Rijpaard (springen en dressuur)














Tuigpaard





Gelders paard


Jong KWPN



Toepassen

Live en online KWPN Select Sale

Menu

Paard kopen

De KWPN Select Sale biedt u de mogelijkheid om een talentvolle hengst te kopen, die voldoet aan de hoogste eisen wat betreft exterieur, beweging, sportkwaliteiten en gezondheid. 

Video’s
Alle video’s van de hengsten kunt u bekijken op de online veilingpagina. Zowel tijdens de eerste bezichtiging in Ermelo als tijdens de KWPN Hengstenkeuring in Ermelo zijn de video's terug te zien op de online veilingpagina.

Veterinaire rapporten
Alle aangeboden paarden hebben diverse veterinaire onderzoeken ondergaan. Ze zijn röntgenologisch gekeurd en zijn klinisch onderzocht. Daarnaast garandeert de verkoper voldoende spermakwaliteit en bevruchtend vermogen, een normaal en goed functionerend ademhalingsapparaat en dat het paard vrij is van cornage. Tevens zijn de hengsten gegenotypeerd (DNA analyse) waarbij een genoomfokwaarde voor osteochondrose bekend is en WFFS getest. De veterinaire rapporten zijn online op te vragen. Bieders en kopers worden geacht bekend te zijn met de inhoud van deze bescheiden en gaan daar bij aankoop expliciet mee akkoord.

BTW
Op de lijst van te veilen hengsten staat per hengst aangegeven of hij met- of zonder BTW verkocht wordt. Bij paarden die met BTW verkocht worden wordt de BTW op het aankoopbedrag in meerdering gebracht.

Online Veilingsysteem

U kunt zich hier voorafgaand aan de veiling online registreren als bieder.
​HANDLEIDING VOOR HET BIEDEN

Indien u van deze telefonische mogelijkheid gebruik wilt maken kunt u uw interesse kenbaar maken door het insturen van het formulier telefonisch bieden via selectsale@kwpn.nl of telefonisch contact op te nemen via 0341-255511.

Verzekering
Hippo Horse Insurance biedt de nieuwe eigenaren de mogelijkheid om hun aankoop te verzekeren vanaf het moment dat ze de ring verlaten. Op het aankoopformulier wordt de koper de optie geboden het paard direct te verzekeren.

Algemene voorwaarden Hippo Horse Insurance 

Hippo 2 sterren

Notaris
Tijdens de veiling is er een notaris aanwezig. De veiling meester tijdens de veiling zal zijn Dhr. Frederik de Backer.

Veilingvoorwaarden
Elke koper van een hengst wordt geacht de veilingvoorwaarden te kennen en hiermee akkoord te gaan.

Bekijk hier de veilingvoorwaarden

Lidmaatschap KWPN

  • Iedere maand het KWPN Magazine - In de Strengen
  • Onbeperkt toegang tot KWPN.tv
  • Gratis advertenties plaatsen op KWPN Horses for Sale
Word nu lid
€22,- per jaar

JongKWPN lidmaatschap

  • Ben jij tussen de 16 en 30 jaar?
  • Ben jij geïnteresseerd in fokkerij en sport? 

Dan is JongKWPN vast en zeker iets voor jou! JongKWPN biedt een gevarieerd programma. 

Word nu lid

Official Partners


Het KWPN maakt gebruik van cookies

Wij vragen uw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons cookiebeleid.

Cookiebeleid