Rijpaard (springen en dressuur)














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Aankoop & verkoop

Het KWPN stimuleert de verkoop in binnen- en buitenland van KWPN-paarden en veulens door middel van promotie van het ‘merk’ KWPN.

Veilingen

De KWPN veilingen zijn inmiddels een vast begrip en blijken een heuse succesformule. Veel fokkers zijn geholpen met de afzet van hun veulens, jonge paarden en drachtige merries en meer dan de helft van de verkochte veulens/paarden gaat een toekomst tegemoet in het buitenland. Doel van het KWPN is om KWPN-leden te helpen met de afzet van hun paarden. Het succes van deze veilingen? Transparantie en gemak, u hoeft slechts één keer met uw veulen/paard van huis de rest regelen wij voor u! Alle veilingveulens of -paarden worden door een KWPN-inspecteur beoordeeld en doorlopen een veterinaire check. Daarnaast staat de KWPN-inspecteur de potentiële klanten graag te woord als zij specifieke vragen hebben over de collectie. Ook kunnen we u assisteren bij het regelen van verzekering en eventuele opfokadressen.

Naar de veilingwebsite

Veilingvoorwaarden & inschrijfgeld

Alle specifieke veilingvoorwaarden vindt u op de pagina van de betreffende veiling. 

Bieden

Om een bod uit te kunnen brengen op uw favoriete veulen(s) en/of paard(en) moet u zich eerst registreren (gratis) op onze veilingwebsite. Als uw account geactiveerd is, kunt u met uw gebruikersnaam en wachtwoord inloggen op deze veilingwebsite en online bieden op een veulen. Wordt u in de tussentijd overboden, dan ontvangt u hiervan een melding. Ook telefonisch bieden behoort tot de mogelijkheden. Heeft u vragen over uw account, het registreren, inloggen of (telefonisch) bieden neem dan contact met ons op.

LOADING

Veilingnieuws

25 juli 2024 | 12:53 Twee NMK-merries onder de hamer in KWPN Auction Vandaag is de collectie van de KWPN Online Auction voor drie- en vierjarige merries gepresenteerd. Meerdere driejarige merries scoorden eerder deze zomer al goed op de keuringen, zo sprong de Grandorado TN-dochter Rosamunde naar 95 punten én een NMK-ticket, en mag de Livius-dochter Rose Vurona SRV als Limburgse CK-kampioene naar de NMK. Van 2 tot en met 5 augustus kan er worden geboden op de vier spring- en negen dressuurmerries.
22 juli 2024 | 13:37 Laatste kans! Vanavond sluit de KWPN Online Veulenveiling Het wordt tijd om uw keuzes definitief te maken, want vanavond loopt de eerste KWPN Online Veulenveiling af. Vanaf 20.00 uur sluiten de kavels en er wordt al op meerdere veulens geboden.
21 juli 2024 | 22:28 De Wolden Summer Sale: Veilingtopper Uriena T gaat voor 22.000 naar Canada De De Wolden Summer Sale, de veiling van topgefokte veulens die zaterdagavond bij het concours CH de Wolden werd gehouden, kende een echter topper: Uriena T. Dit prachtige merrieveulen voortgekomen uit Baltic VDL, bracht maar liefst 22.000 euro op.
19 juli 2024 | 10:00 Bieden van start! Veulenveiling sluit maandagavond Vanaf nu kan er worden geboden op de veulens uit de eerste collectie van de KWPN Online Veulenveiling. De veiling met 14 dressuur- en drie springveulens sluit maandagavond van 20.00 uur.
15 juli 2024 | 12:01 KWPN Online Veulenveiling gaat sterk van start In binnen- en buitenland zijn de KWPN Auctions uitgegroeid tot een begrip. De eerste collectie van de KWPN Online Veulenveiling is vanaf vandaag te bekijken op de website en met deze veulens wordt het seizoen sterk geopend.

Meer nieuws

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid