Samenwerking KWPN en Plospan verlengd tot en met 2028
Het KWPN en Plospan hebben hun samenwerking verlengd tot en met 31 december 2028. Daarmee blijft Plospan ook de komende jaren als betrouwbare partner verbonden aan het KWPN.
Plospan levert al jarenlang de houtvezelbalen die worden gebruikt tijdens de KWPN Stallion Show en op het KWPN-centrum in Ermelo. Ook in 2026 zal Plospan met een stand aanwezig zijn tijdens de KWPN Stallion Show.
Over Plospan
Plospan is een familiebedrijf met meer dan vijftig jaar ervaring in de productie van duurzame houtvezelproducten. Vanuit het Gelderse Waardenburg verwerkt het bedrijf resthout tot hoogwaardige producten voor onder andere de paardenhouderij, klein- en pluimveehouderij en huisdierenbranche. Het bedrijf produceert volledig CO₂-neutraal en streeft continu naar innovatieve oplossingen die bijdragen aan een schoner milieu.
Bron: KWPN
Foto: KWPN*
