Rijpaard (springen en dressuur)














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Nationale kaders

Dressuurkaders

 

Olympisch kader Senioren  
Liere, Dinja van Hermès (KWPN-hengst, Easy Game uit Bukkie keur pref prest EPTM-dres van Flemmingh, fokker G. Gijsbers uit Loosbroek)
Minderhoud, Hans Peter GLOCK's Dream Boy N.O.P. (KWPN-hengst, Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland)
   
Senioren B-kader  
Baalen, Marlies van Go Legend (Totilas uit Litchy elite pref prest sport-dres PROK van Ferro, fokker Stal Wittenberg uit Scherpenzeel)
Cornelissen, Adelinde Governor-STR (Totilas uit Orleans elite pref prest PROK van Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp)
Putten, Marieke van der Torveslettens Titanium RS2
Scholtens, Emmelie Desperado N.O.P. (KWPN-hengst, Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwyk)
Indian Rock (KWPN-hengst, Apache uit Crisjena keur pref IBOP-dres van Vivaldi, fokker J. de Bruijn uit Schelluinen)
Zweistra, Thamar Hexagon's Ich Weiss
   
Young Riders A-kader  
Luiten, Marten Fynona (Ampère uit Wynona RB keur prest IBOP-dres sport-dres v.Gribaldi, fokker Stal 104 BV uit Wijdewormer)
   
Young Riders B-kader  
Bos, Brandy Floret W (Jazz uit Arina elite pref prest IBOP-dres PROK van Sandro Hit, fokker W. Wijnen uit Berlicum)
Hedeman Joosten, Bente Hippy Evitia (Briljant uit Uzzia keur sport-dres van Parcival, fokker D. la Soe uit Nieuwland)
Heiden, Robin Gasmonkey (Tuschinski uit Pippi-D elite pref prest PROK van Ferro, fokker S. Damstra uit Drunen)
Luiten, Marten Killer (George Clooney uit Zudelga stb prest van Tolando, fokker H. van Houtum uit Schijndel)
   
Junioren A-kader  
Pols, Sanne van der Excellentie (Don Schufro uit Wanieta stb v.Riverman, fokker W. Pool uit Woldendorp)
Cuvanck PP ( Downtown uit Wonnevanck reg.A pref sport-dres v.Münchhausen, fokker H. Poppelaars uit Hedikhuizen)
   
Junioren B-kader  
Bogers, Jill Lennox U.S. (KWPN-hengst, Grand Galaxy Win uit Herarona elite pref IBOP-dres D-OC van Rousseau, fokker B. Wilschut uit Bosschenhoofd)
Nek, Lara van Fariska (Vivaldi uit Variska ster pref prest van Nourejev, fokker A. Dijkstra uit Opende)
Schelstraete, Micky Gregwaard (Florencio uit Wintana Waard elite pref prest EPTM-dres PROK van Jazz, fokker L.S.M. van Rijn uit Nieuwland)
Knight Rider (Uphill uit Zozelma keur pref prest IBOP-dres van San Remo, fokker C. van Suijdam uit Oene en A.J. Scholten uit Emst)
Weggelaar, Rowena Don Quichot (United uit Parona ster pref prest van Gribaldi, fokker M.C. Totté uit Oostburg)
   
   
U25 A-kader  
Poelman, Jessica Chocolate Cookie R.D.P. (Johnson uit Noblesse stb prest ster PROK van Livingstone, fokker K. Retera uit Nuenen)
   
U25 B-kader  

 

 

Springkaders

Senioren - Olympisch kader (TeamNL)  
Houtzager, Marc Sterrehof's Dante N.O.P. (Canturano uit Zidante ster IBOP-spr sport-spr D-OC van Phin Phin, fokker J.W.J. Soeter uit Stokkum)
Smolders, Harrie Bingo du Parc
Monaco
Thijssen, Sanne Con Quidam
Vleuten, Maikel van der  Beauville Z
   
Senioren - B-kader  
Ansems, Jack Fliere Fluiter (Zirocco Blue VDL uit Ratina MD vb prest van Animo, fokker J. van de Gevel uit Schijf)
Greve, Willem Grandorado TN (KWPN-hengst, Eldorado van de Zeshoek uit Charmieque elite prest EPTM-spr IBOP-spr sport-spr PROK van Carolus II, fokker M. Rietberg en D.J. Verhoeven uit Holten)
Vrieling, Jur Long John Silver 3
   
Young Riders A-kader  
Michels, Iris Bugano de l'Abbaye
Thijssen, Mel Cartolana 2
Florida Balia NL (Bustique uit Utah NL elite prest IBOP-spr PROK van Lux, fokker J.D. Noeverman uit Ommen)
Thijssen, Mans Hello (Ambler Gambler uit Subliem van 't Paradijs van Nabab de Reve, fokker Stal Thijssen uit Sevenum)
   
Young Riders B-kader  
Dings, Vincent Cream Couleur Z
Daylight HDH (Ustinov uit Anastasia HDH ster prest sport-spr van Oklund, fokker Hans Dings BV uit Heeze)
Kerkhoffs, Babs Evita van Spieringen
Michels, Iris Isaac (Numero Uno uit Ziella ster prest van Corland, fokker H.W.F. Castelijns uit Hapert)
Morssinkhof, Skye G-Vingino-Blue (Zirocco Blue VDL uit Ulina elite sport-spr PROK van Oramé, fokker W.J. Noordman uit ZWolle)
   
Junioren A-kader  
Vos, Thijmen Ive Got The Key
   
Junioren B-kader  
Bocken, Emma Incaro LS
IJland, Mart Hero (Cantos uit Ursly Tetti vb van Kigali, fokker H.W. Westerbeek uit Schuinesloot)
Morssinkhof, Milan Checkpoint Chacco
Nanning, Nick Bandia

 

Eventingkaders

Senioren - Olympisch kader (TeamNL)  
   
Senioren - B-kader  
Blom, Merel Vesuve d'Aveyron
Boonzaaijer, Janneke

ACSI Champ de Tailleur (Quidam de Revel uit Vera stb-ext prest van Oberon du Moulin, fokkers A.C. Hoogendoorn uit Haaksbergen en G.W. ten Pas uit Winterswijk)
ACSI Campbelle WS (Van Gogh uit Ustannie ster prest van Indoctro, fokker comb. Van Wering/Schuiling uit Ekehaar)

Jong, Sanne de Enjoy (Cartano uit Next Joey stb pref prest van Haarlem, fokkers J.J.Koldewijn uit Heteren en J. van Zon & M. de Jong uit Aalsmeer)
Pen, Elaine Divali (Cardento uit Bernadette keur pref prest van Nimmerdor, fokker J. Faber uit Oudehaske)
Wilken, Jordy Burry Spirit (Casco uit Retina H.H. elite prest sport-spr PROK van Indoctro, fokker M.A. Bruin-Harmsen uit Wilp)
   
Young Riders A-kader  
Woeltjes, Jade The Joker (Kreator uit Toscavanta stb van Burggraaf, fokker G.J. Ernst uit Losser)
   
Young Riders B-kader  
Buijnsters, Puck Image of Roses
Posthumus, Beau Smokie
   
Junioren A-kader  
Bergsma, Splinter Finick
Vigo Key SR Z
Karman, Maxime Funi-Strona (Delamanga uit Ohavastrona stb van Juventus, fokker P.J.M. van den Bogaard uit Aarle-Rixtel)
Kolk, Rina van der Inita (Whispering Hope uit Bonita vb van Casantos, fokker S. Pompen Jr. uit Lunteren)
Snepvangers, Kristy

Galante (Zirocco Blue VDL uit Nocturne elite prest PROK van Indoctro, fokker P.J. van Beek uit Teteringen)

   
Junioren B-kader  
Houte, Sterre van Giant Prospect BB (Lauries Crusador uit A-Flieka elite IBOP-dres PROK van Jazz, fokker Black Horses B.V. uit Sliedrecht)
Guapo 29
Crossborder Radar Love
Karman, Maxime Double Perfect
Snepvangers, Kristy Jebo Kwik W. (Montender uit Bo Kwik reg.A PROK van Max du Donjon, fokker J.W. Greve uit Haaksbergen)

Para Equestrian kaders

Paralympisch kader  
Hosmar, Frank Alphaville N.O.P. (Sandreo uit Marcia keur v.Iglesias, fokker A. Hendriks uit Reek)
Guetta (Sandreo uit Pijalda MW vb v.Jazz, fokker P.G. van Berkel uit Holten)
Reu, Maud de Webron N.O.P. (Sir Sinclair uit Liane elite sport-dr PROK v.Landwind II B, fokker J. Seebregts & E.J. Schuyers uit Haaren)
Voets, Sanne Demantur RS2 N.O.P. (Vivaldi uit Kaylee keur sport-dr v.Elcaro, fokker A.M. Reuzenaar uit Schaijk)
   
B-kader  
Baaijens-van de Vrie, Tessa Happy Grace (Royal Dance uit Restless Raimond elite sport-dres PROK van Casanova, fokker M.E.F. de Roo-Brink uit Ruinen)
Jong, Britney de Caramba (Tuschinski uit Uchenna stb van Gribaldi, fokker A. Faber-Hietkamp uit Kollumerzwaag)
Krijnsen, Lotte Rosenstolz
Schakel-van Klei Edison (Vivaldi uit Pabola keur pref prest van Ferro, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen)
Uijtewaal, Demi Winando RFS (Jetset-D uit Dinanda ster pref van Ulft, fokker M.L.G. de Louw uit De Mortel)

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid