De Gerdine Hoeve is een gerenommeerd paardenbedrijf, opgericht in 1991 door Paul van Rijswijk en sinds 2000 geleid samen met Aniek van Santvoort. Het bedrijf is diep geworteld in de KWPN-fokkerij en actief betrokken bij keuringen, verrichtingsonderzoeken en sportpaardenbegeleiding. Ze verzorgen voor hun klanten het volledige traject rondom keuringen, van selectie tot presentatie, volledig in eigen beheer. Internationaal opereert De Gerdine Hoeve onder de naam Horses China, met een sterke focus op verkoop, export en begeleiding van KWPN-paarden in Azië, waaronder China, Indonesië en Zuid-Korea.
Lees meer
InnovestIT Group is een familiebedrijf dat investeert in ondernemers en ondernemingen gefocust op bedrijfssoftware en is aangesloten bij Vrienden van de KWPN-fokkers. Erik van Doorn is zowel founder als CEO van InnovestIT Group en vertegenwoordigt het bedrijf binnen de Vrienden van de KWPN-fokkers. “Naast het gevoel dat wij ons steentje bijdragen aan de vereniging biedt het een leuke mogelijkheid om met andere mensen in contact te komen die dezelfde passie hebben als wij.”
Lees meer
Samen met zijn vrouw, Leontine ter Harmsel-Zanderink, runt Gerrit ter Harmsel Dierenkliniek en Dekstation Enterbrook. Een dierenkliniek gespecialiseerd in paarden. Gerrit is sinds vorig jaar aangesloten als Vriend van de KWPN-fokkers.
Lees meer
Anemone Horse Trucks is dé plek waar velen heen gaan voor een nieuwe of gebruikte paardenauto. Deze paardenauto’s worden zowel uit voorraad aangeboden, maar kunnen ook op maat worden gemaakt. Er worden veel variaties aangeboden en de service staat bij Anemone Horse Trucks zeker voorop. Samen met zijn zoon, Stefan van Kooten, is Bert van Kooten de directeur van dit bedrijf en daarnaast is Bert ook Vriend van de KWPN-fokkers.
Lees meer
Media Primair is gericht op de dienstverlening voor stamboeken, bedrijven en stichtingen binnen de hippische branche. De focus ligt op de ondersteuning in design, content, marketing, commercie, magazines en bijbehorende producten en diensten. Dit alles gebeurt onder leiding van Rob Mekelenkamp. Hij is één van de aangesloten Vrienden van de KWPN-fokkers.
Lees meer
Horses in Hands; een onderneming die de gezondheid en revalidatie van paarden voorop heeft staan en gerund wordt door Astrid Hoppenbrouwers. Zij is één van de aangesloten Vrienden van de KWPN-fokkers.
Lees meer
Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma.
Word nu lid