Cursus voorbrengen
Cursus Voorbrengen en Begeleiden
Tijdens het afgelopen keuringsseizoen hebben wij met veel genoegen gezien hoeveel enthousiasme, inzet en plezier de nieuwe lichting jeugdige voorbrengers uitstraalde.
Graag willen wij deze positieve ontwikkeling voortzetten en naast de altijd aanwezige ervaren groep voorbrengers werken aan een bredere groep voorbrengers binnen onze regio.
Het regiobestuur van KWPN Groningen organiseert daarom op 18 februari a.s. een Cursus Voorbrengen en Begeleiden. Wil jij leren hoe een paard goed te presenteren en voor te brengen in de keuringsbaan, dan nodigen we je van harte uit! De cursus wordt verzorgd door Klaas Buist, in samenwerking met Klaas en Jelly Pestman. Zij beschikken over ruime en jarenlange ervaring en zullen zowel de theoretische als de praktische onderdelen verzorgen.
Deze cursus is bedoeld voor (jonge) voorbrengers en ook zeer geschikt voor fokkers die hun eigen fokproduct zelf in de keuringsbaan willen presenteren.
Praktische informatie
Locatie: Stal Weidelust, Klein Garnwerd 2, 9951 TR Winsum
Datum: 18 februari a.s.
Inloop: vanaf 19.30 uur
Kosten: Deelname is kosteloos. Koffie, thee en een hapje/drankje worden aangeboden.
Aanmelden kan per e-mail via: regiogroningen@kwpn.nl
Wij hopen u op 18 februari te mogen verwelkomen!
Met vriendelijke groet,
Het regiobestuur KWPN Regio Groningen
