Rijpaard














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Nationale kaders

Dressuurkaders

 

Senioren - Olympisch kader (TeamNL)  
Cornelissen, Adelinde Zephyr (KWPN-hengst, (Jazz uit Liagonda vb v.Farmer, fokker W.P.J. Cornelissen uit Beilen)
Gal, Edward GLOCK's Zonik N.O.P. (KWPN-erkend, Blue Hors Zack uit Romanik v.Romanov Blue Hors, fokker Straight Horse APS uit Alleroed)
Meulendijks, Anne MDH Avanti N.O.P. (United uit L'Amusanta keur pref prest v.Farrington, fokker R. Arts uit Escharen)
Minderhoud, Hans Peter GLOCK's Dream Boy N.O.P. (KWPN-hengst, Vivaldi uit Resia elite PROK v.Ferro, fokker T.J.M. Coomans uit Oud-Beijerland)
Zanardi (Rubels uit Ilieze keur sport-dr v.Avignon, fokker A. Spronk-Franken uit Oldebroek)
Scholtens, Emmelie Apache (KWPN-hengst, UB 40 uit Tolanda elite pref prest PROK v.Krack C, fokker A.A. van der Koppel uit Wadenoijen)
Desperado N.O.P. (KWPN-hengst, Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwyk)
Silfhout, Diederik van Expression N.O.P. (KWPN-hengst, Vivaldi uit Melody keur pref sport-dr v.Vincent, fokker G.W. van Norel uit Wapenveld)
   
Senioren B-kader  
Baalen, Marlies van Ben Johnson (Johnson uit Vinea M. elite prest D-OC v.Ferro, fokker C.C.E.Th. van Andel uit Abcoude)
Cornelissen, Adelinde Aqiedo (KWPN-hengst, Undigo uit Ranirma keur van Metall, fokker A.H. van Baalen-Roebers uit Gellicum)
Heijkoop, Daniëlle Badari (Gribaldi uit Lesterina stb prest v.Damocles, fokker J.Th.M. Gerrits uit Oploo)
Meer, Patrick van der Chinook (Vivaldi uit Sarita elite pref prest D-OC v.Havidoff, fokker fam. Andeweg uit Randwyk)
Zippo (Rousseau uit Niky stb v.Haarlem, fokker W. van Rooy uit Bergeijk)
Zweistra, Thamar Hexagon's Double Dutch (KWPN-erkend, Johnson uit Ushimanda keur IBOP-dr sport-dr v.Rubiquil, fokker L.F.L. van Lieren uit Schiedam)
   
Young Riders A-kader  
Donkers, Esmée Chaina (Sir Donnerhall uit Valley Tosha reg. A PROK v.Rubioso N, fokker W. Timmers uit Venhorst)
Kuintjes, Zoë Primeval Brittsion (Sir Donnerhall uit Unassion elite pref prest D-OC v.Krack C, fokker fam. Van der Oord uit Schoorl)
Pap, Kimberly Vloet Victory (Jazz uit Gera ster pref prest v.Ulft, fokker J. Vloet uit Westerbeek)
Peperstraten, Daphne van Greenpoint's Cupido (Johnson uit Identiek STV keur prest sport-dres v.Duko, fokker M. Smits uit Den Dungen)
Rockx, Thalia Verdi de la Fazenda (Florett As uit Piroshka de la Fazenda ster prest IBOP-dr PROK v.Sandro Hit, fokker Stoeterij Fazenda uit Essen)
   
Young Riders B-kader  
Bovenkamp, Diana van de Evita Ronia (Westpoint uit Anne elite sport-dr IBOP-dr PROK D-OC v.Oscar, fokker A.M. Smals-de Jong uit Putten)
Jongen, Fabienne Botticelli (Obelisk uit Madonnie keur pref prest v.Glendale, fokker P.J.H.M. Meeus uit Ridderkerk)
Rockx, Thalia Gerda Nova de la Fazenda (Romanov Blue Hors uit Cenda de la Fazenda elite sport-dres PROK v.Don Schufro, fokker J.M.M. Rockx uit Roosendaal)
Vaessen, Carlijn Fossbury (Ampère uit Waikiki elite IBOP-dres sport-dres PROK v.Sandro Hit, fokker E.J. Vroom-Van Ameyden uit Apeldoorn)
Wedda, Myrthe Diamond Geezer (Diamond Hit uit Shirley vb v.Krack C, fokker D. Rawlins uit Bolney, West Sussex)
   
Junioren A-kader  
Luiten, Marten Fynona (Ampère uit Wynona RB keur IBOP-dr sport-dr v.Gribaldi, fokker Stal 104 BV uit Wijdewormer)
Pols, Sanne van der Excellentie (Don Schufro uit Wanieta stb v.Riverman, fokker W. Pool uit Woldendorp)
Schelstraete, Micky Grand-Charmeur (Apache uit Proza stb v.Cocktail, fokker Th. Heeren uit Odiliapeel)
   
Junioren B-kader  
Pols, Sanne van der Cuvanck PP (Downtown uit Wonnevanck reg.A pref sport-dres v.Münchhausen, fokker H. Poppelaars uit Hedikhuizen)
Verbeek, Pem Fernando Torres
   
U25 A-kader  
Koeyer, Jasmien de Esperanza (Desperados uit Wensie vb v.Krack C, fokker W. den Besten uit 't Loo Oldebroek)
Nekeman, Denise Boston STH (Johnson uit Volmie ster v.Quattro, fokker J.W. Temmink uit Vorden)
Nieuwenhuis, Jeanine TC Athene (United uit Orleans elite pref prest v.Jazz, fokker J.B.J.M. Streppel uit Wilp) 
   
U25 B-kader  
Huberts, Carlijn Watoeshi (Rousseau uit Resie Ii vb v.Lancet, fokker J.M.J. Jacobs uit Reijmerstok)

 

 

Springkaders

Senioren - Olympisch kader (TeamNL)  
Houtzager, Marc Sterrehof’s Calimero (Quidam de Revel uit Maifa ster prest v.Libero H, fokker Stal Horn BV uit Oud Ootmarsum)
Kuipers, Doron Charley 
Smolders, Harrie Don VHP Z N.O.P.
Vleuten, Maikel van der Dana Blue (Mr.Blue uit Tulana vb v.Hemmingway, fokker J.A.M. Bocken uit Weert)
Vrieling, Jur VDL Glasgow-W van het Merelsnest N.O.P.
   
Senioren - B-kader  
Asten, Leopold van VDL Groep Beauty (For Pleasure uit Famita stb prest v.Contender, fokker W. Kuypers uit Breugel)
Jochems, Kevin Cristello 2 (Numero Uno uit Volstelle keur pref prest sport-spr v.Voltaire, fokker W.F.J. Wigink-Markvoort uit Schalkhaar)
Bles, Bart Israel van de Dennehoeve
Schuttert, Frank Lyonel D
   
Young Riders A-kader  
   
Young Riders B-kader  
Kersten, Lars Dobbey (Zirocco Blue VDL uit Grafin v.Grosso Z, fokker K. Muys Jr. uit Oterleek)
H-Cassino
Mheen, Rowen van de Q Verdi
Moerings, Bas Fosther (Vigo d'Arsouilles uit Bardesther keur sport-spr v.Cardento, fokker G.J.A. Moerings uit Roosendaal)
Morsink, Veronique Entrepreneur (Clinton uit Viberolita ster pref prest PROK v.Libero H, fokker A.J. Wesselink uit Geesteren)
Schellekens, Tom Casander (Lord Z uit Wendelin ster IBOP-spr v.Concorde, fokker H. van de Boomen uit Valkenswaard)
   
Junioren A-kader  
Mheen, Elize van de Ferdinand B (Verdi uit Peanette B vb prest v.Heartbreaker, fokker Mts. G. en G.F. Brinkman uit Zutphen)
   
Junioren B-kader  
Morsink, Elike Dakina II (Indoctro uit Dakina elite pref prest PROK v.Amor, fokkers L.G. Morsink en J.R.J. Evenhuis uit De Lutte)
Nieuwenhuis, Pam Vendorlux V (Lux uit Forever elite pref prest PROK v.Nimmerdor, fokker E. van Veldhuizen uit Barneveld)
Schuttelaar, Beau Illinois Z
Thijssen, Mel Cartolana 2
Enrique
 (Tangelo van de Zuuthoeve uit onbekende moeder v.Lando, fokker A. Hoekstra uit Middelharnis)
Veenstra, Gerrit Loridon van T&L

 

Eventingkaders

Senioren - Olympisch kader (TeamNL)  
Blom, Merel Rumour Has It N.O.P.
Lips, Tim Bayro (Casantos uit Vanya stb v.Corland, fokker H.W.J. van den Bosch uit Best)
   
Senioren - B-kader  
Hoogeveen, Laura Wicro Quibus N.O.P.​
Naber-Lozeman, Alice ACSI Peter Parker N.O.P.
Pen, Elaine Undercover (Fundy du Mont uit Pandora v.Careful, fokker J. van Kooten Veehandel uit Montfoort)
   
Young Riders A-kader  
Haas, Nina de Divine H.E. (Sir Shutterfly uit Zazou HE stb v.For Pleasure, fokker M.T.J. Hekerman uit Boxmeer)
Pleysier, Olivia Spirit Excalibur 
Schoones, Myrte Dimitri (Vaillant uit Jorine stb pref prest v.Enrico, fokker W.H.M. Ackermans uit Bruchem)
   
Young Riders B-kader  
Driessen, Levi Lancero Dancer
Lord Ricello
 (Caricello uit Gaby ster v.Boreas, fokker E. Gelderman uit Hattem)
Haas, Nina de Cocu (Namelus R uit Vurosa stb v.Karandasj, fokker Th. Heeren uit Odiliapeel)
Houdini (Dakar VDL uit Ocieni R keur prest v.Indorado, fokker P.J. Bogerd uit Oosterhout)
Reine, Thierry van ACSI Harry Belafonte
Riel, Maartje van Eppo (Zavall VDL uit Larissa stb prest v.Amethist, fokker G. Snel en Zn uit Heino)
Schoones, Myrle Ravallo van de Smeetshoeve
Spaak, Mylène King Canna
Soeteman, Mauro Golden World (Quintago uit Create My World P reg.A sport-dres v.Discovery, fokker Stal Praas uit Witharen)
Venderbosch, Bjinse Lord Mayor
Kolkman, Caresse Diamant (Diamant de Semilly uit Toberlina Deux stb sport-spr v.Zuidhorn, fokker Stoeterij Oud Wierden BV uit Hengelo)
   
Junioren A-kader  
Otto, Elise Coffee IJs
Posthumus, Beau Smokie
Snepvangers, Kristy Diesel (Indoctro uit Segina ster voorl.keur PROK v.Kalusha, fokker Chr. M. Snepvangers uit Bergen op Zoom)
   
Junioren B-kader  
Bergsma, Splinter Quantum Warrior xx
Monhemius, Lotte Gogo Jumbo HVR (Cantos uit Coco Chanel H.V.R. vb v.Tenerife VDL, fokker H.J. Bouwman uit IJhorst)
Naber, Leida ACSI ZamZam (Roven uit Orsina KK stb v.Calvados, fokkers R. Mulder-ten Arve en J. ten Arve uit Ruurlo)
Peemen, Okke Happy Lady (Corland uit Lucky Lady Z ster IBOP-spr v.Lucky Boy, fokker H. Mulders uit Geffen)

 

Para Equestrian kaders

Paralympisch kader  
Dulk, Nicole den Wallace N.O.P. (Future uit Ogineke ster PROK v.Rohdiamant, fokker A.W.M. Luyten uit Oirschot)
Horst, Rixt van der Findsley N.O.P. (Belissimo M uit A-R. Gila ster pref v.Obelisk, fokker Memape Beheer/N. van Vliet uit Nieuw-Amsterdam)
Hosmar, Frank Alphaville N.O.P. (Sandreo uit Marcia keur v.Iglesias, fokker A. Hendriks uit Reek)
Reu, Maud de Webron (Sir Sinclair uit Liane elite sport-dr PROK v.Landwind II B, fokker J. Seebregts & E.J. Schuyers uit Haaren)
Vermeulen, Demi Wannabe (Royal Dance uit Passoa ster v.Flemmingh, fokker P.M. Willems uit Kiel-Windeweer)
Voets, Sanne Demantur N.O.P. (Vivaldi uit Kaylee keur sport-dr v.Elcaro, fokker A.M. Reuzenaar uit Schaijk)
   
B-kader  
Hosmar, Frank Guetta (Sandreo uit Pijalda MW vb v.Jazz, fokker P.G. van Berkel uit Holten)
Krijnsen, Lotte Rosenstolz
€ 58,25 per jaar

Lidmaatschap KWPN Database

  • Betrouwbaar, compleet & overzichtelijk
  • Predicaten, prestaties, moederlijnen en nakomelingen
  • Van KWPN-goedgekeurde en -erkende hengsten ook: verrichtingscijfers en -rapportages en fokregistraties
Abonneer nu
Tarief 2019: € 119,40

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot de Database en KWPN.tv
  • Deelname aan alle activiteiten
  • Registreer uw fokproduct
  • Bied uw paard of veulen aan op KWPN Marktplaats
Word nu lid

Official partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid