Vooruitblik 2026
V O O R U I T B L I K O P 2026
KWPN Limburg heeft 2025 afgesloten met een drukbezochte Algemene Ledenvergadering waarbij na de vergadering de heren Ad van den Tillaart en Peter Wetzelaer een boeiend gesprek met Jenneke Smit hadden.
In december was de eerste bezichtiging en daarbij zijn de volgende ‘Limburgse’ hengsten doorverwezen naar de tweede bezichtiging in Den Bosch :
9 Baltic x Tampa f/g F. Gorter
64 Don’t Touch Tiji Hero x Uricas vd Kattevennen f A. Vullers
65 Don’t Touch Tiji Hero x Chacco Blue f/g G.J.W. Verstappen g HX Breeding
78 Emerald van t Ruytershof x Toulon f E. & M.J. Sleutels
92 Ipsthar x Ami Z f/g M.A.M. v Asten Nyberg g stal Thijssen
94 Kannan Jr x Chin Chin f/g Houwen Tiebot Stables
114 Mylord Carthago x Corland f/g A. Gisbertz
324 Dream Boy x Totilas f A.M.G. vd Rijdt
354 Extreme US x Kingston Blue Hors f H. Spierings
Uiteraard wensen wij de fokkers/eigenaren van deze hengsten heel veel succes toe in Den Bosch en hopen wij dat er veel Limburgse fokkers van 28 t/m 31 januari naar de Brabanthallen zullen gaan voor de KWPN Stallion Show 2026.
In de verkiezing ‘Paard van het Jaar’ is de merrie Karonia L (Harley VDL x G. Ramiro Z) van fokker Thei Lemmers één van de drie genomineerde paarden en vanzelfsprekend hoopt KWPN Limburg dat de keuze aan de hand van de getelde stemmen hierop zal vallen. Op donderdagavond tijdens de tweede springdag van de KWPN Stallion Show is de huldiging van het Springpaard van het Jaar.
In 2026 heeft KWPN Limburg weer twee Algemene Ledenvergaderingen, die (onder voorbehoud) gepland staan voor dinsdag 14 april en 17 november. In week 26 organiseren wij een IBOP en in het voor- en najaar staat een thuiskeuring op de agenda. Daarnaast gaat KWPN nog ’n paar bijeenkomsten/activiteiten organiseren waarover wij u zullen informeren zodra er iets definitiefs bekend is.
KWPN Limburg wenst alle Limburgse fokkers voor 2026 heel veel geluk en voorspoed met het veulenen en een vruchtbaar dekseizoen !