Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Aankoop & verkoop

Het KWPN stimuleert de verkoop in binnen- en buitenland van KWPN-paarden en veulens door middel van promotie van het ‘merk’ KWPN.

Veilingen

De KWPN veilingen zijn inmiddels een vast begrip en blijken een heuse succesformule. Veel fokkers zijn geholpen met de afzet van hun veulens, jonge paarden en drachtige merries en meer dan de helft van de verkochte veulens/paarden gaat een toekomst tegemoet in het buitenland. Doel van het KWPN is om KWPN-leden te helpen met de afzet van hun paarden. Het succes van deze veilingen? Transparantie, de KWPN-inspecteur die alle veilingveulens of -paarden heeft beoordeeld en de veterinaire check. Daarnaast staat de KWPN-inspecteur de potentiële klanten graag te woord als zij specifieke vragen hebben over de collectie. Van deze service wordt regelmatig gebruik gemaakt.
Daarnaast kunnen wij Horses2Fly inschakelen voor de organisatie van het (buitenlandse) transport van het verkochte veulen of paard, zodat u daar als fokker en/of koper niet over na hoeft te denken.

Veilingvoorwaarden & inschrijfgeld

Alle specifieke veilingvoorwaarden vindt u op de pagina van de betreffende veiling. 

Bieden

Om een bod uit te kunnen brengen op uw favoriete veulen(s) en/of paard(en) moet u zich eerst registreren (gratis) op onze veilingwebsite. Als uw account geactiveerd is, kunt u met uw gebruikersnaam en wachtwoord inloggen op deze veilingwebsite en online bieden op een veulen. Wordt u in de tussentijd overboden, dan ontvangt u hiervan een melding. Ook telefonisch bieden behoort tot de mogelijkheden. Heeft u vragen over uw account, het registreren, inloggen of (telefonisch) bieden neem dan contact met ons op.

Veilingnieuws

21 oktober 2021 | 10:01 Van Olst Sales 2021 presenteert veilingcollectie met gereden paarden Een prachtige collectie van 18 hoogwaardige, moderne jonge dressuurpaarden, grotendeels afstammend van Van Olst hengsten en zorgvuldig getraind door het team van Van Olst Horses in Nederland, wordt te koop aangeboden. De veiling begint op 29 oktober 2021 om 12.00 uur en sluit op 1 november 2021 om 20.00 uur.
18 oktober 2021 | 21:08 Wederom veel veulens verkocht in de laatste KWPN Online Veulenveiling! Dat was het dan, een zomer vol met online veulenveilingen zit er op. Dit seizoen werden ruim 230 veulens aangeboden en verkocht via het KWPN veilingplatform. Naast dat veel veulens een toekomst in het buitenland tegemoet gaan, weten ook de Nederlanders onze KWPN-veulens nog altijd te waarderen.
18 oktober 2021 | 13:29 Vanavond eindigt de laatste KWPN Online Veulenveiling van dit jaar! Het veulenseizoen komt tot een einde en dat betekent dat ook de veulenveilingen voor dit jaar sluiten. Vanavond is uw laatste kans om nog een veulen aan te kopen in de KWPN Online Veulenveiling!
12 oktober 2021 | 14:00 KWPN Online Veulenveiling sluit seizoen af met sterke collectie Het veulenseizoen loopt ten einde en daarmee is ook de laatste collectie van de KWPN Online Veulenveiling een feit. Van 15 tot 18 oktober kan er geboden worden op 28 veulens, afstammend van hengsten als Eldorado van de Zeshoek, Carrera VDL, Le Formidable, Las Vegas, Kjento en Jameson RS2. Deze veiling vormt een mooie laatste gelegenheid om toekomsttalenten vast te leggen.
11 oktober 2021 | 20:59 Wederom hoog verkooppercentage in Online Veulenveiling! Ook aan het einde van het veulenseizoen, in de zevende KWPN Online Veulenveiling van dit jaar, is wederom een hoog verkooppercentage behaald. 88% van de deelnemende veulen heeft vanavond een nieuwe eigenaar gevonden.

Meer nieuws
€ 60,65 per jaar

Halfjaarslidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid