Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Sportresultaten KWPN-gefokte paarden

Dit overzicht (Powered by Hippomundo) toont de top-10 resultaten van de afgelopen 10 dagen. De dressuur- en eventingresultaten staan onderaan.

Wilt u ook als fokker vermeld worden bij uw paard in dit overzicht van Hippomundo? Stuur dan een e-mail met een ingescand exemplaar van het KWPN-stamboekpapier naar info@hippomundo.com o.v.v. fokker KWPN.
Powered by Hippomundo ©
Opglabbeek (BEL) - Nat. CSV 17 jumping
23-9-2018 - Class 6 : (1.40)
2 Evelien (Nabab de Reve) Gaetan Stalpaert BE 0/0/39.84
Beijing – Equuleus (CHN) CSI3* jumping
23-9-2018 - Class 908 : Table A with jump-off (1.20)
2 Esme (Warrant) Dejian Song CN 0/0/42.78
€ 746
6 C'Est la Vie (Dinard L) Linan Hu CN 0/4/46.52
€ 205
10 Final Chance (Quidam de Revel) Quanwei Meng CN 0/8/53.58
€ 93
23-9-2018 - Class 909 : Table A with jump-off (1.30)
2 A Kind of Magic WM (Hinault) Yunhong Hou CN 0/0/47.37
Fokker: W. Middelesch Hippomundo breeder link advertisement € 2.238
3 Farasi Rossi (BMC Nassau) Linhu Ta CN 0/0/47.79
€ 1.679
6 Eyes Blue de La Sina (Mr. Blue) Qing Na CN 4/71.92
€ 615
8 Zonnekoning (Quite Easy I) Jirigala Erdeng CN 4/72.90
€ 335
10 Bellagio (Lord Z) Ruihong Zhou CN 4/75.41
Fokker: W.M.G.H. Boers Hippomundo breeder link advertisement € 279
23-9-2018 - Class 910 : Table A with jump-off (1.40)
4 Engeltje Reuvekamps (Warrant) Muladeli Muladeli CN 0/15/67.75
€ 1.865
6 Al Capone (Oklund) Zuping Huang CN 4/72.52
Fokker: A. Meeuwis Hippomundo breeder link advertisement € 1.026
9 F (Lexicon) Rima Da CN 4/75.99
€ 559
23-9-2018 - Class 911: GP : Table A with jump-off (1.50)
1 Ceylon (Van Gogh) Vincent Vermeulen NL 0/0/50.49
Fokker: H.J.M. Boerdijk Hippomundo breeder link advertisement € 28.732
4 Brikibo van de Bosbeek (Concorde) Jirigala Erdeng CN 0/4/49.14
Fokker: N.G.M. Santvoort Hippomundo breeder link advertisement € 8.706
9 Belle van den Hoogeweg (Hold Up Premier) Ba Gen CN 4/81.43
€ 1.741
22-9-2018 - Class 905 : With winning round (1.10)
9 Zenobia (Numero Uno) Yini Liang CN 0/4/43.41
€ 55
22-9-2018 - Class 907 : Table C Speed & Handiness (1.50)
2 Brikibo van de Bosbeek (Concorde) Jirigala Erdeng CN 0/62.94
Fokker: N.G.M. Santvoort Hippomundo breeder link advertisement € 7.463
3 Ceylon (Van Gogh) Vincent Vermeulen NL 4/63.40
Fokker: H.J.M. Boerdijk Hippomundo breeder link advertisement € 5.597
22-9-2018 - Class 906 : (1.20)
1 Wavanta (Hors la Loi II) Xiaowei Sun CN 0/69.97
Fokker: C.M.P.A. van Veldhoven Hippomundo breeder link advertisement € 466
3 C'Est la Vie (Dinard L) Linan Hu CN 4/76.8
€ 186
4 Depp (Vaillant) Linhu Ta CN 4/69.54
5 Corleone S (Royal Bravour) Zhiyuan Ma CN 4/71.98
7 Dommels vande Eenhoorn (Ukato) Mingzhong Wu CN 8/74.19
8 Féline V (Ustinov) Ke Zhang CN 4/76.64
10 Final Chance (Quidam de Revel) Quanwei Meng CN 0/72.43
10 Decorum (Oklund) Chuyue Zhang CN 10/106.97
21-9-2018 - Class 904 : Table A against the clock (1.50)
7 Dancing Blue (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Qing Shen CN 1/67.65
Fokker: N.A,F. Arnoe Hippomundo breeder link advertisement
21-9-2018 - Class 902 : Table A against the clock (1.30)
1 Bon Ami (Numero Uno) Kenneth Cheng HK 0/66.04
€ 932
4 Zonnekoning (Quite Easy I) Jirigala Erdeng CN 0/77.84
€ 373
5 A Kind of Magic WM (Hinault) Yunhong Hou CN 0/78.78
Fokker: W. Middelesch Hippomundo breeder link advertisement € 261
6 Farasi Rossi (BMC Nassau) Linhu Ta CN 4/69.02
€ 205
21-9-2018 - Class 903 : Table A against the clock (1.40)
2 Freedom (Thunder Bolt (Thunderbolt)) Zhenqiang Li CN 0/70.23
€ 1.243
5 Al Capone (Oklund) Zuping Huang CN 4/77.74
Fokker: A. Meeuwis Hippomundo breeder link advertisement € 435
Canteleu (FRA) CSI2* jumping
23-9-2018 - Class 16 : Table A with jump-off (1.35)
7 Elena (Arezzo VDL) Julien Anquetin FR 0/4/37.88
€ 80
8 Faiza B (Arko III) Charles Henri Robert FR 0/4/43.30
€ 60
22-9-2018 - Class 11 : Table A against the clock (1.35)
1 Beau Limit (VDL Groep No Limit) Guy Williams GB 0/62.73
€ 500
21-9-2018 - Class 8 : Table A with jump-off (1.45)
1 Frits O (Calvaro Z) Melanie Cloarec FR 0/0/41.08
€ 2.500
21-9-2018 - Class 9 : Table C Speed & Handiness (1.20)
7 Zermatt (Mermus R) Melanie Valentin Garcelon FR 88.23
Fokker: J.P. Bos Hippomundo breeder link advertisement € 52
20-9-2018 - Class 3 : Two phases (1.35)
8 Beau Limit (VDL Groep No Limit) Guy Williams GB 0/0/33.56
€ 45
20-9-2018 - Class 4 : Table A against the clock (1.40)
3 Divine de la Roque (For Hero de Hus) Edward Levy FR 0/63.43
Fokker: Alexandrine Hecart Hippomundo breeder link advertisement € 600
Canteleu (FRA) CSI1* jumping
21-9-2018 - Class 6 : Table A against the clock (1.35)
4 Baby Love (Lupicor) Guillaume Batillat FR 0/70.77
Fokker: L. Boogert Hippomundo breeder link advertisement € 200
Bonheiden (BEL) CSI2* jumping
23-9-2018 - Class I: GP : Table A with jump-off (1.45)
1 Bacardi (Numero Uno) Sanne Thijssen NL 0/0/39.84
Fokker: M. van Kleef Hippomundo breeder link advertisement € 6.175
4 Delgado (Verdi TN) Wout Jan van der Schans NL 0/4/41.24
Fokker: P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam Hippomundo breeder link advertisement € 2.470
8 3Q Qira (Ace) Lars Bak Andersen DK 4/76.73
Fokker: J. Opheij Hippomundo breeder link advertisement € 741
22-9-2018 - Class G : Two phases (1.15m-1.20m)
6 Dior B (Quadrillo) Putri Hamidjojo IN 0/0/38.16
€ 55
22-9-2018 - Class H : Table A against the clock (1.30)
2 Flora (Verdi TN) Wilma Charlotte Hellström SE 0/54.78
€ 250
6 Ecoliene (Warrant) Ines Van den Bosch BE 0/56.18
Fokker: S. Schaper-Tilstra Hippomundo breeder link advertisement € 68
7 Fairytale 86 (Verdi TN) Harry Allen IE 0/56.20
Fokker: Stoeterij Renken Hippomundo breeder link advertisement € 50
21-9-2018 - Class E : Two phases (1.40)
10 Delgado (Verdi TN) Wout Jan van der Schans NL 0/0/31.67
Fokker: P.W. Pijnacker & T.F. Pijnacker-Dam Hippomundo breeder link advertisement € 43
21-9-2018 - Class F : Two phases (1.30)
4 Farouche 3 (Andiamo Z) Stefan Eder AT 0/0/32.18
Fokker: A.W.M. van Hal Hippomundo breeder link advertisement € 125
7 Contento (Lord Z) Jody van Gerwen NL 0/0/35.32
Fokker: F.A.B. van de Pas Hippomundo breeder link advertisement € 50
20-9-2018 - Class D : Table A against the clock (1.15m-1.20m)
8 Fix Blue (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Frederick Goltz IE 0/75.20
Fokker: W.H.P. Hendriks Hippomundo breeder link advertisement € 30
19-9-2018 - Class B : Two phases (1.30)
10 Clever Brabant Lease (Wittinger VDL) Nathalie Willems BE 0/0/32.84
Fokker: V.M. Bolders Hippomundo breeder link advertisement € 31
19-9-2018 - Class C : Two phases (1.15m-1.20m)
10 Fix Blue (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Frederick Goltz IE 0/0/36.01
Fokker: W.H.P. Hendriks Hippomundo breeder link advertisement € 18
Bonheiden (BEL) CSI3* jumping
23-9-2018 - Class 10: GP : Table A with jump-off (1.50)
4 Capetown (Oklund) Wout Jan van der Schans NL 0/0/38.44
Fokker: G.F. van Os Hippomundo breeder link advertisement € 5.000
22-9-2018 - Class 7 : Two phases (1.35)
3 Djoel (Hamlet) Keith Shore GB 0/0/28.74
€ 300
4 Geste van de Vihta (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Bart Clarys BE 0/0/28.79
Fokker: Frans Standaert Hippomundo breeder link advertisement € 200
9 Zazou (Germus R) Teddy van de Rijt NL 0/0/30.87
Fokker: R. Beuving Hippomundo breeder link advertisement € 60
22-9-2018 - Class 8 : Table A with jump-off (1.45)
3 Hello Senator (Carambole N.O.P.) Scott Brash GB 0/0/36.95
Fokker: Henstra & Henstra Hippomundo breeder link advertisement € 3.705
5 Dobbey (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Lars Kersten NL 0/0/37.28
Fokker: K. Muys Jr. Hippomundo breeder link advertisement € 1.729
21-9-2018 - Class 4 : Table A against the clock (1.35)
4 Djoel (Hamlet) Keith Shore GB 0/63.94
€ 150
6 Fairytale Lady (Carolus H) Wout Jan van der Schans NL 0/64.53
€ 82
21-9-2018 - Class 5 : Two phases (1.40)
4 D'Angelo (Tangelo van de Zuuthoeve) Wout Jan van der Schans NL 0/0/28.48
Fokker: C.C. Huisman-Holst Hippomundo breeder link advertisement € 250
5 Celine (Calvaro Z) Graham Gillespie GB 0/0/28.61
Fokker: Beth Gillespie Hippomundo breeder link advertisement € 175
21-9-2018 - Class 6 : Two phases (1.45)
4 Bulavsco (Verdi TN) Sanne Thijssen NL 0/0/31.73
Fokker: P. & A. Rinkes-Tjeenk Willink Hippomundo breeder link advertisement € 2.099
20-9-2018 - Class 1 : Two phases (1.35)
1 Falbert SB (Numero Uno) Virginie Thonon BE 0/0/25.36
€ 375
8 Fastday VDL (Quaprice du Bois Margot) Sophie Dalm IE 0/0/26.75
€ 45
9 Elisabeth (Applaus) Pål Flam NO 0/0/27.20
Fokker: J. van Leur Hippomundo breeder link advertisement € 45
20-9-2018 - Class 2 : Two phases (1.40)
5 D'Angelo (Tangelo van de Zuuthoeve) Wout Jan van der Schans NL 0/0/30.07
Fokker: C.C. Huisman-Holst Hippomundo breeder link advertisement € 140
9 Naccord Melloni (Nabab de Reve) Wojciech Wojcianiec PL 0/0/32.21
Fokker: Harmsen BV Voegersbedrijf Hippomundo breeder link advertisement € 60
20-9-2018 - Class 3 : Table A against the clock (1.40m-1.45m)
10 Entertainer (Warrant) Michel Hendrix NL 0/71.75
Fokker: R. Kouwenhoven Hippomundo breeder link advertisement € 100
Bonheiden (BEL) CSIYH1* jumping
23-9-2018 - Class VII (5 year old) : Table A with jump-off (1.10)
5 Issem (Quality Time TN) Adam Grzegorzewski PL 0/0/34.80
€ 70
8 Iris (Starpower TN) Conor McMahon IE 4/0/34.52
€ 30
23-9-2018 - Class VIII (6 year old) : Table A with jump-off (1.20)
1 Haufom (Tangelo van de Zuuthoeve) Tom Slattery IE 0/0/27.56
Fokker: H.J.M. Knops Hippomundo breeder link advertisement € 375
5 Harvard (Bustique) Conor McMahon IE 0/0/30.78
Fokker: Stal Hendrix Hippomundo breeder link advertisement € 105
7 Top Model (Spartacus TN) Sofia Westborg SE 0/0/31.41
€ 60
9 Hieke (Zambesi) Tamarin Christie GB 0/0/35.00
Fokker: J.H.J. Blaauwgeers Hippomundo breeder link advertisement € 45
10 Haranta (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Conor McMahon IE 0/4/27.14
Fokker: G. Reuls Hippomundo breeder link advertisement € 37
23-9-2018 - Class IX (7 year old) : Table A with jump-off (1.30)
1 Galveston G (VDL Groep Zagreb) Katinka Brogaard GB 0/0/27.5
€ 412
2 Gino (Echo van 't Spieveld) Teddy van de Rijt NL 0/0/30.28
€ 337
8 Goblet (Zacharov TN) Cecilie Hatteland NO 8/0/35.78
Fokker: P.J. Amendt Hippomundo breeder link advertisement € 45
9 Guelty CL (Baltic VDL) Antonio Mendes Anasagasti ES 8/4/38.26
€ 45
21-9-2018 - Class VI (7 year old) : Two phases (1.30)
5 Goblet (Zacharov TN) Cecilie Hatteland NO 0/0/27.70
Fokker: P.J. Amendt Hippomundo breeder link advertisement € 70
7 Gino (Echo van 't Spieveld) Teddy van de Rijt NL 0/0/28.09
€ 40
20-9-2018 - Class III (5 year old) : Two phases (1.10)
2 Iris (Starpower TN) Conor McMahon IE 0/0/28.39
€ 150
4 Incredible C (Spartacus TN) Katharina Offel DE 0/0/30.37
€ 75
6 Issem (Quality Time TN) Adam Grzegorzewski PL 0/0/31.63
€ 41
8 Imagine H (Etoulon VDL) Bart de Bruijn NL 0/0/31.93
€ 22
10 Izarra VDS (Ghodinho Vds) Tamarin Christie GB 0/0/34.12
Fokker: D.M. van der Schaar Hippomundo breeder link advertisement € 18
20-9-2018 - Class IV (6 year old) : Two phases (1.20)
2 Haufom (Tangelo van de Zuuthoeve) Tom Slattery IE 0/0/27.38
Fokker: H.J.M. Knops Hippomundo breeder link advertisement € 200
5 Haranta (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Conor McMahon IE 0/0/28.17
Fokker: G. Reuls Hippomundo breeder link advertisement € 70
8 Hot Shot VDS (Spartacus TN) Graham Gillespie GB 0/0/29.48
€ 30
20-9-2018 - Class V (7 year old) : Two phases (1.30)
1 Galveston G (VDL Groep Zagreb) Katinka Brogaard GB 0/0/27.08
€ 250
2 Galveston G (VDL Groep Zagreb) Laetitia Du Couëdic CH 0/0/29.63
€ 200
5 Goblet (Zacharov TN) Cecilie Hatteland NO 0/0/30.30
Fokker: P.J. Amendt Hippomundo breeder link advertisement € 70
7 Giwana (Baltic VDL) Lars Kersten NL 0/0/31.30
€ 40
8 Gino (Echo van 't Spieveld) Teddy van de Rijt NL 0/0/31.48
€ 30
19-9-2018 - Class I (5 year old) : Two phases (1.10)
1 Iris (Starpower TN) Conor McMahon IE 0/0/27.99
€ 125
3 Incredible C (Spartacus TN) Katharina Offel DE 0/0/29.58
€ 75
7 Imagine H (Etoulon VDL) Bart de Bruijn NL 0/0/32.49
€ 20
9 Issem (Quality Time TN) Adam Grzegorzewski PL 0/0/34.69
€ 15
19-9-2018 - Class II (6 year old) : Two phases (1.20)
5 Haufom (Tangelo van de Zuuthoeve) Tom Slattery IE 0/0/27.01
Fokker: H.J.M. Knops Hippomundo breeder link advertisement € 52
8 Harvard (Bustique) Conor McMahon IE 0/0/27.72
Fokker: Stal Hendrix Hippomundo breeder link advertisement € 22
9 Oak Grove's Zilzal (Zambesi) Harm Lahde DE 0/0/27.88
Fokker: R. de Groot Hippomundo breeder link advertisement € 22
Gorla Minore (ITA) CSI1* jumping
23-9-2018 - Class 23 : Table A against the clock (1.30)
2 Believe in Me (Padinus) Katie Gygax GB 0/61.16
Fokker: Frencken-Textor Hippomundo breeder link advertisement € 200
6 Vive la Vie (Faldo) Sasha Barthe CH 0/63.42
€ 55
23-9-2018 - Class 24 : Table A with jump-off (1.20)
6 Donna Blue (Quasimodo Z) Kelly Ann Schmitt CH 0/0/40.11
Fokker: J. Klein Gunnewiek Hippomundo breeder link advertisement € 82
7 Dylan Future (Canturano I) Gianluca Agustoni IT 0/0/40.30
€ 60
10 Finn W (Flamenco de Semilly) Marianne Schindele AT 0/0/44.13
Fokker: A. Waldman Hippomundo breeder link advertisement € 37
22-9-2018 - Class 18 : Two phases (1.20)
4 Carlina Z (Carthino Z) Maureen Wahl CH 0/0/27.13
€ 80
5 Donna Blue (Quasimodo Z) Kelly Ann Schmitt CH 0/0/28.57
Fokker: J. Klein Gunnewiek Hippomundo breeder link advertisement € 56
22-9-2018 - Class 19 : Two phases (1.15)
1 F Kwanah IS (Zavall VDL) Charlotte Horne GB 0/0/28.12
€ 175
2 Halelujha W (Plot Blue) Franziska Meierhans CH 0/0/29.01
Fokker: G.J.M. Wijdeven Hippomundo breeder link advertisement € 140
8 Winning Mood (Cavalier) Christine Weiss AT 4/47.38
Fokker: A. Veenhoef ENZ Hippomundo breeder link advertisement € 21
22-9-2018 - Class 20 : Two phases (1.30)
2 Verdi DDH (Celano) Laura Terrier CH 0/0/26.26
Fokker: De Havikerwaard Hippomundo breeder link advertisement € 200
5 Cameron (Tygo) Marco Cavalli IT 0/0/27.80
Fokker: J. Bervoets Hippomundo breeder link advertisement € 70
21-9-2018 - Class 13 : Table A against the clock (1.15)
6 Dutch Boy (Carthino Z) Aleksander Lobach RU 0/76.28
€ 38
21-9-2018 - Class 12 : Table A against the clock (1.30)
2 Believe in Me (Padinus) Katie Gygax GB 0/61.26
Fokker: Frencken-Textor Hippomundo breeder link advertisement € 200
5 Fan of Mr Blue (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Coralie Maitre CH 0/63.53
€ 70
6 Ufieno (Numero Uno) Bianca Babanitz AT 0/63.64
Fokker: H. Huijbers Hippomundo breeder link advertisement € 55
20-9-2018 - Class 5 : Table A against the clock (1.20)
4 Cameron (Tygo) Marco Cavalli IT 0/63.03
Fokker: J. Bervoets Hippomundo breeder link advertisement € 80
7 Genesis (Carambole N.O.P.) Fabio Crotta CH 0/64.11
€ 32
20-9-2018 - Class 6 : Table A against the clock (1.15)
3 Winning Mood (Cavalier) Christine Weiss AT 0/65.95
Fokker: A. Veenhoef ENZ Hippomundo breeder link advertisement € 105
4 Halelujha W (Plot Blue) Franziska Meierhans CH 0/68.39
Fokker: G.J.M. Wijdeven Hippomundo breeder link advertisement € 70
9 Valuas (Cantos) Dominic Chaix CH 0/75.39
€ 21
10 Cleopatra B (Quidam de Revel) Sarah Kolarov CH 0/76.28
€ 17
Gorla Minore (ITA) CSI2* jumping
23-9-2018 - Class 21 : Table A against the clock (1.40)
3 Berlin Blue (Berlin) Annina Züger CH 0/57.68
Fokker: J. Moorman-Krol Hippomundo breeder link advertisement € 300
4 Cintender (Nintender) Natale Chiaudani IT 0/57.70
Fokker: J. Meijerink Hippomundo breeder link advertisement € 200
23-9-2018 - Class 22 : Table A with jump-off (1.45)
1 Elzas (Diamant de Semilly) Giulia Martinengo Marquet IT 0/0/37.36
€ 6.250
22-9-2018 - Class 16 : Table A against the clock (1.35)
1 Gerardo-E (Baltic VDL) Guido Grimaldi IT 0/61.09
€ 375
6 Wumero (Numero Uno) Sebastian Wiesli CH 0/69.40
€ 82
10 Easy Adelheid (Ginus) William Furlini IT 0/72.87
€ 37
22-9-2018 - Class 17 : Table A with jump-off (1.40)
6 Clodia CSG (Quidam de Revel) Paolo Paini IT 0/4/34.90
Fokker: Allevamento Ca' San Giorgio Hippomundo breeder link advertisement € 275
9 LC Waikiki Akino (Kojak) Anna-Maria Papageorgiou GR 0/4/39.28
Fokker: D.J. Menkveld Hippomundo breeder link advertisement € 150
21-9-2018 - Class 10 : Two phases (1.40)
1 Clodia CSG (Quidam de Revel) Paolo Paini IT 0/0/30.49
Fokker: Allevamento Ca' San Giorgio Hippomundo breeder link advertisement € 500
3 Faleva S (Faldo) Fabio Crotta CH 0/0/31.10
€ 300
4 De Vleut (Vleut) Alexa Larkin IT 0/0/32.77
Fokker: Stal Hendrix Hippomundo breeder link advertisement € 200
10 Equiano (Campbell VDL) Fiorenzo Ammendola IT 0/0/35.78
€ 50
21-9-2018 - Class 9 : Two phases (1.45)
3 C. Amelusina R60 (Mr. Blue) Thomas Ryan IE 0/0/28.37
Fokker: Stal Roelofs Hippomundo breeder link advertisement € 3.705
6 El Nino IV (Tangelo van de Zuuthoeve) Fabio Crotta CH 0/0/30.70
Fokker: P. Leenen Hippomundo breeder link advertisement € 1.358
10 Casino Royal (Lupicor) William Furlini IT 0/0/33.01
€ 617
21-9-2018 - Class 11 : Table A with jump-off (1.35)
7 Vanitas (Negro) Julien Pradervand CH 0/0/44.64
Fokker: Gebr. van Stee Hippomundo breeder link advertisement € 120
20-9-2018 - Class 4 (in 2 groups) : Two phases (1.35)
1 Faleva S (Faldo) Fabio Crotta CH 0/0/26.08
€ 375
4 Cintender (Nintender) Natale Chiaudani IT 0/0/27.16
Fokker: J. Meijerink Hippomundo breeder link advertisement € 150
Gorla Minore (ITA) CSIYH1* jumping
22-9-2018 - Class 14 (6 year old) : Table A with jump-off (1.25)
1 Hayden (Baltic VDL) Iris Gautschi CH 0/0/39.68
€ 250
21-9-2018 - Class 7 (6 year old) : Table A against the clock (1.25)
1 Hayden (Baltic VDL) Iris Gautschi CH 0/63.64
€ 200
21-9-2018 - Class 8 (7 year old) : Table A against the clock (1.30m-1.35m)
4 Ginus (Arezzo VDL) Guido Grimaldi IT 0/68.37
Fokker: J. Feringa Hippomundo breeder link advertisement € 100
9 Grand Cru B (Hos d'O) Steffi Theiler CH 0/74.23
Fokker: De Beemdhoeve Hippomundo breeder link advertisement € 30
20-9-2018 - Class 1 (6 year old) : Two phases (1.25)
3 Hayden (Baltic VDL) Iris Gautschi CH 0/0/31.63
€ 120
Caledon (CAN) CSI2* jumping
23-9-2018 - Class 180: GP : Table A with jump-off (1.45)
5 Bonzay (Numero Uno) Jonathon Millar CA
Fokker: H.J. Steggink Hippomundo breeder link advertisement € 2.300
21-9-2018 - Class 181 : Table A with jump-off (1.45)
1 Farrel VDL (VDL Cardento) Daniel Coyle IE
Fokker: VDL Stud Hippomundo breeder link advertisement € 5.835
20-9-2018 - Class 179 : Table A against the clock (1.45)
1 Farrel VDL (VDL Cardento) Daniel Coyle IE
Fokker: VDL Stud Hippomundo breeder link advertisement € 1.645
WEG-S Tryon (USA) jumping
23-9-2018 - Final ranking Individual : (0.00)
5 Admara 2 (Padinus) Carlos Enrique Lopez Lizarazo CO 0.81/6/5/0/1/12.81
Fokker: A. van Nuland Hippomundo breeder link advertisement € 22.845
21-9-2018 - Team Championship : Three rounds (1.65)
1 Eddie Blue (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Devin Ryan US 3.64/4/4/0/34.88
Fokker: J. Honcoop Hippomundo breeder link advertisement
2 H&M Christian K (Namelus R) Peder Fredricson SE 2.16/0/8/0/34.43
Fokker: G.W. Klerks Hippomundo breeder link advertisement
4 Bacardi VDL (VDL Corland) Janika Sprunger CH 1.96/1/ELIM
Fokker: F. van de Linden Hippomundo breeder link advertisement
4 Daimler (Canturano I) Werner Muff CH 6.10/12/13
Fokker: Garrelt Kruiter Hippomundo breeder link advertisement
5 Sterrehof's Calimero (Quidam de Revel) Marc Houtzager NL 1.57/4/4
Fokker: Stal Horn B.V. Hippomundo breeder link advertisement
7 Skara Glen's Machu Picchu (VDL Silverstone) Paul O'Shea IE 5.50/8/4
Fokker: J. van der Vegt Hippomundo breeder link advertisement
10 Carona (Untouchable) Kara Chad CA 5.48/5/8
Fokker: H. van Osch Hippomundo breeder link advertisement
19-9-2018 - Class 1: Team & Indiv. 1st Comp. : Table C Speed & Handiness (1.55)
6 Admara 2 (Padinus) Carlos Enrique Lopez Lizarazo CO (0)/77.96
Fokker: A. van Nuland Hippomundo breeder link advertisement € 3.890
10 Sterrehof's Calimero (Quidam de Revel) Marc Houtzager NL (0)/79.48
Fokker: Stal Horn B.V. Hippomundo breeder link advertisement € 1.740
Moorsele (BEL) CSI1* jumping
22-9-2018 - Class V : Table A with jump-off (1.15)
4 Eels (Warrant) Bo Fievez BE 0/0/35.83
20-9-2018 - Class I : Two phases (1.10)
3 Hind V (Mylord Carthago) Kelly Jochems NL 0/0/32.03
€ 150
4 Glamour Girl (Bernini ) Clare Reynolds GB 0/0/36.04
€ 100
7 Eels (Warrant) Bo Fievez BE 0/0/40.43
€ 40
Moorsele (BEL) CSIYH1* jumping
22-9-2018 - Class D (7 year old) : Table A against the clock (1.35)
9 Goldwyn (Zavall VDL) Aurore Christen FR 1/84.49
21-9-2018 - Class C (5 & 6 year old) : Two phases (1.15m-1.25m)
3 Irocca van de Postbaan (Montender) Bas Knijff NL 0/0/31.21
Fokker: Stoeterij de Postbaan Hippomundo breeder link advertisement € 150
10 I Am Elvis (Elvis ter Putte) Chanel De Baets BE 0/0/33.68
€ 25
20-9-2018 - Class A (5 & 6 year old) : Two phases (1.15m-1.25m)
8 Irocca van de Postbaan (Montender) Bas Knijff NL 0/0/32.73
Fokker: Stoeterij de Postbaan Hippomundo breeder link advertisement
10 Izzy (Big Star Jr K Z) Aurore Christen FR 0/0/33.68
Moorsele (BEL) CSI2* jumping
21-9-2018 - Class 4 : Table A against the clock (1.40)
2 E.R.P. van www.olland.biz (Amadeus) Bert Jan van de Pol NL 0/58.45
Fokker: J. van Gorkum Hippomundo breeder link advertisement
10 S & L Chubby Checker (VDL Cardento) Vincent Lambrecht BE 0/62.88
Fokker: R. Meeuwes Hippomundo breeder link advertisement
20-9-2018 - Class 1 : Table A against the clock (1.30)
1 Wilandri E (Lupicor) Georgina Burchmore-Eames GB 0/63.12
Fokker: Fam. R. Ebbinge Hippomundo breeder link advertisement
Villingendorf (GER) - Nat. - jumping
22-9-2018 - Class 2 (S2*) : Table A with jump-off (1.45)
3 Chester (Verdi TN) Rossen Raitchev BG 0/0/37.37
€ 520
9 Dinadja (AD Unaniem) Katharina Rhomberg AT 0/0/42.04
Fokker: E. Schep Hippomundo breeder link advertisement € 200
Hawkesbury (AUS) CSI1* jumping
16-9-2018 - Class 1 : Two Rounds (1.40)
7 Barrichello (Madison) Amelia Douglass AU 0/0/54.40
€ 25
Lier (BEL) - Nat. CSV 16 jumping
16-9-2018 - Class 6 : Table A with jump-off (1.40)
10 Evelien (Nabab de Reve) Gaetan Stalpaert BE 1/86.01
Ju Yong Guan (CHN) CSI3* jumping
16-9-2018 - Class 9 : Table A with jump-off (1.40)
8 Al Capone (Oklund) Zuping Huang CN 0/4/46.01
Fokker: A. Meeuwis Hippomundo breeder link advertisement € 338
10 Eat my Dust (Marlon) Linhu Ta CN 0/8/39.59
€ 281
16-9-2018 - Class 10: GP : Table A with jump-off (1.50)
1 Ceylon (Van Gogh) Vincent Vermeulen NL 0/0/44.19
Fokker: H.J.M. Boerdijk Hippomundo breeder link advertisement € 33.895
3 Brikibo van de Bosbeek (Concorde) Jirigala Erdeng CN 0/0/46.30
Fokker: N.G.M. Santvoort Hippomundo breeder link advertisement € 15.406
8 Belle van den Hoogeweg (Hold Up Premier) Ba Gen CN 0/12/50.29
€ 2.567
16-9-2018 - Class 11 : Table C Speed & Handiness (1.20)
2 Zenobia (Numero Uno) Yini Liang CN 95.11
€ 1.127
4 Fajelsinaa (Clinton I) Jianting Zhao CN 106.48
15-9-2018 - Class 5 : Table A with jump-off (1.20)
1 Altino (Oklund) Haiyang Zhou CN 0/0/39.10
€ 939
6 Washington (Indoctro) Teng Zhang CN 0/0/46.59
€ 206
7 Ben (Concreto) Qi Xiao CN 0/0/47.13
Fokker: B.H. Wentink Hippomundo breeder link advertisement € 150
15-9-2018 - Class 6 : Table A with jump-off (1.30)
9 Freedom (Thunder Bolt (Thunderbolt)) Zhenqiang Li CN 0/0/47.29
€ 225
10 Bon Ami (Numero Uno) Kenneth Cheng HK 1/83.37
€ 187
15-9-2018 - Class 7 : Table C Speed & Handiness (1.50)
2 Z Wellie 72 (Celano) Rima Da CN 55.64
Fokker: Stal Roelofs Hippomundo breeder link advertisement € 7.014
3 Brikibo van de Bosbeek (Concorde) Jirigala Erdeng CN 56.41
Fokker: N.G.M. Santvoort Hippomundo breeder link advertisement € 5.260
10 Cairo (Silverstar) Yu Tian CN 61.17
€ 876
14-9-2018 - Class 4 : Table A against the clock (1.50)
5 Branca (Polydox) Nigel Coupe GB 6/88.39
Fokker: J. Wouters Hippomundo breeder link advertisement
6 F (Lexicon) Aniek Poels NL 6/89.09
14-9-2018 - Class 1 : Table A against the clock (1.20)
7 Fairy Tale la Vie (Singapore) Guoshi Tan CN 0/75.55
€ 50
14-9-2018 - Class 2 : Table A against the clock (1.30)
8 Freedom (Thunder Bolt (Thunderbolt)) Zhenqiang Li CN 0/75.48
€ 75
9 Féline V (Ustinov) Ke Zhang CN 0/75.62
€ 75
14-9-2018 - Class 3 : Table A against the clock (1.40)
4 Eat my Dust (Marlon) Linhu Ta CN 0/71.80
€ 375
La Bagnaia (ITA) CSI1* jumping
16-9-2018 - Class 12 : Table A with jump-off (1.20)
3 General Allegrc (Numero Uno) Alberto Graziani IT 0/0/33.79
€ 165
4 Zip (T Umonia 65) Federico Colombari IT 0/0/34.05
€ 110
7 Gogo F (VDL Corland) Morgana Santini IT 0/0/35.24
€ 44
8 B 'NL' (Cassini I) Maria Elena Balli IT 0/0/37.36
€ 33
10 Coriniki B (VDL Sydney) Filiberto Chilleri IT 0/0/39.88
€ 27
16-9-2018 - Class 11 : Accumulator (1.15)
2 Beatrix (Cartano) Eugenia Herrera MX 44/42.59
€ 110
8 Gwyneth Sinaa-A (Indorado) Veronica Resca IT 44/50.66
Fokker: A.M. Angenent-de Bruijn Hippomundo breeder link advertisement € 16
15-9-2018 - Class 6 : Table A against the clock (1.15)
4 Voila (Phin Phin) Matilde Bertone IT 0/59.32
Fokker: Th. H. W. ten Brinke & R. Bril Hippomundo breeder link advertisement € 55
10 Gwyneth Sinaa-A (Indorado) Veronica Resca IT 2/78.08
Fokker: A.M. Angenent-de Bruijn Hippomundo breeder link advertisement € 13
15-9-2018 - Class 7 : Table A against the clock (1.20)
6 Zip (T Umonia 65) Federico Colombari IT 0/58.76
€ 60
7 Belle (Colandro) Claudia Chilleri IT 0/58.91
€ 44
9 Gogo F (VDL Corland) Morgana Santini IT 0/60.07
€ 33
14-9-2018 - Class 1 : Two phases (1.15)
1 Voske (Zortin) Ferdinando Larth Mazzei IT 0/0/22.02
€ 125
10 Thunderbird (Manhattan) Luca Manfredotti IT 0/0/25.44
Fokker: G.J. Jacobs Hippomundo breeder link advertisement € 12
14-9-2018 - Class 2 : Two phases (1.20)
8 Wesly (Burggraaf) Barbara Montaventi IT 0/0/25.05
€ 33
10 Coriniki B (VDL Sydney) Filiberto Chilleri IT 0/0/26.04
€ 27
La Bagnaia (ITA) CSI2* jumping
16-9-2018 - Class 13 : Table A against the clock (1.30)
7 Basco (Upgrade) Massimo Pacciani IT 0/60.52
€ 48
16-9-2018 - Class 14 : Accumulator (1.35)
2 Easy Time de Villa d'Arto (Tangelo van de Zuuthoeve) Emilio Bicocchi IT 44/36.17
€ 400
6 Goblin (Baltic VDL) Matteo Zamana IT 44/39.27
€ 110
15-9-2018 - Class 8 : Two phases (1.30)
3 Dorito (Carthino Z) Gabriele Gasparetto IT 0/0/28.69
€ 180
4 Champetter (Calvaro Z) Giacomo Casadei IT 0/0/29.37
€ 120
15-9-2018 - Class 9 : Table A with jump-off (1.35)
9 Child Veron (VDL Veron) Aurora Bortolazzi IT 0/WD
€ 135
15-9-2018 - Class 10 : Two phases (1.40)
1 Grappa (Dynamite vt Hazelarenhoekje) Cristian Pitzianti IT 0/0/25.98
€ 750
14-9-2018 - Class 4 : Table A against the clock (1.35)
3 Carola (Cantos) Natale Chiaudani IT 0/55.78
€ 300
5 Loro Piana Celtic (Montender) Francesca Arioldi IT 0/56.33
Fokker: H.J. Luijerink Hippomundo breeder link advertisement € 140
7 Easy Time de Villa d'Arto (Tangelo van de Zuuthoeve) Emilio Bicocchi IT 0/57.34
€ 80
14-9-2018 - Class 5 : Table A against the clock (1.45)
3 Fer Z.G. (Nabab de Reve) Paolo Adorno IT 0/63.76
€ 3.705
4 Dundee v/h Marienshof (Cicero Z van Paemel ) Roberto Arioldi IT 0/64.34
Fokker: Stal Marienshof Hippomundo breeder link advertisement € 2.470
6 Zquasimodo R (Quasimodo Z) Clementina Grossi IT 0/67.53
Fokker: Jan Ruuls Hippomundo breeder link advertisement € 1.358
14-9-2018 - Class 3 : Table A with jump-off (1.30)
3 Farah Dibah (Cornet Obolensky) Dieter Köfler AT 0/0/39.17
Fokker: Stoeterij Het Maalwater Hippomundo breeder link advertisement € 225
5 El Tana (Ustinov) Lorenzo Triarico IT 0/0/40.06
€ 105
Lanaken - WChYH WChYH jumping
16-9-2018 - Class 13 (Final 6 year old) : Table A with jump-off (1.35)
7 Happy-Fomia (Spartacus TN) Matthew Sampson GB 0/4/34.62
Fokker: M.M. Hooijmans Hippomundo breeder link advertisement € 988
16-9-2018 - Class 14 (Final 7 year old) : Table A with jump-off (1.45)
2 Grandorado TN (Eldorado van de Zeshoek TN) Willem Greve NL 0/0/39.49
Fokker: M. Rietberg & D.J. Verhoeven Hippomundo breeder link advertisement € 10.000
4 Gaesbekers Glamour Girl (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Charlotte Bettendorf LU 0/4/37.04
Fokker: Stoeterij Gaesbeek VOF Hippomundo breeder link advertisement € 5.000
9 Gogo (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Willem Greve NL 0/8/38.41
Fokker: H. Veenstra Hippomundo breeder link advertisement € 1.500
15-9-2018 - Class 11 Consolation class (7 year old) : Table A against the clock (1.40)
10 Gladstone (Grison van den Bisschop) Jordi van Oosterhout NL 0/63.06
Fokker: S.M.J. van de Burg Hippomundo breeder link advertisement € 94
15-9-2018 - Class 9 Consolation class (5 year old) : Table A against the clock (1.25)
2 Ipsthar (Denzel van 't Meulenhof) Bas Moerings NL 0/54.97
Fokker: J. Moerings Hippomundo breeder link advertisement € 500
5 Icen (Iceman de Muze) Anoek Van der Pluijm NL 0/57.37
Fokker: M.M.A. Everse Hippomundo breeder link advertisement € 175
14-9-2018 - Class 7 (7 year old) : Table A against the clock (1.40)
9 Gaesbekers Glamour Girl (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Charlotte Bettendorf LU 0/65.87
Fokker: Stoeterij Gaesbeek VOF Hippomundo breeder link advertisement € 113
14-9-2018 - Class 5 (5 year old) : Table A not against the clock (1.25)
1 Itouch DHH (Emilion) Aldo Intagliata IT 0
Fokker: B. & B.C. Dirksen Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Indy MBF (Quasimodo vd Molendreef) Niels Knape NL 0
Fokker: A.G.C Verkerk Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Icarus V (Biscayo) Thomas Mertens BE 0
Fokker: M. Verschoor Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Idense (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Thomas Mertens BE 0
Fokker: C. Maas Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Immer Fortuna (Berlin) Thijs Derks NL 0
Fokker: P. & A. Rinkes-Tjeenk Willink Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Ikoon L (Ustinov) Thiago Ribas da Costa BR 0
Fokker: A. van Laak Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Iron Man (I'm Special de Muze) Sjaak Sleiderink NL 0
Fokker: R. Bosma-Bruggink & B.L. Bosma Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 It's Young Baloubet R.T. (Baloubet du Rouet) Rob Heyligers NL 0
Fokker: R. Tel Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Incognito (Baltic VDL) Niels Tacken NL 0
Fokker: Fam. Nooren Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Idagonda (VDL Zirocco Blue N.O.P.) Nicole Mestrom NL 0
Fokker: F. Wetemans Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Iriz (Eldorado van de Zeshoek TN) Anoek Van der Pluijm NL 0
Fokker: C. van der Pluijm Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Iejantien de Muze (Triomphe de Muze) Magnus Aalberg NO 0
Fokker: C. van Schipstal Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Issun Boshi (Caretino Gold) Jonas Vervoort BE 0
Fokker: Mrs. A. & W. Wolters Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Iron Maiden (Quasimodo vd Molendreef) James Billington GB 0
Fokker: A.O. de Haan Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Impian D (VDL Bubalu) Henk Frederiks NL 0
Fokker: H.K. van Doorn Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Oak Grove's I'm The One (I'm Special de Muze) Harm Lahde DE 0
Fokker: Fam. Breukink Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Imago (VDL Cardento) Dries Van der Linden BE 0
Fokker: W.J.J. Goesten Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Icen (Iceman de Muze) Anoek Van der Pluijm NL 0
Fokker: M.M.A. Everse Hippomundo breeder link advertisement € 24
1 Ibiza (VDL Cardento) Victoria Gulliksen NO 0
Fokker: De Radstake BV Hippomundo breeder link advertisement € 24
Mâcon Chaintré (FRA) CSI3* jumping
16-9-2018 - Class 17: GP : Table A with jump-off (1.55)
3 Dublin V (SIEC Vigaro) Laura Renwick GB 0/0/39.68
Fokker: De Radstake BV Hippomundo breeder link advertisement € 5.700
15-9-2018 - Class 13 : Table A with jump-off (1.45)
5 Grand Cooper (Lord Z) Pius Schwizer CH 0/4/40.48
Fokker: Pietro Giulio Vincoli Hippomundo breeder link advertisement € 840
15-9-2018 - Class 14: Six Bar : ()
1 Miss Fritz (Andiamo Z) Tim Stockdale GB
€ 1.733
4 Dassler (ARD VDL Douglas) Mathieu Billot FR
Fokker: Floris G. van Leuken Hippomundo breeder link advertisement € 680
14-9-2018 - Class 6 : Table A against the clock (1.35)
2 Elena (Arezzo VDL) Julien Anquetin FR 0/60.37
€ 500
4 Grand Cooper (Lord Z) Pius Schwizer CH 0/61.77
Fokker: Pietro Giulio Vincoli Hippomundo breeder link advertisement € 250
14-9-2018 - Class 9 : Two phases (1.40)
9 Foot Loose (Baltic VDL) Charlotte Mordasini SE 0/45.24
€ 150
Damascus (SYR) CSI1* jumping
16-9-2018 - Class 7 : Winning Round (1.20)
2 Zorba (Perion) Aya Hamcho SY 0/0/42.09
Fokker: M. Leyser Hippomundo breeder link advertisement € 99
16-9-2018 - Class 9: GP : Two Rounds (1.40)
3 Heleom (Verdi TN) Alshehab Humam DZ 4/0/52.14
€ 172
14-9-2018 - Class 4 : Table A against the clock (1.15)
8 Zorba (Perion) Aya Hamcho SY 4/63.93
Fokker: M. Leyser Hippomundo breeder link advertisement € 9
14-9-2018 - Class 6 : Table A against the clock (1.35)
6 Heleom (Verdi TN) Alshehab Humam DZ 0/74.49
€ 31
Moscow, Maxima Park (RUS) CSI2* jumping
16-9-2018 - Class 18 : Table A with jump-off (1.40)
4 Delicia HJB (Colandro) Natalia Simonia RU 0/0/33.89
Fokker: H.J. Bakker Hippomundo breeder link advertisement € 450
10 Diarado (SIEC Vigaro) Mikhail Safronov RU 4/78.85
Fokker: A.H.W. & M.B.H. Nieuwenhuis Hippomundo breeder link advertisement € 112
16-9-2018 - Class 19: GP : Table A with jump-off (1.45)
6 Arinjo V (Carinjo HDC) Victoria Krashevich RU 0/4/40.93
Fokker: W. Verbakel Hippomundo breeder link advertisement € 1.359
7 Bivaldi (Cantos) Alexandr Belekhov RU 0/4/41.00
Fokker: J.J. van Dijk Hippomundo breeder link advertisement € 988
15-9-2018 - Class 16 : Relay (1.25)
1 Diarado (SIEC Vigaro) Mikhail Safronov RU 64.70
Fokker: A.H.W. & M.B.H. Nieuwenhuis Hippomundo breeder link advertisement € 1.400
3 Delicia HJB (Colandro) Natalia Simonia RU 71.81
Fokker: H.J. Bakker Hippomundo breeder link advertisement € 860
14-9-2018 - Class 11 : Accumulator (1.35)
6 Delicia HJB (Colandro) Natalia Simonia RU 65/59.36
Fokker: H.J. Bakker Hippomundo breeder link advertisement € 110
8 Furie-D (Up To Date) Anna Chistyakova RU 65/59.78
€ 60
14-9-2018 - Class 12 : Table A against the clock (1.40)
3 Arinjo V (Carinjo HDC) Victoria Krashevich RU 0/63.04
Fokker: W. Verbakel Hippomundo breeder link advertisement € 495
6 Bivaldi (Cantos) Alexandr Belekhov RU 0/64.44
Fokker: J.J. van Dijk Hippomundo breeder link advertisement € 181
Moscow, Maxima Park (RUS) CSIYH1* jumping
14-9-2018 - Class 10 : Two phases (1.20m-1.25m)
6 Milan (Glock's London) Ivan Malygin RU 0/1/38.81
Fokker: J. Saaltink Hippomundo breeder link advertisement € 44
Jardy (FRA) CSI2* jumping
15-9-2018 - Class 8 : Table A against the clock (1.40)
6 Celtion (VDL Veron) Sheik Majid bin Abdullah Al Qassimi AE 0/68.72
Fokker: J. Koster Hippomundo breeder link advertisement € 413
8 Fiva la Vida (Zacharov TN) Faye Adams GB 0/68.92
€ 225
Jardy (FRA) CSI1* jumping
15-9-2018 - Class 10 : Two phases (1.25)
5 Palermo 269 (Padinus) Yuko Itakura JP 0/0/41.43
€ 70
14-9-2018 - Class 2 : Table A against the clock (1.20)
9 Echt Wel (Indoctro) Corinne Duseigneur FR 0/74.30
€ 24
Vragender (NED) - Nat. - jumping
15-9-2018 - GP : Table A with jump-off (1.40)
1 Glock's Champions Ludwig (Ludwigs As) Gerco Schröder NL 0/0/40.46
Fokker: T. de Boer Hippomundo breeder link advertisement
2 Dento (Zento) Lennard de Boer NL 0/0/41.01
3 Freya (Spartacus TN) Anneke Niels - van Wijngaarden NL 0/0/46.89
4 Frasier (Carambole N.O.P.) Dennis van den Brink NL 0/4/38.99
Fokker: M.J. Hoopman Hippomundo breeder link advertisement
9 Why Not (Karandasj) Thomas Arendsen Raedt NL 4/70.22
Fokker: L.H.J. Blikman Hippomundo breeder link advertisement
10 Forestville DB (Cornet Fever) Lars Volmer DE 4/71.59
NatCh Belgium (Seniors) Lanaken jumping
15-9-2018 - Final results : (0.00)
8 H & M Extra (Berlin) Olivier Philippaerts BE 9.23
Fokker: G. van de Winkel Hippomundo breeder link advertisement
Lanaken (BEL) CSI-Sires jumping
14-9-2018 - Class 8: GP : Table A with jump-off (1.50)
5 Edinburgh (Vleut) Kristian Houwen NL 0/0/41.64
Fokker: G. Lindeboom & E.J. Meijer Hippomundo breeder link advertisement € 1.729
Moscow, Maxima Park (RUS) CDIY dressage
23-9-2018 - Young Riders Freestyle : (0.00)
1 Urbi et Orbi (Indoctro) Yulia Gorbacheva RU
Fokker: L. Olthof Hippomundo breeder link advertisement
22-9-2018 - Young Rider Individual Test : (0.00)
1 Urbi et Orbi (Indoctro) Yulia Gorbacheva RU
Fokker: L. Olthof Hippomundo breeder link advertisement
21-9-2018 - Young Riders Team Test : (0.00)
1 Urbi et Orbi (Indoctro) Yulia Gorbacheva RU
Fokker: L. Olthof Hippomundo breeder link advertisement
Moscow, Maxima Park (RUS) CDIJ dressage
23-9-2018 - Junior Freestyle : (0.00)
6 Fedrik (Patijn ) Sofia Ponomareva RU
22-9-2018 - Junior Individual Test : (0.00)
5 Fedrik (Patijn ) Sofia Ponomareva RU
21-9-2018 - Junior Team Test : (0.00)
9 Fedrik (Patijn ) Sofia Ponomareva RU
Saugerties (USA) CDI-W dressage
21-9-2018 - Prix St-Georges : (0.00)
4 Flynn (Wynton) Eliane Cordia van Reesema US
Fokker: Hippisch Centrum Roermond Hippomundo breeder link advertisement
Waregem (BEL) CDI3* dressage
16-9-2018 - Intermediate I Freestyle : (0.00)
2 Go Legend (Totilas) Marlies van Baalen NL
Fokker: Stal Wittenberg Hippomundo breeder link advertisement € 425
3 Grand-Charmeur (Apache) Jonna Schelstraete NL
Fokker: Th. Heeren Hippomundo breeder link advertisement € 340
4 Evaristus SVU (President's Wonderboy) Stephanie Brieussel FR
€ 250
6 Baltimore (Glock's Johnson TN) Vincent Bol NL
8 Ardante (Gribaldi) Caroline Dufil FR
15-9-2018 - Grand Prix Freestyle : (0.00)
1 Asther deJeu (Contango) Tosca Visser van der Meulen NL
Fokker: Emmy de Jeu Hippomundo breeder link advertisement € 725
2 Chuppy Checker CL (Osmium) Tommie Visser NL
€ 550
3 Ben Johnson (Glock's Johnson TN) Marlies van Baalen NL
Fokker: Claartje van Andel Hippomundo breeder link advertisement € 440
5 Dicaprio Swing (Broere Jazz) Nars Gottmer NL
Fokker: J.P. Eschauzier & E. Schreutelkamp Hippomundo breeder link advertisement € 155
7 Broere Argentino (Broere Jazz) Rob van Pijenbroek BE
Fokker: Stoeterij Broere Hippomundo breeder link advertisement
14-9-2018 - Grand Prix Special : (0.00)
2 Amorak (Special D) Stephanie Brieussel FR
Fokker: R. Nout Hippomundo breeder link advertisement € 350
5 VRBgroup's Caron (Florencio I) Agatha van der Lei NL
€ 100
6 Charlie (Florencio I) Simon Missiaen BE
Fokker: Fam. van der Heijden Hippomundo breeder link advertisement
14-9-2018 - Intermediate I : (0.00)
2 Grand-Charmeur (Apache) Jonna Schelstraete NL
Fokker: Th. Heeren Hippomundo breeder link advertisement € 175
3 Evaristus SVU (President's Wonderboy) Stephanie Brieussel FR
€ 140
4 Ardante (Gribaldi) Caroline Dufil FR
€ 105
8 Go Legend (Totilas) Marlies van Baalen NL
Fokker: Stal Wittenberg Hippomundo breeder link advertisement
9 Baltimore (Glock's Johnson TN) Vincent Bol NL
Waregem (BEL) CDIY dressage
16-9-2018 - Young Riders Freestyle : (0.00)
1 Primeval Brittsion (Sir Donnerhall I) Zoe Kuintjes NL
€ 250
2 Botticelli (Broere Obelisk) Fabienne Jongen NL
Fokker: P.J.H.M. Meeus Hippomundo breeder link advertisement € 190
15-9-2018 - Young Rider Individual Test : (0.00)
1 Primeval Brittsion (Sir Donnerhall I) Zoe Kuintjes NL
€ 135
4 Botticelli (Broere Obelisk) Fabienne Jongen NL
Fokker: P.J.H.M. Meeus Hippomundo breeder link advertisement € 60
Waregem (BEL) CDIJ dressage
16-9-2018 - Junior Freestyle : (0.00)
2 Garmeur G (Charmeur) Arranka Adriaenssens BE
Fokker: M.A. de Groot Hippomundo breeder link advertisement € 160
3 Fullspeed TC (Ziësto) Annemijn Boogaard NL
€ 130
7 Floret (Ampère) Marie Kleinepier NL
10 Alegro (Gribaldi) Alice Delrieu FR
15-9-2018 - Junior Individual Test : (0.00)
3 Fullspeed TC (Ziësto) Annemijn Boogaard NL
€ 60
4 Floret (Ampère) Marie Kleinepier NL
€ 45
8 Alegro (Gribaldi) Alice Delrieu FR
9 Garmeur G (Charmeur) Arranka Adriaenssens BE
Fokker: M.A. de Groot Hippomundo breeder link advertisement
Waregem (BEL) CDIU25 dressage
15-9-2018 - Grand Prix Freestyle 16-25 : (0.00)
2 Sauvage (Havidoff) Nico Nyssen BE
€ 190
14-9-2018 - Grand Prix 16-25 : (0.00)
2 Sauvage (Havidoff) Nico Nyssen BE
€ 100
WEG-D Tryon (USA) dressage
14-9-2018 - Grand Prix Special : (0.00)
2 Verdades (Florett As) Laura Graves US
Fokker: P. Crum Hippomundo breeder link advertisement € 14.625
4 Cosmo 59 (Van Gogh) Sönke Rothenberger DE
Fokker: S. Serrarens Hippomundo breeder link advertisement € 7.740
8 Buriel K.H. (Osmium) Juliette Ramel SE
Fokker: P. Bakker Hippomundo breeder link advertisement € 1.720
Waregem (BEL) - eventing
23-9-2018 - CICO3* : (0.00)
8 Valentino V (Perion) Sarah Bullimore GB
€ 250
23-9-2018 - CIC2* : (0.00)
4 Flugel (Vivaldi) Amandine Berthelot FR
€ 350
WEG-C Tryon (USA) eventing
17-9-2018 - Final standing individual : (0.00)
1 Allstar B (Ephebe For Ever La Silla) Rosalind Canter GB
Fokker: F.A.J. van der Burg Hippomundo breeder link advertisement € 46.450
8 Cekatinka (King Kolibri) Tim Price NZ
Fokker: J.W. Greve Hippomundo breeder link advertisement € 3.440
17-9-2018 - Final standing team : (0.00)
1 Allstar B (Ephebe For Ever La Silla) Rosalind Canter GB
Fokker: F.A.J. van der Burg Hippomundo breeder link advertisement € 10.000
7 Cekatinka (King Kolibri) Tim Price NZ
Fokker: J.W. Greve Hippomundo breeder link advertisement € 860
Geffen (NED) - eventing
16-9-2018 - CIC2* : (0.00)
2 Blue Nile (Casco) Elaine Pen NL
Fokker: L.J. Hofland Hippomundo breeder link advertisement € 875
3 Dupon (Phin Phin) Stephan Hazeleger NL
Fokker: R. Bril Hippomundo breeder link advertisement € 675
5 Bomba (Verdi TN) Aliene Ruyter NL
Fokker: J. ten Arve Hippomundo breeder link advertisement € 375
8 Easy Snake (Whitesnake) Susan Smulders NL
9 Dimitri (Vaillant) Myrle Schoones NL
Blenheim (GBR) - eventing
16-9-2018 - CCI3* : (0.00)
3 Zagreb (Perion) Alexander Bragg GB
Fokker: H.J. Leyser Hippomundo breeder link advertisement € 7.340
8 Dolley Whisper (Broere Norway) Francesca Reid-Warrilow GB
€ 845
€ 57,- per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Informatie over KWPN-geregistreerde paarden zoals predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten o.a. ook: verrichtingscijfers en -rapportages, fokregistraties, beschikbaarheid en genetische profielen
Abonneer nu
€ 58,-

Halfjaarslidmaatschap KWPN

  • 19 keer p/j ‘In de Strengen' en 2 keer p/j het KWPN Magazine
  • Onbeperkt toegang tot de Database
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Ongelimiteerd kijkplezier op KWPN.tv
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid