34
10 Florette (Indoctro) Maria Jørgensen NO 2/82.89
Fokker: C.F.M. van Gestel Hippomundo breeder link advertisement € 17
Drammen (NOR) CSIO3* jumping
19-5-2019 - Class 127 : Table A against the clock (1.40)
8 Dalvaro-W (Calvaro Z) Fredrik B. Seim NO 4/63.86
€ 45
19-5-2019 - Class 131: GP : Table A with jump-off (1.60)
2 Bäckatorps Danny V (Quasimodo Z) Bruce Goodin NZ 0/0/45.39
Fokker: F.L.M. Teepen Hippomundo breeder link advertisement € 8.696
4 Dustin (Ustinov) Fredrik Spetz SE 0/0/46.61
Fokker: J.H. van Leur & P.H.G. Schouten Hippomundo breeder link advertisement € 4.348
9 Davarusa (Zavall VDL) Emiliano Liberati IT 0/8/50.38
€ 1.305
18-5-2019 - Class 120 : Table A against the clock (1.40)
6 Goanita HX (Zandor Z) Oda Charlotte Lyngvaer NO 0/64.77
€ 84
9 Esimodo-G (Quasimodo Z) Morten Alexander Djupvik NO 0/68.05
€ 46
18-5-2019 - Class 121 : Table C Speed & Handiness (1.50)
3 Oak Grove's Flickering Star (Flipper d'Elle) Harm Lahde DE (6)/117.00
Fokker: Veehandel Musterd BV Hippomundo breeder link advertisement € 3.311
18-5-2019 - Class 126 : Table A with jump-off (1.45)
5 Fiana (Boss) Sofia Kroon SE 0/0/44.75
Fokker: E.G.M. Goldewijk Hippomundo breeder link advertisement € 1.078
6 Evarado (Dubai) Roelof Bril NL 0/0/45.88
Fokker: W.G. Arfman Hippomundo breeder link advertisement € 847
17-5-2019 - Class 118: NC : (1.50m-1.60m)
1 Fair Play (Gaillard de la Pomme) Aidan Killeen IE 5/4/77.16
Fokker: P. Leenen Hippomundo breeder link advertisement
1 Fellow Castlefield (Je t'Aime Flamenco) Susan Fitzpatrick IE 4/4/74.37
Fokker: M. Liefhebber Hippomundo breeder link advertisement
2 Naccord Melloni (Nabab de Reve) Wojciech Wojcianiec PL 4/0/74.01
Fokker: Harmsen BV Voegersbedrijf Hippomundo breeder link advertisement
3 Deville (Diabeau van de Heffinck) Victoria Gulliksen NO 0/8/77.86
Fokker: P. Leenen Hippomundo breeder link advertisement
6 Davall (Zavall VDL) Jur Vrieling NL 4/0/76.01
Fokker: H.A. Brinkman Hippomundo breeder link advertisement
6 Fleetwood (Clinton) Tom Martens NL 1/1/78.13
Fokker: J. Saaltink Hippomundo breeder link advertisement
6 Eline Maria M (Diamant de Semilly) Patrick Lemmen NL 8/12/77.03
Fokker: Stoeterij Het Maalwater Hippomundo breeder link advertisement
6 Explosion (Applaus) Vincent Voorn NL ELIM/8/75.31
Fokker: P.H.J. Keunen Hippomundo breeder link advertisement
7 Kahlua (Tygo) Mike Kawai JP 16/12/77.76
9 Davarusa (Zavall VDL) Emiliano Liberati IT 6/82.20
9 Adare (Royal Bravour) Roberto Turchetto IT 4/76.03
Fokker: G. Wolbersen Hippomundo breeder link advertisement
10 Dustin (Ustinov) Fredrik Spetz SE 8/73.70
Fokker: J.H. van Leur & P.H.G. Schouten Hippomundo breeder link advertisement
Drammen (NOR) CSIYH1* jumping
17-5-2019 - Class 116 (5 & 6 year old) : Two phases (1.15m-1.25m)
1 Iramee (Bubalu VDL) Fredrik B. Seim NO 0/0/31.66
€ 128
4 Ibiza Sky (Ukato) Maria Jørgensen NO 0/0/33.56
€ 51
La Baule (FRA) CSI1* jumping
19-5-2019 - Class 13 : Table A with jump-off (1.20)
2 Caresse (L'Esprit) Solene Oeino FR 0/0/39.95
Fokker: A. Tillema Hippomundo breeder link advertisement € 700
19-5-2019 - Class 16: GP : Table A with jump-off (1.35)
2 Epke (Ultimo) Chloe Page GB 0/0/47.31
€ 2.400
18-5-2019 - Class 9 : Two phases (1.15)
6 Caresse (L'Esprit) Solene Oeino FR 0/0/29.70
Fokker: A. Tillema Hippomundo breeder link advertisement € 138
17-5-2019 - Class 8 : Two phases (1.30)
6 Chinook II (Verdi TN) Veronica Tracy US 0/0/32.80
Fokker: H.A.J. Smolders Hippomundo breeder link advertisement € 192
La Baule (FRA) CSIO5*-NC EUD1 jumping
19-5-2019 - Class 14 : Two phases (1.45)
4 Baronescha (Verdi TN) Cian O'Connor IE 0/0/25.70
Fokker: Stal Timmers Hippomundo breeder link advertisement € 2.500
6 Dakota (Stakkato) Mauricio Ruiz CO 0/0/27.24
Fokker: F.J. van Esch Hippomundo breeder link advertisement € 1.375
18-5-2019 - Class 11 : Derby (1.45)
4 Evita (Canturano I) Steve Guerdat CH 4/129.83
Fokker: P. Oosterbosch Hippomundo breeder link advertisement € 4.000
8 Dassler (ARD VDL Douglas) Mathieu Billot FR 8/133.48
Fokker: Floris G. van Leuken Hippomundo breeder link advertisement € 1.200
18-5-2019 - Class 12 : Table A with jump-off (1.50)
1 Flair (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Steve Guerdat CH 0/0/34.82
Fokker: A.H.J.M. Kerstens Hippomundo breeder link advertisement € 23.325
2 VDL Edgar M (Arezzo VDL) Marlon Modolo Zanotelli BR 0/0/34.91
Fokker: E. & M. Meijer Hippomundo breeder link advertisement € 18.660
5 Brighton (Contendro II) Tiffany Foster CA 0/4/35.77
Fokker: E. Santing Hippomundo breeder link advertisement € 6.531
9 Germanico T (Numero Uno) Felipe Amaral BR 0/4/37.98
Fokker: V.B.B.M. te Poele Hippomundo breeder link advertisement € 2.799
17-5-2019 - Class 6 : Table A against the clock (1.45)
3 Flair (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Steve Guerdat CH 0/63.34
Fokker: A.H.J.M. Kerstens Hippomundo breeder link advertisement € 3.125
17-5-2019 - Class 7: NC : (1.60)
4 Skara Glen's Machu Picchu (VDL Silverstone) Paul O'Shea IE 4/4/73.95
Fokker: J. van der Vegt Hippomundo breeder link advertisement € 6.000
5 C'est Dorijke (Argentinus) Pedro Junqueira Muylaert BR 4/4/72.87
Fokker: D. Gijbels Hippomundo breeder link advertisement € 4.000
8 Carona (Untouchable) Kara Chad CA 12/12/74.80
Fokker: H. van Osch Hippomundo breeder link advertisement € 1.250
8 Figor (VDL Groep Zagreb) Tiffany Foster CA 5/14/81.34
Fokker: H.W. van Lindenberg Hippomundo breeder link advertisement € 1.250
Darguziai (LTU) CSIYH1* jumping
19-5-2019 - Class 46 (5 year old) : Table A with jump-off (1.15)
2 Jorn (Baltic VDL) Justas Gabalis LT 0/4/38.36
€ 280
19-5-2019 - Class 47 (6 & 7 year old) : Table A with jump-off (1.25m-1.30m)
4 Heineken (Namelus R) Matas Petraitis LT 0/0/36.72
€ 127
8 Happygirl G (Eldorado van de Zeshoek TN) Rein Pill EE 0/4/36.56
Fokker: M.G.M. Gerner Hippomundo breeder link advertisement € 45
17-5-2019 - Class 33 (5 year old) : Two phases (1.10)
1 Jorn (Baltic VDL) Justas Gabalis LT 0/4/30.98
€ 165
17-5-2019 - Class 34 (6 & 7year old) : Two phases (1.20m-1.25m)
2 Happygirl G (Eldorado van de Zeshoek TN) Rein Pill EE 0/0/30.57
Fokker: M.G.M. Gerner Hippomundo breeder link advertisement € 200
5 Heineken (Namelus R) Matas Petraitis LT 0/0/31.23
€ 70
Darguziai (LTU) CSI2*-W jumping
19-5-2019 - Class 43 : Table A with jump-off (1.40)
5 Jacoba Stud Fumosa (Up To Date) Hanno Ellermann EE 0/0/33.31
Fokker: A.J. Roosjen Hippomundo breeder link advertisement € 525
6 Cerember Me M (Landlord) Natalia Palmowska PL 0/0/33.70
€ 412
7 Carleone (Casall ASK) Matas Petraitis LT 0/0/33.89
€ 300
9 Estoril Fortuna (Harley VDL) Dawid Kubiak PL 0/0/34.54
€ 225
18-5-2019 - Class 41 : Table A with jump-off (1.35)
2 Giete de Bloomerd (Tolan R) Evita Vismeryte LT 0/4/44.59
€ 600
8 Adonis (Pino) Egor Shchibrik RU 4/74.02
Fokker: H.J. Boomkamp Hippomundo breeder link advertisement € 90
17-5-2019 - Class 36 : Two phases (1.30)
8 Graffiti (Spartacus TN) Hanno Ellermann EE 0/0/32.59
€ 45
17-5-2019 - Class 37 : Table A with jump-off (1.45)
6 Bagazza M (Quidam de Revel) Dawid Kubiak PL 0/5/53.57
Fokker: Veehandel Musterd BV Hippomundo breeder link advertisement € 1.375
10 Carleone (Casall ASK) Matas Petraitis LT 1/77.73
€ 625
Darguziai (LTU) CSI1* jumping
18-5-2019 - Class 42: GP : Table A with jump-off (1.30)
1 Dylano M (Cantos) Aiste Nefedjevaite LT 0/0/32.45
Fokker: J.H. Mittendorff Hippomundo breeder link advertisement € 625
17-5-2019 - Class 38 : Table A against the clock (1.10)
4 Invisible (El Primero) Sarunas Duzinas LT 0/67.16
€ 50
17-5-2019 - Class 39 : Table A against the clock (1.25)
2 Dylano M (Cantos) Aiste Nefedjevaite LT 0/58.88
Fokker: J.H. Mittendorff Hippomundo breeder link advertisement € 300
5 Zuko S (Odermus R) Nojus Chmieliauskas LT 0/61.59
€ 105
10 Aster (Larino) Zigmantas Sarka LT 0/66.33
Fokker: J.H. van de Most Hippomundo breeder link advertisement € 37
Nörten-Hardenberg (GER) CSIAm-A jumping
19-5-2019 - Class 20 : Two phases (1.40)
2 Good Farming HS (Carrera VDL) Jan Schuttert NL 0/0/35.59
€ 300
8 Helsinki (Tangelo van de Zuuthoeve) Tina Trampnau DE 0/5/48.55
Fokker: W.A.M. Nijenkamp Hippomundo breeder link advertisement € 45
10 Eleonalda G (SIEC Vigaro) Carlota Castellvi Lopez ES 0/9/49.33
Fokker: J.G. Geerets Hippomundo breeder link advertisement € 37
18-5-2019 - Class 19 : Table A against the clock (1.40)
10 Good Farming HS (Carrera VDL) Jan Schuttert NL 4/60.59
€ 37
17-5-2019 - Class 16 : Table A against the clock (1.30)
1 Good Farming HS (Carrera VDL) Jan Schuttert NL 0/52.70
€ 125
Nörten-Hardenberg (GER) CSI3* jumping
19-5-2019 - Class 8 : Table C Speed & Handiness (1.50)
9 Fleur-Sinaa-A (VDL Cardento) Alain Jufer CH (0)/67.01
€ 303
19-5-2019 - Class 7: GP : Table A with jump-off (1.60)
5 Expensive (AD Unaniem) Hendrik-Jan Schuttert NL 0/8/41.36
€ 3.015
8 Crocket W (ARD VDL Douglas) Wael Mahgary EG 2/72.99
€ 1.255
19-5-2019 - Class 9 : Table A against the clock (1.40)
8 Damira D (Cincinnatti) Wael Mahgary EG 8/70.08
€ 60
9 Damorkus R E (Quasimodo vd Molendreef) Steffen Eikenkötter DE 8/74.24
€ 60
18-5-2019 - Class 3 : Accumulator (1.40)
9 Luxor 140 (Lord Z) Andrea Marchese IT 65/52.47
Fokker: F. Wetemans Hippomundo breeder link advertisement € 45
18-5-2019 - Class 4 : Table A with jump-off (1.50)
6 Chesney (Indoctro) Rene Dittmer DE 0/8/36.29
Fokker: M.G. Kramer-van de Meer Hippomundo breeder link advertisement € 1.125
18-5-2019 - Class 5 : Table A against the clock (1.45)
7 Ewinita (Ustinov) Rebecca Pohl DE 0/65.25
Fokker: J.W. van Wessel Hippomundo breeder link advertisement € 120
18-5-2019 - Class 6 : With winning round (1.45)
2 Emmely (Indorado) Kathrin Müller DE 0/0/33.55
€ 5.000
10 Geum (Eldorado van de Zeshoek TN) Rene Dittmer DE 0/4/36.21
€ 625
17-5-2019 - Class 1 : Table A against the clock (1.40)
1 Enjoy (Viceroy T) Kevin Jochems NL 0/54.48
Fokker: J.W. Vink & J.M. Kateman Hippomundo breeder link advertisement € 498
6 Fleur-Sinaa-A (VDL Cardento) Alain Jufer CH 0/55.50
€ 99
8 Erinette V (Ircolando) Elian Baumann CH 0/56.08
€ 49
10 Farmers Proud HS (Verdi TN) Hendrik-Jan Schuttert NL 0/56.37
Fokker: C. Kuin Hippomundo breeder link advertisement € 39
17-5-2019 - Class 2 : Table A with jump-off (1.45)
9 Etos HBC (Cantos) Ibrahim Hani Bisharat JO 0/4/43.08
€ 480
Nörten-Hardenberg (GER) CSIYH1* jumping
18-5-2019 - Class 11 (7 year old) : Table A with jump-off (1.40)
5 Henthe Royalty (Kannan) Hendrik Dowe DE 0/4/44.51
Fokker: J. Venner Hippomundo breeder link advertisement € 280
17-5-2019 - Class 10 (7 year old) : Table A against the clock (1.35)
5 Henthe Royalty (Kannan) Hendrik Dowe DE 0/65.30
Fokker: J. Venner Hippomundo breeder link advertisement € 35
Basècles (BEL) - Nat. CSN 36 - Cyclus jumping
19-5-2019 - Class 10 (6 year old) : Two Phases Table A/A (1.20)
9 Imago (VDL Cardento) Dries Van der Linden BE 0/0/30.71
Fokker: W.J.J. Goesten Hippomundo breeder link advertisement
18-5-2019 - Class 7 (5 year old) : Table A not against the clock (1.10)
1 Jadina (Canabis Z) Imke Peeters BE 0/72.48
1 Je Maintiendrai (I'm Special de Muze) Martin Wauthy BE 0/73.30
1 Jariska (Vittorio) Rik Heylen BE 0/70.17
1 Julia Roberts (Eldorado van de Zeshoek TN) Jan Geukens BE 0/68.78
17-5-2019 - Class 4 (4 year old) : Table A not against the clock (1.00)
1 Kupido van de Dreef (Shamrock) Jan Mertens BE 0/79.01
1 Kamirah BS (Harley VDL) Tanguy Matic BE 0/76.47
1 Kingston (Dieu Merci van T&L) Tanguy Matic BE 0/79.78
1 Kaliska Lady L (Detroit VDL) Eloise Gallez BE 0/75.86
1 Kingston Juna (Zambesi) Rik Heylen BE 0/74.47
Sancourt (FRA) CSI1* jumping
19-5-2019 - Class 16: GP : Table A with jump-off (1.35)
1 Chippie de Montsec (Chin Chin) Nicolas Houzelle FR 0/0/36.93
Fokker: SARL De Montsec Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
3 Flinstone (Ukato) Eric Lefebvre FR 0/0/37.51
€ 600
18-5-2019 - Class 11 : Two phases (1.25)
2 Dubai (Cicero Z van Paemel ) Noemie Becker BE 0/0/34.83
€ 240
9 Ixinaa (Baltic VDL) Iphigenie Deray FR 0/0/38.27
€ 36
18-5-2019 - Class 13 : Two phases (1.30)
4 Chippie de Montsec (Chin Chin) Nicolas Houzelle FR 0/0/30.99
Fokker: SARL De Montsec Hippomundo breeder link advertisement € 200
7 Flinstone (Ukato) Eric Lefebvre FR 0/0/32.24
€ 80
Sancourt (FRA) CSIYH1* jumping
18-5-2019 - Class 14 (7 year old) : Table A with jump-off (1.35)
2 Harmonia (Tangelo van de Zuuthoeve) Zachery Beesley GB 0/0/46.92
€ 600
Sancourt (FRA) CSI2* jumping
18-5-2019 - Class 15 : Table A against the clock (1.40)
9 Dieter (Van Gogh) Johan Demolder BE 0/75.69
€ 135
17-5-2019 - Class 6 : Two phases (1.35)
8 First Lady E.B. (Lucky Boy) Mario Wilson Fernandes PT 0/34.68
Fokker: Harmsel-zanderink G. & L.f.o,. Ter Hippomundo breeder link advertisement € 75
17-5-2019 - Class 9 : Table A with jump-off (1.40)
3 Esprit (Sir Scandic) Jens Vandenberk BE 0/0/39.28
€ 1.200
8 Deangelo II (Tangelo van de Zuuthoeve) Paul Bevan GB 0/0/46.07
€ 2.400
Lamprechtshausen (AUT) CSIOJ NC-Y jumping
19-5-2019 - Class 28: GP : Table A with jump-off (1.40)
8 Badorette (Numero Uno) Aleksandra Kierznowska PL 0/8/39.17
Fokker: W. van de Mheen Hippomundo breeder link advertisement € 90
17-5-2019 - Class 9: NC : Two rounds (1.40)
6 Cooper (Lord Z) Emmalou Falck Gub Olsen DK 1/74.68
Fokker: L.H.B.M. Beusink Hippomundo breeder link advertisement
8 Ferdinand B. (Verdi TN) Elize van de Mheen NL 4/68.62
Fokker: Mts G. & G.F. Brinkman Hippomundo breeder link advertisement
9 Donatella l'Espoir (Quasimodo Z) Flo Norris GB 4/70.47
Fokker: A. Florijn Hippomundo breeder link advertisement
10 Bon-Bon (Up To Date) Francesca Maffeis IT 4/70.94
Fokker: J. Westenbrink Hippomundo breeder link advertisement
17-5-2019 - Class 10 : Table A against the clock (1.40)
1 G-Vingino-Blue (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Skye Morssinkhof NL 0/68.00
€ 125
3 Exit Remo (San Remo) Natalia Stefanska PL 8/70.78
€ 75
10 Udermus (Odermus R) Michelle Cranning Hillgren SE 13/73.68
Fokker: W. Witteveen Hippomundo breeder link advertisement
Lamprechtshausen (AUT) CSIOY NC-Y jumping
19-5-2019 - Class 29: GP : Table A with jump-off (1.45)
4 Beyou (Quite Easy I) Nicolas Giordano IT 1/82.86
Fokker: Fa. Luimstra Hippomundo breeder link advertisement € 300
17-5-2019 - Class 12 : Table A against the clock (1.45)
1 Beyou (Quite Easy I) Nicolas Giordano IT 5/74.00
Fokker: Fa. Luimstra Hippomundo breeder link advertisement € 125
5 Fabiola Fairy V (Indorado) Abbie Bevan GB 13/72.25
€ 35
Lamprechtshausen (AUT) CSIOCh NC-Y jumping
18-5-2019 - Class 20 : Table A against the clock (1.25)
1 Fiolita (Padinus) Maria Vittoria Padovan IT 0/72.02
€ 188
17-5-2019 - Class 8 : Accumulator (1.20)
1 Wessel (Iroko) Valerio Ielapi IT 65/47.69
€ 188
Lamprechtshausen (AUT) CSIU25-A jumping
18-5-2019 - Class 23: GP : Table A with jump-off (1.45)
1 White Shot (Singapore) Niklas Betz DE 0/0/43.78
Fokker: Spexgoor Stables Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
10 A Brightwood Ursa Major (Heartbreaker) Ottilia Lundgren SE 4/70.72
€ 100
17-5-2019 - Class 14 : Table A against the clock (1.40)
5 White Shot (Singapore) Niklas Betz DE 0/71.98
Fokker: Spexgoor Stables Hippomundo breeder link advertisement € 175
10 PSS Denver (Vaillant) Magdalena Margreiter AT 4/67.46
Fokker: A. Florijn Hippomundo breeder link advertisement € 63
Montefalco (ITA) CSI1* jumping
19-5-2019 - Class 60: GP : Table A with jump-off (1.25)
2 Emiel Kim NT (AD Unaniem) Eleonora Gori IT 0/0/33.49
€ 400
6 B 'NL' (Cassini I) Maria Elena Balli IT 0/0/35.14
€ 110
7 General Allegrc (Numero Uno) Alberto Graziani IT 0/0/35.72
€ 80
19-5-2019 - Class 58 : Table A against the clock (1.15)
4 Zara BR (OO Seven) Sara Grassi IT 1/72.44
€ 50
6 Virtuoos (Caletto III) Salvatore Cuzzocrea IT 4/57.97
€ 27
19-5-2019 - Class 59 : Accumulator (1.20)
4 Eagle del Pinar () Mia Leal Trevino MX 65/58.85
€ 50
9 Dropke (Zacharov TN) Michele de Angelis IT 62/67.15
€ 15
10 Duell W (Wittinger VDL) Sveva Lawley IT 61/62.85
€ 12
18-5-2019 - Class 53 : Two phases (1.05)
1 D.Zarah R 60 (Tolan R) Gerlando Marino IT 0/0/33.30
18-5-2019 - Class 54 : Two phases (1.15)
8 Virtuoos (Caletto III) Salvatore Cuzzocrea IT 4/50.48
€ 15
9 Idoretta (Nabab de Reve) Rosa Lanzaro IT 4/53.59
€ 15
18-5-2019 - Class 55 : Table A with jump-off (1.20)
2 General Allegrc (Numero Uno) Alberto Graziani IT 0/0/36.16
€ 160
3 Eagle del Pinar () Mia Leal Trevino MX 0/0/37.28
€ 120
4 Headhunter (Plot Blue) Paolo Mencolini IT 0/0/38.67
€ 80
5 Dropke (Zacharov TN) Michele de Angelis IT 0/0/39.02
€ 56
10 Duell W (Wittinger VDL) Sveva Lawley IT 4/66.39
€ 20
18-5-2019 - Class 56 : Table A against the clock (1.25)
3 Zorro S (Concorde) Ginevra Melchioni IT 0/63.94
Fokker: A. Spetgens Hippomundo breeder link advertisement € 150
8 Eros (Zapatero VDL) Elisa Romeo IT 0/64.89
€ 30
17-5-2019 - Class 49 : Table A against the clock (1.05)
7 D.Zarah R 60 (Tolan R) Gerlando Marino IT 5/74.92
17-5-2019 - Class 50 : Table A against the clock (1.15)
10 Virtuoos (Caletto III) Salvatore Cuzzocrea IT 8/59.76
€ 12
17-5-2019 - Class 51 : Two phases (1.20)
2 Eagle del Pinar () Mia Leal Trevino MX 0/0/25.70
€ 100
5 Emiel Kim NT (AD Unaniem) Eleonora Gori IT 0/0/26.96
€ 35
7 Headhunter (Plot Blue) Paolo Mencolini IT 0/0/27.73
€ 20
8 Amor S.A. (Dutch Capitol) Elisa Barone IT 0/0/27.76
€ 15
17-5-2019 - Class 52 : Two phases (1.25)
4 Zorro S (Concorde) Ginevra Melchioni IT 0/0/24.22
Fokker: A. Spetgens Hippomundo breeder link advertisement € 100
5 General Allegrc (Numero Uno) Alberto Graziani IT 0/0/24.34
€ 70
10 Zara BR (OO Seven) Christian Marini IT 0/0/25.93
€ 25
Montefalco (ITA) CSI2* jumping
19-5-2019 - Class 39: GP : Table A with jump-off (1.45)
10 Freiherr (Boss) Guido Franchi IT 4/72.06
Fokker: J. Bardoel Hippomundo breeder link advertisement € 625
19-5-2019 - Class 38 : Two phases (1.30)
2 Felicia (Harley VDL) Giovanni Consorti IT 0/0/27.03
€ 240
6 Esarina (Carosso VDL) Giovanni Sapuppo IT 0/0/28.06
€ 66
9 Flanagan K (Quality Time TN) Paola Goffi IT 0/0/29.01
€ 36
18-5-2019 - Class 36 : Table A against the clock (1.35)
4 Doutzen (Phin Phin) Emily-Sophie Negele LI 0/66.07
€ 200
9 Belisimot (Tenerife VDL) Ludovica Corsi IT 0/68.80
€ 60
18-5-2019 - Class 37 : Table A with jump-off (1.40)
2 Davinci (VDL Sydney) Francesco Corsi IT 0/0/29.72
€ 800
6 Child Veron (VDL Veron) Aurora Bortolazzi IT 0/0/30.26
€ 220
10 Esarina (Carosso VDL) Giovanni Sapuppo IT 0/4/30.63
€ 100
17-5-2019 - Class 33 : Table A against the clock (1.30)
2 Elite RV (Mr. Blue) Fernando Fourcade Lopez ES 0/61.73
Fokker: Stoeterij Renken Hippomundo breeder link advertisement € 240
7 Whatever T (Calvados) Francesca Paola Torre IT 0/69.35
Fokker: J. & V. Klumper Hippomundo breeder link advertisement € 48
17-5-2019 - Class 34 : Two phases (1.35)
3 Davinci (VDL Sydney) Francesco Corsi IT 0/0/26.93
€ 300
7 Esarina (Carosso VDL) Giovanni Sapuppo IT 0/0/28.90
€ 80
8 Falcon (Chacco-Blue) Danae Tsatsou GR 0/0/29.53
€ 60
17-5-2019 - Class 35 : Table A against the clock (1.45)
4 Folkert (Chello III VDL) Pasquale Datena IT 0/70.85
€ 2.500
7 Garezzo (Arezzo VDL) Giovanni Consorti IT 4/64.21
€ 1.000
Montefalco (ITA) CSIYH1* jumping
18-5-2019 - Class 47 (6 year old) : Table A with jump-off (1.20m-1.25m)
1 Iniesta (Emilion) Gianluca Senese IT 0/0/30.96
€ 300
7 Itwisth (Twisther) Marta Bottanelli IT 0/0/33.48
€ 48
18-5-2019 - Class 48 (7 year old) : Table A with jump-off (1.30m-1.35m)
4 Honeymoon (Namelus R) Andra Alessia Rossi IT 0/0/37.10
€ 150
7 Haily (Baltic VDL) Michol Del Signore IT 0/4/38.17
Fokker: J.Th.W. & H. Huls Hippomundo breeder link advertisement € 60
10 Hero-Fee (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Andrea Bartoletti IT 4/74.01
€ 37
17-5-2019 - Class 44 (6 year old) : Table A against the clock (1.20)
3 Itwisth (Twisther) Marta Bottanelli IT 0/65.03
€ 105
6 Iniesta (Emilion) Gianluca Senese IT 4/64.23
€ 38
10 Illuitha (Cassini Gold) Gaetano Cipullo IT 4/68.24
€ 17
17-5-2019 - Class 45 (7 year old) : Table A against the clock (1.30m-1.35m)
5 Hero-Fee (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Andrea Bartoletti IT 4/59.66
€ 63
7 Haily (Baltic VDL) Michol Del Signore IT 4/70.13
Fokker: J.Th.W. & H. Huls Hippomundo breeder link advertisement € 36
Sol de Mayo (ARG) CSI2*-W jumping
19-5-2019 - Class 3: GP : Two Rounds (1.50)
2 Zarnea (Odermus R) Lucas Mesa AR 0/0/56.54
5 Bugatti v/d Nortside (AD Unaniem) Santiago Orifici AR 0/4/53.71
Fokker: J.H.C. van Veldhuizen Hippomundo breeder link advertisement
Wiener Neustadt (AUT) CSI2* jumping
19-5-2019 - Class 23 : Table A with jump-off (1.20)
9 Ilanda (Dakar VDL) Barbora Hronska SI 0/4/39.12
Fokker: M.E. Bosman-van de Most Hippomundo breeder link advertisement € 30
19-5-2019 - Class 24: GP : Table A with jump-off (1.45)
5 Gentle Blue BE (VDL Zirocco Blue N.O.P.) David Horvath SI 0/0/50.32
€ 1.750
18-5-2019 - Class 20 : Table A with jump-off (1.40)
4 Farah Dibah (Cornet Obolensky) Dieter Köfler AT 0/0/43.15
Fokker: Stoeterij Het Maalwater Hippomundo breeder link advertisement € 800
10 Dinadja (AD Unaniem) Katharina Rhomberg AT 0/4/41.72
Fokker: E. Schep Hippomundo breeder link advertisement € 200
18-5-2019 - Class 21 : Table A with jump-off (1.35)
3 Frederiks (Carambole) Bronislav Chudyba SI 0/45.01
Fokker: H Bakker Hippomundo breeder link advertisement
17-5-2019 - Class 17 : Table A against the clock (1.25)
6 Canduro S (Chin Chin) Elisabeth Stoiser AT 0/63.83
€ 55
17-5-2019 - Class 18 : Table A with jump-off (1.45)
1 Farouche 3 (Andiamo Z) Stefan Eder AT 0/0/39.66
Fokker: A.W.M. van Hal Hippomundo breeder link advertisement € 6.250
4 New York (Verdi TN) Bronislav Chudyba SI 0/4/40.04
Fokker: P.A.J. Olthof Hippomundo breeder link advertisement € 2.500
17-5-2019 - Class 19 : Table A against the clock (1.35)
7 Acky M (Querlybet Hero) Jurre van Bommel NL 0/68.72
€ 80
Wiener Neustadt (AUT) CSIYH1* jumping
18-5-2019 - Class 7B (6 year old) 2nd round of : Two rounds (1.30)
3 Imerald (Emerald) Maximilian Schmid DE 0/0/0/39.64
Fokker: Th. Driessen Hippomundo breeder link advertisement € 900
9 Invenuti DGP (Up To Date) Benjamin Saurugg AT 0/4/75.14
Fokker: G. Ploeg Hippomundo breeder link advertisement € 120
18-5-2019 - Class 6B (5 year old) 2nd round of : Two rounds (1.20)
1 Judith (Etoulon VDL) David Horvath SI 0/0/0/39.57
€ 2.040
18-5-2019 - Class 8B (7 year old) 2nd round of : Two rounds (1.40)
1 Heavy v/d Felixhoeve (Eldorado van de Zeshoek TN) Bronislav Chudyba SI 0/0/0/45.85
€ 1.980
7 Hetty Emaire (Spartacus TN) Maximilian Schmid DE 0/4/78.70
Fokker: J. Veldhuis Hippomundo breeder link advertisement € 180
New York - North Salem (USA) CSI3* jumping
18-5-2019 - Class 710 : Table A with jump-off (1.45)
6 Don's Diamant (Diamant de Semilly) Natalie Dean US 0/0/42.09
Fokker: de Bogaard & C. Royakkers Van Hippomundo breeder link advertisement € 1.445
18-5-2019 - Class 714: GP : Table A with jump-off (1.55m-1.60m)
2 Brego R'n B (Namelus R) Katherine A. Dinan US 0/0/46.04
Fokker: Mts. L.H. & H. Mulder-Buiten Hippomundo breeder link advertisement € 24.065
Balmoral (IRL) CSI2* jumping
17-5-2019 - Class SJ8 : Accumulator (1.40)
3 Flugel M (Cornet Obolensky) Eoin Gallagher IE 65/50.73
€ 470
17-5-2019 - Class SJ9: GP : Table A with jump-off (1.45m-1.50m)
1 Charly Chaplin S (Harley VDL) Greg Patrick Broderick IE 0/0/40.78
Fokker: J. Stummel Hippomundo breeder link advertisement € 8.653
6 Elia (Wizzerd WV) Simon Buckley GB 0/4/44.71
€ 1.180
7 Balzac (Oklund) Nigel Coupe GB 0/11/55.27
Fokker: Rik Ongering & Anna & Wilma Wolters Hippomundo breeder link advertisement € 786
Skyrup (SWE) - Nat. - jumping
17-5-2019 - Class 12 : Table A against the clock (1.40)
4 C. Amelusina R60 (Mr. Blue) Thomas Ryan IE 4/85.73
Fokker: Stal Roelofs Hippomundo breeder link advertisement
Lipica (SLO) CDIJ dressage
26-5-2019 - Junior Freestyle : (0.00)
4 Leopard's Gucci-Sinclair (Silvano) Emma-Lou Becca LU
€ 120
25-5-2019 - Junior Individual Test : (0.00)
5 Leopard's Gucci-Sinclair (Silvano) Emma-Lou Becca LU
6 Easy Deasy (Vivaldi) Alessia Volpini IT
8 Belle Ennie (Don Gregory) Eva Vavrikova CZ
Fokker: J.M.C. de Kort Hippomundo breeder link advertisement
24-5-2019 - Junior Team Test : (0.00)
7 Leopard's Gucci-Sinclair (Silvano) Emma-Lou Becca LU
8 Britney (VDL Sydney) Valentina Ugenti IT
9 Belle Ennie (Don Gregory) Eva Vavrikova CZ
Fokker: J.M.C. de Kort Hippomundo breeder link advertisement
Lipica (SLO) CDI3* dressage
26-5-2019 - Intermediate I Freestyle : (0.00)
3 Floyd (Uphill) Frank Freund DE
€ 200
25-5-2019 - Intermediate I : (0.00)
3 Floyd (Uphill) Frank Freund DE
€ 190
25-5-2019 - Grand Prix Special : (0.00)
1 Zo What (Watermill Scandic ) Alexandre Ayache FR
€ 500
24-5-2019 - Prix St-Georges : (0.00)
1 Floyd (Uphill) Frank Freund DE
€ 160
24-5-2019 - Grand Prix : (0.00)
2 Zo What (Watermill Scandic ) Alexandre Ayache FR
€ 250
8 Atomic (Florencio I) Franziska Fries AT
Lipica (SLO) CDI-W dressage
26-5-2019 - Grand Prix Freestyle : (0.00)
4 Awakening (Sandreo) Evgenia Davydova RU
Fokker: E.J. Bakhuis Hippomundo breeder link advertisement € 400
25-5-2019 - Grand Prix : (0.00)
4 Awakening (Sandreo) Evgenia Davydova RU
Fokker: E.J. Bakhuis Hippomundo breeder link advertisement € 220
Lipica (SLO) CDIY dressage
26-5-2019 - Young Riders Freestyle : (0.00)
9 Dior (Broere Jazz) Kathrin Brugger AT
25-5-2019 - Young Rider Individual Test : (0.00)
3 Dior (Broere Jazz) Kathrin Brugger AT
24-5-2019 - Young Riders Team Test : (0.00)
5 Dior (Broere Jazz) Kathrin Brugger AT
Lipica (SLO) CDIYH dressage
24-5-2019 - Class 20 (5 year old horses) : Preliminary Test (0.00)
3 Jumeaux SV (Ferdeaux) Alexandre Ayache FR
Fokker: Stal van de Sande Hippomundo breeder link advertisement € 120
NatCh Dressage Seniors (NED) 2019-Ermelo dressage
26-5-2019 - Final Ranking : (0.00)
2 Glock's Dream Boy N.O.P. (Vivaldi) Hans Peter Minderhoud NL
Fokker: T.J.M. Coomans Hippomundo breeder link advertisement € 2.300
3 Apache (UB 40) Emmelie Scholtens NL
Fokker: A.A. van der Koppel Hippomundo breeder link advertisement € 1.050
4 MDH Avanti N.O.P. (IPS United) Anne Meulendijks NL
Fokker: R. Arts Hippomundo breeder link advertisement € 800
5 Expression N.O.P. (Vivaldi) Diederik van Silfhout NL
Fokker: G.W. van Norel Hippomundo breeder link advertisement € 600
6 Ben Johnson (Glock's Johnson TN) Marlies van Baalen NL
Fokker: Claartje van Andel Hippomundo breeder link advertisement € 400
7 Zephyr (Broere Jazz) Adelinde Cornelissen NL
Fokker: W.P.J. Cornelissen Hippomundo breeder link advertisement
8 Hexagon's Double Dutch (Glock's Johnson TN) Thamar Zweistra NL
Fokker: Laurens van Lieren Hippomundo breeder link advertisement
10 Chinook (Vivaldi) Patrick van der Meer NL
Fokker: Fam. Andeweg Hippomundo breeder link advertisement
Uggerhalne (DEN) CDIOJ dressage
26-5-2019 - Junior Freestyle : (0.00)
3 Uno IV (Olivi) Maria Mejlgaard Jensen DK
Fokker: F. Schutte Hippomundo breeder link advertisement € 270
8 Tago (Larix) Ida Persson SE
24-5-2019 - Junior Individual Test : (0.00)
7 Tago (Larix) Ida Persson SE
9 Uno IV (Olivi) Maria Mejlgaard Jensen DK
Fokker: F. Schutte Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Junior Team Competition : (0.00)
5 Uno IV (Olivi) Maria Mejlgaard Jensen DK
Fokker: F. Schutte Hippomundo breeder link advertisement
10 Chester (Tuschinski) Soe Isabell Oertzen DE
Fokker: M.S.M. Steensma Hippomundo breeder link advertisement
23-5-2019 - Team Result : (0.00)
2 Uno IV (Olivi) Maria Mejlgaard Jensen DK
Fokker: F. Schutte Hippomundo breeder link advertisement € 188
3 Tago (Larix) Ida Persson SE
€ 151
4 Chester (Tuschinski) Soe Isabell Oertzen DE
Fokker: M.S.M. Steensma Hippomundo breeder link advertisement € 170
Uggerhalne (DEN) CDI3* dressage
26-5-2019 - Grand Prix Special : (0.00)
5 Kastel's Nintendo (Negro) Charlotte Jorst US
Fokker: C. Rommens Hippomundo breeder link advertisement € 315
25-5-2019 - Intermediate I : (0.00)
5 Honnaisseur SJ (Connaisseur) Betina Jæger DK
Fokker: J.M. Vos-Sanders Hippomundo breeder link advertisement € 140
24-5-2019 - Grand Prix : (0.00)
3 Kastel's Nintendo (Negro) Charlotte Jorst US
Fokker: C. Rommens Hippomundo breeder link advertisement € 400
23-5-2019 - Prix St-Georges : (0.00)
9 Honnaisseur SJ (Connaisseur) Betina Jæger DK
Fokker: J.M. Vos-Sanders Hippomundo breeder link advertisement
Uggerhalne (DEN) CDIO4* - NC dressage
26-5-2019 - Grand Prix Freestyle : Part 3 (0.00)
3 Zuidenwind 1187 (OO Seven) Rose Mathisen SE
Fokker: Huub van Helvoirt Hippomundo breeder link advertisement € 1.500
26-5-2019 - Grand Prix Special : Part 2 (0.00)
1 Blue Hors Don Olymbrio (Broere Jazz) Daniel Bachmann Andersen DK
Fokker: J. Lamers Hippomundo breeder link advertisement € 2.475
8 Bandreo (Sandreo) Sara Gallop GB
Fokker: A. Claassen - Halsema Hippomundo breeder link advertisement
26-5-2019 - Team Classification : (0.00)
1 Blue Hors Don Olymbrio (Broere Jazz) Daniel Bachmann Andersen DK
Fokker: J. Lamers Hippomundo breeder link advertisement € 1.240
2 Zuidenwind 1187 (OO Seven) Rose Mathisen SE
Fokker: Huub van Helvoirt Hippomundo breeder link advertisement € 940
5 Bandreo (Sandreo) Sara Gallop GB
Fokker: A. Claassen - Halsema Hippomundo breeder link advertisement € 265
25-5-2019 - Grand Prix : Part 1 (0.00)
1 Blue Hors Don Olymbrio (Broere Jazz) Daniel Bachmann Andersen DK
Fokker: J. Lamers Hippomundo breeder link advertisement € 6.750
10 Bandreo (Sandreo) Sara Gallop GB
Fokker: A. Claassen - Halsema Hippomundo breeder link advertisement
Uggerhalne (DEN) CDIOY dressage
25-5-2019 - Young Riders Freestyle : (0.00)
4 Cavanillas-W (Florett As) Sandra Aagaard Hyrm DK
€ 200
24-5-2019 - Young Rider Individual Test : (0.00)
1 Cavanillas-W (Florett As) Sandra Aagaard Hyrm DK
€ 300
23-5-2019 - Young Riders Team Competition : (0.00)
8 Cavanillas-W (Florett As) Sandra Aagaard Hyrm DK
23-5-2019 - Team Result : (0.00)
1 Cavanillas-W (Florett As) Sandra Aagaard Hyrm DK
€ 250
Uggerhalne (DEN) CDIJ dressage
25-5-2019 - Junior Freestyle : (0.00)
8 Wiebe (Olivi) Maxime Kjellvertz SE
23-5-2019 - Junior Team Test : (0.00)
5 Wiebe (Olivi) Maxime Kjellvertz SE
€ 40
Uggerhalne (DEN) CDIY dressage
25-5-2019 - Young Riders Freestyle : (0.00)
7 Karolus van Wittenstein (Krack C) Kamilla Østergaard Kortbæk DK
Fokker: BV Jacatra Hippomundo breeder link advertisement
24-5-2019 - Young Rider Individual Test : (0.00)
8 Karolus van Wittenstein (Krack C) Kamilla Østergaard Kortbæk DK
Fokker: BV Jacatra Hippomundo breeder link advertisement
Uggerhalne (DEN) CDIU25 dressage
25-5-2019 - Grand Prix 16-25 : (0.00)
5 Diego 471 (Valeron) Søren Wind DK
Fokker: A .F.T Beeren Hippomundo breeder link advertisement € 70
23-5-2019 - Intermediate II : (0.00)
6 Diego 471 (Valeron) Søren Wind DK
Fokker: A .F.T Beeren Hippomundo breeder link advertisement
Vazgaikiemis (LTU) CDI1* dressage
19-5-2019 - Intermediate I Freestyle : (0.00)
10 F.B.I. (Broere Jazz) Inga Bistrova LV
18-5-2019 - Intermediate I : (0.00)
9 F.B.I. (Broere Jazz) Inga Bistrova LV
17-5-2019 - Prix St-Georges : (0.00)
5 Funky (Zjengis Khan) Agnese Kukaine LV
€ 20
Vazgaikiemis (LTU) CDI3* dressage
18-5-2019 - Grand Prix Special : (0.00)
3 Ashwan (Sandreo) Getter Kangur EE
€ 160
17-5-2019 - Grand Prix : (0.00)
6 Ashwan (Sandreo) Getter Kangur EE
Compiegne (FRA) CDI3* dressage
19-5-2019 - Grand Prix Special : (0.00)
1 Eddieni (Glock's Johnson TN) Malin Wahlkamp-Nilsson SE
Fokker: E. Trouwborst-Dumoré Hippomundo breeder link advertisement € 990
4 Broere Argentino (Broere Jazz) Rob van Pijenbroek BE
Fokker: Stoeterij Broere Hippomundo breeder link advertisement € 420
7 Bianca (Broere Jazz) Nolwenn Baudouin FR
18-5-2019 - Grand Prix Freestyle : (0.00)
1 Everdale (Lord Leatherdale) Charlotte Fry GB
Fokker: P. Kluytmans Hippomundo breeder link advertisement € 1.650
9 Catch Me (Decor Dreamcatcher) Margo Timmermans NL
Fokker: M. Derikx Hippomundo breeder link advertisement
10 Amadeus (Olivi) Daniel Watson GB
Fokker: J. van Stokkom Hippomundo breeder link advertisement
17-5-2019 - Grand Prix : (0.00)
1 Eddieni (Glock's Johnson TN) Malin Wahlkamp-Nilsson SE
Fokker: E. Trouwborst-Dumoré Hippomundo breeder link advertisement € 750
4 Everdale (Lord Leatherdale) Charlotte Fry GB
Fokker: P. Kluytmans Hippomundo breeder link advertisement € 360
10 Catch Me (Decor Dreamcatcher) Margo Timmermans NL
Fokker: M. Derikx Hippomundo breeder link advertisement
Compiegne (FRA) CDIO5* - NC dressage
19-5-2019 - Grand Prix Special : (0.00)
1 Classic Briolinca (Trento B) Gareth Hughes GB
Fokker: Gebr van der Steen Hippomundo breeder link advertisement € 6.600
5 Don John (Glock's Johnson TN) Nick Wagman US
Fokker: P.A.J. Rops Hippomundo breeder link advertisement € 2.000
7 Alcazar (Contango) Katherine Bateson-Chandler US
Fokker: Steef van Winden Hippomundo breeder link advertisement
8 Badari (Gribaldi) Daniëlle Heijkoop NL
Fokker: J.Th.M. Gerrits Hippomundo breeder link advertisement
9 Chuppy Checker CL (Osmium) Tommie Visser NL
19-5-2019 - Grand Prix Freestyle : (0.00)
1 Desperado (Vivaldi) Emmelie Scholtens NL
Fokker: Fam. Andeweg Hippomundo breeder link advertisement € 11.550
4 Brother De Jeu (Glock's Voice) Antonia Ramel SE
Fokker: Emmy de Jeu Hippomundo breeder link advertisement € 4.900
6 Bubblingh (Lingh) Richard Davison GB
Fokker: R. Davison Hippomundo breeder link advertisement
7 Zippo (Harmony's Rousseau) Patrick van der Meer NL
Fokker: W. van Rooy Hippomundo breeder link advertisement
8 Dark Legend (Zucchero) Charlotte Fry GB
Fokker: Fam. Nobus-De Potter Hippomundo breeder link advertisement
19-5-2019 - Team Classification : (0.00)
1 Classic Briolinca (Trento B) Gareth Hughes GB
Fokker: Gebr van der Steen Hippomundo breeder link advertisement € 1.607
1 Bubblingh (Lingh) Richard Davison GB
Fokker: R. Davison Hippomundo breeder link advertisement € 1.607
1 Dark Legend (Zucchero) Charlotte Fry GB
Fokker: Fam. Nobus-De Potter Hippomundo breeder link advertisement € 1.607
2 Brother De Jeu (Glock's Voice) Antonia Ramel SE
Fokker: Emmy de Jeu Hippomundo breeder link advertisement € 1.232
3 Alcazar (Contango) Katherine Bateson-Chandler US
Fokker: Steef van Winden Hippomundo breeder link advertisement € 982
3 Don John (Glock's Johnson TN) Nick Wagman US
Fokker: P.A.J. Rops Hippomundo breeder link advertisement € 982
4 Desperado (Vivaldi) Emmelie Scholtens NL
Fokker: Fam. Andeweg Hippomundo breeder link advertisement € 795
4 Zippo (Harmony's Rousseau) Patrick van der Meer NL
Fokker: W. van Rooy Hippomundo breeder link advertisement € 795
4 Badari (Gribaldi) Daniëlle Heijkoop NL
Fokker: J.Th.M. Gerrits Hippomundo breeder link advertisement € 795
4 Chuppy Checker CL (Osmium) Tommie Visser NL
€ 795
5 Amorak (Special D) Stephanie Brieussel FR
Fokker: R. Nout Hippomundo breeder link advertisement € 670
7 Aranco V (Ferro) Isabel Cool BE
Fokker: P. v.d. Vleuten Hippomundo breeder link advertisement € 420
7 Charlie (Florencio I) Simon Missiaen BE
Fokker: Fam. van der Heijden Hippomundo breeder link advertisement € 420
18-5-2019 - Grand Prix : (0.00)
4 Desperado (Vivaldi) Emmelie Scholtens NL
Fokker: Fam. Andeweg Hippomundo breeder link advertisement € 1.200
5 Classic Briolinca (Trento B) Gareth Hughes GB
Fokker: Gebr van der Steen Hippomundo breeder link advertisement € 1.000
6 Brother De Jeu (Glock's Voice) Antonia Ramel SE
Fokker: Emmy de Jeu Hippomundo breeder link advertisement € 800
7 Bubblingh (Lingh) Richard Davison GB
Fokker: R. Davison Hippomundo breeder link advertisement € 600
Compiegne (FRA) CDIJ dressage
19-5-2019 - Junior Freestyle : (0.00)
2 Fame (Ampère) Amber van der Steen BE
Fokker: C.W.M. van Tiel-der Linden Hippomundo breeder link advertisement € 180
6 Caittin (Olivi) Dana van der Meer NL
18-5-2019 - Junior Individual Test : (0.00)
3 Fame (Ampère) Amber van der Steen BE
Fokker: C.W.M. van Tiel-der Linden Hippomundo breeder link advertisement € 75
7 Caittin (Olivi) Dana van der Meer NL
€ 28
8 Diablo De Saint Val (Vivaldi) Sarah Lopez FR
€ 28
17-5-2019 - Junior Team Test : (0.00)
5 Fame (Ampère) Amber van der Steen BE
Fokker: C.W.M. van Tiel-der Linden Hippomundo breeder link advertisement € 50
9 Diablo De Saint Val (Vivaldi) Sarah Lopez FR
10 Eppo (Zjengis Khan) Carla Marie Dufil FR
Compiegne (FRA) CDIY dressage
19-5-2019 - Young Riders Freestyle : (0.00)
1 Bon Jovi (UB 40) Rebecca Swain GB
€ 330
10 Corona (Tuschinski) Kate Wiggins BE
Fokker: P. Wijlaars Hippomundo breeder link advertisement
18-5-2019 - Young Rider Individual Test : (0.00)
5 Bon Jovi (UB 40) Rebecca Swain GB
€ 60
8 Famora (Blue Hors Zack) Carlotta Rogerson CH
Fokker: W.L. Plaizier Hippomundo breeder link advertisement € 10
17-5-2019 - Young Riders Team Test : (0.00)
1 Vloet Victory (Broere Jazz) Kimberly Pap NL
Fokker: J. Vloet Hippomundo breeder link advertisement € 188
3 Bon Jovi (UB 40) Rebecca Swain GB
€ 113
5 Vince (OO Seven) Meike Kroot NL
€ 75
7 Corona (Tuschinski) Kate Wiggins BE
Fokker: P. Wijlaars Hippomundo breeder link advertisement € 45
Compiegne (FRA) CDIYH dressage
18-5-2019 - Class 22 (7 year old horses) : Final (0.00)
2 Hamilton (Apache) Elisabeth Geluk NL
Fokker: L. Hagens-Groosman Hippomundo breeder link advertisement € 240
4 Highlight D (Glock's Voice) Jeroen Hamelink NL
Fokker: A.B.M. van Driel-Daal Hippomundo breeder link advertisement € 140
17-5-2019 - Class 21 (7 year old horses) : Preliminary Test (0.00)
2 Hamilton (Apache) Elisabeth Geluk NL
Fokker: L. Hagens-Groosman Hippomundo breeder link advertisement € 240
3 Highlight D (Glock's Voice) Jeroen Hamelink NL
Fokker: A.B.M. van Driel-Daal Hippomundo breeder link advertisement € 190
Compiegne (FRA) CDI2* dressage
18-5-2019 - Intermediate I : (0.00)
1 Glamourdale (Lord Leatherdale) Charlotte Fry GB
Fokker: J.W. Rodenburg Hippomundo breeder link advertisement € 375
2 Alicante Valley (Caricello) Jessica Dunn GB
€ 285
17-5-2019 - Prix St-Georges : (0.00)
1 Glamourdale (Lord Leatherdale) Charlotte Fry GB
Fokker: J.W. Rodenburg Hippomundo breeder link advertisement € 250
2 Alicante Valley (Caricello) Jessica Dunn GB
€ 190
4 Damirez (Sandro Hit) Daniëlle Heijkoop NL
€ 120
6 Genesis Begijnhoeve (Broere Jazz) Tommie Visser NL
Fokker: Stoeterij Het Maalwater Hippomundo breeder link advertisement € 70
Aalborg (DEN) CDIY dressage
19-5-2019 - Young Riders Freestyle : (0.00)
3 Beau-Amor (Painted Black) Hannah Rosendal SE
€ 160
18-5-2019 - Young Rider Individual Test : (0.00)
7 Beau-Amor (Painted Black) Hannah Rosendal SE
8 Bon Geste (Dutch Dormello DDH) Klara Svanberg SE
17-5-2019 - Young Riders Team Test : (0.00)
9 Beau-Amor (Painted Black) Hannah Rosendal SE
Aalborg (DEN) CDI3* dressage
18-5-2019 - Grand Prix Freestyle : (0.00)
7 Alex (Roughfield Fantasy) Louise Sättermann SE
17-5-2019 - Grand Prix Special : (0.00)
6 Bellissimo L (Samba Hit II) Mikaela Fabricius-Bjerre FI
Fokker: M.J.J. van Lieshout Hippomundo breeder link advertisement
7 Cerina E (Saffraan) Catarina Hjärpe SE
17-5-2019 - Intermediate I : (0.00)
8 Onassis (Broere Obelisk) Kathrine Lindboeg Lang DK
Fokker: B.J. Huirne Hippomundo breeder link advertisement
Aalborg (DEN) CDIJ dressage
18-5-2019 - Junior Individual Test : (0.00)
8 Wiebe (Olivi) Maxime Kjellvertz SE
17-5-2019 - Junior Team Test : (0.00)
7 Cappuccino K (Oscar) Matilda Jakobsson SE
10 Wiebe (Olivi) Maxime Kjellvertz SE
Ottawa (CAN) CDI3* dressage
19-5-2019 - Grand Prix Special : (0.00)
1 Arthur (Broere Jazz) Jill Irving CA
Fokker: Huub van Helvoirt Hippomundo breeder link advertisement € 150
18-5-2019 - Grand Prix Freestyle : (0.00)
2 Zodiac MW (Harmony's Rousseau) Megan Lane CA
Fokker: H.Z. Waterink Hippomundo breeder link advertisement
17-5-2019 - Grand Prix : (0.00)
1 Arthur (Broere Jazz) Jill Irving CA
Fokker: Huub van Helvoirt Hippomundo breeder link advertisement € 150
2 Zodiac MW (Harmony's Rousseau) Megan Lane CA
Fokker: H.Z. Waterink Hippomundo breeder link advertisement € 115
Ottawa (CAN) CDI1* dressage
18-5-2019 - Intermediate B : (0.00)
1 Citha's Utopia (Dayano) Allison Kavey US
€ 65
17-5-2019 - Prix St-Georges : (0.00)
4 E Rava (Don Jovi) Virginia Yarur CL
Fokker: C. van Etten Hippomundo breeder link advertisement € 60
17-5-2019 - Intermediate A : (0.00)
1 Citha's Utopia (Dayano) Allison Kavey US
€ 65
Dunakeszi (HUN) - eventing
19-5-2019 - CCI3*-L : (0.00)
10 Giant Prospect BB (Lauries Crusador xx) Merel Blom NL
€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid